PDA

Επιστροφή στο Forum : whey shock therapy M-stak τα φωτα σας παρακαλω!!



salpas18
19-04-10, 16:03
γεια σας ειμαι 1.75cm 57κιλα ειμαι σε περιοδο ογκου κανο καλη διατροφη ογκου και επερνα σεριους μαςς και τωρα τελιονι εχω διαβαση πολλα εδω μεσα και λεω να παρω μια whey (on) 100% και να παρο μαλτοδεξτρινη και δεξτροζη καθε φορα που θα πινω ετσι 8α ειναι σαν μια προτεινη "ογκου".... το θεμα ειναι ποσο δεξτροζη και ποσο μαλτοδεξτρινη να βαζο σε καθε ροφημα που θα πινω και σκευτομε να περνω ενα μολις ξυπναω 7.00 ενα 30' πριν το γυμ και ενα μετα επισεις 8α παρο και μια κρεατινι 300gr (οΝ) και θα κανο εναν κυκλο επισις εχω και το super pump 250 και μολις τελιοση λεω να παρο shock therapy και να το στακαρο με το M - Stak λιπον περιμενο απο τα εμπιρα μελη τιν γνωμι σας και τις διορ8οσις σας αμα 8ελετε να σας ποσταρο τιν διατροφη μ πεστε μ!!! ευχαριστω και συγνωμη για το μεγαλο 8εμα.. :bowdown::bowdown::bowdown:

flowin_through
19-04-10, 16:10
Αν εισαι πανω απο 21, τοτε ολα καλα τα σκεφτεσαι. Για δεξτροζη/μαλτο 30+30 ειναι συνηθης δοσολογια, αλλα δες την ενοτητα με αυτο ακριβως το θεμα, τα λεει αναλυτικα. Αριστες επιλογες και το Shock Therapy και το M-Stak. Παντως, αν παιρνεις οποιοδηποτε φαρμακο, κοιτα μηπως αλληλεπιδρα με το M-Stak (κυριως τα ψυχολογικα).

Machiavelli
19-04-10, 16:17
Αν κρίνω από τα κιλά σου γυμνάζεσαι λίγο καιρό. Έχεις πολλά περιθώρια να πάρεις κιλά χωρίς να χρησιμοποιήσεις όλα αυτά και να δώσεις τόσα λεφτά. Καλύτερα να πάρεις μια πρωτεΐνη πολλών πηγών και μια whey και όχι όλα αυτά που λες. Πολυβιταμίνη παίρνεις;

salpas18
19-04-10, 16:18
Αν εισαι πανω απο 21, τοτε ολα καλα τα σκεφτεσαι. Για δεξτροζη/μαλτο 30+30 ειναι συνηθης δοσολογια, αλλα δες την ενοτητα με αυτο ακριβως το θεμα, τα λεει αναλυτικα. Αριστες επιλογες και το Shock Therapy και το M-Stak. Παντως, αν παιρνεις οποιοδηποτε φαρμακο, κοιτα μηπως αλληλεπιδρα με το M-Stak (κυριως τα ψυχολογικα).


ναι ειμαι 21 οχι δεν περνω κανενα ψυχοφαρμακο :P αλλα γτ το λες αυτο τι εχει καμια αλιλεπιρδαση??? και μηπως μπορεις να μου ποσταρις την ενοτιτα να μπω να τιν δω γτ δν ξερω και πολυ καλα που να ψαξω ευχαριστω!:bowdown:

salpas18
19-04-10, 16:21
Αν κρίνω από τα κιλά σου γυμνάζεσαι λίγο καιρό. Έχεις πολλά περιθώρια να πάρεις κιλά χωρίς να χρησιμοποιήσεις όλα αυτά και να δώσεις τόσα λεφτά. Καλύτερα να πάρεις μια πρωτεΐνη πολλών πηγών και μια whey και όχι όλα αυτά που λες. Πολυβιταμίνη παίρνεις;


παω 8 μινες οταν ξεκινισα ημουν 54 κιλα απλα βαζο πολυ δισκολα κιλα τιν διατροφη την ξεκηνησα 2-3 εβδομαδες:green:

salpas18
19-04-10, 16:27
1 γευμα 100γρ. βρωμη με γαλα με χαμιλα λιπαρα + 30 γρ. ξηρους καρπους και 5 ασπραδια με 1 κροκο

2 γευμα ροφημα προτεινης σεριους μασσ

3 γευμα 150γρ κοτοπουλο 100γρ ρυζι και 1 σαλατα με 2 κουταλιες ελαιολαδο

4 γευμα πριν τον υπνο 1 τονο με 2 φετες μαυρο ψωμι

5 γευμα (μεταπροπονιτικο) προτεινι σεριους μασσ

6 γευμα 150γρ κοτοπουλο 100γρ ρυζι και 1 σαλατα με 2 κουταλιες ελαιολαδο

7 γευμα 2 γιαουρτακια με χαμηλα λιπαρα και ενα φρουτο + 30γρ ξυρους καρπους

flowin_through
19-04-10, 16:35
Απο οτι καταλαβαινω εισαι φουλ εκτομορφικος. Και ο φιλαρακος που κανω μαζι προπονηση ετσι ειναι και εχει το ιδιο προβλημα με σενα. Εχει παρει ο,τι πρωτεΐνη ογκου υπαρχει χωρις αποτελεσμα και η Serious mass ειναι ισως η πιο εξωφρενικη ¨ογκου¨ που υπαρχει. Καλυτερα να παρεις μια 50αρα ή μια καθαρη και να βαζεις μονος σου τις δεξτροζες. Μην περιμενεις ομως να παρεις ογκο με τετοιες. Πρεπει να τρως οτι κινειται, γιατι απο οτι καταλαβαινω εισαι και πολυ προσεκτικος στη διατροφη σου. Γνωμη μου ειναι να μην εισαι τοσο ψειρας στην ποιοτητα και στην ποσοτητα, το σηκωνει ο οργανισμος σου, οχι να αρχισεις τα γλυκα, τα τηγανιτα και τα κορεσμενα, αλλα πραγματικα προσπαθησε να τρως, να τρως και να μη σταματας. Το M-Stak λενε οτι ανοιγει και την ορεξη και το προτεινω ενπιφυλακτα, αλλα ισως ειναι και ενα χαρτι που δεν πρεπει να ρηξεις ακομα... Δλδ σε ενα χρονο τι?

Adinamos
19-04-10, 19:11
Αν εισαι πανω απο 21...

Για ποιο λογο ομως??? Και γω παιρνω παιρνω αυτο το συνδυασμο (εκτος απο το Μ-Stak) και δεν ειμαι 21.......
Την εκανα τη λαλακια μου??:shock::shock::shock:

flowin_through
19-04-10, 19:39
Για ποιο λογο ομως??? Και γω παιρνω παιρνω αυτο το συνδυασμο (εκτος απο το Μ-Stak) και δεν ειμαι 21.......
Την εκανα τη λαλακια μου??:shock::shock::shock:

To 21 παει κυριως για το M-Stak. Τωρα για τα νιτρικα, ειναι ενα ζητημα που δε χρειαζεται προσοχης στα πρωτα π.χ. 3 χρονια ενασχολησης με το αθλημα. Αν κολλησεις και θες κατι παραπανω οκ.

Εδιτ: εννοω (για τα νιτρικα) δε χρειαζεται να σκεφτεσαι να παρεις...

salpas18
19-04-10, 19:40
To 21 παει κυριως για το M-Stak. Τωρα για τα νιτρικα, ειναι ενα ζητημα που δε χρειαζεται προσοχης στα πρωτα π.χ. 3 χρονια ενασχολησης με το αθλημα. Αν κολλησεις και θες κατι παραπανω οκ.

καλα τι εχει το τοσο δηνατο πια και λεμε κ λεμε ??? :shock::shock:

Adinamos
19-04-10, 19:51
Παλι καλα γιατι ειμαι που ειμαι χεστης, αμα διαβασω και κανενα τετοιο ποστ.... Κρυος ιδρωτας.!
Θενξ για την γρηγορη απαντηση μπαι δε γουει!:thumbup:

Svein
28-04-10, 15:55
καλα τι εχει το τοσο δηνατο πια και λεμε κ λεμε ??? :shock::shock:

εγω που ειδα το πισο μερος του κουτιού δεν ειδα πουθενα να λεει για άνω των 21 οπως π.χ. το Holodrol :bbbiceps: !

beefmeup
28-04-10, 16:01
to mstack,ειναι βασικα ενα συμπλεγμα αμινοξεων,κ ενα σωρο απο φυτικα "τιποτα"..οποτε δεν βλεπω γιατι να επειρεαζει την ηλικια σου..(-21)..

πηρα 2 κουτια καποτε κ εκλαιγα τα λεφτα μου..

Svein
28-04-10, 20:44
Έστειλα μαιλ στην ουνιβερσαλ και μου ειπαν οτι και ο beefmeup !

beefmeup
28-04-10, 20:52
Έστειλα μαιλ στην ουνιβερσαλ και μου ειπαν οτι και ο beefmeup !

δλδ??πλακα εχει αυτο:turtle:

Svein
28-04-10, 20:56
δλδ??πλακα εχει αυτο:turtle:

Hello Romanos,



At 18 you are perfectly find taking the M-Stak.



Christian Coronato

Customer Service Representative, Universal Nutrition

3 Terminal Road | New Brunswick NJ | 08901

(p) 800.872.0101 x228 | 732.545.3130 | (f) 732.509.0458

christian@universalnutrition.com

www.universalnutrition.com

beefmeup
28-04-10, 20:57
α,ναι..νομισα οτι σου ειπαν οτι θα κλαις τα λεφτα σου αμα το παρεις:bowdown:

Svein
28-04-10, 20:58
α,ναι..νομισα οτι σου ειπαν οτι θα κλαις τα λεφτα σου αμα το παρεις:bowdown:

Γιατι τα εκλαψες ? εχω διαβασει πολύ καλες κριτικές... !

Το βρικα στην ακροβος μιση τιμη αποτι στην ελαδα στην ευρωπη... μπεεφ αμα θες πμ ! εχει κιαλα το σιτε να σου πέσουν τα μαλια απο τιμες !

beefmeup
28-04-10, 21:02
μμμ,ακομα τα κλαιω..αυτο δεν σημαινει οτι δεν ειναι καλο..απλα δεν δουλεψε για μενα..να σημειωσω οτι ειχα αρκετα χρονια προπονητικης εμπηριας,οποτε μπορει να επαιξε ρολο κ αυτο..σε καποιον αρχαριο να "δουλευει" καλυτερα δλδ..

αν κ βαση συτατικων του,επιφυλασσομαι για το αν δουλευει καθολου..οχι οτι δεν ειναι οκ τα αμινο,αλλα δεν κανει αυτο που λεει στο κουτι..

για στειλε λινκ σε πμ,αυτα παντα με ενδιαφερουν,φχαριστω:toast:

stef212000
29-04-10, 15:36
σε παρακαλω μου στελνεις σε πμ εμενα το σαιτ με τις φθηνες τιμες?και θα σου στειλω και εγω ενα καλο που εχω παραγειλει αρκετες φορες και ειναι εγγυημενο και φθηνο!ευχαριστω!α εχω πολυ μαλλι,μη φοβηθεις οτι θα μου πεσει?!:bowdown: