PDA

Επιστροφή στο Forum : τρελο στακ...γινεται?



trelos
12-05-10, 17:20
ειμαι 19 χρονων,186 και 95 κιλα...θελω να ρωτισω αν γινετε το παρακατω stack κατα την γνωμη σας ανεξαρτητα αν το χρηματικο ποσο ειναι μεγαλο.....επισης εχω ξαναπαρει παλιοτερα no-xplode,cellmass,tribulus,zma,creatine monohydrate,protein,bcaa,HMB...


πρωτεινη myofusion gaspari μετα προπονηση και πρωι
πρωτεινη casein on για πριν τον υπνο
BCAA warrior lab πριν και μετα προπονηση
plasmajet gaspari πριν προπονηση
superpump250 gaspari πριν προπονηση
storm universal μετα προπονηση
animal m-stack πριν προπονηση
Halodrol gaspari
zma on πριν τον υπνο
axis-hit η novadex xt(ακομα δν ειμαι σιγουρος λογω ηλικιας αν κανει να πειραξω τις ορμονες μου μερικοι λενε μετα τα 21)

πριν βιαστειται ν πειτε οτι ειναι πολλα το καθενα ανηκει σε αλλη κατηγορια(νιτρικο,creatine,post-workout,halodrol ανηκει απο μονο του σε κατηγορια,ecdy) εννοειται οτι κανω διατροφη δλδ τωρα αρχισα και συστηματικη προπονηση συνολικα κανω 3 χρονια τα τελευταια 2 ομως το εχω παρει ποιο σοβαρα...επιπλεον απειχα τελειως απο συμπληρωματα για 8 μηνες και μολις αρχισα με προτεινη και κρεατινη μονουδρικη....

επιπλεον επειδη κανω και πρωινη αεροβια μπορω ν βαλω και mitotropin η lipo-6 η thermocuts???? επιπλεον αν το θεωρειται υπερβολικο προτεινετε μου αλλο stack!

Ευχαριστω εκ των προτερων!:thumbup:

Jud0ka
12-05-10, 18:30
εισαι τρελος!

Ramrod
12-05-10, 18:52
Συμφωνώ, είσαι τρελός...
Ξεκίνα ποστάροντας τη διατροφή σου, όχι τα συμπληρώματα. Η μάλλον πόσταρέ τα παράλληλα...

Svein
12-05-10, 18:54
Ολα αυτα με βαση την gaspari παντος συνδιαζονται...!

Jud0ka
12-05-10, 18:56
επισης αν μας ελεγες και σε τι επιπεδα βρισκεσαι?κανεις καιρο γυμναστηριο...ολα βοηθανε...

salpas18
12-05-10, 19:37
ειμαι 19 χρονων,186 και 95 κιλα...θελω να ρωτισω αν γινετε το παρακατω stack κατα την γνωμη σας ανεξαρτητα αν το χρηματικο ποσο ειναι μεγαλο.....επισης εχω ξαναπαρει παλιοτερα no-xplode,cellmass,tribulus,zma,creatine monohydrate,protein,bcaa,HMB...


πρωτεινη myofusion gaspari μετα προπονηση και πρωι ναι
πρωτεινη casein on για πριν τον υπνο ναι
BCAA warrior lab πριν και μετα προπονηση ναι
plasmajet gaspari πριν προπονηση ναι
superpump250 gaspari πριν προπονηση οχι αν παρεις plasmajet
storm universal μετα προπονηση ναι
animal m-stack πριν προπονηση ναι
Halodrol gaspari δεν γνωρηζο
zma on πριν τον υπνο ναι
axis-hit η novadex xt(ακομα δν ειμαι σιγουρος λογω ηλικιας αν κανει να πειραξω τις ορμονες μου μερικοι λενε μετα τα 21) καλητερα αστα αυτα απο τωρα

πριν βιαστειται ν πειτε οτι ειναι πολλα το καθενα ανηκει σε αλλη κατηγορια(νιτρικο,creatine,post-workout,halodrol ανηκει απο μονο του σε κατηγορια,ecdy) εννοειται οτι κανω διατροφη δλδ τωρα αρχισα και συστηματικη προπονηση συνολικα κανω 3 χρονια τα τελευταια 2 ομως το εχω παρει ποιο σοβαρα...επιπλεον απειχα τελειως απο συμπληρωματα για 8 μηνες και μολις αρχισα με προτεινη και κρεατινη μονουδρικη....

επιπλεον επειδη κανω και πρωινη αεροβια μπορω ν βαλω και mitotropin η lipo-6 η thermocuts???? επιπλεον αν το θεωρειται υπερβολικο προτεινετε μου αλλο stack!

Ευχαριστω εκ των προτερων!:thumbup:

χορις να ξερω και πολλα σου εγραψα πια κατα τιν γνωμη μου ειναι οκ ελπιζω να μην με κραξουν :unsure:

και οπως ειπαν τα παιδια οσο πιο καλα μπορεις φτιαξε την διατροφη σου για τα λυποδιαλητηκα ας σου απαντηση καπιος αλλος..

και κατι αλλο εγω θα σου πω κατα την γνωμη μου ενα στακ λιπον plasmajet ή super pump 250 + myofusion ή whey 100% (on) απο της καλητερες + casein + creatine monoxydrate + m-stak + zma + bcaa + animal pak + πολυ καλη και προσεγμενη διατροφη!:P

salpas18
12-05-10, 19:41
επισης αν μας ελεγες και σε τι επιπεδα βρισκεσαι?κανεις καιρο γυμναστηριο...ολα βοηθανε...

τωρα αρχισα και συστηματικη προπονηση συνολικα κανω 3 χρονια τα τελευταια 2 ομως το εχω παρει ποιο σοβαρα... διαβαζε αν 8εσ ολο το κειμενακι!! :toast:

Jud0ka
12-05-10, 19:54
τωρα αρχισα και συστηματικη προπονηση συνολικα κανω 3 χρονια τα τελευταια 2 ομως το εχω παρει ποιο σοβαρα... διαβαζε αν 8εσ ολο το κειμενακι!! :toast:

σορυ λαθος μ δεν το παρατηρησα οτι το ειπες φιλε!

salpas18
12-05-10, 20:02
σορυ λαθος μ δεν το παρατηρησα οτι το ειπες φιλε!

εγω να δεις τι λαθη κανο εδω μεσα αφου ο sTeLaKoS μου εστηλε + Προειδοποίηση
σορρυ για το οφφφ τοπικ.....

pan0z
12-05-10, 20:31
Αληθεια με ολα αυτα τα συμπληρωματα μπορεις και τρως και φαι παραλληλα?Εγω το πρωι μια πρωτεινη και μια κρεατινη σε νερο περνω και νταλακιαζω.Γνωμη μου ειναι υπερβολικα πολλα αυτα που περνεις καλυτερο στακ απο την ποιοτικη τροφη δεν βρησκεις πουθενα:thumbup:

gj
12-05-10, 20:42
Ρε φιλαράκι τι θές να πετυχεις ?
Ογκο, γράμμωση τι ??? Τι διατροφή κάνεις ?
Τι προιστορία έχεις με συμπληρώατα?
Λες οτι θα πάρει 2 νιτρικα 1 κρεατίνη συζητάς για λιποδιαλύτες συζητάς για novadex και δεν ξέρω γω τι άλλο... :shock::shock::shock::shock:
Πριν τα διαλέξεις ξέρεις τι κάνουν έστω τα μισά από αυτά που έγραψες??
Επισης έχει υπόψιν ότι έκτος από τους μυς έχεις και ένα συκώτι και νεφρά και μια καρδιά....
Δεν είναι καραμέλες να τα πέρνουμε όλα αυτά σαλάτα...;)
Επίσης σου τρέχουν τα λεφτά από τα μπατζάκια και πας να κάνεις αυτό το πράγμα ??

Jud0ka
12-05-10, 20:44
Ρε φιλαράκι τι θές να πετυχεις ?
Ογκο, γράμμωση τι ??? Τι διατροφή κάνεις ?
Τι προιστορία έχεις με συμπληρώατα?
Λες οτι θα πάρει 2 νιτρικα 1 κρεατίνη συζητάς για λιποδιαλύτες συζητάς για novadex και δεν ξέρω γω τι άλλο... :shock::shock::shock::shock:
Πριν τα διαλέξεις ξέρεις τι κάνουν έστω τα μισά από αυτά που έγραψες??
Επισης έχει υπόψιν ότι έκτος από τους μυς έχεις και ένα συκώτι και νεφρά και μια καρδιά....
Δεν είναι καραμέλες να τα πέρνουμε όλα αυτά σαλάτα...;)
Επίσης σου τρέχουν τα λεφτά από τα μπατζάκια και πας να κάνεις αυτό το πράγμα ??

ελα ρε το παλικαρι μπορει να του αρεσει η διαμονη στο νοσοκομειο...:P ξερεις τι ωραια νεροβαστα φτιαχνουνε:turtle::turtle:xD

beefmeup
12-05-10, 20:58
τρελε,το μαμησες κ ψοφησε:P

πολλα δεν ειναι για μια κ εξω??θα υπερφορτωσεις τους αποδοχεις του σωματος με διεγερτικα κ κρεατινη,κ αργινινη(γιατι ειναι μεν διαφορετικες κατηγοριες το καθενα,αλλα εχουν τα ιδια πανω κατω συστατικα)κ το κρασαρισμα ειναι τοσο σιγουρο,οσο κ η κλανια μετα την φασολαδα..

διαλεξε προτεινη,αμινο,κρεατινη για βαση,κ δουλευε κανα νιτρικο ον οφ(μονο τις μερες προπονησης)..

προσθετεις κ ενα απο αυτα που εχεις για αυξηση(κ καλα)ορμονων που λες στο παρα πανω,κ εισαι οκ..κ μολις τελειωσεις κ αυτο,βαλε zma..κ μετα παλι τουμπαλιν..

αφου εχεις τοσα πολλα δεν στελνεις τπτ απο δω που ειμαστε πεινασμενα κ διψασμενα παιδια??:help:

trelos
12-05-10, 23:13
ξερω τι κανουν πριν το ποσταρω εψαξα παρα πολυ καιρο...εμενα μου φενεται το κα8ενα αλλη κατηγορια οποτε θεωρητικα στακαρουν κιολας.....δεν τα εχω δοκιμασει αλλα ειχα την απορια αμα γινεται...οσο για το superpump250 απο οτι 3ερω μπορει να συνδιαστει με plasmajet....οσο για τα λεφτα τα υπολογισα και ειναι κοντα στα 500ευρω...επισης θεωρω οτι ειναι τα καλυτερα στην κατηγορια τους καθενα....

Machiavelli
12-05-10, 23:18
Δηλαδή το super pump είναι το καλύτερο νιτρικό; Γενικά με εξαίρεση το plasmajet που είναι κατηγορία μόνο του για αντικατάσταση των άλλων υπάρχουν καλύτερα. Θα σου κάνω μια ερώτηση και πρόσεχε τι θα απαντήσεις. Κάνεις όγκο ή γράμμωση;

beefmeup
12-05-10, 23:25
.επισης θεωρω οτι ειναι τα καλυτερα στην κατηγορια τους καθενα....

αυτο "παιζει" πολυ..

500 εβρα ε??σαν πολλα δεν ειναι?

Jud0ka
12-05-10, 23:28
ρε φιλε εφοπλιστης εισαι?η εχεις κανενα βουλευτη πατερα:D

trelos
12-05-10, 23:29
γραμμωση κανω αλλα με ενδιαφερει να παραμεινω στα ιδια κιλα που εκανα στον ογκο και αν δεν γινετε να μην χασω μυικη μαζα,να ελατωσω την απωλεια τουλαχιστον....το στακ αυτο ειναι για ογκο ποιο πολυ ομως το θεμα ογκου ειναι θεμα προληψης 8ερμιδων και ινσουλινης την οποια ομως δν εχω προβλημα να ανεβει πριν τιν προπονηση και μετα για καμοια ωρα μετα την προπονηση....

trelos
12-05-10, 23:31
οσο για τα λευτα ειναι απο την δουλεια μου και απο καποια που ειχα μαζεψει στην ακρη για να παρω συμπληρωματα....δεν ειπα οτι θα τα παρω σιγουρα αλλα θεωρητικα στακαρουν σωστα???

Jud0ka
12-05-10, 23:32
εγω αυτο π ξερω ειναι οτι να μαζεψεις λεφτα για αλλαγη νεφρων!!!

giannis64
12-05-10, 23:33
δηλαδη θες να κατεβασεις θερμιδες για να γραμμωσεις η στεγνωσεις και να πετυχεις τα υπολοιπα μα αυτα τα στακ?

πολυ ομιχλη εχει!! δεν νομιζω οτι το σκεφτεσαι σωστα!! και την ινσουλινη γιατι την μπερδευεις????


QUOTE=Jud0ka;171852]ρε φιλε εφοπλιστης εισαι?η εχεις κανενα βουλευτη πατερα:D[/QUOTE]


εγω αυτο π ξερω ειναι οτι να μαζεψεις λεφτα για αλλαγη νεφρων!!!

η τον απαντας η οχι!!!!!

beefmeup
12-05-10, 23:34
γραμμωση κανω αλλα με ενδιαφερει να παραμεινω στα ιδια κιλα που εκανα στον ογκο και αν δεν γινετε να μην χασω μυικη μαζα,να ελατωσω την απωλεια τουλαχιστον....το στακ αυτο ειναι για ογκο ποιο πολυ ομως το θεμα ογκου ειναι θεμα προληψης 8ερμιδων και ινσουλινης την οποια ομως δν εχω προβλημα να ανεβει πριν τιν προπονηση και μετα για καμοια ωρα μετα την προπονηση....

γιατι στην γραμμωση δεν υπαρχει ινσουλινη??κ θερμιδες??

αυτο που λες,μπορεις να το κανεις κ με διατροφη,με 2-3 συμπληρωματα..
κ να ανεβασεις την ληψη προτεινης σου αν ριξεις γενικα τις θερμιδες..

εχεις μπερδευτει λιγο η νομιζω?

φιλε ΔΕΝ στακαρουν ολα αυτα..διαβασε το πιο πανω ποστ μου να δεις με απλα λογια γιατι..θα κρασαρεις,κ θα αποσυντονισεις το σωμα σου

trelos
12-05-10, 23:38
το διαβασα...ινσουλινη υπαρχει και στην γραμμωση αλλα σε χαμηλα επιπεδα ποιο πολυ γλυκαγονη υπαρχει που ειναι ανταγωνιστικη της ινσουλινης....εσεις τι στακ μου προτεινετε?

Machiavelli
12-05-10, 23:39
Είναι ένα μέτριο στακ για όγκο, σίγουρα με κάποια ρίσκα. Για γράμμωση δε πρόκειται να κάνει τίποτα, θέλει πολύ φαΐ.

trelos
12-05-10, 23:42
απλα σκεφτομουν πως μπορεις να αποφυγεις την απωλεια μυων και δυναμης ενω παραλληλα να γραμμωνεις...οσο για τις θερμιδες,λεω οτι ειναι θεμα καταναλωσεις θερμιδων το αν θα παρεις ογκο η αν θα γραμμωσεις(κυριως παιζουν και αλλοι παραγοντες μεταβολισμος,αςς)

Jud0ka
12-05-10, 23:42
δηλαδη θες να κατεβασεις θερμιδες για να γραμμωσεις η στεγνωσεις και να πετυχεις τα υπολοιπα μα αυτα τα στακ?

πολυ ομιχλη εχει!! δεν νομιζω οτι το σκεφτεσαι σωστα!! και την ινσουλινη γιατι την μπερδευεις????


QUOTE=Jud0ka;171852]ρε φιλε εφοπλιστης εισαι?η εχεις κανενα βουλευτη πατερα:D



η τον απαντας η οχι!!!!![/QUOTE]

φιλε γιαννη δεν το καταλαβα :rolf:

beefmeup
12-05-10, 23:43
το διαβασα...ινσουλινη υπαρχει και στην γραμμωση αλλα σε χαμηλα επιπεδα ποιο πολυ γλυκαγονη υπαρχει που ειναι ανταγωνιστικη της ινσουλινης....εσεις τι στακ μου προτεινετε?

φιλικα παντα..εχεις μπερδευτει λιγο,bro..

αν θες να ξεκινησεις ασκηση κ διατροφη καντο.
υπαρχουν αρθρα στο φορουμ.
αν θες να παρεις συμπληρωματα που δουλευουν καντο.
προτεινη,αμινοξεα,κρεατινη,κ μια πολυβιταμινη.
αντε κ ενα pre workout,πριν τις πρποπονησεις σου.

τα υπλοιπα που γραφεις δεν ειναι αναγκαια,να συνδιαστουν ολα μαζι..απλα δεν εχει νοημα.

αν τα κανεις σωστα(ασκηση κ διατροφη),θα "κοψεις"κ δεν θα χασεις καθολου μυικο ιστο.

κ θα σου μεινουν περιπου 350 εβρα,για μοχιτο τωρα που καλοκαιριαζει..

trelos
12-05-10, 23:46
εχω παρει για αρχη κρεατινη μονουδρικη της ΟΝ,bcaa warrior lab,glutamine warrior lab,whey isolate ON,χρωμιο NOW,βιταμινη C&B complex...τι αλλο θα μου προτεινες????σου παραθετω και ενα λινκ με την διατροφη μου.....

trelos
12-05-10, 23:50
http://forum.bodybuilding.gr/showthread.php?t=8333

beefmeup
12-05-10, 23:50
εχω παρει για αρχη κρεατινη μονουδρικη της ΟΝ,bcaa warrior lab,glutamine warrior lab,whey isolate ON,χρωμιο NOW,βιταμινη C&B complex...τι αλλο θα μου προτεινες????σου παραθετω και ενα λινκ με την διατροφη μου.....

αυτα που περνεις νταξ ειναι..

το χρωμιο γιατι το περνεις??

Machiavelli
12-05-10, 23:50
πέρα από το novedex και το halodrol (αυτό ελάχιστα) κανένα από τα παραπάνω δε θα σε βοηθήσει να κρατήσεις μύες. Είσαι καλυμμένος από βασικά συμπληρώματα. Τι το παραπάνω χρειάζεσαι;


το χρωμιο γιατι το περνεις??
Για ρύθμιση ινσουλίνης μάλλον, κακό δεν κάνει.

trelos
12-05-10, 23:55
το χρωμιο λενε οτι ανεβαζει την ευαισθησια στην ινσουλινη,σε φαση γραμμωσης βοηθαει πιστευω....για το halodrol και το novadex ειμαι επιφυλακτικος λογω ακμης(στην πλατη κυριως αλλα ειναι καλοκαιρι)...ειδικα με το novadex...

trelos
12-05-10, 23:57
http://www.bodybuilding.gr/index.php?option=com_content&view=article&id=87:2009-09-25-06-39-02&catid=3&Itemid=4 το λινκ για το χρωμιο...δεν ειναι επιστημονικη ευρενα αλλα για να το εβαλαν στο site κατι θα ξερουν

beefmeup
13-05-10, 00:04
το χρωμιο λενε οτι ανεβαζει την ευαισθησια στην ινσουλινη,σε φαση γραμμωσης βοηθαει πιστευω....για το halodrol και το novadex ειμαι επιφυλακτικος λογω ακμης(στην πλατη κυριως αλλα ειναι καλοκαιρι)...ειδικα με το novadex...

αν εχεις ακμη,οτι εχει σχεση με μεταβολη ορμονων ισως στην αυξησει..

μεινε σε αυτα που χεις,κ θα σε οκ..

αν γραμωνεις αντε στο τσακιρ κεφι παρε κ ενα λιποδιαλυτη..τα αλλα στα.

Ramrod
13-05-10, 00:08
αν εχεις ακμη,οτι εχει σχεση με μεταβολη ορμονων ισως στην αυξησει..

μεινε σε αυτα που χεις,κ θα σε οκ..

αν γραμωνεις αντε στο τσακιρ κεφι παρε κ ενα λιποδιαλυτη..τα αλλα στα.

οφ αλλά η ακμή πως επηρεάζει το BB? Δε βρήκα τπτ στην αναζήτηση...

beefmeup
13-05-10, 00:11
οφ αλλά η ακμή πως επηρεάζει το BB? Δε βρήκα τπτ στην αναζήτηση...

οι ορμονες επειρεαζουν την ακμη,οχι το ββ αυτο καθεαυτο..

trelos
13-05-10, 00:15
ακμη+novadex=χειροτερα....κατα την γνωμη σου να βαλω λιποδιαλυτη αμα κολλισω στην απωλεια λιπους η απο την αρχη???και αν ναι ποιον μου προτινεις???εγω εχω ακουσει καλα λογια για mitotropin-cytolean,thermocuts,lipo-6 οπου πιστευω οτι ειναι και τα ποιο δυνατα θερμογενετικα...εκτος αν παρω ενα δυνατο λιποδιαλυτη και εναν πολυ απλο πχ(CLA,carnitine αν και πολυ λενε οτι δεν δουλευουν)

trelos
13-05-10, 00:18
και το ββ πιστευω τις ανεβαζει ειδικα με ασκησεις οπως καθισματα,αρσεις θανατου κτλπ οπου συμμετεχουν πολυ μυεις...αλλα δν προκαλει το ββ την ακμη ανεξαρτητα αν ανεβαζει τις ορμονες...αποψη μου δν εχω διαβασει σχετικη ευρενα

:green::green::green::green::green::green:

beefmeup
13-05-10, 00:22
ακμη+novadex=χειροτερα....κατα την γνωμη σου να βαλω λιποδιαλυτη αμα κολλισω στην απωλεια λιπους η απο την αρχη???και αν ναι ποιον μου προτινεις???εγω εχω ακουσει καλα λογια για mitotropin-cytolean,thermocuts,lipo-6 οπου πιστευω οτι ειναι και τα ποιο δυνατα θερμογενετικα...εκτος αν παρω ενα δυνατο λιποδιαλυτη και εναν πολυ απλο πχ(CLA,carnitine αν και πολυ λενε οτι δεν δουλευουν)

παρε αμα κολησεις κ παρε αυτον..http://www.x-tremestores.gr/216/eshop/DetailView.aspx?prod_id=4204&category=567

για αρχη ξεκινοντας με μιση δοση τις πρωτες μερες(5-6)..

τα αλλα που λες ειναι πιο δυνατα,κ δεν νομιζω να το χρειαστεις αν δεν εχεις παρει λιποδιαλυτη ξανα..τουλαχιστον ακομα.

ειπαμε οι ορμονες κανουν την ακμη,οχι το ββ..ειναι ορμονικο το θεμα "ακμη"

trelos
13-05-10, 00:31
σας ευχαριστω για την βοηθεια...!!!για λιποδιαλυτη αν και δεν μου φενεται πολυ καλος θα τον δοκιμασω....(ειχα δοκιμασει ποιο παλια εναν της ΟΝ αλλα παει αρκετος καιρος απο τοτε δεν θυμαμαι πως λεγεται...ειδα διαφορα μπορω να πω αλλα δν ξερω αν οφειλοταν σε αυτον η σε θεμα προπονησης,διατροφης)

ευχαριστω και παλι

beefmeup
13-05-10, 00:38
σας ευχαριστω για την βοηθεια...!!!για λιποδιαλυτη αν και δεν μου φενεται πολυ καλος θα τον δοκιμασω....(ειχα δοκιμασει ποιο παλια εναν της ΟΝ αλλα παει αρκετος καιρος απο τοτε δεν θυμαμαι πως λεγεται...ειδα διαφορα μπορω να πω αλλα δν ξερω αν οφειλοταν σε αυτον η σε θεμα προπονησης,διατροφης)

ευχαριστω και παλι

ειναι απλος θερμογενετικος..αν νομιζεις οτι δεν σου κανει περνεις κατι πιο δυνατο..

gj
13-05-10, 20:00
Φιλε αν΄και εισαι στην γράμμωση δεν νομιζω οτι πρέπει να ανυσηχείς τόσο ότι θα χάσεις μυς... δεν νομιζω να εισαι σε τέτοιο επίπεδο που να φοβάσαι μην τυχόν και πέσεις λιγουλάκι ...
Πρόσεχε την διατροφή συνέχισε την σωστή προπόνηση βάλε και αερόβια στο πρόγραμμα και όλα καλά θα πάνε. Οταν αργότερα αρχίσεις να κολάς βάλε έναν ηπιο λιποδιαλύτη για αρχη και συνεχίζεις με κάτι δυνατο. Μην ανυσηχείς για τπτ...
Τωρα αν θες να βάλεις στακ σονι και καλα για ψυχολογικούς λόγους , δηλαδη μόνο και μόνο το αισθημα ότι κάτι πέρνεις να σου δινει άλλα κίνιτρα, τότε καλό στακ για γράμμωση θεωρώ novadex+tribulus μαζι με κάποιο λιποδιαλύτη ίσως. Μιας και έχεις ακμή όμως μην παίξεις με ορμόνες γιατι υπάρχει η πιθανότητα να γίνουν χειρότερα.

gmalamos
13-05-10, 22:28
ξερω τι κανουν πριν το ποσταρω εψαξα παρα πολυ καιρο...εμενα μου φενεται το κα8ενα αλλη κατηγορια οποτε θεωρητικα στακαρουν κιολας.....δεν τα εχω δοκιμασει αλλα ειχα την απορια αμα γινεται...οσο για το superpump250 απο οτι 3ερω μπορει να συνδιαστει με plasmajet....οσο για τα λεφτα τα υπολογισα και ειναι κοντα στα 500ευρω...επισης θεωρω οτι ειναι τα καλυτερα στην κατηγορια τους καθενα....

500e:shock::shock::shock: και ποσο καιρο βγαζεις με αυτα κανα 2μηνο?

Kolorizos
13-05-10, 22:40
οταν τελιωσει το στακ θελω να μας πεις αποτελεσματα η να μας στειλεις κηδιοχαρτο

gj
13-05-10, 22:58
500e:shock::shock::shock: και ποσο καιρο βγαζεις με αυτα κανα 2μηνο?

Πιο διμηνο...για ένα κύκλο ειναι αυτά :P:P:P

beefmeup
13-05-10, 23:02
Πιο διμηνο...για ένα κύκλο ειναι αυτά :P:P:P

κ συγκεκριμενα για κυκλο 360 μοιρων..φτανεις εκει που ξεκινησες δλδ..

TEFAAtzis
13-05-10, 23:03
κ συγκεκριμενα για κυκλο 360 μοιρων..φτανεις εκει που ξεκινησες δλδ..

:bowdown::bowdown::turtle:χαχαχαχαχα:P

gj
13-05-10, 23:05
κ συγκεκριμενα για κυκλο 360 μοιρων..φτανεις εκει που ξεκινησες δλδ..

Μωρε ας φτάσει εκει που ξεκινησε... Μην φτάσει κανα νοσοκομειο ειναι το θέμα ...

Παντως τρελέ ελπίζω να κατάλαβες ότι αυτό που πας να κάνεις είναι μια τρέλα ;)

gmalamos
13-05-10, 23:15
Πιο διμηνο...για ένα κύκλο ειναι αυτά :P:P:P

:shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock:

trelos
13-05-10, 23:45
δεν θελω να το κανω αλλα σε θεωρητικη βαση ηθελα να δω αν στακαρουν αφου ανοικουν σε αλλες κατηγοριες και σε μερικα η ληψη ειναι και διαφορετικη ωρα....απλα επειδη ολα μου φαινονται top δεν μπορω να διαλεξω και ετσι ρωτισα μπας και γινεται να τα παρεις ολα μαζι....(πχ πρωτεινη isolate,casein,bcaa,ecdy,creatine pre-workout kai post workout,test boost)

manos_
14-05-10, 09:20
ειμαι 19 χρονων,186 και 95 κιλα...θελω να ρωτισω αν γινετε το παρακατω stack κατα την γνωμη σας ανεξαρτητα αν το χρηματικο ποσο ειναι μεγαλο.....επισης εχω ξαναπαρει παλιοτερα no-xplode,cellmass,tribulus,zma,creatine monohydrate,protein,bcaa,HMB...


πρωτεινη myofusion gaspari μετα προπονηση και πρωι
πρωτεινη casein on για πριν τον υπνο
BCAA warrior lab πριν και μετα προπονηση
plasmajet gaspari πριν προπονηση
zma
novadex xt



Με αυτα εισαι οκ.

trelos
14-05-10, 11:24
αντι για novadex μπορω να βαλω superpump και size on?και κατι για Post-workout

salpas18
14-05-10, 13:05
αντι για novadex μπορω να βαλω superpump και size on?και κατι για Post-workout

εχεις το plasmajet δεν χρειαζεσαι το σουπερ πυμπ και αντι για σιζε ον παρε κα8αρι κρεατινι αν 8ες να βαλεις και κρεατινη μεσα αλλα ο μανος ξερεις καλα απο αυτα που σου ειπε!!!!

TEFAAtzis
14-05-10, 16:12
Eγω ισως θα σου συνιστουσα μια πιο καθαρη πρωτεινη για μετα την προπονηση που να αποροφαται αμεσα.Πχ η Gold της On

trelos
14-05-10, 16:31
τοτε αμα ειναι θα παρω 1της οn και μια της gaspari einai parapanw 5 ευρω απο το να επαιρνα την σακουλα της οn και γραμμαρια τ ιδια περιπου...πρωι gaspari και μετα προπονηση On

gj
14-05-10, 16:43
τοτε αμα ειναι θα παρω 1της οn και μια της gaspari einai parapanw 5 ευρω απο το να επαιρνα την σακουλα της οn και γραμμαρια τ ιδια περιπου...πρωι gaspari και μετα προπονηση On

Εγω πιστευω οτι ειναι πολυ ψιλά γράμματα αυτά. Και gaspari να πάρεις μετά την προπόνηση δεν έγινε και τπτ...
Αν ομως θες να τις πάρεις και τις δυο (για ποικιλια γευσης ας πουμε να εχεις μια βανιλια μια σοκολάτα) τότε την ον μεταπροπονητικά και gaspari για γευματα. Μπορεις επισης για τα γευματα σου να πάρεις και μια πρωτείνη πολύ περισότερων πηγων όπως πχ ειναι η mutant pro. Στο τοπικ της gaspari εχει αναφερθεί απο κάποιον ότι το 80% της πρωτείνης της gaspari ειναι whey και το υπολοιπα από τις άλλες 3 γιαυτο και δεν τρεχει και τπτ να την παιρνεις μεταπροπονητικά. Τσέκαρε το μην τυχόν και δεν θυμάμαι καλά;)

trelos
14-05-10, 16:46
ναι αλλα απο οτι νομιζω γιατι κοιταγα χθες και σε ενα ξενο site η On ειναι isolate ενω της gaspari ειναι concetrate....διαφορα στον χρονο αποροφησης...επιπλεον ακουσα δν ξερω κατα ποσο ισχυει οτι η concetrate εχει ποιο ωραια γευση απο τις isolate...(μπορει να ειναι και μυθος) και ειναι και υποκειμενικο