PDA

Επιστροφή στο Forum : Ε.Ο.Φ XPAND



Archon
28-04-10, 12:12
Γνωριζει κανεις πως μπορω να βεβαιωσω οτι ενα συμπληρωμα που φερει αριθμο ΕΟΦ ειναι εγκεκριμενο?????Συγκεκριμενα ρωταω για το XPAND της DYMATIZE????

Machiavelli
28-04-10, 12:36
Θα εκτυπώσεις τις συνθέσεις του προϊόντος, θα πάρεις τηλέφωνο στον Ε.Ο.Φ να πεις τι θέλεις, θα σου δώσουν fax να στείλεις τις συνθέσεις και μετά σου στέλνει έγκριση.

GEORGEXX1
28-04-10, 13:04
Machiavelli αληθεια;; ειναι τοσο ευκολο;;
τους στελνεις το φαξ και σου απαντανε;;;

Machiavelli
28-04-10, 13:38
Ε θα πάρεις πρώτα τηλέφωνο να τους πεις τι θες. Αυτό είναι μόνο η έγκριση του προϊόντος σας από τον Ε.Ο.Φ και τίποτα άλλο. Συνήθως το να πάρεις την έγκριση είναι το ένα μέρος μιας διαδικασίας.

GEORGEXX1
28-04-10, 13:40
Ε θα πάρεις πρώτα τηλέφωνο να τους πεις τι θες. Αυτό είναι μόνο η έγκριση του προϊόντος σας από τον Ε.Ο.Φ και τίποτα άλλο. Συνήθως το να πάρεις την έγκριση είναι το ένα μέρος μιας διαδικασίας.

για να ξερω τελικα τη καταπινω τη αλω θα χρειαστει,ακομα και το οικονομικο σκελος.

Machiavelli
28-04-10, 13:44
Αυτό που λες θέλει χημείο, καμία σχέση με Ε.Ο.Φ.

GEORGEXX1
28-04-10, 13:55
Αυτό που λες θέλει χημείο, καμία σχέση με Ε.Ο.Φ.

το ξερω, αλλα καταλαβα πως ισως να γινετε και με αλο τροπο.
Σ'ευχαριστω.

beefmeup
28-04-10, 13:59
να το ξαναγραψω γιατι εχω κανει πολλακις εκτελωνισμο,συμπληρωματων..αν παρεις εγκριση ΚΑΝΕΙΣ απτον εοφ,δεν θα στειλει το περιεχομενο του κουτιου,στο χημειο για αναλυση..ολοι βασιζονται σε αυτα που γραφει το κουτι.ακομα κ ο εοφ..οποτε γιατι η πρεμουρα με τις εγκρισεις,Αρχον??

περνε αφοβα σκονη κοσμε:P

Machiavelli
28-04-10, 14:10
να το ξαναγραψω γιατι εχω κανει πολλακις εκτελωνισμο,συμπληρωματων..αν παρεις εγκριση ΚΑΝΕΙΣ απτον εοφ,δεν θα στειλει το περιεχομενο του κουτιου,στο χημειο για αναλυση..ολοι βασιζονται σε αυτα που γραφει το κουτι.ακομα κ ο εοφ..οποτε γιατι η πρεμουρα με τις εγκρισεις,Αρχον??

περνε αφοβα σκονη κοσμε:P

Όποιος το πιστεύει αυτό να το πει τώρα, να έχω να κοροϊδεύω.
Ε μάλλον κάποιος του το ζήτησε.

jGod
28-04-10, 23:51
πιστευεις οτι εοφ ασχολειτε με το καθε συμπληρωμα?..αν το πιστευεις εσυ πες μου να γελαω εγω για κανα μηνα.
και ξερεις γιατι δεν τα περναει χημειο?γιατι δεν χρειαζεται..δινει μια γνωστοποιηση για 1-2 χρονια..και μετα απο τα 2 χρονια ας πουμε το περναει χημειο..αν μεχρι τοτε εχει πεθανει καποιος δεν ευθυνεται..δεν εδωσε εγκριση ..γνωστοποιηση εδωσε!φακ ελαντα!

manos_
29-04-10, 00:37
Αφηστε τον κοσμο στα placebo του ρε αλητες παιρνω και εγω αυτοκολητακια εοφ καμια φορα και τα κολαω για πλακα σε οσους μου λενε για εοφ.

Archon
29-04-10, 00:50
Λοιπον για να κανω κατι ξεκαθαρο.Το μονο που με νοιαζει ειναι να μην εχω προβλημα με την υγεια μου απο την χρηση συμπληρωματων.Αν μπορω με καποιο τροπο να ξερω πως δεν περιεχονται αναβολικα στα συμπληρωματα που χρησιμοποιω θα ειμαι μια χαρα.That s all!!!Αν λοιπον μπορει να μου πει καποιος σοβαρα και σιγουρα πως χρησιμοποιουσε το X PAND και δεν ειχε κανενα προβλημα θα μου ηταν εξαιρετικα χρησιμο...Ευχαριστω....

manos_
29-04-10, 00:57
Λοιπον για να κανω κατι ξεκαθαρο.Το μονο που με νοιαζει ειναι να μην εχω προβλημα με την υγεια μου απο την χρηση συμπληρωματων.Αν μπορω με καποιο τροπο να ξερω πως δεν περιεχονται αναβολικα στα συμπληρωματα που χρησιμοποιω θα ειμαι μια χαρα.That s all!!!Αν λοιπον μπορει να μου πει καποιος σοβαρα και σιγουρα πως χρησιμοποιουσε το X PAND και δεν ειχε κανενα προβλημα θα μου ηταν εξαιρετικα χρησιμο...Ευχαριστω....

Αναβολικα......καταρχας αμφιβαλω αν ξερεις τι σημαινει η λεξη.Και ο υπνος αναβολικο ειναι.Τεσπα οχι δεν υπαρχει περιπτωση να εχει <<αναβολικα>> γιατι τα αναβολικα στεροιδη/προορμονες κοστιζουν και σιγα μην στα βαλουν εσενα τσαμπα μεσα στο συμπληρωμα.Επισης οταν βλεπω ανθρωπους που το ψαχνουν τοσο πολυ με τα συμπληρωματα για το αν εχει κατι μεσα που μπορει να σας προκαλεσει κατι κτλ πηγαιντε καντε χημικη αναλυση το να σου πω εγω εμενα δεν μου κανε τιποτα δεν λεει τιποτα.Αυτα.

flowin_through
29-04-10, 01:00
Kαι εγω θελω επιτελους να μου πει καποιος αν η φωτογραφια των αμερικανων στο φεγγαρι ειναι αληθινη, αλλα κανεις δε μιλαει.

Περα απο την πλακα παντως κατι τετοιο ρωτας. Ο μονος τροπος να ξερεις ειναι να τα πας σε καποιο χημειο. ( Και οχι απλως να τους πεις ¨πειτε μου τι εχει μεσα¨ γιατι θα στο πεταξουν στο κεφαλι, αλλα να τους πεις ¨ψαχνουμε για ΑΥΤΟ, ΑΥΤΟ και ΑΥΤΟ! Υπαρχει?¨ )
Α! και μολις μαθεις πες μας και μας.

beefmeup
29-04-10, 01:09
Λοιπον για να κανω κατι ξεκαθαρο.Το μονο που με νοιαζει ειναι να μην εχω προβλημα με την υγεια μου απο την χρηση συμπληρωματων.Αν μπορω με καποιο τροπο να ξερω πως δεν περιεχονται αναβολικα στα συμπληρωματα που χρησιμοποιω θα ειμαι μια χαρα.That s all!!!Αν λοιπον μπορει να μου πει καποιος σοβαρα και σιγουρα πως χρησιμοποιουσε το X PAND και δεν ειχε κανενα προβλημα θα μου ηταν εξαιρετικα χρησιμο...Ευχαριστω....

εχω παρει το εξ παντ,κ σε χαπια(με καφεινη κ χωρις)κ σε σκονη..

προβλημα δεν ειχα..εισαι καλυμενος,bro??

jGod
29-04-10, 14:08
και τι θα πει εισαι καλα?εκανες εξετασεις για τα παντα??..α εγω αν δεν δω τις εξετασεις σου δεν πειθομαι.και αν παθεις κατι μακροπροθεσμα?θα περιμενω καμια 10ετια να δω αν παθεις τπτ ..και μετα θα το πάρω :):turtle::turtle::turtle::turtle::turtle::turtle::turtle:
φίλε πάρτο άφοβα..