PDA

Επιστροφή στο Forum : στακ γραμμωσης



aris1988
13-05-10, 21:43
παιδεια για πρωτεινετε στακ γραμμωσης ειμαι 1,80 85 κιλα προπονουμε 2 χρονια αλλα ειχα ενα προβλημα με τον ομο και κανα μια διακοπη 4-5 μηνεσ και γεμισα νερα και προσπαθω να τα χασω η διατροφη μου ειναι πολη προσεκτικη και η προπονηση μου καθημερινη και αρκετα δυνατη και οποως καταλαβενε το καλοκαιρι ειρθε και και χρειαζομε κατι δραστικο.υπαρχει και ενα προβλημα στο θυροειδη μου παν πως εφτεγε το νιτρικο που παιρνα αλλα για ενα μηνα δε με πειραζει οτι και να παρω πρτεινετε αφοβα..αν εχετε βεβαια και συμπληρωματα που κανουν δουλεια χωρις να περιεχουν καφεινη καλυτερα;) ;).περιμενω τη βοηθεια σας..

aris1988
13-05-10, 21:44
λαθος καινουριο ποσ ηθελα να ανοιξω

aris1988
13-05-10, 21:45
παιδεια για πρωτεινετε στακ γραμμωσης ειμαι 1,80 85 κιλα προπονουμε 2 χρονια αλλα ειχα ενα προβλημα με τον ομο και κανα μια διακοπη 4-5 μηνεσ και γεμισα νερα και προσπαθω να τα χασω η διατροφη μου ειναι πολη προσεκτικη και η προπονηση μου καθημερινη και αρκετα δυνατη και οποως καταλαβενε το καλοκαιρι ειρθε και και χρειαζομε κατι δραστικο.υπαρχει και ενα προβλημα στο θυροειδη μου παν πως εφτεγε το νιτρικο που παιρνα αλλα για ενα μηνα δε με πειραζει οτι και να παρω πρτεινετε αφοβα..αν εχετε βεβαια και συμπληρωματα που κανουν δουλεια χωρις να περιεχουν καφεινη καλυτερα .περιμενω τη βοηθεια σας..

ioannis1
13-05-10, 22:19
φιλε μου η γνωμη μου μη παιρνειςτιποτε.κοψε το αλατι,τρωγε στεγνα, πρασινες σαλατες,κανε πολυ αεροβια και θα χασεις και νερα και λιπος.κοι μη ξεχνας πολυ πρωτεινη,λιγους υδατανθρακες και καλα λιπαρα.

aris1988
14-05-10, 00:11
φιλε μου η γνωμη μου μη παιρνειςτιποτε.κοψε το αλατι,τρωγε στεγνα, πρασινες σαλατες,κανε πολυ αεροβια και θα χασεις και νερα και λιπος.κοι μη ξεχνας πολυ πρωτεινη,λιγους υδατανθρακες και καλα λιπαρα.

αυτα φιλε τα κανω απλα θελω να δοκιμασω για ενα μηνακι ενα καλο συνδυασμο για μια βοηθεια παραπανω..

Machiavelli
14-05-10, 00:18
Ή θα έχει καφεΐνη ή θα επηρεάζει ορμόνες ή δεν θα δουλεύει. Συμφωνώ με τον ioannis1.

aris1988
14-05-10, 00:49
Ή θα έχει καφεΐνη ή θα επηρεάζει ορμόνες ή δεν θα δουλεύει. Συμφωνώ με τον ioannis1.

γιατι το λες αυτο?μπορει να ενοει κατι αλλο..ξερεις εσυ κατι παραπανω?αν ναι βοηθα please.

Machiavelli
14-05-10, 00:57
Δε κατάλαβα τι ρωτάς. Αναφέρομαι σε συμπληρώματα που γραμμώνουν και λέω ότι ή θα έχουν καφεΐνη ή θα επηρεάζουν ορμόνες, τα υπόλοιπα δεν δουλεύουν. Κανένα από τα προηγούμενα δε σου κάνει, οπότε συμφωνώ με τον ioannis1.

aris1988
14-05-10, 01:32
Δε κατάλαβα τι ρωτάς. Αναφέρομαι σε συμπληρώματα που γραμμώνουν και λέω ότι ή θα έχουν καφεΐνη ή θα επηρεάζουν ορμόνες, τα υπόλοιπα δεν δουλεύουν. Κανένα από τα προηγούμενα δε σου κάνει, οπότε συμφωνώ με τον ioannis1.

δηλαδη της universal o ripped fast κατα τη γνωμη σου δε βοηθαει καθολου η η καρνιτινη?

Machiavelli
14-05-10, 09:47
Το ripped fast δε το θεωρώ άχρηστο, απλά δε θα το έλεγα λιποτροπικό, πιο πολύ well-being. Ωραίο είναι. Τώρα καρνιτίνη να σου πω ότι πήρα και με βοήθησε θα πω ψέμματα. Μια δοκιμή όμως μπορείς να κάνεις.

aris1988
14-05-10, 20:07
Το ripped fast δε το θεωρώ άχρηστο, απλά δε θα το έλεγα λιποτροπικό, πιο πολύ well-being. Ωραίο είναι. Τώρα καρνιτίνη να σου πω ότι πήρα και με βοήθησε θα πω ψέμματα. Μια δοκιμή όμως μπορείς να κάνεις.

well-being τι ενοεις?

Georges
14-05-10, 20:12
well-being τι ενοεις?

αίσθηση ευφορίας

aris1988
14-05-10, 20:16
ξερεις αν περιεχει καφεινη?

Machiavelli
14-05-10, 21:01
Έχει, όχι αυτή καθ' αυτή, αλλά μέσω άλλων συστατικών του.

aris1988
14-05-10, 21:06
μετα απο πολυ ψαξιμο στο φορθμ αποφασισα να χτυ[ησω τα παρακατω προιοντα τα οποια δεν ειναι δυνατα αλλα ελπιζω να δωσουν εστω μια μικρη βοηθεια για λιποδυαλυση και ενα δυνατο και γραμωμενο σωμα σε συνδυασμο βεβαια γερης προπονησης και πολυ καλης διατροφης.λοιπον μη σας κουραζω και ελπιζω να μου πειτε τη γνωμη σας.αποφασισα..
πολυβιταμινη:multimax της (MDY)
πρωτεινη:ultra iso whey της (UNIVERSAL)
λιποδυαλυτη:extreme burner (MDY)
μεταποπροπονητικο μαζι με τη πρωτεινη το storm της universal
και μαζι με ολα αυτα θα συνδυασω και ΗΜΒ που εχω ακουσει πολυ καλα λογια πως βοηθαει και στις καυσεις και στην δυναμη..πως βλεπετε το στακ μου να τα παραγγειλω?εχετε να προτεινετε κατι αλλο η να κανετε καμια παρατηρηση?

Machiavelli
14-05-10, 21:33
Stack είναι όταν κάποια προϊόντα κινούνται προς την ίδια κατεύθυνση. Δεν έχει κανένα stack αυτό που γράφεις.
Η πολυβιταμίνη σου είναι μια χαρά, η πρωτεΐνη πάρα πολύ καλή. Το storm θα το χρησιμοποιούσα πριν την προπόνηση (έχει κιτρουλίνη, αλανίνη, ταυρίνη μια χαρά για πριν την προπόνηση). Αυτό το extreme burner δε το έχω δοκιμάσει και δε το βρίσκω καθόλου ενδιαφέρον, νομίζω πως θα δώσεις άδικα τα λεφτά σου.

aris1988
14-05-10, 21:54
Stack είναι όταν κάποια προϊόντα κινούνται προς την ίδια κατεύθυνση. Δεν έχει κανένα stack αυτό που γράφεις.
Η πολυβιταμίνη σου είναι μια χαρά, η πρωτεΐνη πάρα πολύ καλή. Το storm θα το χρησιμοποιούσα πριν την προπόνηση (έχει κιτρουλίνη, αλανίνη, ταυρίνη μια χαρά για πριν την προπόνηση). Αυτό το extreme burner δε το έχω δοκιμάσει και δε το βρίσκω καθόλου ενδιαφέρον, νομίζω πως θα δώσεις άδικα τα λεφτά σου.

οι οδηγιες λενε για πριν και μετα..για μετα ποιο προτεινεις?το ριππεδ φαστ πιστευεισ να βοηθησει περισοτερο?thanks παντως για τις συμβουλεσ..

Machiavelli
14-05-10, 22:14
Για μετά πρωτεΐνη με γλυκόζη είναι μια χαρά. Σίγουρα θα βοηθήσει περισσότερο το Ripped Fast, αλλά είπαμε, έχει καφεΐνη, μείνε στα άλλα καλύτερα.
Edit: Αν το παίρνεις για την κρεατίνη το Ripped Fast, πρέπει να πάρεις και μετά.

aris1988
19-05-10, 21:37
Για μετά πρωτεΐνη με γλυκόζη είναι μια χαρά. Σίγουρα θα βοηθήσει περισσότερο το Ripped Fast, αλλά είπαμε, έχει καφεΐνη, μείνε στα άλλα καλύτερα.
Edit: Αν το παίρνεις για την κρεατίνη το Ripped Fast, πρέπει να πάρεις και μετά.

δε καταλαβα τι ενοεις με αυτο Αν το παίρνεις για την κρεατίνη το Ripped Fast, πρέπει να πάρεις και μετά

Machiavelli
20-05-10, 11:05
Το μπέρδεψα με το Storm. Με συγχωρείς.