PDA

Επιστροφή στο Forum : Πρωτεινη χωρις αργινινη;



Nick Sotiralis
19-05-10, 21:54
υπαρχει πρωτεινη χωρις να περιεχει αργινινη??:rolf:

beefmeup
19-05-10, 22:26
εννοεις επιπροσθετη αργινινη,οπως η νιτρο τεκ ας πουμε,η αυτη που εχει ετσι κ αλλιως καθε σκονη πρωτεινης..??

Nick Sotiralis
19-05-10, 22:34
οχι επιπροσθετη απλα πως καποιες δεν εχουν λακτοζη π.χ να μην εχει αργινινη

dhmhtrhs
19-05-10, 22:42
υπαρχει πρωτεινη χωρις να περιεχει αργινινη??:rolf:

πως σου ηρθε τωρα αυτο?διαβασες κατι? τα ερωτηματα θα μπορουσαν να ηταν αν υπαρχουν πρωτεινες χωρις λευκινη χωρις αργινινη κτλ κτλ..δεν εχει πολυ νοημα οπως καταλαβαινεις...

beefmeup
19-05-10, 22:54
οχι επιπροσθετη απλα πως καποιες δεν εχουν λακτοζη π.χ να μην εχει αργινινη

μπαα,δεν παιζει..γιατι το ρωτας αυτο ρε συ??

Nick Sotiralis
19-05-10, 23:03
απλα νομιζω οτι η αργινινη προκαλει ακμη εχω παρει συμπληρωματα τυπου nano x9 και καθε φορα γεμιζα... και τωρα ειμαι ok και δεν θελω να το ρισκαρω αλλα αφου λες οτι δεν υπαρχει τι να κανω

beefmeup
19-05-10, 23:08
απλα νομιζω οτι η αργινινη προκαλει ακμη εχω παρει συμπληρωματα τυπου nano x9 και καθε φορα γεμιζα... και τωρα ειμαι ok και δεν θελω να το ρισκαρω αλλα αφου λες οτι δεν υπαρχει τι να κανω

η αργινινη απτην προτεινη σιγουρα δεν θα σου προκαλεσει ακμη,εκτος αν σου προκαλει κ το κοτοπουλο..

για το νανο,το λενε κ οι οδηγειες,αν δεν τις εχω διαβασει:shock:,οτι μπορει να σου πρκαλεσει ερεθισμους στο δερμα η τπτ τετοιο..ολα τα προπροπονητικα,κ τι νιτρικα το λενε,οποτε θα το λεει κ αυτο..

dhmhtrhs
19-05-10, 23:10
η αργινινη απτην προτεινη σιγουρα δεν θα σου προκαλεσει ακμη,εκτος αν σου προκαλει κ το κοτοπουλο..

για το νανο,το λενε κ οι οδηγειες,αν δεν τις εχω διαβασει:shock:,οτι μπορει να σου πρκαλεσει ερεθισμους στο δερμα η τπτ τετοιο..ολα τα προπροπονητικα,κ τι νιτρικα το λενε,οποτε θα το λεει κ αυτο..

καλα το nano μπορει να χρησιμοποιηθει και σαν οπλο κατα των τρομοκρατων..τα χαπακια αν μεινουν 2 δευτερα στον αερα εκρυγνονται...ετσι ελεγε τουλαχιστον η muscletech :turtle:

Nick Sotiralis
19-05-10, 23:25
η αργινινη απτην προτεινη σιγουρα δεν θα σου προκαλεσει ακμη,εκτος αν σου προκαλει κ το κοτοπουλο..



δηλαδη απο την whey δεν υπαρχει περιπτωση να βγαλω παλι ακμη ετσι?

beefmeup
19-05-10, 23:27
δηλαδη απο την whey δεν υπαρχει περιπτωση να βγαλω παλι ακμη ετσι?

δεν νομιζω..

Machiavelli
20-05-10, 11:18
Πρωτεΐνη χωρίς αργινίνη = ένα μάτσο ασύνδετα αμινοξέα. Δε νομίζω ότι γίνεται να προκαλεί κάποιο αμινοξύ ακμή ή εξανθήματα, μάλλον δε θα μπορούσες να φας τίποτα.