PDA

Επιστροφή στο Forum : Βελτίωση αξιολόγησης συμπληρωμάτων



Ramrod
16-04-10, 02:03
(δε ξέρω αν έχει αναφερθεί κάτι αντιστοιχο στο παρελθόν, αλλά δε κατάφερα να βρώ αντίστοιχη πρόταση.)

Το λίγο αυτό διάστημα που είμαι στο φόρουμ έχω μάθει πάρα πολλά και έχω βρει πληροφορίες σχεδόν για τα πάντα. Παρ' ολα αυτα τελευταία ασχολούμαι αρκετά και με τα συμπληρώματα με τα οποία δεν έιχα σχοληθεί ιδιαίτερα στο παρελθόν.

Το "πρόβλημα" που παρατήρησα στην αξιολόγηση των συμπληρωμάτων είναι πως είναι πολύ "χύμα". Δε ξέρω κατα πόσο συμφωνείται και κατα πόσο είναι εφικτό αλλά πιστεύω θα ήταν πολύ ευχρηστο αν τα συμπληρώματα χωρίζονταν σε διάφορες κατηγορίες, δηλαδή πρωτεϊνες, κρεατίνες, λιποδιαλύτες, πολυβιταμίνες κλπ Ακόμα πιο ευχρηστο βέβαια θα ήταν να υπήρχαν και πιο αναλυτικές κατηγορίες αυτών δηλαδή πρωτεϊνες κατα είδος, κρεατίνες κατα είδος κλπ. αλλά φαντάζομαι πως ζητάω πολλά! :)

Ακόμα ένα άλλο που προσωπικά θα μου άρεσε ήταν να μπορύν τα μέλη να βαθμολογούν το κάθε συμπλήρωμα και η βαθμολογία τους να συμψηφίζεται και να βγαίνει ένας μέσος όρος, δηλαδή ένας γενικός βαθμός του συμπληρώματος έτσι ώστε να γίνεται μια γρήγορη γενική εικόνα στον ενδιαφερόμενο. Φαντάζομαι ότι η εν λογο προσθήκη θα είναι κάπως δυσκολο να γίνει.

(ελπίζω να μην έχει ξανασυζητηθεί το θέμα, δε κατάφερα να το βρω :unsure: )

Polyneikos
16-04-10, 09:30
Eπειδη τόσο καιρο δεν μπορείτε να φανταστείτε τι συμμαζευουμε στα τόπικς ,αν τα αφηναμε έτσι όπως τα ποσταρουν αρκετα μελη,ειδικα στην Αξιολογηση Συμπληρωματων, εκει να δείτε χυμα...Χωρις φωτο,χωρίς συστατικα,τίποτα,απλα ε"χω παρει αυτό,τι αποψη εχετε"....
Αυτο αναφορικα με το χυμα,αν παρατηρησει καποιος προσεκτικα θα δείτε πως όλα είναι σε συγκεκριμενη μορφή, Τιτλος Συμπληρωματος (Εταιρία), φωτογραφια προϊοντος,ετικετα συστατικων...
Το οτι το βλεπετε εσεις με αυτο το αποτελεσμα δεν σημαινει ότι ποσταρεται πρωταρχικα ετσι....
Από εκει και περα για να κατηγοριοποιηθουν πρεπει να γίνει είτε ανα είδος είτε ανα εταιρια,αυτο όμως δεν μας εξασφαλίζει ότι ο καθενας θα τα βαζει εκει που πρεπει..Μπορουμε να το συζητησουμε αυτο απλα έτσι ανοίγει πολυ το Subforum Aξιολογηση ΣΥμπληρωματων με πολλα υποφόρουμς που δεν ξερω αν μπορεί να "κατσει" τεχνικα...όσο για την βαθμολογηση πρεπει να ρωτησουμε τον σχεδιαστη της σελίδας αν μπορεί να το υποστηριξει η vbulletin φόρμα του φόρουμ..

Machiavelli
16-04-10, 11:15
Σε κάθε topic υπάρχει πάνω δεξιά επιλογή "αξιολογήστε το θέμα" οπότε δε χρειάζεται κάτι άλλο όσον αφορά την βαθμολόγηση των συμπληρωμάτων, αρκεί μια ανακοίνωση που να παροτρύνει τα μέλη να ψηφίσουν. Όσον αφορά τα άλλα που λέει ο Ramrod συμφωνώ, πολύ καλή ιδέα ειδικά για νέα μέλη.

Ramrod
16-04-10, 11:40
Eπειδη τόσο καιρο δεν μπορείτε να φανταστείτε τι συμμαζευουμε στα τόπικς ,αν τα αφηναμε έτσι όπως τα ποσταρουν αρκετα μελη,ειδικα στην Αξιολογηση Συμπληρωματων, εκει να δείτε χυμα...Χωρις φωτο,χωρίς συστατικα,τίποτα,απλα ε"χω παρει αυτό,τι αποψη εχετε"....
Αυτο αναφορικα με το χυμα,αν παρατηρησει καποιος προσεκτικα θα δείτε πως όλα είναι σε συγκεκριμενη μορφή, Τιτλος Συμπληρωματος (Εταιρία), φωτογραφια προϊοντος,ετικετα συστατικων...
Το οτι το βλεπετε εσεις με αυτο το αποτελεσμα δεν σημαινει ότι ποσταρεται πρωταρχικα ετσι....
Από εκει και περα για να κατηγοριοποιηθουν πρεπει να γίνει είτε ανα είδος είτε ανα εταιρια,αυτο όμως δεν μας εξασφαλίζει ότι ο καθενας θα τα βαζει εκει που πρεπει..Μπορουμε να το συζητησουμε αυτο απλα έτσι ανοίγει πολυ το Subforum Aξιολογηση ΣΥμπληρωματων με πολλα υποφόρουμς που δεν ξερω αν μπορεί να "κατσει" τεχνικα...όσο για την βαθμολογηση πρεπει να ρωτησουμε τον σχεδιαστη της σελίδας αν μπορεί να το υποστηριξει η vbulletin φόρμα του φόρουμ..

Polyneike, η πρόταση μου δεν έιχε σε καμία περίπτωση την πρόθεση να υποβαθμίσει τη δουλειά που κάνετε πάνω στο φόρουμ και ειδικότερα στο θέμα της αξιολόγησης συμπληρωμάτων. Δεν αμφιβάλλω καθόλου γι αυτά που λες. Χρησιμοποίησα τη λέξη "χύμα" και μάλιστα σε εισαγωγικά για να δείξω απλά πως δεν είναι σε κατηγορίες, και καμιά φορά είναι δύσκολο να βρεις αυτά που θες (οταν δε ψαχνεις κάτι πολύ συγκεκριμένο).
Για τα τεχνικά θέματα που αναφέρεις το κατανοώ, απλά πιστεύω πως αξίζει έστω να το "Ψαξετε" λιγάκι να δείτε αν είναι εφικτό απο αυτή την άποψη...


Σε κάθε topic υπάρχει πάνω δεξιά επιλογή "αξιολογήστε το θέμα" οπότε δε χρειάζεται κάτι άλλο όσον αφορά την βαθμολόγηση των συμπληρωμάτων, αρκεί μια ανακοίνωση που να παροτρύνει τα μέλη να ψηφίσουν.

Ναι, συμφωνω και με αυτό. Το είχα σκεφτεί και εγώ...βέβαια εγώ είχα στο μυαλό μου και αναλυτική βαθμολογία του τύπου διαλυτότητα=? , γευση=?, αξιοπιστία=? συνολο=? κλπ. Αλλά είναι και αυτό μια καλή λύση, αν δεν υπάρχει άλλος τροπος! :thumbup:

Polyneikos
16-04-10, 11:49
Το καταλαβα ότι το σχολιο σου ειναι εποικοδομοιτικο,απλα σου εξηγησα για να καταλαβεις λίγο και την δική μας θεση,ότι από πίσω ενα φόρουμ έχει και θεματασυντηρησης και φυσικα όχι μόνο στην Αξιολογηση αλλα γενικα,διορθωσεις,μετακινησεις κτλ.
Η Αξιολόγηση του θεματος έχει να κανει με το κατα πόσο μας αρεσει ενα τόπικ και δεν εχει ρόλο βαθμολόγησης προιοντος,διαφερει λίγο...

Machiavelli
18-04-10, 15:48
θα βγω λιγο οφ και συγχωρεστε με αλλα με ενοχλει να υπαρχουν συμπληρωματα που παιζουν με τον θυροειδη στην ενοτητα των συμπληρωματων..το καθε παιδι που ασχολειτε 2-5-10 μηνες με τα βαρη θα πει ειναι συμπληρωμα οποτε τι θα παθω ας το παρω ..οπως κ με το eca.
Έχει δίκιο ο jGod.
Ωστόσο, αν το δει εδώ, θα το δει και σε κάποιο κατάστημα, τουλάχιστον ας το διαβάσει εδώ να ξέρει τι κάνει. Ίσως να ήταν καλό κάποια τέτοια συμπληρώματα να μπουν σε ειδική υποκατηγορία (με επιτρεπόμενη πρόσβαση σε όλους, απλά να είναι σαφής η διαφορά).

salpas18
10-11-10, 21:07
καλησπερα ποιοι θα ηθελαν να γινει η αξιολογισει συμπληροματον σε κατηγοριες? Δηλαδα λιποτροπικα - πρωτεινες - βιταμινες - after work - pre work κλπ κλπ αυτο βεβαια θα ειναι λιγο εος πολυ φασαρια για τους Mods μας αλλα επιπλεον πιστευω και χρησιμο!

Devil
10-11-10, 21:11
ειναι λιγο χαος αυτο που ζητας... αλλα λογικα θα ειναι καλο για τους χρηστες

Eddie
10-11-10, 21:14
Ναι οντως,αν γινει αυτο θα ναι πολυ σπεσιαλ!!Δε νομιζω να ναι και τοσο φασαρια παντως..

Devil
10-11-10, 21:17
Ναι οντως,αν γινει αυτο θα ναι πολυ σπεσιαλ!!Δε νομιζω να ναι και τοσο φασαρια παντως..

θα ειναι οταν θα πρεπει να μεταφερουν (δλδ ο γιαννης...:P:green::green::green:) ολοκληρα θεματα απο την μια ενοτητα στην αλλη και πιστεψε με θα γινει πολλες φορες...

salpas18
10-11-10, 21:21
θα ειναι οταν θα πρεπει να μεταφερουν (δλδ ο γιαννης...:P:green::green::green:) ολοκληρα θεματα απο την μια ενοτητα στην αλλη και πιστεψε με θα γινει πολλες φορες...

παντος θα ειναι πολυ καλο και για τους νεους χρηστες θα τους βοηθησει πολυ!
μπορο να το κανο και εγω αν μου δοσουν την διαχιριση :P

salpas18
10-11-10, 21:22
ε ψηφιστε κιολας ρε παιδια!!

giannis64
10-11-10, 21:23
αυτο σε πια συμπληρώματα δίνετε προτεραιότητα?? (http://forum.bodybuilding.gr/showthread.php?t=10619) δεν σου κανει??

giannis64
10-11-10, 21:45
γιατι ρε γιαννη :'( θα ειναι πολυ καλο !!! :D θα ειναι σαν μια προκληση για σενα!!! θα σου δοση και ο bane και την νιτρικι μπανανα και θα εισαι μεσα στιν ενεργεια συνεχεια!!!:turtle::turtle::turtle::turtle:


παιδιά έχει συζητηθεί και παλιότερα αυτό το θέμα και κατέληξε πως δεν είναι προς το παρόν εφικτό και λειτουργικό.

StefPat
10-11-10, 21:50
ψηφίζω ναι, σίγουρα :thumbup:

κι ας μην μου χρειαστούν, θα βοηθήσουν αρκετούς. (αντί του να ψάχνουν κι να ανοίγουν τόσα θέματα).

Απλά το κακό είναι ότι θα θέλει οργάνωση η όλη φάση, η ταξινόμηση.

να γράψουν τις κατηγορίες, κάποια συμπληρώματα κι τι προτείνουν σε διάφορες φάσεις. Ο καθένας με την γνώμη του (χρήστής ή mod).

Πολύ καλό, αλλά.. ;)

salpas18
10-11-10, 21:56
παιδιά έχει συζητηθεί και παλιότερα αυτό το θέμα και κατέληξε πως δεν είναι προς το παρόν εφικτό και λειτουργικό.


ενταξη οποτε μπορεσεις!! :D
ας εχουμε τους ψηφους για να ξερουμε κιολας!

salpas18
10-11-10, 21:57
αυτο σε πια συμπληρώματα δίνετε προτεραιότητα?? (http://forum.bodybuilding.gr/showthread.php?t=10619) δεν σου κανει??

ε αλλο το ενα αλλο το αλλο! ετσι δεν ειναι δεν πειραζει εγω μια προτασει εκανα!

Polyneikos
10-11-10, 22:06
καλησπερα ποιοι θα ηθελαν να γινει η αξιολογισει συμπληροματον σε κατηγοριες? Δηλαδα λιποτροπικα - πρωτεινες - βιταμινες - after work - pre work κλπ κλπ αυτο βεβαια θα ειναι λιγο εος πολυ φασαρια για τους Mods μας αλλα επιπλεον πιστευω και χρησιμο!

H πλακα είναι ότι εσυ που ναοιγεις αυτο το δημοψηφισμα κανεις από τα πιο ατακτα τόπικς στην Αξιολογηση (χωρις παρεξηγηση):green::green:
Παιδια δεν γινεται ευκολα γιατι για να τα δείτε εσεις στην τελικη μορφη που θεωρω είναι ευπαρουσιαστα περνανε από πολλα edit,αρα πολυ δουλεια από εμας...
Τι εννοω:
Τιτλος τόπικ
Εκτος παρενθεσης η ονομασία,εντος παρενθεσης η εταιρια

Εντός τόπικ
Υποχρεωτικα φωτογραφία -ετικετα,
υποχρεωτικα φωτογραφια συστατικων,
ενδεχομενως καποιο review,
υποχρεωτικα φωτογραφίες ανεβασμενες μεσω του φόρουμ ,για να παραμενουν παντα στο τόπικ και όχι με αντιγραφη-επικόλληση που ανα πασα στιγμη αλλαζει το site,εξαφανίζονται οι φωτογραφίες....
Οι περισσότεροι βαριεστε να κανετε και αυτο:



Αναζητηση στην Αξιολογηση Συμπληρωματων

Πατηστε ΕΔΩ (http://forum.bodybuilding.gr/forumdisplay.php?f=25&daysprune=-1&order=asc&sort=title)για να δείτε αν το προιον που θελετε να ανοίξετε τόπικ υπαρχει ήδη.
Η λίστα ειναι αλφαβητικη


συνεχεια κανουμε συγχωνευσεις.....Το ειχαμε σκεφτει σαν ομαδα,ειχαμε ρωτησει καποια παιδια σε προσωπικο επίπεδο όπου εμπιστευομαστε την κριση τους αλλα δεν ξερω...Θα το ξαναεξετασουμε...

salpas18
10-11-10, 22:09
H πλακα είναι ότι εσυ που ναοιγεις αυτο το δημοψηφισμα κανεις από τα πιο ατακτα τόπικς στην Αξιολογηση (χωρις παρεξηγηση):green::green:
Παιδια δεν γινεται ευκολα γιατι για να τα δείτε εσεις στην τελικη μορφη που θεωρω είναι ευπαρουσιαστα περνανε από πολλα edit,αρα πολυ δουλεια από εμας...
Τι εννοω:
Τιτλος τόπικ
Εκτος παρενθεσης η ονομασία,εντος παρενθεσης η εταιρια

Εντός τόπικ
Υποχρεωτικα φωτογραφία -ετικετα,
υποχρεωτικα φωτογραφια συστατικων,
ενδεχομενως καποιο review,
υποχρεωτικα φωτογραφίες ανεβασμενες μεσω του φόρουμ ,για να παραμενουν παντα στο τόπικ και όχι με αντιγραφη-επικόλληση που ανα πασα στιγμη αλλαζει το site,εξαφανίζονται οι φωτογραφίες....
Οι περισσότεροι βαριεστε να κανετε και αυτο:



συνεχεια κανουμε συγχωνευσεις.....Το ειχαμε σκεφτει σαν ομαδα,ειχαμε ρωτησει καποια παιδια σε προσωπικο επίπεδο όπου εμπιστευομαστε την κριση τους αλλα δεν ξερω...Θα το ξαναεξετασουμε...

ε νταξει μορε κανα δυο τρια λαθακια να εκανα αλλα ειμαι καλος στο να τακτοπιο λεω τωρα εγω :P:turtle:

ξερω οτι θα ειναι πολυ δυσκολο αλλα δεν σας φοβαμε ειστε αλανια εσεις θα τα καταφερετε!!!:turtle:

αν ποτε το ξεκηνησετε!:green:

salpas18
15-11-10, 00:18
καλα ρε διαβαζετε που διαβαζετε γτ δεν ψηφηζετε κιολας?

Devil
15-11-10, 00:46
καλα ρε διαβαζετε που διαβαζετε γτ δεν ψηφηζετε κιολας?

εχει στειλει πμ ο γιαννης σε ολους οτι οποιος ψηφισει θα φαει μπαν:green::green::green:

beefmeup
15-11-10, 02:30
χαχαχα:rolf:

salpas18
15-11-10, 10:44
εχει στειλει πμ ο γιαννης σε ολους οτι οποιος ψηφισει θα φαει μπαν:green::green::green:

αλιτες :P

υποψιαζομαι απο που ειναι τα οχι :P

salpas18
15-11-10, 10:51
εχει στειλει πμ ο γιαννης σε ολους οτι οποιος ψηφισει θα φαει μπαν:green::green::green:

αλιτες :P

υποψιαζομαι απο που ειναι τα οχι :P

Polyneikos
15-11-10, 10:54
αλιτες :P

υποψιαζομαι απο που ειναι τα οχι :P


αλιτες :P

υποψιαζομαι απο που ειναι τα οχι :P

Γραψτο αλλη μια φορα να το εμπεδωσουμε:P:P

salpas18
15-11-10, 11:21
Γραψτο αλλη μια φορα να το εμπεδωσουμε:P:P

χα0χ0α0χ0α ειναι η παρενεργιες απο την αντιβιοση!! :P:P:P

giannis64
15-11-10, 14:50
.ucking Searching ( o salpas να τα βλεπει αυτα με τα δημοψηφισματα του):smash::smash:


:thumbup: :P :P :P


Γραψτο αλλη μια φορα να το εμπεδωσουμε:P:P


χα0χ0α0χ0α ειναι η παρενεργιες απο την αντιβιοση!! :P:P:P



:clown2::clown2::clown2:

Devil
15-11-10, 14:57
:clown2::clown2::clown2:

ακομα να το διαγραψεις το thread.... περιεργο...:green::green::green:

beefmeup
15-11-10, 15:00
ακομα να το διαγραψεις το thread.... περιεργο...:green::green::green:

τον τρωει το δακτυλο του..:rolf:

salpas18
15-11-10, 15:00
ακομα να το διαγραψεις το thread.... περιεργο...:green::green::green:

μη ριχνεις λαδη στη φοτια ντεβιλ!! :@ :P :P

giannis64
15-11-10, 15:01
αφού ελέγχω την ψηφοφορία είναι όλα οκ. άμα ξεφύγει, ολο και κάποιο μαγείρεμα θα κάνουμε..

όλα είναι υπό έλεγχο..:turtle::turtle:

salpas18
15-11-10, 15:22
αφού ελέγχω την ψηφοφορία είναι όλα οκ. άμα ξεφύγει, ολο και κάποιο μαγείρεμα θα κάνουμε..

όλα είναι υπό έλεγχο..:turtle::turtle:

sabotaz !!

beefmeup
15-11-10, 15:24
sabotaz !!

z5rRZdiu1UE

ΛΕΥΚΗ ΔΥΝΑΜΗ
13-12-10, 02:56
πολυ ενδιαφερον εγω παντος ειμαι SCITEC-AKIAS

salpas18
29-12-10, 10:58
ελα παιδια να ανεβενουν οι ψηφοι!!!! :turtle::turtle::turtle: :bodybuilder2:

Devil
29-12-10, 14:07
ελα παιδια να ανεβενουν οι ψηφοι!!!! :turtle::turtle::turtle: :bodybuilder2:

αμα φυγεις βραδι..... μην αναρωτηθεις το γιατι...:green::turtle:

salpas18
29-12-10, 15:10
αμα φυγεις βραδι..... μην αναρωτηθεις το γιατι...:green::turtle:

και τι θα γινει? :turtle:

sTeLaKoS
30-12-10, 20:17
ελα παιδια να ανεβενουν οι ψηφοι!!!! :turtle::turtle::turtle: :bodybuilder2:


Και υπογραφές να μαζέψεις, πάλι χλωμό το βλέπω :green:

Polyneikos
31-12-10, 14:13
Eνταξει παιδια,κατι θα γίνει ...Δωστε μας λίγο χρόνο...Αλλα όποιος κανει στραβη και μου βαζει νιτρικο στις πρωτεινης και πολυβιταμινες στις κρεατινες θα πεσει ban:green::green:

giannis64
31-12-10, 15:48
:cursing::cursing::cursing::cursing::cursing:

salpas18
31-12-10, 17:33
Eνταξει παιδια,κατι θα γίνει ...Δωστε μας λίγο χρόνο...Αλλα όποιος κανει στραβη και μου βαζει νιτρικο στις πρωτεινης και πολυβιταμινες στις κρεατινες θα πεσει ban:green::green:

xaxaxa ΝΑΙ σιμφονο polyneikos ;) :P

salpas18
31-12-10, 17:35
Και υπογραφές να μαζέψεις, πάλι χλωμό το βλέπω :green:

δεν το κανο για να γινει αυτο ειναι στο χερι σας να το κανετε εγω απλα μαζευω γνωμες και ψιφους!!! :toast:

NASSER
01-01-11, 23:36
Εγω ψήφισα οχι καθως αντιλαμβανομαι περισοοτερο απο πολλους τον κοπο να διαχειριζεσαι τις υποενοτητες για καθε ειδος συμπληρωματος.
Ομορφο ακουγεται να εχουμε υποενοτητες αλλά καθολου λειτουργικο καθως τα νεα μελη και οι αρχάριοι επανειλημμένα κανουν τα ιδια λαθη...
Οσες ψηφοι και να μαζευτουν την τελευταια κουβεντα εχει το mod team που έχει το βάρος της διαχείρησης. Πρέπει να τους σεβαστούμε.

Mitsen
02-01-11, 01:45
ελα παιδια να ανεβενουν οι ψηφοι!!!! :turtle::turtle::turtle: :bodybuilder2:
Ψήφισα και εγώ, ΝΑΙ!:green:

Eνταξει παιδια,κατι θα γίνει ...Δωστε μας λίγο χρόνο...Αλλα όποιος κανει στραβη και μου βαζει νιτρικο στις πρωτεινης και πολυβιταμινες στις κρεατινες θα πεσει ban:green::green:

ναι ναι ναι! :banana:και να μπει και κανόνας του forum στο register table!:lol:

Polyneikos
03-01-11, 17:37
Καλα ,οι κανονες είναι για να μην τηρουνται,ως γνωστον:thumbup:

Υπάρχει και η σκεψη η ταξινομηση να γίνει βασει εταιρίας,πιστευετε ότι ετσι θα είναι πιο λειτουργικο;

Eddie
03-01-11, 17:40
Καλα ,οι κανονες είναι για να μην τηρουνται,ως γνωστον:thumbup:

Υπάρχει και η σκεψη η ταξινομηση να γίνει βασει εταιρίας,πιστευετε ότι ετσι θα είναι πιο λειτουργικο;

Oχι.

Το καλυτερο πιστευω θα ειναι να δουλευει η αναζητηση.Και μη μου πειτε παλι το γνωστο με το γκουγκλ γιατι οσο να ναι ειμαστε και τεμπεληδες!!

Για μενα ειτε γινει η ταξινομηση ειτε οχι το ιδιο μου φαινεται,οποιος θελει να βρει αυτο που ψαχνει θα το βρει αρκει να μπορει μεσω της αναζητησης.

giannis64
03-01-11, 17:43
+10000000000:thumbup: στον βασιλη...:green:

NASSER
03-01-11, 17:45
Oχι.

Το καλυτερο πιστευω θα ειναι να δουλευει η αναζητηση.Και μη μου πειτε παλι το γνωστο με το γκουγκλ γιατι οσο να ναι ειμαστε και τεμπεληδες!!

Για μενα ειτε γινει η ταξινομηση ειτε οχι το ιδιο μου φαινεται,οποιος θελει να βρει αυτο που ψαχνει θα το βρει αρκει να μπορει μεσω της αναζητησης.

+1000 :thumbup:

beefmeup
03-01-11, 17:48
+10000000000:thumbup: στον βασιλη...:green:


+1000 :thumbup:

τα βλεπω κ ανεβαζω αλλα τοσα:green::green::green:

Polyneikos
03-01-11, 17:55
Oχι.

Το καλυτερο πιστευω θα ειναι να δουλευει η αναζητηση.Και μη μου πειτε παλι το γνωστο με το γκουγκλ γιατι οσο να ναι ειμαστε και τεμπεληδες!!

Για μενα ειτε γινει η ταξινομηση ειτε οχι το ιδιο μου φαινεται,οποιος θελει να βρει αυτο που ψαχνει θα το βρει αρκει να μπορει μεσω της αναζητησης.

Γενικα η αναζητηση εχει προβλήματα και σε αυτο φταει η vbulletin εκδοση που εχουμε στο φόρουμ,αν και είναι από τις τελευταιες εκδοσεις...Δεν μπορεί να πειραχθεί αυτό,είναι fix τα πραγματα.Θα δουμε μεσω καποιας αναβαθμισης τι μπορεί να βελτιωθει....
Βεβαια καποιοι δεν κανουν καν αναζητηση και πυροβολουν όπου βρουν...
Υπενθυμιζω ότι αυτη την στιγμη η πιο αξιόπιστη Αναζητηση,μιλαω για την ενότητα ΑΞιολογηση Συμπληρωματων ,γιατι αυτο είναι το θεμα μας, είναι η Αλφαβητικη Ταξινομηση,ευστοχία 100%,γιατι τα ταξινομει κατα γραμμα και πριν ανοιξει καποιος θεμα βλεπει αν ηδη υπάρχει...
Τσεκαρετε το:


Πατηστε ΕΔΩ (http://forum.bodybuilding.gr/forumdisplay.php?f=25&daysprune=-1&order=asc&sort=title)για να δείτε αν το προιον που θελετε να ανοίξετε τόπικ υπαρχει ήδη.
Η λίστα ειναι αλφαβητικη

stelios025
03-01-11, 21:48
Oχι.

Το καλυτερο πιστευω θα ειναι να δουλευει η αναζητηση.Και μη μου πειτε παλι το γνωστο με το γκουγκλ γιατι οσο να ναι ειμαστε και τεμπεληδες!!

Για μενα ειτε γινει η ταξινομηση ειτε οχι το ιδιο μου φαινεται,οποιος θελει να βρει αυτο που ψαχνει θα το βρει αρκει να μπορει μεσω της αναζητησης.

Σωστός! :clap:

Polyneikos
03-01-11, 22:56
Καλα τα λέτε αλλα δεν σας βλέπω να ψηφίζετε και κανενα όχι,μπας και την γλυτωσουμε :turtle::turtle:

salpas18
04-01-11, 06:21
Καλα τα λέτε αλλα δεν σας βλέπω να ψηφίζετε και κανενα όχι,μπας και την γλυτωσουμε :turtle::turtle:

ετσι και αλλιος γλυτομενη την εχετε αφου εσεις ειστε τα "BOSS" :turtle::P

Devil
04-01-11, 14:20
ακομα να το σβησετε????? περιεργο.....

COBRA_STYLE
04-01-11, 14:39
ακομα να το σβησετε????? περιεργο.....
τι θα γινει με σενα τωρα??:green:

Devil
04-01-11, 14:40
τι θα γινει με σενα τωρα??:green:

ααα.... εγω δεν ξερω τιποτα....:green:

giannis64
04-01-11, 17:10
εγώ βλέπω ότι ψηφίζουν μόνο αυτοί που είναι θετικοί σε αυτό. αυτοί που δεν θέλουν δεν ψηφίζουν.

οπότε θα μετρήσω τις θετικές ψήφους, και θα αφαιρέσω τα μέλη του φόρουμ για να δω πόσες είναι η αρνητικές.

COBRA_STYLE
04-01-11, 17:38
εγώ βλέπω ότι ψηφίζουν μόνο αυτοί που είναι θετικοί σε αυτό. αυτοί που δεν θέλουν δεν ψηφίζουν.

οπότε θα μετρήσω τις θετικές ψήφους, και θα αφαιρέσω τα μέλη του φόρουμ για να δω πόσες είναι η αρνητικές.
:shock::shock::shock::shock::shock:τι λες ρε????αχαχχααχαχαχχα.....ευφυεστατο :rolf:

Devil
04-01-11, 17:40
εγώ βλέπω ότι ψηφίζουν μόνο αυτοί που είναι θετικοί σε αυτό. αυτοί που δεν θέλουν δεν ψηφίζουν.

οπότε θα μετρήσω τις θετικές ψήφους, και θα αφαιρέσω τα μέλη του φόρουμ για να δω πόσες είναι η αρνητικές.

:P:P:P:green::green::green::green::green:

giannis64
04-01-11, 17:41
ωραια υπογραφη..:turtle:

beefmeup
04-01-11, 17:42
ωραια υπογραφη..:turtle:

:rolf::rolf::rolf:

Devil
04-01-11, 17:42
ωραια υπογραφη..:turtle:

thank you γιαννηηηη!!!!:green::green::green::turtle::turtle:

Gaspari
04-01-11, 17:57
Είμαι υπέρ :thumbup: :green:

giannis64
04-01-11, 18:20
http://forum.bodybuilding.gr/images/totallypro/buttons/collapse_thead.gif (http://forum.bodybuilding.gr/#top) Στατιστικά του Bodybuilding.gr http://forum.bodybuilding.gr/images/totallypro/misc/stats.gifΘέματα: 10.406, Μηνύματα: 286.886, Μέλη: 7.520

οποτε εχουμε..

48 ψηφους υπερ μειον 7.520= 7.472 ψηφους κατα...

sTeLaKoS
04-01-11, 18:52
εγώ βλέπω ότι ψηφίζουν μόνο αυτοί που είναι θετικοί σε αυτό. αυτοί που δεν θέλουν δεν ψηφίζουν.



Την έριξα Γιάννη :green:

giannis64
04-01-11, 19:00
έριξες δεν έριξες το ποσοστό της αφαίρεσης είναι μεγάλο και δεν νομίζω να μπορεί να καλυφτεί..:turtle:

sTeLaKoS
04-01-11, 19:04
:unsure::unsure::unsure::unsure:

ΟΧΙ έριξα!

giannis64
04-01-11, 19:12
ναι ρε καταλαβα..:rolf::rolf::rolf::rolf:

salpas18
05-01-11, 17:53
http://forum.bodybuilding.gr/images/totallypro/buttons/collapse_thead.gif (http://forum.bodybuilding.gr/#top) Στατιστικά του Bodybuilding.gr http://forum.bodybuilding.gr/images/totallypro/misc/stats.gifΘέματα: 10.406, Μηνύματα: 286.886, Μέλη: 7.520

οποτε εχουμε..

48 ψηφους υπερ μειον 7.520= 7.472 ψηφους κατα...

μπορεις να το κανεις με πιον νομημο τροπο ετσι οπως τα λες ειναι οσα ατομα εχουν δει το θεμα αλλα οχι ολα τα μελη δλδ 1062 ατομα που το ειδαν - τους ψηφους ετσι κατι γινετε :turtle::P

giannis64
05-01-11, 20:47
μπορεις να το κανεις με πιον νομημο τροπο ετσι οπως τα λες ειναι οσα ατομα εχουν δει το θεμα αλλα οχι ολα τα μελη δλδ 1062 ατομα που το ειδαν - τους ψηφους ετσι κατι γινετε :turtle::P

για καντο λιγο πιο λιανα αυτο μικρε...:thumbup:

beefmeup
05-01-11, 20:49
εγω παλι προτεινω να καταλυσουμε την δημοκρατια για λιγο,κ να το κλειδωσουμε το θεμα με συνοπτικες,για να τελειωνουμε:thumbup:
:green:

Wolve
05-01-11, 23:20
http://forum.bodybuilding.gr/images/totallypro/buttons/collapse_thead.gif (http://forum.bodybuilding.gr/#top) Στατιστικά του Bodybuilding.gr http://forum.bodybuilding.gr/images/totallypro/misc/stats.gifΘέματα: 10.406, Μηνύματα: 286.886, Μέλη: 7.520

οποτε εχουμε..

48 ψηφους υπερ μειον 7.520= 7.472 ψηφους κατα...

Δημοκρατικα πραματα χαχαχαχαχ, γιαννης θεος :rolf::rolf::rolf:

Wolve
05-01-11, 23:43
Eνταξει παιδια,κατι θα γίνει ...Δωστε μας λίγο χρόνο...Αλλα όποιος κανει στραβη και μου βαζει νιτρικο στις πρωτεινης και πολυβιταμινες στις κρεατινες θα πεσει ban:green::green:


:cursing::cursing::cursing::cursing::cursing:


xaxaxa ΝΑΙ σιμφονο polyneikos ;) :P

Εδω ομως ριχνω το πιο πολυ γελιο χαχαχ :turtle::turtle:


Παντως γνωμη μου ειναι η εξης: Η λιστα συμπληρωματων με αλφαβιτικη σειρα ειναι πολυ εξυπηρετικη. Για να γινει αυτο που λεει το δημοψηφισμα θελει πολυ δουλεια και για να παρει την αρχικη μορφη και για να συντηρηθει καθως πρεπει. Αν και ψηφισα υπερ αρχικα στο δημοψηφισμα, ειμαι κατα του να γινει, για το λογο του οτι αυτο που ζηταμε ειναι πολυ μεγαλος κοπος. Παρ'ολα αυτα θεωρω πως για τα πιο νεα μελοι του forum θα ηταν μεγαλη βοηθεια διοτι θα μπορουσαν να συγκρινουν συμπληρωματα πιο ευκολα μεταξυ τους ( καθως μπορει τα ονοματα για αυτους να ειναι αγνωστα ).

Αν καποια στιγμη ειναι εφικτο ( και πιο ευκολο ) το να γινει κατι τετοιο, νομιζω οτι τοτε θα πρεπει να το ξανασυζητησουμε, για την ωρα ειναι ψιλα γραμματα σε μεγαλο μπουκαλι. :thumbup:

salpas18
06-01-11, 11:57
για καντο λιγο πιο λιανα αυτο μικρε...:thumbup:


μπορεις να το κανεις με πιον νομημο τροπο ετσι οπως τα λες ειναι οσα ατομα εχουν δει το θεμα αλλα οχι ολα τα μελη δλδ 1062 ατομα που το ειδαν (-) μιον τους ψηφους ετσι κατι γινετε :turtle::P

!

Michaelangelo
07-01-11, 22:26
!

Δεν το είδαν 1062 άτομα, 1062 views έχει. Δηλαδή αν εσύ έχεις μπει 10 φορές, έχει 10 view μόνο από σένα! ;)

Άρα με αυτή τη λογική κατά λάθος βγάζω λάθος τον Γιάννη, οπότε καλύτερα να το κόψω πριν δημοκρατικά κλείσει το topic! :rolf:

salpas18
10-01-11, 01:25
Δεν το είδαν 1062 άτομα, 1062 views έχει. Δηλαδή αν εσύ έχεις μπει 10 φορές, έχει 10 view μόνο από σένα! ;)

Άρα με αυτή τη λογική κατά λάθος βγάζω λάθος τον Γιάννη, οπότε καλύτερα να το κόψω πριν δημοκρατικά κλείσει το topic! :rolf:

:P:turtle::toast:

ihor
09-05-11, 01:19
υπαρχει κ η μεση λυση παιδες.δλδ μπορουμε να αξιολογισουμε μονο τα most viewed συμπλιροματα ετσι για αρχη και αμα δουμε κ τσουλαει το γενικευουμε :thumbup:

deluxe
09-05-11, 03:19
Καλη φαση, απλα μετα θα πρεπει να ανοιγουμε 10 επιπλεον παραθυρα, για καθε υποκατηγορια!

Polyneikos
09-05-11, 14:14
Εχει εγκαταλειφθει η ιδεα προς το παρον.Δυστυχως η κατασταση δεν εχει ωριμασει ακομη για κατι τετοιο.
Καλα καλα παλια μελη δνε τηρουν το πρωτοκολλο παρουσιασης ενος προιοντος,θα τα βαζουν και στις σωστες κατηγορίες;
Προτιμαμε να υπάρχει μια Αξιολογηση νοικοκυρεμενη και ως εχει(γιατι χρειαζεται πολύ διορθωση από εμας),παρα να ξεχειλωσει.

Polyneikos
09-05-11, 14:16
υπαρχει κ η μεση λυση παιδες.δλδ μπορουμε να αξιολογισουμε μονο τα most viewed συμπλιροματα ετσι για αρχη και αμα δουμε κ τσουλαει το γενικευουμε :thumbup:

Αυτο και τωρα μπορεί να γίνει .Αν πας στην Αξιολογηση Συμπληρωματων υπάρχοιν καποιες στηλες.Τίτλος (http://www.bodybuilding.gr/forum/forumdisplay.php?25-Αξιολόγηση-Συμπληρωμάτων&sort=title&order=asc) / Δημιουργός (http://www.bodybuilding.gr/forum/forumdisplay.php?25-Αξιολόγηση-Συμπληρωμάτων&sort=postusername&order=asc) Απαντήσεις (http://www.bodybuilding.gr/forum/forumdisplay.php?25-Αξιολόγηση-Συμπληρωμάτων&sort=replycount&order=desc) / Εμφανίσεις (http://www.bodybuilding.gr/forum/forumdisplay.php?25-Αξιολόγηση-Συμπληρωμάτων&sort=views&order=desc) Last Post By (http://www.bodybuilding.gr/forum/forumdisplay.php?25-Αξιολόγηση-Συμπληρωμάτων&sort=lastpost&order=asc)
Αν πατησεις κλικ πανω σε ενα από αυτα τα κριτηρια τα ταξινομεί με αυξουσα ή με φθινουσα σειρα.Αν πατησεις π.χ. πανω στον τίτλο τα ταξινομει Αλφαβητικα κτλ...
(Εξαιρουνται τα sticky τόπικς τα οποια παραμενουν σταθερα στο πανω μερος της σελίδας)

Lao
21-01-12, 22:43
Δεν ξέρω αν έχει αναφερθεί ξανά, αλλά τι θα λέγατε το forum «Αξιολόγηση Συμπληρωμάτων» να χωριστεί σε επιμέρους subforums;

Θα μπορούσε να χωριστεί στα εξής:

α) Πρωτεϊνες
β) Νιτρικά
γ) Πολυβιταμίνες
δ) Ωμέγα 3
ε) Κρεατίνες

κτλ κτλ κτλ κτλ

Με τον τρόπο αυτό, ο καθένας θα μπορεί αμέσως να μπαίνει στην κατηγορία που θέλει και να βλέπει μαζεμένα τα πάντα.

Just a thought. :toast:

xelashai
21-01-12, 22:48
Δεν ξέρω αν έχει αναφερθεί ξανά, αλλά τι θα λέγατε το forum «Αξιολόγηση Συμπληρωμάτων» να χωριστεί σε επιμέρους subforums;

Θα μπορούσε να χωριστεί στα εξής:

α) Πρωτεϊνες
β) Νιτρικά
γ) Πολυβιταμίνες
δ) Ωμέγα 3
ε) Κρεατίνες

κτλ κτλ κτλ κτλ

Με τον τρόπο αυτό, ο καθένας θα μπορεί αμέσως να μπαίνει στην κατηγορία που θέλει και να βλέπει μαζεμένα τα πάντα.

Just a thought. :toast:


:idea:....καλη ιδεα!!!!πολυ χρηστικο θα ειναι ετσι.....εψαχνα καμια ωρα χθες στις αξιολογησεις για πολυβιταμινες..και αναζητηση να κανεις σου βγαζει και ασχετα..

Lao
21-01-12, 22:56
:idea:....καλη ιδεα!!!!πολυ χρηστικο θα ειναι ετσι.....εψαχνα καμια ωρα χθες στις αξιολογησεις για πολυβιταμινες..και αναζητηση να κανεις σου βγαζει και ασχετα..

Αυτό που πρότεινα, δεν έχει σκοπό να κάνει ευκολότερη την αναζήτηση πάντως.

Το σκεπτικό μου είναι το εξής: ας πούμε ότι κάποιος θέλει να ενημερωθεί σχετικά με π.χ. ποιες πρωτεϊνες υπάρχουν, δεν έχει δηλαδή στο μυαλό του κάποια συγκεκριμένη. Αν κάνει αναζήτηση με «πρωτεϊνη» σαν λήμμα, θα χάσει την μπάλα από τα αποτελέσματα.

Αν όμως ξέρει ότι υπάρχει ένα subforum το οποίο έχει μέσα μαζεμένες όλες τις πρωτεϊνες που έχουμε ανεβάσει, μπορεί να κάθεται και να διαβάζει για ώρες. ;)

sTeLaKoS
21-01-12, 22:59
Και εμάς θα μας άρεσε αλλά είναι πολύ ουτοπικό παιδιά. Δυστυχώς είναι πρακτικά αδύνατο.

Θα πρέπει κάποιος να ασχολείται μόνο με αυτό. Εδώ έτσι "χύμα" όπως είναι τώρα και ασχολούμαστε αρκετά με edit, μετακινήσεις, συγχωνεύσεις κλπ νέων θεμάτων που ανοίγονται καθημερινά με τον λάθος τρόπο..



H πλακα είναι ότι εσυ που ναοιγεις αυτο το δημοψηφισμα κανεις από τα πιο ατακτα τόπικς στην Αξιολογηση (χωρις παρεξηγηση):green::green:
Παιδια δεν γινεται ευκολα γιατι για να τα δείτε εσεις στην τελικη μορφη που θεωρω είναι ευπαρουσιαστα περνανε από πολλα edit,αρα πολυ δουλεια από εμας...
Τι εννοω:
Τιτλος τόπικ
Εκτος παρενθεσης η ονομασία,εντος παρενθεσης η εταιρια

Εντός τόπικ
Υποχρεωτικα φωτογραφία -ετικετα,
υποχρεωτικα φωτογραφια συστατικων,
ενδεχομενως καποιο review,
υποχρεωτικα φωτογραφίες ανεβασμενες μεσω του φόρουμ ,για να παραμενουν παντα στο τόπικ και όχι με αντιγραφη-επικόλληση που ανα πασα στιγμη αλλαζει το site,εξαφανίζονται οι φωτογραφίες....
Οι περισσότεροι βαριεστε να κανετε και αυτο:



συνεχεια κανουμε συγχωνευσεις.....Το ειχαμε σκεφτει σαν ομαδα,ειχαμε ρωτησει καποια παιδια σε προσωπικο επίπεδο όπου εμπιστευομαστε την κριση τους αλλα δεν ξερω...Θα το ξαναεξετασουμε...

xelashai
21-01-12, 23:00
Αυτό που πρότεινα, δεν έχει σκοπό να κάνει ευκολότερη την αναζήτηση πάντως.

Το σκεπτικό μου είναι το εξής: ας πούμε ότι κάποιος θέλει να ενημερωθεί σχετικά με π.χ. ποιες πρωτεϊνες υπάρχουν, δεν έχει δηλαδή στο μυαλό του κάποια συγκεκριμένη. Αν κάνει αναζήτηση με «πρωτεϊνη» σαν λήμμα, θα χάσει την μπάλα από τα αποτελέσματα.

Αν όμως ξέρει ότι υπάρχει ένα subforum το οποίο έχει μέσα μαζεμένες όλες τις πρωτεϊνες που έχουμε ανεβάσει, μπορεί να κάθεται και να διαβάζει για ώρες. ;)

αυτο εννοουσα κι εγω..για παραδειγμα χθες εψαχνα γενικα να δω τι βιταμινες υπαρχουν για γυναικες...ετσι εκανα αναζητηση για πολυβιταμινες και μου εβγαζε οτι να ναι...ε εχασα την μπαλα..γαιυτο και ζητησα βοηθεια απο τον ειδικο..;)

Lao
21-01-12, 23:16
Και εμάς θα μας άρεσε αλλά είναι πολύ ουτοπικό παιδιά. Δυστυχώς είναι πρακτικά αδύνατο.

Θα πρέπει κάποιος να ασχολείται μόνο με αυτό. Εδώ έτσι "χύμα" όπως είναι τώρα και ασχολούμαστε αρκετά με edit, μετακινήσεις, συγχωνεύσεις κλπ νέων θεμάτων που ανοίγονται καθημερινά με τον λάθος τρόπο..

Καταρχήν, σε ευχαριστώ που πήγες το θέμα στον σωστό τόπο, δεν είχα κοιτάξει τις δημοσκοπήσεις.

Καταλαβαίνω ότι είναι κόπος με τόσα πολλά θέματα που έχουν ανοιχτεί, πάντως αν αλλάζατε γνώμη και το κάνατε θα βελτίωνε δραματικά την χρηστικότητα (και την επισκεψιμότητα, βεβαίως-βεβαίως, λέγε με hits) του forum σας.

Εμπειρικά μιλώντας, ένα άτομο θα ήθελε κάπου 2-3 μέρες για να το κάνει, με ένα δίωρο την μέρα. Μετά όμως, θα ξενοιάζατε.

Anyway, it's just a thought. Όταν πρωτοειπώθηκε αυτή η ιδέα, δεν είχατε μεγαλώσει τόσο πολύ όσο σήμερα. Σήμερα όμως, ίσως έχει έρθει η ώρα να το αναθεωρήσετε. Εσείς αποφασίζετε. ;)


αυτο εννοουσα κι εγω..για παραδειγμα χθες εψαχνα γενικα να δω τι βιταμινες υπαρχουν για γυναικες...ετσι εκανα αναζητηση για πολυβιταμινες και μου εβγαζε οτι να ναι...ε εχασα την μπαλα..γαιυτο και ζητησα βοηθεια απο τον ειδικο..;)

Ναι, αυτό είχα στο μυαλό μου.

Dreiko
21-01-12, 23:24
Καταρχήν, σε ευχαριστώ που πήγες το θέμα στον σωστό τόπο, δεν είχα κοιτάξει τις δημοσκοπήσεις.

Καταλαβαίνω ότι είναι κόπος με τόσα πολλά θέματα που έχουν ανοιχτεί, πάντως αν αλλάζατε γνώμη και το κάνατε θα βελτίωνε δραματικά την χρηστικότητα (και την επισκεψιμότητα, βεβαίως-βεβαίως, λέγε με hits) του forum σας.

Εμπειρικά μιλώντας, ένα άτομο θα ήθελε κάπου 2-3 μέρες για να το κάνει, με ένα δίωρο την μέρα. Μετά όμως, θα ξενοιάζατε.


χαχαχαχα....lao ο τροπος που παραθετεις τα επιχειρηματα σου μου θυμιζει ασφαλιστη που παει να πουλησει ασφαλεια ζωης.....:green::turtle:

Lao
21-01-12, 23:34
χαχαχαχα....lao ο τροπος που παραθετεις τα επιχειρηματα σου μου θυμιζει ασφαλιστη που παει να πουλησει ασφαλεια ζωης.....:green::turtle:

Αυτός ο τρόπος πώλησης είναι ντεμοντέ πλέον. :P:P:P

Polyneikos
23-01-12, 09:37
Εχουμε ξεκινησει λιγο τον σχεδιασμο της κατηγοριοποιησης της Αξιολογησης...
Λογικα θα γινει,απλα εδω θα πρέπει να υπάρξει και η συνεργασία των μελων.
Να μην φτασουμε δηλαδη να ψαχνουμε ενα τόπικ για πολυβιταμίνες που το ανοιξε καποιος στα νιτρικα κοκ.
Πιστευω ότι μπορεί να δουλεψει,με λίγο περισσότερο κοπο από τους διαχειριστες...(θα πεσει πολυ Infraction,το βλεπω εγω:P)
Αναμεινατε τις εξελίξεις ..

Konstantinos!
27-01-12, 04:01
Εχουμε ξεκινησει λιγο τον σχεδιασμο της κατηγοριοποιησης της Αξιολογησης...
Λογικα θα γινει,απλα εδω θα πρέπει να υπάρξει και η συνεργασία των μελων.
Να μην φτασουμε δηλαδη να ψαχνουμε ενα τόπικ για πολυβιταμίνες που το ανοιξε καποιος στα νιτρικα κοκ.
Πιστευω ότι μπορεί να δουλεψει,με λίγο περισσότερο κοπο από τους διαχειριστες...(θα πεσει πολυ Infraction,το βλεπω εγω:P)
Αναμεινατε τις εξελίξεις ..


Είμαι σίγουρος πως κάτι τέτοιο θα το έχετε σκεφτεί στο παρελθόν , αλλά το φαινόμενο να δημιουργούνται καινούρια θέματα το περιεχόμενο των οποίων υπάρχει ήδη είναι συνήθως χαρακτηριστικό των νέων μελών που απλά δεν μπήκαν με το που έκαναν την εγγραφή τους στη διαδικασία να ψάξουν στο search είτε λόγω έλλειψης υπομονής είτε και βαρεμάρας.Οπότε θα μπορούσε ίσως να τοποθετηθεί ένα restriction σε νέα μέλη τάδε ημερών να δημιουργήσουν νέα θέματα σε συγκεκριμένα sections του φόρουμ (χωρίς να γνωρίζω αν κάτι τέτοιο είναι εφικτό).Έτσι θα λυνόταν σε ένα μεγάλο βαθμό το πρόβλημα.Βέβαια θα ήταν ανοιχτή η δημιουργία σε sections όπως τραυματισμοί υγεία off topic κτλ αλλά όχι σε άλλα,γιατί συνήθως όταν κάποιος γίνει μέλος κάπου και στην προκειμένη εδώ,δε θα το κάνει για να γράψει κάτι καινούριο, αλλά για να αντλήσει πληροφορίες και συμβουλές.

Polyneikos
01-02-12, 13:22
To ανακοινώνω και εδω ,ισχυει για τις επόμενες ημερες.


Αυτες τις ημερες και μεχρι το ΣαββατοΚύριακο θα εχει ολοκληρωθεί η μεταφορα των προιοντων στις αναλογες κατηγορίες που εχουν δημιουργηθει στην Αξιολογηση Συμπληρωμάτων που ήδη θα εχετε εντοπίσει.
Επειδη για 2-3 ημερες μπορεί να είμαστε σε μεταβατικο σταδιο να ψαχνετε καλά πριν να ανοίγετε ενα τόπικ ή να μην απορείτε σε περιπτωση που δεν βρείτε κατι στην θεση που ξερατε,θα γινουν καποια λαθη τα οποια θα διορθωθουν.
Αν εχετε καποια αμφιβολία χρησιμοποιείτε την Αναζήτηση

Lao
01-02-12, 13:39
To ανακοινώνω και εδω ,ισχυει για τις επόμενες ημερες.

Συγχαρητήρια για την απόφασή σας. Είμαι σίγουρος ότι θα εκτιμηθεί από πολλούς χρήστες. :toast:

Polyneikos
03-02-12, 10:54
Συγχαρητήρια για την απόφασή σας. Είμαι σίγουρος ότι θα εκτιμηθεί από πολλούς χρήστες. :toast:

Προσπαθουμε να ανταποκρινόμαστε στα (λογικα) αιτηματα των μελών που παράλληλα βελτιωνουν ουσιαστικα την εικονα του φόρουμ.
:thumbup:


Η κατηγοριοποιηση ολοκληρωθηκε στο 100% .
Κρίνω σκόπιμο να διαβασουν όλα τα μελη αυτο το sticky. Κατηγοριοποίηση Αξιολόγησης Συμπληρωματων (http://forum.bodybuilding.gr/showthread.php?19271-Κατηγοριοποίηση-Αξιολόγησης-Συμπληρωματων)

Stay tuned :weights: