PDA

Επιστροφή στο Forum : το καλυτερο για εσας stak που εχετε κανει?



Σελίδες : [1] 2

salpas18
08-05-10, 20:57
γεια σας παιδια ειπα να ανοιξο αυτο το τοπικ για να πει ο καθενας της εμπιριες του με τα συμπληροματα που εχει κανει σηνδιασμο και που τους εχουν βοηθησει!

Machiavelli
08-05-10, 21:29
Για όγκο: Χ-factor, Reversitol, καθαρή κρεατίνη από Prolab και Black Powder.
Για γράμμωση περιμένω να τελειώσει το stack που χρησιμοποιώ τώρα και θα σας ενημερώσω.

salpas18
09-05-10, 20:31
κανενας αλλος??

Qlim4X
09-05-10, 20:43
animal nitro
animal pump
animal stack
animal pak


αν και ακριβο σετακι πραγματικα με εκανε κτινος :bbbiceps:

savage
09-05-10, 21:17
κοτοπουλο,ρυζι,πατατα,σολωμος,αυγα,κουακερ.
Απιστευτο stack.Δουλευει και σε ογκο και σε γραμμωση.

Α το κοτοπουλο με το ρυζι,θελει 2 scoop τη μερα:green::green::P:P:P

Υγ.Ναι ενταξει εκανα spam παλι.Μη βαρατε!!!!χεχε!!:P:P:P:rifle::rifle::rifle::shoot::shoot::shoot::smash::smash:

salpas18
09-05-10, 21:41
animal nitro
animal pump
animal stack
animal pak


αν και ακριβο σετακι πραγματικα με εκανε κτινος :bbbiceps:

1 σε ποσο καιρο αρχισες να βλεπεις διαφορα?

2 whey λογικα εχεις μεσα στην διατροφη σου η καπια παρομια προτεινη?

salpas18
09-05-10, 21:42
κοτοπουλο,ρυζι,πατατα,σολωμος,αυγα,κουακερ.
Απιστευτο stack.Δουλευει και σε ογκο και σε γραμμωση.

Α το κοτοπουλο με το ρυζι,θελει 2 scoop τη μερα:green::green::P:P:P

Υγ.Ναι ενταξει εκανα spam παλι.Μη βαρατε!!!!χεχε!!:P:P:P:rifle::rifle::rifle::shoot::shoot::shoot::smash::smash:

αυτο το στακ το κανο και εγω οτνος καλο :P αλλα και κανενα αλλο συμπλιρομα που να σε βοη8ησε πιο πολυ?:weights:

salpas18
09-05-10, 21:54
πιο καλo stack απο αυτα ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΙ ΝΑ ΒΡΕΙΣ!!! Guaranteed:thumbup:

καλα αυτο ειναι σιγουρα οτι η διατροφη δν αντικαταστατε εγω γνωμες απλα θελω να ακουσω!

jGod
09-05-10, 22:43
savage εισαι natural...Οκ το ειπες αρκετες φορες νομιζω και το κατανοησαμε.

οσον αφορα στην απαντηση του φιλου προσωπικα με βοηθησαν κυριως στην αποκατασταση και στην αντοχη στην δυναμη συνδυασμος αμινοξεων και συγκεκριμενα τα animal nitro με πρωτεινη και γλουταμινη.δεν ξερω αν βοηθησα..αλλα οκ :green:

beefmeup
09-05-10, 23:18
savage εισαι natural...Οκ το ειπες αρκετες φορες νομιζω και το κατανοησαμε.

οσον αφορα στην απαντηση του φιλου προσωπικα με βοηθησαν κυριως στην αποκατασταση και στην αντοχη στην δυναμη συνδυασμος αμινοξεων και συγκεκριμενα τα animal nitro με πρωτεινη και γλουταμινη.δεν ξερω αν βοηθησα..αλλα οκ :green:

θα βγω λιγο οφ,αλλα αν θελουν οι μοντς με "πετανε" σε αλλο θεμα..

νατουραλ θεωρουμε καποιον που δεν παιρνει συμπληρωματα,η φαρμακα??


τα δικα μου

x factor,προτεινη,animal pak,κρεατινη,waxy maize..

κ βασικα,τα πιο σιγουρα ειναι προτεινη,κρεατινη,αμινο,πολυβιταμινη...σταθερες αξιες

salpas18
09-05-10, 23:44
θα βγω λιγο οφ,αλλα αν θελουν οι μοντς με "πετανε" σε αλλο θεμα..

νατουραλ θεωρουμε καποιον που δεν παιρνει συμπληρωματα,η φαρμακα??


τα δικα μου

x factor,προτεινη,animal pak,κρεατινη,waxy maize..

κ βασικα,τα πιο σιγουρα ειναι προτεινη,κρεατινη,αμινο,πολυβιταμινη...σταθερες αξιες

το x factor τι ειναι και πιανις εταιριας?

beefmeup
09-05-10, 23:48
το x factor τι ειναι και πιανις εταιριας?

molecular nutrition ειναι η εταιρια..

κ ειναι καψουλες με ενα συμπλεγμα λιπαρων οξεων,με βαση το αραχιδονικο οξυ..

υπαρχει μου φενεται καπου αναλογο τοπικ στο φορουμ..απλα,ειναι "περιεργο"συμπληρωμα κ πρεπει να ξερεις τι κανεις για να το χρησιμοποιησεις σωστα..κ να χεις εμπηρια,πανω σε διατροφη.
οχι οτι ειναι φαρμακο,η προ ορμονικο..καμια σχεση..αλλα ειναι λιγο tricky..

Machiavelli
09-05-10, 23:56
beefmeup γι' αυτό σε αγαπάω κι ας είσαι έτσι όπως είσαι, x-factor=top. Δοκίμασε το με estrogen blocker (reversitol ας πούμε που είπα πιο πάνω), πολύ μπροστά.
Γενικά το αραχιδονικό οξύ θέλει προσοχή όμως.

Qlim4X
09-05-10, 23:57
1 σε ποσο καιρο αρχισες να βλεπεις διαφορα?

2 whey λογικα εχεις μεσα στην διατροφη σου η καπια παρομια προτεινη?


3scoop eas 100% whey

διαφορες στιν διαθεση απο την πρωτη μερα

διαφορες σωματικες σε 10 μερες

:bbbiceps:

salpas18
09-05-10, 23:57
molecular nutrition ειναι η εταιρια..

κ ειναι καψουλες με ενα συμπλεγμα λιπαρων οξεων,με βαση το αραχιδονικο οξυ..

υπαρχει μου φενεται καπου αναλογο τοπικ στο φορουμ..απλα,ειναι "περιεργο"συμπληρωμα κ πρεπει να ξερεις τι κανεις για να το χρησιμοποιησεις σωστα..κ να χεις εμπηρια,πανω σε διατροφη.
οχι οτι ειναι φαρμακο,η προ ορμονικο..καμια σχεση..αλλα ειναι λιγο tricky..

aha και εσυ σε τη λες οτι σε βοη8αει αυτο? αμα δεν βαργιεσαι να απαντησεις..!

salpas18
09-05-10, 23:58
3scoop eas 100% whey

διαφορες στιν διαθεση απο την πρωτη μερα

διαφορες σωματικες σε 10 μερες

:bbbiceps:

+1:thumbup:

jGod
09-05-10, 23:59
νομιζω την απαντηση την ξερεις

Qlim4X
10-05-10, 00:11
απο ετσι

http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-sjc1/hs141.snc3/16831_286452602500_511652500_4698796_4517640_n.jpg

ετσι

http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash1/hs320.ash1/28177_438228287500_511652500_5629457_1320375_n.jpg

σε 4 μινες :weights:

με 4-5 προπονησεις.

και ξεκιναμε cutting :bbbiceps:

beefmeup
10-05-10, 00:30
aha και εσυ σε τη λες οτι σε βοη8αει αυτο? αμα δεν βαργιεσαι να απαντησεις..!

σε γενικες γραμμες,κερδιζεις μουσκουλα..αν δεν βαριεσαι κ συ τωρα να ψαξεις στο φορουμ για να το βρεις..:green:


νομιζω την απαντηση την ξερεις

ρωτησα γιατι εκανες αναφορα στον σαβατζ (οτι ειναι νατουραλ),ενω δεν υπηρχε αναφορα σε φαμακα..κ μπερδευτικα.

salpas18
10-05-10, 00:35
[QUOTE=beefmeup;170421]σε γενικες γραμμες,κερδιζεις μουσκουλα..αν δεν βαριεσαι κ συ τωρα να ψαξεις στο φορουμ για να το βρεις..:green:


οκ διαβασα αυτο που αφησε ο ΜΒ πολυ καλο φαινεται αλλα για προχοριμενους εγω ακομα μια χαρα ειμαι ανεβενο οταν καποτε κολησο θα το δοκιμασο :P

salpas18
10-05-10, 00:37
απο ετσι

http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-sjc1/hs141.snc3/16831_286452602500_511652500_4698796_4517640_n.jpg

ετσι

http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash1/hs320.ash1/28177_438228287500_511652500_5629457_1320375_n.jpg

σε 4 μινες :weights:

με 4-5 προπονησεις.

και ξεκιναμε cutting :bbbiceps:

πςςς μπραβο Qlim4x πολυ καλος οι εικονες μηλανε απο μονες τους!!! :weights: :thumbup:

salpas18
10-05-10, 00:55
savage εισαι natural...Οκ το ειπες αρκετες φορες νομιζω και το κατανοησαμε.

οσον αφορα στην απαντηση του φιλου προσωπικα με βοηθησαν κυριως στην αποκατασταση και στην αντοχη στην δυναμη συνδυασμος αμινοξεων και συγκεκριμενα τα animal nitro με πρωτεινη και γλουταμινη.δεν ξερω αν βοηθησα..αλλα οκ :green:

εγω στην αναρωση ειδα πολυ διαφορα με την whey παιδια οταν επερνα serious mass καμια σχεση ημουν συνεχεια πιασμενος μετα απο καθε προπονηση την αλλη μερα απο τοτε που αρχησα την whey gold stadar 100% ενω κανο πιο δυνατες προπονησεις απο παλια δεν πιανομε τοσο μονο λιγο!!! ευχαριστω jGod για της πληροφοριες σου αυτο το λινκ δν το εκανα μονο για μενα αλλα για ολους εδω μεσα που μπορει να βρουν ενα πηθανος καλο στακ απο πιο εμπιρους απο εμας*

salpas18
10-05-10, 20:18
αλλος κανεις την εμπειρια του?:rolf::turtle::P

Nick Sotiralis
10-05-10, 20:25
νατουραλ θεωρουμε καποιον που δεν παιρνει συμπληρωματα,η φαρμακα??



νομιζω νατουραλ ειναι αυτος που δεν εχει παρει φαρμακα

Svein
10-05-10, 20:55
νομιζω νατουραλ ειναι αυτος που δεν εχει παρει φαρμακα

:thumbup::thumbup::thumbup::thumbup:

salpas18
11-05-10, 01:37
νομιζω νατουραλ ειναι αυτος που δεν εχει παρει φαρμακα

και εγω ετσι νομιζω :toast:

salpas18
11-05-10, 01:38
κανενα αλλο στακ απο κανεναν αλλο στο φορουμ ? :P:P

Svein
11-05-10, 07:00
κανενα αλλο στακ απο κανεναν αλλο στο φορουμ ? :P:P

Size On + Super Pump 250 + monohydrate creatine :weights::weights::weights: !

salpas18
11-05-10, 07:07
Size On + Super Pump 250 + monohydrate creatine :weights::weights::weights: !

ολα μαζι σε ενα κυκλο ρε τρελε πολυ δεν παει μετα η κρεατινη ημερησιος? :shock::unsure:

KINK
11-05-10, 08:14
pak με το πρωινο
pak - stak prework
κ 2 nitro αμεσως μετα την προπ. κ μιση ωρα μετα 2-3 scoop on.
απ τα καλυτερα που εχω κανει.

Qlim4X
11-05-10, 10:36
plasmajet
halodrol
Mitotropin

για καθαρη μαζα:thumbup:

Svein
11-05-10, 10:56
ολα μαζι σε ενα κυκλο ρε τρελε πολυ δεν παει μετα η κρεατινη ημερησιος? :shock::unsure:

Μπα... Ακου super pump πριν size on μετα και στο μεταπροπονιτικο 2γρ (ΟΧΙ ΠΑΡΑΠΆΝΩ !) καθαρή ! ενοποιείτε μαζι με whey , vitamines , Ω3 και καλο φαει :green: ! Ειχα πρηστεί τρελα δεν το πίστευαν οι πιο πολλοί πως αλλαξα τοσο γρήγορα :P ! Μολις εκλισε ο κυκλος φύγαν τα νερα αλλα και παλυ εμηνε καπια μαζα !

Machiavelli
11-05-10, 10:58
plasmajet
halodrol
Mitotropin

για καθαρη μαζα:thumbup:

Για καθαρή απώλεια χρημάτων είναι αυτό.

salpas18
13-05-10, 02:17
plasmajet
halodrol
Mitotropin

για καθαρη μαζα:thumbup:

παντος οτι στακ σκευτεσαι να κανεις ειναι παντας μια εταιριας ε ? αυτο παρατηρησα!

Qlim4X
13-05-10, 10:17
παντος οτι στακ σκευτεσαι να κανεις ειναι παντας μια εταιριας ε ? αυτο παρατηρησα!

ναι ειμαι αυτις της αποψης. και μπορω να πω οτι δουλευουν. ειδηκα τα ανιμαλ αν και το κοστος ηταν μεγαλο.

beefmeup
13-05-10, 13:36
παντος οτι στακ σκευτεσαι να κανεις ειναι παντας μια εταιριας ε ? αυτο παρατηρησα!

ελα ρε σαλπας τοσα ποστ μου εχεις διαβασει ακομα δεν εμαθες τπτ??:P

δεν μπορει καθε εταιρια να εχει ΟΛΑ τα προιοντα της καλα..ΕΝΑ ΔΥΟ,θα ειναι τα καλα κ τα υπολοιπα βασιζονται στο μαρκετινγκ που εγινε στα 2 πρωτα..

κ ετσι λοιπον,ο μικρος σαλπας νομιζει οτι"για να δουλειει αυτο,απτην Χ μαρκα,θα δουλευουν ολα καλα απο αυτη.."
ελα ομως που δεν ειναι ετσι..

γιαυτο σε καθε στακ σου θα πρεπει να περνεις τα καλυτερα απο καθε εταιρια,κ εισαι οκ..

η συγκεκριμενη,ας πουμε εχει το νοβαντεξ,κ το super pump..
τα υπολοιπα(με μια μικρηηηηη εξερεση το size on),δεν ειναι κ οτι καλυτερο.

κ να διαβαζεις τις οδηγειες ε??

666:evil2::evil2::evil2:

flowin_through
13-05-10, 13:54
δεν μπορει καθε εταιρια να εχει ΟΛΑ τα προιοντα της καλα..ΕΝΑ ΔΥΟ,θα ειναι τα καλα κ τα υπολοιπα βασιζονται στο μαρκετινγκ που εγινε στα 2 πρωτα..

κ ετσι λοιπον,ο μικρος σαλπας νομιζει οτι"για να δουλειει αυτο,απτην Χ μαρκα,θα δουλευουν ολα καλα απο αυτη.."
ελα ομως που δεν ειναι ετσι..

γιαυτο σε καθε στακ σου θα πρεπει να περνεις τα καλυτερα απο καθε εταιρια,κ εισαι οκ..

η συγκεκριμενη,ας πουμε εχει το νοβαντεξ,κ το super pump.. ΠΟΙΟ ΠΟΙΟ? Ε ρε γουστα!
τα υπολοιπα(με μια μικρηηηηη εξερεση το size on),δεν ειναι κ οτι καλυτερο.



Και που λετε, ο μικρος salpas ξεκινησε να παει για το μικρο μαγαζακι συμπληρωματων της γειτονιας, οπου θα επαιρνε την πρωτη του πρωτεΐνη... αλλα στο δρομο τον συναντησε ο μεγαλος κακος Γασπαρης και του προτεινε οολα τα προϊοντα της σειρας....και ο μικρος salpas προβληματιστικε και αρχισε να πυροδοτει ερωτησεις προς πασα κατευθυνση χωρις ομως να πειθεται απο τις απαντησεις, μεχρι καποιος να του πει ο,τι ακριβως του ειπε και ο κακος Γασπαρης....

χαχαχα η ιστορια συνεχιζεται...

beefmeup
13-05-10, 14:05
η συγκεκριμενη,ας πουμε εχει το νοβαντεξ,κ το super pump.. ΠΟΙΟ ΠΟΙΟ? Ε ρε γουστα!


γιατι δεν ειναι καλο το παμπ??

noz1989
13-05-10, 14:07
γιατι δεν ειναι καλο το παμπ??

Περιεργο που σου αρεσει το pump ενω εχεις χρησιμοποιησει καλυτερα οπως το black powder αν θυμαμαι καλα!

beefmeup
13-05-10, 14:12
Περιεργο που σου αρεσει το pump ενω εχεις χρησιμοποιησει καλυτερα οπως το black powder αν θυμαμαι καλα!

δεν ειπα οτι μου αρε...ειπα σε αλλο ποστ οτι πηρα 3-4 δειγματα καποτε κ δεν μου εκανε τπτ..

αλλα..το οτι δεν εκανε τπτ σε μενα δεν σημαινει οτι δεν ειναι καλο.

στο φορουμ του bodybuilding.com,αν μπεις αυτη τη στιγμη υπαρχουν 1525(χιλιες πεντακοσιες εικοσι πεντε)κριτικες για το εν λογω με μεσο ορο 8.4..
αυτο φιλε ΔΕΝ θα το δεις σε πολλα συμπληρωματα..αρα σε περισοτερο κοσμο δουλευει..

το black ειναι απλα οκ..υπαρχουν πολυ καλυτερα για μενα.αλλα ακποιος αλλος θα σου πει οτι ειναι τ καλυτερο..η χημεια του καθε σωματος ειναι διαφορετικη,κ τα αποτελσματα απο τετοιου τυπου συμπληρωματα ειναι κ αυτα διαφορετικα απο σωμα σε σωμα.

flowin_through
13-05-10, 14:35
στο φορουμ του bodybuilding.com,αν μπεις αυτη τη στιγμη υπαρχουν 1525(χιλιες πεντακοσιες εικοσι πεντε)κριτικες για το εν λογω με μεσο ορο 8.4..
αυτο φιλε ΔΕΝ θα το δεις σε πολλα συμπληρωματα..αρα σε περισοτερο κοσμο δουλευει..


Αυτες οι κριτικες που οσο ανεβαινει το δειγμα φαινονται αντιπροσωπευτικες, εχω καταληξει οτι δεν ειναι αντιπροσωπευτικες και μπορει να μην ειναι και ολες αληθινες, υπαρχει και αυτο το ενδεχομενο. Παρολα αυτα υποσυνειδητα τις λαμβανω ακομα υποψη. Για παραδειγμα ψαχνωντας διεγερτικο, θα παραγγειλω το RX6 (BPI Sports) το οποιο προτεινεται εναντι του Slim Extreme που σταματησε να βγαινει, παρολο που δεν πιστευω γενικα σε αυτα τα συμπληρωματα, γιατι ειναι στο τοπ5 πωλησεων. Εχω καταληξει οτι μονο αν δοκιμασω κατι πανω μου μπορω να βγαλω συμπερασμα. Δηλαδη ειμαι σιγουρος οτι το ANIMAL PUMP δουλευει, αλλα δεν εχω πει σε κανεναν ¨παρτο¨ γιατι δεν το εχω παρει εγω να ξερω τι κανει.
Προσωπικα βαραινει στις επιλογες μου περισσοτερο η γνωμη ανθρωπων που μοιαζουν σαν και μενα, στα κιλα, στην προϋπηρεσια, σωματοτυπο, ενθουσιασμο (placebo effect) κτλ.
Δηλαδη οταν επαιρνα 3 scoops SUPERPUMP και ηταν σα να παιρνω αερα, καμμια απολυτως επιδραση και ειχε και φρικτη γευση, ε δε θα πω ¨αφου ολες οι κριτικες του δινουν 8,5 θα ειναι καλο¨. Οχι, δεν ειναι καλο. Οταν ομως το εδωσα σε φιλο μου 74kg τον επιασε. Ομως προκειται για 74kg ετσι, παρθενο οργανισμο μονο με πρωτεϊνη. Τι να το κανω ομως.

No Cash
13-05-10, 14:39
σιγουρα ο καθενας ειναι μοναδικος.... οποτε....



μεταξυ superpump και black powder παντως...... το superpump....ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ.

με το superpump πολυ νωρις αρχισα να πινω 3 scoop.... το black powder κοντευω να το τελειωσω και βαζω ακομα 1.5-2.

Machiavelli
13-05-10, 14:55
Ρε beefmeup, πλάκα κάνεις; Στην Αμερική η muscletech κάνει πάταγο, γιατί εκεί το παιδάκι που θα πάει 1η μέρα γυμναστήριο βλέπει Muscletech παίρνει muscletech(αυτό που γίνεται όλο και πιο συχνά κι εδώ δηλαδή) ρίχνει και το 10αρακι στο bbcom. Ε το πρώτο νιτρικό που θα δοκιμάσει μάλλον θα είναι το super pump.

flowin_through
13-05-10, 14:58
Α, ναι αυτο δε θα το ξεχασω. Σαν κοινος μ@λ@κ@ς ειχα παρει πρωτο νιτρικο (ή δευτερο) το NanoVapor επειδη ειχα ακουσει τις ¨κριτικες¨. Ελεος! οτι χειροτερο εχω δοικιμασει ποτε.

beefmeup
13-05-10, 15:09
Ρε beefmeup, πλάκα κάνεις; Στην Αμερική η muscletech κάνει πάταγο, γιατί εκεί το παιδάκι που θα πάει 1η μέρα γυμναστήριο βλέπει Muscletech παίρνει muscletech(αυτό που γίνεται όλο και πιο συχνά κι εδώ δηλαδή) ρίχνει και το 10αρακι στο bbcom. Ε το πρώτο νιτρικό που θα δοκιμάσει μάλλον θα είναι το super pump.

αυτο απο που το χουμε??γιατι εγω αλλα βλεπω..

εε,παιδες στο συγγεκριμενο σαιτ κ φορουμ,αν δειτε το τοπ 10 πωλησεων,θα παρατηρησετε,οτι η λιστα αυτη ειναι ολη απο οτι θεωρουμε κ εμεις καλο εδω..


Top 10 Selling Products
See All Top 50

* 1. Optimum 100% Whey Protein
* 2. USPlabs Jack3d
* 3. BSN NO-Xplode
* 4. Gaspari Nutrition SuperPump250
* 5. Optimum 100% Casein Protein

* 6. Optimum Opti-Men
* 7. Shaker Bottle(πλην αυτου:P)
* 8. BSN Syntha-6
* 9. Universal Animal Pak
* 10. USPlabs OxyELITE Pro

που σημαινει οτι οσο λακαμεδες κ να ειναι η πλειοψηφια ξερει τι περνει.

κ ουτε ενα μασλτεκ..

τωρα για τους βαθμους κ τις κριτικες γενικοτερα,οτι οσο αξιοπιστοι ειναι εκει(κ παντου βασικα)ειναι κ εδω..
εμεις δλδ σε αυτο το θεμα ειμαστε πιο μαγκες??

τεσπα,ο καθενας εχει δικα του κριτηρια,κ σιγουρα δεν λεω οτι επειδη το λεει εκει ισχυει..αληθεια ποιος εκατσε να δει τα προφιλ αυτων που τις εκαναν??

κ γιατι η μασλτεκ εχει μεσους ορους 6αρια??

Qlim4X
13-05-10, 15:17
σιγουρα ο καθενας ειναι μοναδικος.... οποτε....



μεταξυ superpump και black powder παντως...... το superpump....ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ.

με το superpump πολυ νωρις αρχισα να πινω 3 scoop.... το black powder κοντευω να το τελειωσω και βαζω ακομα 1.5-2.


το blackpowder Πραγματικα μετραει.

αλλα μετα απο λιγο κερο επερνα 2 scoop και δεν καταλαβενα και πολα




n
* 2. USPlabs Jack3d


παρα πολυ δυνατο νιτρικο

Machiavelli
13-05-10, 15:25
#21 MuscleTech Nitro-Tech Hardcore
#13 MuscleTech Hydroxycut Hardcore X
#47 MuscleTech Cell-Tech Hardcore Pro Series
#45 MuscleTech Nitro-Tech Hardcore Pro Series
#50 MuscleTech NaNO Vapor Hardcore Pro Series
5 προϊόντα στο τοπ50 ενός ΔΙΑΔΥΚΤΙΑΚΟΥ(που σημαίνει ότι οι άνθρωποι ξέρουν να ψάξουν 1-2 πράγματα, οπότε φεύγουν από αυτή) store είναι πολύ καλά. Επίσης στο τοπ10 πέρα από το animal pak που είναι top άλλα 2 ικανοποιητικά βλέπω.
Δεν είμαστε πιο μάγκες, απλά φοβόμαστε περισσότερο να πάρουμε συμπληρώματα και έχουμε λιγότερα ghetto με hardcorαδες που καταπίνουν πράγματα έυκολα.

beefmeup
13-05-10, 15:26
Α, ναι αυτο δε θα το ξεχασω. Σαν κοινος μ@λ@κ@ς ειχα παρει πρωτο νιτρικο (ή δευτερο) το NanoVapor επειδη ειχα ακουσει τις ¨κριτικες¨. Ελεος! οτι χειροτερο εχω δοικιμασει ποτε.


[η συγκεκριμενη,ας πουμε εχει το νοβαντεξ,κ το super pump.. ΠΟΙΟ ΠΟΙΟ? Ε ρε γουστα!]

με μια κοινη λογικη,οταν θελουμε να μαθουμε κατι,ρωταμε,περνουμε μια γνωμη,κ αν δουμε οτι μας ενδιαφερει αυτο που ακουμε το εφαρμοζουμε..

αυτος ειναι κ ο σκοπος των φορουμ..ανταλαγη πληροφοριων,κ αποψεων.

εσυ αφου δεν ακους τις γνωμες των αλλων,γιατι διαβαζεις τι γραφει εδω μεσα??κ φανταζομαι οτι θα εχεις κανει και καμια ερωτηση πανω σε αυτο το αθλημα..αφου δεν σε ενδιαφερει τι θα σου πουν οι αλλοι,που δεν εχουν τα δικα σου στατς(αυτο που λες ειναι ατοπο δεν υπαρχει,το καθε σωμα ειναι διαφορετικο ακομα κ αν εχεις ιδια κιλα,λιπος μυσ κλπ)

αν εγω ειμουν στην θεση σου,κ ειχα τοσο σιγουρες αποψεις κ ειχα γνωμη για τα παντα,δεν θα ασχολουμουν καν με το τι θα νιωσουν οι αλλοι περνοντας συμπληρωματα..ανοιγεις το νετ,διαβαζεις συστατικα,κ αν σου κανει το αγοραζεις..

απλα..κ με γλιτωνεις κ ατπον σαρκασμο σου..

beefmeup
13-05-10, 15:29
#21 MuscleTech Nitro-Tech Hardcore
#13 MuscleTech Hydroxycut Hardcore X
#47 MuscleTech Cell-Tech Hardcore Pro Series
#45 MuscleTech Nitro-Tech Hardcore Pro Series
#50 MuscleTech NaNO Vapor Hardcore Pro Series
5 προϊόντα στο τοπ50 ενός ΔΙΑΔΥΚΤΙΑΚΟΥ(που σημαίνει ότι οι άνθρωποι ξέρουν να ψάξουν 1-2 πράγματα, οπότε φεύγουν από αυτή) store είναι πολύ καλά. Επίσης στο τοπ10 πέρα από το animal pak που είναι top άλλα 2 ικανοποιητικά βλέπω.
Δεν είμαστε πιο μάγκες, απλά φοβόμαστε περισσότερο να πάρουμε συμπληρώματα και έχουμε λιγότερα ghetto με hardcorαδες που καταπίνουν πράγματα έυκολα.

μακι μνη ξεχνας τις γνωμες..μιλαω με πολυ κοσμο απ εξω,αλλα κ διαβαζω φορουμ,κ ΚΑΝΕΙΣ ΜΑ ΚΑΝΕΙΣ δεν γουσταρει μασλτεκ,ουτε σε αμερικη ουτε σε ευρωπη..ολοι μα ολοι τα θεωρουν τα χειροτερα..δες ολα τα ευρωπαικα σαητ..ΚΑΝΕΝΑ δεν προωθει τα προιοντα της εταιριας αυτης,κ τα περισσοτερα δεν τα φερουν κιολας..γιατι απλα κανεις δεν τα περνει.

Machiavelli
13-05-10, 15:36
Εγώ με όσους μιλάω, δε γουστάρουν τίποτα εκτός από bulk.
Ίσως να είναι κι έτσι, αλλά δε φαίνεται εταιρία που δεν πηγαίνει καλά οικονομικά.

Eddie
13-05-10, 15:46
Ίσως να είναι κι έτσι, αλλά δε φαίνεται εταιρία που δεν πηγαίνει καλά οικονομικά.

+1

Παντως εγω βλεπω οτι στην Αγγλια εχει υπερβολικα υψηλες τιμες σε σχεση με Ελλαδα,εαν δε πηγαινε καλα δε θα ριχναν τις τιμες οπως και εδω?Βλεπω πολλους να λενε οτι ειναι πανακριβη εταιρια και οτι δεν αξιζει για τα λεφτα που δινεις.Το 2ο (μπορει) να ισχυει,αλλα το 1ο ειναι ατοπο!Μια χαρα ειναι οι τιμες τις και εαν ανακαλυψουμε αυριο μεθ αυριο οτι οντως 'μερικα' απο τα προιοντα της δουλευουν θα χτυπαμε το κεφαλι στον τοιχο επειδη δε τα προτιμησαμε.

flowin_through
13-05-10, 15:57
αν και δεν ειναι το θεμα του τοπικ αυτο, εγω να πω μονο το εξης: γιατι δε βλεπουμε πολλους μεγαλους να την προτιμουν? Γιατι την παιρνουν οι μικροι που ξεκινανε και δεν ξερουν και πειθονται απο την καπατσοσυνη των πωλητων, στην οποια στηριζει πολλα η Muscletech --> 8% προμηθεια για καθε προϊον. Σκεφτειτε μονο ποσο σας επρηξαν οι πωλητες την τελευταια φορα που πηγατε σε ελληνικο καταστημα, οσοι θυμαστε ακομα τετοιες επισκεψεισ του παρελθοντος.

Anakin71
06-06-10, 09:56
Qlim4X οι φωτογραφίες σου σαν διαφήμιση muscletech είναι :green:
Πολύ καλά αποτελέσματα,μπράβο.

Στο θέμα μας όμως:

Instant mass πρωι-βράδυ(1 scoop)
Tri-matrix πριν την προπόνηση(2 scoop)
Growth Matrix αμέσως μετά την προπόνηση(3 scooop)

Maxwell Wolfen
06-06-10, 18:10
Εγω χρησιμοποιοω μονο καθαρη πρωτεινη και αμινοξεα της MDY,πιστευω την κανουν τη δουλεια τους και σε λογικες τιμες για τις τσεπες μας.

Για παραπανω ογκο πιθανων η Mstack η halodrol μαζι με τα παραπανω

αλλα καλυτερο μεταπροπονητικο απο μια whey και δυο μπανανες δεν υπαρχει...lol:thumbup:

GEORGEXX1
06-06-10, 18:27
whey ναι, αλα μπανανα και μαλιστα 2 γιατι;;

Maxwell Wolfen
06-06-10, 18:43
whey ναι, αλα μπανανα και μαλιστα 2 γιατι;;

για τον υδαταναθρακα απλα......για ογκο παντα

GEORGEXX1
06-06-10, 18:56
για τον υδαταναθρακα απλα......για ογκο παντα

ναι αλα η μπανανα ειναι αργης αποροφησης υδατανθρακας,και η φρουκτοζη δεν ενδεικνυται για μεταπροπονητικα γρηγορη αυξηση του γλυκογονου.

Maxwell Wolfen
06-06-10, 19:02
ναι αλα η μπανανα ειναι αργης αποροφησης υδατανθρακας,και η φρουκτοζη δεν ενδεικνυται για μεταπροπονητικα γρηγορη αυξηση του γλυκογονου.

εχω ομως ακουσει απο πολλα ατομα στο χωρο οτι ειναι πολυ καλο μεταπροπονητικο....τωρα τι να πω....οι αποψεισ διειστανται....

thegravijia
06-06-10, 19:20
1.black powder

* 2. USPlabs Jack3d

mπορει κΑποιος να μου πει για αυτα τα 2 ...τι κανει τοκαθενα ή αν τοχουμε ξανασυζητησει δωστε το λινκ.

(εψαξα αλλα δεν βρηκα κατι)

No Cash
06-06-10, 19:51
μονο το black powder εχω δοκιμασει..

μεταξυ των νιτρικων/pre workout που εχω δοκιμασει(no xplode, superpump, shock therapy, plasmajet) ηταν μακραν το καλυτερο!!

δε χρειαστηκε ποτε να υπερβω τα 2 scoops... εν αντιθεσι με τα υπολοιπα με τα οποια απο πολυ νωρις εβαζα 3 scoops...

αν πρεπει να το πω στα ελληνικα.... ΓΑΜΑΕΙ.. χωρις να δερνει!

souezass
07-06-10, 10:00
οντως ολοι εχουμε διαφορετικα stack.εγω το σκεφτικα καλα παντος για το δικο μ.αν και προσωπικα ειμαι ασχετος διαβασα πολλα ποστς και εβγαλα ενα μοναχα για εμενα.

1.SHOCK THERAPY πριν την προπόνηση. 1 scoup .
2. 50 γρ.whey ΗΡΑΚΛΗΣ μετα την προπονηση με μια μπανανα.
( αν και εδω σκεφτομαι να βαλω και 5 γρ. 100% καθαρή μονοϋδρική Κρεατίνη ) <--- πειτε μου αν αξηζει να βαλω.
3.lipo-6 ( εδω απο 2 καψουλες.1 το μεσημερη μετα το γευμα και 1 πριν την προπονηση.

πρωτεινη συνη8ος περνω 2 φορες την μερα.1 το πρωι και μια μετα την προπονηση παντα με νερο.
τωρα αν κανα βραδυ εχω καμια λιγουρα χτυπαω ηλακλης βανιλια με γαλα.

θα ηθελα να μου πειτε την γνωμη σας.οπως ειπα και πιο πανω ειναι καθαρα δικια μου επιλογη.

ευχαριστω.

salpas18
08-06-10, 17:53
οντως ολοι εχουμε διαφορετικα stack.εγω το σκεφτικα καλα παντος για το δικο μ.αν και προσωπικα ειμαι ασχετος διαβασα πολλα ποστς και εβγαλα ενα μοναχα για εμενα.

1.SHOCK THERAPY πριν την προπόνηση. 1 scoup .
2. 50 γρ.whey ΗΡΑΚΛΗΣ μετα την προπονηση με μια μπανανα.
( αν και εδω σκεφτομαι να βαλω και 5 γρ. 100% καθαρή μονοϋδρική Κρεατίνη ) <--- πειτε μου αν αξηζει να βαλω.
3.lipo-6 ( εδω απο 2 καψουλες.1 το μεσημερη μετα το γευμα και 1 πριν την προπονηση.

πρωτεινη συνη8ος περνω 2 φορες την μερα.1 το πρωι και μια μετα την προπονηση παντα με νερο.
τωρα αν κανα βραδυ εχω καμια λιγουρα χτυπαω ηλακλης βανιλια με γαλα.

θα ηθελα να μου πειτε την γνωμη σας.οπως ειπα και πιο πανω ειναι καθαρα δικια μου επιλογη.

ευχαριστω.


ναι αμα 8ες βαλε γνωμη μ ε...!:toast:

Machiavelli
08-06-10, 18:25
Όπως έχω ξαναπεί, νιτρικό με λιποτροπικό το βρίσκω χαζό και σίγουρα δεν είναι stack μιας και δε κινούνται προς την ίδια κατεύθυνση. Κρεατίνη, νιτρικό, λιποτροπικό τι ακριβώς κάνεις, γράμμωση ή όγκο; Το lipo6 το απλό;

souezass
08-06-10, 18:51
γραμωση.ναι το lipo-6 το απλο.φιλε Machiavelli οπως ειπα ειναι δικια μου επιλογη.αλλα γιαυτο το εβαλα για να μου πει καπιος αν πρεπι να τα αλλαξω.

χτες μου ειπαν να κοψω το νιτρικο και να περνω 3 φορες πρωτεινη.1 το πρωι . 1 πριν την προπονηση με ενα μηλο και μια μετα την προπονηση.και ενδιαμεσα το Lipo-6.dld μια μετα το κιριο γευμα και μια πριν την προπονηση.

tommygunz
08-06-10, 18:54
1.black powder

* 2. USPlabs Jack3d

mπορει κΑποιος να μου πει για αυτα τα 2 ...τι κανει τοκαθενα ή αν τοχουμε ξανασυζητησει δωστε το λινκ.

(εψαξα αλλα δεν βρηκα κατι)


Για το Jack3d δες εδώ: http://forum.bodybuilding.gr/showthread.php?t=5846&highlight=jack3d

Machiavelli
08-06-10, 19:11
γραμωση.ναι το lipo-6 το απλο.φιλε Machiavelli οπως ειπα ειναι δικια μου επιλογη.αλλα γιαυτο το εβαλα για να μου πει καπιος αν πρεπι να τα αλλαξω.

χτες μου ειπαν να κοψω το νιτρικο και να περνω 3 φορες πρωτεινη.1 το πρωι . 1 πριν την προπονηση με ενα μηλο και μια μετα την προπονηση.και ενδιαμεσα το Lipo-6.dld μια μετα το κιριο γευμα και μια πριν την προπονηση.

Ναι δε σου επιτίθεμαι, τη γνώμη μου σου λέω. Το νιτρικό δεν έχει καμιά σχέση με την πρωτεΐνη, εφόσον έχεις φάει 2-2.30 ώρες πριν την προπόνηση δε χρειάζεται να πάρεις πρωτεΐνη προπροπονητικά. Αν χρησιμοποιείς ήδη νιτρικό άσε λίγο off και πάρε έναν λιποδιαλύτη (αν θες οπωσδήποτε να πάρεις κάτι) αφού κάνεις γράμμωση. Τους λιποδιαλύτες καλύτερα με άδειο στομάχι.
thegravijia είναι και τα δύο από τα καλύτερα, ανάλογα με τον οργανισμό καθαρά (το jack3d εμένα μου έδωσε περισσότερη διαύγεια και το black powder πιο πολύ σωματικά). Προτιμώ black powder.

souezass
09-06-10, 11:41
Machiavelli ευχαριστω ρε μαν.:bowdown:
απλα δεν ηξερα πως να τα χρησιμοποιησω ρε φιλε.ενας μου λεει ετσι ενας αλιως.:rolf:

flowin_through
09-06-10, 14:36
εφόσον έχεις φάει 2-2.30 ώρες πριν την προπόνηση δε χρειάζεται να πάρεις πρωτεΐνη προπροπονητικά.

Γιατι?
2,5 ωρες + 2-2,5 ωρες μεχρι το μεταπροπονητικο ισον 5 ωρες χωρις να εχεις φαει, ειναι πολυ.
Να ενας λογος που βγηκαν οι isolate. Αν θελουμε να εχουμε συνεχη ροη αμινοξεων στο αιμα καλο ειναι να χτυπησουμε μια πρωτεΐνουλα πριν την προπονηση. Εξαρταται ποσο τον φουσκωνει τον καθενα. Εμενα παντως οχι.

Machiavelli
09-06-10, 14:38
Γιατί 2,5 ώρες ρε; 2,5 ώρες πριν φαΐ και προπόνηση 45 λεπτά = 3,5 πες.
2,5 ώρες πριν την προπόνηση όχι πριν το προπροπονητικό.

flowin_through
09-06-10, 14:41
Δεν εχω καταφερει να βγαλω 45 λεπτα προπονηση ουτε οταν ετρεχα απο εργαστηρια σε δουλεια και απο δουλεια σε προπονηση και απο προπονηση σε γκομενα και ετρωγα/αλλαζα μεσα στ`αμαξι....

roulis
10-06-10, 00:06
animal nitro
animal pump
animal stack
animal pak


αν και ακριβο σετακι πραγματικα με εκανε κτινος :bbbiceps:

φιλε μου μπορεισ να αναφερεισ σε παρακαλω ποιεσ χρονικεσ στιγμεσ μεστην ημερα τα επερνεσ ολα αυτα?

roulis
10-06-10, 03:12
παιδια μια μικρη βοηθεια!
θελω να αλλακσω τον κυκλο μου και να χρησιμοποιησω ορισμενα προοιοντα τισ universal<animal> γιατι χρησιμοποιησα για 21 μεερεσ το animal M-STAK και ειδα πολυ καλα αποτελεσματα μπορω να πω
λοιπον στο θεμα μασ τωρα.ειμαι 1,80 με 78 κιλα και θελω τωρα ενα κυκλο ογκου με προοιντα τισ universal οπωσ προειπα.
τι προτεινετε?
PACK-NITRO-PUMP?
H
PACK-NITRO-STAK?
H
PACK-NITRO-M-STAK
ποια η διαφορα μετακσυ pump/stak?θα επερνα και τα δυο αλλα πολυ μεγαλο το κοστοσ:(
και τελοσ το black powder τι ειναι και ποια η λειτουργια του?σαν το superpump tou gaspari?
σημειωση:με το superpump δν ειδα τιποτα τρελα αποτελεσματα
τωρα δν κσερω μηποσ εμενα δεν με πιανει:turtle:

salpas18
10-06-10, 03:46
παιδια μια μικρη βοηθεια!
θελω να αλλακσω τον κυκλο μου και να χρησιμοποιησω ορισμενα προοιοντα τισ universal<animal> γιατι χρησιμοποιησα για 21 μεερεσ το animal M-STAK και ειδα πολυ καλα αποτελεσματα μπορω να πω
λοιπον στο θεμα μασ τωρα.ειμαι 1,80 με 78 κιλα και θελω τωρα ενα κυκλο ογκου με προοιντα τισ universal οπωσ προειπα.
τι προτεινετε?
PACK-NITRO-PUMP?
H
PACK-NITRO-STAK?
H
PACK-NITRO-M-STAK
ποια η διαφορα μετακσυ pump/stak?θα επερνα και τα δυο αλλα πολυ μεγαλο το κοστοσ:(
και τελοσ το black powder τι ειναι και ποια η λειτουργια του?σαν το superpump tou gaspari?
σημειωση:με το superpump δν ειδα τιποτα τρελα αποτελεσματα
τωρα δν κσερω μηποσ εμενα δεν με πιανει:turtle:

το pump ειναι νιτρικο και το stak αυξανη την τεστοστερονη black powder και αυτο νιτρικο ειναι

Marios1991
10-06-10, 15:54
Τα stack μου :

Protein : Gaspari Myofusion (whey protein)
Creatine : SCI-FIT Kre-Alkalyn
Glutamin: SCI-FIT Gluta-lyn
Fat burner : Biorhythm Adrenalean

deluxe
10-06-10, 15:59
Creatine : SCI-FIT Kre-AlkalynΚανει τιποτα; Μουφα εχω ακουσει οτι ειναι.

tommygunz
10-06-10, 21:16
παιδια μια μικρη βοηθεια!
θελω να αλλακσω τον κυκλο μου και να χρησιμοποιησω ορισμενα προοιοντα τισ universal<animal> γιατι χρησιμοποιησα για 21 μεερεσ το animal M-STAK και ειδα πολυ καλα αποτελεσματα μπορω να πω
λοιπον στο θεμα μασ τωρα.ειμαι 1,80 με 78 κιλα και θελω τωρα ενα κυκλο ογκου με προοιντα τισ universal οπωσ προειπα.
τι προτεινετε?
PACK-NITRO-PUMP?
H
PACK-NITRO-STAK?
H
PACK-NITRO-M-STAK
ποια η διαφορα μετακσυ pump/stak?θα επερνα και τα δυο αλλα πολυ μεγαλο το κοστοσ:(
και τελοσ το black powder τι ειναι και ποια η λειτουργια του?σαν το superpump tou gaspari?
σημειωση:με το superpump δν ειδα τιποτα τρελα αποτελεσματα
τωρα δν κσερω μηποσ εμενα δεν με πιανει:turtle:

Pak - Pump - M-Stak

Για όγκο είναι μπόμπα αυτό.Το Nitro πολύ ακριβό για την δουλειά που κάνει. Καλύτερα δηλαδή αντί για Pak-Pump-Nitro που λες εσύ, βάλε στη θέση του Nitro το M-Stak. Αφού έχεις δει πως το M-Stak δουλέυει πάνω σου κιόλας...

TEFAAtzis
10-06-10, 21:35
ολοι λενε καλα λογια για το m-stack απο οταν θα ξαναμπω στον ογκο θα το δοκιμασω σιγουρα

roulis
11-06-10, 01:15
Pak - Pump - M-Stak

Για όγκο είναι μπόμπα αυτό.Το Nitro πολύ ακριβό για την δουλειά που κάνει. Καλύτερα δηλαδή αντί για Pak-Pump-Nitro που λες εσύ, βάλε στη θέση του Nitro το M-Stak. Αφού έχεις δει πως το M-Stak δουλέυει πάνω σου κιόλας...

καλο και αυτο φιλε μου απλα το θεμα ειναι οτι το pak ειναι πολυβιταμινεσ και το nitro ειναι αμινοξεα και αυτα τα δυο τα θελω στανταρ:rolf:
αποκει και περα με βλεπω να καταληγω σε κατι σαν PAK-NITRO-(M-STAK)/STAK/PUMP
το μ-στακ δουλευει καλα πανω μου αλλα θελω να δοκιμασω και το stak μπορει να δουλευει ακομα καλυτερα η και το Pump Οπωσ επισησ και το black powder π ακουσα πολυ καλα λογια!!:bowdown:

tommygunz
11-06-10, 03:34
καλο και αυτο φιλε μου απλα το θεμα ειναι οτι το pak ειναι πολυβιταμινεσ και το nitro ειναι αμινοξεα και αυτα τα δυο τα θελω στανταρ:rolf:
αποκει και περα με βλεπω να καταληγω σε κατι σαν PAK-NITRO-(M-STAK)/STAK/PUMP
το μ-στακ δουλευει καλα πανω μου αλλα θελω να δοκιμασω και το stak μπορει να δουλευει ακομα καλυτερα η και το Pump Οπωσ επισησ και το black powder π ακουσα πολυ καλα λογια!!:bowdown:

Ναι ρε συ, δε σου είπα να τα βγάλεις τα αμινοξέα, απλά θεωρώ πως υπάρχουν προϊόντα αμινοξέων με πολύ καλύτερη αναλογία τιμής και ανάγκης που ικανοποιούν. Υπάρχουν και άλλα αμινοξέα στην αγορά, δεν είναι μόνο τα Nitro (τα οποία θεωρώ είναι αρκετά ακριβά για αυτά που σου προσφέρουν). Πιστεύω καλύτερα αγόρασε κάτι πιο οικονομικό από αμινοξέα και δώσε τα λεφτά σου σε ένα από τα προϊόντα που αναφέρεις. Αποψή μου πάντα...

flowin_through
11-06-10, 11:59
το μ-στακ δουλευει καλα πανω μου αλλα θελω να δοκιμασω και το stak μπορει να δουλευει ακομα καλυτερα

μπα δεν παιζει φιλε
Κανε το stack που προτεινε ο αποπανω :thumbup:

roulis
11-06-10, 13:07
Ναι ρε συ, δε σου είπα να τα βγάλεις τα αμινοξέα, απλά θεωρώ πως υπάρχουν προϊόντα αμινοξέων με πολύ καλύτερη αναλογία τιμής και ανάγκης που ικανοποιούν. Υπάρχουν και άλλα αμινοξέα στην αγορά, δεν είναι μόνο τα Nitro (τα οποία θεωρώ είναι αρκετά ακριβά για αυτά που σου προσφέρουν). Πιστεύω καλύτερα αγόρασε κάτι πιο οικονομικό από αμινοξέα και δώσε τα λεφτά σου σε ένα από τα προϊόντα που αναφέρεις. Αποψή μου πάντα...

μπορεισ να μου προτεινεισ καποια αμινοξεα που δοκιμασεσ εσυ με καλο συνδυασμο λεφτων και αποτελεσματων?:green:

Maxwell Wolfen
11-06-10, 15:27
επ ευκαιρια φιλε πολυ καλα αμινοξεα ειναι και εκεινα της ΟΝ τα 2222

beefmeup
11-06-10, 15:29
επ ευκαιρια φιλε πολυ καλα αμινοξεα ειναι και εκεινα της ΟΝ τα 2222

ναι καλα ειναι κ αυτα,σε καψουλες..κ μου τελειωνουν,γαμωτο.

tommygunz
11-06-10, 16:30
μπορεισ να μου προτεινεισ καποια αμινοξεα που δοκιμασεσ εσυ με καλο συνδυασμο λεφτων και αποτελεσματων?:green:

Εγώ μίλησα για συνδυασμό χρημάτων και ικανοποίησης ανάγκης... όχι χρημάτων και αποτελεσμάτων. Εσύ δηλαδή περιμένεις να δεις αποτελέσματα με τα αμινοξέα?

Anyway, της ΟΝ που πρότειναν από πάνω είναι καλά, καθως και της universal ta 1900, 2700.
(Αν θες κάτι ακόμα πιο οικονομικό, μπορείς να πάρεις λευκίνη σε σκόνη.)

roulis
11-06-10, 23:52
Εγώ μίλησα για συνδυασμό χρημάτων και ικανοποίησης ανάγκης... όχι χρημάτων και αποτελεσμάτων. Εσύ δηλαδή περιμένεις να δεις αποτελέσματα με τα αμινοξέα?

Anyway, της ΟΝ που πρότειναν από πάνω είναι καλά, καθως και της universal ta 1900, 2700.
(Αν θες κάτι ακόμα πιο οικονομικό, μπορείς να πάρεις λευκίνη σε σκόνη.)

οταν ειπα αποτελεσματων φιλε εννουσα αν εχεισ καλη αποκατασταση κτλπ:P

roulis
11-06-10, 23:54
ολοι λενε καλα λογια για το m-stack απο οταν θα ξαναμπω στον ογκο θα το δοκιμασω σιγουρα

στο προτεινω φιλε αλλα μια σημειωση:ετοιμασου για πολυυυυυυυυ φαει:turtle:
εγω τρελαθηκα να τρωω:P

flowin_through
12-06-10, 00:03
στο προτεινω φιλε αλλα μια σημειωση:ετοιμασου για πολυυυυυυυυ φαει:turtle:
εγω τρελαθηκα να τρωω:P

εγω δεν ειδα διαφορα. Ισως οσοι εχουν γενικα ¨κλειστο¨ στομαχι και κυριως οι εκτομορφικοι να το δουν αυτο

tommygunz
12-06-10, 00:24
οταν ειπα αποτελεσματων φιλε εννουσα αν εχεισ καλη αποκατασταση κτλπ:P

Τόσο μεγάλη διαφορά πια τα Nitro στην αποκατάσταση που δε θα την έβλεπες με άλλα αμινοξέα? Πριν τα πάρεις δεν είχες τόσο καλή αποκατάσταση και στην βελτίωσαν τόσο πολύ?

Τέλος πάντων, εγώ την άποψή μου σου είπα για να φτιάξεις ένα καλό stack. Αν θες να παίρνεις τα Nitro όπωσδήποτε και δεν σε πειράζει που με τα λεφτά που δίνεις για τα Nitro "θυσιάζεις" κάποια άλλα πάρα πολύ καλά προϊόντα, πάρτα. Απλά εγώ δε θα τα έπερνα πάντως για τα λεφτά που κάνουνε.

TEFAAtzis
12-06-10, 00:28
στο προτεινω φιλε αλλα μια σημειωση:ετοιμασου για πολυυυυυυυυ φαει:turtle:
εγω τρελαθηκα να τρωω:P

και αυτο το εχω ακουσει οτι σου ανοιγει την ορεξη.Αρα να πως ερχεται ο ογκος:P

roulis
14-06-10, 03:15
παιδια πια η αποψη σασ για το παρακατω στακ?
-ANIMAL PAK
-AMINO 2222
-ANIMAL PUMP H BLACK POWDER H JACK3D(ακομα το ψαχνω ποιο απολα ειναι καλυτερο οποιοσ εχει αποψη μ λεει:P)
-ANIMAL M-STACK
εννοειται οτι υπαρχει και η gold standard 100 whey τησ on ετσι:rolf:
επισησ θα μπορουσα να προσθεσω και το ANIMAL STAK στην ολη φαση η θα ητανε too much?:turtle:

roulis
14-06-10, 03:22
και αυτο το εχω ακουσει οτι σου ανοιγει την ορεξη.Αρα να πως ερχεται ο ογκος:P

η μονη λαλακια που εχω παρατηρησει με το m-stak ειναι οτι μετα την προπονηση ειμαι κοτοπουλο για κανα 2ωρο-3ωρο :(

Machiavelli
14-06-10, 08:55
Ωραίο όπως το λες roulis. Αν έχεις τα λεφτά και είσαι σε όγκο φυσικά, θα βοηθήσει. Από τα νιτρικά προτείνω black powder.

souezass
14-06-10, 11:29
Machiavelli εσυ τη stack περνεις για γραμμωση ?

Machiavelli
14-06-10, 11:54
Δεν έχω standar, πριν κάνα δίμηνο έκανα cytolean- lean xtreme. Αμινοξέα, πολυβιταμίνες και λοιπά εννοούνται.

Maxwell Wolfen
14-06-10, 23:57
παιδια πια η αποψη σασ για το παρακατω στακ?
-ANIMAL PAK
-AMINO 2222
-ANIMAL PUMP H BLACK POWDER H JACK3D(ακομα το ψαχνω ποιο απολα ειναι καλυτερο οποιοσ εχει αποψη μ λεει:P)
-ANIMAL M-STACK
εννοειται οτι υπαρχει και η gold standard 100 whey τησ on ετσι:rolf:
επισησ θα μπορουσα να προσθεσω και το ANIMAL STAK στην ολη φαση η θα ητανε too much?:turtle:

Επειδη ειχα ανοιξει και εγω παρομοιο θεμα για καποιο stack ογκου θα σου προτεινα να παρεις το m stack αλλα για νιτρικο παρε το no xplode(οχι πως το black powder δεν ειναι καλο...καθε αλλο).Αμινοξεα αμα τρως καλα πιθανων να μη χρειαζονται...δεν νομιζω πως θα ναι αυτα που θα σου κανουν τη διαφορα.Καλυτερα να τα δωσεις τα λεφτα σε μια κρεατινουλα και αμα εχεις και αλλη ανεση παρε το stack μαζι με τα υπολοιπα(λιγο υπερβολικο αν εισαι μικρος σε ηλικια οπως και εγω..)εχε στα υποψιν σου και το halodrol.

roulis
15-06-10, 00:53
ευχαριστω για τισ συμβουλεσ παιδια
τελικα κατεληξα στο εξησ stack:
-ANIMAL PAK
-AMINO 2222
-NO XPLODE(ελπιζω να δω αποτελεσματα με αυτο το νιτρικο γιατι με το superpump tou gaspari nutrition ητανε αποτυχια:( )
-ANIMAL M-STAK
-ANIMAL STAK
και εννοητε παντα εχουμε την
-GOLD STANDARD 100% WHEY PROTEIN:turtle:
btw εχει κανεισ αποψη για την πρωτεινη τησ nitrotech?αυτην π εχει και 2 γραμ. κρεατινη νομιζω??

ακριβο στακ μεν ποιοτικο δε!
απλα η μονη μουφα ειναι τα πολλα χαπακια

η σειρα καταναλωσησ παει καπωσ ετσι?
πρωινο ξυπνημα= προτεινη+πολυβιταμινεσ
πρωινο
μετα απο 2 ωρεσ ανιμαλ στακ
ανιμαλ μ-στακ με διαφορα 4 ωρων απτο ανιμαλ στακ
αμινοξεα+νιτρικο πριν την προπονηση
μετα την προπονηση αμινοξεα+προτεινη

roulis
15-06-10, 00:55
Επειδη ειχα ανοιξει και εγω παρομοιο θεμα για καποιο stack ογκου θα σου προτεινα να παρεις το m stack αλλα για νιτρικο παρε το no xplode(οχι πως το black powder δεν ειναι καλο...καθε αλλο).Αμινοξεα αμα τρως καλα πιθανων να μη χρειαζονται...δεν νομιζω πως θα ναι αυτα που θα σου κανουν τη διαφορα.Καλυτερα να τα δωσεις τα λεφτα σε μια κρεατινουλα και αμα εχεις και αλλη ανεση παρε το stack μαζι με τα υπολοιπα(λιγο υπερβολικο αν εισαι μικρος σε ηλικια οπως και εγω..)εχε στα υποψιν σου και το halodrol.

χρησιποποιω εδω και ενα μηνα το M-stak και εχω μεινει πολυ ευχαριστημενοσ
και αποτι πληροφορηθηκα το m-stak σε συνδυασμο με το stak= ΣΕ ΚΑΝΟΥΝ ΓΑΙΔΑΡΟ:P
ειμαι 21
ειμουνα πριν σε κυκλο κρεατινησ οποτε σε κανα μηνα παλι κρεατινη μετα απο αυτο το stack συμπληρωματων:green:

Machiavelli
15-06-10, 08:36
Το no-xplode είναι μάπα, στα ίδια με το super pump, για να νιώσεις θες 3 scoop. Αν δε θες black powder πάρε το jack3d που είπες. Τα amino 2222 δεν είναι bcaa, η κύρια λειτουργία τους είναι να τα παίρνεις ανάμεσα στα γεύματα για να έχεις καλύτερη ροή αμινοξέων, όχι ότι δεν κάνουν για πριν την προπόνηση, αλλά εκεί τα bcaa είναι καλύτερα.

salpas18
16-06-10, 14:54
γεια και παλι παιδια ενα φιλαρακι μου πηρε ενα στακ για πεστε και εσεις γνωμες

whey gold stadar
animal pak
no-xplode
size on
novedex xt
halodrol

καλο πρεπει να ειναι αλλα ακριβο και πολλα μαζι ετσι νομηζο εγω

Machiavelli
16-06-10, 15:11
no-xplode
size on
novedex xt
halodrol


Το no-xplode δε το πάω, αλλά αν τον πιάνει αυτόν ΟΚ. Δυνατό stack, ελπίζω να πήρε 2 κουτιά halodrol.

salpas18
16-06-10, 15:19
Το no-xplode δε το πάω, αλλά αν τον πιάνει αυτόν ΟΚ. Δυνατό stack, ελπίζω να πήρε 2 κουτιά halodrol.

ενα πηρε νομηζο ε 8α παρι και αλλο! :P το χαλο ειναι σαν το χ-φακτορ?
ετσι και αλλιος τελιονη νομηζο το χ-πλοντε του και 8α παρει μπλακ παουντερ καπος ετσι α και ειναι σε ογκο το σιζε ον ειναι καλητερο απο μια κα8αρι κρεατινι?

Machiavelli
16-06-10, 15:21
Υποτίθεται ναι, αλλά δε το έχω πάρει για να σου πω σίγουρα (για το halodrol). Όχι στα καπάκια κι άλλο νιτρικό δε θα τον πιάσει καλά, τσάμπα τα λεφτά. Αν θες κρεατίνη το καλύτερο που έχεις να κάνεις είναι να πάρεις μια καθαρή μονοϋδρική.

salpas18
16-06-10, 15:28
Υποτίθεται ναι, αλλά δε το έχω πάρει για να σου πω σίγουρα (για το halodrol). Όχι στα καπάκια κι άλλο νιτρικό δε θα τον πιάσει καλά, τσάμπα τα λεφτά. Αν θες κρεατίνη το καλύτερο που έχεις να κάνεις είναι να πάρεις μια καθαρή μονοϋδρική.

ναι και εγω αυτο του ειπα αλλα ι8ελε αυτο οκ τη να πεις αν εχει λευτα ας το παρει :P

εγω θα του ελεγα plasmajet halodrol novedex kretini monoudriki pak kai whey για πιο οικονομικα και πιο δυνατο στακ πυστευω ειναι!

roulis
23-06-10, 13:13
κολοψηθηκα απο φιλο μου να δοκιμασω το plasmajet γιατι μου ειπε τα καλυτερα.και ερχομαι εγω τωρα και ροταω:επειδη εγω κανω καθε μερα προπονηση εκτοσ κυριακησ και επειδη το plasmajet το παιρνεισ κα8ε δυο μερεσ και οχι παραπανω απο 4 φορεσ την βδομαδα θα μπορουσα να το συνδιασω με black powder?
δηλαδη καπωσ ετσι
δευτερα plasmajet
τριτη blackpowder
τεταρτη πλασματζετ
πεμπτη blackpowder
παρασκευη plasmajet
σαββατο black powder
κυριακη off

TEFAAtzis
23-06-10, 13:34
κολοψηθηκα απο φιλο μου να δοκιμασω το plasmajet γιατι μου ειπε τα καλυτερα.και ερχομαι εγω τωρα και ροταω:επειδη εγω κανω καθε μερα προπονηση εκτοσ κυριακησ και επειδη το plasmajet το παιρνεισ κα8ε δυο μερεσ και οχι παραπανω απο 4 φορεσ την βδομαδα θα μπορουσα να το συνδιασω με black powder?
δηλαδη καπωσ ετσι
δευτερα plasmajet
τριτη blackpowder
τεταρτη πλασματζετ
πεμπτη blackpowder
παρασκευη plasmajet
σαββατο black powder
κυριακη off

καλη ερωτηση,το black powder πως σου φαινεται???

Maxwell Wolfen
23-06-10, 13:58
ρε παιδες να ρωτησω σχετικα με το animal stack που το βαζεται στους κυκλους..
αυτο δεν ειναι λιγο αχρηστο για καποιον που ειναι κατω των 30??και λογικα οι ορμονες του θα πετανε?θα τον πιασει?

dhmhtrhs
24-06-10, 08:57
ρε παιδες να ρωτησω σχετικα με το animal stack που το βαζεται στους κυκλους..
αυτο δεν ειναι λιγο αχρηστο για καποιον που ειναι κατω των 30??και λογικα οι ορμονες του θα πετανε?θα τον πιασει?

λογικα ολα τα συμπληρωματα που εχουν σχεση με αυξηση της τεστοστερονης ειναι τελειως αχρηστα σε ηλικιες περιπου μικροτερες των 24 για μενα...μερικοι ομως παρασυρονται και βιαζονται και χαλανε τα λεφτα τους...εξαρταται ομως και απο τον οργανισμο..για το αν χρειαζεσαι ενα τετοιο προιον το καλυτερο ειναι να κανεις πρωτα μια εξεταση για ελευθερη τεστοστερονη πριν και μετα για να δεις αν οντως σε βοηθησε..

salpas18
24-06-10, 12:47
stack plasmajet halodrol novedex-xt kretini
καλησπερα παιδια χαρη σε ενα φιλο μου που εχει κανει αυτο το στακ και τον εχει δοσει καλα κερδη επιδι τον βλεπω και εγω κα8ε μερα μαζι γυμναστιριο παμε θα η8ελα να το δοκημασο και εγω καπια στηγμη εσεις τι λετε πια ειναι η γνωμη σας πιο 8α βγαζατε πιο 8α αφηνατε η πιο 8α συμπλιρονατε? παρεπιπτοντος εμπιριες απο συμπληροματα τα εξης (mass fx m-stack whey kreatini pak serious mass super pump no-xplode και κατι αλλες πρωτεινες "ογκου" ) ( και κατι αλλο επιδη εχω δει να σηνδιαζουν mass fx me novedex αυτο μπορει να γινει novedex και animal stak? ) αμα 8ελετε φοτο και σιστατικα να μου το πει καπιος να τα κατεβασω!

Maxwell Wolfen
25-06-10, 13:05
Για μενα παντως δε νοειται stack ογκου χωρις mstack.

salpas18
25-06-10, 14:17
Για μενα παντως δε νοειται stack ογκου χωρις mstack.

to m-stak το ειχα παρει αλλα τα ειχα κανει μανταρα το επερνα μονο μερες προπονισις και στα μισα εμα8α οτι πρεπει κα8ε μερα και δν μου εκανε δουλεια... τωρα δν ξερω στακ και μστακ τι δουλεια 8α κανουν..

Machiavelli
25-06-10, 14:25
Μη δώσετε τα λεφτά σας για το stak, πραγματικά θυμίζει προϊόν muscletech.

salpas18
25-06-10, 14:45
Μη δώσετε τα λεφτά σας για το stak, πραγματικά θυμίζει προϊόν muscletech.

:S αλι8εια? γτ πολυ λενε καλα λογια...! αλλα η δικη σου γνωμη ειναι καλη :P το ανιμαλ τεστ εχει και (αα) μιας και δν βρησκο το χ-φακτορ λεω να το δοκημασο καλο φενετε! και ειναι και αντι υστρογονο νομιζο :) αρα 2 σε 1 :P εσυ τι λες? βασικα πλεον το πσαχνο πολυ με τα συπλιροματα πριν τα παρο γτ αμα δν κανεις σωστη διατροφη και γυμναστικι δν κανουν τπτ αρχισα να μα8ενο μετα απο τοσο καιρο διαβασμα εδω μεσα εχω φαει και κραξιμο αλλα οκ για το καλο μου το εκαναν τα παιδια :clap::thumbup::toast:

Machiavelli
25-06-10, 14:54
To stak έχει λίγο απ' όλα (και πολλά πολύ η λίγο άχρηστα πράγματα tribulus, αργινίνη 750 mg και άλλα που ουσιαστικά δε θα κάνουν σχεδόν τίποτα), και zma σκέτο να πάρεις, θα δεις διαφορά από το αν δεν έπαιρνες. Το test από τη στιγμή που έχει ΑΑ είναι σίγουρα αποτελεσματικό. Δεν έχω ψάξει να δω τα υπόλοιπα συστατικά του, ούτε το έχω δοκιμάσει για να σου πω σίγουρα. Κι αυτό 2 κουτιά θέλει.

Maxwell Wolfen
25-06-10, 17:22
To stak έχει λίγο απ' όλα (και πολλά πολύ η λίγο άχρηστα πράγματα tribulus, αργινίνη 750 mg και άλλα που ουσιαστικά δε θα κάνουν σχεδόν τίποτα), και zma σκέτο να πάρεις, θα δεις διαφορά από το αν δεν έπαιρνες. Το test από τη στιγμή που έχει ΑΑ είναι σίγουρα αποτελεσματικό. Δεν έχω ψάξει να δω τα υπόλοιπα συστατικά του, ούτε το έχω δοκιμάσει για να σου πω σίγουρα. Κι αυτό 2 κουτιά θέλει.

Στο Animal Test που χει ΑΑ πρεπει να προσεχουμε να μην περνουμε ΚΑΘΟΛΟΥ αλλα λιπαρα οξεα?ουτε και απο τη διατροφη μας?γιατι κατι τετοιο εχω ακουσει

Machiavelli
25-06-10, 18:10
Το καθόλου είναι υπερβολή, σησαμέλαιο και ιχθυέλαιο κομμένα μόνο. Εγώ με AA (1 γραμμάριο) και 4-6 κουταλιές της σούπας ελαιόλαδο καθημερίνα είμαι εντάξει (μικροπονοκέφαλοι μόνο που και που). Κάποιος άλλος ενδεχομένως να μη παθαίνει τίποτα, αλλά ίσως και να έχετε μικρότερα όρια.

Maxwell Wolfen
25-06-10, 19:39
Το καθόλου είναι υπερβολή, σησαμέλαιο και ιχθυέλαιο κομμένα μόνο. Εγώ με AA (1 γραμμάριο) και 4-6 κουταλιές της σούπας ελαιόλαδο καθημερίνα είμαι εντάξει (μικροπονοκέφαλοι μόνο που και που). Κάποιος άλλος ενδεχομένως να μη παθαίνει τίποτα, αλλά ίσως και να έχετε μικρότερα όρια.

ενταξει βεβαια οχι σησαμελαο και ιχθελαιο δεν ειναι και λιγο....βρισκεται σε πολλα τροφιμα

Χρήστος Κ.
03-07-10, 19:45
Ρε παιδιά, γιατί παιδεύομαι ώρες, συνδυάζεται λιποδιαλύτης με νιτρικό?
Ρωτάω γιατί τα δυο θα τα πάρω πριν την προπόνηση οπότε μου φαίνεται λίγο βαρύ. Μιλάω για lipo6 black και hemorush....

panosdive
04-07-10, 01:32
stack mito+sizeon γηνετε

Χρήστος Κ.
04-07-10, 13:46
Τo size on αν δεν κάνω λάθος είναι φόρμουλα κρεατίνης και όχι νιτρικό.

Maxwell Wolfen
04-07-10, 15:44
για δεν παιρνεις το animal pump που εχει και κρεατινη και νιτρικο και να το συνδυασεις με το λιποδιαλυτη σου, εχει χαπακι μεσα που ειναι η καφεινη (το pump) οποτε αμα θες το βγαζεις και μενεις με τα stims του λιποδιαλυτη

Χρήστος Κ.
04-07-10, 17:22
για δεν παιρνεις το animal pump που εχει και κρεατινη και νιτρικο και να το συνδυασεις με το λιποδιαλυτη σου, εχει χαπακι μεσα που ειναι η καφεινη (το pump) οποτε αμα θες το βγαζεις και μενεις με τα stims του λιποδιαλυτη

Τα έχω και δε χρειάζεται να τα αγοράσω.

hunteranimator
26-07-10, 10:55
αυτο το stack το εχω κανει 2 φορες:40 λεπτα πριν το γυμνατσηριο
(1)νιτρικο οξιδιο απο την six stars ---2δοση
(2)νιτρικο απο την weider NOS X10 -2δοση
(3)φορμουλα storm της universal ---2δοση
(4)αμινοξεα bcca της warriorlab-------3δοση
(5)κρεατινη μονουδρ της warriorlab-1δοση
(6)πρωτειηνη warriorlab isolate-------2δοση
(7)testbooster vitrix της nutrex-------3δοση
(8) tribulus της optimum----------------4δοση
(9)CLA 90 της optimum------------------4δοση
το ξερω οτι ειναι ακαρπο και καπως επικυνδυνο μπλα μπλα απλα το δοκιμασα τα πρωτα λεπτα ειχα μια αναγουλα εντονη οπως εχουνε οι εγκυες.Επειδει δεν ειχα κανει ποτε μου κανενα stack ειπα να κανω αυτο.Δεν μπορω να πω οτι ειδα και τιποτα το ουαου βασηκα ειδα αλλαγες στην ενταση σε κατι φασεις ενιωθα τηλεκατευθηνομενος-εννοω στην δυναμη μου εβγαινε παρα πολυ δυναμη τιποτα παραπανο μονο αυτο μετα μου εφυγε.Πλεον μονο πρωτειηνη και κρεατινη η φορμουλα κρεατινης αντε και καμια βιταμινη ισως και καποιο λιποτροπικο στο μελλον.

beefmeup
26-07-10, 15:17
αυτο το stack το εχω κανει 2 φορες:40 λεπτα πριν το γυμνατσηριο
(1)νιτρικο οξιδιο απο την six stars ---2δοση
(2)νιτρικο απο την weider NOS X10 -2δοση
(3)φορμουλα storm της universal ---2δοση
(4)αμινοξεα bcca της warriorlab-------3δοση
(5)κρεατινη μονουδρ της warriorlab-1δοση
(6)πρωτειηνη warriorlab isolate-------2δοση
(7)testbooster vitrix της nutrex-------3δοση
(8) tribulus της optimum----------------4δοση
(9)CLA 90 της optimum------------------4δοση
το ξερω οτι ειναι ακαρπο και καπως επικυνδυνο μπλα μπλα απλα το δοκιμασα τα πρωτα λεπτα ειχα μια αναγουλα εντονη οπως εχουνε οι εγκυες.Επειδει δεν ειχα κανει ποτε μου κανενα stack ειπα να κανω αυτο.Δεν μπορω να πω οτι ειδα και τιποτα το ουαου βασηκα ειδα αλλαγες στην ενταση σε κατι φασεις ενιωθα τηλεκατευθηνομενος-εννοω στην δυναμη μου εβγαινε παρα πολυ δυναμη τιποτα παραπανο μονο αυτο μετα μου εφυγε.Πλεον μονο πρωτειηνη και κρεατινη η φορμουλα κρεατινης αντε και καμια βιταμινη ισως και καποιο λιποτροπικο στο μελλον.

φιλε ολα αυτα τα πηρες ταυτοχρονα πριν μια προπονα η καταλαβα λαθος??

hunteranimator
26-07-10, 15:34
πριν το γυμνατσηριο!μετα το γυμναστηριο τι να τα κανω?εκτος και αν η μανα μου ηθελε να της κανω φυλο για πιτα:green:.Λογο καποιας σχετικη απειριας[κυριως εμπειρικης] στον τομεα τον συμπληρωματων,δεν το ειδα και πολυ σοβαρα το θεμα.Και ουτε το μετανιωσα για αυτο και το εκανα και 2 φορα τωρα σιγα σιγα καταλαβαινω οτι ηταν καπως κουτο.Απλα ηθελα να δω πως θα αντιδρασω στο γυμναστηριο περα απο την παροδικη αυξηση δυναμης[περιπου 30 λεπτα] τιποτα αλλο δεν καταλαβα.Βασηκα πες οτι κανω σωστη χρηση νιτρικου καπου στους 2 μηνες και δεν εχω δει την παραμικρη διαφορα στην φλεβικοτητα και επειδει πιστευω οτι δεν με πολυπιανει ειπα να το αυξησω λιγο-πολυ την δοση,αλλα και παλι δεν ενιωσα και καμια μεγαλη διαφορα στην φλεβικοτητα.

beefmeup
26-07-10, 15:40
πριν το γυμνατσηριο!μετα το γυμναστηριο τι να τα κανω?εκτος και αν η μανα μου ηθελε να της κανω φυλο για πιτα:green:.Λογο καποιας σχετικη απειριας[κυριως εμπειρικης] στον τομεα τον συμπληρωματων,δεν το ειδα και πολυ σοβαρα το θεμα.Και ουτε το μετανιωσα για αυτο και το εκανα και 2 φορα τωρα σιγα σιγα καταλαβαινω οτι ηταν καπως κουτο.Απλα ηθελα να δω πως θα αντιδρασω στο γυμναστηριο περα απο την παροδικη αυξηση δυναμης[περιπου 30 λεπτα] τιποτα αλλο δεν καταλαβα.Βασηκα πες οτι κανω σωστη χρηση νιτρικου καπου στους 2 μηνες και δεν εχω δει την παραμικρη διαφορα στην φλεβικοτητα και επειδει πιστευω οτι δεν με πολυπιανει ειπα να το αυξησω λιγο-πολυ την δοση,αλλα και παλι δεν ενιωσα και καμια μεγαλη διαφορα στην φλεβικοτητα.

το ταυτοχρονα τονισα,οχι το πριν η μετα.

μμμ,καλα μετα απο 2 μηνες νιτρικο κοψτο λιγο..δεν θα βλεπεις διαφορα ετσι κ αλλιως αν το συνεχεισεις.

hunteranimator
26-07-10, 16:31
το ταυτοχρονα τονισα,οχι το πριν η μετα.

μμμ,καλα μετα απο 2 μηνες νιτρικο κοψτο λιγο..δεν θα βλεπεις διαφορα ετσι κ αλλιως αν το συνεχεισεις.
thanks beefmeaup για την συμβουλη αν και αυτο εκανα θα κοψω το νιτρικο.Και μια απορια εκτος απο την φλεβικοτητα,την εντονη αιματωση στα αγγεια,και τα πριξηματα,τι αλλο προσφαιρει το νιτρικο?

manos_
26-07-10, 17:37
Βαζε δυο νιτρικα μαζι και αμα σκασει κανα δικεφαλο μετα μην πεις οτι φταιει η κακη εταιρια που δεν προσεχει τους αγοραστες.Ποσο αιμα νομιζεις οτι αντεχει να μαζεψει ο μυς?Ωπα εχεις βαλει και τριτο.Καλα τυχερος εισαι που δεν επαθες τιποτα.Αμα κανεις με αυτα δικεφαλα με 30 δευτερα διαλειμα το χεις παρει στο χερι λεμε.

Toumpan0s
26-07-10, 17:46
Αυτά σε περίοδο γράμμωσης : Creatine Monohydrate (Warriorlab),Πρωτείνη πολλών πηγών (Myofusion).

Πολύ καλά αποτελέσματα και γενικά δεν εμπιστεύομαι τα λιποτροπικά και τα θερμογενετικά απο γυμνασμένος με κοιλιά έφτασα στο σημείο σε 30 μέρες με καθε μέρα προπόνηση για 2-3 ώρες να είμαι κομμάτια.

Πάντως το παν είναι η διατροφή και η σκληρή δουλειά.

manos_
26-07-10, 17:54
Αυτά σε περίοδο γράμμωσης : Creatine Monohydrate (Warriorlab),Πρωτείνη πολλών πηγών (Myofusion).

Πολύ καλά αποτελέσματα και γενικά δεν εμπιστεύομαι τα λιποτροπικά και τα θερμογενετικά απο γυμνασμένος με κοιλιά έφτασα στο σημείο σε 30 μέρες με καθε μέρα προπόνηση για 2-3 ώρες να είμαι κομμάτια.

Πάντως το παν είναι η διατροφή και η σκληρή δουλειά.

Αυτο θελω να το δω σε φωτο οτι με συμπληρωματα εγινες σε 30 μερες κομματια.Μαλλον στο μυαλο σου ειναι.

beefmeup
26-07-10, 19:26
thanks beefmeaup για την συμβουλη αν και αυτο εκανα θα κοψω το νιτρικο.Και μια απορια εκτος απο την φλεβικοτητα,την εντονη αιματωση στα αγγεια,και τα πριξηματα,τι αλλο προσφαιρει το νιτρικο?

placibo effect,ισως?

υποτιθεται οτι,βοηθαει να αποβαλουν οι μυς πιο γρηγορα γαλακτικο οξυ,αλλα αυτα τα λενε οι εταιριες.δεν υπαρχει κατι βασιμο.

απτην αλλη,κ για αυτα ακομα εχω καποιες αμφιβολιες,αν κ τα χρησημοποιω κ γω που κ που.

Roid Rage
26-07-10, 19:37
Φλεβικοτητα, αιματωση και πρηξιματα ερχονται ετσι κιαλλιως απο την προπονηση. Τα νιτρικα δεν κανουν τπτ απο αυτα. Δηλαδη κανατε ποτε χωρις νιτρικο και δεν τουμπανιασατε? Ολα στο μυαλο ειναι.
Δινουν μονο ενεργεια και μια αφυπνιση, ενα focus, αυτα ειναι τα πλεονεκτηματα.

manos_
26-07-10, 19:45
Φλεβικοτητα, αιματωση και πρηξιματα ερχονται ετσι κιαλλιως απο την προπονηση. Τα νιτρικα δεν κανουν τπτ απο αυτα. Δηλαδη κανατε ποτε χωρις νιτρικο και δεν τουμπανιασατε? Ολα στο μυαλο ειναι.
Δινουν μονο ενεργεια και μια αφυπνιση, ενα focus, αυτα ειναι τα πλεονεκτηματα.

Στο δικο σου μυαλο μαλλον ειναι επειδη δεν θελεις να παρεις και το ακυρωνεις.

Roid Rage
26-07-10, 19:52
Δεν υπηρχε περιπτωση να διατυπωσω αποψη χωρις να εχω δοκιμασει.
Εχω παρει τα περισσοτερα που κυκλοφορουν, οχι ολα γιατι βγαινουν συνεχως καινουρια, αλλα δεν τα παιρνω για τα πρηξιματα. Για το tunnel like focus τα παιρνω (π.χ. Focus-XT της SNS που δεν εχει αργινινη, γεμισματα, ζαχαρες και ενα σωρο αχρηστα πραγματα).

hunteranimator
26-07-10, 20:29
Βαζε δυο νιτρικα μαζι και αμα σκασει κανα δικεφαλο μετα μην πεις οτι φταιει η κακη εταιρια που δεν προσεχει τους αγοραστες.Ποσο αιμα νομιζεις οτι αντεχει να μαζεψει ο μυς?Ωπα εχεις βαλει και τριτο.Καλα τυχερος εισαι που δεν επαθες τιποτα.Αμα κανεις με αυτα δικεφαλα με 30 δευτερα διαλειμα το χεις παρει στο χερι λεμε.
ενας ξαδερφος μου οικοδομος πηρε στην πλατη του 200 κιλα και εσπασε η φλεβα στην γαμπα του.Οποτε και χωρις το νιτρικο μπορεις να παθεις κατι τετοιο μονο και μονο με τα κιλα και τα κιλα που κανω γενικα ειναι παρα πολλα για εμενα ας πουμε οτι κανω 2 σετ των 10-8 επαναληψεων και σκεφτομαι θα καταφερω τα αλλα 2-3 σετ?αν και τα καταφερνω σχεδον παντα οριακα,και βλεπω οτι με βελτιωνει αρκετα σωματικα[με δυναμωνει]ψυχικα[νιωθω ενα τσιτωμα].Βλεπω στο γυμναστηριο αλλα και σε διαφημησεις της gaspari κτλ να εχουνε φλεβες κτλ και λεω το περνω που το περνω το νιτρικο γιατι να μην μου δουλευει?γιατι ρε γαμοτο λεω....και εφοσον δεν βλεπω φλεβικοτητα ουτε με πολλα νιτρικα αλλα ουτε και κανενα πριξημο να μου μενει εστω για καποιες ωρες νιωθω σαν να περνω καραμελες οποτε δεν θα με φοβηζε να το κανω ολο αυτο επι 10 αλλα θα ηταν πολυ ανεγκεφαλο και ριψοκυνδινο για αλλους λογους.Βεβαια σε οσα λες δεν εχεις κανενα αδικο εισαι πολυ σωστος.

manos_
26-07-10, 20:47
Απλα στο λεω γιατι θυμαμαι μια φορα που ειχα παρει νιτριξ με νο ξπλοντ και φοβηθηκα οτι θα σπασει το χερι παρατησα την προπονηση ποσο αιμα να αντεξει ο μυς.

giorgospet
26-07-10, 21:33
αυτο το stack το εχω κανει 2 φορες:40 λεπτα πριν το γυμνατσηριο
(1)νιτρικο οξιδιο απο την six stars ---2δοση
(2)νιτρικο απο την weider NOS X10 -2δοση
(3)φορμουλα storm της universal ---2δοση
(4)αμινοξεα bcca της warriorlab-------3δοση
(5)κρεατινη μονουδρ της warriorlab-1δοση
(6)πρωτειηνη warriorlab isolate-------2δοση
(7)testbooster vitrix της nutrex-------3δοση
(8) tribulus της optimum----------------4δοση
(9)CLA 90 της optimum------------------4δοση
το ξερω οτι ειναι ακαρπο και καπως επικυνδυνο μπλα μπλα απλα το δοκιμασα τα πρωτα λεπτα ειχα μια αναγουλα εντονη οπως εχουνε οι εγκυες.Επειδει δεν ειχα κανει ποτε μου κανενα stack ειπα να κανω αυτο.Δεν μπορω να πω οτι ειδα και τιποτα το ουαου βασηκα ειδα αλλαγες στην ενταση σε κατι φασεις ενιωθα τηλεκατευθηνομενος-εννοω στην δυναμη μου εβγαινε παρα πολυ δυναμη τιποτα παραπανο μονο αυτο μετα μου εφυγε.Πλεον μονο πρωτειηνη και κρεατινη η φορμουλα κρεατινης αντε και καμια βιταμινη ισως και καποιο λιποτροπικο στο μελλον.

ΧΑΧΑ είσαι αρχηγός, αφού δεν έπαθες κανένα εγκεφαλικο.
πόσο καιρό το έπαιρνες; Μήπως είδες στο σώμα σου να φυτρώνουν κάτι κόκκικες φουσκίτσες σαν ελιές;

salpas18
26-07-10, 21:47
ΧΑΧΑ είσαι αρχηγός, αφού δεν έπαθες κανένα εγκεφαλικο.
πόσο καιρό το έπαιρνες; Μήπως είδες στο σώμα σου να φυτρώνουν κάτι κόκκικες φουσκίτσες σαν ελιές;

γιατι το λες αυτο φιλε για τις κοκκινες φουσκιτσες γιατι εγω ειχα βγαλη κατι τετιες!...:unsure:

hunteranimator
26-07-10, 23:58
γιατι το λες αυτο φιλε για τις κοκκινες φουσκιτσες γιατι εγω ειχα βγαλη κατι τετιες!...:unsure:
την σαλατα με τα νιτρικα την κανω ενα μηνα σχεδον[3 βδομαδες]
(1)νιτρικο οξιδιο απο την six stars ---2δοση
(2)νιτρικο απο την weider NOS X10 -2δοση
ειχα παθει ενα σοβαρο τροχαιο μετα τα χριστουγενα και επαθα μια μεγαλη αγγειακη εκχυμωση απο το στηθος την κοιλια μεχρι την λεκανη αυτο με αφησε πισω και το εριξα στις μπυρες[οχι απο νταλκα ετσι μου βγηκε,δεν μεθαγα]και γενικα χαλασα παρα πολυ.Οποτε με αφορμη αυτην εικονα http://www.acaiberryandcoloncleanse.com/images/Force_Factor_post2.jpg και αυτο το αρθρο[μερικες φορες δεν φορτωνει]http://www.acaiberryandcoloncleanse.com/force-factor και επειδει δεν με επιανε το νιτρικο απο το strom ειπα να κανω αυτην την σαλατα.Το σωμα μου αποφευγω τωρα να το κοιτω για να μην το συνηθησω και να βλεπω ποιο εντονα της αλλαγες μου[βιτσιο]και ειδα σημερα οτι οντως εχω αλλαξει πολυ σε ογκο και σε σκληροτητα.
τελος δεν εχω βγαλει κοκκινηλες ολα μου ειναι τα ιδια σωματικα,δηλαδη δεν εχω τιποτα και το κανω αυτο καπου στον 1 μηνα.

roulis
28-07-10, 10:39
εχω να πω το εξησ σχετικα με τα νιτρικα.τα νιτρικα σου δινουν ενταση στην προπονηση,διαρκεια και σε κανουν να κουραζεσαι λιγοτερο.
ητανε ενασ μηνασ οφ που δεν επερνα ουτε νιτρικο ουτε κρεατινη και σερνομουνα και εκανα το 2/3 των κιλων που εκανα μετα νιτρικα η την κρεατινη.
εκει βλεπεισ διαφορα και προκαλω οποιον δεν με πιστευει να το δοκιμασει.να παρει για 1 μηνα νιτρικο και μετα να το κοψει για ενα μηνα και 8α δει απο μονοσ του την διαφορα.
εχωντασ δοκιμασει τα εξησ νιτρικα
superpump
NO shotgun
προτεινω με διαφορα το δευτερο
το superμουφα εχμ.. συγνωμη το superpump ηθελα να πω δεν μου προσεφερε και πολλα.πολλυ διαφημιση.
το shotgun με ενα σκουπακι με κανει να 8ελω να τα σπασω ολα,εχει διαρκεια περιπου 1 ωρα και κατι και ειμαι στον μηνα ακομα δεν εχω ανεβει στα δυο σκουπακια.
στο μελλον θελω οποσδηποτε να δοκιμασω κυκλο BLACKPOWDER+PLASMAJET
ΕΙΔΩΜΕΝ..

hunteranimator
29-07-10, 19:32
εχω να πω το εξησ σχετικα με τα νιτρικα.τα νιτρικα σου δινουν ενταση στην προπονηση,διαρκεια και σε κανουν να κουραζεσαι λιγοτερο.
ητανε ενασ μηνασ οφ που δεν επερνα ουτε νιτρικο ουτε κρεατινη και σερνομουνα και εκανα το 2/3 των κιλων που εκανα μετα νιτρικα η την κρεατινη.
εκει βλεπεισ διαφορα και προκαλω οποιον δεν με πιστευει να το δοκιμασει.να παρει για 1 μηνα νιτρικο και μετα να το κοψει για ενα μηνα και 8α δει απο μονοσ του την διαφορα.
εχωντασ δοκιμασει τα εξησ νιτρικα
superpump
NO shotgun
προτεινω με διαφορα το δευτερο
το superμουφα εχμ.. συγνωμη το superpump ηθελα να πω δεν μου προσεφερε και πολλα.πολλυ διαφημιση.
το shotgun με ενα σκουπακι με κανει να 8ελω να τα σπασω ολα,εχει διαρκεια περιπου 1 ωρα και κατι και ειμαι στον μηνα ακομα δεν εχω ανεβει στα δυο σκουπακια.
στο μελλον θελω οποσδηποτε να δοκιμασω κυκλο BLACKPOWDER+PLASMAJET
ΕΙΔΩΜΕΝ..
roulis τον σεμπτεμρβη θα σταματησω τα νιτρικα,βασηκα θα τα σταματησω ολα για κανα 2-3 μηνες θα γυρισω στην εποχη π,σ,[προ συμπληρωματων]και θα σου πω εγω εχω δοκιμασει το storm μου εδωσε ογκο δυναμη και μου αφησε μονιμα αποτελεσματα six stars nitric πατατα και NOS X10 πολυ δυνατο νιτρικο θεωρειται εμενα δεν με ποιανει μια φορα εκανα 2 ωρες βαροι με μικρα διαληματα και ειδα οτι τα πριξηματα που ειχα εκεινη την στιγμη μου μεινανε για 3 μερες[και χαιρομουνα ο κουτος νομιζα πως θα ειναι μονιμα].Απο αντοχη δεν το πιστευω,να σου πω την αληθεια δεν εχω καταλαβει ακριβως τι κανουνε[τουλαχιστον σε εμενα,μπορω να πω πως ειναι ενα + ενα plus στον θεμα του ογκου]θα το δοκιμασω και θα σου πω.Προς το παρον την κανω το βραδακι παω χαλκιδικη για 5-6 μερουλες.Καλα να περνατε πατε δεν πατε πουθενα.

Gorillas
30-07-10, 13:53
Γεια κ από μένα το στακ που χρησιμοποιώ εγώ είναι

μισή ώρα πριν τη προπόνηση mitotropin (gaspari nutrition)

αμέσως πριν την προπόνηση universal animal nitro (αμινοξέα) κ καρνιτίνη 15 gr

μετά την προπόνηση παίρνω πάλι universal animal nitro (αμινοξέα)

μισή ώρα μετά πίνω τη πρωτείνη ( elite whey protein isolate dymatise nutrition) με γλουταμίνη ( joe weider victory l glutamine)

κ το βράδυ πριν κοιμηθώ παίρνω zma

αυτά στις 5 μέρες που κάνω προπόνηση στις μη προπονήσιμες μέρες πρωτείνη , λιποδιαλύτη κ ζμα.

Toumpan0s
04-08-10, 00:00
Αυτο θελω να το δω σε φωτο οτι με συμπληρωματα εγινες σε 30 μερες κομματια.Μαλλον στο μυαλο σου ειναι.

Στο μυαλό μου δεν είναι το έχουν δει και άλλοι , αλλά να σημειώσω εδώ οτι πριν αρχήσω συμπληρώματα και διατροφή δεν ενδιαφερόμουν και τόσο για το πως είμαι και έτρωγα σχεδόν κάθε μέρα απ' έξω και γυμναστήριο πήγαινα το βράδυ και παρέλειπα πολλές ασκήσεις:(

Devil Randime
04-08-10, 19:15
Καλησπέρα και απο μένα παιδιά!
Εγω χρησιμοποιώ τα εξής:
Mesotech (πρωί+ μετα προπόνηση)
Recharge (Πριν τα γεύματα μου)
C2 Ethyl ester creatine
MYOSHOCK (πριν απο κάθε προπόνηση)
INTRAVOL (κατα τη διάρκεια προπόνησης)

Τωρα αν κάποιο απόγευμα, κάνω καμιά χαλαρή προπόνηση σπίτι μου ( κανα κοιλιακό και 1 -2 ασκησεις με βαρυ), μετά πίνω τα AMINO PRO της All Star που είναι σε αμπούλες και αφήνω το mesotech για πριν τον ύπνο.

Aν και κάποια από αυτά θα τα σταματήσω, κυρίως λόγω το ότι δεν συμφέρουν οικονομικά. Μέχρι τότε πάντως αυτό ειναι το stack μου.
Aν τώρα με ρωτούσατε ποια τα αγαπημένα μου, θα σας έλεγα σίγουρα C2 Ethyl ester creatine και Recharge!

Με εκτίμηση,
Παναγιώτης :)

TEFAAtzis
04-08-10, 19:19
σιγουρα δεν εχεις ειπαμε καποια σχεση με το bbclub ε???:P

Devil Randime
04-08-10, 19:24
χαχαχαχαχα!!!
Οχι αλήθεια :P

TEFAAtzis
04-08-10, 22:27
οκ σε πιστευω:P

Devil Randime
05-08-10, 00:01
Mε βρήκες καλούλη και με εκμεταλεύεσαι Δημητριε για να με εμπαίζεις!
ΝΤΡΟΠΗ ΣΟΥ! :P :sneaky:

Χαχαχαχα!!

Με εκτίμηση,
Παναγιώτης :thumbup:

Georges
05-08-10, 00:17
C,E,T (BOL) + low dose novedex xt

noz1989
05-08-10, 12:59
Γεια κ από μένα το στακ που χρησιμοποιώ εγώ είναι

μισή ώρα πριν τη προπόνηση mitotropin (gaspari nutrition)

αμέσως πριν την προπόνηση universal animal nitro (αμινοξέα) κ καρνιτίνη 15 gr

μετά την προπόνηση παίρνω πάλι universal animal nitro (αμινοξέα)

μισή ώρα μετά πίνω τη πρωτείνη ( elite whey protein isolate dymatise nutrition) με γλουταμίνη ( joe weider victory l glutamine)

κ το βράδυ πριν κοιμηθώ παίρνω zma

αυτά στις 5 μέρες που κάνω προπόνηση στις μη προπονήσιμες μέρες πρωτείνη , λιποδιαλύτη κ ζμα.

:shock::shock::shock:

Ρε φιλε 15 γρ καρνιτινη?????

Gorillas
05-08-10, 17:02
ναι έχεις δίκιο λάθος διατύπωση η δόση ειναι 15 γρ κ περιέχει 1100 mg καρνιτίνη της
dymatize nutrition l carnitine :thumbup:

Devil Randime
09-08-10, 16:10
Εμένα το stack μου πλέον θα είναι το εξής:
A2 Pump + C2 Creatine(Labrada)

Κρατάω το mesotech μεχρι νεωτέρας για πρωί και πριν τον ύπνο.
Και για μετά προπόνηση (μπασκετ) Nitrotech pro series.

Για πριν προπόνηση θα αποσύρω το MYOSHOCK (αρκετά ακριβό) και θα προτιμήσω σκέτα χάπια πρωτείνης στην ίδια δοση με αυτη που έπαιρνα και με το MYOSHOCK.

Για την διάρκεια της προπόνησης μου λέω να παω σε μια πιο φτηνή λύση και να αποσύρω το Intravol (πολυ ακριβό) και να παω σε κάτι φτηνό (Isostar, Aminovit Fitness).

salpas18
09-08-10, 16:10
C,E,T (BOL) + low dose novedex xt

και δεν μας ειπες τι ακρυβος σου εκανε αυτο το στακ οπιος θελει οταν λεει για τα στακ του να μας λεει και εντιποσεις οποιος θελει :P:toast:

Devil Randime
09-08-10, 16:44
και δεν μας ειπες τι ακρυβος σου εκανε αυτο το στακ οπιος θελει οταν λεει για τα στακ του να μας λεει και εντιποσεις οποιος θελει :P:toast:

Ναι ασφαλώς! Εχεις δικιο συγνώμη ;)
Κοιταξτε. Εγώ μεχρι και σήμερα (το βραδυ τελειώνει το κουτάκι) έπαιρνα το recharge! της Labrada. Αυτο μέσα είχε τo A2( arginine), BA( humanofort) και C2 (ethyl ester creatine). Ενα stack από μόνο του. Οι ποσότητες αυτών βέβαια δεν είναι το ίδιο με το να επαιρνες το καθενα ξεχωριστά , αλλά οκ.
Τις πρωτες μερες που το έπαιρνα πριν τα γευματα μου είχε φοβερα πρηξιματα και μαζι με την κρεατινη ειχα αποτελέσματα (βεβαια καποιες φορες δεν έπαιρνα την ακριβή δοσολογια) και το βλεπω μετά απο 1.5 μηνα.

Οποτε λέω να προτιμήσω καθαρή αργινινη της Labrada(για να δω και σκετη τι θα μου κανει σε δοση 3.1 γρ την ημερα που συνισταται) μαζι με την κρεατίνη να είμαι κομπλε.
Οσον αφορα τα προιοντα της Muscletech πανω μου έχουν αποτελεσμα(πήρα λίγο όγκο) απλώς τα θεωρώ ακριβά και γι'αυτο δε θα τα ξαναπάρω λογικά...

deluxe
15-08-10, 01:21
Σκεφτομαι για το εξης stack :

purple wraath
plasmajet
jack3d
kre-alkalyn

τι λετε;

Devil
15-08-10, 01:43
Σκεφτομαι για το εξης stack :

purple wraath
plasmajet
jack3d
kre-alkalyn

τι λετε;

καλο ακουγετε

πως θα τα χρεισιμοποιησεις?

deluxe
15-08-10, 01:52
plasmajet + 1 scoop jack3d pre ( plasmajet 1-2 ωρες πριν , jack3d 20 λεπτα πριν ). Αν εχω προπονηση και την επομενη ημερα θα παιρνω μονο jack3d.

purple wraath + 15gr hydrowhey intra

kre-alkalyn να πω την αληθεια δε ξερω πως θα την παρω. Μαλλον 1,5γρ πριν και 1,5γρ μετα.

Devil
15-08-10, 02:03
plasmajet + 1 scoop jack3d pre ( plasmajet 1-2 ωρες πριν , jack3d 20 λεπτα πριν ). Αν εχω προπονηση και την επομενη ημερα θα παιρνω μονο jack3d.

purple wraath + 15gr hydrowhey intra

kre-alkalyn να πω την αληθεια δε ξερω πως θα την παρω. Μαλλον 1,5γρ πριν και 1,5γρ μετα.

αν και μ φαινοντε πολλα γινετε να τα στακαρεις ολα μαζι

λοιπον

plasmajet: 1 ωρα πριν το wo

jack3d: 3 scoops 20' πριν

purple wraath: intrawo κανονικη δωση γουλια γουλια αναμεσα στα set

hydro whey: κρατατη για το postwo και παρε κανονικη δωση και βαλτη μαζι με wms/vitargo

krealkalin: 3γρ την ημερα σε 2 δωσεις μια πρωι κ η αλλη απογευμα-βραδι με αδειο στομαχι

deluxe
15-08-10, 02:57
Την hydro πιο πολυ για Intra θα την αγορασω. Για ποστ εχω την 2κιλη οπτιμουμ μαζι με waxy/maltodextrin.

Αν παιρνω κοντα στα 20γρ πρωτεινης intra, τοτε αυτοματως μειωνεται και η δοση στο Post, που θα βαζω αλλα 20, αντι για 35.

Devil
15-08-10, 03:07
Την hydro πιο πολυ για Intra θα την αγορασω. Για ποστ εχω την 2κιλη οπτιμουμ μαζι με waxy/maltodextrin.

Αν παιρνω κοντα στα 20γρ πρωτεινης intra, τοτε αυτοματως μειωνεται και η δοση στο Post, που θα βαζω αλλα 20, αντι για 35.

οκ οπως θες

απλα δεν μου γεμιζει το ματι η hydro δεν ξερω ισως επειδη ειναι της ΟΝ:green:

μπορεις να κανεις κ ετσι;)

deluxe
15-08-10, 03:17
jack3d: 3 scoops 20' πριν Απ'οτι διαβασα και σε καποια αλλα forums του εξωτερικου, ειναι υπερβολικο plasmajet μαζι με 3 scoops jack3d. Μπορει να παθω και τιποτα. Καλυτερα 1 scoop τις ημερες που θα παιρνω και το plasmajet. Αντε και 200mg καφεϊνης.

Devil
15-08-10, 03:49
Απ'οτι διαβασα και σε καποια αλλα forums του εξωτερικου, ειναι υπερβολικο plasmajet μαζι με 3 scoops jack3d. Μπορει να παθω και τιποτα. Καλυτερα 1 scoop τις ημερες που θα παιρνω και το plasmajet. Αντε και 200mg καφεϊνης.

την εξτρα καφεινη γιατι? αφου εχεις το jack3d καφεινη και 1,3-Dimethylamylamine

οχι καφεινη μαζι με νιτρικο
εγω δεν θα τα εβαζα μαζι αυτα

κοιτα 3 σκουπ ειναι η κανονικη του δωση, το ξερω οτι ειναι δυνατο λογο των stims αλλα φτανεις εκει σιγα σιγα ξεκινοντας απο 1 σκουπ

το plasmajet δεν εχει stims τι να παθεις?

το μονο που μπορεις να παθεις ειναι να σου ελαφρινει το πορτοφολι
αντε και κανα εμετο με ολα αυτα μεσα σε λιγοτερο απο μια ωρα

:green:

thegravijia
30-11-10, 22:36
προτεινεται κανα αλλο στακ
εγω λεω να βαλω κρεατινη - μ-στακ πειτε και κανα ακομα να προσθεσω

Panagiot1s
30-11-10, 22:53
nano vapor (30' πριν την προπονηση) - size on κατα τη διαρκεια της προπονησης.
Στην τριτη εβδομαδα ειχα ανεβει περιπου 10+ κιλα σε ολες τις ασκησεις, ακομα και στα δικεφαλα. Σε συνδιασμο με πρωτεινη και καλη διατροφη εννοειτε.

thepistol
01-12-10, 02:47
animal pak-animal pump-animal mstack-gold on standard ειναι πολυ καλος συνδιασμος ο οποιος δοκιμασμενος με stack Aντι του mstack δεν ειχε τα ιδια αποτελεσματα.ισως τωρα να εβγαζα το pump να εβαζα size on + novedeχ και πιστευω θα πεταει το στακ!!

tommygunz
01-12-10, 15:33
προτεινεται κανα αλλο στακ
εγω λεω να βαλω κρεατινη - μ-στακ πειτε και κανα ακομα να προσθεσω

:thumbup:
Έτοιμα τα έχω να τα ξεκινήσω αυτά ακριβώς και εγώ, αλλά προς το παρόν κάθονται γιατί πρέπει να βρω 3 βδομάδες συνεχόμενες που να μην φύγω από το σπίτι. Για κάνα νιτρικό χωρίς stims ψάξου αν θες, αφού stims έχει και το m-stak. Ίσως να έπαιζα με κάνα purple wraath για intra, έχει και β-αλανίνη και citrulline μέσα. Αλλά και μόνα τους αυτά τα 2 να τα παίξεις δε νομίζω να υπάρχει πρόβλημα...

TEFAAtzis
01-12-10, 18:47
αυτο που ειχα κανει και μου αρεσε
Plasmajet(1 ωρα πριν),BCAA (10 λεπτα πριν),Size On Max Performance(intra και οτι εμενε post),ΒCAA(post)

thegravijia
01-12-10, 20:03
:thumbup:
Έτοιμα τα έχω να τα ξεκινήσω αυτά ακριβώς και εγώ, αλλά προς το παρόν κάθονται γιατί πρέπει να βρω 3 βδομάδες συνεχόμενες που να μην φύγω από το σπίτι. Για κάνα νιτρικό χωρίς stims ψάξου αν θες, αφού stims έχει και το m-stak. Ίσως να έπαιζα με κάνα purple wraath για intra, έχει και β-αλανίνη και citrulline μέσα. Αλλά και μόνα τους αυτά τα 2 να τα παίξεις δε νομίζω να υπάρχει πρόβλημα.../
τελικα το μστακ κανει τιποτα?
το χεις ξαναπαρει?

tommygunz
01-12-10, 20:42
Δεν το έχω ξαναπάρει. Αλλά feedback έχει πολύ καλό. Έχω διαβάσει και κριτικές που λένε για μεγάλα gains και τρομερή άνοδο σε δύναμη, αλλά κρατάω μικρό καλάθι. Και επίσης την πρώτη φορά απ' ότι έχω διαβάσει τους πιάνει όλους καλά, τη δεύτερη δεν τους πιάνει και τόσο...

Edit: Μπες και στο store του bb.com άμα θελεις και πήγαινε στο μ-στακ στα reviews, μπορείς να δεις εκει feedback...

beefmeup
18-12-10, 17:35
ενα update,για εδω..

μεχρι στιγμης εκτος απο αυτα που ειχα αναφερει στο προηγουμενο ποστ μου,αυτα που περνω αυτη την περιοδο,ειναι ισως το καλυτερο στακ που εχω κανει ποτε..
απλα μου εκατσε.

πρωτεινη,αμινο,waxy,testforce(1+2),κρεατινη μονουδρικη,κ pump bol,πριν τις προπονες.

ολα τα λεφτα λεμε...εχω παθει σοκ.:thumbup:

Lao
18-12-10, 17:43
Παραθέτω το δικό μου ιδανικό στακάρισμα που ακολουθώ αυτό τον καιρό.

- ΠΡΩΙ

500 γραμμάρια βιταμίνη C
10 γραμμάρια πρωτεϊνη με μισό λίτρο γάλα
2-3 χαπάκια μαγιά μπύρας ή 2 ταμπλέτες Uni-Liver

- ΜΕΣΗΜΕΡΙ

1 σακουλάκι Animal Pak
2 ταμπλέτες Uni-Liver

- ΠΡΙΝ ΤΗΝ ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ (απογευματόβραδο)

3-4 ταμπλέτες Uni-Liver

- ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ

3-4 ταμπλέτες Uni-Liver
5 γραμμάρια κρεατίνη συν 40-50 γραμμάρια υδατάνθρακα

- ΒΡΑΔΥ

2-4 κάψουλες Ω3
1 κάψουλα μουρουνέλαιο
25-30 γραμμάρια πρωτεϊνη

Αυτό το compo σε εμένα δουλεύει. Ανέβασμα σε αντοχή και δύναμη, τόσο σε ισομετρικές ασκήσεις, όσο και με ασκήσεις με βάρη. Έχω προσέξει μια αύξηση 10-20% στα κιλά που σηκώνω. Ύψος 1.95 και βάρος 100 κιλά.

Πάντοτε ανοιχτός σε γνώμες. :)

noz1989
18-12-10, 17:45
ενα update,για εδω..

μεχρι στιγμης εκτος απο αυτα που ειχα αναφερει στο προηγουμενο ποστ μου,αυτα που περνω αυτη την περιοδο,ειναι ισως το καλυτερο στακ που εχω κανει ποτε..
απλα μου εκατσε.

πρωτεινη,αμινο,waxy,testforce(1+2),κρεατινη μονουδρικη,κ pump bol,πριν τις προπονες.

ολα τα λεφτα λεμε...εχω παθει σοκ.:thumbup:
αναλυτικα θα μας πεις οταν τελέιωσεις??

ποσα κιλα εβαλες, απο εμφανιση, κιλα που παιζεις κλπ???

PETROS019
19-12-10, 13:46
super pump premium whey πολυ πσαγμενη πρωτεινη ιπερτερει στις λεπτομεριες απο την gold και μονοεδρυκη εχο μεινει πολι ευχαριστημενος

Ευρης
10-02-11, 20:17
super pump premium whey πολυ πσαγμενη πρωτεινη ιπερτερει στις λεπτομεριες απο την gold και μονοεδρυκη εχο μεινει πολι ευχαριστημενος

Εταιρεια?

aris1988
23-03-11, 19:05
σκεφτομε να χρησιμοποιησω τα εξης προιοντα με σκοπο τη μοιωση λιπους αλλα παραληλα να κρατησω και το μυικο μου ιστο.λοιπν σκεφτομε να παρω για ενα μιση μηνα:
πρωι μια καψουλα anavite,μια καψουλα lipo black και ενα σκουπ iso ultra whey
πριν το μεσημεριανο 1 καψουλα lipo black
μαζι με το φαγητο 2 καψουλες uni liver και μια καψουλα ω3
πριν τη προπονηση 1 καψουλα lipo black 2 καψουλες uni liver και ενα scoop storm(uunivesal)
μολις τελειωσω τα βαρη και πριν την αεροβια(μιση ωρα κανω)4 καψουλες bcaa της reflex και 5 γραμαρια creatine creapure
αμεσως μετα και την αεροβια ενα σκουπ iso ultra whey
μια πριν τον υπνο 1 σκουπ myofusion
και αμεσως πριν τον υπνο zma kai beta alanini.

και τον επομενο ενα μηνα θα παρω για να φυγουν τα νερα που θα χω παρει.πρασσινο τσαι καψουλες,καψουλες ω3 θα συνεχισω το anavite αλλα θα το παιρνω μερα παρα μερα,πρωτεινη instant whey κρεατινη kre alkalyn και beta alanini..και ισως και καποιο post work.
Πως βλεπετε ετσι οπως τα χω σχεδιασει?ειναι παρα πολλα?προτεινετε να βγαλω καποιο?η μηπως να αντικαταστησω κατι?

aris1988
23-03-11, 21:11
εεεε κανεις να βοηθησει?devil,beef τα φωτα σας please..

Devil
23-03-11, 21:22
οχι ουτε καν χαλια εινα....

καταρχην μην παρεις το lipo6black αλλα καλητερα το lipo6..... εισαι μικρος για να παιζεις με τον θυροειδη σου....





πριν το πρωινο.....30'.... lipo6

πρωινο..... anavite και Ω3

πριν το μεσημεριανο..... 30' lipo6

πριν την προπονηση...... 30-20' lipo6 + storm + uniliver + β-αλανινη

πριν απο αεροβια......... bcaa

τελος προπονησεις....... whey + malto + creatine

2 ωρες μετα το τελευταιο γευμα σου.... zma.... και μετα απο 45-60' myofusion....

aris1988
23-03-11, 21:37
thanks very much!σε φαση καυση λιπους που θελω εγω η krealkalyn θα κανει δουλεια?η καλυτερα η καλυτρερα τη creapure τηε reflex και με σωστη διατροφη αεροβια και το lipo θα τα καταφερω να μη βαλω πολλα νερα?

Devil
23-03-11, 21:39
νερα θα βαλεις..... αλλα τι σε νοιαζει μετα απο 2-3 μερες χωρις κρεατινη φευγουν....

εγω θα ελεγα creapure.... η αλλη ειναι απατη....

den23
23-03-11, 23:25
αυτό το κάνω τώρα...

πρωί πολυβιταμίνη λάμπερτς+w 3

μιση ώρα πριν τη προπόνηση ένα scoop performance matrix caffeine free

μετά τη προπόνηση 110 γραμμάρια(αντί για 145 που συνισταται) one stop xtreme

βραδυ πριν τον ύπνο 3 κάψουλες zinc matrix

Lao
25-03-11, 14:40
νερα θα βαλεις..... αλλα τι σε νοιαζει μετα απο 2-3 μερες χωρις κρεατινη φευγουν....

εγω θα ελεγα creapure.... η αλλη ειναι απατη....

Αν αναφέρεσαι στην Kre-Alkalyn, απάτη δεν είναι. Εγώ τουλάχιστον είδα τα ίδια αποτελέσματα με την κλασσική μονοϋδρική.

sofos
25-03-11, 14:47
αυτό το κάνω τώρα...

πρωί πολυβιταμίνη λάμπερτς+w 3

μιση ώρα πριν τη προπόνηση ένα scoop performance matrix caffeine free

μετά τη προπόνηση 110 γραμμάρια(αντί για 145 που συνισταται) one stop xtreme

βραδυ πριν τον ύπνο 3 κάψουλες zinc matrix

ωραιο στακ....το one stop xtreme απο ελλαδα το βρηκες?

den23
25-03-11, 17:49
όχι από αγγλια το φερα φίλε με 56 ευρω...
βασικα σκεφτομουν μήπωϛ υπάρχει κάτι που μπορώ να προσθέσω στο στακ... ίσωϛ κάτι σε ιντρα... δεν ξέρω κανείϛ καμία ιδεα;;;

den23
25-03-11, 18:02
no one??

Anithos
25-03-11, 19:09
αυτό το κάνω τώρα...

πρωί πολυβιταμίνη λάμπερτς+w 3

μιση ώρα πριν τη προπόνηση ένα scoop performance matrix caffeine free

μετά τη προπόνηση 110 γραμμάρια(αντί για 145 που συνισταται) one stop xtreme

βραδυ πριν τον ύπνο 3 κάψουλες zinc matrix
μιας και αναφερες το performance matrix caffeine free ..πινεται ..διαλυεται ..πως ειναι ;

den23
25-03-11, 23:25
μιας και αναφερες το performance matrix caffeine free ..πινεται ..διαλυεται ..πως ειναι ;

διαλυτοthτα μέτρια μενει κάτι που και που αλλα από γευση είναι μια χαρα... πίνετε ανετοτατα για να μην πω ευχαριστα(fruit punch)...

den23
25-03-11, 23:26
αϛ πει κάποιοϛ καμία ιδέα για το τι μπορώ να προσθέσω στο στακ...

tommygunz
26-03-11, 16:31
αϛ πει κάποιοϛ καμία ιδέα για το τι μπορώ να προσθέσω στο στακ...

Τι στατς έχεις; (Ύψος-βάρος-ποσοστό λίπους)

Μπορείς να βάλεις το purple wraath για intra.
Για pre-wo μπορείς να βάλεις κρεατίνη μονοϋδρικη (creapure) όπως και για post-wo. Για οδηγίες λήψης πήγαινε στο θέμα με την κρεατίνη.;)

den23
26-03-11, 18:13
Τι στατς έχεις; (Ύψος-βάρος-ποσοστό λίπους)

Μπορείς να βάλεις το purple wraath για intra.
Για pre-wo μπορείς να βάλεις κρεατίνη μονοϋδρικη (creapure) όπως και για post-wo. Για οδηγίες λήψης πήγαινε στο θέμα με την κρεατίνη.;)
1.80-77 κιλα-13% λιποσ(μετρημενο με αυτό το μηχανιμα που είναι σαν τιμονi που είχε η διατροφολογοσ)... ουσιαστικά παίρνω στο prewo 2.5 creapure γιατί έχει μέσα το performance matrix και αλλα 4 στο postwo γιατί τόσα έχει το one stop xtreme... άρα από κρεατινη είμαι οκ...
το purple wrath η το purple intrain είναι καλύτερο intra??? μπορώ να πάρω κάτι από τα δύο εφόσον δεν έχουν κρεατινη μεσα;

den23
27-03-11, 03:52
m-stak???

beefmeup
27-03-11, 22:59
m-stak???

τσαμπα λεφτα.

den23
28-03-11, 00:15
τσαμπα λεφτα.

αντιπροταση;;; η σου φαίνονται αρκετά αυτά που έχω ήδη στο στακ;;;

Devil
28-03-11, 10:55
το m-stack δεν τα αξιζει τα λεφτα του....

den23
28-03-11, 13:41
το m-stack δεν τα αξιζει τα λεφτα του....

αντιπροταση;;;

Devil
28-03-11, 14:31
αντιπροταση;;;

καμια μπριζολα.....?:green:

beefmeup
28-03-11, 14:48
αντιπροταση;;;

εξαρταται τι θες να κανεις..ειναι κατι πολυ γενικο αυτο που ρωτας..

sofos
28-03-11, 15:19
αντιπροταση;;; η σου φαίνονται αρκετά αυτά που έχω ήδη στο στακ;;;

Παρε το prometheus rising της Man :green:

den23
28-03-11, 15:24
καμια μπριζολα.....?:green:

xaxaxax... από δαυτεϛ τρωω αρκετεσ... βσκ μενω σε αυτά και βλεπουμε...

beef για κανα καλό ιντρα σκεφτομουν πιο πολυ...

sofos αυτό που λεϛ τι είδουϛ συμπληρωμα ειναι;;;

Devil
28-03-11, 17:05
Παρε το prometheus rising της Man :green:

κατι δεν μου αρεσει σε αυτο.... και μαλλον ειναι η agmatine....
βεβαια δεν εχω ασχοληθει ιδιαιτερα με αυτο... αλλα με προβληματιζει η agmatine μαζι με DAA....


xaxaxax... από δαυτεϛ τρωω αρκετεσ... βσκ μενω σε αυτά και βλεπουμε...

beef για κανα καλό ιντρα σκεφτομουν πιο πολυ...

sofos αυτό που λεϛ τι είδουϛ συμπληρωμα ειναι;;;

αν θες κατι για ιντρα.... τοτε πας σε αμινοξεα.... bcaa καμια b-alanine αντε και κιτρουλινη....

αυτο που λεει ο σοφος ειναι testbooster....

den23
28-03-11, 22:33
κατι δεν μου αρεσει σε αυτο.... και μαλλον ειναι η agmatine....
βεβαια δεν εχω ασχοληθει ιδιαιτερα με αυτο... αλλα με προβληματιζει η agmatine μαζι με DAA....



αν θες κατι για ιντρα.... τοτε πας σε αμινοξεα.... bcaa καμια b-alanine αντε και κιτρουλινη....

αυτο που λεει ο σοφος ειναι testbooster....

παίζει κανα προιον που να έχει bcaa και beta alanine μεσα;;;
επίσηϛ δεν παίζει ρολο που παίρνω 0.9 γραμμαρια beta alanine και 5 bcaa prewo και αλλα 10γρ bcaa μετά τη προπονα μαζί με 1.8 γραμμαρια βετα αλανινε(ολα αυτά από τα συμπληρωματα που χρησιμοποιω)
προτεινε μου κάποιο συμπληρωμα για ιντρα που να παίζει ελλάδα ομωσ... ...

sofos
29-03-11, 02:42
παίζει κανα προιον που να έχει bcaa και beta alanine μεσα;;;
επίσηϛ δεν παίζει ρολο που παίρνω 0.9 γραμμαρια beta alanine και 5 bcaa prewo και αλλα 10γρ bcaa μετά τη προπονα μαζί με 1.8 γραμμαρια βετα αλανινε(ολα αυτά από τα συμπληρωματα που χρησιμοποιω)
προτεινε μου κάποιο συμπληρωμα για ιντρα που να παίζει ελλάδα ομωσ... ...

vpx synthesize,vpx power shock,nutrabolics aminocell.....

den23
02-04-11, 14:28
ποιο από τα παρακάτω στακ θα προτιμουσατε σε περίοδο BULKING up που δεν μαϛ νοιάζει η ζάχαρη αλλα θέλουμε να κερδισουμε μαζα(σεπτεμβρησ-οκτοβρησ-νοεμβρησ-δεκεμβρηϛ είναι οι συνηθεστεροι μηνεϛ που μπανουν όλοι σε τέτοια διαδικασια)...

σκεφtiκα λοιπόν κάποια στακ και θέλω τη γνώμη σαϛ για το ποιο θα ήταν το ιδανικοτερο για τετοιεϛ περιοδουϛ...

1) -μια καλή whey+ (μαλτοδεξτρινη η δεχτροζη η συνδιασμοϛ των δύο)(η βαση μασ)
-Universal Nutrition Storm preworkout
-Universal Nutrition Storm postworkout

2)-μια καλή whey+ (μαλτοδεξτρινη η δεχτροζη η συνδιασμοϛ των δύο)
-Universal Nutrition Shock Therapy preworkout
-Universal Nutrition Storm postworkout

3)-μια καλή whey+ (μαλτοδεξτρινη η δεχτροζη η συνδιασμοϛ των δύο)
-Gaspari SuperPump Max preworkout
-Universal Nutrition Storm postworkout

4)-μια καλή whey+ (μαλτοδεξτρινη η δεχτροζη η συνδιασμοϛ των δύο)
-Thermolife C-Bol preworkout
-Thermolife C-Bol postworkout

5)-μια καλή whey+ (μαλτοδεξτρινη η δεχτροζη η συνδιασμοϛ των δύο)
-Thermolife Pump-Bol preworkout
-Thermolife C-Bol postworkout

6)-μια καλή whey+ (μαλτοδεξτρινη η δεχτροζη η συνδιασμοϛ των δύο)
-Controlled Labs Purple Wraath preworkout
-Controlled Labs Green MAGnitude postworkout
ακούω γνωμεσ...
ελπίζω να μην είναι off topic ήταν το πιο κοντινο topic που βρήκα σε αυτό που ρωταω...

Lao
02-04-11, 17:29
ποιο από τα παρακάτω στακ θα προτιμουσατε σε περίοδο BULKING up που δεν μαϛ νοιάζει η ζάχαρη αλλα θέλουμε να κερδισουμε μαζα(σεπτεμβρησ-οκτοβρησ-νοεμβρησ-δεκεμβρηϛ είναι οι συνηθεστεροι μηνεϛ που μπανουν όλοι σε τέτοια διαδικασια)...

σκεφtiκα λοιπόν κάποια στακ και θέλω τη γνώμη σαϛ για το ποιο θα ήταν το ιδανικοτερο για τετοιεϛ περιοδουϛ...

1) -μια καλή whey+ (μαλτοδεξτρινη η δεχτροζη η συνδιασμοϛ των δύο)(η βαση μασ)
-Universal Nutrition Storm preworkout
-Universal Nutrition Storm postworkout

2)-μια καλή whey+ (μαλτοδεξτρινη η δεχτροζη η συνδιασμοϛ των δύο)
-Universal Nutrition Shock Therapy preworkout
-Universal Nutrition Storm postworkout

3)-μια καλή whey+ (μαλτοδεξτρινη η δεχτροζη η συνδιασμοϛ των δύο)
-Gaspari SuperPump Max preworkout
-Universal Nutrition Storm postworkout

4)-μια καλή whey+ (μαλτοδεξτρινη η δεχτροζη η συνδιασμοϛ των δύο)
-Thermolife C-Bol preworkout
-Thermolife C-Bol postworkout

5)-μια καλή whey+ (μαλτοδεξτρινη η δεχτροζη η συνδιασμοϛ των δύο)
-Thermolife Pump-Bol preworkout
-Thermolife C-Bol postworkout

ακούω γνωμεσ...
ελπίζω να μην είναι off topic ήταν το πιο κοντινο topic που βρήκα σε αυτό που ρωταω...

Εχω να σου προτείνω το εξής stak:

- Whey (υπάρχουν πολλές καλές)
- Gainer (ένα καλό που προτιμώ, είναι το Mega Gainer της Dymatize)
- Uni-Liver
- Κρεατίνη
- Πολυβιταμίνη

Ο τρόπος που θα τα συνδιάσεις καθώς και ποια να πάρεις, εξαρτάται από τις ώρες που πας gym. Πες να σου πω.

den23
02-04-11, 20:49
Εχω να σου προτείνω το εξής stak:

- Whey (υπάρχουν πολλές καλές)
- Gainer (ένα καλό που προτιμώ, είναι το Mega Gainer της Dymatize)
- Uni-Liver
- Κρεατίνη
- Πολυβιταμίνη

Ο τρόπος που θα τα συνδιάσεις καθώς και ποια να πάρεις, εξαρτάται από τις ώρες που πας gym. Πες να σου πω.

το gainer το λεϛ για ενδιαμεσα στα γευματα σαν εχτρα προσληψη θερμιδων ετσι;;;
το uni liver τι διάφορα έχει από τα αλλα αμινο;;
για κρεατινη συμφωνώ αλλα έβαλα κάποια blends κρεατινηϛ καθώϛ δεν έχω δοκιμάσει ποτέ και από σεπτεμβριο psηνομαι να κάνω ένα συνδιασμο από αυτά που γραpsα και ίσωϛ προσθέσω αμινο(τα uni liver για παραδειγμα)..
η γνώμη σου;;
περιμένω και άλλεϛ γνωμεϛ φυσικα για τουϛ συνδιασμουσ...

Lao
02-04-11, 22:17
το gainer το λεϛ για ενδιαμεσα στα γευματα σαν εχτρα προσληψη θερμιδων ετσι;;;
το uni liver τι διάφορα έχει από τα αλλα αμινο;;
για κρεατινη συμφωνώ αλλα έβαλα κάποια blends κρεατινηϛ καθώϛ δεν έχω δοκιμάσει ποτέ και από σεπτεμβριο psηνομαι να κάνω ένα συνδιασμο από αυτά που γραpsα και ίσωϛ προσθέσω αμινο(τα uni liver για παραδειγμα)..
η γνώμη σου;;
περιμένω και άλλεϛ γνωμεϛ φυσικα για τουϛ συνδιασμουσ...

Το gainer το παίρνεις αμέσως μετά την προπόνηση και αν θες βάζεις άλλη μια δόση μία ώρα πριν την προπόνηση. Ειδικά για μετά την προπόνηση πάντως, το παίρνεις για να πάρεις υδατάνθρακες συν πρωτεϊνη.

Κρεατίνη να βάλεις οπωσδήποτε, σκέτη μονοϋδρική ή Kre-Alkalyn. Τις μέρες που πας gym πριν και μετά την προπόνηση, τις off μέρες το πρωί.

Το Uni-Liver το βάζεις μαζί με τα γεύματά σου (2-6 χάπια με κάθε γεύμα) καθώς και περίπου 30-45 λεπτά πριν την προπόνηση. Ξεκίνα με 2-3 με κάθε γεύμα και πάρε επίσης 4-5 πριν την προπόνηση. Θα με θυμηθείς, ειδικά αυτό, δουλεύει. :thumbup:

Τέλος, μην ξεχνάς την πολυβιταμίνη. Πάρε κάποια μεταξύ των Adam, Opti-Men, Animal Pak.

Αυτό το stak, σε συνδιασμό με καλή διατροφή και καλές προπονήσεις θα σου δώσει αποτελέσματα. Απλά, μην ξεχνάς να κάνεις σωστά γεύματα και κάθε μέρα να παίρνεις κάπου 1,2 με 1,5 γραμμάρια πρωτεϊνη ανά κιλό σωματικού βάρους.

tommygunz
02-04-11, 23:04
Εγώ μέσα στη βδομάδα ξεκινάω το εξής:

Pre-workout
25' πριν Green Magnitude (Controlled Labs)
10'-5' πριν Purple Wraath (Controlled Labs)

Post-workout
Bc+eaa (LG Sciences) ή Animal Nitro ή Micro Whey

30'-40' μετά την προπόνηση τρώω + 5γρ. μονοϋδρική

+Για πρωινό whey της ON.
+Πολυβιταμίνη: Orange Triad/Animal Pak
+Ω3
+ Βιταμίνη C (0.5-1.5 gr)

(Τις off μέρες 5 γρ. μονοϋδική μαζί με το πρωινό)

Lao
02-04-11, 23:17
+ Βιταμίνη C (0.5-1.5 gr)



Γιατί τόση C; 1,5 γραμμάριο μαζί με άλλα 500 mg που είναι στο AP ακούγονται πολλά.

tommygunz
02-04-11, 23:21
Γιατί τόση C; 1,5 γραμμάριο μαζί με άλλα 500 mg που είναι στο AP ακούγονται πολλά.

Γιατί, κάνει κακό σε τέτοιες δώσεις; Είχα διαβάσει πως σε υψηλές δόσεις (2-3 γρ/ημέρα) μειώνει την κορτιζόλη. Και κυρίως για αντιοξειδωτικό.

Πάντως αυτή την περίοδο παίρνω κατά μέσο όρο ότι έχει η Adam ή το Pak + extra 500mg. 1-2 φορές την εβδομάδα μπορεί να πάρω extra 1000mg. Αλλά έλεγα να το αυξήσω...

Lao
02-04-11, 23:23
Γιατί, κάνει κακό σε τέτοιες δώσεις; Είχα διαβάσει πως σε υψηλές δόσεις (2-3 γρ/ημέρα) μειώνει την κορτιζόλη. Και κυρίως για αντιοξειδωτικό.

Πάντως αυτή την περίοδο παίρνω κατά μέσο όρο ότι έχει η Adam ή το Pak + extra 500mg. 1-2 φορές την εβδομάδα μπορεί να πάρω extra 1000mg. Αλλά έλεγα να το αυξήσω...

Αυτό που έχω διαβάσει και ακούσει εγώ, είναι ότι μακροχρόνια λήψη σε ποσότητες άνω των 1,5 με 2 γραμμάρια την μέρα, εκτός από διάρροια :green: μπορεί να προκαλέσει και πέτρα στα νεφρά.

tommygunz
02-04-11, 23:28
Αυτό που έχω διαβάσει και ακούσει εγώ, είναι ότι μακροχρόνια λήψη σε ποσότητες άνω των 1,5 με 2 γραμμάρια την μέρα, εκτός από διάρροια :green: μπορεί να προκαλέσει και πέτρα στα νεφρά.

Από διάρροια όταν μια φορά πάντως που είχα πάρει κάτι παραπάνω από 1,5 γρ. σε μια μέρα δεν είχα πρόβλημα, δεν είδα κάτι διαφορετικό δηλαδή.
Οπότε λες ό,τι παίρνω από Orange Triad/Pak + 500 mg μόνο;

Άσχετο, αλλά η orange triad από τα συστατικά της τουλάχιστον δείνει πολύ καλή, όλα chalated.

Lao
02-04-11, 23:30
Από διάρροια όταν μια φορά πάντως που είχα πάρει κάτι παραπάνω από 1,5 γρ. σε μια μέρα δεν είχα πρόβλημα, δεν είδα κάτι διαφορετικό δηλαδή.
Οπότε λες ό,τι παίρνω από Orange Triad/Pak + 500 mg μόνο;

Άσχετο, αλλά η orange triad από τα συστατικά της τουλάχιστον δείνει πολύ καλή, όλα chalated.

Ναι, νομίζω ότι με 1 γραμμάριο την μέρα είσαι μια χαρά.

Όσον αφορά την ΟΤ και εμένα πολύ καλή μου φαίνεται, κάποια στιγμή στο μέλλον ίσως την πάρω. Μεταξύ μας, θέλω στην επόμενη παραγγελία μου να πάρω την Anavite. :turtle:

TEFAAtzis
27-05-11, 02:15
σκεφτομαι να κανω στακ για πιο μετα που θα ξαναμπω στον ογκο (Ιουλιο) με Adamantium(τελικα δουλευει το D-ασπαρτικο???Μιληστε οποιος εχει δοκιμασει ρε αλητες:P) + P-Bol + Power Shock(μηπως μαζευονται πολλα nitrates?) + μονουδρικη

περιμενω γνωμες

gmalamos
27-05-11, 02:20
Pump maxx
Animal pak
μονουδρικη
μια απλη whey

TEFAAtzis
27-05-11, 02:56
Pump maxx
Animal pak
μονουδρικη
μια απλη whey

εννοουσα για αυτα που εγραψα.H whey οπως και καποια πολυβιταμινη εννοειται παντα μεσα για αυτο και δεν την αναφερω καν.Ισως παρω απο περιεργεια και μονο το πακ γιατι δεν το χω ξαναπαρει.Το max το δοκιμασα σαν δειγμα πρωτη φορα χτες 1 δοση και παροτι jack3d και κατι αλλα δεν με επιαναν αυτο με τσιτοσε και ενιωσα να ξυπναω κατευθειαν,πρηξιμο ισως λιγο καλυτερο.Για δυναμη ισως βοηθησε σε κανα 2 παραπανω επαναληψεις.Θα δοκιμασω και 2 δοσεις απο ακομα ενα δειγμα στην αυριανη προπονηση χεριων που εχω και θα γραψω στο τοπικ του πιο ολοκληρομενη γνωμη

beefmeup
27-05-11, 11:19
Μιληστε οποιος εχει δοκιμασει ρε αλητες:P) + P-Bol + Power Shock(μηπως μαζευονται πολλα nitrates?) + μονουδρικη


για to DAA αφου τα εχουμε γραψει ρε αλητη στο θεμα εκεινο:P

τα αλλα που λες καλα τα νρισκω κ τα 2,αλλα αν παρεις το ενα μην παρεις κ το αλλο μαζι.
εγω αυτη την περιοδο που δεν περνω prewo περνω το powershock intra μαζι με 10-15γρwaxy..
πιστευω καλυτερα ετσι κ δεν εχεις κ στο μυαλο σου ενα σωρο σκονες να περνεις καθε λιγο κ λιγακι..

arisfwtis
27-05-11, 11:25
pak
purple wraath intra
p bol
c bol
testforce

καλο?

το σκεφτομαι για τον χειμωνα

jannous44
27-05-11, 11:30
pak
purple wraath intra
p bol
c bol
testforce

καλο?

το σκεφτομαι για τον χειμωνα

γιατι σονι και καλα θες πακ? παρε μια μετρια πολυβιταμινη και εισαι κομπλε θα γλιτοσεις και 20-30ευρο :thumbup:

arisfwtis
27-05-11, 11:33
γιατι σονι και καλα θες πακ? παρε μια μετρια πολυβιταμινη και εισαι κομπλε θα γλιτοσεις και 20-30ευρο :thumbup:

εξαρταται απο τα λεφτα
ετσι το σκεφτομαι
αμα δεν υπαρχουν λεφτα θα κοπουν μερικα σιγουρα:green:

TEFAAtzis
27-05-11, 12:22
pak
purple wraath intra
p bol
c bol
testforce

καλο?

το σκεφτομαι για τον χειμωνα

o Διονυσης αν θυμαμαι καλα δεν ειχε δει διαφορα σε σχεση με απλη κρεατινη

arisfwtis
27-05-11, 12:30
ναι ε?
ακομα καλυτερα
θα βγει φτηνοτερα

exkaliber
27-05-11, 12:41
καλυτερο στακ?
για να δουμε


whay
bcaa
πολυβιταμινη
βιταμινη c σε σκονη
βιταμινες β και d
ιχθυελαια Ω3
κανα μποστερι πχ τυροσινη ή ασγουντα

beefmeup
27-05-11, 13:17
ναι ε?
ακομα καλυτερα
θα βγει φτηνοτερα

τουλαχιστον εμενα δεν μου εκανε τπτ,αν κ εχω ακομα μισο περιπου κουτι οποτε μολις ξαναξεκινησω κρεατινη σε κανα 20ημερο θα το παρω κ αυτο..
οποτε θα δω αν αλλαξει κατι αλλα δεν περιμενω κ πολλα..

COBRA_STYLE
27-05-11, 13:28
Τest Force2

Activate Xtreme

Triazole

N-R-Ala

Anavite

Whey

Xtend

Creapure Creatine

einai το στακ που κανω τωρα
και μπορει να βαλω και το Ιntravol(Muscletech) που μου το εδωσε ενας τσαμπα

Devil
27-05-11, 18:07
να βαλω και τα δικα μου...

X - Factor

Testforce 2

HGHpro

6 - OXO

LCLT

διαφορα BCAA,EAA, ADAM , Purple Wraath , Creatine..... αυτα...:green:

Georges
27-05-11, 18:33
να βαλω και τα δικα μου...

X - Factor

Testforce 2

HGHpro

6 - OXO

LCLT

διαφορα BCAA,EAA, ADAM , Purple Wraath , Creatine..... αυτα...:green:

Για πες για πες :moderator: τρελό recomp? To x πως το παίρνεις?

TEFAAtzis
27-05-11, 19:16
να βαλω και τα δικα μου...

X - Factor

Testforce 2

HGHpro

6 - OXO

LCLT

διαφορα BCAA,EAA, ADAM , Purple Wraath , Creatine..... αυτα...:green:

αυτο δεν ειναι που χει λιγο αραχιδονικο και δεν κανει τπτ???

COBRA_STYLE
27-05-11, 20:04
να βαλω και τα δικα μου...

X - Factor

Testforce 2

HGHpro

6 - OXO

LCLT

διαφορα BCAA,EAA, ADAM , Purple Wraath , Creatine..... αυτα...:green:

:shock: για πες εχεις δει τπτ απο αυτο?σιγουρα θα εχεις δει...πες πες πες:green:

Lao
27-05-11, 22:12
Τest Force2

Activate Xtreme

Triazole

N-R-Ala

Anavite

Whey

Xtend

Creapure Creatine

einai το στακ που κανω τωρα
και μπορει να βαλω και το Ιntravol(Muscletech) που μου το εδωσε ενας τσαμπα

Πέρνα από δω να μας πεις εντυπώσεις!

http://www.bodybuilding.gr/forum/showthread.php?10412-Anavite-%28Gaspari-Nutrition%29

Devil
27-05-11, 22:49
αυτο δεν ειναι που χει λιγο αραχιδονικο και δεν κανει τπτ???

250mg η caps.... κανει και παρα κανει...:green:


:shock: για πες εχεις δει τπτ απο αυτο?σιγουρα θα εχεις δει...πες πες πες:green:



Για πες για πες :moderator: τρελό recomp? To x πως το παίρνεις?

ερχομουν απο recomp 3 εβδομαδες πριν και συνεχισα για αλλη μια νομιζω... μετα αρχησα να αυξανω σταδιακα θερμιδες φτανοντας σε κανονικο bulk... καθαρα κιλα δεν ξερω ποσα πηρα.... συνολικα ημουν +4kg πανω.... βεβαια στα υποψην και η κρεατινη και το GMS...

1) Αra + forskohlin
2) Αra + forskohlin
3) Αra + forskohlin + Testforce 2 + 6-oxo + HGHpro
4) Αra + Testforce 2 + 6-oxo + HGHpro
5) Αra + Testforce 2 + 6-oxo + HGHpro
6) Αra + Testforce 2 + 6-oxo + HGHpro
7) 6-oxo + HGHpro

το x-factor το εβαλα on μερες 1,5γρ prewo + 2gr LCLT + 3gr GMS.... και τις off μερες 0,75γρ πριν το πρωινο + 2γρ LCLT + 3gr GMS...

TEFAAtzis
28-05-11, 00:10
παντως θυμαμαι οτι ο Bane ελεγε οτι περισσοτερη ποσοτητα αραχιδονικου παιρνεις απο λιγο συκωτακι καθυμερινα παρα απο το X-factor .To λεω γιατι σκεφτομουν να το παρω πιο παλια

COBRA_STYLE
28-05-11, 00:14
με εντυπωσιαζεις παντως γιατι το 6-oxo εχει αποσυρθει:green:

vill@g3r
05-09-11, 16:33
γεια σας..λοιπον σκεφτομαι για τ εξης στακ απο οκτωβρη!!τν διατροφη μ τν εχω ποσταρει ηδη στ αναλογο θεμα!!θελω ν μ πειτε αποψεις γ τ στακ αυτο!!
πρωτεινη) nutrisport 90+,whey shake
κρεατινη) aps creatine nitrate,monohydrate nutrisport(δωρο μαζι μ τν ισολατε θα τν βαλω μονο για τ φορτωμα)
αμινοξεα) aminomax 8000 gaspari,IForce Nutrition Beta Alanine 3000,XXL Nutrition Citrulline Malate 250g
πολυβιταμινη) optimen
pre work) aps nutrition mesomorph,SAN Launch(caps)

τ προγραμμα θα εχει ως εξης
πρωι. 40γρ νουτρι+πολυβιταμινη
πριν τν προπονηση 1scoup mesomorph(κ αν μ τν καιρο νιωθω οτι χρειαζεται θα προσθεσω κιτρουλινη κ αλανινη β,αλλιως θα τ κρατησω γ ν τ παρω μαζι μ τ launch san
μετα τν προπονηση . 6 ταμπλετες aminomax(τ προτιμησα γτ εχουν επιπροσθετη λευκινη κ ταυρινη π χρειαζονται μετα τν προπονα)+3gr creatine nitrate
μιση ωρα μετα 1 scoop whay shake+dextroze
βραδυ ισως κανενα σκουπ νουτρι αναλογως τι θα φαω!
πως σας φαινεται?σχετικα απλα συμπληρωματα με καλες κριτικες κ καλα συστατικα!θα μου βγαλουν κ αρκετο καιρο!!για τεστ μπουστερσ κλπ δν τ συζητω γτ ειμαι 23 κ πιστευω ειναι αχρειαστα!αν μ φτασουν τ φραγκα ισως ν βαλω κ κανενα fish oil!!

superchargedtas
07-01-12, 02:12
καλο stack για μενα το εξης:
superpump max
size on pre contest
myofusion
plasmajet
novedex xt
anavite
spirodex
liver detoxifier(now)

tvg5
07-01-12, 02:36
Stack........BSN Syntha-6, BSN Cell-Mass, BSN N.O. Xplode, BSN Nitrix. :thumbup:

TEFAAtzis
07-01-12, 02:45
Stack........BSN Syntha-6, BSN Cell-Mass, BSN N.O. Xplode, BSN Nitrix. :thumbup:

και τι ειδες με τοσες αργινινες και με κρεατινη που δεν πολυδουλευει οσο οι αλλες?

amateur666
07-01-12, 02:53
1) Αra + forskohlin
2) Αra + forskohlin
3) Αra + forskohlin + Testforce 2 + 6-oxo + HGHpro
4) Αra + Testforce 2 + 6-oxo + HGHpro
5) Αra + Testforce 2 + 6-oxo + HGHpro
6) Αra + Testforce 2 + 6-oxo + HGHpro
7) 6-oxo + HGHpro

σ εδωσε κατι παραπανω αυτο HGHpro κ η forskohlin ?????????? :unsure:

Arlond
21-02-13, 14:25
παιδια δεν ξερω αν υπαρχει topic δεν δουλευει καλα το search
μπορειτε να γραφετε εδω συνδιασμους συμπληρωματων και για ποιο λογο ειναι π.χ ογκο , γραμμωση,χασιμο βαρους,ενεργεια κλπ


Eγω πηρα τα παρακατω πιστευετε ειναι ενταξει για χασιμο λιγου λιπους αυξηση μαζας και ενεργειασ?? 1,81 - 86 κιλα τωρα

100% Whey Hydro Isolate
Evotest BSN
Omega 3 (Χ-CORE)
Xtreme L-Carnitine 3000mg (Χ-CORE)

livistros
22-02-13, 22:58
Για όγκο: Χ-factor, Reversitol, καθαρή κρεατίνη από Prolab και Black Powder.
Για γράμμωση περιμένω να τελειώσει το stack που χρησιμοποιώ τώρα και θα σας ενημερώσω.

αυτο ειναι για PCT...:unsure:
που κολλαει...

COBRA_STYLE
28-02-13, 00:41
οχι απαραιτητα...ειδικα το 1ο Reversitol;)

Γιώργος1994
08-03-13, 20:51
ρε κανα καλο στακ κρεατινη αμινοξεα και λιποδιαλιτη ξερει κανεις?

Mcstefan7
08-03-13, 21:25
Τι στακ ρε μεγάλε...Πάρε ενα συμπλήρωμα απο το καθένα που θές και τελείωσε το ζήτημα!

Γιώργος1994
08-03-13, 21:29
Τι στακ ρε μεγάλε...Πάρε ενα συμπλήρωμα απο το καθένα που θές και τελείωσε το ζήτημα!

εχεισ να μ προτινεισ κανα συγκεκριμενο προιον?

Mcstefan7
08-03-13, 23:44
Αμινοξέα κατα εμένα δν αξίζουν πάρεις
Κρεατίνη πάρε μια μονοϋδρικής
Για λιποδιαλύτες ανάλογα με την ανοχή στα στιμς που έχεις

Tommygr
17-03-13, 17:55
Γεια χαρα, αν και καινουριος στο bb (5 μηνες), ειμαι ετοιμος να δοκιμασω test boosters.
Ειμαι 29 ετων, 1.90, 96 κιλα και εδω και 6 μηνες που γυμναζομαι καθημερινα (6 μερες, απο 2 ωρες), απο συμπληρωματα παιρνω:
1) whey 85% (impact της myprotein) 100 γρ τη μερα (3 σκουπακια δηλαδη)
2) creapure (myprotein) καθημερινα 5 γρ εκτος κυριακης
3) 6 πολυβιταμινες (3 orange triad και 3 alpha men της Myprotein)
4) 6 super omega 3 (myprotein)
5) 14 χαπια bcaa της bodymaxx (7+7)
6) assault musclepharm 3/4 του scoop, 3-4 φορες την εβδομαδα.
7) 3 κουταλιες του γλυκου καφε με ζεστο νερο για να διαλυθει.

Εχω ηδη στην κατοχη μου το dexaprine XR της iforce για λιποδιαλυτη αλλα λεω ακομη να μην το ξεκινησω. Να το ξεκινησω προς Μαιο - Ιουνιο λετε;
Ειμαι ετοιμος να παραγγειλω το Triazole της DS και το D-POL της Purus Labs.
Προτεινεται αυτος ο συνδυασμος για test boost;
Και αν ναι, ποια θεωρειατι ως η καταλληλη δοδολογια; Να τα παιρνω μαζι προτου παω γυμναστηριο, η ξεχωριστα για να μην εχω ταχυπαλμιες κλπ;
Επισης, τον λιποδιαλυτη μπορω να τον παιρνω και αυτον, η θα πρεπει να τελειωσω πρωτα με τα test booster;
Σας ευχαριστω για οποιαδηποτε απαντηση.

liveris
17-03-13, 18:26
πραγματικα δεν μπορω να καταλαβω τι τα θελεις ολα αυτα..εισαι τελειως στο ξεκινημα κ παιρνεις ενα σωρο κ θελεις να παραγγειλεις κιαλλα!
τι στοχους εχεις? σε αυτη τη φαση θα επρεπε να σε απασχολει πως να κανεις σωστη προπονηση κ οχι ποσους συνδιασμους συμπληρωματων να κανεις..
επιπλεον παιρνεις 3χαπια απο μια πολιβιταμινη κ 3 απο αλλη! η παιρνουμε την μια η την αλλη..
για μενα τα περισσοτερα αν οχι ολα δεν σου χρειαζονται στην φαση που εισαι τωρα.......μαθε πρωτα πως να προπονησαι πως να τρως σωστα κ τα συμπληρωματα θαρθουν σιγα σιγα να συμπληρωσουν οχι ξεκιναμε ενα κουβα συμπληρωματα με μερικους μηνες γυμναστικη..

Mikekan
17-03-13, 19:45
Αν γενικώς στη ζωη του εκανε αθλητισμό και το εχει πάρει σοβαρά 5 μήνες, εντάξει δεν ειναι τόσο extreme αυτα που παίρνει!

Αλλα μεχρι εκει. Όλα τα υπόλοιπα που λες φίλε μου περίμενε λίγο!

Tommygr
17-03-13, 19:55
Ναι αδερφε με συγχωρεις, ξεχασα να αναφερω πως ηδη ασχολιομουν με αθλητισμο (παγκρατιο) πριν 8 χρονια, αλλα λογω προβληματος στην μεση, αναγκαστηκα να κανω εγχειρηση και ετσι για 3 χρονια εμεινα στο κολυμπι.
Περυσι, με το που εδωσε το οκ ο χειρουργος μου για να ξεκινησω γυμναστηριο, επεσα με τα μουτρα και μου μπκε το μικροβιο ξανα.
Εδω ειμαι πριν 2 μηνες, στα 91 κιλα. Τωρα φυσικα που ειμαι στα 96, δεν ειναι μυς ολα σαφως, απλα εχω παρει καλα κιλα, ειδικα στα ποδια, χερια και ωμους/τραπεζοειδεις.

http://i1158.photobucket.com/albums/p609/Tommygre/prog2/cfda02c8-5635-405f-81c1-e2678fe1144b_zps2a5bb39a.jpg

Οποια συμβουλη θα σας ειμαι ευγνωμων σχετικα με τα test boosters Που ενδιαφερομαι να παρω. Ευχαριστω.

Tommygr
18-03-13, 22:18
Τελικα θα παραγγειλω αυριο το triazole και το testforce2 απο ελληνικο eshop για να τα χω πιο γρηγορα. Αντε να δουμε αν θα κανουν δουλεια.

procop
19-03-13, 23:28
σκεφτομαι να κανω το παρακατω στακ

1) animal pak / stack / c-4 cellucor / creatine monohydrate

τι λετε?

στοχος μου να μεινω στα ιδια κιλα, απλα θελω να δωσω καποια σκληραδα και ελαφρως να γινω πιο ποιοτικος

θα το συνδυασω με διατροφη υψηλη σε πρωτεινη( συμπληρωμα θα βαλω nitro tech) χαμηλα υδατανθρακα τις μερες οφ , μεσσαιο υδατανθρακα τις ον μερες.

3 φορες γυμναστηριο, με ασκηση υψηλης εντασης και μεσσαιο ογκο προπονησης

souezass
22-05-13, 19:50
καλησπερα και απο εμενα. μετα απο πολλη καιρο χαλαρωσης και αποχης απο ολα τα συμπληρωματα σκεφτομαι να κανω και εγω ενα στακ για τωρα το καλοκαιρι. θα ηθελα αν ειναι δυνατον να μου πειτε 1-2 οπου μπορω να παρω και να ξεκινησω.εχω καλη επαφη με τα κιλα και φορτωνω που και που. αναλογα με την διαθεση και αν ειμαι κουρασμενος. το θεμα ειναι πως θελω κατι παραπανω. οποιος μπορει να μου προτεινει κατι θα του ημουν υποχρεος. αν μπορει μαλιστα να μου πει και πως θα το χρεισιμοποιηισω.

υψος 1.90
βαρος 90 κιλα
ηλικια 35

δουλευω 10 ωρες την ημερα και προπονουμε καθημερινα 1-2 ωρες εχτος σαββατου - κυριακης.

ευχαριστω και θα περιμενω απαντησεις.

tsoumi7
26-05-13, 15:00
Size on max performance -no xplode -uni liver -natural sterol complex -instand whey reflex το καλύτερο stack π έκανα ποτε