PDA

Επιστροφή στο Forum : αυτα τα ολιγα



just chris
20-04-10, 19:28
http://img404.imageshack.us/img404/9333/dsc00052x.th.jpg (http://img404.imageshack.us/i/dsc00052x.jpg/)
αυτα τα ολιγα χωρις διατροφες,χωρις πρωτεινες χωρις τιποτα μονο βαρη κ αεροβιο.θα κανω διατροφη βεβαια κ τοτε η διαφορα θα ειναι τεραστια πιστευω...

GEORGEXX1
20-04-10, 19:33
πολυ καλος και μπραβο για το (χωρις).
με την διατροφη θα αλαξει και το επιπεδωσου να εισαι σιγουρος.

just chris
20-04-10, 19:36
ευχαριστω φιλαρακι,θελει χρημα η παλιοδιατροφη ομως κ ειμαι πολυ δυσκολα για τετοια ανοιγματα.αλλα θα το κανω κ οταν το κανω θα το ακολουθησω πιστα!!!

GEORGEXX1
20-04-10, 19:44
ευχαριστω φιλαρακι,θελει χρημα η παλιοδιατροφη ομως κ ειμαι πολυ δυσκολα για τετοια ανοιγματα.αλλα θα το κανω κ οταν το κανω θα το ακολουθησω πιστα!!!


25-35 ευρω την εβδομαδα δεν ειναι δυσκολο.Αν το θες απο καπια κρεπαλη θα τα κοψεις.
φυσικα τα οικονομικα σου μονο εσυ τα ξερεις.

just chris
20-04-10, 19:50
δεν κανω κρεπαλες κ εχεις δικιο αλλα ειμαι ανεργος κ που παω γυμναστηριο...τυχερος ειμαι!!!35 ευρω;;;πως τα 'βγαλες;;λιγα δεν ειναι;;;ενδιαφερον! για πες.....

GEORGEXX1
20-04-10, 20:00
20 ευρω περιπου κρεας
10 ευρω περιπου αυγα
σαλατες χορτα αλλα 5
ρυζι 2
και γαλατα.
αντε 45 το πολυ.
ευχομαι γρηγορα να βρεις δουλεια.

just chris
20-04-10, 20:07
χμ! δεν εχεις αδικο.... οσο για το αλλο που ειπες γιωργη...απο το στομα σου κ στου θεου τ'αυτι!!!!!!!!!!!!

Eddie
20-04-10, 20:53
Μια χαρα εισαι!

Την επομενη φορα βαλε και τα ποδια!:thumbup:

just chris
20-04-10, 21:01
thanks friend!!!

sTeLaKoS
21-04-10, 09:39
20 ευρω περιπου κρεας
10 ευρω περιπου αυγα
σαλατες χορτα αλλα 5
ρυζι 2
και γαλατα.
αντε 45 το πολυ.
ευχομαι γρηγορα να βρεις δουλεια.


Καλά κι εμένα λίγα μου φαίνονται εδώ που τα λέμε!

Τι 20Ε κρεας τη βδομάδα, εγώ (και οι περισσότεροι) θέλω 1 κιλό τη μέρα!

sTeLaKoS
21-04-10, 09:42
just chris (http://forum.bodybuilding.gr/member.php?u=4838) πάλεψε το όσο μπορείς, ακόμη και χωρίς διατροφή και συμπληρώματα.
Πολλές φορές ξεχνάμε πως είναι απλά ένα χόμπι και αφιερώνουμε σώμα και ψυχή σε αυτό. ΕΑΝ και ΟΤΑΝ μπορέσεις, ξεκίνα και τη διατροφούλα σου.

-beba-
21-04-10, 09:45
Μπράβο σου :clap::clap::clap::clap:

just chris
21-04-10, 09:47
αυτο σκοπευω να κανω στελιο,καλα τα λες..... αλλα καλυτερα να δινεις σωμα κ πνευμα εκει παρα οπουδηποτε αλλου,ε!!!!

just chris
21-04-10, 09:51
Μπράβο σου :clap::clap::clap::clap:

ευχαριστω μπεμπα...

GEORGEXX1
21-04-10, 10:29
Καλά κι εμένα λίγα μου φαίνονται εδώ που τα λέμε!

Τι 20Ε κρεας τη βδομάδα, εγώ (και οι περισσότεροι) θέλω 1 κιλό τη μέρα!

o.k αντε 30 ευρω προσπαθησα ετσι στον αερα να δοσω μια πιο γενικη εικονα για τα εξοδα.

νομιζω πως υπερβαλεις ενα κιλο κρεας;;; την ημερα γιατι;;;
250 κοτοπουλο,250 μοσχαρι, ΑΝΤΕ και τριτο με κρεας, 750 γρ.

sTeLaKoS
21-04-10, 10:49
o.k αντε 30 ευρω προσπαθησα ετσι στον αερα να δοσω μια πιο γενικη εικονα για τα εξοδα.

νομιζω πως υπερβαλεις ενα κιλο κρεας;;; την ημερα γιατι;;;
250 κοτοπουλο,250 μοσχαρι, ΑΝΤΕ και τριτο με κρεας, 750 γρ.

Το 1 κιλό γαλοπούλα όταν ψηθεί γίνεται 800g το πολύ. 6 γεύματα, στο πρώτο αυγά, στο τελευταίο καζείνη. Μένουνε 4 που ζητάνε κρέας. Ε, ίσα ίσα έρχεται. :green:

Svein
21-04-10, 11:05
Welcome και μπραβο για την προσπάθεια σου ! Αλλα τι ακριβώς τρως καθημερινά:unsure: ?

Eddie
21-04-10, 12:15
Το 1 κιλό γαλοπούλα όταν ψηθεί γίνεται 800g το πολύ. 6 γεύματα, στο πρώτο αυγά, στο τελευταίο καζείνη. Μένουνε 4 που ζητάνε κρέας. Ε, ίσα ίσα έρχεται. :green:

Δε συμφερει φιλε εξι στερεα,γι αυτο αλλωστε προτιμουμε και τα συμπληρωματα.Αλλα για καποιον που δε θελει συμπληρωματα ειναι πανακριβη λυση.

Αν και εδω που τα λεμε εχει δικιο ο Γιωργος,οπως λες μενουν 4 γευματα.Ενα θα ειναι τονος και 3 κρεας:shock:

Δε θα την παλευα.

just chris
21-04-10, 13:05
Welcome και μπραβο για την προσπάθεια σου ! Αλλα τι ακριβώς τρως καθημερινά:unsure: ?
οτι παιζει σπιτι,οτι να'ναι ομως σε λογικες μεριδες κ οταν τρωω απ'εξω ασ πουμε πχ σουβλακι,δεν θα φαω παραπανω απο δυο... σε αλαδωτη πιτα χωρις πατατες κ χωρις sauce.δλδ μπορει να μην κανω διατροφη αλλα προσεχω τι κ ποσο τρωω....

Eddie
21-04-10, 13:11
οτι παιζει σπιτι,οτι να'ναι ομως σε λογικες μεριδες κ οταν τρωω απ'εξω ασ πουμε πχ σουβλακι,δεν θα φαω παραπανω απο δυο... σε αλαδωτη πιτα χωρις πατατες κ χωρις sauce.δλδ μπορει να μην κανω διατροφη αλλα προσεχω τι κ ποσο τρωω....



Ενταξει αν θελεις μπορεις να παραγγειλεις και σουβλακια κοτοπουλο,η και χοιρινα ακομα αρκει να βγαζεις το ξυγκι,η ακομα καλυτερα μεριδα μπιφτεκι.Αλλα φυσικα σκετα χωρις πιτα.Αν ντε και καλα τα θες με ζυμαρι,προτιμησε αραβικη πιτα που ειναι πιο υγιεινη.

Svein
21-04-10, 13:50
οτι παιζει σπιτι,οτι να'ναι ομως σε λογικες μεριδες κ οταν τρωω απ'εξω ασ πουμε πχ σουβλακι,δεν θα φαω παραπανω απο δυο... σε αλαδωτη πιτα χωρις πατατες κ χωρις sauce.δλδ μπορει να μην κανω διατροφη αλλα προσεχω τι κ ποσο τρωω....

Ρωτάω γιατι πιστεύω πωσ αν δεν μπορείς να αλαξεις διατροφη αλλα βαλης σε σωστες ωρες οτι τρως θα δεις διαφορές πάνω σου....! Α και τα σουβλάκια κοφτα, καλύτερα δοσε τα λεφτα που θα έδινες εκει για κατι καλύτερο... !

just chris
21-04-10, 14:23
οτι βρισκω στο σπιτι svein γι'αυτο δεν σου λεω κ κατι συγκεκριμενο οσο για τα σουβλακια,σπανια τρωω.

jGod
21-04-10, 21:52
αμα θες και καμια φασινα σπιτι ειδοποιησε μας!:banghead::banghead::1laugh:

Svein
21-04-10, 22:18
μηπως υπερβαλεις λιγο,δεν νομιζω να ζητησα κατι παραλογο.νομιζω οτι υπαρχουν κ γι'αυτους τους λογους αυτα τα φορουμ ή κανω λαθος;αν κανω λαθος διορθωσε με...

Απλα δεν μπορουμε να σου βγαλουμε εμεις διατροφή δεν ξερουμε τις διατροφικές σου συνήθειες δες διαφορες διατροφες που υπαρχουν στο forum και προσαρμόσετε σε εσενα και βαλτην να σε διορθώσουν αμα εχεις λαθη !

just chris
21-04-10, 22:25
λογικο! respect!!!

AGGELOS.K
21-04-10, 23:05
http://img404.imageshack.us/img404/9333/dsc00052x.th.jpg (http://img404.imageshack.us/i/dsc00052x.jpg/)
αυτα τα ολιγα χωρις διατροφες,χωρις πρωτεινες χωρις τιποτα μονο βαρη κ αεροβιο.θα κανω διατροφη βεβαια κ τοτε η διαφορα θα ειναι τεραστια πιστευω...
Πολύ καλός ο φίλος ...:clap::clap:μπραβο σου και απο εμένα φαίνεται οτι το έχεις συνέχισε δυνατα:thumbup:

just chris
22-04-10, 08:15
thanks αγγελε,στην προσπαθεια μια ζωη!!!!

Michail
11-05-10, 04:44
Ρωτάω γιατι πιστεύω πωσ αν δεν μπορείς να αλαξεις διατροφη αλλα βαλης σε σωστες ωρες οτι τρως θα δεις διαφορές πάνω σου....! Α και τα σουβλάκια κοφτα, καλύτερα δοσε τα λεφτα που θα έδινες εκει για κατι καλύτερο... !
Kaluteramh deis ti vazoun mesa sta mpiftekia file mou..Otan eisai se diatrofh mpiftekimono apo to spiti sou.. ;D


***Κανόνας του φόρουμ να γράφετε μόνο με ελληνικά. Mods Team***

Svein
11-05-10, 12:04
Kaluteramh deis ti vazoun mesa sta mpiftekia file mou..Otan eisai se diatrofh mpiftekimono apo to spiti sou.. ;D

Δεν ενοουσα μπιφτέκια :cursing: !

just chris
04-09-11, 12:15
λεω να ανεβασω αλλη μια μες τη μερα,μιας κ εχω κατι χρονια να ενημερωσω! δεν θα εχει μεγαλη διαφορα με την ηδη υπαρχουσα,ισως σε ογκο.

MusclesOfShadow
04-09-11, 12:58
Ok, περιμενουμε:welcome:

tolis93
04-09-11, 13:06
λογικο! respect!!!

παντως οτι πιο υγειινο κ φθηνο π μπορεις να παρεις ειναι μπανανες ταχινι βρωμη και γιαουρτια σε συσκευασιες κιλου.νταξει κρεατα βαρανε κεφαλι.οσο για λαχανικα κτλπ.πηγαινε λαικη εγω ετσι κανω.αλλα οκ δε θα πεθανεις κιολας για τη διατροφη.α και κατι βασικο.φασολια φακες κ τετοια.οσπρια δλδ.τοπ αν δεν παιζουν πολλα λεφτα

just chris
04-09-11, 13:20
το θεμα εχει ανοιχτει πριν καμποσο καιρο,τωρα εχουν φτιαξει λιγο τα πραματα οικονομικα.καλα μην φανταστεις...απλα δουλευω!

tolis93
04-09-11, 13:23
το θεμα εχει ανοιχτει πριν καμποσο καιρο,τωρα εχουν φτιαξει λιγο τα πραματα οικονομικα.καλα μην φανταστεις...απλα δουλευω!

εγω γαμωτο δεν βρισκω δουλεια αυτη τη περιοδο κ εχω νευριασει...

just chris
04-09-11, 13:28
30792
τροπικο μαυρισμα με σμιλεμενους κοιλιακους απο γρανιτη!!!

rey1989
04-09-11, 13:29
30792
τροπικο μαυρισμα με σμιλεμενους κοιλιακους απο γρανιτη!!!

ωραίος :clap::thumbup:

το θεμα εχει ανοιχτει πριν καμποσο καιρο,τωρα εχουν φτιαξει λιγο τα πραματα οικονομικα.καλα μην φανταστεις...απλα δουλευω!

πάλι καλα..

εγω γαμωτο δεν βρισκω δουλεια αυτη τη περιοδο κ εχω νευριασει...

Και εγώ μια από τα ίδια και αυτό που με εκνευρίζει χειρότερα είναι πως 1,5 χρόνο που έκανα την πρακτική μου και έβγαζα κάποια λεφτά δεν είχα μυαλό να κάνω αυτό που κάνω τώρα και τώρα που έχω μυαλό δεν βρίσκω δουλειά για να έχω και λεφτά. Ευτυχώς που με βοηθάνε οι δικοί μου σε αυτό αν και αισθάνομαι άχρηστος που δεν μπορώ να πληρώνω μονος μου για τα έξοδα μου. Εκεί φτάσαμε , τα χαρτιά να κάνουν μονο για χαρτί τουαλέτας.......

just chris
04-09-11, 13:34
τους κοιλιακους κ το μαυρισμα ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΠΩΣ ΔΕΝ ΤΑ ΕΝΝΟΩ!!!

just chris
04-09-11, 22:34
εγω γαμωτο δεν βρισκω δουλεια αυτη τη περιοδο κ εχω νευριασει...

αν δεν βρισκεις δουλεια πουθενα,κανε αυτο που κανουν ολοι οταν βρεθουν σ'αυτη τη κατασταση.πηγαινε στο τμημα της περιοχης σου κ βγαλε μια αδεια σεκιουριτι(εκει θα σου πουν τι χρειαζεται).αφου τη βγαλεις,πηγαινε σε μια εταιρια σεκιουριτη κ απλα συμπληρωσε μια αιτηση.θα σε παρουν οτι κ να γινει!!

tolis93
04-09-11, 22:48
αν δεν βρισκεις δουλεια πουθενα,κανε αυτο που κανουν ολοι οταν βρεθουν σ'αυτη τη κατασταση.πηγαινε στο τμημα της περιοχης σου κ βγαλε μια αδεια σεκιουριτι(εκει θα σου πουν τι χρειαζεται).αφου τη βγαλεις,πηγαινε σε μια εταιρια σεκιουριτη κ απλα συμπληρωσε μια αιτηση.θα σε παρουν οτι κ να γινει!!οπα οπα οπα σοβαρα?μαγκα μου αυριο πρωι εφυγα!!!!

just chris
04-09-11, 22:55
οπα οπα οπα σοβαρα?μαγκα μου αυριο πρωι εφυγα!!!!

αργει να βγει η αδεια δλδ κανα τριμηνο μπορει να σε παρει.ενα αλλο πακετο βεβαια ειναι το ραντεβου με ψυχιατρο οπου ειναι κ το πιο σημαντικο χαρτι το οποιο θα παραθεσεις στην αστυνομια για να σου βγει η αδεια.δες το κ μονος σου αλλα καντο φιλε,δεν εχεις να χασεις κατι!

tolis93
04-09-11, 22:57
αργει να βγει η αδεια δλδ κανα τριμηνο μπορει να σε παρει.ενα αλλο πακετο βεβαια ειναι το ραντεβου με ψυχιατρο οπου ειναι κ το πιο σημαντικο χαρτι το οποιο θα παραθεσεις στην αστυνομια για να σου βγει η αδεια.δες το κ μονος σου αλλα καντο φιλε,δεν εχεις να χασεις κατι!

πως πως εχω να χασω.5 λεπτα περπατημα=30 θερμιδες για να παω μεχρι το τμημα:green: να σαι καλα αδερφε

just chris
04-09-11, 23:03
πως πως εχω να χασω.5 λεπτα περπατημα=30 θερμιδες για να παω μεχρι το τμημα:green: να σαι καλα αδερφε

ετσι:toast:

rey1989
04-09-11, 23:13
αν έχεις την σωματική διάπλαση πας πόρτα αντί για security ομως και βγάζεις πιο πολλά!! :rolf::rolf::turtle::turtle:

just chris
04-09-11, 23:17
αν έχεις την σωματική διάπλαση πας πόρτα αντί για security ομως και βγάζεις πιο πολλά!! :rolf::rolf::turtle::turtle:

ακυρο! το εχω προσπαθησει,δεν μπαινεις ουτε πορτα στη τουαλετα αν δεν εχεις γνωστο σε μαγαζι,οσο κ φουσκοντινος να'σαι.

just chris
25-07-12, 18:17
τι λες ρε φιλε,πολυ πισω ειμαι.πρεπει να ανεβασω τπτ μου φαινεται...

just chris
26-08-12, 17:29
52740
χωρις πολλα πολλα,δυο αλτηρες,ενα kettlebell,πους απς με διαφορες λαβες κ ανοιγματα με τα ποδια υπερυψωμενα σε σκαμπο καρεκλα or whatever κ κανεις μια χαρα δουλια.χωρις διατροφες απλα λιγο προσοχη,that's all!

Χριστοφορος123
26-08-12, 18:23
Χερια ωμοι πολοι δυνατοι!!
Δουλεψε περισσοτερο ανω στηθος με πους απς με ψηλα τα ποδια πιεσεις επικλινη ανοιγματα επικλινη

Χριστοφορος123
13-01-13, 22:04
Και δε θυμομουνα αν εχεις βαλει φωτογραφιες...τελικα πηγα στα θεματα που εχεις ανοιξει και ειδα..
Οπως πρωτοειπα εχεις πολυ καλα χερια,τραπεζοειδης και ωμους!!!!
Πως ειναι το προγραμμα που ακολουθεις;;
Να φανταστω κυκλικη ;

just chris
13-01-13, 22:28
απ'ολα χριστοφορε με εμφαση στα πους απς αλλα οχι τα casual πους απς,παραλλαγες αυτων.βλεπε spiderman push ups,πους απς με παλαμακια,πους απς με το ενα ποδι ορθιο,divebomber push ups κ αλλα,τα casual ειναι απλα για ζεσταμα!
εχω δυο 15κιλους κ δυο 10κιλους αλτηρες κ παιζω τη μια μερα ωμους,την αλλη χερια,κανω κ λιγο ποδια (με αλτηρες ναι! γινεται!)
κ μες τη βδομαδα κανω κ kettlebell των 12kg,προγραμματακι με kettle μπες κ δες στο youtube.
αυτα boy....

robgr77
13-01-13, 22:47
Τα Pushups που περιγράφεις είναι πολύ γ@μ@τ@. Κάνω κι εγώ τα spiderman και πιάνουν απίστευτα. Φαίνεται ότι κάνεις καλή δουλειά. Έστω και με τα λίγα βαράκια που έχεις. Ας τα βλέπουν μερικοί που λένε ότι δε μπορούν να πηγαίνουν γυμναστήριο για διάφορους λόγους. Άμα έχεις θέληση, βλέπεις κι αποτελέσματα. Keep up the good work :clap:

just chris
13-01-13, 22:56
τα γυμναστηρια τα εχω χεσμενα φιλε μου!!
ξερεις τι ειναι να σηκωνεσαι με το σωβρακο να πινεις ενα καφε κ
να πλακωνεσαι στη γυμναστικουλα (με το σωβρακο)???
κ ας ριχνει εξω νεροποντες!!!!
τα συγκεκριμενα πους απς ειναι πολυ προχωρημενο επιπεδο κ ειναι εξουθενωτικα μπορω να πω
ας τα δοκιμασουν κ καποιοι απο εδω μεσα να μου πουνε γνωμες...

Χριστοφορος123
13-01-13, 22:58
Κι εγω σπιτι κανω..ξερω την αισθηση..μπραβο παντος γιατι εχεις φτιαξει ωραιο σωμα και πολυ καλα χερια.
Μονοζυγο εχεις;
Μπορεις να κανεις πολλες καλες ασκησεις στο μονοζυγο.

just chris
13-01-13, 23:03
να σου πω την αληθεια ενα μονοζυγο/διζυγο να ειχα κ θα ειχα το πιο ολοκληρωμενο γυμναστηριο που παιζει.
το αγαπαω αυτο το οργανο.λες να μπορει να μου το φτιαξει ενας σιδερας? εχω σιδεραδικο διπλα μου,λες να τον ρωτησω? τι μου βαζεις πριζες ρε!!!:thumbup:

Χριστοφορος123
13-01-13, 23:07
να σου πω την αληθεια ενα μονοζυγο/διζυγο να ειχα κ θα ειχα το πιο ολοκληρωμενο γυμναστηριο που παιζει.
το αγαπαω αυτο το οργανο.λες να μπορει να μου το φτιαξει ενας σιδερας? εχω σιδεραδικο διπλα μου,λες να τον ρωτησω? τι μου βαζεις πριζες ρε!!!:thumbup:

Το ειπα για να γυμνασεις και καλυτερα πλατη.
Αμα θες παντος σκετο μονοζυγο ειναι και φτηνα μπαινουνε στην πορτα 10-15 ευρω κανουνε!
Σιγουρα μπορει να σου φτιαξει σιδερας μονοζυγο/διζυγο
Ρωτα τον..πρεπει ομως να δεις διαστασεις που σε βολευει και ρωτα και τιμη πανω κατω

just chris
13-01-13, 23:08
κ αυτο θα κανω λοιπον..........

Χριστοφορος123
13-01-13, 23:08
Ωραιος..
Αντε και ντουλαπα σε λιγο καιρο :green:

loukiss
13-01-13, 23:08
πω ρε φιλε τι κωλοχερο και ωμοι ειναι αυτα? (με την καλη εννοια :P )

πολυ μπροστα ομως :thumbup:

just chris
13-01-13, 23:15
καλα κοιτα να δεις,το καλουπι το εφτιαξα στο γυμναστηριο για να μη λεμε κ μαλακιτσες.
καλο το homeworkout αλλα γερες μαζες χτιζεις στο γυμναστηριο κ μονο!!!
ευχαριστω παντως...

leftis
13-01-13, 23:55
καλα κοιτα να δεις,το καλουπι το εφτιαξα στο γυμναστηριο για να μη λεμε κ μαλακιτσες.
καλο το homeworkout αλλα γερες μαζες χτιζεις στο γυμναστηριο κ μονο!!!
ευχαριστω παντως...

Α πες το έτσι.....Και προσπαθούσα να καταλάβω πως έχεις κάνει τέτοιους ώμους και τραπς με 10 κιλους αλτήρες :green:
Πολύ καλός man :thumbup:

magavaTOUT
14-01-13, 00:46
απο περιεργεια.. μαξ πους-απς ποσα κανεις μια κι εξω; :P

just chris
14-01-13, 01:38
δε θα σου πω μπαρουφες δεν εχω κανει ποτε μεχρι τελικης πτωσης να δω ποσα βγαζω αλλα θα το δοκιμασω,παντως το θεωρω ασκοπη κουραση να σου πω την αληθεια!
τα 50 τα εχω για ζεσταμα παντως χωρις υπερβολες...

just chris
14-01-13, 01:40
Α πες το έτσι.....Και προσπαθούσα να καταλάβω πως έχεις κάνει τέτοιους ώμους και τραπς με 10 κιλους αλτήρες :green:
Πολύ καλός man :thumbup:

μην υποτιμας την γυμναστικη στο σπιτι ομως...

nikos1234
14-01-13, 14:12
φιλε πολυ ωραιο σωμα!!!

Γιατι δεν παιρνεις 2 αλτηρες βιδωτους να αλλαζεις εσυ οσα κιλα θες?

just chris
14-01-13, 17:38
φιλε πολυ ωραιο σωμα!!!

Γιατι δεν παιρνεις 2 αλτηρες βιδωτους να αλλαζεις εσυ οσα κιλα θες?

εχω!!!

Χριστοφορος123
24-02-13, 17:52
Τι εγινε τελικα;;
Εκανες μονοζυγο-διζυγο που λεγαμε;

Alexis Constantaras
25-02-13, 01:24
Νομίζω για χωρίς τρελή διατροφή πρωτεΐνες k τέτοια πας πολύ καλά. Aμα κάποια στιγμή ρήξεις χρήμα στη διατροφή θα δεις πολλή καλύτερα αποτελέσματα.
Πάντως είδη φαίνεσαι γυμνασμένος
Ωραίος !! :thumbup:

just chris
06-03-13, 00:38
τα εχω παρατησει ολα κ ασχολουμε ολοκληρωτικα με το thai box.

Χρήστος Τριανταφύλλου
06-03-13, 23:38
Εγω παντως το καλοκαιρι σε θελω ''φετες'' ;)

just chris
06-03-13, 23:57
θελω δε θελω,χανω κιλα εκει γιατι εχει τρομερο αεροβιο.χρησταρα το αιτημα σου θα διευθετηθει παρα ταυτα :thumbup:

just chris
06-05-13, 18:21
επειδη ποτε μα ποτε δεν πηρα σοβαρα το θεμα διατροφης,ναι μεν κοιταζα να τρωω καθαρα αλλα οι ποσοστητες στις μεριδες ξεφευγαν,λεω να ξεκινησω σιγα σιγα ενα προγραμματακι διατροφης μπας κ κοψω να φανει κ η δουλεια που ριχνουμε.ξαναξεκινησα kettlebell κ το προγραμματακι με καμψεις που εκανα σε συνδιασμο με το thai box αλλα χαΐρι δε βλεπω.για ριξτε ενα βλεφαρο,στοχος μου ειναι να ριξω το fucking λιπος!
1.πρωινο-4 κουτ.σουπας βρωμη 4 ασπραδια(πιτακι) κ απο πανω 1 κ.σ μελι κ 1 κ.σ φυστικοβουτυρο χωρις προσθετα

2.10τιανο-ενα τοστ με 2 φετες γαλοπ.βραστη κ 2 φετες dirolo 14%

3.μετα προπ.- φρουτο πρωτεινη σε νερο

4.μετα προπ στερεο γευμα(μεσημεριανο)-120γρ ρυζι μαυρο ή μια μετρια πατατα με 150γρ κρεας

5.απογευματινο-οτι στο μεσημεριανο

6.προ υπνου-μια κ.σ φυστικοβουτυρο με ενα γιαουρτι 2%

για σνακ ελεγα μια σοκολατα πρωτεινης ή ροφημα πρωτεινης με κανα πορτοκαλι

ξεχασα να πω οτι ειμαι 110κιλα(ξερω οτι ακουγεται πολυ αλλα δεν φαινονται τα κιλα πανω μου) με 1.91 υψος

Χριστοφορος123
06-05-13, 20:00
Ωραιος καλη επιτυχια.
Βαλε και καμια φωτο να σε δουμε :thumbup:

just chris
06-05-13, 20:03
περιμενω καμια διορθωση κ καμια γνωμη για την διατροφη!
τι διαολο! τοσο τελεια ειναι?:turtle:
θα βγαλω ρε φιλε αλλα μην περιμενεις κ τπτ διαφορετικο
απο την τελευταια....

Mikekan
07-05-13, 12:05
επειδη ποτε μα ποτε δεν πηρα σοβαρα το θεμα διατροφης,ναι μεν κοιταζα να τρωω καθαρα αλλα οι ποσοστητες στις μεριδες ξεφευγαν,λεω να ξεκινησω σιγα σιγα ενα προγραμματακι διατροφης μπας κ κοψω να φανει κ η δουλεια που ριχνουμε.ξαναξεκινησα kettlebell κ το προγραμματακι με καμψεις που εκανα σε συνδιασμο με το thai box αλλα χαΐρι δε βλεπω.για ριξτε ενα βλεφαρο,στοχος μου ειναι να ριξω το fucking λιπος!
1.πρωινο-4 κουτ.σουπας βρωμη 4 ασπραδια(πιτακι) κ απο πανω 1 κ.σ μελι κ 1 κ.σ φυστικοβουτυρο χωρις προσθετα

2.10τιανο-ενα τοστ με 2 φετες γαλοπ.βραστη κ 2 φετες dirolo 14%

3.μετα προπ.- φρουτο πρωτεινη σε νερο

4.μετα προπ στερεο γευμα(μεσημεριανο)-120γρ ρυζι μαυρο ή μια μετρια πατατα με 150γρ κρεας

5.απογευματινο-οτι στο μεσημεριανο

6.προ υπνου-μια κ.σ φυστικοβουτυρο με ενα γιαουρτι 2%

για σνακ ελεγα μια σοκολατα πρωτεινης ή ροφημα πρωτεινης με κανα πορτοκαλι

ξεχασα να πω οτι ειμαι 110κιλα(ξερω οτι ακουγεται πολυ αλλα δεν φαινονται τα κιλα πανω μου) με 1.91 υψος

Σε γενικές γραμμές καλή, οι δικές μου παρατηρήσεις σε σχέση πάντα μετρό τι κάνω εδώ ειναι:

1) Μελι στο πρωινό δεν θα ετρωγα, γενικά δεν θα ετρωγα καθόλου.
2) γιατι φυστικοβουτυρο και όχι καλα λιπαρά απο ένα κροκο που τους πετάς?
3) γαλοπουλα βραστη και γενικώς αλλαντικά δεν ειναι οτι καλύτερο, εγω τα έχω κόψει παρόλο που ετρωγα 10 φέτες τη μέρα, πολλα νιτρικα και αλάτια.
4) εγω μετά τη προπόνηση δεν ανεβάζω ινσουλινη με φρούτο
5) αντί για φυστικοβουτυρο στο βραδινό θα προτιμούσα ελληνικά αμυγδαλακια.

TheWorst
07-05-13, 12:13
Να σου πω την αληθεια γενικως η τροφη μου φαινεται απειροελαχιστη για 110 κιλα ανθρωπο και μαλιστα εχει και φυσικες δραστηριοτητες. Εχεις υπολογισει τουλαχιστον στο περιπου τα μακροσυστατικα?

just chris
07-05-13, 16:22
Σε γενικές γραμμές καλή, οι δικές μου παρατηρήσεις σε σχέση πάντα μετρό τι κάνω εδώ ειναι:

1) Μελι στο πρωινό δεν θα ετρωγα, γενικά δεν θα ετρωγα καθόλου.
2) γιατι φυστικοβουτυρο και όχι καλα λιπαρά απο ένα κροκο που τους πετάς?
3) γαλοπουλα βραστη και γενικώς αλλαντικά δεν ειναι οτι καλύτερο, εγω τα έχω κόψει παρόλο που ετρωγα 10 φέτες τη μέρα, πολλα νιτρικα και αλάτια.
4) εγω μετά τη προπόνηση δεν ανεβάζω ινσουλινη με φρούτο
5) αντί για φυστικοβουτυρο στο βραδινό θα προτιμούσα ελληνικά αμυγδαλακια.

το φυστικοβουτυρο καλα λιπαρα δεν εχει:unsure:
γαλοπουλα βραστη σε αλλαντικο γιατι καμια δεν προλαβαινω ουτε να κλ@σω.για πιο μπαμ,ενα τοστακι κ εξω!
βασικα η προπονηση που κανω ειναι καμια φορα πολυ κουραστικη,σχοινακι, τρεξιμο, πους απς, κοιλιακους, σακος....
οποτε το φρουτο μετα γιατι να το βγαλω?δε το χρειαζομαι?

just chris
07-05-13, 16:26
Να σου πω την αληθεια γενικως η τροφη μου φαινεται απειροελαχιστη για 110 κιλα ανθρωπο και μαλιστα εχει και φυσικες δραστηριοτητες. Εχεις υπολογισει τουλαχιστον στο περιπου τα μακροσυστατικα?

βασικα φιλε χειροτερε,φαντασου οτι στα 110 κιλα εχω κ μπολικο λιπος κ θελω να το χασω,οποτε παιζω υποθερμιδικα(φανταζομαι,ειμαι κ λιγο ασχετος).τα μακρος οχι δεν τα εχω υπολογισει.να σου πω,λες να ανεβασω τα κρεατα στα 200γρ ανα γευμα κ υδατανθρακα στα 150γρ?

Mikekan
07-05-13, 17:01
Εντάξει θα έλεγα οτι τα αμύγδαλα είναι καλύτερη πηγή λιπαρών απο ένα φυστικοβουτυρο αγνωστου προελευσεως, με αυτή την έννοια το λέω. Είναι πολυ αμφιλεγόμενο το φρούτο μετά προπόνηση, εγω προσωπικά δεν τρώω. Αν δεν μπορείς να αντικαταστήσεις τη γαλοπουλα ασε μέσα στο τοστ μόνο το τυρί και βάλε δυο άσπραδια, εγω αυτό έκανα τουλάχιστον.

Ειναι μικρές οι παρατηρήσεις αυτές για τελοιοποιηση της διατροφής σου, το βασικό ειναι να τρως τις σωστές θερμίδες και μάκρος!

just chris
07-05-13, 17:13
το φυστικοβουτυρο το φτιαχνω εγω με τα χερακια μου.
το τοστ με τα ασπραδια κ το τυρι κωλομετρησε,καλη ιδεα!
για να κατσω να υπολογισω μακρος κ τετοια,ειμαι πολυ τεμπελης ομολογω!
μειωσα απλα τις ποσοτητες φαγητου κ μειωσα επισης κ το αλατι.
βλεποντας κ κανοντας...

Mikekan
07-05-13, 17:16
Α τότε μια χαρά, κομπλε.

Αν έχεις smartphone η στο pc κατέβασε την εφαρμογή FitnessPal να μετράει τα μάκρος για σένα, και εγω βαριέμαι! :)

just chris
07-05-13, 17:23
ευχαριστω mike :thumbup:
θα το κατεβασω,μου χρειαζεται.

TheWorst
07-05-13, 18:27
βασικα φιλε χειροτερε,φαντασου οτι στα 110 κιλα εχω κ μπολικο λιπος κ θελω να το χασω,οποτε παιζω υποθερμιδικα(φανταζομαι,ειμαι κ λιγο ασχετος).τα μακρος οχι δεν τα εχω υπολογισει.να σου πω,λες να ανεβασω τα κρεατα στα 200γρ ανα γευμα κ υδατανθρακα στα 150γρ?

Αφου εχεις ξεκινησει δες πως παει,απλα γενικως η τροφη μου φαινεται λιγη σαν θερμιδες υ/ες λιγοι (να μη πω ελαχιστοι) λιπαρα επισης λιγα. Εγω ειμαι 30+ κιλα κατω απο σενα και τρωω περισσοτερο

just chris
07-05-13, 19:59
κ 'μενα μου φαινεται λιγο.για να δουμε πως θα παει...

Χριστοφορος123
07-11-13, 22:53
Που'σαι ρε Chris κανε κανα update.
Ειχες υποσχεθει κοιλιακους :green:

just chris
07-11-13, 23:04
να σου πω την αληθεια δεν ακολουθησα ΤΙΠΟΤΑ απ'αυτα
που ελεγα απο διατροφες.με τους κοιλιακους μου εχουμε τσακωθει
κ εχουμε χωρισει κ δεν θα ξαναδουμε ποτε ο ενας τον αλλο:turtle:(λιγο gay ακουστηκε
αλλα καταλαβαινεις τι θελω να πω:P).
οι προπονησεις τωρα γινονται μες τη φυση τρεξιμο κ μετα σ'ενα γηπεδο διαφορα push ups
κ ασκησεις για τα ποδια.θα ποσταρω μια φωτο αλλα δεν εχω καμια αισθητη διαφορα απο τις προηγουμενες.
ευχαριστω για το ξεσκονισμα χριστοφ:thumbup:

vaggan
08-11-13, 00:20
γεια σου χρηστο:)τωρα ειδα το τοπικ σου ομολογουμενος και αν και βρεθηκαμε απο κοντα δεν μιλησαμε πολυ για γυμναστικh αφου χαζευαμε γκομενακια:rolf: οταν σε ειδα απο μακρυα μου λεει ο κομπρα αυτος ειναι και σκεφτηκα ο τυπος ειναι λεσσο!:turtle::bbbiceps:νομιζα οτι κανεις πολλα βαρη αλλα εσυ ουτε καν συμφωνα με αυτα που διαβαζω και μενω αφωνος πραγματικα:shock:σαν αμεταννοητος οπαδος του bodybuilding θα σε συμβουλευα να κανεις την καρδια σου πετρα και το σκατο σου παξιμαδι:green: και να δωσεις καποια ευρουλακια να πας σε γυμναστηριο bb εχεις τρομερο γεννετικο υλικο και μπορεις να προσθεσεις τρελλες μαζες πανω σου και ειναι κριμα τετοιο καλουπωμα προικισμενο με μαζες να παει χαμενο σκεψου τα οσα σου ειπα:welcome:

totis
08-11-13, 00:56
Μπραβο Χρησταρα πολυ ενδιαφερον η ιστορια σου και εγω τωρα εμαθα για το τοπικ σου.....μια χαρα εισαι και το σημαντικο ειναι οτι κανεις αυτο που γουσταρεις....:thumbup:

just chris
08-11-13, 01:30
αν εξαιρεσεις τη φωτο στο ποστ #35 που πραγματικα τωρα που τη ξαναβλεπω δε μ'αρεσει ΚΑΘΟΛΟΥ,ολα τα αλλα καλα ειναι.
τοτις σ'ευχαριστω ρε μαν!
βαγγελη δεν ειναι τα λεφτα ρε,ειναι ψυχολογικο το θεμα.μ'αρεσει να μου σκαει η πρωινη δροσια στα μουτρα καθως τρεχω σαν ανεμελο ελαφι
στα δαση:turtle:.καλα τωρα περα απ'τη πλακα εχω παει κ κατι χρονια σε γυμναστηρια,εχω αλλαξει 5..... καλα ηταν δε λεω αλλα απο τοτε που ξεκινησα να κανω μονος μου εξω,κολλησα! αν μου το ελεγε καποιος αυτο πριν κατι χρονια που ημουν πορωμενος με τα σιδερα,θα ελεγα ''ενταξει παιδια παμε να φυγουμε αυτος ειναι ηλιθιος''. δε ξερω ρε φιλε μ'αρεσει που αισθανομαι οτι οοοοοολο το γηπεδο κ το παρκο ειναι δικο μου να κανω οοοοτι θελω.παντως μη νομιζεις οτι ειναι ευκολο το προγραμματακι μου.θα σου ποσταρω μερικα βιντεο απο τα ειδη πους απς που κανω.επισης στο γηπεδο που παω εχει διζυγο κ μονοζυγο.για τα ποδια κανω καποιες ασκησεις που εμαθα στο muay thai.

vaggan
08-11-13, 02:10
δεν διαφωνω ολα εχου την χαρη τους καθως και εγω τον τελευταιο καιρο ειμαι λατρης της ποδηλασιας στην φυση αν μπορεις συνδυασε και βαρη και φυση:welcome:

just chris
08-11-13, 02:24
καλα αστα αυτα τωρα κ παμε γκαζι για κανα καφε με τ'αλλα τα ρεμαλια κ μετα για κανα σουβλακι στον κανδαυλο να γινουμε κονιορδοι

vaggan
08-11-13, 12:00
:rolf::rolf::rolf:

COBRA_STYLE
08-11-13, 12:13
καλα αστα αυτα τωρα κ παμε γκαζι για κανα καφε με τ'αλλα τα ρεμαλια κ μετα για κανα σουβλακι στον κανδαυλο να γινουμε κονιορδοι


http://www.youtube.com/watch?v=wzp6TCRE5O8

just chris
08-11-13, 17:04
^^^
με καλυψες :thumbup:

just chris
14-11-13, 20:16
http://youtu.be/9KE6WeZaM2c

για κανε 3 μετρα αποσταση με αυτα κ μετα ελα πες μου για βαρη....

just chris
14-11-13, 20:23
http://youtu.be/SDH0iUCOJZY


δε μπορεις?! καλα κανε αυτα τοτε....

just chris
14-11-13, 20:43
74950

just chris
14-11-13, 20:46
ξερω εχω παρει κιλα.ας ειναι καλα οι τριπλετες σουβλακια που τρωω πριν κοιμηθω κ τα
μισοκιλα παγωτου η κ βαφλες.καμια φορα να πω την αληθεια χαιρομαι που ειμαι σε αυτα τα επιπεδα με αυτα που
τρωω κ δεν εχω ξεχειλωσει τελειως.οι πρωτεινες με μαραναν κατα τ'αλλα.....χαχαχα!

Nikolas_mk2
14-11-13, 21:06
Αναλογικά με τις καταχρήσεις πάντως μια χαρά κρατιέσαι! :thumbup:

Χρήστος Τριανταφύλλου
14-11-13, 21:18
Χρηστο εισαι λιπαρος κ λογικο ειναι που τρως οτι σου αρεσει , εισαι ομως κ καλουπαρα. Με λιγα λογια ''τοχεις'' το αθλημα.
Ωμοι χερια πολυ δυνατα αλλα κ γενετικο σχημα στηθους που δυσκολα συναντας.
Μεσα σε 3 μηνες αν το εβαζες σκοπο θα εβγαζες εξω το πολυ καλο μυικο σου συστημα.

stef25
14-11-13, 21:39
Κατά τη γνώμη μου αρχίζεις να ξεφεύγεις επικίνδυνα...Άλλαξε χούγια εκτός κι αν γουστάρεις το πάχος:welcome:

goldenera
14-11-13, 21:41
Όπως τα είπε ο φίλος Χρήστος, καλουπάρα chris:clap::clap:

just chris
14-11-13, 22:18
Κατά τη γνώμη μου αρχίζεις να ξεφεύγεις επικίνδυνα...Άλλαξε χούγια εκτός κι αν γουστάρεις το πάχος:welcome:

υπερβαλεις λιγο αλλα ναι πρεπει να κοψω το βαρυ βραδυνο κ αυτη ειναι η αληθεια.ετσι θα καθαρισω λιγακι.

just chris
14-11-13, 22:21
Χρηστο εισαι λιπαρος κ λογικο ειναι που τρως οτι σου αρεσει , εισαι ομως κ καλουπαρα. Με λιγα λογια ''τοχεις'' το αθλημα.
Ωμοι χερια πολυ δυνατα αλλα κ γενετικο σχημα στηθους που δυσκολα συναντας.
Μεσα σε 3 μηνες αν το εβαζες σκοπο θα εβγαζες εξω το πολυ καλο μυικο σου συστημα.

χρησταρα μου οντως πρεπει να σταματησω τα μαλακισμενα βραδυνα για να δω κ τιποτα παραπανω πανω μου εκτος απο περιγραμμα...

vaggan
14-11-13, 22:23
Κατά τη γνώμη μου αρχίζεις να ξεφεύγεις επικίνδυνα...Άλλαξε χούγια εκτός κι αν γουστάρεις το πάχος:welcome:καλα χαλαρωσε...καμια σχεση εκτος και αν εσυ εισαι κανενα 75 κιλο και τους βλεπεις ολους χοντρους:welcome:

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ123
14-11-13, 23:02
ακριβως ^^ συμφωνο με τον χρηστο. #98

stef25
15-11-13, 12:21
καλα χαλαρωσε...καμια σχεση εκτος και αν εσυ εισαι κανενα 75 κιλο και τους βλεπεις ολους χοντρους:welcome:

Σιγά να μην είμαι και 60κιλο....Εσύ να χαλαρώσεις με την ψευτομαγκιά που πουλάς εδώ μέσα, αμέσως σου θίξαμε το φίλο επειδή είπαμε αυτό που βλέπουμε και πετάχτηκες σαν τον δικηγόρο του να τον υπερασπιστείς..Ρε άντε γειά!!!!:welcome:

just chris
15-11-13, 13:50
χαλαρωσε τη σταση σου.δεκτη η κριτικη σου,δεν χρειαζονται επιθεσεις.

vaggan
15-11-13, 13:56
Σιγά να μην είμαι και 60κιλο....Εσύ να χαλαρώσεις με την ψευτομαγκιά που πουλάς εδώ μέσα, αμέσως σου θίξαμε το φίλο επειδή είπαμε αυτό που βλέπουμε και πετάχτηκες σαν τον δικηγόρο του να τον υπερασπιστείς..Ρε άντε γειά!!!!:welcome:παλι σε κομπλαρα?και τσατιστηκες:Pγια βαλε καμια φωτο να δουμε και την αφεντια σου καλη η κριτικη αλλα για ποσταρε να δουμε τι ψαρια πιανεις

Tolis 1989
15-11-13, 18:17
Το στήθος, μου θυμίζει πανοπλία!
Ωραίος!:thumbup:

Efthimis__
15-11-13, 20:37
Αρκετη και ποιοτική μυικότητα φίλτατε. Βάλε μπρος λίγο στέγνωμα ομως. Αν δεν κανω λαθος διακρινω αρκετα νερακια σε κοιλια και χερια. Αν σταξεις θα σαι πολυ σωστος.
Φιλικα παντα.