PDA

Επιστροφή στο Forum : off season



ΜΠΟΥΓΑΤΣΑΣ
23-05-10, 23:06
Μετά από 4 χρόνια απουσίας απ’ το σιδερένιο άθλημα λόγω πρωσικών προβλημάτων
Επέστρεψα στην παντοτινή μου αγάπη το bodybuilding εδώ και 10 μήνες ελπίζοντας να καλύψω όσο μπορώ το
Μεγάλο κενό που δημιούργησα.
Εδώ είμαι σε φάση που προσπαθώ απλά να βάλω δουλειά πάνω μου με συμπληρώματα διατροφής
Και όσο μπορώ με ποιοτικό φαγητό (και καμιά μπουγατσουλα) σε αυτοί τη φάση θα κάτσω μέχρι των ερωμένο
Μάιο. Εδώ είμαι στα 95 kg και στόχος μου είναι τα 110 kg όσο μπορώ με ποιο χαμηλό λίπος.

TEkTGfUnimE

T0ny
23-05-10, 23:17
Μια χαρα εισαι.Φαινετε πως το εχεις απο παλια οποτε συνεχισε ετσι!!!

Eddie
23-05-10, 23:32
Μια χαρα εισαι,εχεις ηδη καλη βαση!!Τωρα μενουν οι λεπτομερειες.Παντως τα 110κιλα με χαμηλα ποσοστα λιπους μου ακουγονται καπως δυσκολα.

Καλη επιτυχια:thumbup:

vAnY
24-05-10, 01:08
:)Μια χαρα ογκο εχεις, μπορεις στανταρ αμα θες να βαλεις παραπανω,δε λεω, αλλα κατα τη γνωμη μου πρεπει οπωσδηποτε να μειωσεις το ποσοστο λιπους απο πανω σου... να μη φαινεται μονο ο ογκος (με το λιπος), να φανει και λιγη γραμμωση....αλλα γι αυτο, μπουγατσουλα γιοκ !:green: και ΚΥΡΙΩΣ αεροβια, διατροφη, ...βαρη... και μεταααααααα ερχονται τα συμπληρωματα. Οχι ΠΡΩΤΑ να ρωτας για συμπληρωματα και μετα τα αλλα.
Αυτη ειναι απλα η γνωμη μου, γιατι τα συμπληρωματα ειναι καλα αλλα κριμα να δωσεις τοσα λεφτα και να μη προσπαθεις να μειωσεις τα λιπαρα και τους "κακους" υδατανθρακες απο τη διατροφη σου. Και αεροβιο, θελει διαρκεια μπολικη.:weights:

Καλες προπονησεις ευχομαι, την βαση αντως την εχεις !!!:thumbup:

ΜΠΟΥΓΑΤΣΑΣ
24-05-10, 16:57
:)Μια χαρα ογκο εχεις, μπορεις στανταρ αμα θες να βαλεις παραπανω,δε λεω, αλλα κατα τη γνωμη μου πρεπει οπωσδηποτε να μειωσεις το ποσοστο λιπους απο πανω σου... να μη φαινεται μονο ο ογκος (με το λιπος), να φανει και λιγη γραμμωση....αλλα γι αυτο, μπουγατσουλα γιοκ !:green: και ΚΥΡΙΩΣ αεροβια, διατροφη, ...βαρη... και μεταααααααα ερχονται τα συμπληρωματα. Οχι ΠΡΩΤΑ να ρωτας για συμπληρωματα και μετα τα αλλα.
Αυτη ειναι απλα η γνωμη μου, γιατι τα συμπληρωματα ειναι καλα αλλα κριμα να δωσεις τοσα λεφτα και να μη προσπαθεις να μειωσεις τα λιπαρα και τους "κακους" υδατανθρακες απο τη διατροφη σου. Και αεροβιο, θελει διαρκεια μπολικη.:weights:

Καλες προπονησεις ευχομαι, την βαση αντως την εχεις !!!:thumbup:


Μια χαρά τα λες και συμφωνώ μαζί σου.
Απλά έχω πρόβλημα με των προσωπικό χρόνο λόγω δουλειάς η οποία με απασχολεί σχεδόν 12 ώρες ημερήσιος
Και δεν έχω βάλει καθόλου αερόβιο
Όσο για τα συμπληρώματα αυτά που χρησιμοποιώ είναι iso whey + amino 3800 + D -5000 I.U. + E + C + B6+B12
Λίγο χρόνο να είχα θα έκανα παπάδες
Τώρα αυτό το διάστημα ακριβός έχω μειώσει τις θερμίδες και μετά τα βάρη κάνω 30’ αερόβιο
Είδη είμαι 90 kg θα κάτσω σα αυτά κιλά όλο το καλοκαίρι δουλεύοντας και κατά τον Οκτώβριο θα μπω σε μια
Κατσαρόλα με μακαρόνια με κύμα και θα κάτσω εκεί μέχρι μέσα Απριλίου
Τώρα για συμπληρώματα διατροφής δεν τα πληρώνω !

Antonis Giannoulis
24-05-10, 22:45
Τώρα για συμπληρώματα διατροφής δεν τα πληρώνω !

ουτε εγω τα πληρωνω... χαχαχα :P:P:P:P:P

ΜΠΟΥΓΑΤΣΑΣ
24-05-10, 23:42
[B]

ουτε εγω τα πληρωνω... χαχαχα :P:P:P:P:P

Ωραίος ο παίχτης!!!!!!!
Τι να κάνουμε ρε Τόνι έχουμε και τα τυχεραμας
Τόνι ποια εταιρία δουλεύεις (αν σε φέρνω σε δύσκολη θέση ξεχνάτο)
Αλλιώς στύλε μου πρωσικό

Antonis Giannoulis
25-05-10, 22:13
o εχων δυο χειτωνας,να δινει τον εναν στους φτωχους,Αντωνη μου...:P:P:P
και καμια isolate,αντι χειτωνα,δε μου κακοπεφτει...:rolf::rolf::rolf:

Σε σενα σιγουρα, γιατι το αξιζεις με την προσπαθεια που κανεις ολο αυτον τον καιρο και σιγουρα μια πρωτεινουλα δεν κακοπεφτει... τι καλυτερο δωρο..????