PDA

Επιστροφή στο Forum : Dwayne "The Rock" Johnson (Muscle & Fitness shoot)



Nick Sotiralis
25-04-10, 16:10
ΦΩΤΟ

superman79
25-04-10, 18:44
Αχ ρε νιι εσυ και ο ο ροκ σου.Απο τοσες διαπλασεις στο κοσμο με αυτη βρικες να κολλησεις.:shock:ελεος

Polyneikos
25-04-10, 19:16
Eνταξει ο τυπος είναι ωραίο σκαρι,βασικα άλλες φορες τον πετυχαίνεις περισσότερο "φoρτω" και αλλες φορες πιο light.
Δεν είναι στα bbing πρότυπα που εχουμε εμεις αλλα σιγουρα ενα τετοιο σωμα διατηρείται πιο εύκολα για πολλά έτη,σε αντίθεση με ενα καλο bbing κορμι που απαιτεί μια συνεχεια αλλά και πολλές θυσίες και είναι αρεστο και αποδεκτο από όλους.Εμενα μου αρεσει παντως.

superman79
25-04-10, 19:21
Eνταξει ο τυπος είναι ωραίο σκαρι,βασικα άλλες φορες τον πετυχαίνεις περισσότερο "φoρτω" και αλλες φορες πιο light.
Δεν είναι στα bbing πρότυπα που εχουμε εμεις αλλα σιγουρα ενα τετοιο σωμα διατηρείται πιο εύκολα για πολλά έτη,σε αντίθεση με ενα καλο bbing κορμι που απαιτεί μια συνεχεια αλλά και πολλές θυσίες και είναι αρεστο και αποδεκτο από όλους.Εμενα μου αρεσει παντως.

Σιγουρα μπορει να διατηρηθει ,απλα οπως ειπες εχει πολλες διακυμανσεις και στη μυιικοτητα του και στα ποσοστα λιπους του. Νομιζω οτι παρουσιαζεται μια υπερβολικα θολος μια κομμενος, μια οτι να ναι.

Nick Sotiralis
25-04-10, 20:46
οντως κοιτα εδω αλλαγη

η μια φωτο πρεπει να ειναι το 1999-2000 και η αλλη το 2002

Nick Sotiralis
07-05-10, 21:56
και το ερωτημα μου...

natural η οχι?:unsure:

Polyneikos
07-05-10, 22:48
to be or not to be,that's the question !!:green:

Georges
08-05-10, 05:27
και το ερωτημα μου...

natural η οχι?:unsure:

Πλάκα κάνεις ε;

Adinamos
08-05-10, 12:02
Παιδια ειναι εκπληκτικος. Και αθλητης και wrestler και φυσικα ηθοποιος.!
Οποιος δεν εχει δει το 'Gridiron Gang' να το κατεβασει ΤΩΡΑ (η αγαπημενη μου ταινια)!!!!!

superman79
08-05-10, 20:27
και το ερωτημα μου...

natural η οχι?:unsure:

φιλε νικο ξερεις πολλουσ που φτασανε στα 135 -140 κιλα με τετοια μυικοτητα και να ειναι νατουραλ. με συγχωρητε δε ξερω κανενα και οσο να θελω να το πιστεψω απλα δεν υπαρχει.

Polyneikos
08-05-10, 21:15
Δεν εχει φτασει τόσα κιλα,τουλαχιστον στις φωτο που τον βλέπουμε..Γυρω στα 115 κιλα είναι αλλα είναι και 1,91, όχι κατι too much για καποιον που ασχολειται με παλη-βαρη-hollywood.Τωρα αν θες την γνωμη μου δεν ειναι κατι υπερβολικο για να μην είναι νατουραλ,ούτε κόντρες τον εχουμε δει να βγαζει όυτε καμια υπερβολικη μυικότητα...Δεν μπορω να απολεισω ότι εχει παρει κατι αλλα για αυτο το σωμα αν ασχολείσαι χρόνια δεν είναι αναγκη.

Geo84
09-05-10, 09:34
Εδώ πάντως πρέπει να είναι πολλά κιλά Πολύνεικε. Αν σκεφτείς ότι είναι και 1,91.

Γενικά νομιζω ότι όσοι συμμετέχουν/συμμετείχαν το wwe δεν το έκαναν νατουραλ.

http://ideagirlconsulting.files.wordpress.com/2009/11/28452_the-rock_l.jpg

http://www.totalformat.com/forum/attachments/movie-tv-celebrity-news/5962d1107988823-rock-has-liposuction-rock_wwe.jpg

superman79
09-05-10, 12:21
χωρις να θελω να το παιξω ξερολας απλα αν παρατηρησουμε φωτο του του απο τα πρωτα χρονια της καριερας του μεχρι σημερα ...θα δουμε μεγαλη αλλοιωση χαρακτηριστικων στο προσωπο(σαγονι-ζυγωματικα -γναθο). συνηθως απο αλλα κολπα δημιουργουνται αυτα οπως ολοι γνωριζουμε.

Antonis Giannoulis
09-05-10, 22:08
χωρις να θελω να το παιξω ξερολας απλα αν παρατηρησουμε φωτο του του απο τα πρωτα χρονια της καριερας του μεχρι σημερα ...θα δουμε μεγαλη αλλοιωση χαρακτηριστικων στο προσωπο(σαγονι-ζυγωματικα -γναθο). συνηθως απο αλλα κολπα δημιουργουνται αυτα οπως ολοι γνωριζουμε.

απο τι δηλ...???

noz1989
10-05-10, 01:16
lifting!!!!!!

lol!!!!!

jGod
10-05-10, 01:51
ο συγκεκριμενος κυριος δεν ξερω αν ειναι φυσικος η οχι αλλα φυσικα και θα μπορουσε ενα τετοιο κορμι να ναι φυσικο,δεν εχει ουτε πολυ χαμηλο ποσοστο λιπους ουτε καμια φλεβικοτητα τρελη ,γιατι οχι?!και δεν νομιζω οτι ειναι οσο κιλα λετε..ουτε καν 115κιλα με 1,91 υψος..και εχω αποψη απο τον εαυτο μου και την μαζα μου που ειμαι 2,02 με 96κιλα βαρος.

Nick Sotiralis
10-05-10, 10:31
εδω παντος εχει καλη φλεβικοτητα
http://farm4.static.flickr.com/3536/3298197914_84ff6605ca_o.jpg

γιαννης93
10-05-10, 11:13
λογικο ολοκληρη τσαντα σηκωνει

Nick Sotiralis
10-05-10, 11:28
μια που να μην σηκωνει τσαντα :p (παρατηρηστε στο δικεφαλο τη φλεβα σαν το δαχτυλο μου ειναι :shock:)

http://i744.photobucket.com/albums/xx85/jfebles-69adrian605/MIS%20HOMBRES/449px-dwayne_johnson_at_the_2009_tr.jpg

Haris Pilton
10-05-10, 11:51
Οχου κι οχου.
Μονο οταν βαλεις εμπόδιο τον ίδιο σου τον εαυτό ,θα τον ξεπεράσεις,μην βάζεις στόχο μια διασημότητα ,και να αναρωτιέσαι αν παίρνει η οχι ,αν θα γίνεις πότε ετσι αλλά νατουραλ.

Όπως ειπε και ο Πολυνεικος ,λογικα θα παιρνει.Διότι αυτος δεν εχει αγάπη για τα σίδερα ,αλλα για υποκριτική ,εξώφυλλα κτλ.Τι νομίζεις οτι λιώνει σοτ γυμναστήριο και στην σωστή διατροφή;

Ο ραιαν ρεινολντς ελιωσε στα βαρη;Στο μπλειντ τρινιτι;
Ο ο μπραντ πιτ ελιωσε στα βαρη και την σωστη διατροφη στο φα ιτ κλαμπ;
Ο φιφτυ σεντ κανει σωστη διατροφη;

Οι μισοι εναι στην κοκα ,και οι αλλοι μισοι στη ντοπα.

Κατι θα εκαναν ,αλλα δεν το εκαναν για αυτους ,το εκαναν για τα εξώφυλλα ,γιαυτο βλεπεις και εχουν κανει ισα με 20 μεταμορφώσεις ο καθένας τους.


Ο jgod επισης εχει δικιο ,φυσικα και εναι εφικτοτατο ενα τετοιο σωμα νατουρελ ,με επιμονη και φτυσιμο αιματος ,μην κοιτας τι κανουν οι αλλοι ,αλλα κοιτα τι θα κανεις εσυ.

Απλα αυτοι οι τυποι ειν αλλου ντα λου ,και μην ψάχνεται τα προγράμματα προπόνησης τους και τα προγράμματα διατροφής τους.
Το πρόγραμμα αυτου ,εχει πολλες ωρες προβες για τα χορευτικά στο ρινγκ ,πολλες ωρες στο γιοτ με σαμπανια στο οραντζ καουντι και ενα δυο τυπαδες που θα του λενε τι να παρει και τι να κανει για διαφορα αποτελεσματα που θελει αναλογα το ρινγκ ,την ταινια ,και την φωτογραφιση.

Nick Sotiralis
11-05-10, 20:00
απο την καινουργια ταινια που θα βγει μαλλον το χειμωνα

http://dwaynejohnsoncentral.files.wordpress.com/2010/03/gallery_enlarged-dwayne-johnson-faster-film-set-photos-03122010-6.jpg?w=497

http://dwaynejohnsoncentral.files.wordpress.com/2010/03/faster5.jpg?w=267

noz1989
11-05-10, 20:09
Οχου κι οχου.
Μονο οταν βαλεις εμπόδιο τον ίδιο σου τον εαυτό ,θα τον ξεπεράσεις,μην βάζεις στόχο μια διασημότητα ,και να αναρωτιέσαι αν παίρνει η οχι ,αν θα γίνεις πότε ετσι αλλά νατουραλ.

Όπως ειπε και ο Πολυνεικος ,λογικα θα παιρνει.Διότι αυτος δεν εχει αγάπη για τα σίδερα ,αλλα για υποκριτική ,εξώφυλλα κτλ.Τι νομίζεις οτι λιώνει σοτ γυμναστήριο και στην σωστή διατροφή;

Ο ραιαν ρεινολντς ελιωσε στα βαρη;Στο μπλειντ τρινιτι;
Ο ο μπραντ πιτ ελιωσε στα βαρη και την σωστη διατροφη στο φα ιτ κλαμπ;
Ο φιφτυ σεντ κανει σωστη διατροφη;

Οι μισοι εναι στην κοκα ,και οι αλλοι μισοι στη ντοπα.

Κατι θα εκαναν ,αλλα δεν το εκαναν για αυτους ,το εκαναν για τα εξώφυλλα ,γιαυτο βλεπεις και εχουν κανει ισα με 20 μεταμορφώσεις ο καθένας τους.


Ο jgod επισης εχει δικιο ,φυσικα και εναι εφικτοτατο ενα τετοιο σωμα νατουρελ ,με επιμονη και φτυσιμο αιματος ,μην κοιτας τι κανουν οι αλλοι ,αλλα κοιτα τι θα κανεις εσυ.

Απλα αυτοι οι τυποι ειν αλλου ντα λου ,και μην ψάχνεται τα προγράμματα προπόνησης τους και τα προγράμματα διατροφής τους.
Το πρόγραμμα αυτου ,εχει πολλες ωρες προβες για τα χορευτικά στο ρινγκ ,πολλες ωρες στο γιοτ με σαμπανια στο οραντζ καουντι και ενα δυο τυπαδες που θα του λενε τι να παρει και τι να κανει για διαφορα αποτελεσματα που θελει αναλογα το ρινγκ ,την ταινια ,και την φωτογραφιση.


Καλα και εγω το θεωρω σχεδον δεδομενο οτι δεν ειναι φυσικος (η εστω στο παρελθον) αλλα μετο παραπανω ποστ γινεσαι μηδενιστης! Φυσικα και κανει διατροφη, φυσικα και κανει σκληρη προπονηση και στερηται κλπ! Δεν διατηρηται το σωμα μονο με φαρμακα!

Επισης και για τους αλλους που λες, ρεινολντς κλπ και αυτοι εκαναν διατροφη γυμναστικη και πηραν και εργογονα, αλλα η διαφορα ειναι στην διαρκεια! Απλα το εκαναν μονο για τον ρολο!!

Αυτη ειναι η αποψη μου!

Haris Pilton
11-05-10, 21:31
To ιδιο λεμε ,οι στόχοι ειναι διαφορετικοί ,με διαφορετικές μεθόδους ,συνήθως άγνωστες.
Ουτε γω ξερω ουτε συ,άπλες εικασίες κάνουμε και δίνουμε έμφαση στο σχετικά προφανές καθώς ειναι δημοσιότητες.

Μηδενιστής ,γιο γιο! :P

The Rock
11-05-10, 21:54
To ιδιο λεμε ,οι στόχοι ειναι διαφορετικοί ,με διαφορετικές μεθόδους ,συνήθως άγνωστες.
Ουτε γω ξερω ουτε συ,άπλες εικασίες κάνουμε και δίνουμε έμφαση στο σχετικά προφανές καθώς ειναι δημοσιότητες.

Μηδενιστής ,γιο γιο! :P
Είπα να μην μιλήσω σε αυτό αλλά δεν ...... :green:
O 50 Cent έχει προπονηθεί/προπονείται(δεν είμαι σίγουρος) με τον Stan Mcquay.
Ο Ryan Reynolds είναι 1)εκτόμορφος(τέρμα φευγάτος μεταβολισμός), 2)Φαίνεται καλό καλούπι, 3)Πόσο δύσκολο μπορεί ήταν (και σιγά την μυικότητα που έχει μην λέμε ότι θέλουμε) στο Trinity, να πετύχει αυτό το conditioning ? 4) Επειδή μου αρέσει σαν ηθοποιός και έχει ένα δικό του στυλ επέτρεψε με να σου πω ότι δεν θυμάμαι ταινία που να μην τον έχει δει φορμαρισμένο, 5) Ο άνθρωπος αθλείται γενικά, πάντα το έκανε, πρέπει να το χει πει και σε συνέντευξη αν θυμάμαι καλά.
Ο Brad Pitt μεσόμορφος πρέπει να ναι ίσως με κάποιες εκτομορφικές τάσεις, αλλά εν τέλει σιγά το αποτέλεσμα, καμία μυικότητα, και απλά χαμηλό ποσοστό λίπους και voila.

Γενικά αν συμπεριλάβουμε φωτισμούς, make up όλα αυτά γίνονται πιο εντυπωσιακά.
Μην λέμε ότι να ναι χωρίς να ξέρουμε, όλους τους βάζουμε στο ίδιο καλούπι. :green:
Και μην το ρίχνουμε στα φάρμακα παλικάρια, όλο εκεί πάει η συζήτηση λες και είναι τίποτα κακό από την μια και μαγικό από την άλλη :green:

Haris Pilton
11-05-10, 22:33
Ροκ ,οτι και να λες εσύ και εγώ.
Δεν μπορούμε να ξέρουμε τι έχουν κάνει οι διάσημοι οι προ και τα λοιπα,και οι ιδιοι να σου έχουν πει στο αυτί τι έχουν κάνει ,πάλι δεν ξέρεις ,θα ξέρεις ΜΌΝΟ όταν είσαι εκ των έσω.

Ο φυφτι επίσης λέει οει έχει φάει εννέα σφαίρες ,και οτι πουλάει κρακ από τα 12.Χχμμ ναι,ωραίο στόρι για να γίνει ΣΑΝ το τουπακ...



Είπαμε να διαβάζουμε και να διαβάζουμε ,άλλα δεν είναι τίποτα οτι φαίνεται ,η ότι θα ΗΘΕΛΕΣ να φαίνεται.

The Rock
11-05-10, 22:37
You're missing the point.
Προ και μη ανεξαρτήτως ο καθένας δεν ξέρεις τι κάνει στα αλήθεια, αυτό μπορείς να το πεις για τον κάθε "απλό" άνθρωπο.
Γενικά λένε δεν λένε αλήθεια εκτός ότι δεν μας κόφτει κολλάτε και τα ρίχνετε στα φάρμακα. Δεν λέω να τους πιστεύετε 100% αλλά πολύ αμφισβήτηση για το πως κάνει τι ένας διάσημος:green:
Τεσπα the end.

pan0z
11-05-10, 22:53
Πιστευω το να λετε καποιος οτι περνει φαρμακα ειναι καθαρα μονο θεμα εγωισμου και να πεισετε τον ευατο σας και το μυαλο σας οτι κατι τετοιο δεν μπορει να γινει γιατι πολυ απλα δεν μπορεσατε να το φτασετε εσεις.Δεν ξερω για τον συγκεκριμενο δεν με ενδιαφερει και ουτε θα κατσω να μπω στο τρυπακι περνει δεν περνει απλα κοιτατε το αποτελεσμα και αφηστε ολα τα αλλα.

Varaderistas
11-05-10, 22:54
εδω παντος εχει καλη φλεβικοτητα
http://farm4.static.flickr.com/3536/3298197914_84ff6605ca_o.jpg

Δέν είναι φλεβικότητα......απλά έχει κάνει εμφύτευση καλώδια.....!!! :turtle::P

Haris Pilton
11-05-10, 23:11
Πιστευω το να λετε καποιος οτι περνει φαρμακα ειναι καθαρα μονο θεμα εγωισμου και να πεισετε τον ευατο σας και το μυαλο σας οτι κατι τετοιο δεν μπορει να γινει γιατι πολυ απλα δεν μπορεσατε να το φτασετε εσεις.Δεν ξερω για τον συγκεκριμενο δεν με ενδιαφερει και ουτε θα κατσω να μπω στο τρυπακι περνει δεν περνει απλα κοιτατε το αποτελεσμα και αφηστε ολα τα αλλα.

Και γω ,αυτό λέω στο παιδί,που τον έχει πρότυπο,να κοιτάει την πάρτη του,και οχι την καθε αμφιταλαντευουσα διασημότητα που βγαίνει και λέει έτρωγα ενα μήλο την μέρα για να πάρω το ρόλο...

manos_
12-05-10, 00:02
Οχου κι οχου.
Μονο οταν βαλεις εμπόδιο τον ίδιο σου τον εαυτό ,θα τον ξεπεράσεις,μην βάζεις στόχο μια διασημότητα ,και να αναρωτιέσαι αν παίρνει η οχι ,αν θα γίνεις πότε ετσι αλλά νατουραλ.

Όπως ειπε και ο Πολυνεικος ,λογικα θα παιρνει.Διότι αυτος δεν εχει αγάπη για τα σίδερα ,αλλα για υποκριτική ,εξώφυλλα κτλ.Τι νομίζεις οτι λιώνει σοτ γυμναστήριο και στην σωστή διατροφή;

Ο ραιαν ρεινολντς ελιωσε στα βαρη;Στο μπλειντ τρινιτι;
Ο ο μπραντ πιτ ελιωσε στα βαρη και την σωστη διατροφη στο φα ιτ κλαμπ;
Ο φιφτυ σεντ κανει σωστη διατροφη;

Οι μισοι εναι στην κοκα ,και οι αλλοι μισοι στη ντοπα.

Κατι θα εκαναν ,αλλα δεν το εκαναν για αυτους ,το εκαναν για τα εξώφυλλα ,γιαυτο βλεπεις και εχουν κανει ισα με 20 μεταμορφώσεις ο καθένας τους.


Ο jgod επισης εχει δικιο ,φυσικα και εναι εφικτοτατο ενα τετοιο σωμα νατουρελ ,με επιμονη και φτυσιμο αιματος ,μην κοιτας τι κανουν οι αλλοι ,αλλα κοιτα τι θα κανεις εσυ.

Απλα αυτοι οι τυποι ειν αλλου ντα λου ,και μην ψάχνεται τα προγράμματα προπόνησης τους και τα προγράμματα διατροφής τους.
Το πρόγραμμα αυτου ,εχει πολλες ωρες προβες για τα χορευτικά στο ρινγκ ,πολλες ωρες στο γιοτ με σαμπανια στο οραντζ καουντι και ενα δυο τυπαδες που θα του λενε τι να παρει και τι να κανει για διαφορα αποτελεσματα που θελει αναλογα το ρινγκ ,την ταινια ,και την φωτογραφιση.

Αγαπη δεν εχουν για τα σιδερα αλλα οταν μιλανε τα δολαρια την αποκτουνε.Και διατροφες κανουνε και βαρη κανουνε και εχουνε και τον προπονητη απο πανω τους να τους μαστιγωνει. το φαρμακο δεν ειναι μαγικος ζωμος.

Haris Pilton
12-05-10, 00:34
Κλασική συνεννόηση στο ελληνικό (?) έγχορδο που πέρασε ένδοξες στιγμές την εποχή της Τρουμπας.

Δεκάρα δεν δίνω ,περνούν η όχι ,ούτε ψάχνω πως έκαναν αυτό το σωμα ,ούτε τις διατροφές τους ουτε τις προπονήσεις τους που κυκλοφορούν.

Απλα είναι ΤΕΛΕΙΩΣ αμφίβολο αυτό το σώμα (και όλων των διασημοτήτων) ,και μιας και ο υποφαινόμενος που άρχισε το θρεντ αναρωτιέται αν έχει πλασματικά όνειρα και στόχους,του είπα την γνώμη μου για τις διασημότητες ,μια και ο ροκ αν θυμάμαι καλά είναι και στην δεκάδα των πιο σέξι αντρών στο κόσμο ,δεν είναι απλά "παλαιστής" (showman στην ουσία)...
Κάνει και άλλα πράματα.

Niiick
12-05-10, 00:43
Επειδη εχω ασχοληθει με το θεμα(wrestling) μου φενεται τοσο αστειο το αν παιρνει ο ροκ φαρμακα οσο και αν με ρωταγες αν παιρνει ο κολεμαν φαρμακα.

Aς μη κοιταμε μονο το σωμα, και σε ολα τα ολυμπιακα αγωνισματα ειναι τεζα στο φαρμακο και δεν εχουν τρελλο σωμα.

Το wrestiling ειναι πολυ απαιτητικο και εχει τοσο φαρμακο τοσα painkillers τοσα drugs που λιγα πραγματα εχουνε. Οποιοσδηποτε δει καποια dvd και ψαξει λιγο καταλαβαινει γιατι πρεπει να παιρνουν τοσα πραγματα.

The Rock
12-05-10, 02:32
Κλασική συνεννόηση στο ελληνικό (?) έγχορδο που πέρασε ένδοξες στιγμές την εποχή της Τρουμπας.

Δεκάρα δεν δίνω ,περνούν η όχι ,ούτε ψάχνω πως έκαναν αυτό το σωμα ,ούτε τις διατροφές τους ουτε τις προπονήσεις τους που κυκλοφορούν.

Απλα είναι ΤΕΛΕΙΩΣ αμφίβολο αυτό το σώμα (και όλων των διασημοτήτων) ,και μιας και ο υποφαινόμενος που άρχισε το θρεντ αναρωτιέται αν έχει πλασματικά όνειρα και στόχους,του είπα την γνώμη μου για τις διασημότητες ,μια και ο ροκ αν θυμάμαι καλά είναι και στην δεκάδα των πιο σέξι αντρών στο κόσμο ,δεν είναι απλά "παλαιστής" (showman στην ουσία)...
Κάνει και άλλα πράματα.

Με σκοτώνεις τώρα και το ξέρεις .... και στην δεκαπεντάδα να έλεγες πάλι μεγάλη μου τιμή:green::green::green::green::green::green:

akoma_pente_pushups
18-01-13, 16:47
Sorry που επαναφέρω ένα παλιό θέμα αλλά παρακολουθώ τον Rock αρκετά χρόνια και αυτές είναι μερικές καινούριες φωτο

60426

60427

60428

Πόσο εφικτός είναι ένας τέτοιος σωματότυπος?Υπάρχει ''χημική υποστήριξη'' στο σώμα του?

GeoDask
18-01-13, 17:05
καθόλους εφικτός χωρίς την απαραίτητη ῾υποστήριξη῾.

magavaTOUT
18-01-13, 17:33
Samoan genetics

60430

COBRA_STYLE
18-01-13, 17:35
Εχει καταντησει γραφικο αυτο το πραμα με το αν ειναι νατουραλ καποιος και αν μπορεις να φτιαξεις αυτο το σωμα...Δηλαδη θελει πολλη σκεψη?Δεν ειναι πυρηνικη φυσικη...ελεος.

leftis
18-01-13, 17:39
Samoan genetics

60430

πιο wide shoulders πεθαίνει

Χριστοφορος123
18-01-13, 17:51
Sorry που επαναφέρω ένα παλιό θέμα αλλά παρακολουθώ τον Rock αρκετά χρόνια και αυτές είναι μερικές καινούριες φωτο

60426

60427

60428

Πόσο εφικτός είναι ένας τέτοιος σωματότυπος?Υπάρχει ''χημική υποστήριξη'' στο σώμα του?

Και τι δε θα εδινα για να εχω τετοιο σωμα :bowdown::bowdown:

HACKERWALLK3R
18-01-13, 18:20
Και τι δε θα εδινα για να εχω τετοιο σωμα :bowdown::bowdown:

Άμα όντως θες τέτοιο σώμα πιστεύω ότι θα πρέπει να κανεις μεγάλες θυσίες, αλλά θεωρώ πως το αποτέλεσμα είναι εφικτό.
Γενικά μου αρέσει σαν τύπος αλλά και σαν σώμα.
Ααααα btw οι όμοι του είναι απίστευτα ανοιχτεί... Αχ

Χριστοφορος123
19-01-13, 00:57
Άμα όντως θες τέτοιο σώμα πιστεύω ότι θα πρέπει να κανεις μεγάλες θυσίες, αλλά θεωρώ πως το αποτέλεσμα είναι εφικτό.
Γενικά μου αρέσει σαν τύπος αλλά και σαν σώμα.
Ααααα btw οι όμοι του είναι απίστευτα ανοιχτεί... Αχ

Αν λες για χειμια ουτε καν..αν εννοεις διατροφικες θυσιες μια χαρα αντεχω!
Βασικα εμενα μου αρεσουνε τα σωματα..πως ειναι αυτα που αρεσουνε στις γυναικες..πραγματικα καμια σχεση
Δηλαδη μεγαλες μαζες

HACKERWALLK3R
19-01-13, 01:01
Αν λες για χειμια ουτε καν..αν εννοεις διατροφικες θυσιες μια χαρα αντεχω!
Βασικα εμενα μου αρεσουνε τα σωματα..πως ειναι αυτα που αρεσουνε στις γυναικες..πραγματικα καμια σχεση
Δηλαδη μεγαλες μαζες

Όχι χημεία. Εννοούσα τρομερές στερήσεις από θέμα φαγητού, ποτού και γενικά τρόπου ζωής.
Έχω παρατηρήσει ότι τα σώματα που θέλουμε εμείς να έχουμε δεν αρέσουν στις γυναίκες, όπως και το αντίθετο. :p

goldenera
19-01-13, 20:40
Πολύ τον γουστάρω τον τύπο, για το συνολικό του προφίλ (ηθοποιός, οικογενειάρχης, υποστηριχτής οργανώσεων που βοηθούν παιδιά κλπ). Τυπάς και cool:thumbup:

Metalhead|T|
19-01-13, 20:56
στην πρώτη φωτο του akomapentepushups τον θεωρώ επιοικώς χάλια..εγω τον the rock τον θαυμαζα πιο παλια απο το wwf κ μετεπειτα wwe (wrestling)...το πολυνησιακό τατουαζ του πάντως...θα το γουσταρα :green: !!!παραυτα πλεον μου περνάει τελειως αδιάφορος

amateur666
19-01-13, 22:09
Sorry που επαναφέρω ένα παλιό θέμα αλλά παρακολουθώ τον Rock αρκετά χρόνια και αυτές είναι μερικές καινούριες φωτο

Πόσο εφικτός είναι ένας τέτοιος σωματότυπος?Υπάρχει ''χημική υποστήριξη'' στο σώμα του?

αμα εχεις χρηματα η αυξητικη ειναι τ καλυτερο ο "the rock" εχει...ειναι ο ανερχομενος ηθοποιος style σταλονε ,αρνολντ..ταινιες.

φυσικα δεν ειναι natural δεν θελει πολυ σκεψη..

Nosblos
19-01-13, 23:57
στην πρώτη φωτο του akomapentepushups τον θεωρώ επιοικώς χάλια..εγω τον the rock τον θαυμαζα πιο παλια απο το wwf κ μετεπειτα wwe (wrestling)...το πολυνησιακό τατουαζ του πάντως...θα το γουσταρα :green: !!!παραυτα πλεον μου περνάει τελειως αδιάφορος

δηλαδη σε αυτην την 3αδα που μπηκε τσε αυτην σελιδα...απο foto δεν σου αρεσει??

Metalhead|T|
20-01-13, 01:28
δεν θα ελεγα οτι τρελαίνομαι(απλα σταθηκα στην πρώτη που μάλλον ειναι απο τις τελευταίες του ?:unsure:?)...

Nosblos
20-01-13, 02:01
ok....γουστα ειναι αυτα...
αν θελεις...πες μου τι δεν σου αρεσει ακριβως...
κουβεντα να γινετε δηλαδη..!!
;)

Metalhead|T|
20-01-13, 02:20
σου ξεκινάω αντιγράφοντας την απαντηση του Πολύνεικου..

Eνταξει ο τυπος είναι ωραίο σκαρι,εδω θα συμφωνήσω..καλοστημένο και γεματο αντρικο σώμα...οπως ειπα και παραπάνω..εγω τον τυπο τον εμαθα απο το wwf-wwe...

βασικα άλλες φορες τον πετυχαίνεις περισσότερο "φoρτω" και αλλες φορες πιο light.αυτο ειναι κάτι που δεν μου αρέσει..θα προτιμούσα κατι σταθερό...στις πρώτες φωτόστην 1η σελίδα ας πούμε φαινεται μέτριος θα λεγα...αλλα παραυτα γυμνασμένος....επειδή ο συγκεκριμένος οπως ειπώθηκε-και δεν θέλω να σταθω- μπορεί ! και κάνει χρήση ματζουνιών,θεωρώ οτι θα μπορούσε να ειναι 50%ματζουνι 50%προπονήσεις -χωρίς να ξέρω τι κάνει στην καθημερινότητα του -ετσι ωστε να κρατάει μια ισσοροπία...το να κάνει κυκλους απλα δεν μου λεει κατι ...


Δεν είναι στα bbing πρότυπα που εχουμε εμεις αλλα σιγουρα ενα τετοιο σωμα διατηρείται πιο εύκολα για πολλά έτη,σε αντίθεση με ενα καλο bbing κορμι που απαιτεί μια συνεχεια αλλά και πολλές θυσίες και είναι αρεστο και αποδεκτο από όλους.Εμενα μου αρεσει παντως και ΄πάλι σωστός ο πολύνεικος...σαν σώμα (ακομα οταν ηταν στο wwf) δεν ειχε κάτι τρελό..ειχε γυμνασμένο κορμο-χέρια στηθος ωμους- αλλα μεχρι εκει-νομιζω-...ευκολα διατηρηταίο....θα προτιμούσα να εδινε το 90% στην προπόνηση ωστε να εβλεπα εκει τα αποτελεσματα του χωρίς χημεία..


φωτός στο γοογλη υπάρχουν πολλές απο πολύ παλιες και απο την εποχή του ντεπουτου του στην πάλη....

σαν γενικη εικονα αν και δεν ειμαι ο πλέον κατάλληλος για να κρίνω μορφολογικά πιστευω οτι υστερεί στο στήθος....



ΥΓ οπως ειπα και παλι..το συγκεκριμενο τατου ειναι ρισπεκτ :thumbup:


αυτα βασικα...δεν ξερω αν σε καλυψε η απαντηση μ :)

Nosblos
20-01-13, 05:46
Ωραιος...φιλε μου...;)

akoma_pente_pushups
21-01-13, 02:14
δεν θα ελεγα οτι τρελαίνομαι(απλα σταθηκα στην πρώτη που μάλλον ειναι απο τις τελευταίες του ?:unsure:?)...

όλες οι φωτό που εβαλα ειναι του 2012.

ορίστε ακόμα 2

60518

60519

just chris
22-01-13, 21:36
πολυ τον γουσταρω! ολο ξυλοφορτωνει στις ταινιες του!
κανει κ φιλανθρωπιες,επισκεψεις σε ιδρυματα κ τετοια.ωραιος ωραιος,μου ειναι πολυ συμπαθης!
κ βγαζει μια ταινιαρα τωρα οπου να'ναι που εχει σχεση με μουσκουλα γυμναστηρια κ ληστιες.δεν θυμαμαι τιτλο...

COBRA_STYLE
22-01-13, 21:41
το Pain and Gain με τον Mαρκ Γουολμπεργκ

just chris
22-01-13, 21:49
:thumbup:
ωραιος!!!

akoma_pente_pushups
23-01-13, 17:43
πολυ τον γουσταρω! ολο ξυλοφορτωνει στις ταινιες του!
κανει κ φιλανθρωπιες,επισκεψεις σε ιδρυματα κ τετοια.ωραιος ωραιος,μου ειναι πολυ συμπαθης!
κ βγαζει μια ταινιαρα τωρα οπου να'ναι που εχει σχεση με μουσκουλα γυμναστηρια κ ληστιες.δεν θυμαμαι τιτλο...

τσέκαρε -----------> http://forum.bodybuilding.gr/showthread.php?1489-%CE%92%CE%92ing-%CE%A4%CE%91%CE%99%CE%9D%CE%99%CE%95%CE%A3&p=674425#post674425

HACKERWALLK3R
23-01-13, 17:53
Καλά στη νέα ταινία δεν υπάρχει. Τέρας. Είναι και ψιλός και φαίνεται σαν πραγματικός ογκόλιθος!!

leftis
23-01-13, 18:44
Τον ζηλεύω απίστευτα!! Και γαμώ τα στυλάκια.

HACKERWALLK3R
23-01-13, 21:15
Τον ζηλεύω απίστευτα!! Και γαμώ τα στυλάκια.

Γιατί να τον ζηλεύεις και όχι να τον θαυμάζεις;;

Χριστοφορος123
23-01-13, 21:53
Γιατί να τον ζηλεύεις και όχι να τον θαυμάζεις;;

Επειδη θα ηθελα να εχει αυτο το σωμα

Nick Sotiralis
29-01-13, 23:50
απο προχθες :P 60834 60835

akoma_pente_pushups
25-06-13, 22:21
ανέβασε κάποια βιντεο με την προπόνηση του στήθους του http://instagram.com/TheRock#

http://instagram.com/p/a-oBLJoh-R/

http://instagram.com/p/a-oAXRIh-Q/

http://instagram.com/p/a-mgWToh9K/

http://instagram.com/p/a-QafhIh_u/

alexx
25-06-13, 23:59
Αίμα λιονταριού πίνει ο νέος κινηματογραφικός Ηρακλής για να αποκτήσει όγκο. :shock:

Σε εντατικό πρόγραμμα γυμναστικής και ειδική διατροφή έχει μπει ο 41χρονος Ντουέιν «Τhe Rock» Tζόνσον προκειμένου να είναι πειστικός ως Ηρακλής στο νέο blockbuster με τίτλο Hercules: The Thracian Wars που ετοιμάζεται.

Ο πρώην πρωταθλητής του wrestling που έχει καταφέρει να χτίσει μια αξιοζήλευτη καριέρα στο Χόλιγουντ (σ.σ. ξεχώρισε στα δυο τελευταία Fast and Furious ενώ προσεχώς θα είναι ο κακός στο επόμενο Terminator) έχει πάρει στα πολύ σοβαρά τον επόμενο ρόλο του.

69622

69623

Αν και εκείνο που είχε περισσότερο ενδιαφέρον είναι η λίστα με τα γεύματα του, στο τέλος της οποίας έχει προσθέσει ότι «πίνει κάθε πρωί αίμα λιονταριού νεμέας το οποίο πρέπει να σερβίρεται ζεστό και φρέσκο».

Πηγή: http://www.iefimerida.gr/news/112072/%CE%B1%CE%AF%CE%BC%CE%B1-%CE%BB%CE%B9%CE%BF%CE%BD%CF%84%CE%B1%CF%81%CE%B9%CE%BF%CF%8D-%CF%80%CE%AF%CE%BD%CE%B5%CE%B9-%CE%BF-%CE%BD%CE%AD%CE%BF%CF%82-%CE%BA%CE%B9%CE%BD%CE%B7%CE%BC%CE%B1%CF%84%CE%BF%CE%B3%CF%81%CE%B1%CF%86%CE%B9%CE%BA%CF%8C%CF%82-%CE%B7%CF%81%CE%B1%CE%BA%CE%BB%CE%AE%CF%82-%CE%B3%CE%B9%CE%B1-%CE%BD%CE%B1-%CE%B1%CF%80%CE%BF%CE%BA%CF%84%CE%AE%CF%83%CE%B5%CE%B9-%CF%8C%CE%B3%CE%BA%CE%BF-%CE%B5%CE%B9%CE%BA%CF%8C%CE%BD%CE%B5%CF%82

27εκατοσταχερι
26-06-13, 01:57
<<wrestling>>
To physique που έχει φτιάξει τον τελευταίο χρόνο πάντως είναι gg :thumbup:

goldenera
26-06-13, 23:27
Φοβερός, πολύ καλός:clap::clap:

morbit_killer
27-06-13, 11:04
πάρτε μια ιδέα του τι γίνεται!!!!
http://www.youtube.com/watch?v=M7woryZ6VU4

morbit_killer
27-06-13, 11:09
αλήθεια ο φίλος μας ο rock γιατί δεν μπήκε στήν κόντρα ? αναρωτιέμαι??????

goldenera
27-06-13, 17:09
Ποπό χρόνια είχα να ακούσω και να δω τον Μπάρκλευ...τρομερός χαρακτήρας και διασκεδαστής όταν έπαιζε παλαιότερα....και σκέτος ταύρος σαν παίχτης:thumbup: