PDA

Επιστροφή στο Forum : Εγκλημα!!



gatoula10
17-03-07, 03:26
Γεια σας και παλι!!!
Εκανα κατι κακο πριν λιγο, και επειδη ενιωθα τυψεις ειπα να γραψω στο φορουμ,μπας και νιωσω καλυτερα...
Τι εκανα? Κατι που μαλλον εχει συμβει σε πολλους..
Παρεγγειλα φαγητο στο σπιτι και μαλιστα junk food!!!Ενα κουτι γεματο κοτοπουλα τηγανητα,μεσα στο λαδι,συνοδευομενα απο τσιπς!!!
Τωρα που εφαγα,μπορω να πω νιωθω σαν τηγανητη πατατα απο μονη μου,βουτηγμενη στο λαδι..
Αυριο φυσικα θα παω gym.....

Εσεις κανετε κανενα παραπτωμα που και που,και αν ναι, πως νιωθετε μετα? Τι κανετε για να το αντιμετωπισετε?

Γεια χαρα,τα λεμε συντομα και εως τοτε,καλη μου χωνεψη!
:roll: :box1:

Duke-Nukem
17-03-07, 03:44
gatoula10 λόγω της σοβαρότητας του εγκλήματος σου το ανώτατο δικαστήριο σωματικής διάπλασης σου απαγορεύει την είσοδο σε όλα τα γυμναστήρια του Νομού Αττικής και λοιπής Έλλαδας.Επίσης είσαι Ν1 καταζητούμενη της WADA.
Πέρα από την πλάκα ένα cheat meal (κοινός Junke food) είναι κατί που το έχω στο πρόγραμμα μου μία φορά την εβδομάδα. Και να φας μία φορά την εβδομάδα δεν ήρθε η καταστροφή του κόσμου ή αν προτιμάς του σώματος σου με την προυπόθεση ότι κάνεις προσευμένη διατροφή όλη την υπόλοιπη εβδομάδα. Προσωπικά δεν νιώθω τύψεις ή ενοχές που έφαγα κάτι τέτοιο. Είναι κάτι το διαφορετικό στο μενού. Άποψη μου είναι ότι αν κάποιος δεν τρώει καθόλου τέτοια κάποια στιγμή θα "σπάσει" και η διατροφή του θα τιναχτεί στον αέρα τρώγοντας πόλλες περισσότερες φόρες ανά εβδομάδα.
Aυτά από μένα

Duke Nukem
[me hides again]

ckdiablo555
17-03-07, 07:28
+1 στον Duke-Nukem...!

Antonio
17-03-07, 10:08
Γατούλα αν αυτό σε κάνει να νιώσεις καλύτερα εγώ χθές ήμουν για τσίπουρα και στα καπάκια χτύπισα μια βάφλα με παγωτό!!:porc:
Kαι δεν θα παώ γυμναστήριο να κάνω μιση ωρα διάδρομο για να νιώσω καλύτερα..

billys15
17-03-07, 12:02
Εχει δικιο ο duke.Μια φορα την εβδομαδα αν φας κατι "κακο" δεν παθαινεις και τιποτα.

Vson
17-03-07, 14:09
+1 duke οι υπερβολες δεν οδηγουν πουθενα(ουτε σε τελειες διατροφες) και για να νιωσεις καλα εγω χτες τσακισα ξηρους καρπους :P κιλα ολοκληρα + δοκιμασα τα νεα Lays αυτα με το κοτοπουλο(αισχρα ηταν βεβαια),σημερα gym! και πιο σοβαρη διατροφη :squat:

Teo70
17-03-07, 15:41
Εγώ έχω ολόκληρη cheat day (Κυριακή) που τρώω ότι μου καπνίσει.
Δε βγαίνει αλλιώς η υπόλοιπη βδομάδα.

ajax
17-03-07, 16:17
ενα cheat meal ειναι must!!πανω απο ολα ειμαστε ανθρωποι και η ζωη ειναι μικρη!

gpol
17-03-07, 16:20
ειπαμε!... μην γινεσαι τοσο υπερβολικη, δεν επαθες και τιποτα

Vson
17-03-07, 16:35
γυναικες :love: :joker:

Gasturb
17-03-07, 17:12
Ενα κουτι γεματο κοτοπουλα τηγανητα,μεσα στο λαδι,συνοδευομενα απο τσιπς!!!

Πάλι Kfc gatoula ?? Eτοιμάσου να σου τα ψάλλω για τα καλά αύριο απο κοντά :)

Gt