PDA

Επιστροφή στο Forum : Decavol (Advanced Muscle Science)



Svein
17-04-10, 22:59
http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=10397&stc=1&d=1271535319


http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=10398&stc=1&d=1271535325



http://fitnesszone.gr/shop/index.php/dietary-supplements/strength/testosterone-support/y/ams-decavol-x-63-capsules.html

Τα βρηκα στον νεο μας χορηγό στην κατηγορία supplements και αναρωτιεμαιτι ειναι ?


( δεν σκοπεύω να τα δοκιμάσω γιατι 1) δεν τα χρειάζομαι 2) δεν μου φαίνονται ασφαλη παρα της διαβεβαιωσεις των εταιριων... )

manos_
17-04-10, 23:54
Προρμονες ειναι και αυτο και το αλλο που ποσταρες εχω δοκιμασει δυο απο αυτα καλα προς μετρια ειναι.

Svein
17-04-10, 23:59
Προρμονες ειναι και αυτο και το αλλο που ποσταρες εχω δοκιμασει δυο απο αυτα καλα προς μετρια ειναι.

Δηλαδή ? Tι κανει?

manos_
18-04-10, 00:12
Δηλαδή ? Tι κανει?

Καταπιεζει τις δικες σου ορμονες οσο το παιρνεις.

beefmeup
06-05-10, 18:14
Δηλαδή ? Tι κανει?

μετατρεπεται σε ορμονη μεσω μιας διαδικασιας με ενζυμα που γινεται στο σωμα σου.
(προ)ορμονη.

Svein
07-05-10, 09:01
μετατρεπεται σε ορμονη μεσω μιας διαδικασιας με ενζυμα που γινεται στο σωμα σου.
(προ)ορμονη.

Δουλευουν ομωσ η μονο side efects εχουν ?

sTeLaKoS
07-05-10, 09:20
Ίδια side effects με τα ΑΣΣ αλλά μικρότερη δράση.

Svein
07-05-10, 23:28
Ίδια side effects με τα ΑΣΣ αλλά μικρότερη δράση.

Οποτε ΆΧΡΗΣΤΑ !

beefmeup
08-05-10, 12:32
δεν ειπε αυτο.

gj
08-05-10, 15:35
Ίδια side effects με τα ΑΣΣ αλλά μικρότερη δράση.

:shock::shock::shock::shock: σοβαρά ??
Τότε γιατί να τα παίρνει κάποιος ??
Μήπως υπερβάλεις ?

stamthedrum
08-05-10, 16:03
Ίσως ο Στέλιος εννοούσε ίδια side effects ως προς το είδος των side effects, όχι την ένταση. Π.χ. ένα καλό testosterone booster μπορεί να σου αυξήσει τη λίμπιντο. Ένα αναβολικό στεροειδές μπορεί επίσης να αυξάνει τη λίμπιντο. Καμία σχέση όμως στο πόσο στην αυξάνει το ένα και το άλλο.

The Rock
08-05-10, 16:09
Ότι να ναι ως συνήθως:green:
O Στέλιος μια χαρά τα είπε, οι PHs έχουν τα ίδια sides των ορμονών που αποτελούν πρόδρομοι αλλά με λιγότερη αποτελεσματικότητα.

manos_
08-05-10, 16:28
Ότι να ναι ως συνήθως:green:
O Στέλιος μια χαρά τα είπε, οι PHs έχουν τα ίδια sides των ορμονών που αποτελούν πρόδρομοι αλλά με λιγότερη αποτελεσματικότητα.

Πολυ λιγοτερη αποτελεσματικοτητα.Εγω να σου πω δεν ειδα κανενα side αλλα εγω επαιρνα και υγρες.

The Rock
08-05-10, 16:46
Πολυ λιγοτερη αποτελεσματικοτητα.Εγω να σου πω δεν ειδα κανενα side αλλα εγω επαιρνα και υγρες.
Αρκετά χαμηλότερη απόδωση, όντως αλλά για να το λες έτσι πάει να πει ότι δεν σου άρεσε μια ?
Κοίτα νομίζω ότι είναι λογικά γτ τα PHs τα περισσότερα από ότι γνωρίζω(δλδ δεν έχω ασχοληθεί ιδιαίτερα με το θέμα) είναι πρόδρομοι ενέσιμων ΑΑΣ, άρα λογικό είναι να έχουν μάπα βιοδιαθεσιμότητα σε oral έκδοση. Πάντως περίεργο αυτό που λες, να ρωτήσω τι δοκίμασες και δεν είχε sides ?

Machiavelli
08-05-10, 17:05
Ναι εντάξει ίδια sides. Και ο ψαράς βρέχεται και ο υπάλληλος του γραφείου, απλά ο ένας βρέχεται κάθε μέρα και ενίοτε γίνεται και λούτσα ενώ ο άλλος όταν του πέσει το ποτήρι με το νερό θα βραχεί στο παντελόνι.

noz1989
08-05-10, 17:15
Καλα μην υποτιμαμε τα sides των PHs! Eπισης καποια απο αυτα δεν ειναι εμφανη παρα μονο με ορμονολογικες εξετσαεις!

flowin_through
08-05-10, 17:17
Στο σημειο παντως αναμεσα στα ποδια θα βραχουν και οι δυο.:turtle: και δε θα αναβουν με τιποτα. Αυτο κιαν ειναι side.

kyriakos23
08-05-10, 18:07
:green::green::green:
σωστα!

Svein
08-05-10, 18:37
Εγω καταλαβα οτι απο αυτα που λετε οτι αμα θελει καπιος να ψαχτει ορμονικα να τα αποφιγει γιατι ειναι μαπα !

flowin_through
08-05-10, 18:53
Να το αποφυγει γιατι ειναι πρωτα λαθος νοοτροπια.

beefmeup
08-05-10, 18:57
μετα απο αυτο το ποστ το θεμα θα κλειδωθει,ειμαι σιγουρος.

δηλ,λετε οτι αυτο το προιον εχει τα ιδια sides,με ποσιμο methyl 1 test??

να μου πειτε που τα μαθατε αυτα,να παω να αγορασω μια τυροπιτα απο κει..

σορυ κιολας..

mantus3
08-05-10, 18:57
Εγω καταλαβα οτι απο αυτα που λετε οτι αμα θελει καπιος να ψαχτει ορμονικα να τα αποφιγει γιατι ειναι μαπα !

+1

στην ουσια προκειτε για παρεμφερει ορμονες με αλλες με την διαφορα οτι αυτες δεν εχουν χρησημοποιηθει στην ιατρικη για θεραπευτικους σκοπους. και επισεις πολες απο αυτες δεν εχουν απαγορευτει ακομα, αρα ενας αθλητης μπορει να τις παρει χωρις να εχει ποινηκες κυρωσεις (για αυτο κανουν θραυση στις ΗΠΑ).
οστοσο ειτε βαρεσει καποιος nandrolone ειτε πιει αυτη την βλακεια, σε ενα πιθανο ελεγχο θα βρεθει θετικος κ με τα 2...

manos_
08-05-10, 19:16
Αρκετά χαμηλότερη απόδωση, όντως αλλά για να το λες έτσι πάει να πει ότι δεν σου άρεσε μια ?
Κοίτα νομίζω ότι είναι λογικά γτ τα PHs τα περισσότερα από ότι γνωρίζω(δλδ δεν έχω ασχοληθεί ιδιαίτερα με το θέμα) είναι πρόδρομοι ενέσιμων ΑΑΣ, άρα λογικό είναι να έχουν μάπα βιοδιαθεσιμότητα σε oral έκδοση. Πάντως περίεργο αυτό που λες, να ρωτήσω τι δοκίμασες και δεν είχε sides ?

1ad+4ad και δεν φτανει τα αας ουτε στο 1/20.sides τιποτα απολυτως ουτε συκωτια ουτε στομαχια ουτε τιποτα.

flowin_through
08-05-10, 19:19
Τα sides δε φαινονται παντα. Δηλαδη (ουτε εγω ειμαι γνωστης αλλά) αν μετα απο ενα κυκλο με κατι ¨ελαφρυ¨ σου κανουν rebound τα οιστρογονα, εσυ θα βλεπεις οτι εχεις μεινει εκει στα ανεβασμενα σου κιλα και σε ολα τα αλλα και δε θα φαινονται τα αλλα.

beefmeup
08-05-10, 19:25
Τα sides δε φαινονται παντα. Δηλαδη (ουτε εγω ειμαι γνωστης αλλά) αν μετα απο ενα κυκλο με κατι ¨ελαφρυ¨ σου κανουν rebound τα οιστρογονα, εσυ θα βλεπεις οτι εχεις μεινει εκει στα ανεβασμενα σου κιλα και σε ολα τα αλλα και δε θα φαινονται τα αλλα.

bro,αν παρεις methyl 1 test,h methytrienolone,τα μπαλακια σου θα γινουν σαν μπιζελια απτην τεταρτη μερα κ μετα(αυτο τουλαχιστον φενεται)..χωρια το συκωτι,τι θα τραβηξει για να μεταβολισει..
αυτο μπορει να το περνεις 1μιση μηνα κ να μην εχεις τπτ ουτε στο συκωτι,ουτε στην καταπιεση των δικων σου ορμονων..καμια μα καμια σχεση τα sides των αασ με αυτα.
οπως επισεις κ η αποτελσματικοτητα,του ενος κ του αλλου.

αυτο που εγραψε ο μαντους ειναι αληθεια,οτι ειτε παρεις αυτο ειτε κανονικα αασ,θα διεξεις θετικος σε τεστ..

mantus3
08-05-10, 19:45
1ad+4ad και δεν φτανει τα αας ουτε στο 1/20.sides τιποτα απολυτως ουτε συκωτια ουτε στομαχια ουτε τιποτα.

1/20?? αρα πεταμενα λεφτα και χρονος σωστα?

παιδια ας μην επεκταθουμε αλλο στο θεμα, ειτε ειναι adrosterone ειτε ειναι methyl-κατι, κανει τρελη ζημια στην ποσοτητα που θα κανει λιγη ζιμια. ας μην κριβομαστε πισω απο το δακτιλο μας...

manos_
09-05-10, 11:05
1/20?? αρα πεταμενα λεφτα και χρονος σωστα?

παιδια ας μην επεκταθουμε αλλο στο θεμα, ειτε ειναι adrosterone ειτε ειναι methyl-κατι, κανει τρελη ζημια στην ποσοτητα που θα κανει λιγη ζιμια. ας μην κριβομαστε πισω απο το δακτιλο μας...

Και επαιρνα και 4 φορες την προτεινομενη δοση ε?Για κοροιδα ψαχνουνε χιλιες φορες αας.

mantus3
09-05-10, 14:38
Και επαιρνα και 4 φορες την προτεινομενη δοση ε?

μηπως ηταν μουφα η πηγη κ γενικα καμια κολομαρκα?

salpas18
01-06-10, 02:05
Βγαίνει εκτός συναγωνισμού στην γραμμή επαγγελματικών αναβολικών, προσφέροντας το μονό νόμιμο πρόδρομο ‘Deca’ της αγοράς. Το Decavol μετατρέπει σε υψηλό ποσοστό στην στοχευόμενη ορμόνη, τη Nandrolone (‘Deca’) και είναι καλύτερη από την τεστοστερόνη για ανοικοδόμηση μάζας και δύναμης με λιγότερες παρενέργειες.11616

το εχει δοκημαση κανεις τι ειναι αναβολικο? γιατι λεεει οτι ειναι νομινο...

beefmeup
01-06-10, 12:02
νομιμο ειναι..

αναβολικη ειναι κ η προτεινη,η κρεατινη κ το κοτοπουλο.

να διαβασεις ολο το θρεντ απτην αρχη κ θα καταλαβεις τι ειναι.

salpas18
01-06-10, 15:26
νομιμο ειναι..

αναβολικη ειναι κ η προτεινη,η κρεατινη κ το κοτοπουλο.

να διαβασεις ολο το θρεντ απτην αρχη κ θα καταλαβεις τι ειναι.

ok :thumbup:

mantus3
01-06-10, 20:08
sτην χωρα μας καμια προ-ορμονη δεν ειναι νομιμη...

beefmeup
01-06-10, 20:14
sτην χωρα μας καμια προ-ορμονη δεν ειναι νομιμη...

νομιμο εννοω οτι δεν θα σε συλλαβουν αν το εχεις στην κατοχη σου,οχι για χρηση σε αθληματα.

αυτη ειναι η ενοια της λεξης "νομιμο"οπως την καταλαβαινω εγω..αν ο σαλπας εννοει κατι αλλο που να ξερω,στο μυαλο του ειμαι?