PDA

Επιστροφή στο Forum : Λιγη βοη8εια με τις δοσολογιες



johnywalker
01-06-10, 19:21
Γεια σ ολους τους φιλους τ φορουμ.Ειμαι καινουργιος στν παρεα κ 8α ι8ελα να με βοη8ησετε σ ενα 8εμα π με απασχολει.Προσφατα αγορασα ενα πακετο ογκου (nitrotech+cellltech+leukic) κ τα αμινοξεα amino professional 1000 drops.8α η8ελα αν ειναι δινατον να μ γραψετε περιπου τις δοσολογιες κ κα8ε ποτε 8α πρεπει να παιρνω τ κα8ετι επειδη τ παλικαρι στ body building club μ τα εκανε λιγο σκατα :P ξερω πως 8α μ κραξετε για τιν m.t αλλα 8ελω λιγη βοη8εια. τ υψος μ ειναι 1.77 κ ειμαι 72 κιλα τ αναφερω σ περιπτωση π παιζει καποιο ρολο στις δοσολογιες

beefmeup
01-06-10, 20:13
Γεια σ ολους τους φιλους τ φορουμ.Ειμαι καινουργιος στν παρεα κ 8α ι8ελα να με βοη8ησετε σ ενα 8εμα π με απασχολει.Προσφατα αγορασα ενα πακετο ογκου (nitrotech+cellltech+leukic) κ τα αμινοξεα amino professional 1000 drops.8α η8ελα αν ειναι δινατον να μ γραψετε περιπου τις δοσολογιες κ κα8ε ποτε 8α πρεπει να παιρνω τ κα8ετι επειδη τ παλικαρι στ body building club μ τα εκανε λιγο σκατα :P ξερω πως 8α μ κραξετε για τιν m.t αλλα 8ελω λιγη βοη8εια. τ υψος μ ειναι 1.77 κ ειμαι 72 κιλα τ αναφερω σ περιπτωση π παιζει καποιο ρολο στις δοσολογιες

ελα ελα..βασικα ειναι αυτα,αλλα αφου εχω λιγο χρονο για σκοτωμα ΓΟΥΑΤ ΔΕ ΦΑΚ..

την κρεατινη περνε μια δοση το πρωι 20 λεπτα πριν το γευμα σου(πρωινο),κ μια μετα την προπο..μετα απο 5 μερες περνε μια δοση μονο(1 σκουπ οχι 2 που λεει το κυτιο),μετα την προπο,κ τις μερες που δεν κανεις το πρωι..

την νιτρο το πρωι,μαζι με το πρωινο,μεταπροπονητικα 20 λεπτα μετα την κρεατινη..
κ αν θες μια αργοτερα μες την μερα(συνολο 3 σκουπ αναλογα με τισ αναγκες σου,ομως)

to leukic,πριν την προπο,κ τις μερες που δεν εχεις περνε το πρωι με την κρεατινη(τισ μερες που την περνεις πρωι),η πριν το πρωινο.

τα αμινο,αναμεσα στα γευματα αφου ειναι καψουλες 2-3 φορες τη μερα..

αυτα.

johnywalker
01-06-10, 20:19
σευχαριστω πλ φιλε beef με βοη8ησες αρκετα !! :bowdown: