PDA

Επιστροφή στο Forum : Ζηταω Συμβουλες για την απωλεια λιπους.....



wat3rb0y
10-05-10, 02:20
Καλησπερα σε ολους ειμαι νεος στο φορουμ σας, εχω ξεκινησει γυμναστηριο 1 μηνα τωρα κ παραληλλα μια σωστη διατροφη. Ειμαι 1.77μ 80κιλα.

Το προγραμμα που ακολουθω χωρις συμπληρωματα διατροφης ειναι γραμμωσης,
θα ηθελα μια συμβουλη γιατι ενω στην αρχη εχασα 4 κιλα εχω κωλησει εκει.
3 φορες την βδομαδα κανω διαδρομο 45λεπτα
3 φορες την βδομαδα το προγραμμα γραμμωσης

Θελω να παρω καποιο λιποδιαλυτη ωστε να με βοηθησει αλλα αποτελεσματικο, δεν ειμαι αρχαριος εκανα προταθλητισμο κολυμβηση ως τα 22, τωρα ειμαι 26 κ εχω αφησει τον εαυτο μου με τη γνωστη μπυροκοιλια...

Ευχαριστω.

NASSER
10-05-10, 15:02
Tα 4 κιλα σε ποσο χρονικο διαστημα τα εχασες?
Προγραμμα διατροφης ακολουθεις?

wat3rb0y
11-05-10, 20:19
Τα εχασα σε 5 βδομαδες. Ναι κανω κ προγραμμα διατροφης ολο αυτο το διαστημα.

Plus
11-05-10, 21:06
Διάβασε τα άρθρα φιλε μου,θα σε βοηθησουν πολυ. Πηγαινε στην διατροφη γραμμωσης,πρεπει να κανεις εναν "κυκλο" στην διατροφη σου και να κοβεις θερμιδες ανα 1-2 βδομαδες καθως και να αυξησεις τα αεροβια σου. Αποτελεσματικος λιποδιαλυτης ειναι ο Mitropin απτην Gaspari (τον εχω δοκιμασει και ειναι πολυ καλος). Τωρα περα απο εκει,μπορεις και χωρις τετοια συμπληρωματα ,ακομα αρχη εισαι... Διαβασε προσεκτικα ολα τα αρθρα διατροφης και προππονησης και μετα βγαλε τα συμπερασματα σου. :toast:

blackgym
16-05-10, 11:52
Διάβασε τα άρθρα φιλε μου,θα σε βοηθησουν πολυ. Πηγαινε στην διατροφη γραμμωσης,πρεπει να κανεις εναν "κυκλο" στην διατροφη σου και να κοβεις θερμιδες ανα 1-2 βδομαδες καθως και να αυξησεις τα αεροβια σου. Αποτελεσματικος λιποδιαλυτης ειναι ο Mitropin απτην Gaspari (τον εχω δοκιμασει και ειναι πολυ καλος). Τωρα περα απο εκει,μπορεις και χωρις τετοια συμπληρωματα ,ακομα αρχη εισαι... Διαβασε προσεκτικα ολα τα αρθρα διατροφης και προππονησης και μετα βγαλε τα συμπερασματα σου. :toast:
φωτο εχεις ανεβασει καπου? επιδει ειμαι ειμαστε ιδιο υψος αν θες να σου πω εγω τι εχω κανει τα τελευταια 2 χρονια

Plus
16-05-10, 14:06
Αυτην που φενεται στο προφιλε ειναι

blackgym
16-05-10, 14:07
Αυτην που φενεται στο προφιλε ειναι

Plus γραψε λαθος για τον αλλον πιγενε! :unsure:

Plus
16-05-10, 14:13
Κατι ψιλιάστηκα αλλα είπα να μην είμαι αγενής και να απαντησω σε καθε περίπτωση :green::green::green:

killer85
16-05-10, 14:55
Εγώ λιποδιαλύτες σκέφτομε να χρησιμοποιήσω όταν κολλήσω τελείως στον τελευταίο μήνα της δίαιτας... πιστεύω πως στην αρχή υπάρχει η δυνατότητα να χάσεις και χωρίς λιποδιαλύτες...

TEFAAtzis
16-05-10, 15:36
Εγώ λιποδιαλύτες σκέφτομε να χρησιμοποιήσω όταν κολλήσω τελείως στον τελευταίο μήνα της δίαιτας... πιστεύω πως στην αρχή υπάρχει η δυνατότητα να χάσεις και χωρίς λιποδιαλύτες...

Eννοειται!!!

just
16-05-10, 16:07
απο που μπορει να παρει καπιος λιποδιαλυτες δλδ?

TEFAAtzis
16-05-10, 16:09
απο που μπορει να παρει καπιος λιποδιαλυτες δλδ?

απο μαγαζια με συμπληρωματα φυσικα

blackgym
16-05-10, 22:05
Τα εχασα σε 5 βδομαδες. Ναι κανω κ προγραμμα διατροφης ολο αυτο το διαστημα.

mitrophin ths gaspari h lipo 6 black

gj
16-05-10, 22:14
Καλησπερα σε ολους ειμαι νεος στο φορουμ σας, εχω ξεκινησει γυμναστηριο 1 μηνα τωρα κ παραληλλα μια σωστη διατροφη. Ειμαι 1.77μ 80κιλα.

Το προγραμμα που ακολουθω χωρις συμπληρωματα διατροφης ειναι γραμμωσης,
θα ηθελα μια συμβουλη γιατι ενω στην αρχη εχασα 4 κιλα εχω κωλησει εκει.
3 φορες την βδομαδα κανω διαδρομο 45λεπτα
3 φορες την βδομαδα το προγραμμα γραμμωσης

Θελω να παρω καποιο λιποδιαλυτη ωστε να με βοηθησει αλλα αποτελεσματικο, δεν ειμαι αρχαριος εκανα προταθλητισμο κολυμβηση ως τα 22, τωρα ειμαι 26 κ εχω αφησει τον εαυτο μου με τη γνωστη μπυροκοιλια...

Ευχαριστω.

Είναι νωρίς πιστευω ακόμα για να κολήσεις... Κατι δεν πάει καλά στην διατροφή σου...

wat3rb0y
17-05-10, 08:15
Παιδια ευχαριστω για την γρηγορη ανταποκριση,
Θα ανεβασω κ φοτο αυτες τις μερες.

blackgym θα μπορουσες να μου πεις ποια διατροφη
ακολουθησες? Α! Οι Lipo-6 Black δεν ειναι για γυναικες?

veteran29
17-05-10, 11:08
Παιδια ευχαριστω για την γρηγορη ανταποκριση,
Θα ανεβασω κ φοτο αυτες τις μερες.

blackgym θα μπορουσες να μου πεις ποια διατροφη
ακολουθησες? Α! Οι Lipo-6 Black δεν ειναι για γυναικες?

Οι lipo6 black είναι αρκετά δυνατοί. Υπάρχουν κ οι απλοί και αν κολλήσει πας στα lipo6 black η κάτι ανάλογα δυνατό. Κανε μια βόλτα στα θέματα συμπληρώματα κ θα ενημερωθείσ

blackgym
17-05-10, 16:33
Παιδια ευχαριστω για την γρηγορη ανταποκριση,
Θα ανεβασω κ φοτο αυτες τις μερες.

blackgym θα μπορουσες να μου πεις ποια διατροφη
ακολουθησες? Α! Οι Lipo-6 Black δεν ειναι για γυναικες?

εχει και για γυνεκες, πιγενε διατροφη και δες το τοπικ τι αλλο γραμμωση