PDA

Επιστροφή στο Forum : Ακούω συμβουλές



michelangelo
23-04-10, 01:48
Λέω και εγώ λοιπόν να βάλλω μια φωτό παρα τις ντροπές, να μου πείτε τι χρειάζεται πιο πολύ προσπάθεια και αν προλαβαίνω μέσα σε 2 μήνες να διώξω το κάτω μαξιλαράκι..... 1.86 ύψος 90 κιλά, 15% λιπομέτρηση....
Κάνω γυμναστήριο σοβαρά 1 χρόνο και κάτι ψηλά.....

-beba-
23-04-10, 09:52
Eισαι πολύ καλός.:clap::clap::clap:
Δεν είμαι σίγουρη για το άν είδα "μαξιλαράκι" όπως λές.
Πάντως είμαι σίγουρη ότι με διατροφή και γυμναστική σε δύο μήνες θα εμφανίζεσαι στην παραλία και θα παθαίνουν:shock::shock::shock:
Καλή επιτυχία στους στόχους σου:toast::toast::toast:

Kolorizos
23-04-10, 11:31
μια χαρα εισαι στη κοιλια..


για να σου πουμε που θες βελτιωση πρεπει να ποζαρεις λιγο..τα χερα π.χ. αμα δεν φαινονται τι θες να σου πουμε??????

GEORGEXX1
23-04-10, 12:01
Εισαι πολυ καλος,αλα.......
Εγω λεω να πλακωθεις στον ογκο.
θα χασεις ενα καλοκαιρι, αλλα το χρονου δεν θα παιζεσαι μιας και εχεις τις προδιαγραφες.

ΤΗΝ ΔΙΑΦΟΡΑ ΤΗΝ ΚΑΝΕΙ Η ΔΙΑΤΡΟΦΗ.

michelangelo
23-04-10, 12:46
Βάζω άλλες 2 φωτό από μπροστά.
Για ποζάρισμα που ειπε ο φίλος πιο πάνω, δεν ξέρω πως να ποζάρω......:)
Ελπίζω αυτές να είναι πιο ευδιάκριτες.

-beba-
23-04-10, 12:49
Αντε ρε μαξιλαράκια και μα...κίες.
Πού το είδες το μαξιλαράκι?
Μια χαρά είσαι.:clap::clap::clap:

michelangelo
23-04-10, 14:23
Αντε ρε μαξιλαράκια και μα...κίες.
Πού το είδες το μαξιλαράκι?
Μια χαρά είσαι.:clap::clap::clap:
Thx Beba για τα καλά λόγια....
Απλά θέλω να γινει flat η κοιλίτσα.....
Όχι τπτ ακραίο 3-4 κιλάκια μείον.....

spiros22
23-04-10, 14:36
μαλλον δεν ξερεις τι ειναι τα μαξιλαρακια....για αυτο το λεσ..πολυ καλο σωμα...μακαρι ν ειχα κ εγω..μπραβο.!εγω προσπαθω να χασω τ λεγομενα love handles εδω και ενα χρονο και δεν μπορω εσυ εισαι μια χαρα.

superman79
23-04-10, 18:04
Γεια σου.Πιστευω πως πρεπει να δώσεις εμφαση στη διατροφη σου. Προσπαθησε να εισαι οσο το δυνατο πιοσυνεπης στο διατροφικο σου πλανο. Οσο αφορα τη προπονηση σου ,συνεχισαι τη καλη δουλεια που φαινεται που κανεισς και δωσε προσοχη στις βασικες ασκησεις(πιεσεις παγκου, αρσεις θανατου, σκουωτ)εχεις πολλα περιθωρια να αυξησεις τη μαζα σου.Οσο αφορα τη κοιλια που λες ,θα σου 15λεπτη διαλειμματικη προπονηση( 1 λεπτο χαμηλη ενταση- 1 λεπτο υψηλη ταχυτητα),θα σε βοηθησει χωρισ σοβαρη απωλεια μυικης μαζας.:thumbup: