PDA

Επιστροφή στο Forum : SHOCK THERAPY vs SUPER PUMP 250 !!



souezass
30-05-10, 13:00
καλησπερα ξανα.εχω διαβασει τα σχετικα θεματα και με τα 2 νιτρικα και ειμαι καλημενος πως και τα 2 ειναι ντουμπανα.το θεμα ειναι πως ειμαι λιγακι σε διλιμα στο πιο να διαλεξω.
αν υπηρχε poll secion πιο απο τα 2 θα ψηφιζατε ?

http://www.xtr.gr/eshop_files/pictures/3318_shock.gif http://www.xtr.gr/eshop_files/pictures/2783_01-128-001.gif

θελω να ευχαριστησω προκαταβολικα ολους οσους απαντησουν.

primordial
30-05-10, 16:02
Προσωπικά χρησιμοποιούσα το Super Pump 250. Όπως αναφέρω κ στο thread της αξιολόγησης, με ικανοποίησε πλήρως για την χρήση που προοριζόταν. Με βοήθησε κατά την διάρκεια της προπόνησης αρκετά, λαμβάνωντας υπόψη ότι το χρησιμοποιήσα σε μία περίοδο όπου προηγήθηκε μεγάλη αποχή από το γυμναστήριο.
Πρηξίματα κ φλεβικότητες δεν είδα κάτι το εντυπωσιακό αλλά δεν ήταν αυτό το ζητούμενό μου.

TEFAAtzis
30-05-10, 16:56
Προσωπικά χρησιμοποιούσα το Super Pump 250. Όπως αναφέρω κ στο thread της αξιολόγησης, με ικανοποίησε πλήρως για την χρήση που προοριζόταν. Με βοήθησε κατά την διάρκεια της προπόνησης αρκετά, λαμβάνωντας υπόψη ότι το χρησιμοποιήσα σε μία περίοδο όπου προηγήθηκε μεγάλη αποχή από το γυμναστήριο.
Πρηξίματα κ φλεβικότητες δεν είδα κάτι το εντυπωσιακό αλλά δεν ήταν αυτό το ζητούμενό μου.


τι ακριβως ειδες δλδ?

primordial
30-05-10, 22:49
τι ακριβως ειδες δλδ?

Κάποιος χρησιμοποιώντας ένα συμπλήρωμα όπως είναι το super pump, περιμένει να δεί, έστω μετά από μια εβδομάδα, κάποια πρηξίματα :bbbiceps::bbbiceps: τα οποία θα οφείλονται στην χρήση του συμπληρώματος καθώς και κάποιο έξτρα boost :turtle::turtle: στην προπόνηση.
Αυτό που επιδίωκα εγώ, ήταν να με βοηθήσει να μπώ πάλι στους ρυθμούς των προπονήσεών μου, σταδιακά αυξανόμενοι ρυθμοί αλλά σίγουρα ανωδικοί.:weights::weights:
Για να μην παρεξηγηθώ, όπως έχω αναφέρει και στο thread για το Super Pump, το χρησιμοποίησα παράλληλα με υποθερμιδική δίαιτα.

:welcome:

No Cash
31-05-10, 03:28
MRI black powder...


αναμεσα στα δυο που αναφερεις.... shock

KINK
31-05-10, 09:00
SHOCK!! με κλειστα ματια. εχω φαει 2-3 κουτια super pump αλλα...
΄νταξει σου δινει καποια πριξιματα αλλα μονο αυτο..
της σειρας prework..

Svein
31-05-10, 15:31
Eγω σουπερ πουμπ εχω δοκιμάσει και ειναι πολυ καλο ! Δυναμη , πρήξιμο , φλεβες !