PDA

Επιστροφή στο Forum : paidia help......



gousgounelos
04-05-10, 20:09
loipon katarxas kalws sas vrhka gt eimai kainourios edw sto site...loipon epeidh edw kai ena mhna arxisa na pairnw voithimata (prwteinh,lipodialyth,aminoxea kai polivitamines) se sunduasmo me gumnastikh varh kata kurio logo kai treksimo 3fores thn evdomada...ithela na xasw lipos eimai 1.84 87kg 18% lipos(exw koilitsa ligaki)...ithela na xasw loipon lipos kai koilia alla oxi myes...dystyxws adunatisa kanontas diatrofh kalh kai varh alla exasa kai muiko isto....
kai erwtw yparxei tropos na parw ogko sta xeria kai sto stithos kai na xasw kila me gymnastikh kai simplirwmata kai an mporeite na m systhsete tote poios einai?
efxaristw kai sygnwmh an sas kourasa!!!!

*** Γραφε με ελληνικους χαρακτήρες,ειναι κανονας του φόρουμ.MOds Team ***

veteran29
04-05-10, 20:16
καλως ορισες φιλε! με διατροφη τι κανεις ? δεν ανεφερες κατι αναλυτικο. δεν ξερω κατα ποσο μπορεισ τμηματικα να παρεισ ογκο σ ενα μερος να χασεις λιπος απο ενα αλλο να γραμμωσεις ανα παρα-αλλο... μαλλον θα πρεπει ν ακολουθησεις ενα προγραμμα γραμμωσης τοσο προπονητικο οσο κ διατροφικο. οσον αφορα στα συμπληρωματα θα πρεπει κ αυτα να τα ενταξεις μεσα σε αυτο το πλανο. ριξε μια ματια στα διαφορα προγραμματα και τις διατροφες και ποσταρισε τι νομιζεισ οτι σου ταιριαζει ωστε να συζητηθει απο τους εμπειρους φιλους του φορουμ.απ οσα εχω διαβασει οταν κανεις γραμμωση αναγκαστικα χανεισ κ ενα ποσοστο μυικου ιστου το θεμητο ειναι να ειναι πολυ μικρο κ το ρυθμιζεισ με σωστη διατροφη.
φιλικα πανος

gousgounelos
04-05-10, 20:55
λοιπον φιλε ευχαριστω για τις συμβουλες...απο διατροφη γαλοπουλεσ πρωτεινουλα γιαουρτακι και απαχο κρεασ τπτ αλλο...εχω λιμοκτονησει κυριολεκτικα!!!!επεσα 4κιλα και εχω χασει και μυικη μαζα....και κοιλιτσα αλλα ακομα την βλεπω:weights: