PDA

Επιστροφή στο Forum : Λιποδιαλυτης σε spray ?



Xorxhs
04-05-10, 15:54
1) Είναι αποτελεσματικοί? Γνωριζω οτι έχουν άμεσα αποτελεσματα αλλα με πολυ μικρη διαρκεια. Ισχύει? Οταν λεμε αμεσα αποτελεσματα με μικρη χρονικη διάρκεια, μπορουμε να γινουμε πιο συγκεκριμένοι?

2)Προτείνετε καποιον καλο λιποδιαλυτη σε spray.

p.s. Παρακαλω να μεινουμε στο θεμα και να μην επεκταθουμε

Merci!

Polyneikos
04-05-10, 20:20
Εννοείς gel που αλοίφεται τοπικα;Spray δεν εχω κατι υπόψην μου...Πόσιμο;:unsure:

gj
04-05-10, 23:44
Μήπως ένοεις ένα βαζάκι που μοιάζει με σπρέι ??
Απλή κρέμα ειναι απλα με design...
Aν όχι δείξε μας καμια φότο

Polyneikos
05-05-10, 13:23
Τσεκαρε αυτα τα τόπικ :

Trimincil Sculpt Gel (http://forum.bodybuilding.gr/showthread.php?t=2274&highlight=Trimincil+Sculpt)

Υπάρχουν συμπληρωματα για κοιλιακους; (http://forum.bodybuilding.gr/showthread.php?t=3851&highlight=trimincil)

Anithos
05-05-10, 20:34
Εννοείς gel που αλοίφεται τοπικα;Spray δεν εχω κατι υπόψην μου...Πόσιμο;:unsure:
να σας πω εγω τι εννοει....υπαρχουν σε φαρμακεια αυτοι οι λιποδιαλυτες που μας λεει και ειναι σε μορφή ,οντως σπρευ,ψεκαζεις μεσα στο στομα και εχουν διαφορες ουσιες καρνιτινη ,καφεινη κλπ.

Polyneikos
05-05-10, 21:42
Χμμ.Τελωςπαντων,καλό είναι να μας πει ο φίλος έτσι ώστε να μην παίζουμε το παιχνίδι των ερωτησεων ή των υποθέσεων...:thumbup:

hardtraining
07-05-10, 18:44
εγω ξερω το FULL FAST SPREY οπου ψεκαζεις στο στομα και μαλιστα το πουλαν στα φαρμακεια και λενε οτι βαση επιστημονικης ερευνας το sprey αυτο ΜΕΙΩΝΕΙ ΤΟ ΠΟΣΟΣΤΟ ΛΙΠΟΥΣ ΕΩΣ ΚΑΙ 11%!!!! ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΟ ΔΟΚΙΜΑΣΩ!!!

τωρα βασικα δεν ξερω αν αυτο μπορουν να το χησημοποιησουν και αντρες γτ λεει κυριως για γυναικες η ερευνα

************************

***Απαγορεύονται τα λινκ πέρα από τα sites των χορηγών του φόρουμ. Βάλε φωτογραφία αν θέλεις. Mods Team***

beefmeup
07-05-10, 18:46
εγω ξερω το FULL FAST SPREY οπου ψεκαζεις στο στομα και μαλιστα το πουλαν στα φαρμακεια και λενε οτι βαση επιστημονικης ερευνας το sprey αυτο ΜΕΙΩΝΕΙ ΤΟ ΠΟΣΟΣΤΟ ΛΙΠΟΥΣ ΕΩΣ ΚΑΙ 11%!!!! ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΟ ΔΟΚΙΜΑΣΩ!!!

τωρα βασικα δεν ξερω αν αυτο μπορουν να το χησημοποιησουν και αντρες γτ λεει κυριως για γυναικες η ερευνα
****************


καλα..κρατα μικρο καλαθι καλυτερα,γιατι τα βλεπω πολλα τα κερασα..

-beba-
07-05-10, 18:46
Μου φαίνεται παραμύθι ότι μειώνει το ποσοστό λίπους 11%.

Niiick
07-05-10, 18:57
Γουσταρω θα παω λιπος μηδεν μπορει και μειον!


THANKS ALIMEDIS!

Giannis12
07-05-10, 19:41
Δηλαδή μειώνει το ποσοστό λίπους καίγοντας με κάποιο τρόπο το λίπος η απλά σταματά την νευρικότητα της δίαιτας και την αίσθηση της πείνας όπως αναφέρει ώστε να ακολουθήσουμε πιστά τη δίαιτα; :unsure:

Δεν παίζει : σε διάστημα 60 ημερών Μείωση του υποδόριου λίπους έως -10,8%

beefmeup
07-05-10, 19:52
εγω θα χτυπησω αρνητικα νουμερα με αυτο το -11:turtle::turtle::turtle:

Bane
07-05-10, 23:28
Το μόνο πράγμα που αφαιρεί τοπικά λίπος είναι η λιποαναρρόφηση.

TEFAAtzis
08-05-10, 01:06
Το μόνο πράγμα που αφαιρεί τοπικά λίπος είναι η λιποαναρρόφηση.

:thumbup:

Polyneikos
08-05-10, 11:19
ο καλύτερος λιποδιαλύτης παιδια είναι φερμουαρ στο στομα (ενταξει,τι σκισαμε που το σκίσαμε το τόπικ να πω και εγω την λαλακια μου :green::green: )

GEORGEXX1
08-05-10, 11:23
ο καλύτερος λιποδιαλύτης παιδια είναι φερμουαρ στο στομα (ενταξει,τι σκισαμε που το σκίσαμε το τόπικ να πω και εγω την λαλακια μου :green::green: )

και αφου το σκισαμε που το σκισαμε ασ το κανουμε κοματια να τελειωνει.

η καλυτερη λυποδιαλυτικη μεθοδος ειναι η ρουφηχτη αλλα θελει και βοηθο.
:shock::shock::shock::shock::shock:

-beba-
08-05-10, 11:25
Δεν το κατάλαβα αυτό το τελευταίο.....................δεν το εξηγείς καλύτερα Γιώργο.

GEORGEXX1
08-05-10, 12:15
Δεν το κατάλαβα αυτό το τελευταίο.....................δεν το εξηγείς καλύτερα Γιώργο.

τη να εξηγησω ρε μπεμπα απλα ρουφας την κοιλια:):)

θα σε μαλωσω τη περασε απο το μυαλο σου;;; εεεεε;;;;:shock::shock:

Giannis12
08-05-10, 13:35
Λοιπον, για να δωσουμε τοτε μια σαφες απαντιση, αυτα τα ιδους σπρευ και τζελ δεν βοηθανε στο να χασει κανεις λιπος τοπικα σωστα;

beefmeup
08-05-10, 13:39
αυτο ΔΕΝ ειναι απολυτο,απλα δεν κανουν οτι λενε οι γελοιες διαφημισεις τους,οπως του συγκεκριμενου προιοντος που λεει οτι χανεις -11% λιπος..
υπαρχουν κ τζελ τετοιου τυπου απο γνωστες εταιριες ββ συμπληρωματων..

κ δεν ειναι το ιδιο αποτελεσματικα με εναν απλο θερμογενετικο λιποδιαλυτη με απλα συστατικα.

gj
08-05-10, 16:05
αυτο ΔΕΝ ειναι απολυτο,απλα δεν κανουν οτι λενε οι γελοιες διαφημισεις τους,οπως του συγκεκριμενου προιοντος που λεει οτι χανεις -11% λιπος..
υπαρχουν κ τζελ τετοιου τυπου απο γνωστες εταιριες ββ συμπληρωματων..

κ δεν ειναι το ιδιο αποτελεσματικα με εναν απλο θερμογενετικο λιποδιαλυτη με απλα συστατικα.

55 ευρω που κάνει ενα τζελ χτυπάς ενα μιτοτροπιν πλακώνεσε και στην αεροβική στρώνεις και το φαι και εκει να δείτε λιποδιαλυση.
Αυτά τα τζελ πιο πολύ θα βοηθάνε να στρώσεις το μαλί παρά να καψεις λίπος :P

mantus3
08-05-10, 19:11
Λοιπον, για να δωσουμε τοτε μια σαφες απαντιση, αυτα τα ιδους σπρευ και τζελ δεν βοηθανε στο να χασει κανεις λιπος τοπικα σωστα;

ακριβως δεν κανουν τιποτα. συνηθος εχουν μεσα καφεινη και καρνιτινη. το μονο που κανουν ειναι να διοχνουν τοπικα υγρα οποτε 2-3 ποντοι ειναι συνηθες φενομενο να χανοντε σε διαστιμα μιας εβδομαδες. σαν να κανεις σαουνα πχ αλλα μονο στην κυλια

Littlejohn
08-05-10, 19:18
Βασικά υπάρχει σπρέι που δουλεύει τοπικά (έστω και λίγο). Αλλά είναι πανάκριβο και κατ`εμέ δεν συμφέρει... Ψάξτε λίγο για yohimbine hcl spray...

Yohimbine hcl δουλεύει επίσης τοπικά εξαιρετικά, αλλά με άλλο τρόπο χορήγησης...

mantus3
08-05-10, 19:33
Yohimbine hcl δουλεύει επίσης τοπικά εξαιρετικά, αλλά με άλλο τρόπο χορήγησης...

επ! πιπετρι... με αλλο τροπο χωριγησης υπαρχουν πολα που κανουν δουλια... αλλα ας μην επεκταθουμε εδω....:toast:

Eddie
08-05-10, 19:53
ακριβως δεν κανουν τιποτα. συνηθος εχουν μεσα καφεινη και καρνιτινη. το μονο που κανουν ειναι να διοχνουν τοπικα υγρα οποτε 2-3 ποντοι ειναι συνηθες φενομενο να χανοντε σε διαστιμα μιας εβδομαδες. σαν να κανεις σαουνα πχ αλλα μονο στην κυλια

+1

1-2 που ειχα δει παλια,εκτως απο αυτα που λες ειχαν και καψαικινη που εχουν τα εμπλαστρα για να σε ζεστενουν.Καθαρη απατη μου φαινεται,εαν ηταν ετσι ολοι θα ειχαμε κορμαρες.

mantus3
08-05-10, 20:38
+1

1-2 που ειχα δει παλια,εκτως απο αυτα που λες ειχαν και καψαικινη που εχουν τα εμπλαστρα για να σε ζεστενουν.Καθαρη απατη μου φαινεται,εαν ηταν ετσι ολοι θα ειχαμε κορμαρες.

καποτε βαζανε θερμοφορες στην κοιλια επειδι ετσι πιστεβαν οτι χανουν...
παρολα αυτα καποιοι και κυριως καποιες βλεπουν να γινετε δουλια με ολα αυτα...

Bane
09-05-10, 20:42
καποτε βαζανε θερμοφορες στην κοιλια επειδι ετσι πιστεβαν οτι χανουν...
παρολα αυτα καποιοι και κυριως καποιες βλεπουν να γινετε δουλια με ολα αυτα...


Placebo is priceless