PDA

Επιστροφή στο Forum : Νέο site της Thermolife



Bane
12-05-10, 21:50
www.thermolife.com
Περιμένω κριτικές
Σύντομα το ψίνω να κάνουμε μια προσφορά για όλα τα μέλη του bodybuilding.gr που κόβουν για το καλοκαίρι ;)

TEFAAtzis
12-05-10, 21:55
www.thermolife.com
Περιμένω κριτικές
Σύντομα το ψίνω να κάνουμε μια προσφορά για όλα τα μέλη του bodybuilding.gr που κόβουν για το καλοκαίρι ;)

Aντε να δουμε καμια καλη προσφορα γιατι εχει πεσει αφραγκια:P

flowin_through
12-05-10, 22:12
Eννοεις dicana? Το C-Bol το προτεινεις για γραμμωση και οταν το παιρνεις μπορεις να το παιρνεις μονο τις μερες προπονησης?

eas2000
12-05-10, 23:22
¨οταν λες σύντομα, πόσο εννοείς;

το σιτε γιατί μου φαίνεται το ίδιο;

GEORGEXX1
13-05-10, 01:21
www.thermolife.com
Περιμένω κριτικές
Σύντομα το ψίνω να κάνουμε μια προσφορά για όλα τα μέλη του bodybuilding.gr που κόβουν για το καλοκαίρι ;)

:turtle::turtle::turtle::turtle::turtle:
Ενταξει ρε Bane κανε προσφορα σε φιλους
που πανε για κοψιμο.:clap::clap::clap:

Εμεις που κανουμε ογκο θα βρουμε εναν φιλο
να μας υποστηριξει και εμας.

Δεν πειραζει να εισαι καλα.
:toast::toast:

Bane
13-05-10, 09:56
:turtle::turtle::turtle::turtle::turtle:
Ενταξει ρε Bane κανε προσφορα σε φιλους
που πανε για κοψιμο.:clap::clap::clap:

Εμεις που κανουμε ογκο θα βρουμε εναν φιλο
να μας υποστηριξει και εμας.

Δεν πειραζει να εισαι καλα.
:toast::toast:

Κι εσυ βρε ογκολάγνε κάνεις όγκο καλοκαιριάτικα;

GEORGEXX1
13-05-10, 10:16
Κι εσυ βρε ογκολάγνε κάνεις όγκο καλοκαιριάτικα;

χαχαχαχα και εσυ ρε προδοτη;;;;;

eas2000
13-05-10, 10:30
Α οκ, τωρα οντως ειναι ανεβασμενο το καινουριο σιτε

Muscleboss
13-05-10, 10:41
Πραγματικά εντυπωσιακό! :clap:

Bane αναμένουμε προσφορά.

Εγώ πάντως έχω ήδη προγραμματίσει μετά το καλοκαίρι να κάνω ένα κύκλο με τα προιόντα της Thermolife και να κάνω αναλυτικό Log την περίοδο που θα τα χρησιμοποιώ. Αναμένετε, γιατί θα αξίζει.

ΜΒ

Niiick
13-05-10, 10:42
Τουμπανο το site!

Bane
13-05-10, 12:23
χαχαχαχα και εσυ ρε προδοτη;;;;;

Και όπως είπε και ο Βρούτος στον Ιούλιο Καίσαρα:
"Ναι, κι εγώ"

Bane
13-05-10, 19:32
Eννοεις dicana? Το C-Bol το προτεινεις για γραμμωση και οταν το παιρνεις μπορεις να το παιρνεις μονο τις μερες προπονησης?

Η νιτρική κρεατίνη κάνει πολύ μικρότερη κατακράτηση υγρών αλλά για να είμαστε ειλικρεινής για απόλυτο στέγνωμα η κρεατίνη δεν είναι η καλύτερη ιδέα.
Η προσφορά θα είναι για Dicana+Ebol

mantus3
14-05-10, 21:59
ε τον Geof ειδατε πως εγυνε σε 3 μηνες??? και μονο με t-bol... να παρω κ γω αραγε μηπως γινω ετσι?

βλεπω αντιγραφουμε κανονικα την muscletech στην παπατζα...

Bane
14-05-10, 22:19
ε τον Geof ειδατε πως εγυνε σε 3 μηνες??? και μονο με t-bol... να παρω κ γω αραγε μηπως γινω ετσι?

βλεπω αντιγραφουμε κανονικα την muscletech στην παπατζα...

T-bol Dicana Vasolate και βεβαίως 5 μήνες αυστηρότατη προπόνηση και διατροφή με προπονητή τον Sagi. Καλό είναι να διαβάζουμε και το πλήρες κείμενο που και που

Adinamos
15-05-10, 00:23
Πολυ ομορφο το σαιτ.
Με το καλο και μια προσφορα για τα μελη το ββ.γρ για τα προιοντα!
(Ειμαι μεσα εγω απο τωρα)

Georges
15-05-10, 03:58
Επιτέλους τώρα βλέπω το καινούργιο

Kolorizos
15-05-10, 08:34
πολυ ωραιο μπραβο..

Michaelangelo
18-05-10, 01:44
T-bol Dicana Vasolate και βεβαίως 5 μήνες αυστηρότατη προπόνηση και διατροφή με προπονητή τον Sagi. Καλό είναι να διαβάζουμε και το πλήρες κείμενο που και που

19pounds (9 κιλά δηλαδή) και κομμάτια σε 3μήνες λέει στο διαφημιστικό και με την βοήθεια του T-BOL. Όλα αυτά στο cover! Τώρα αν κάποιος το ψάξει περισσότερο θα βρει ότι λέει και για το νιτρικό/κρεατίνη (όχι καθαρά δηλαδή αλλά νερά) και το άλλο συμπλήρωμα.

Δίκιο έχει ο mantus σε αυτό που λέει.

Παρόλα αυτά, περιμένω να δω την προσφορά να δω τι λέει και αυτό το Τ-BOL. (δεν τα στακάρω με νιτρικά/κρεατίνες)


ediτ: T-BOL? μαλακεία είπα! Ε-ΒΟΛ ήθελα να πω! Το Τ δεν είναι για τεστοστερόνη; Και έγινε έτσι ο πιτσιρικάς με αυτό;

KATERINI 144
18-05-10, 02:12
η αλήθεια ειναι πως και σε μενα φάνηκε ''καπως'' σαν πρώτη εικόνα η διαφήμιση με τα 9 κιλα κλπ αλλα τη να κάνουμε....το άτιμο το μαρκετινγκ αυτά έχει, μην κολλάτε εκει εφόσον είστε γνώστες,

ωραίο το σαιτ, περιμένουμε την προσφορά μπανε.

Dreiko
20-05-10, 23:26
τα σπαει το σαιτ!καλοριζικο!αντε και με μια καλη προσφορα!χα χα!

xristosmostar
30-06-10, 10:25
Bane τελικά θα ισχύει η προσφορά που αναφέρεις παραπάνω; Ενδιαφέρομαι και το E-BOL και για το Dicana. Που μπορούμε να τα βρούμε στην Ελλάδα; Έστειλα e-mail και στο επίσημο site της εταιρίας και δε μου έχουν απαντήσει εδώ και 3 μέρες.Παρακαλώ αν έχεις κάποια πληροφορία ενημέρωσέ με, ευχαριστώ.

Adinamos
30-06-10, 14:14
Bane τελικά θα ισχύει η προσφορά που αναφέρεις παραπάνω; Ενδιαφέρομαι και το E-BOL και για το Dicana. Που μπορούμε να τα βρούμε στην Ελλάδα; Έστειλα e-mail και στο επίσημο site της εταιρίας και δε μου έχουν απαντήσει εδώ και 3 μέρες.Παρακαλώ αν έχεις κάποια πληροφορία ενημέρωσέ με, ευχαριστώ.

+1
Δωσε θερμολαιφ στο λαο!:bowdown: