PDA

Επιστροφή στο Forum : Bsn lean dessert vs Isopure zero sugar



Blist3r
22-04-10, 13:02
Γειά σε ολους.Ειμαι καινούργιο μέλος στο forum, αν και παρακολουθώ το site εδω και περίπου 1.5 χρόνο.

Θα ήθελα να ρωτήσω αν μπορεί κάποιος να μου πει ποιό απο τα δύο συμπληρώματα έχει καλύτερη γεύση(σε οποιαδήποτε γεύση, οχι δηλαδή βανίλια lean dessert vs βανίλια zero sugar).

Να προσθέσω ότι δεν έχω παρει ποτέ συμπλήρωμα οποιασδήποτε μορφής επομένως δεν έχω μέτρο σύγκρισης.Αποφάσισα να πάρω καθώς δίνω για πανελλήνιες και ο ελεύθερος χρόνος μου είναι περιορισμένος(βασικά ο ελεύθερος χρόνος μου ειναι όταν πάω gym :P)καθώς λείπω πολύ από το σπίτι και θέλω να έχω μαζί μου κατι ποιοτικό καθώς τώρα περνάω 3-4 ώρες χωρίς φαγητό, αλλά δέν θέλω μπάρες αντικατάστασης γεύματος.

Κάνω γράμμωση αυτή την περίοδο(καλοκαίρι έρχεται ^^)και διατροφή μπορώ να πω αρκετά καλή(όσο καλύερη μου επιτρέπει το πρόγραμμα μου αυτές τις μέρες).Το συμπλήρωμα το θέλω μόνο για την περίοδο αυτη,δηλαδή για 1-1.5 μήνα.

Αν πιστεύετε ότι κάποιο άλλο προϊόν είναι καλύτερο για το σκοπό που το θέλω είμαι ανοιχτός σε προτάσεις :rolf:



Ευχαριστώ προκαταβολικά.

noz1989
22-04-10, 15:23
Αν σε ενδιαφερει γευση, θα σου προτεινα myofusion! Αν σε ενδιαφερει ποιοτητα, απο αυτες τις 2 η isopure!

Blist3r
23-04-10, 20:54
Ok, ευχαριστώ πολύ,θα κοιτάξω και την myofusion.