PDA

Επιστροφή στο Forum : ΟΜΑΔΕΣ ΑΙΜΑΤΟΣ



just
24-05-10, 19:52
Προσφατα ειχα δει ενα τομο βιβλιων για χασιμο κg(λιπους?) αναλογα με την ομαδα αιματος σου και τις τροφες που βοηθουν σε αυτο..τι γνωμη εχετε για αυτο εμπειροι φιλοι?

-beba-
25-05-10, 10:05
Το έχω διαβάσει. Δεν είναι για χάσιμο λίπους. Απλά σου λέει ποιές τροφές ταιριάζουν καλύτερα σε κάποιες ομάδες αίματος. Είχα δοκιμάσει να τρώω διάφορα πράγματα που ταιριάζουν στην ομάδα αίματός μου. Δεν είδα κάτι τόσο διαφορετικό.
Ενα παράδειγμα.
Μου έλεγε από όσπρια να τρώω φασόλια μαυρομάτικα.
Δοκίμασα να τα τρώω αλλά αφού δεν μου πολυαρέσουν.................τελικά συνέχισα να τρώω φακες που μου αρέσουν πολύ.

Μια φίλη μου το είχε πάρει πολύ ζεστά και το ακολουθούσε κατά γράμμα.
Μα.....κιες. Κατάντησε να τρώει όλη μέρα μαυρομάτικα φασόλια και ψωμί εσαίων.....

veteran29
25-05-10, 10:08
Το έχω διαβάσει. Δεν είναι για χάσιμο λίπους. Απλά σου λέει ποιές τροφές ταιριάζουν καλύτερα σε κάποιες ομάδες αίματος. Είχα δοκιμάσει να τρώω διάφορα πράγματα που ταιριάζουν στην ομάδα αίματός μου. Δεν είδα κάτι τόσο διαφορετικό.
Ενα παράδειγμα.
Μου έλεγε από όσπρια να τρώω φασόλια μαυρομάτικα.
Δοκίμασα να τα τρώω αλλά αφού δεν μου πολυαρέσουν.................τελικά συνέχισα να τρώω φακες που μου αρέσουν πολύ.

Μια φίλη μου το είχε πάρει πολύ ζεστά και το ακολουθούσε κατά γράμμα.
Μα.....κιες. Κατάντησε να τρώει όλη μέρα μαυρομάτικα φασόλια και ψωμί εσαίων.....

Η καημενη θα της είχε γίνει το στομάχι πυρηνικός αντιδραστήρες!!!!!!!

-beba-
25-05-10, 10:13
Η καημενη θα της είχε γίνει το στομάχι πυρηνικός αντιδραστήρες!!!!!!!

Αστα να πανε....