PDA

Επιστροφή στο Forum : Whey Protein (Titanium Muscle Usa)



Arlond
09-05-10, 20:03
παιδια παιρνω αυτη την πρωτεινη καλαη ειναι ?
ποτε ειναι καλυτερα να περνω πριν η μετα την προπονηση?

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=10745&stc=1&d=1273425517

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=10746&stc=1&d=1273425525

Ramrod
09-05-10, 20:18
74% περίπου βγαίνει ε?
Σιγουρα υπάρχουν και καθαρότερες...
Εγώ νομίζω 1,5 scoop μετά την προπό και 1 με το πρωϊνό είναι μια χαρά.

Αν σε συμφέρει οικονομικά, αλλιώς υπάρχουν και καλύτερες πιστεύω.

(καλύτερα άλλαξε τον τίτλο και βάλε σα τίτλο το όνομα ου συμπληρώματος)

Arlond
09-05-10, 20:20
74% περίπου βγαίνει ε?
Σιγουρα υπάρχουν και καθαρότερες...
Εγώ νομίζω 1,5 scoop μετά την προπό και 1 με το πρωϊνό είναι μια χαρά.

Αν σε συμφέρει οικονομικά, αλλιώς υπάρχουν και καλύτερες πιστεύω.

(καλύτερα άλλαξε τον τίτλο και βάλε σα τίτλο το όνομα ου συμπληρώματος)

whey protein λεγετε πωσ να το γραψω?
να σου πω θα γινω σαν τον μαυρουκο τισ photο? :P :turtle:

http://i296.photobucket.com/albums/mm172/tripios/a-2.jpg

Ramrod
09-05-10, 20:31
whey protein λεγετε πωσ να το γραψω?
να σου πω θα γινω σαν τον μαυρουκο τισ photο? :P :turtle:


Όχι εντάξει κομπλε είναι τώρα το θέμα...

Τι να σου πω...Αμερικάνικη εταιρεία δεν είναι...????Ποτέ δεν ξέρεις....:P

:turtle::turtle::turtle:

Anithos
10-05-10, 08:44
μπορεισ να μας πεις τι λεει απο γευση ,διαλυτοτητα κλπ σε σχεση και με αλλες που πηρες΄;

OutLaw
11-05-10, 03:48
Εγω τυνχανει να εχω πιει την banana και ειναι η τελειοτερη γευση που εχω δοκιμασει. Η φραουλα που εχω τωρα της ιδιας εταιριας ειναι γλυκια αλλα συνιθιζεται, σοκολατα μια φορα που δοκιμασα της ιδιας παλι δεν με ξετρελανε (γενικοτερα η σοκολα δεν μ' αρεσει). Διαλυεται πολυ ευκολα, εγω βαζω και ενα παγακι μεσα:toast: αν την χτυπησεις στο μπλεντερ γινεται σαν milk:rolf: shake ... Μετρια τιμή με πολλα συν στα συστατικα της:thumbup:

gj
11-05-10, 14:08
Ωραια συσκευασία...
Ο ρομποκοπ την παίρνει ??? :P:P:P

εντιτ: Να παίρνεις όση πρωτείνη χρειάζεσαι μετά το γυμναστηριο με νερό και όταν χάνεις γεύμα και δεν προλαβαίνεις να φάς.

dimispappas
04-06-10, 21:28
καλησπερα , εγω την εχω δοκιμασει σε μπανανα και σε βανιλια κ μπορω να πω οτι η βανιλια δεν παιζετε η διαλυτοτητα τελεια αυτο που με προβληματιζει ειναι ειναι εαν εχει η οχι ασπαρταμη γιατι δεν γραφει τπτ εαν ξερει καποιος ας πει

Xxlakis
04-06-10, 22:09
whey protein λεγετε πωσ να το γραψω?
να σου πω θα γινω σαν τον μαυρουκο τισ photο? :P :turtle:

http://i296.photobucket.com/albums/mm172/tripios/a-2.jpg

Πιο πιθανο ειναι να του μοιασεις στο χρωμα παρα στη σωματοδομη.....:P

metalwar
05-06-10, 17:03
Αυτή παίρνω και γω τώρα σε φράουλα, όντως πολύ καλή διαλυτότητα και ωραία γεύση αλλά όχι καλύτερη απο τη instant whey της reflex που επαιρνα.

raziel13epsilon
25-04-13, 15:52
Πηρα την σοκολατα τα 2.2 κιλα στα ** ευρω. Ειναι πολυ καλη σε γευση και διαλυτοτητα. Λεει οτι βγαζει 75 δοσεις αλλα εχω μια μικρη επιφυλαξη. Το σκουπ λεει οτι ειναι 30 γρ αλλα μου φαινεται μεγαλυτερο.

raziel13epsilon
01-10-15, 16:58
Λοιπον ας γραψουμε ένα μικρο review.

Γευση Σοκολατα : Δε πεθανα κιολας. εχω πιει πολύ καλυτερες σοκολατες. Δεν είναι ασχημη. Περισσοτερο αδιαφορη τη λες τη γευση. Βαθμολογια 6/10
Διαλυτοτητα : 10/10 με 200 ml νερο στο σεικερ με μερικα χτυπήματα ειχε γινει σπεσιαλ. Διαλυθηκε χωρις πρόβλημα και χωρις υπολλειματα. Βαθμολογια : 10/10
~~ Επισης να αναφερω ότι όταν εγραψα το παραπανω ποστ την ειχα δοκιμασει με γάλα. Στο νερο αλλαζει εντελως η γέυση. Για αποφυγή παρεξηγήσεων ~~~~
Ποιοτητα : Whey πρωτεινη με 3 πηγες δε την λες και κακη. Το 15% είναι beef Protein. 22gr πρωτεινη στο 30 gr σκοοπ. Βαθμολογια : 8/10

Γενικα : Είναι μια καλη πρωτεινη. Θα την συνηστουσα σε ολους να την παρουν. Πολύ πιθανων στο μελλον να την αγορασω. Σοκολατα δε θα ξαναπερνα. Ισως βανιλια ή μπανανα να είναι καλυτερες γευσης. Οσο αφορα την εταιρια, είναι
original Αμερικάνικη. Εάν αυτό είναι θετικο ή αρνητικο θα το κρινει ο καθενας σας. Σε γενικες γραμμες είναι ένα τίμιο προιον.

Γενική Βαθμολογια 8/10

Παντα με ειλικρίνεια !!

Nive
01-10-15, 18:00
Σε 2,5 χρόνια οι 75 δόσεις ρε θηρίο? :P:green:

raziel13epsilon
02-10-15, 15:53
χαχααχα καλο. Ειδα ότι κανενας δεν ειχε γραψει review και ειπα να γραψω. Αγορασα και μερικα φακελάκια αυτές τις μερες γιατι δεν ειχα λεφτα για 2κιλο. Εντωμεταξύ και τα φακελάκια ηταν σοκολατα. Δεν ειχε άλλη γευση.

Nive
02-10-15, 22:20
Απο πού την αγορασες φιλε?
Καλυτερα να μαζεψεις λιγα λεφτα και να παρεις 2κικη μωρε δεν συμφερουν τα φακελακια. Θυμασαι τιμη?

raziel13epsilon
03-10-15, 06:53
Την ειχα αγοραασει από ένα μαγαζι στην αμαλιαδα ηλειας. Δουλευω σαν αντιπρόσωπος στην περιοχη με την εταιρια μου. Δε θυμαμαι πως λεγεται το μαγαζι.. Την 2κιλη πρεπει να την ειχα παρει γυρω στα 55 ευρω. Μη σε παρω και στο λαιμο μου.