PDA

Επιστροφή στο Forum : photos kai story by me!!!



TEFAAtzis
01-05-10, 13:27
Αποφασισα με το τελος του ογκου,να ποσταρω οπως αρκετοι μερικες φωτο μου και να πω και 2-3 πραγματα για μενα.Αρχησα να ασχολουμαι με το γυμναστηριο εδω και περιπου 1,μιση χρονο εχοντας ως στοχο μου τοτε να δυναμωσω και να παρω καποια μυικα κιλα για το μπασκετ.Τον τελευταιο χρονο ασχολουμαι με σωστη διατροφη ενω απο τα Χριστουγεννα και μετα εχω αφοσιωθει μονο στο χτισιμο του σωματος μου αφηνοντας για διαφορους λογους το μπασκετ!!!Να πω οτι ξεκινησα με 83 κιλα και υψος στο 1,89 ενω τωρα ζυγιζω 90 κιλα.Ποσοστο λιπους γυρω στο 16% περισσοτερο εκ του οποιου οπως θα δειτε βρισκεται στην περιοχη των μηρων και της περιφερειας(καταραμενα γεννετικα:P).Γραμμωση ξεκιναω απο Δευτερα με στοχο φυσικα την απωλεια λιπους!!!
http://i302.photobucket.com/albums/nn81/Lebr0n23nba/DSC00366.jpg
http://i302.photobucket.com/albums/nn81/Lebr0n23nba/DSC00260.jpg
http://i302.photobucket.com/albums/nn81/Lebr0n23nba/DSC00346.jpg
http://i302.photobucket.com/albums/nn81/Lebr0n23nba/DSC00350-1.jpg
http://i302.photobucket.com/albums/nn81/Lebr0n23nba/DSC00353.jpg

savage
01-05-10, 13:38
ολες οι φωτο ειναι απο την ιδια περιοδο???
τωρινες?οι πρωτες 2 φαινονται λες κ ειναι πιο παλιες.
επισης τι κρυβεις τη φατσα σου?αφου την εχεις ξαναβαλει...:P:P:P

Rise above
01-05-10, 13:53
ωραίος tefatzi:thumbup: δε νομίζω να έχεις 16% λίπος πάντως...

TEFAAtzis
01-05-10, 14:21
ολες οι φωτο ειναι απο την ιδια περιοδο???
τωρινες?οι πρωτες 2 φαινονται λες κ ειναι πιο παλιες.
επισης τι κρυβεις τη φατσα σου?αφου την εχεις ξαναβαλει...:P:P:P

Oι 2 πρωτες ειναι λιγο πιο παλιες οντως αλλα οχι πριν πολυ καιρο.Οι αλλες ειναι πριν καμια 4-5 μερες.Την εχω ξαναβαλει ναι αλλα στο τοπικ με τις φατσες :P

TEFAAtzis
01-05-10, 14:22
ωραίος tefatzi:thumbup: δε νομίζω να έχεις 16% λίπος πάντως...

καπου εκει ειμαι φιλε μου απο κατι μετρησεις της σχολης 15-16 %.Σε ευχαριστω παντως:toast:

Muscleboss
01-05-10, 14:30
Ωραίος Δημήτρη, ολοκληρωμένος με καλές αναλογίες. Συνέχισε δυναμικά και τα λέμε κ από κοντά. :thumbup:

ΜΒ

TEFAAtzis
01-05-10, 14:32
Ωραίος Δημήτρη, ολοκληρωμένος με καλές αναλογίες. Συνέχισε δυναμικά και τα λέμε κ από κοντά. :thumbup:

ΜΒ

Σε ευχαριστω πολυ Παναγιωτη:thumbup:,αν και νομιζω πως υστερω λιγο στα χερια συγκριτικα με το υπολοιπο σωμα:unsure:

Muscleboss
01-05-10, 14:34
^ Σου φαίνεται έτσι γιατί είσαι ψηλός. (όπως ενδεχομένως και τα πόδια). τα χερια σου δεν έχουν γεννετικό πρόβλημα να υστερούν και μπορεί να πάρουν πολύ κρέας ακόμα. just hit them hard. :weights:

MB

TEFAAtzis
01-05-10, 14:44
^ Σου φαίνεται έτσι γιατί είσαι ψηλός. (όπως ενδεχομένως και τα πόδια). τα χερια σου δεν έχουν γεννετικό πρόβλημα να υστερούν και μπορεί να πάρουν πολύ κρέας ακόμα. just hit them hard. :weights:

MB

Iσως εχεις δικιο σε αυτο με το υψος και χαιρομαι που καποιος και πιο ειδικος σαν εσενα μου τα λεει αυτα.Οσο για την προπονηση των χεριων δινω το 110 % μου καθε φορα:weights:

Eddie
01-05-10, 15:10
Πολυ καλος:thumbup:

Ας ειχα την κοιλια σου και δε θα με ενοιαζε τιποτα.Ασε τι λενε οι λιπομετρησεις,το θεμα ειναι τι φαινεται.Το ματι δεν ειναι μηχανημα και στο ματι πεφτεις καλος:thumbup:

Επισης συμφωνω με τον Νικολα,αλλη φορα να βαζεις και τη φατσα σου αφου ηδη σε ξερουμε:green:

TEFAAtzis
01-05-10, 15:20
Πολυ καλος:thumbup:

Ας ειχα την κοιλια σου και δε θα με ενοιαζε τιποτα.Ασε τι λενε οι λιπομετρησεις,το θεμα ειναι τι φαινεται.Το ματι δεν ειναι μηχανημα και στο ματι πεφτεις καλος:thumbup:

Επισης συμφωνω με τον Νικολα,αλλη φορα να βαζεις και τη φατσα σου αφου ηδη σε ξερουμε:green:

Σιγα την κοιλια και εγω ας ειχα τα χερια σου.Ανταλασουμε???:P
Την επομενη φορα θα βαλω και φατσα οκ

savage
01-05-10, 15:24
λοιπον στις προσφατες φωτο φαινεσαι πολυ καλυτερος.και ασε τα μηχανηματα να λενε.ακομα κι αν εισαι στο 16% σημασια εχει οτι οι κοιλιακοι σου φαινονται μια χαρα.μ'αρεσει που ηθελες και ****** τις προαλλες :spank::spank::spank:
μην σε απασχολει το λιπος.παιζεις μπασκετ,εχεις αντοχη και μεταβολισμο σε πολυ καλο επιπεδο λοιπον(20 ετων εισαι αλλωστε μονο),οποτε απλα κανε τα βασικα και ολα τα αλλα θα ερθουν,καο ο ογκος στα χερια και ολα.γυμναζεσαι πολυ λιγο καιρο εξ'αλλου και εισαι μικρος ακομα.εχεις πολλα περιθωρια βελτιωσης.απλα υπομονη.
ηδη ομως εισαι πολυ καλος!!!:thumbup:

μην εκθετεις με υπονουμενα τον συμφορουμιτη σου*** mods team***

TEFAAtzis
02-05-10, 00:49
Απο αυριο μπαινω για πρωτη φορα στην γραμμωση.Καλη μου επιτυχια και καλο κουραγιο!!!

Μαρία
02-05-10, 19:07
Εισαι πολύ καλος και συμμετρικος,συνεχισε την καλη δουλεια!!!!:thumbup::thumbup::thumbup:

AGGELOS.K
02-05-10, 19:27
Πολύ καλός φίλε μου:thumbup:
Καλη επιτυχία στην γράμμωση...και καλές πείνες ...
Σου εύχομαι το καλύτερα:weights:

AGGELOS.K
02-05-10, 19:28
Πολύ καλός φίλε μου:thumbup:
Καλη επιτυχία στην γράμμωση...και καλές πείνες ...
Σου εύχομαι το καλύτερα:weights:


Υ.Γ. Μην πίνεις 2.5 scoop shok therapy

Ramrod
02-05-10, 19:28
Πολύ καλός! Ευχομαι καλή συνέχεια και να φτάσεις τους στόχους σου!:thumbup:

GEORGEXX1
02-05-10, 20:33
Απο αυριο μπαινω για πρωτη φορα στην γραμμωση.Καλη μου επιτυχια και καλο κουραγιο!!!

με 1,89 και 90 κιλα, και ετσι (πολυ καλος) που εισαι στις φωτο
εγω θα σου πω να συνεχισεις τον ογκο.
Με μια πολυ προσεγμενη διατροφη τωρα το καλοκαιρι.
:clap::clap:

TEFAAtzis
02-05-10, 21:05
Σας ευχαριστω πολυ ολους για τα καλα σας λογια.Μου δινετε δυναμη να συνεχισω και να μπω δυναμικα στην γραμμωση!!!

sTeLaKoS
02-05-10, 21:11
^^ Γιώργο πως σε είπαμε; Ογκολάγνο; :P :P :P
Άσε το παιδί να γραμμώσει, αφού μπορεί. Ο όγκος είναι για εμάς που δεν έχουμε ισχυρή θέληση :(

Δημήτρη πολύ καλός είσαι, μόλις καθαρίσεις θα είσαι πολύ καλύτερος απ' τις περσινές σου φωτογραφίες στο fb. Καλό ξεκίνημα και καλή δύναμη!
Ενημέρωσε που και που το τόπικ για να βλέπουμε τη πρόοδό σου :thumbup:

TEFAAtzis
02-05-10, 21:12
Πολύ καλός φίλε μου:thumbup:
Καλη επιτυχία στην γράμμωση...και καλές πείνες ...
Σου εύχομαι το καλύτερα:weights:


Υ.Γ. Μην πίνεις 2.5 scoop shok therapy

Σε ευχαριστω φιλε Αγγελε
το σταματησα το Shok και μου εχει μεινει και αρκετο:shock:

TEFAAtzis
02-05-10, 21:15
^^ Γιώργο πως σε είπαμε; Ογκολάγνο; :P :P :P

ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

Άσε το παιδί να γραμμώσει, αφού μπορεί. Ο όγκος είναι για εμάς που δεν έχουμε ισχυρή θέληση :(

Δημήτρη πολύ καλό είσαι, μόλις καθαρίσεις θα είσαι πολύ καλύτερος απ' τις περσινές σου φωτογραφίες στο fb. Καλό ξεκίνημα και καλή δύναμη!
Ενημέρωσε που και που το τόπικ για να βλέπουμε τη πρόοδό σου :thumbup:

Στελιο σε ευχαριστω πολυ,ελπιζω να αντεξω την γραμμωση
Θα το ενημερωνω να'σαι σιγουρος

GEORGEXX1
02-05-10, 21:20
^^ Γιώργο πως σε είπαμε; Ογκολάγνο; :P :P :P
Άσε το παιδί να γραμμώσει, αφού μπορεί. Ο όγκος είναι για εμάς που δεν έχουμε ισχυρή θέληση :(

Δημήτρη πολύ καλός είσαι, μόλις καθαρίσεις θα είσαι πολύ καλύτερος απ' τις περσινές σου φωτογραφίες στο fb. Καλό ξεκίνημα και καλή δύναμη!
Ενημέρωσε που και που το τόπικ για να βλέπουμε τη πρόοδό σου :thumbup:

καλααααα και αλοι τα ελεγαν αυτα και το
φθινοπωρο μετρουσαν τους χαμενους μηνες.

-beba-
03-05-10, 16:21
Μπράβο σου.:clap::clap::clap::clap:
Είσαι πάρα πολύ καλός.
:bowdown::bowdown::bowdown::bowdown:

TEFAAtzis
03-05-10, 18:11
Μπράβο σου.:clap::clap::clap::clap:
Είσαι πάρα πολύ καλός.
:bowdown::bowdown::bowdown::bowdown:

Σε ευχαριστω πολυ μπεμπα:toast::thumbup: