PDA

Επιστροφή στο Forum : Λιποδιαλυση !!!



Giwrgos7
31-05-10, 01:49
Γεια σας παιδες..ειμαι 17 ετων 1.79 74 κιλα και καταφερα μετα απο πολυ δουλεια να ριξω το σιχαμενο ποοσοστου λιπους στο 17%..σταματησα για κανα 2βδομαδες το γυμναστηριο επειδη δν ειχα χρονο λογω εξετασεων και τωρα επιστρεφω..με στοχο το 10% μεχρι το τελος του καλοκαιριου....Η διατροφη μου ειναι η εξης :

ΠΡΩΙΝΟ : 6 κουταλιες βρωμη + 200ml γαλα 1.5 + 3 ασπραδια

ΔΕΚΑΤΙΑΝΟ : 1 τοστ με γαλοπουλα + dirolo + ντοματα + μαρουλι ( μαυρο ψωμακι)

ΜΕΣΗΜΕΡΙΑΝΟ : Κοτα , μοσχαρι , γαλοπουλαα , + σαλατα με λιγο λαδακι

ΑΠΟΓΕΥΜΑΤΙΝΟ : Καμια τονοσαλατα

ΒΡΑΔΙΝΟ : ΓΙουρτι 2% Με 4 καρυδια

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗΣ


4 φορες την εβδομαδα 30λεπτα κολυμβηση..3 φορες 30λεπτο τρεξιμο με αδειο στομαχι το πρωι και.. 3-4 φορες γυμνασηριο με λιγα βαρη και πολλες επαναλλψεις... :turtle: :turtle: :turtle: Διωρθωστε με εαν εχω κανει καποιο λα8ος. Ευχαριστω !!!!!!

gj
31-05-10, 03:15
Γεια σας παιδες..ειμαι 17 ετων 1.79 74 κιλα και καταφερα μετα απο πολυ δουλεια να ριξω το σιχαμενο ποοσοστου λιπους στο 17%..σταματησα για κανα 2βδομαδες το γυμναστηριο επειδη δν ειχα χρονο λογω εξετασεων και τωρα επιστρεφω..με στοχο το 10% μεχρι το τελος του καλοκαιριου....Η διατροφη μου ειναι η εξης :

ΠΡΩΙΝΟ : 6 κουταλιες βρωμη + 200ml γαλα 1.5 + 3 ασπραδια

ΔΕΚΑΤΙΑΝΟ : 1 τοστ με γαλοπουλα + dirolo + ντοματα + μαρουλι ( μαυρο ψωμακι)

ΜΕΣΗΜΕΡΙΑΝΟ : Κοτα , μοσχαρι , γαλοπουλαα , + σαλατα με λιγο λαδακι

ΑΠΟΓΕΥΜΑΤΙΝΟ : Καμια τονοσαλατα

ΒΡΑΔΙΝΟ : ΓΙουρτι 2% Με 4 καρυδια

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗΣ


4 φορες την εβδομαδα 30λεπτα κολυμβηση..3 φορες 30λεπτο τρεξιμο με αδειο στομαχι το πρωι και.. 3-4 φορες γυμνασηριο με λιγα βαρη και πολλες επαναλλψεις... :turtle: :turtle: :turtle: Διωρθωστε με εαν εχω κανει καποιο λα8ος. Ευχαριστω !!!!!!

Μεταπροπονητικά τι τρώς?? ποτε πας προπόνηση? αν πας μετα το πρωινό οκ αλλά αλλώς πως αντέχεις και την βγάζεις ???

Giwrgos7
31-05-10, 11:35
Το πρωι πηγαινω με αδειο στομαχι και τρεχω κανα μισαωρο υστερα τρωω και μετα απο κανα μισαωρο παω γυμναστηριο κανω βαρη με λιγα κιλα πολλες επαναλληψεις , και το απογευματακι μετα το μεσημερι πηγαινω για κολυμπη. Αυτα !!!:toast: