PDA

Επιστροφή στο Forum : Size on + animal flex



Jony_To_Bratsoni
13-05-10, 22:51
ρε παιδια αυτα τα 2 κολανε? γιατι βαζω την sizeon το προι στην προπονηση και το flex το μεσημερι μετα το φαι μου , αυτο το κανω τις 3 τελευτες μερες αλλα καθε μερα εχω εντονη ιπνιλια ,το μεσημερι κοιμαμε απο τις 3-6 και μετα παλι ξανακοιμαμε 11 βραδι - 11 το προι ,+ οτι δεν εχω καθολου ενεργεια στο γυμναστηριο και επεσα και στις επαναληψεις αλλα και το μεγαλητερο προβλημα ειναι οτι τρεχω ολη μερα τουαλετα (3-4 φορες) μηπος με πειραζει η συγεκριμενη κρεατινη που εχει η size on? η ειναι λαθος να την χρησιμοποιω μαζι με flex

beefmeup
13-05-10, 22:57
τζονι,η κρεατινη του φλεξ..η μαλλον η συγκεκριμενη φορμουλα ετυχε να σε πειραζει..αν εννοεις φαση διαροια..αν οχι δεν ξερω.

το χω παθει κ γω με καποιες φορμουλες κρεατινης αλλα ποτε με σκετη κρεατινη,ανεξαρτητως μορφης.
το φλεξ δεν εχει σχεση,μπορεις να τα περνεις οπως λες...αλλη δουεια κανει το ενα αλλη το αλλο..

γνωμη μου,σταματα το σαηζ αφου σε πειραζει..εχω πασσαρει κ γω αυτα που με πειραζαν κ δεν τα ξαναπειρα.

Jony_To_Bratsoni
14-05-10, 10:12
τζονι,η κρεατινη του φλεξ..η μαλλον η συγκεκριμενη φορμουλα ετυχε να σε πειραζει..αν εννοεις φαση διαροια..αν οχι δεν ξερω.

το χω παθει κ γω με καποιες φορμουλες κρεατινης αλλα ποτε με σκετη κρεατινη,ανεξαρτητως μορφης.
το φλεξ δεν εχει σχεση,μπορεις να τα περνεις οπως λες...αλλη δουεια κανει το ενα αλλη το αλλο..

γνωμη μου,σταματα το σαηζ αφου σε πειραζει..εχω πασσαρει κ γω αυτα που με πειραζαν κ δεν τα ξαναπειρα.

για 2 μερες λεω να πινω μονο sizeon και αν εχω παλι διαροια την πεταω :(

Machiavelli
14-05-10, 10:21
Flex γιατί παίρνεις;

Jony_To_Bratsoni
14-05-10, 10:27
Flex γιατί παίρνεις;

με ποναει ο τενοντας και λιγο ο αγγονας του αριστερου χεριου , ελαχιστα το γονατο ,και οταν κανω ομους ακουω τα κοκαλα σαν να τριβονται μεταξυ τους δεν με πονανε καθολου απλα τα νιοθω να τριβονται και θεωρισα σωστο να χρησιμοποιησω μισο κουτι flex που ειχε ενας φιλος μου

Jony_To_Bratsoni
17-05-10, 15:47
τελικα αυτες τις 3 μερες που επερνα μονο την sizeon δεν ειχα παρενεργειeς αλλα δεν εχω δει ακομα καθολου αποτελεσματα απο την sizeon και εχουν περασει 6 μερες ( το προβλημα δεν ειναι σε καμια περιπτοση η προπονηση μου)

beefmeup
17-05-10, 15:50
τελικα αυτες τις 3 μερες που επερνα μονο την sizeon δεν ειχα παρενεργειeς αλλα δεν εχω δει ακομα καθολου αποτελεσματα απο την sizeon και εχουν περασει 6 μερες ( το προβλημα δεν ειναι σε καμια περιπτοση η προπονηση μου)

αρα σε πειραζε το φλεξ??

περιεργο:confused::confused::confused:

απητν αλλη εγω εχω θεμα διαρροια με το ZMA..μαλλον το μαγνησιο που εχει μου την κανει..

Jony_To_Bratsoni
17-05-10, 16:12
το πολυ μαγνησιο πειραζει?

beefmeup
17-05-10, 16:19
το πολυ μαγνησιο πειραζει?

οχι γιατι φιλτραρεται ανετα στα νεφρα κ αποβαλεται(εξαρταται τι εννοεις πολυ ετσι,τα παντα πειραζουν οταν ειναι υπερβολικα)..αλλα ειναι το βασικο συστατικο πολλων,καθαρτικων,γιατι προκαλει χεσιματακι,μετα απο καποια δοσολογια κ πανω:green:

αλλα η δοση του ZMA ειναι οκ,απλα εγω πρεπει να ειμαι ευαισθητος σε αυτο..δεν εξηγειτε αλλιως.
γιατι μεσα σε πολυβιταμινη δεν με πειραζει.

Jony_To_Bratsoni
17-05-10, 16:29
απλα σκευτικα οτι και το flex kai sizeon εχουν μεσα, οποτε μηπος με πειραζε

Svein
17-05-10, 16:47
απλα σκευτικα οτι και το flex kai sizeon εχουν μεσα, οποτε μηπος με πειραζε

Χρισιμοποιουσα Flex+Size On +Super Pump + Whey + ZMA+ πολυβιταμινη και δεν επαθα τιποτα :turtle:

Jony_To_Bratsoni
17-05-10, 17:46
μηπος τοτε εφτεγε το οτι ειχα παρει διουριτικο για 1 βδομαδα και μετα πειρα sizeon κατευθειαν? τι να πω δεν ξερω,, παντος εσυ με την sizeon ειδες αποτελεσματα?

Svein
17-05-10, 18:07
μηπος τοτε εφτεγε το οτι ειχα παρει διουριτικο για 1 βδομαδα και μετα πειρα sizeon κατευθειαν? τι να πω δεν ξερω,, παντος εσυ με την sizeon ειδες αποτελεσματα?

Μετρια...!

AGGELOS.K
17-05-10, 20:24
Χρισιμοποιουσα Flex+Size On +Super Pump + Whey + ZMA+ πολυβιταμινη και δεν επαθα τιποτα :turtle:

Αυτά είναι σκληροπηρινικός :thumbup:

Svein
17-05-10, 20:30
Αυτά είναι σκληροπηρινικός :thumbup:

:green::green::green::green: