PDA

Επιστροφή στο Forum : Η δική μου διαίτα και η δική σας βοήθεια



just
06-05-10, 15:57
Γεια σας,είμαι καινούργιος εδώ και θέλω την βοήθεια σας..ειμαι 1.72 80 KG..εδώ και 1 μήνα παω γυμναστηριο..απο τις 15 του απριλη κανο δίαιτα και περνω λιποδιαλιτες *********ειμουν 84.5 kg κ τωρα ειμαι 80..θελω να φτασω στα 72 με 70 kg..εχο αρκετη κοιλια(95-96 cm απο 100cm) θωρακας 97 απο 101..και θέλω να χασω λιπος και να μην χασω μιικι μαζα..
ενας γνωστος μου προτεινε τα*********και μου ειπε την εξης διατροφη..

καταρχας ξυπναω η ωρα 10:40 περιπου και 11 πηγαινω δουλεια σε σουβλιτζιδικο.

14:00-15:00 2 σμίλες σουβλακι κοτοπουλο ή χοιρινο(συνηθως τρωο κοτοπουλο) με σαλατικα..μαρουλι ή γκραμπι μαιντανο ντοματα αγγουρακι ξυδατο αγγουρακι κ ισως πιπερι..πίττα δεν τρωο σχεδον ποτε..1 στις 10 μερες και εκεινη μιση

16:30-18:30 περιπου παω γυμναστηριο..3-4 φορες την βδομαδα..25-30 λεπτα δρομο 5-10 λεπτα ποδηλατο 15 λεπτα ελλειπτικο..μετα κοιλιακους καθημερινος ραχιαιους κ 4 ασκησεις(οργανα 1 για ποδια 1 για χερια 1 για χερια κ στηθος και 1 για στη8ος) τις ιδιες καθε μερα συμφωνα με το προγραμα που μου εχει δωσει ο γυμναστης

18:30 6 ασπραδια αυγου

21:30 στηθος κοτοπουλου ή χοιρινη μπριζολα με σαλατα..λαδι δεν βαζο σχεδον ποτε...ουτε τροο ψωμι σχεδον ποτε 1 στις 10 μερες

και κοιμαμαι κατα τις 3 το πρωι

εδο και λιγες μερες εχο κολλησει στα 80 κg και ανακαλυψα την σελιδα σας..εκανα και 1-2 παρανομιες..δηλαδη εφα παγωτο 1 βραδακι αλλα μετα απο 20 μερες διαιτας..

απο σημερα προσθεσα ακομη 1 γευμα μετα που διαβασα τα αρθρα σας..

δηλαδη η ωρα 11 το προι τροο kellogs k με ημιαπαχο γαλα..

περιμενο με ανηπομονισια τις απαντησεις σας και την βοηθεια σας..ευχαριστο..δισκολευτικα με τα ελληνικα γραφο με greeklish


Ξαναδιαβασε τους κανονες του φορουμ και να εισαι πιο προσεκτικος με ονομασιες που ποσταρεις κυριως οταν ανηκουν στην κατηγορια των διεγερτικων που δεν συναδει με τους κανονες του φορουμ ***mods team***