PDA

Επιστροφή στο Forum : Stacking halodrol, plasma jet ,size on



GEOP13
16-04-10, 13:11
άποψη για το πως μπορώ να συνδυάσω αυτά ta 3 προϊόντα που μόλις μου ήρθαν (με πια σειρά k πόση ώρα πριν η μετά την προπόνηση), :weights: k παίζει ρολο που πριν 3 μέρες άρχισα 2 κύκλο με κρεατίνη? την σταματάω :bowdown:?

Machiavelli
16-04-10, 13:18
Όπα, τα έχεις δοκιμάσει ξεχωριστά αυτά; Η κρεατίνη είναι το τελευταίο που σε απασχολεί από αυτά που αναφέρεις.

GEOP13
16-04-10, 13:23
Όπα, τα έχεις δοκιμάσει ξεχωριστά αυτά; Η κρεατίνη είναι το τελευταίο που σε απασχολεί από αυτά που αναφέρεις.


οχι φιλε μου θελω να τα συνδυάσω k τα 3 μαζί! ένα κύκλο με αυτά τα 3! k απλά επειδή δεν περίμενα να μου έρθουν τόσο γρήγορα ξεκίνησα πριν 3 μέρες 2 κύκλο κύκλο κρεατίνης!

Machiavelli
16-04-10, 13:28
Εγώ σου προτείνω να μη τα πάρεις όλα μαζί μιας και δεν τα ξέρεις (ούτε καν τα έχεις διαβάσει απ' ότι αντιλαμβάνομαι). Τι ηλικία έχεις;

GEOP13
16-04-10, 13:35
Εγώ σου προτείνω να μη τα πάρεις όλα μαζί μιας και δεν τα ξέρεις (ούτε καν τα έχεις διαβάσει απ' ότι αντιλαμβάνομαι). Τι ηλικία έχεις;


φιλε μου 26 είμαι k θέλω να κάνω ένα γερο stack! είχαν πέσει οι οδηγίες του "halodrol"(αφού το έχω πάρει μια φορα) στα χερια μου k το είχαν σαν "πρόταση" στην δεύτερη σελίδα! για την ακρίβεια είχαν μέσα k τον super pamp k το novetex! αλλα μου φάνηκε υπερβoliko...! τι λες?

scarred
16-04-10, 13:46
halodrol:phohormone product...απο την ονομασια και μονο θα το απεφευγα προσωπικα.....χωρις να υποθετω κατι αρνητικο βεβαια.....στο site ths gaspari εχει πληροφοριες σχετικα με το προιον αυτο αλλα και τα υπολοιπα....

Machiavelli
16-04-10, 13:48
Λοιπόν το halodrol (αν και δεν είναι το ίδιο δυνατό με το παλιό) είναι ένα πολύ δυνατό συμπλήρωμα με arachidonic acid μέσα, που προσωπικά το έχω σε μεγάλη εκτίμηση και αν δεν χαίρει άκρας υγείας δε πρέπει να το χρησιμοποιήσει καθώς δραστηριοποιεί δυο από τις κύριες αναβολικές ορμόνες του οργανισμού, που σε περιπτώσεις που ο χρήστης είναι υγιής, θα έχει πολύ καλά αποτελέσματα χωρίς την παραμικρή παρενέργεια μιας και μιλάμε για ένα Ω-6 λιπαρό οξύ, που φυσικά δεν έχει καμία τοξικότητα ακόμα και σε υπερδοσολογία, ωστόσο σχετίζεται άμεσα με την IGF-1 και από την στιγμή που αυξάνεται φυσικά δύναται να αυξήσει και ότι ανεπιθύμητο έχουμε στον οργανισμό μας.

Όσον αφορά τα άλλα δύο τα θεωρώ τελείως άκακα, ωστόσο προτού χρησιμοποιήσεις plasmajet, θα σου πρότεινα να έχεις δοκιμάσει και ένα πιο ελαφρύ του είδους.

Είναι αφελές να stackάρεις κάτι που δεν έχεις δοκιμάσει μόνο του, γιατί δε ξέρεις τι πραγματικά σε πιάνει και την επόμενη φορά δε θα ξέρεις τι να αγοράσεις.

Machiavelli
16-04-10, 13:50
halodrol:phohormone product...απο την ονομασια και μονο θα το απεφευγα προσωπικα.....χωρις να υποθετω κατι αρνητικο βεβαια.....στο site ths gaspari εχει πληροφοριες σχετικα με το προιον αυτο αλλα και τα υπολοιπα....

Πράγματι το παλιό ήταν προορμονικό και πολύ αποδοτικό μάλιστα, το καινούργιο όχι, ωστόσο θέλει προσοχή.

GEOP13
16-04-10, 13:59
Πράγματι το παλιό ήταν προορμονικό και πολύ αποδοτικό μάλιστα, το καινούργιο όχι, ωστόσο θέλει προσοχή.

ναι το ξερω οτι ηταν προορμο! ναι εχω παρει ξανα νιτρικο αλλα οχι το πλασματζετ που απ οτι εχω καταλαβει ειναι το καλυτερο!κ στην αρχη θα το ξεκινησω με 5 καψουλες κ μετα 10! ομως δεν μου ειπες αποψη πως να τα παρω (π.χ το halodrol prwi,2 ωρες πριν το gym plasma , k to size on κατα την διαρκεια ή μετά?) εδω θελω αποψη?! κ βοηθεια!

Machiavelli
16-04-10, 15:24
Να υποθέσω πήρες 1 halodrol; Βγάζει 3 βδομάδες (αν δεν με απατά η μνήμη μου) και είναι λίγο κατά τη γνώμη μου. Το πρωί halodrol, το plasmajet 2 ώρες μετά από το γεύμα πριν την προπόνηση και 1-2 ώρες πριν την προπόνηση (δοκίμασε και 1 και 2 ώρες πριν την προπόνηση) με κανονική δόση από την αρχή, αλλιώς το αχρηστεύεις. Size on πάρε κατά τη διάρκεια, και παίρνε την μονοϋδρική το πρωί.

COBRA_STYLE
16-04-10, 15:59
Να υποθέσω πήρες 1 halodrol; Βγάζει 3 βδομάδες (αν δεν με απατά η μνήμη μου) και είναι λίγο κατά τη γνώμη μου. Το πρωί halodrol, το plasmajet 2 ώρες μετά από το γεύμα πριν την προπόνηση και 1-2 ώρες πριν την προπόνηση (δοκίμασε και 1 και 2 ώρες πριν την προπόνηση) με κανονική δόση από την αρχή, αλλιώς το αχρηστεύεις. Size on πάρε κατά τη διάρκεια, και παίρνε την μονοϋδρική το πρωί.

size on και μονουιδρικη δεν ειναι υπερβολη???

NASSER
16-04-10, 16:17
Καλο θα ηταν να μην τα παιρνεις ολα μαζι. Ειδικα αυτα που εχουν κρεατινη, ενα ενα...
Θα μπορουσες να τα καταναλωνεις ενα ενα οσο το δυνατον περισσοτερο γινεται και να ακολουθει το επομενο.
Θα μπορουσες να αναφερεις εδω τις δοσολογιες που προτεινει η καθε συσκευασια και τα κυρια συστατικα του καθε συμπληρωματος?

GEOP13
16-04-10, 17:38
Καλο θα ηταν να μην τα παιρνεις ολα μαζι. Ειδικα αυτα που εχουν κρεατινη, ενα ενα...
Θα μπορουσες να τα καταναλωνεις ενα ενα οσο το δυνατον περισσοτερο γινεται και να ακολουθει το επομενο.
Θα μπορουσες να αναφερεις εδω τις δοσολογιες που προτεινει η καθε συσκευασια και τα κυρια συστατικα του καθε συμπληρωματος?

παιδια αυτο που εγραψα το προτεινει ι ιδια η gaspari:shock: στο manul του halodrol!(τα αλλα δεν τα εχω ανοιξει ακομα)!δεν ξυπνησα μια μερα:turtle: κ ειπα θα παω να παρω ολα αυτα! το σκ θα σκαναρω τα παντα για να υπαρχει σαφη κ ολοκληρωμενη αποψη!

ευχαριστω για την βοηθεια!:toast:

Machiavelli
16-04-10, 17:46
size on και μονουιδρικη δεν ειναι υπερβολη???

Αν κάνεις όλα τα άλλα σωστά, δεν το θεωρώ υπερβολή. Κάποια πρωτόκολλα λήψης κρεατίνης προτείνουν καθ' όλο τον κύκλο 10 γραμμάρια σε δύο δόσεις τις ημέρες προπόνησης (βέβαια το sizeon δεν έχει μονοϋδρική αλλά gluconate).

GEOP13 η Gaspari θέλει να πουλήσει. Μια χαρά stand-alone supps είναι και τα τρία.

KINK
16-04-10, 21:01
halodrol το πρωι, plasmajet 1ωρα πριν την προπ, 2σκουπ size-on μετα την προπ κ το βραδυ πριν τον υπνο χτυπα 2-3 novedex.

GEOP13
17-04-10, 12:14
halodrol το πρωι, plasmajet 1ωρα πριν την προπ, 2σκουπ size-on μετα την προπ κ το βραδυ πριν τον υπνο χτυπα 2-3 novedex.

kink το εχεις δοκιμασει εσυ?

παρακατω παραθετω τι εχει ι ιδια η GASPARI σαν προταση!

10380

foko
17-04-10, 14:19
Εχω στακαρει Novedex , Plasmajet , Size On δεν ειναι βεβαια ακριβως το ιδιο με το δικο σου.
Τα αποτελεσματα ικανοποιητικα , ειδικα του Novedex που μετα την ληξη του στον ιδιο ρυθμο ασκησης και θερμιδικης διατροφης αρχισε να αυξανει το λιποος στην κοιλια.
Εκεινο ομως που εχει σημασια ειναι οι δοσολογιες , η Gaspari προτεινει εως κ 4 novedex , υστερα απο αρκετο διαβασμα και συμβουλες κατεληξα στο 1 novedex την ημερα γιατα κιλα μου (73 ημουν τοτε).Τα αποτελεσμα ηταν αρκετα καλα κ με το 1 χαπι , δεν ξερω κατα ποσο μπορι να ισχυει κατι τετοιο κ με το Halodrol

foko
17-04-10, 14:20
Εχω στακαρει Novedex , Plasmajet , Size On δεν ειναι βεβαια ακριβως το ιδιο με το δικο σου.
Τα αποτελεσματα ικανοποιητικα , ειδικα του Novedex που μετα την ληξη του στον ιδιο ρυθμο ασκησης και θερμιδικης διατροφης αρχισε να αυξανει το λιποος στην κοιλια.
Εκεινο ομως που εχει σημασια ειναι οι δοσολογιες , η Gaspari προτεινει εως κ 4 novedex , υστερα απο αρκετο διαβασμα και συμβουλες κατεληξα στο 1 novedex την ημερα γιατα κιλα μου (73 ημουν τοτε).Τα αποτελεσμα ηταν αρκετα καλα κ με το 1 χαπι , δεν ξερω κατα ποσο μπορι να ισχυει κατι τετοιο κ με το Halodrol

KINK
17-04-10, 15:59
kink το εχεις δοκιμασει εσυ?

παρακατω παραθετω τι εχει ι ιδια η GASPARI σαν προταση!

10380

εχω δοκιμασει σχεδον ολα της gaspari εκτος απο plasmajet κ ενα υδατανθρακα που βγαζει.. δε μπορω να πω οτι εμεινα ευχαριστημενος απο τη συγκεκριμενη εταιρια.. το συνδιασμο αυτο δεν τον εχω κανει αλλα εχω κανει αλλους πιο φορτομενους..

GEOP13
18-04-10, 23:55
εχω δοκιμασει σχεδον ολα της gaspari εκτος απο plasmajet κ ενα υδατανθρακα που βγαζει.. δε μπορω να πω οτι εμεινα ευχαριστημενος απο τη συγκεκριμενη εταιρια.. το συνδιασμο αυτο δεν τον εχω κανει αλλα εχω κανει αλλους πιο φορτομενους..

einai k analoga ton organismo, allios pianei ena proin esena px k alliws emena! esena pio proin, i sindiasmos prointwn sou afise ikanopoitika apotelesmata?


***GEOP13 (http://forum.bodybuilding.gr/member.php?u=4789) γράφε με ελληνικούς πεζούς χαρακτήρες. Είναι κανόνας του φόρουμ. Mods Team. ***

KINK
19-04-10, 08:14
einai k analoga ton organismo, allios pianei ena proin esena px k alliws emena! esena pio proin, i sindiasmos prointwn sou afise ikanopoitika apotelesmata?

δεν ειναι του παροντος. θα μας το κοψουν..

GEOP13
20-04-10, 12:56
δεν ειναι του παροντος. θα μας το κοψουν..

στειλε π.μ! τελικα ομως τι να κανω :( δεν εχω αποφασισει! αν παρω 2 πριν τιν προπονηση πλασμα, μια ωρα πριν τιν προπονηση χαλο κ κατα τιν διαρκεια σαιζ ον!

manos_
20-04-10, 14:16
στειλε π.μ! τελικα ομως τι να κανω :( δεν εχω αποφασισει! αν παρω 2 πριν τιν προπονηση πλασμα, μια ωρα πριν τιν προπονηση χαλο κ κατα τιν διαρκεια σαιζ ον!

Παρτα ετσι οπως τα γραφεις ετσι και αλλοιως θελει δυο ωρες το πλασματζετ για να σε πιασει.Το χαλοντρολ παρτο με λιγους υδατανθρακες αλλοιως δεν πιανει καλα.Διαφορετικη δουλεια κανουν εντελως και τα τρια οποτε παρτα.

GEOP13
20-04-10, 22:45
για ενημερωση να ξερουν τα παιδια στο φορουμ οτι η γασπαρι συστηνει στο σαιτ της

για το χαλοντρολ: We suggest that Halodrol Liquigels only be purchased and used by men over the age of 21 years.

για το πλασματζετ:2-3 hours preworkout is recommended just as general rule but it can be taken earlier if need be.

σορρυ για τα αγγλικα αλλα ηθελα ακριβεια στα λεγομενα...!

GEOP13
30-04-10, 01:30
13 ΜΕΡΕΣ ΕΧΟΥΝ ΠΕΡΑΣΕΙ, ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΩΝΤΑΣ ΤΑ ΠΡΟΙΟΝΤΑ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΡΚΕΤΑ ΙΚΟΝΟΠΟΙΗΤΙΚΑ! ΠΡΗΞΙΜΑΤΑ ΑΡΚΕΤΑ :thumbup: , ΦΛΕΒΙΚΟΤΗΤΑ ΣΕ ΣΗΜΕΙΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΙΧΑ, ΑΡΧΙΖΟΥΝ Κ ΑΝΕΒΕΝΟΥΝ ΜΥΙΚΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΠΙΟ ΠΙΣΩ :shock: (ΔΕΞΙ ΣΤΗΘΟΣ, ΑΡΙΣΤΕΡΟ ΧΕΡΙ Κ ΠΟΔΙ ΚΛΠ)

Arlond
30-04-10, 14:47
ρε μαγκεσ τα πλασματζετ πως αντεχετε κ τα περνετε?? 10 χαπια πριν την προπονηση ειναι πολλα κ σου γαμαει και το στομαχι! παρε noxplode η κρεατινη καλυτερα

foko
30-04-10, 20:33
Το πλασματζετ το παιρνεις 2 ωρες πριν τρωγοντας κ κατι κ το στομαχι ΟΚ , σε εμενα κανενα προβλημα.

Το Halodrol το παιρνεις στην δοση που προτεινει ή εχεις αλλαξει τιποτα????

VITO
30-04-10, 21:35
2 ώρες πριν την προπόνηση plasmajet
1 ώρα πριν την προπόνηση haladrol
30' πριν την προπόνηση super pump
αμέσως μετά sizeon
πριν τον ύπνο novedex
θα δεις αισθητή διαφορά

foko
30-04-10, 23:22
Tον συνδυασμο που προτεινεις τον εχεις κανει????

mantus3
01-05-10, 18:35
αμα ειναι να τα παρεις ολα αυτα για να δεις κατι, καλα κρασια..

VITO
09-05-10, 17:56
τον συνδυασμό τον έχω κάνει είμαι στην 4εβδομάδα και από τότε που άρχισα το novedex κοιμάμαι λίγο
θα πάθεις πλάκα από θέμα έντασης και δύναμης στην προπόνηση
αν θέλεις πάλι πάρε για 4βδομάδες super pump και τις άλλες 4plasmajet

foko
09-05-10, 21:36
OK , ειχα κανει το NOVEDEX + SIZE ON + PLASMAJET και μου ειχε φανει to much , ενταξει δεν λεω ειμουν πολλυ ικανοποιημενος απο το stack με εμφανη αποτελεσματα τοσο στο γυμναστηριο αλλα κ στον καθρεφτη (δικεφαλοι) , γιαυτο ρωτησα επειδη στο δικο σου προσθεσες και HALODROL.

Καμια βδομαδα+ αφου τελειωσει κανε μας ενα review με τις εντυπωσεις να δουμε τι παιζει

GEOP13
13-05-10, 14:10
Tον συνδυασμο που προτεινεις τον εχεις κανει????

τον συνδιασμο που λεει ο VITO τον προτεινει η ιδια η gaspari, Οπως ακριβως τα γραφει. οποιος παρει το halodrol ας κοιταξει το manual θα καταλαβει! εγω παντως που εχω παρει αυτα τα 3 εχω μεινει ικανοποιημενος κ το στομαχι μου ειναι μια χαρα! ολα κομπλε!

GEOP13
03-06-10, 12:50
ΕΠΕΙΔΗ ΤΟ ΕΙΧΑ ΞΕΧΑΣΕΙ ΑΣ ΓΡΑΨΩ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ...
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΣΥΜΦΩΝΑ ΜΕ ΤΗΝ ΤΑΠΕΙΝΗ ΜΟΥ ΑΠΟΨΗ: 7/10 (ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ, ΠΕΤΥΧΑ ΑΥΤΟ ΑΚΡΙΒΩΣ ΠΟΥ ΗΘΕΛΑ)( ΜΕΤΑΝΙΩΣΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΠΗΡΑ Κ ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΠΡΟΙΝΤΑ ΜΑΖΙ ΟΠΩΣ ΛΕΝΕ ΟΙ ΟΔΗΓΕΙΕΣ ΠΟΥ ΕΧΩ ΑΝΕΒΑΣΕΙ)

ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ:
1ον)ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΟ ΣΤΟΜΑΧΙ ΚΑΝΕΝΑ ΟΜΩΣ.... (ΟΠΟΤΕ ΜΗΝ ΓΡΑΦΟΥΜΕ ΒΛΑΚΕΙΕΣ)
2ον) ΤΟ ΣΑΙΖ ΟΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΝΑ ΤΟ ΡΙΧΝΕΤΕ ΣΕ ΜΠΟΥΚΑΛΙ ΑΠΟ 1,5ΛΤ ΝΕΡΟ, ΓΙΝΕΤΑΙ ΠΙΟ ΕΛΑΦΡΙΑ Η ΓΕΥΣΗ(ΣΤΟ ΣΕΙΚΕΡ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΒΑΡΙΑ)
3ον) ΜΕΡΙΚΕΣ ΦΟΡΕΣ ΤΟ ΗΑΛΟΝΤΡΟΛ ΣΤΗΝ ΠΕΨΗ ΦΕΡΝΕΙ ΜΙΑ ΑΣΧΗΜΗ ΓΕΥΣΗ(ΕΓΩ ΑΦΟΥ ΤΟ ΕΠΕΡΝΑ ΜΕ ΥΔΑΤΑΝΘΡΑΚΕΣ{ΟΠΩΣ ΛΕΝΕ ΟΙ ΟΔΗΓΕΙΕΣ} ΕΠΙΝΑ Κ ΛΙΓΟ ΧΥΜΟ Κ ΟΥΔΕΝ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕΤΑ)

ΑΥΤΑ :clap: :clap: :clap:

flowin_through
03-06-10, 13:02
1ον)ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΟ ΣΤΟΜΑΧΙ ΚΑΝΕΝΑ ΟΜΩΣ.... (ΟΠΟΤΕ ΜΗΝ ΓΡΑΦΟΥΜΕ ΒΛΑΚΕΙΕΣ)


Μη βιαζεσαι. Δεν ξερεις πως τον πιανει τον καθενα. Εμενα με ειχαν πειραξει αρχικα ολες οι μαρκες πρωτεϊνων που ειχα αλλαξει, 3-4 και με πονουσε το στομαχι μου.

GEOP13
03-06-10, 13:07
Εμενα με ειχαν πειραξει αρχικα ολες οι μαρκες πρωτεϊνων που ειχα αλλαξει, 3-4 και με πονουσε το στομαχι μου.

ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΚΑΝΕΙΣ? ΤΑ ΣΥΜΠΛΗΡΩΜΑΤΑ ΜΟΝΟΣ ΣΟΥ ΤΑ ΠΑΙΡΝΕΙΣ Η ΣΤΑ ΠΡΟΤΕΙΝΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ(Π.Χ Ο ΓΥΜΝΑΣΥΗΣ)? ΟΔΗΓΕΙΕΣ ΔΙΑΒΑΖΕΙΣ? ΕΧΕΙΣ ΣΕ ΚΑΤΙ ΑΛΕΡΓΙΑ?ΓΝΩΡΙΖΕΙΣ?

flowin_through
03-06-10, 13:13
ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΚΑΝΕΙΣ? ΤΑ ΣΥΜΠΛΗΡΩΜΑΤΑ ΜΟΝΟΣ ΣΟΥ ΤΑ ΠΑΙΡΝΕΙΣ Η ΣΤΑ ΠΡΟΤΕΙΝΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ(Π.Χ Ο ΓΥΜΝΑΣΥΗΣ)? ΟΔΗΓΕΙΕΣ ΔΙΑΒΑΖΕΙΣ? ΕΧΕΙΣ ΣΕ ΚΑΤΙ ΑΛΕΡΓΙΑ?ΓΝΩΡΙΖΕΙΣ?

Μη γραφεις με κεφαλαία αν θες, ειναι σα να φωναζεις.
Τα συμπληρωματα φυσικα μονος μου τα παιρνω, δεν εμπιστευομαι εννοειται, ουτε αθλητιατρο, ποσο μαλλον γυμναστη (εψαχνα καποτε καποιον να ξερει και δε βρηκα σε ακτινα 20χιλιομετρων). Κανω εξετασεις, αλλα οχι για αλλεργιες. Δε γνωριζω να εχω καποια αλλεργια. Απο τοτε που ειχα αυτο το προβλημα δε με εχει ξαναπιασει εδω και χρονια. Μπορει να ηταν πολλα, απο ελλειψη πεπτικων ενζυμων μεχρι κακη ποιοτητα γαλακτος (αν και δε νομιζω). Δε με ξανααπασχολησε, απλα λεω οτι το στομαχι του καθενος ειναι διαφορετικο (αλλα ολους τους επηρεαζει το extra μαγνησιο που εχουν πολλα νιτρικα).

GEOP13
03-06-10, 13:31
Μη γραφεις με κεφαλαία αν θες, ειναι σα να φωναζεις.
Τα συμπληρωματα φυσικα μονος μου τα παιρνω, δεν εμπιστευομαι εννοειται, ουτε αθλητιατρο, ποσο μαλλον γυμναστη (εψαχνα καποτε καποιον να ξερει και δε βρηκα σε ακτινα 20χιλιομετρων). Κανω εξετασεις, αλλα οχι για αλλεργιες. Δε γνωριζω να εχω καποια αλλεργια. Απο τοτε που ειχα αυτο το προβλημα δε με εχει ξαναπιασει εδω και χρονια. Μπορει να ηταν πολλα, απο ελλειψη πεπτικων ενζυμων μεχρι κακη ποιοτητα γαλακτος (αν και δε νομιζω). Δε με ξανααπασχολησε, απλα λεω οτι το στομαχι του καθενος ειναι διαφορετικο (αλλα ολους τους επηρεαζει το extra μαγνησιο που εχουν πολλα νιτρικα).

κ φυσικα δεν φωναζω αλλα ειχα πατημενο το καπς :toast: ! δηλαδη με λιγα λογια ξυπνας μια μερα κ λες δεν παιρνω ενα πλασματζετ να δουμε τι κανει κ αυτο? κ για αλεργια να κανεις φιλε μου παντα με την ταπεινη μου αποψη το θεωρω πολυ σημαντικο. Κ εγω δεν γνωριζα μεχρι που καθε ανοιξη πριζομουν κ μου βρηκαν αλεργια στις καμπιες :shock: ! ενω αλλοι εχουν στο κοτοπουλο, στο γαλα κλπ ! για κανε να εισαι σιγουρος

Machiavelli
03-06-10, 16:07
Ειδικά το στομάχι τελείως προσωπική υπόθεση. Όσον αφορά την πέψη και την γεύση, αν δεν έχεις ρευτεί (ή όπως γράφεται) φορσκολίνη δε ξέρεις τίποτα.

NMakris
07-06-10, 12:17
ρε παιδια, σε περιοδο γραμμωσης, το plasmajet μπορουμε να το χρησιμοποιησουμε??....η θα μας κανει νερα και θολωματα???..
και γενικα το κυκλο που προτεινει μπορουμε να τον κανουμε??...εκτος super pump και size on γιατι οταν ειχα ξανακανει το κυκλο το χειμςνα που περασε, παρολα τα καλα αποτελεσματα, ειχα και θολωματα, οπου ηταν και λογικο να εχω, αλλα τωρα στη γραμμωση και ειδικα τωρα που θελω να στεγνωσω δεν θελω να κανω κατι λαθος!..., :shock:

GEOP13
17-06-10, 00:23
plasmajet κατα την αποψη μου οχι σε περιοδο γραμμωσης!

Hercules
17-06-10, 00:42
αμα ειναι να τα παρεις ολα αυτα για να δεις κατι, καλα κρασια..

+1 μ αυτη τη λογικη βαλε και κανα mstack μαζι βαλε και κανα methoxy και θα δεις σιγουρα αποτελεσματα...αλλα μετα σμπαραλια τα νεφρα και τα συκωτια..