PDA

Επιστροφή στο Forum : Γράμμωση και Όγκος ταυτόχρονα



apollon
16-05-10, 03:28
gia sas vriskome se periodo grammosis kai ime sxedon kommatia gimnazome arketo kero apla twra epidi ksekinisa poli noris me tin dieta mou edo kai dio mines thelo na paro simpliromata pou tha me voithisoun kai na xaso oti exi apomini apo lipos kai na megalosoun oi mis mou xoris na gemiso igra, thelo na apoktiso mies stegnous kai para poli grammomenous exete na mou protinete kapia simpliromata gia na do akrea apotelesmata simfona me afta pou sas anefera? sas efxaristo gia tis plirofories

**** Γραφε με ελληνικους χαρακτήρες ,είναι κανονας του φόρουμ.Mods Team ***

Polyneikos
16-05-10, 09:54
Κατ΄αρχην καλως ήρθες στην παρέα και γραφε με ελληνικους χαρακτήρες,ειναι κανονας του φόρουμ γιατι τα greekenglish είναι πολυ κουραστικα...
Εφόσον είσαι σε ακραια γραμμωση όπως αναφερεις ,λογικα θα είσαι και σε ακραία δίαιτα..Να μεγαλώσουν οι μυς σου περισσότερο αυτη την περίοδο είναι απίθανο,απλα αν κοψεις και αλλο θα φαίνονται πιο μεγαλοι,είναι θεμα οφθαλματης...Δεν υπάρχει καποιο συμπλήρωμα που θα συνεχίσει να σε στεγνωνει και παραλληλα να σε μεγαλωνει...Πολυ καθαρη πρωτεινη από συμπληρωματα και διατροφη για να κρατας μυικη μαζα όσο χανεις κιλα...

flowin_through
16-05-10, 13:07
Οποιος βρηκε το Ιερο δισκοποτηρο να το παραδωσει εδω παρακαλω!

Michaelangelo
16-05-10, 16:07
gia sas vriskome se periodo grammosis kai ime sxedon kommatia gimnazome arketo kero apla twra epidi ksekinisa poli noris me tin dieta mou edo kai dio mines thelo na paro simpliromata pou tha me voithisoun kai na xaso oti exi apomini apo lipos kai na megalosoun oi mis mou xoris na gemiso igra, thelo na apoktiso mies stegnous kai para poli grammomenous exete na mou protinete kapia simpliromata gia na do akrea apotelesmata simfona me afta pou sas anefera? sas efxaristo gia tis plirofories

**** Γραφε με ελληνικους χαρακτήρες ,είναι κανονας του φόρουμ.Mods Team ***

Τα πράγματα είναι απλά. Καθαρή πρωτείνη, μεγάλη ποσότητα πρωτείνης, αποφυγή πολλών υδατανθράκων, ασκήσεις όγκου. Παίρνεις καθαρά μυικά κιλά αλλά μην περιμένεις να πέρνεις τα κιλά τα φοβερά, αλλά δουλειά γίνεται.

apollon
16-05-10, 16:46
ναι ευχαριστώ πολύ αυτά τα ξέρω με διατροφές απλά ενδιαφέρομε να μάθω αν μπορώ να χρησιμοποιήσω και κάποιο συμπλήρωμα η κάποιο συνδυασμό έτσι ώστε να μου κρατήσει την γράμμωση και να βοηθήσει να πάρω και όγκο χωρίς να με γεμίσει υγρά. διατροφή και γυμναστική είμαι μια χαρά

flowin_through
16-05-10, 16:51
Μονο με φαρμακα. Αστο καλυτερα.

Michaelangelo
16-05-10, 17:02
Μονο με φαρμακα. Αστο καλυτερα.

+1!

Δεν υπάρχει συμπλήρωμα που να τα κάνει όλα. Υπάρχει συνδυασμός και εφόσον τα ξέρεις δεν καταλαβαίνω τι ζητάς. Εφόσον έχεις μεγάλη ποσότητα πρωτείνης είτε από συμπλήρωμα είτε από αλλού είσαι υπερκαλυμένος. Μια χαρά θα πάρεις μυς (άρα και κιλά) με το ελάχιστο ποσοστό λίπους και χάνοντας μάλιστα λίπος. Απλά αν απότι κατάλαβα καλά εσύ θέλεις να πάρεις τα ογκο-κιλά στη γράμμωση, αυτό ΔΕΝ γίνεται!!!

Plus
16-05-10, 17:22
Ξερω,τα εχω μελετησει,απλα την δεξτροζη μπορεις να την αντικαταστησεις,ενω την διουρηση λιγο δυσκολα

beefmeup
16-05-10, 17:45
ναι ευχαριστώ πολύ αυτά τα ξέρω με διατροφές απλά ενδιαφέρομε να μάθω αν μπορώ να χρησιμοποιήσω και κάποιο συμπλήρωμα η κάποιο συνδυασμό έτσι ώστε να μου κρατήσει την γράμμωση και να βοηθήσει να πάρω και όγκο χωρίς να με γεμίσει υγρά. διατροφή και γυμναστική είμαι μια χαρά

φιλε πολυ απλα,αν τρως οτι πρεπει,κ γυμναζεσαι οπως πρεπει,κ μυικα κιλα θα βαλεις κ γραμμωμενος θα εισαι..ειναι λιγο απαιτητικο,σαν προγραμμα,αλλα γινεται..

κ απο συμπληρωματα,3-4 απλα πραματακια,κ εισαι οκ..
θελει τον χρονο του..αν τωρα εισαι απο αυτους που βιαζονται να βαλουν"ογκο",κ τρωνε οτι ναναι κ πολυ,δεν γινεται,να μεινεις γραμμωμενος,ετσι.

ειναι θεμα επιλογων.