PDA

Επιστροφή στο Forum : Ripped Fast (Universal)



souezass
01-05-10, 16:14
μου προτειναν να παρω αυτο εδω το λιποτροπικο.μηπως γνωριζει καπιος αν ειναι καλο ?

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=10598&stc=1&d=1272828559

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=10599&stc=1&d=1272828567

beefmeup
01-05-10, 17:14
απτα συστατικα του,ηπιο θερμογενετικο λιποτροπικο φαινεται..κ με ελαφρια διουριτικη δραση..

να σου πω την αληθεια απο ενα σημειο κ μετα,για μενα αυτα ειναι τα καλυτερα σε χρηση απο συμπληρωματα για λιποδιαλυση,με την εννοια οτι δεν περνεις κατι που να παιζει με τις ορμονες σου,που εχει γινει της μοδος τωρα τελευταια..απλα με την χρηση του εν λογω,ξερεις που πατας..
εγω θα το χρησιμοποιουσα μια χαρα..κ η εταιρια ειναι νταξ..
αν εχει κ καλη τιμη τωρα,θα το επερνα με κλειστα ματια..

flowin_through
01-05-10, 19:16
εγω θα το χρησιμοποιουσα μια χαρα..κ η εταιρια ειναι νταξ..
αν εχει κ καλη τιμη τωρα,θα το επερνα με κλειστα ματια..

Απλως νταξ?? Universal :bowdown:
Η τιμη του ειναι το καλυτερο χαρακτηριστικο αυτου του συμπληρωματος.

madrilenos
18-05-10, 11:55
παιδια μηπως ξερει κανεις η μπορει να βρει κανεις πληροφοριες για το πως το παιρνουμε και ποτε???

silk
18-05-10, 14:41
4 καψουλες την ημερα ειναι.εχει 120 σε βγαζει μπαμ 1 μηνα.
αν θες τις πρωτες τρεις μερες παρε μια το πρωι πριν τ πρωινο και μια κανα μισαωρο πριν την προπονηση (δυο συνολικα)
και μετα τις τρεις μερες ξεκινα κανονικα.
μενα με βολευει να περννω δυο πρωι δυο πριν προπο
δν θελω να τις βαζω και βραδυ.
ειναι πολυ ηπιο παντως μηδενικες αυπνιες τρεμουλο κ τετοια.κ πανω μου εκανε δουλεια πιστευω.

beatshooter
10-06-10, 00:08
Κανας αλλος το χει δουλεψει αυτο?

Εχω παρει μονο cla 1-1,5 μηνα πριν και τωρα λεω να το δοκιμασω.

Μετα απο ποσο καιρο(σε συνδυασμο με σιατροφη/αεροβια) βλεπεις αποτελεσματα?

beatshooter
06-06-11, 22:09
Βρε σεις κανεις δεν το χει δοκιμασει?Σκεφτομαι να το δωσω σε ενα παλικαρι που δεν εχει ξαναπαρει λιποτροπικα.Καλο ειναι για πρωτος λιποδιαλυτης?

Edit:http://www.xtr.gr/lipotropika/693

29 ευρω κανει μια χαρα τιμη!!!!

jackaction
06-06-11, 23:48
τοχω χρησιμοποιησει και εγω δεν μπορω να πω οτι με επιρεασε ιδιαιτερα μουδωσε ΄λιγη ορεξη λιγο ανεβασμα αν θελει καπιος κατι πολυ λαιτ δεν ειναι κακο αποτι θημαμαι γυρω στα 30 παει

peris89
07-06-11, 00:06
Δοκιμασμένο κ απο εμένα..
Η αλήθεια είναι οτι μια "όρεξη" μου την έδωσε.. αλλά πήγαινα με την ψυχολογία στα ύψη οτι τώρα θα γίνω μούσκεμα απο τον ιδρώτα..
Κατα τα άλλα δεν είχε καμία απολύτως παρενέργεια! Το θετικό του..
Το αρνητικό του είναι οτι απο ένα σημείο και μετά ανέβασα την δοσολογία απο μόνος μου (1-4 κάψουλες 30' πριν την προπόνηση γράφει σαν συνιστώμενη δοσολογία) και έφτασα να παίρνω 5 εώς κ 6 στο τέλος του κουτιού για να νιώθω την "ίδια" επίδραση όπως όταν τα ξεκίνησα.. (Μην το συνδιάσετε με καφέ.. εππηρεάζει αρκετά)

beatshooter
18-06-11, 16:32
Θελει η μανα μου να χασει 3-4 κιλα αλλα μετα απο σκληρη διαιτα εχει χτυπησει πλατο.Σκεφτομαι να τις το δωσω αυτο?Τι λετε?Beef συμφωνεις?Εχετε να προτεινετε τπτ αλλο για να της δωσω?

leftis
18-06-11, 20:05
Θελει η μανα μου να χασει 3-4 κιλα αλλα μετα απο σκληρη διαιτα εχει χτυπησει πλατο.Σκεφτομαι να τις το δωσω αυτο?Τι λετε?Beef συμφωνεις?Εχετε να προτεινετε τπτ αλλο για να της δωσω?


Classic

phpscript
05-04-12, 10:31
+1 για το συγκεκριμενο
δουλεψε σωστα με πολυ καλη διατροφη.
σε 10 μερς 2 κιλα ευγε και σ αυτο και στην διατροφη...
απο 3 πιατα την ημερα εγιναν 1.

leftis
09-10-12, 14:56
έχουμε καμιά άλλη άποψη?

beefmeup
30-11-12, 17:37
εχουν αλλαξει τα συστατικα..

http://www.nutraholic.com/uf//stickers/3093-ripped-fast-120-caps.jpg

κ μιας κ ετυχε να πεσει ενα κουτι στα χερια μου:unsure:,κ το δοκιμασα(ακομα βασικα,αλλα ειμαι καπου μετα την 20η μερα,οποτε ειναι ασφαλες να βγαλω συμπερασματα),μιλαμε για κατουρημα..πολυ κατουρημα.
ακομα κ στον υπνο με πιανει..:turtle:

περνω 4 καπς με την μια το πρωι,με αδειο στομαχι..
η τιμη του ειναι λιγο τσιμπημενη πλεον απο ελλαδα,αλλα γενικα θα το προτεινα σαν ενα καλο διουρητικο..τουλαχιστον εμενα μου αλλαζει τα φωτα..
κ επειδη δεν το περνω καθε μερα πλεον,εχω δει διαφορα τις μερες που το περνω,οποτε το παραπανω τρεξιμο σιγουρα οφειλεται σε αυτο..

Stark
27-02-13, 18:52
παιδια για τη ληξη του που βλεπουμε στο κουτι? δεν εχει δει τπτ...το χω παρει απτον αυγουστο και δε ξερω αν ειναι ληγμενο

sobral
27-02-13, 18:58
παιδια για τη ληξη του που βλεπουμε στο κουτι? δεν εχει δει τπτ...το χω παρει απτον αυγουστο και δε ξερω αν ειναι ληγμενο

ψάξε γύρω γύρω ή από κάτω. Μπορεί να μην φαίνονται καλά τα γράμματα..

Stark
04-03-13, 20:18
thanks , και κατι τελευταιο χρειαζεται να το κανουμε cycle?

Gallegos
09-06-13, 22:59
Καλησπερα.. Το περνω εδω και 10 μερες περιπου και δεν ειδα καμια διαφορα ουτε και πολυ διουριτικο ειναι...σε εμενα τουλαχιστον

VILLAGE
18-06-13, 02:04
Χαιρεσται...!!

Ειναι σωστο να θεωρω αυτον τον λιποδιαλυτη οτι δεν δημιουργει προβληματα στον οργανισμο με τον θυροειδη ας πουμε??Θεωρειται αθωος?

Ειμαι 1,94 υψος, 88 κιλα και 16,5% λιπος. Κανω διατροφη και αεροβια ασκηση, αλλα επιμενει το λιπος γυρω απο την κοιλια. Θα με βοηθησει να το καψω? Θα δω αποτελεσματα η΄πεταμενα χρηματα?

Δεν θελω να παρω κατι που θα επηρρεασει τον θυροειδη, ολα αυτα τα Τ3 Τ4 TSΗ και τα συμπαραμαρτουμενα.


Thank you καργα...!!!