PDA

Επιστροφή στο Forum : Η πλατουλα μου...



paulakos
16-04-10, 23:32
Δεν ασχολουμε με το bodybulding εγω κανω αλλο αθλημα αλλα εδω σας εχω μια φωτο την πλατη μου χωρις να την σφιγγω,κανω αρκετα χρονια μονοζυγο και με ενδιαφερουν μονο η εξωτερικη μερια της δηλαδη τα φτερα;)

Eddie
16-04-10, 23:41
Καλη!!

Δεν καταλαβα θελεις να φτιαξεις μονο πλατη,κι αυτη μιση δλδ?Δε γινεται αυτο χωρις να γυμνασεις το υπολοιπο σωμα,πχ δικεφαλοι κλπ.

Αν πινεις πολυ red bull κατι μπορει να γινει:green:

Rise above
16-04-10, 23:48
ωραίος o cartman, αλλα γιατί σε ενδιαφέρουν μονο τα φτερά ?:unsure:
σώμα V κυνηγάς?

paulakos
16-04-10, 23:50
Oχι dude δεν καταλαβες,ολο το σωμα μου γυμναζω βεβαια-θελοντας και μη- απλα δεν μπορω να κανω βαρη οπως κανετε εσεις μιας και ασχολουμαι με κατι αλλο επισης.Απλα η μονη ασκηση που κανω για την πλατη ειναι μονοζυγο που μου αρεσει και πολυ εξαλλου:green:

red bull λες ε?Μην γινω Ερμης φοβαμαι...και βγαλω φτερα στα ποδια....:P:P:P

Rise above
16-04-10, 23:52
άμα γυμνάζεις μονο τα φτερά και τα αλλα μείνούν πίσω θα γίνεις σαν σαλάχι:green:

Levrone
17-04-10, 00:05
με τι αλλο ασχολεισαι? αν θες μας λες δηλαδη!

paulakos
17-04-10, 00:38
Ρε παιδες δεν γυμναζω μονο την πλατη,απλα αυτην εβγαλα φωτο,γιαυτην μιλησα:unsure:
Παλαιστης ημουν εκανα χρονια ελληνορωμαικη και τα τελευταια 2 χρονια ασχολουμαι με την πυγμαχια.

Σαλαχι λεει ο αλλος....:rolf::rolf::rolf:

Rise above
17-04-10, 01:02
το σαλάχι το γράψα πριν δω το post που λες ότι γυμνάζεις και το υπόλοιπο σώμα:P. πια η διαφορα πυγμαχίας και ελληνορωμαϊκής ? (απαντα στα offtopic μη σου mαμήσουμε το topic)

paulakos
17-08-10, 00:20
Aνεβαζω και αλλες φωτο για να μου πειτε ποιες ομαδες να προσεξω και που ειμαι σε καλο δρομο,βαρη δεν κανω πολλα οπως γραφω και πιο πανω οκ παιδες:(? Θα ανεβασω και ποδια σε λιγο μαζι με στηθος.Ακουω κριτικες καλες κακες και αναποδες αμα λαχει....:toast:
Ειμαι στα 63 κιλα περιπου αυτον τον καιρο ποσοστα λιπους δεν ξερω.Σκοπος μου να παω 75 κιλα μεχρι τον φεβρουαριο και απο κει και περα να ειμαι 70 "καλα" κιλα.

Devil Randime
17-08-10, 00:26
Εισαι κοντα στο 1.75 υψος μήπως ή λεω βλακειες? :unsure:

paulakos
17-08-10, 00:30
Εισαι κοντα στο 1.75 υψος μήπως ή λεω βλακειες? :unsure:

Σορυ δεν ειπα το υψος.Ειμαι 170 νταν!

Devil Randime
17-08-10, 00:32
Καπου εκει σε εκανα. Ιδιο σουλουπι εχουμε και υπεθεσα θα ειχαμε και ιδιο υψος :P
Βασικα οντως λιγα κιλακια θες και θα εισαι τζι τζι. Παρολα αυτα εχεις ηδη ενα καλο σωμα το οποιο απλα θελει χτισιμο. Αποψη μου ειναι πως περισσοτερο στα χερια θες προσοχη...

_kwstas_
17-08-10, 04:10
Ως παλεστης δεν εκανες βαροι? και αν ναι τι προγραμμα ακολουθουσες ακριβως? πλατη εχεις ανοιχτη ισως εχεις και γενετικο +συν.. εγω θα σου ελεγα να δωσεις εμφαση αρκετη στους κοιλιακους σε ενα ποιο φιτ σωμα οπως το δικο σου:toast: θεορω αδιανοητο οι κοιλιακοι να μην βγαζουνε ματια! κατα τα αλλα ωραιο και συμετρικο σωμα!

paulakos
17-08-10, 17:40
Καπου εκει σε εκανα. Ιδιο σουλουπι εχουμε και υπεθεσα θα ειχαμε και ιδιο υψος :P
Βασικα οντως λιγα κιλακια θες και θα εισαι τζι τζι. Παρολα αυτα εχεις ηδη ενα καλο σωμα το οποιο απλα θελει χτισιμο. Αποψη μου ειναι πως περισσοτερο στα χερια θες προσοχη...

Eγω νομιζω πως το στηθος μου ειναι πισω,και τα χερια μου απο πλευρα τρικεφαλου.Ευχαριστω παντως!


Ως παλεστης δεν εκανες βαροι? και αν ναι τι προγραμμα ακολουθουσες ακριβως? πλατη εχεις ανοιχτη ισως εχεις και γενετικο +συν.. εγω θα σου ελεγα να δωσεις εμφαση αρκετη στους κοιλιακους σε ενα ποιο φιτ σωμα οπως το δικο σου:toast: θεορω αδιανοητο οι κοιλιακοι να μην βγαζουνε ματια! κατα τα αλλα ωραιο και συμετρικο σωμα!


Ως οταν εκανα παλη ημουν αρκετα μικρος και δεν εκανα βαρη,οι κοιλιακοι μου οντως θελουν δουλεια αλλα αυτον τον καιρο κανω διατροφη ογκου και γιαυτο δεν φαινονται καθολου.Του χρονου τετοια εποχη θα κακουν μπαμ θελω να πιστευω:bbbiceps: