PDA

Επιστροφή στο Forum : Muscletech



Mitsos
25-05-10, 12:41
παιδια γεια σας..θα εχω δοκιμασει αρκετες εταιριες και συνδιασμους συμπληρωματων..αλλα εδω θελω την βοηθεια σας..δεν εχω ξαναπαρει κατι τισ Muscletech και θελω να δοκιμασω τον συνδιασμο nitro-tech, cell-tech, anabolic halo ειναι εφικτος αυτος ο συνδιασμοσ??αν οχι προτεινετε μου σασ παρακαλω τι να κανω..

gj
25-05-10, 13:04
παιδια γεια σας..θα εχω δοκιμασει αρκετες εταιριες και συνδιασμους συμπληρωματων..αλλα εδω θελω την βοηθεια σας..δεν εχω ξαναπαρει κατι τισ Muscletech και θελω να δοκιμασω τον συνδιασμο nitro-tech, cell-tech, anabolic halo ειναι εφικτος αυτος ο συνδιασμοσ??αν οχι προτεινετε μου σασ παρακαλω τι να κανω..

Καλύτερα προτίμησε αν θες μονο muscletech nitrotech-nanovapor-anabolic halo.
nitrotech για πρωι και μετά την προπόνα
nanovapor για πριν την προπονα
anabolic halo για μετα την προπόνα

Αν το κάνεις κανε στο τελος ένα review.

TEFAAtzis
25-05-10, 13:13
Καλύτερα προτίμησε αν θες μονο muscletech nitrotech-nanovapor-anabolic halo.
nitrotech για πρωι και μετά την προπόνα
nanovapor για πριν την προπονα
anabolic halo για μετα την προπόνα

Αν το κάνεις κανε στο τελος ένα review.

η cell tech δεν λεει???
Εγω για αυτην ακουγα κυριως καλα λογια απο τα προιοντα της Muscletech

panos21
25-05-10, 13:25
κοιτα για τον συνδιασμο που ρωτησες δεν μπορω να σου πω κατι γιατι εχω να παρω συμπληρωματα απο αυτην την εταιρεια πανω απο 5 χρονια οποτε ολα εχουνε αλλαξει.

σε γενικες γραμμες η muscletech δεν ειναι στισς προτιμησεις των περισσοτερων μελλων του σιτε γιατι κυριος λενε τρελα ψεματα στις διαφημησεις τους και γιατι στην ιδια και ισως χαμηλοτερη τιμη αγοραζεις καλυτερα συμπληρωματα.

να εισαι σιγουρος οτι κατι κολπα που λενε συνδιασε την πρωτεινη μασ με την κρεατινη μασ και θα κερδισεις 25 κιλα μυες σε 8 εβδομαδες απλα ειναι ψεματα δεν γινεται αυτο το πραμα για κανενα λογο εκτοσ αν μιλαμε για τον τελειο γενετικα αθλητη με την τελεια προπονηση την τελεια διατροφη και χρηση ουσιων και οχι συμπληροματων.

αν θες να τα αγορασεις ομως δεν σου λεο οτι δεν κανουνε δουλεια απλα σιγουρα 100% δεν κανουνε οσα τρελα λενε.

αν μπεις με τα στοιχεια σου και ψαξεις στην αναζητηση nitro tech , cell tech , anabolic halo. θα δεις τα αναλογα ποστ απο τα μελη μας που εχουνε δοκιμασει και μπορουν να κρινουν αντικειμενικα.

ακομα εχε υποψην σου οτι μερικα προινοντα απο αυτη την εταιρια οπως ο λιποδιαλυτης τησ μια εκδοση του και μια εκδοση της πρωτεινης που θες αποσυρθηκανε. ειδικα για τον λιποδιαλυτη διαβασα για σοβαρα προβληματα που περιελαμβαναν απο κιτρινισμα του δερματος μεχρι εισαγωγη σε λιστα μεταμοσχευσης για μερικα ατομα .

δεν θελω να σε τρομαξω εγω προσωπικα περνω πρωτεινη αμινοξεα κρεατινη πολυβιταμινη και κυκλους λιποδιαλυτων τα συμπληρωματα δεν ειναι επικινδυνα αν τα περνεις οπωσ πρεπει αλλα εγω προσωπικα δεν θα επερνα τιποτα απο μια μαρκα την οποια υποχρεοσανε να αποσυρει σκευασματα τησ

χωρις αυτο να σημαινει πως οτι βγαζει η muscletech ειναι σκαρτο:green::green::green:

τωρα εγω περνω πρωτεινη on optimum κρεατινη καθαρη inkospor πολυβηταμηνες και αμινοξεα universal

με αυτο το πακετο εγω ειδα καλυτερη αποκατασταση και κανω καλυτερες προπονησεις :green::green::green::green:

μεχ μεχ μεχ να πω τι ξερω για τη muscletech αρχισα και εγραψα εκθεση:shock:

gj
25-05-10, 17:56
η cell tech δεν λεει???
Εγω για αυτην ακουγα κυριως καλα λογια απο τα προιοντα της Muscletech

Λεει και παραλέει...
Αλλα αν παρει cell tech δεν αξιζει να πάρει τα αλλα σαν στακ... too much κρεατινη.
Καλυτερα ένα νιτρικό και το halo για after...

Mitsos
25-05-10, 23:16
δηλαδη να παρω την cell tech και νιτρικο και halo και για πρωτεινη μια καθαρη??θελω να κανω εναν κθκλο με προιοντα τισ muscletech ποια μου προτεινεις??

T0ny
26-05-10, 00:27
nitrotech πιστευω ειναι καλη για να την παρεις την ειχα δοκιμασει καποτε αλλα θα προτημουσα ναπερνα την cell!!!

TEFAAtzis
26-05-10, 00:33
nitrotech πιστευω ειναι καλη για να την παρεις την ειχα δοκιμασει καποτε αλλα θα προτημουσα ναπερνα την cell!!!

αλλο πραγμα το ενα και αλλο το αλλο.Αφου δεν εχεις δοκιμασει την cell ρε αλητη πως το λες???

T0ny
26-05-10, 00:38
αλλο πραγμα το ενα και αλλο το αλλο.Αφου δεν εχεις δοκιμασει την cell ρε αλητη πως το λες???

Ενα φιλαρακι που ειμαστε μαζι στο γυμναστηριο ειχε παρει την cell και ειχε καλητερα αποτελεσματα αλλα οντος αλλο τονα αλλο ταλλο!!!

gj
26-05-10, 00:39
δηλαδη να παρω την cell tech και νιτρικο και halo και για πρωτεινη μια καθαρη??θελω να κανω εναν κθκλο με προιοντα τισ muscletech ποια μου προτεινεις??

Οπα τα κανες μαντάρα :P
Λοιπον η cell tech ειναι φόρμουλα κρεατίνης...
το νανο vapor ειναι νιτρικό δλδ το χρησιμοποιουμε pre workout
το halo ειναι after workout
η νιτροτεκ ειναι πρωτείνη αλλά με κρεατίνη μέσα...

Δεν τα παίρνεις όλα μαζι...γιατι θα φτάσεις να παίρνεις ημερησιως 20γρ κρεατινη (τυχαια το πα το νουμερο) που δεν ειναι και το ότι καλυτερο για τα νεφρά σου ...

T0ny
26-05-10, 00:44
Βασικα σε τη φαση εισαι??Ογκο, γραμμωση??θες κρεατινη ή νιτικο ή μια απλη πρωτεινη???Ποια θες νανε τα αποτελεσματα απο το προιον που θα παρεις???

TEFAAtzis
26-05-10, 00:52
Βασικα σε τη φαση εισαι??Ογκο, γραμμωση??θες κρεατινη ή νιτικο ή μια απλη πρωτεινη???Ποια θες νανε τα αποτελεσματα απο το προιον που θα παρεις???

Να τον κανουν καπως ετσι!!!
http://i302.photobucket.com/albums/nn81/Lebr0n23nba/1_Arnold_Schwarzenegger.jpg

TEFAAtzis
26-05-10, 00:55
Βασικα σε τη φαση εισαι??Ογκο, γραμμωση??θες κρεατινη ή νιτικο ή μια απλη πρωτεινη???Ποια θες νανε τα αποτελεσματα απο το προιον που θα παρεις???

Λογικα το παλικαρι για να θελει τετοιους κυκλους ειναι σε φαση ογκου!!!
Η κρεατινη συνδιαζεται και με το νιτρικο και φυσικα και με την πρωτεινη.Εγω απο οτι καταλαβα θελει να κανει ενα καλο στακ ογκου!!!Οσο για τα αποτελεσματα λογικα θα θελει να ανεβει σε δυναμη και κατα συνεπεια σε ογκο!!!

T0ny
26-05-10, 00:57
Λογικα το παλικαρι για να θελει τετοιους κυκλους ειναι σε φαση ογκου!!!
Η κρεατινη συνδιαζεται και με το νιτρικο και φυσικα και με την πρωτεινη.Εγω απο οτι καταλαβα θελει να κανει ενα καλο στακ ογκου!!!Οσο για τα αποτελεσματα λογικα θα θελει να ανεβει σε δυναμη και κατα συνεπεια σε ογκο!!!


ΣΤΑΜΑΤΑαααααα αστον να αποφασισει μονος ρε Μητσαρααααα!!!!!

TEFAAtzis
26-05-10, 01:02
ΣΤΑΜΑΤΑαααααα αστον να αποφασισει μονος ρε Μητσαρααααα!!!!!

Δεν του ειπα παρε αυτο η αυτο:weights:.Απλα απαντησα στις ερωτησεις σου για το τι νομιζω οτι θελει το παληκαρι

Mitsos
26-05-10, 01:46
λοιπον παιδια ειμαι σε φαση ογκου!!θελω να κανω εναν δυνατο κυκλο και γι αθτο θελω να δοκιμασω και την σθγκεκριμενη εταιρια γιατι εχω ακοθσει τα καλυτερα...βασικα θελω να δοκιμασω την cell tech και το anabolic halo αλλα δεν ξερω αν ειναι εφικτοσ αυτος ο συνδιασμος και αν ναι ποτε να τα παιρνω και σε τι δοσολογιεσ...νιτρικο εχω δοκιμασει το super pump kai to x-pand αλλα εκτοσ απο πριξιματα δεν μου λενε τπτ...γι αυτο δν θελω να παρω

gj
26-05-10, 14:09
λοιπον παιδια ειμαι σε φαση ογκου!!θελω να κανω εναν δυνατο κυκλο και γι αθτο θελω να δοκιμασω και την σθγκεκριμενη εταιρια γιατι εχω ακοθσει τα καλυτερα...βασικα θελω να δοκιμασω την cell tech και το anabolic halo αλλα δεν ξερω αν ειναι εφικτοσ αυτος ο συνδιασμος και αν ναι ποτε να τα παιρνω και σε τι δοσολογιεσ...νιτρικο εχω δοκιμασει το super pump kai to x-pand αλλα εκτοσ απο πριξιματα δεν μου λενε τπτ...γι αυτο δν θελω να παρω

Κανε ένα κυκλους με cell tech τότε... Σε συνδιασμό με σωστή διατροφή ολα κομπλέ θα πανε. Και μην πάρεις πρωτείνη με κρεατίνη μέσα.
Τα άλλα άστα... δεν θα σου προσφέρουν και πολλά.

Regk Park
27-05-10, 16:12
παιδια και το nano εχει κρεατινη μεσα..

TEFAAtzis
27-05-10, 16:30
παιδια και το nano εχει κρεατινη μεσα..

ποιο απο ολα?Εχουν βγαλει τοσα nano

Regk Park
27-05-10, 18:47
για τα προιοντα της Muscletech δεν λετε?για το no-vapor λεω εγω

dimokritos
26-07-10, 00:33
nanox9
Γεια σας παιδια!Γνωριζει κανεις να μου πει γιατι το nanox9 της Μuscletech εχει
στη συσκευασια και γαλλικα γραμματα εκτος απο αμερικανικα;Επισης στη συσκευασια η περιεκτικοτητα σε αργινινη ειναι 3695mg σε αντιθεση με την περιεκτικοτητα που ειδα στο site του bbclub που ειναι 3733mg.Και δεν βρηκα μεσα και το stabilization pod x9.To αγορασα απο ενα bbclub.Mηπως ειναι "μαιμου";

Devil Randime
30-07-10, 15:38
Πάντως πέρα της πλάκας και το θάψιμο που τρώει απο αρκετούς η muscletech,εγώ πιστεύω πως είναι πανέξυπνη εταιρία και ξέρει τι κάνει... εγω προσωπικά την θεωρώ μεγαθήριο (εντελώς αντικειμενικά πάντα)...

Με εκτίμηση,
Παναγιώτης

Eddie
30-07-10, 15:48
Πάντως πέρα της πλάκας και το θάψιμο που τρώει απο αρκετούς η muscletech,εγώ πιστεύω πως είναι πανέξυπνη εταιρία και ξέρει τι κάνει... εγω προσωπικά την θεωρώ μεγαθήριο (εντελώς αντικειμενικά πάντα)...

Με εκτίμηση,
Παναγιώτης

Συμφωνω!!

Ασχετως εαν ειναι μουφα ποιοτικα,ολοι οσοι δουλευουν για την muscletech θα πρεπει να εχουν απο 2-3 εξοχικα και εξασφαλισμενο μελλον.

Ξερει τι κανει,δεν ειναι χαζη.Τωρα για τον κοσμακη που την εμπιστευεται,δε ξερω εχω αμφιβολιες.

Devil Randime
30-07-10, 15:59
Καλά δε το εννοούσα μόνο έτσι βέβαια!! :green:
Αλλά γενικά τη θεωρώ πανέξυπνη εταιρία σε πολλά θέματα.. (και δε σχολιάζω απαραίτητα τώρα τα συμπληρώματά της)..

PanosDeu
02-04-11, 15:22
Πιστευετε πως θα υπαρξει προβλημα συνδυασμου Vitakic,Mass-Tech και Cell-Tech Hardocre Pro Series?διοτι και η Vitakic και η Mass-Tech εχουν καποια ποσοτητα κρεατινης.

Polyneikos
04-04-11, 23:30
Ποσα γρ κρεατινης συγκεντρωνονται την ημερα από αυτα τα προιοντα;Εχεις υπολογίσει;
ισως θα επρεπε να συνδυασεις μονο το Vitakic με την Μass Tech και καποια αλλη στιμη την Cell Tech με καποια πρωτεινη whey χωρις αλλες προσμείξεις και blends..

thanasis76
11-05-11, 23:35
καλησπερα παιδια!!! επιδη διαβαζω και ενημερωνωμε, θα ηθελα να μου πειτε, γιατι τοσο κραξιμο για τα προιοντα της Muscletech και ιδικα για την nitro-tech ???
λογο το οτι ειναι ακριβη??
δεν αξιζει σαν συμπληρωμα??
θελω την γνωμη σας γιατι πριν μερικα χρονια τα προιοντα της Muscletech ηταν στην διατροφη μου....
σκεφτομουν απο Σεπτεμβρη να ξανα επερνα αλλα μετα απο λιγο διαβασμα εχω μπερδευτει...

RAMBO
11-05-11, 23:38
η εταιρια ειναι του κ...λου.

υ.γ απο πρωσοπικη εμπειρια;)

thanasis76
11-05-11, 23:55
η εταιρια ειναι του κ...λου.

υ.γ απο πρωσοπικη εμπειρια;)


κι εγω ρωταω γιατι απο προσωπικη χρηση της εταιρια με 3 ειδη της σε συνδιασμο, ειχα καλα αποτελεσματα...
να πω καπου εδω οτι δεν εχω δοκιμασει αλλα προιοντα και μιλαω απο το αποτελεσμα σε εμενα...
αλλα με οσα διαβασω τις τελευταιες μερες, το σκεφτομαι
να παρω ξανα την nitro-tech :(:(:(

RAMBO
11-05-11, 23:58
περιμενε γιατι ειμαι με το σουβλακι στο χερι θα σου πω σε λιγο για την νιτροτεκ που ειχα παρει απλιοτερα

thanasis76
12-05-11, 00:00
περιμενε γιατι ειμαι με το σουβλακι στο χερι θα σου πω σε λιγο για την νιτροτεκ που ειχα παρει απλιοτερα

καλη ορεξη....:P:P:P

RAMBO
12-05-11, 00:15
λοιπον περι νιτροτεκ μπανανα που ειχα παρει εγω..
φουσκωμα
γευση εμετικη
πονοκοιλοσ
διαλυτοτητα στοκου
εχει 1000 πραματα οπωσ ολα τα προιοντα τουσ αλλα σε δοσεισ για μυρμιγκια,λογικο για να χωρεσουν.
εχει κρεατινη κ.α και γι αυτο βλεπεισ διαφορα και ενεργεια
μαπα ποιοτητα και αξιοπιστια

thanasis76
12-05-11, 00:20
το μονο προβλημα που ειχα ηταν οτι δεν διαλυοταν ευκολα στο νερο.
κατα τα αλλα πανω μου δουλευε...
φυσικα δεν ειναι καθαρη πρωτεινη αλλα εχει μεσα διαφορα, που ενας θεος ξερεις πως δουλευουν....
εγω σκεφτομαι να ξεκινησω καθαρη πρωτεινη , και ισως και λιγη κρεατινη απο Σεπτεμβρη και ψαχνομαι παντα απο πριν για να ειμαι ετοιμος...
τοτε που επερνα, ειχα τα εξης...

NITRO-TECH
CELL-TECH
HYDROXYCUT

και μπορω να πω οτι ειμουν Super...
τωρα ομως με εχετε βαλει σε σκεψης...:unsure::unsure::unsure::unsure:

RAMBO
12-05-11, 00:23
το hydroxycut αποσυσθηκε(σκεψου)
ειχα δοκιμασει και celltech blue rasberry απο ενα φιλο που μου ειχε δωσει το μισο και το εστειλα στην τουαλετα εκανε καλο χρωμα στο νερο μπορει να απολυμαινει κιολασ

thanasis76
12-05-11, 00:28
οκ, σεβαστη η αποψη σου και γι αυτο ρωτησα... το hydroxycut το ειδα οτι αποσυρθηκε και γι αυτο μπηκα σε σκεψεις... εχω να ασχολειθω με συμπληρωματα 4χρ. και οπως καταλαβαινεις χαθηκα λιγο με τοσα που διαβαζω....:shock::shock: