PDA

Επιστροφή στο Forum : 100% Whey Gold Double Rich Chocolate



fast
06-05-10, 21:41
Εχω μια απορια γιατι πρωτη φορα μου σηνεβηκε πηρα την 100% Whey Gold Double Rich Chocolate 5.15 Pound Powder κ το οταν το ανοιξα το απο μεσα το ασπρο που λειei sealed δεν ιταν κολλημενο πανω στο κουτι αλλα ιταν πανω απο αυτο που το ανιγεις λετε να ειναι μουφα? γιατι με τις αλλες που πηρα απο την ιδια εταιρια ιταν παντα πανω κολλιμενο κ το ανοιγα το ασπρο απο μεσα! του ετιχε καποιου αλλου αυτο?:unsure:

beefmeup
06-05-10, 21:57
σχεδον παντα μου συμβαινει..

δεν τρεχει μια bro..

tommygunz
12-05-10, 00:15
Παιδιά, ακριβώς το ίδιο μου συνέβει και εμένα με την ίδια συσκευασία της ίδιας πρωτεΐνης... Υπερβολικά παράξενο που δεν ήταν κανονικά κλεισμένη, αλλά το είχα ξεχάσει τόσο καιρό. Εμένα πάντως δεν μου φαίνεται λογικό αυτό το πράγμα...

Tasos Green
12-05-10, 01:01
γενικά η μεμβράνη προστασίας της optimum δεν είναι και από τις καλύτερες... μου έχει τύχει πολλές φορές αυτό που λες αλλά συμφωνώ με τον beefmeup... αν την αγοράζεις από επώνυμα καταστήματα πιστεύω ότι δεν υπάρχει πρόβλημα...

fast
15-05-10, 11:06
παντος απο γευση ειναι χαλια η 100% Whey Gold Double Rich Chocolate δεν μου θημιζει καθολου σοκολατα ελπιζο να σιμφωνηται :thumbup:

tommygunz
15-05-10, 11:55
Όχι ρε φίλε, εγώ πιστεύω μια χαρά είναι... Ίσα ίσα, πολλοί την προτιμούν εκτός των άλλων και για αυτό τον λόγο, ότι δηλαδή έχει αρκετά καλή γεύση. Στην τελική, προσωπικά γούστα είναι αυτά, αν δεν σου αρέσει εσένα άλλαξέ την, άσχετα αν στον πολύ κόσμο αρέσει. Για μένα ωστόσο, η γεύση θα πρέπει να είναι το τελευταίο πράγμα που θα πρέπει να κοιτάμε σε μια πρτεΐνη.

Machiavelli
15-05-10, 12:05
Πολύ νερουλή γίνεται η Double rich σε σχέση με την Milk της ίδιας εταιρίας με ίδια ποσότητα νερού.

-manos-
15-05-10, 13:41
φιλε μου χτες ανοιξα και εγω την νεα μου ον και παρατηρησα την ιδιο πραγμα με το χαρτακι. παντος κουκις και κρεαμ που πηρα ειναι υπεροχη

beefmeup
15-05-10, 13:42
φιλε μου χτες ανοιξα και εγω την νεα μου ον και παρατηρησα την ιδιο πραγμα με το χαρτακι. παντος κουκις και κρεαμ που πηρα ειναι υπεροχη

ναι η κουκις ειναι γαματΗ!!:thumbup:

Qlim4X
15-05-10, 14:09
φιλε μου χτες ανοιξα και εγω την νεα μου ον και παρατηρησα την ιδιο πραγμα με το χαρτακι. παντος κουκις και κρεαμ που πηρα ειναι υπεροχη

απο την on μου αρεσουν μονο η caramel και η cookies. οι αλλες δεν μου πολυ αρεσαν

AGGELOS.K
17-05-10, 21:41
Σε ένα scoop της on (γεύση σοκολατα) πόσο νερό βάζετε? εγω βάζω 200ml και είνα super duper απο γευση:toast:

TEFAAtzis
17-05-10, 21:44
Σε ένα scoop της on (γεύση σοκολατα) πόσο νερό βάζετε? εγω βάζω 200ml και είνα super duper απο γευση:toast:

εγω εβαζα το πολυ 300 γιατι αλλιως ηταν πολυ νερουλη!!!

tommygunz
17-05-10, 21:54
Εγώ έχω δοκιμάσει για το 1 scoop να βάλω από 120 μέχρι και 240 ml από νερό. Η χρυσή τομή πιστεύω είναι τα 150 ml νερό... Τούμπανο γίνεται...

jGod
18-05-10, 15:35
ενα μεγαλο ποτηρι 250μλ νομιζω ειναι οκ για να αραιωθει καλα.anyway oμως..
κατι ασχετο..οι τιμες της optimum ξερει κανεις γιατι εχουν παρει τον ανηφορο?

AGGELOS.K
18-05-10, 20:05
Γιατί το λες αυτό εγώ παίρνω πάντα απο εδώ http://www.x-tremestores.gr/216/eshop/ProductShow.aspx?category=418
και απο 69 έχει πέσει στα 59...εκτός εαν παίρνεις φθηνότερα απο έξω και έχου ανέβει τότε πάω πασο..

Τ.Ε.Φ.Α.Α
14-06-10, 21:04
το ιδιο ακριβως επαθα και εγω ανοιχτο το χαρτακι αλλα επειδη την πηρα απο τα xtreme stores και θεωρω οτι αυτα τα μαγαζια ειναι τα καλυτερα οποτε το αφησα και εγω δεν το ψαξα με το χαρτακι!!
να σας πω κατι ομως τα χτρεμε στορες τελευταια κανουν πολη διαφημηση στην ον και λενε ΕΔΩ ΠΟΥΛΑΜΕ ΤΗΝ ΓΝΗΣΙΑ ΟΝ καθως απο παρατηρησεις πελατων ακουσαμε οτι ειχαν παραπονα με καποιες μη αξιοπιστες πρωτεινες της ον δλδ για τη συγκεκριμενη!!! μαλλον πολλοι αγοαρασαν μουφα απο καπου αλλου...για να γινεται τοσο ντορος και να λεει εδω πουλαμε μονο τη γνησια ον αρα κατι χοντρο παιχτικε!!!

beatshooter
23-06-10, 00:11
Πολύ νερουλή γίνεται η Double rich σε σχέση με την Milk της ίδιας εταιρίας με ίδια ποσότητα νερού.

Υπαρχει και Milk choco?

Οντως γινετε νερουλη η Double Rich

xaris92
23-06-10, 17:44
παιδια περισυ που αγορασα μια 2κιλη ΟΝ απο το ιδιο καταστημα οnline μου ηρθε χωρις σκουπ....λετε να παιχτηκε τιποτα γιατι σκεφτομαι να ξαναπαρω εφοσων ολοι το θεωρουν αξιοπιστο....οσο για την γευση πηρα την double rich chocolate και εγω...με γαλα ή με νερο και φρουτα στο μιξερ ελεγε αρκετα αλλα με νερο πιστευω και εγω πωσ ηταν αρκετα νερουλη....σκεφτομαι να χτυπησω ακομα μια 2κιλη σε λιγεσ μερες καμια προτιμηση σε γευση???

Τ.Ε.Φ.Α.Α
23-06-10, 18:01
παιδια περισυ που αγορασα μια 2κιλη ΟΝ απο το ιδιο καταστημα οnline μου ηρθε χωρις σκουπ....λετε να παιχτηκε τιποτα γιατι σκεφτομαι να ξαναπαρω εφοσων ολοι το θεωρουν αξιοπιστο....οσο για την γευση πηρα την double rich chocolate και εγω...με γαλα ή με νερο και φρουτα στο μιξερ ελεγε αρκετα αλλα με νερο πιστευω και εγω πωσ ηταν αρκετα νερουλη....σκεφτομαι να χτυπησω ακομα μια 2κιλη σε λιγεσ μερες καμια προτιμηση σε γευση???

δες λιγο τ θεμα που ανοιξα με τιτλο ανακοινωση λογω διαμαρτυριων για πρωτεινη

xaris92
23-06-10, 19:03
ναι ρε φιλε ομωσ κ εγω απο αυτο το καταστημα την ειχα παραγγειλει κ συγκεκριμενα περυσι καλοκαιρι online....αρα δεν παιζει με τιποτανα ειναι μουφα ε?

NIK900
08-07-10, 16:24
τωρα ανεβηκε παλι η τιμη στα 65 τα 2kg . . λιγο ο φπα λιγο το δολλαριο . .
παντωs το site τηs ON λεει ποιοs ειναι ο αποκλειστικοs αντιπροσωποs στην ελλαδα. υπαρχουν και καποιοι πιο φθηνοι στην αγορα . . εχω μπερδευτει και εγω λιγο . .