PDA

Επιστροφή στο Forum : καλα παμε...αλλα απο 28 φουλ!!



mixaliskoukaras
12-05-10, 16:53
κανω εδω και 5 μερες μονο διατροφουλα λογω πανελληνιων μετα θα ξεκινησω και προπονηση φολ στις 28 μαιου που τελειωνω παρολα αυτα μονο με την διατροφουλα βλεπω αλλαγες...ειδικα στην μπακα και στα χερια...και ακομα ειναι μονο 7 μερες...και εκτος απο αυτα ειμαι πολυ πιο ανετος και με πιο καθαρο μυαλο...οριστε η πρωτη ειναι στις 5 μαιου και η αλλες 2 σημερα...
αυτη στις 5 μαιου
http://i44.tinypic.com/4ikmf9.jpg

σημερα
http://i42.tinypic.com/2an6uf.jpg
http://i40.tinypic.com/5dt2ty.jpg
ακουω γνωμες!;):)

mixaliskoukaras
12-05-10, 16:53
δεχτες καθε αποψεις ...

SepTum
12-05-10, 19:52
Αν συνεχισεις με αυτο το ρυθμο πιστευω σε ενα-εναμησι μηναθα εισαι κομπλε.μπραβο.

mixaliskoukaras
12-05-10, 22:34
Να σαι καλα φιλε μου!!!

-beba-
13-05-10, 10:52
Για την ώρα δώσε την προσοχή σου στις εξετάσεις. Καλή επιτυχία:toast::toast::toast:

Ετσι και αλλιώς είσαι πάρα πολύ καλός :clap::clap::clap::clap: και μια μικρή απόχή από την προπόνηση είναι καλή. Ξεκουράζοντε και αναπτυσοντε οι μύες.

veteran29
13-05-10, 11:34
φιλε καλη επιτυχια στις εξετασεις.και οι μυς χτιζονται.οι εξετασεις δεν ξαναρχονται

mixaliskoukaras
13-05-10, 14:07
σας ευχαριστω παιδια!!να δουμε τι θα γινει θελω η πολιτικων μηχανικων η μαθηματικο η φυσικο...

psv
13-05-10, 18:48
Φιλε στοχευσε στην πρωτη επιλογη αν και οι βασεις των σχολων που αναφερεις εχουν αρκετη διαφορα...Και απ'ο,τι ξερω ΜΗΝ δηλωσεις φυσικο αθηνας...Ακομα και καποιοι φυσικοι που ξερω συμβουλευουν αυτους που θελουν σωνει και καλα φυσικο να πανε καπου αλλου.

Καλη επιτυχια αυριο:thumbup:


Α,το ξεχασα...Ωραια βελτιωση στις φωτο συνεχισε δυνατα!:clap:

mixaliskoukaras
14-05-10, 23:55
εγραψα το πρωτο μαθημα και πηγε πολυ καλα ελπιζω ...το καλα στην εκθεση για μενα ειναι ενα αξιοπρεπεστατο 15αρι και ειμαι οκ μακαρι να δουμε ...δεν εχω αγχος κανω την προσπαθεια μου στο 100% και οτι γινει δεν τελειωνει η ζωη εχουμε και αλλες ευκαιρειες...παμε δυναμικα για την βιολογια την Δευτερα την οποια την ξερω και νερο και θελω ενα 19-20 σιγουρα το απαιτω απο τον εαυτο μου...!!!για να δουμε...σας κραταω ενημερους!!:P:P:):):):):)

mixaliskoukaras
17-05-10, 13:10
παιδια την βιολογια την εσκισα!!!;);););):):)
βγηκαν οι λυσεις και τα υπολογισα και βγαινει 19!!!ααααα:turtle::turtle::turtle::turtle::turtle::turtle: θα τρελαθω θα πηδηχτω απο το παραθυρο!!!:turtle::turtle::turtle::turtle:τελειαααα επιτελους οι κοποι εχουν αποτελεσματα!!!μια χαρα!!παμε τωρα για το τρομοκρατικο μαθημα των ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ....:affraid::affraid::affraid::affraid::affraid:Σας κραταω ενημερους!!
αααα και να πω οτι και διαβασμα και διατροφουλα ...παει πολυ πιστεψτε με!!!
Υ.Γbodybuilding.gr i love you!!!!!!!

GEORGEXX1
17-05-10, 13:18
καλη επιτυχια σε ολα.

γιατι οι σοφοι λενε:
πως οτι τραβαει το κορμι
το φταει το κεφαλι

mixaliskoukaras
19-05-10, 13:58
δυστηχως σημερα πηγε χαλια στα μαθηματικα δεν εγραψα τιποτα ειχα διαβασει παρα πολυ αλλα δυστηχως τιποτα...ξεσπασα πολυ ασχημα μου επεσε η ψυχολογια και ειμαι καπως...τωρα την παρασκευη Α.Ο.Δ.Ε που σιγουρα θα ξανα αναιβω...ειμαι σιγουρος για 19-20...αλλα τι ν τ κανεις...πατωσα στ μαθηματικα...:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(

psv
20-05-10, 13:11
Μην πεφτεις....Κι εγω καποτε το ιδιο εκανα.Ειχα δωσει το 2008 και μετα απο τη φυσικη που ειχαν πεσει ευκολα θεματα και επειδη ξεχασα ενα - εχασα 3,5 βαθμους ημουν πολυ νταουν και δεν προετοιμαστηκα καλα για την πληροφορικη που εγραψα 18 ενω ολη τη χρονια εγραφα 19αρια και 20αρια....

Απολογισμο κανουμε μονο τη μερα που βγαινουν τα αποτελεσματα....

mixaliskoukaras
16-06-10, 22:24
ακουω σχολια:)

Zylo
17-06-10, 13:13
σχολια??για σενα η για τα κοριτσια????
κοριτσια:πολι καλα να μας τα γνωρισεις:P:P
εσενα:ωραια το πας..καλη διαφορα μπορω να πω....συνεχισετο!!!

vAnY
17-06-10, 13:20
μπραβο εισαι σε καλο δρομο, πηρες ογκο παντως αμα συγκρινω με τη φωτο πουχεις στο αβαταρ σου....:toast::toast:

mixaliskoukaras
17-06-10, 14:04
σχολια??για σενα η για τα κοριτσια????
κοριτσια:πολι καλα να μας τα γνωρισεις:P:P
εσενα:ωραια το πας..καλη διαφορα μπορω να πω....συνεχισετο!!!

η μια ειναι δικια μου...

Zylo
17-06-10, 14:08
η μια ειναι δικια μου...

ποια απτις 2???εγω ειμαι ευκολος σ'αυτα...μην κολας θα τα βρουμε ρε!!!!:green::green::green:
:turtle::turtle::rolf:

mixaliskoukaras
17-06-10, 14:52
καλα οκ...

gmalamos
17-06-10, 17:54
Μπραβο εισαι σε καλο δρομο..Συνεχισε..:thumbup: