PDA

Επιστροφή στο Forum : Hexaghen (Musclemeds)



Kolorizos
20-04-10, 22:47
http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=10429&stc=1&d=1271844449


http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=10430&stc=1&d=1271845206




he development of Hexaghen, an IGF-1 activator, is designed to help breed a new generation of monstrous bodybuilders. The newest research studies suggest that IGF-1 poses anabolic actions and is the critical mediator of muscle growth as it stimulates both the differentiation and proliferation of myoblasts (muscle cells). In general terminology, this means that the IGF-1 produced in your body has the ability to actually promote not only the size but also increase the number of muscle cells.*


IGF-1 also enhances muscle growth by supporting amino acid uptake and protein synthesis. Many attribute the massive proportions of today's bodybuilders and athletes to IGF-1. Now, through the development of Hexaghen, you may experience some of the anabolic promoting effects by supporting your IGF-1 levels. Optimal IGF-1 output can function to promote anabolic stimulation of muscle cell growth. Hexaghen's efficacy to promote increased IGF-1 levels is made possible through the utilization of a combination of specialized ingredients: GHRP-2 Hexapeptide Acetate, cis -4, 17(20)-pregnadiene-3,16-dione, and trans-4, 17(20)-pregnadiene-3,16-dione.*

The FastSorb delivery tablet provides optimum delivery, which is critical for these fragile compounds to be absorbed directly into the bloodstream, thereby preserving their activity and effectiveness as an IGF-1 Activator.*


παιδια αυτο τι ειναι???

manos_
20-04-10, 23:01
Ρε παιδια δεν ξερω αν ειμαι εγω ο περιεργος αλλα μην ποσταρετε οτι βρισκετε στο νετ και ρωτατε τι ειναι αυτο εκτος και αν θελετε να το παρετε.Τι ειναι εδω η παπυρος λαρους?

Kolorizos
20-04-10, 23:34
απλος σκεφτομαι να το παρω αλλα κανει δουλεια το εχει δοκιμασει κανεις???
γιατι στο bb.com ολοι βαζανε καλη βαθμολογια..

Hercules
21-04-10, 02:10
Ρε παιδια δεν ξερω αν ειμαι εγω ο περιεργος αλλα μην ποσταρετε οτι βρισκετε στο νετ και ρωτατε τι ειναι αυτο εκτος και αν θελετε να το παρετε.Τι ειναι εδω η παπυρος λαρους?

γιατι ρε φιλε,εσενα τι σε πειραζει?καλο ειναι να ρωταμε οτι μας κεντριζει το ενδιαφερον και οποιος ξερει απανταει,τοσο απλα...φιλε μαλον προκειτε για συμπληρωμα αυξητικης ορμονης,ξερεις τα γνωστα GH kai igf1 συμπληρωματα τα οποια απ οτι λενε δεν κανουν και πολλα,προσωπικα δεν εχω δοκιμασει

manos_
21-04-10, 02:11
γιατι ρε φιλε,εσενα τι σε πειραζει?καλο ειναι να ρωταμε οτι μας κεντριζει το ενδιαφερον και οποιος ξερει απανταει,τοσο απλα...φιλε μαλον προκειτε για συμπληρωμα αυξητικης ορμονης,ξερεις τα γνωστα GH kai igf1 συμπληρωματα τα οποια απ οτι λενε δεν κανουν και πολλα,προσωπικα δεν εχω δοκιμασει

Γιατι αδυνατω να καταλαβω τι δεν καταλαβαινετε απο αυτα που διαβαζετε στην περιγραφη του σκευασματος και ρωτατε παλι

sctp
21-04-10, 21:05
Το GHRP-2 σιγουρα κανει δουλεια..αν ειναι το πραγματικο πεπτιδιο :P

salpas18
21-04-10, 21:25
Η ανάπτυξη Hexaghen, ένα igf-1 ενεργοποιητής, έχει ως σκοπό να βοηθήσει να αναπαραγάγει μια νέα γενεά των τερατωδών bodybuilders. Οι νεώτερες ερευνητικές μελέτες προτείνουν ότι igf-1 θέτει τις αναβολικές ενέργειες και είναι ο κρίσιμος μεσολαβητής της αύξησης μυών δεδομένου ότι υποκινεί και τη διαφοροποίηση και τον πολλαπλασιασμό των myoblasts (κύτταρα μυών). Γενικά η ορολογία, αυτό σημαίνει ότι το igf-1 που παράγεται στο σώμα σας έχει τη δυνατότητα να προωθήσει πραγματικά όχι μόνο το μέγεθος αλλά και να αυξήσει τον αριθμό κυττάρων μυών.

Polyneikos
21-04-10, 22:09
Η ανάπτυξη Hexaghen, ένα igf-1 ενεργοποιητής, έχει ως σκοπό να βοηθήσει να αναπαραγάγει μια νέα γενεά των τερατωδών bodybuilders.

Πίαστε 3 κουτιααααα !!:bbbiceps:

salpas18
21-04-10, 22:15
Πίαστε 3 κουτιααααα !!:bbbiceps:



:rolf::rolf::rolf::P

Polyneikos
21-04-10, 22:27
Στα σοβαρα τωρα,αυτα τα συμπληρωματα προσπαθουν να παίξουνε με ονομασιες και ορμόνες που έχουν αποδοθει και καθιερωθει από αθλητες με εξωγενη χρήση,κοινως μιλαμε για χρηση σοβαρων αναβολικων ουσιων,αυξητικες ορμονες,ινσουλίνες igf1 κτλ..
Προφανως εκμεταλλευονται την φοβία ενος αθλητη να χρησιμοποιησει τις απαγορευμενες ουσίες προσφερωντας του συμπληρωματα με αμφίβολη δραση ή τελωσπαντων πολύ πιο ήπια...
Δεν μπορω να αποκλεισω ότι θα βοηθησει καποιον αλλα όχι αυτό που φανταζόμαστε διαβαζωντας αυτες τις βαρύγδουπες ονομασίες.

Hercules
22-04-10, 01:26
Στα σοβαρα τωρα,αυτα τα συμπληρωματα προσπαθουν να παίξουνε με ονομασιες και ορμόνες που έχουν αποδοθει και καθιερωθει από αθλητες με εξωγενη χρήση,κοινως μιλαμε για χρηση σοβαρων αναβολικων ουσιων,αυξητικες ορμονες,ινσουλίνες igf1 κτλ..
Προφανως εκμεταλλευονται την φοβία ενος αθλητη να χρησιμοποιησει τις απαγορευμενες ουσίες προσφερωντας του συμπληρωματα με αμφίβολη δραση ή τελωσπαντων πολύ πιο ήπια...
Δεν μπορω να αποκλεισω ότι θα βοηθησει καποιον αλλα όχι αυτό που φανταζόμαστε διαβαζωντας αυτες τις βαρύγδουπες ονομασίες.

δεν εχεις αδικο σε αυτο που λες αλλα υπαρχει και πολυ αοριστολογια για αυτα τα συμπληρωματα αυξητικης,ολοι λενε οτι δεν κανουν καθολου δουλεια ενω κανενας δεν εχει δοκιμασει,απλα λενε οτι εχουν ακουσει απο φιλους φορουμ και τετοια..εγω παντως δεν πιστευω οτι δεν κανουν και τιποτα,για να παρακσευαζονται κατι μπορει να προσφερουν,σιγουρα οχι τα αποτελεσματα μια θεραπειας με αυξητικη(αυτο ελειπε)αλλα ισως κατι να κανουν

ionos1
29-03-11, 18:42
Πίαστε 3 κουτιααααα !!:bbbiceps:
+111111