PDA

Επιστροφή στο Forum : Τηλεοπτικη Συνεντευξη Κ. Κασκανη & Ν. Καργιατλή



Polyneikos
03-06-10, 21:58
Η Κωνσταντίνα Κασκανη και η Νικη Καργιατλη πραγματοποιησαν σημερα τηλεοπτικη συνεντευξη για λογαριασμο εκπομπης του Alpha στο γυμναστηριο Paradise στην Πέτρου Ραλλη (Nικαια) του γνωστου πρωταθλητη και προπονητη Τασου Μισαηλίδη...

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=11771&stc=1&d=1275591805


http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=11770&stc=1&d=1275591781



Η συνεντευξη εμπεριείχε ερωτησεις για το αθλημα μας,το γυναικειο αγωνιστικο bbing,για την προσωπικη τους καθημερινότητα,επίδειξη από τα κορίτσια,προπονηση και αλλα τα οποια περιμενουμε να δουμε προσεχως στον Alpha.
Ενα πολυ καλό βημα για την πρωωθηση του αθλήματος μας και είμαι σιγουρος ότι τα κορίτσια θα μας βγαλουν ασπροπρόσωπους!!
Προσεχως θα σας ανακοινωσουμε και πότε θα προβληθει.

Muscleboss
03-06-10, 23:49
Πολύ καλά νέα! Η Κων/να σε αυτές τις εκπομπές είναι εγγύηση! :clap:

ΜΒ

NASSER
03-06-10, 23:50
Μπραβο στη Κωνσταντινα και στη Νικη αλλα και στον κ. Μισαηλιδη!!! :clap::clap::clap:
Τετοιες κινησεις ανεβαζουν το αθλημα και εμεις φυσικα αναμενουμε να δουμε την εκπομπη!!! :thumbup::thumbup::thumbup:

Polyneikos
07-06-10, 12:47
Συντονιστείτε σημερα στις 14:00 στον Alpha ,η Κωνσταντίνα με την Νικη Καργιατλη θα παρουσιαστουν στην Εκπομπη Κους-Κους,κανεις δεν πρεπει να το χασει !!!

mina
07-06-10, 13:50
Παμε να το δουμε!! Μπραβο στα κοριτσια!!

KATERINI 144
07-06-10, 13:59
Συντονιστείτε σημερα στις 14:00 στον Alpha ,η Κωνσταντίνα με την Νικη Καργιατλη θα παρουσιαστουν στην Εκπομπη Κους-Κους,κανεις δεν πρεπει να το χασει !!!:toast:

Georges
07-06-10, 14:19
Ενημερώστε τι ώρα ακριβώς θα τις δείξει γιατί οι αηδίες που παίζουν τέτοιες εκπομπές δεν παλεύονται

Ramrod
07-06-10, 14:23
Αν και συνήθως βλέπω Λαμπίρη, θα το τιμήσω το κους κους για σήμερα...:P

:rolf::rolf::rolf::rolf::rolf::rolf::rolf::rolf:

:turtle::turtle::turtle::turtle::turtle::turtle::turtle:

KATERINI 144
07-06-10, 14:27
Ενημερώστε τι ώρα ακριβώς θα τις δείξει γιατί οι αηδίες που παίζουν τέτοιες εκπομπές δεν παλεύονται
λολ +1, δε μπορει να το ξερει καποιος αυτο, καντε την καρδια σας πετρα ώσπου να διξει το θεμα που μας ενδιαφερει παιδια.

γιαννης93
07-06-10, 14:59
τι γινεται ρε παιδια 3 η ωρα....

Georges
07-06-10, 15:08
λολ +1, δε μπορει να το ξερει καποιος αυτο, καντε την καρδια σας πετρα ώσπου να διξει το θεμα που μας ενδιαφερει παιδια.

Γέμισε ο "τηλεοπτικός τόπος" σκουπίδια κυριολεκτικά. Ο πο@στης και η "ξέκ@λη κατίνα" είναι τα σημερινά πρότυπα - δίδυμα που κυριαρχούν. Ενοχλεί κι άλλους αυτό ή έχω πρόβλημα γιατρέ (Φώτη) :green: :rolf:

chameleon
07-06-10, 15:25
Έγχρωμη TV - Ασπρόμαυρη ζωή!

Ramrod
07-06-10, 16:10
Μάλλον τσάμπα το έφαγα στη μάπα 2 ώρες...
Δεν έδειξε τίποτα, εκτός και αν το έδειξε μέσα σε 1μιση λεπτό που έκανα να πετάξω τα σκουπίδια...

γιαννης93
07-06-10, 16:20
δεν νομιζω ουτε εγω ειδα κατι... τι εγινε τελικα και δεν την βαλανε? δεχτικε ο αλλος απο το greek idol να βγει και προτιμισανε να διαφημισουν το καναλι τους για το βραδυ?

KATERINI 144
07-06-10, 16:30
Γέμισε ο "τηλεοπτικός τόπος" σκουπίδια κυριολεκτικά. Ο πο@στης και η "ξέκ@λη κατίνα" είναι τα σημερινά πρότυπα - δίδυμα που κυριαρχούν. Ενοχλεί κι άλλους αυτό ή έχω πρόβλημα γιατρέ (Φώτη) :green: :rolf:αυτο ακριβος!!! :bowdown::bowdown::bowdown::bowdown::bowdown:

δεν ξερουμε απο που να φυλαχτούμε, εχουμε και παιδακια %$@*&^!)(^%& ......

KATERINI 144
07-06-10, 16:32
τελικα τζιφος, τσαμπα βλεπαμε τα οργια τοση ωρα! πιστεύω θα μας πει η κωσταντινα τη εγινε.

Μαρία
07-06-10, 16:42
Ουτε εμεις ειδαμε τιποτα και κατσαμε μπροστα στην τηλ οση ωρα κρατησε ρε γμτ.........την σοπρανο(32ετων) που παντρευτηκε τον γερο ελληνα βαρυτονο(81ετων)το ειδατε???Εδιναν και φιλακια!!!! :turtle:

Ramrod
07-06-10, 16:45
Ουτε εμεις ειδαμε τιποτα και κατσαμε μπροστα στην τηλ οση ωρα κρατησε ρε γμτ.........την σοπρανο(32ετων) που παντρευτηκε τον γερο ελληνα βαρυτονο(81ετων)το ειδατε???Εδιναν και φιλακια!!!! :turtle:

Ναι, το είδαμε και αυτό... :puke::puke::puke:

Μαρία
07-06-10, 16:45
Ναι, το είδαμε και αυτό... :puke::puke::puke:

χαχαχαχαχαχαχαχα!!!:turtle:

Kaskani Konstantina
07-06-10, 17:00
Δεν πρόλαβαν γιατι τα θέματα που είχαν :turtle::turtle::turtle:τους εφαγαν χρόνο!!!Αυριο, λίγο υπομονή παιδιά κ εμένα με ενημέρωσαν απο το κανάλι στις 3!!Μαζί μου στην συνέντευξη εκτος απο την Νίκη είναι ο Θανάσης Αττιλάκος που πήρε την πρώτη θέση στο Πανευρωπαικό κ ο Γιώργος Μαργαρίτης που πήρε την 3η, φυσικά μιλαει στην εκπομπή για το αθλημά μας ο σπουδαίος προπονητής Τασος Μισαηλίδης (το γυμναστήριο που θα δείτε ειναι του Τασου)!!!:toast:

Μαρία
07-06-10, 17:13
Δεν πρόλαβαν γιατι τα θέματα που είχαν :turtle::turtle::turtle:τους εφαγαν χρόνο!!!Αυριο, λίγο υπομονή παιδιά κ εμένα με ενημέρωσαν απο το κανάλι στις 3!!Μαζί μου στην συνέντευξη εκτος απο την Νίκη είναι ο Θανάσης Αττιλάκος που πήρε την πρώτη θέση στο Πανευρωπαικό κ ο Γιώργος Μαργαρίτης που πήρε την 3η, φυσικά μιλαει στην εκπομπή για το αθλημά μας ο σπουδαίος προπονητής Τασος Μισαηλίδης (το γυμναστήριο που θα δείτε ειναι του Τασου)!!!:toast:

Εννοειται και αυριο θα ειμαστε στην πρωτη γραμμη οπως και σημερα ΔΕΝ ΤΟ ΧΑΝΟΥΜΕ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ!!!!!!!!!!!!!!:clap::clap::clap:

KATERINI 144
07-06-10, 17:30
Δεν πρόλαβαν γιατι τα θέματα που είχαν :turtle::turtle::turtle:τους εφαγαν χρόνο!!!ε ναι, μη τους φαμε το δικιο, ολα τα θεματα ηταν ενδιαφέροντα :puke:

δεν πειραζει και αυριο μερα ειναι.

Stella
07-06-10, 17:51
Ρε παιδιά κάποιος να το γράψει και να το ανεβάσει εδώ γιατι εμείς που δουλεύουμε δε θα το δούμε ρε γμτ!

Kaskani Konstantina
07-06-10, 18:34
ε ναι, μη τους φαμε το δικιο, ολα τα θεματα ηταν ενδιαφέροντα :puke:

δεν πειραζει και αυριο μερα ειναι.


Κ γω πρωτη φορά το ειδα κ ξετρελάθηκα με τα θεματα :turtle::turtle::turtle:αυτή που ειναι στο πάνελ κ φοραει μόνιμα ενα καπέλο τους θάβει ολους, θα γελάσουμε αυριο, θα πάθει κρίση οταν δει μυς, κ δεν είναι απευθείας να την ταχτοποιούσα!!Χαααααααααααααα Katerini το αγαπημένο σου χαμόγελο!!!

Ramrod
07-06-10, 18:39
αυτή που ειναι στο πάνελ κ φοραει μόνιμα ενα καπέλο τους θάβει ολους, θα γελάσουμε αυριο, θα πάθει κρίση οταν δει μυς, κ δεν είναι απευθείας να την ταχτοποιούσα!!!

Πείτε τα ρε παιδιά...και εμένα αυτή πολύ μου τη σπάει...όλα τα ξέρει πια! Η γεμάτη απο τη ζωή εμπειρίες που έχει άποψη για όλα και είναι και απόλυτη!
Κρίμα που δεν είναι απευθείας Κωνσταντίνα...:green:

Bigmama
07-06-10, 18:58
Κι έψαχνα να δω τι έγινε...
Ελπίζω αυριο να καταφέρουμε να σε δούμε :turtle::turtle::green:

Polyneikos
07-06-10, 19:54
Παιδια συγνωμη που στηθηκατε αρκετοι τσαμπα,απλα στα θεματα-κονσερβα,δηλαδη τα μαγνητοσκοπημενα,τα παιζουν αναλογα με την ροη της εκπομπης και αναλογα πόσο θα πλατιασουν αυτοι στο πανελ στα προηγούμενα θεματα.
Κωνσταντίνα αυριο δηλαδη είναι για τις 3;

Kaskani Konstantina
07-06-10, 20:11
Παιδια συγνωμη που στηθηκατε αρκετοι τσαμπα,απλα στα θεματα-κονσερβα,δηλαδη τα μαγνητοσκοπημενα,τα παιζουν αναλογα με την ροη της εκπομπης και αναλογα πόσο θα πλατιασουν αυτοι στο πανελ στα προηγούμενα θεματα.
Κωνσταντίνα αυριο δηλαδη είναι για τις 3;


Μου είπε ο Στεφανος Κωνσταντινίδης αυριο σίγουρα, δεν ξέρω ωρα, θα σε ενημερώσω αμέσως οταν μάθω!!!!!Κ αν χρειαστει θα παρέμβω τηλεφωνικά :turtle::turtle::turtle:
Φωτο Στέφανος Κωνσταντινίδης δημοσιογράφος του ΑLFA!!!!

KATERINI 144
07-06-10, 20:58
Χαααααααααααααα Katerini το αγαπημένο σου χαμόγελο!!!:P:P:P:P :welcome:

γιαννης93
08-06-10, 15:52
τζιφος και σημερα ε....

Ramrod
08-06-10, 17:08
τι έγινε παιδιά, το έδειξε? Έλειπα και δε το είδα...

γιαννης93
08-06-10, 17:47
δεν το εδειξε.

KATERINI 144
08-06-10, 20:04
πάλι ειχαν αλλα σοβαροτερα θεματα?! βασικά καλα που δεν το εδειξε σημερα γιατι δε θα μπορουσα να το δω!

γιαννης93
08-06-10, 21:00
ναι εδειχνε απο τις 1 σε λιγο.... και εδειχνε κατι εικονες με προβατα και το εδειξε τις 3...σοβαρο 8εμα τα προβατα...

racingman
08-06-10, 21:17
τι ωρα αυριο??

γιαννης93
08-06-10, 21:20
τις 1 ή 1:30 ξεκιναει η εκπομπη καπου εκει δεν ξερω... ε τωρα ακριβως την ωρα ποιος ξερει ισως παει παλι για πεμπτη :P

γιαννης93
09-06-10, 22:37
παλι σημερα δεν τοδα(εκτος αν τοδιξε 5 λεπτα που αλλαξα καναλι αλλα δεν το νομιζω) ε πιστευβ αυριο να το βαλει !@!&^&*!@$(!

γιαννης93
10-06-10, 14:46
κους κους τωρα βαλτε

dionisos
10-06-10, 14:49
τώρα μάγκες!!!

γιαννης93
10-06-10, 14:55
μολις ειδα που ετρωγε πατατακια την ωρα του βιντεο μουρ8ε να παρω μια πετρα να της την πεταξω.(μετα 8α σχολιασω το βιντεο)

Doctorg
10-06-10, 14:57
Μέχρι τώρα ωραία τους παρουσιάζουν

Drsarru
10-06-10, 14:57
:turtle::turtle::turtle::turtle::turtle::turtle::turtle::turtle::turtle::turtle::clap::clap:

Drsarru
10-06-10, 14:58
μολις ειδα που ετρωγε πατατακια την ωρα του βιντεο μουρ8ε να παρω μια πετρα να της την πεταξω.(μετα 8α σχολιασω το βιντεο)

0xa00xa0x0a ε ρε την φούσκα,έχουν φιτνες θέμα και τρωει πατατάκια....δεν υπάρχει:bowdown:

Ramrod
10-06-10, 15:35
όχι ρε γμτ δε το πρόλαβα....το έγραψε κανείς ή να περιμένω να το δώ στην επανάληψη στις 5 το πρωι?

γιαννης93
10-06-10, 15:38
στις 5 το πρωι σε βλεπω. απο 8εμα βιντεο ηταν ωραιο που βλεπω την κωνσταντινα κασκανη και εμα8α καποια πραγματα για τον εαυτο της( καλα τοσα χρονια γλυκο εστω 1 σε κανα γενε8λιο πως αντεχεις και δεν τρως κανενα)... γενικως το βιντεο μαρεσε,αλλα δεν ελεγε π.χ πολλα για διατροφη δεν ξερω αν εκανε τετοιες ερωτησεις παντως μου φανηκε μικρο. αυτα για το βιντεο. τωρα βλακεια ηταν δεν το συζητησαν σχεδον κα8ολου και το αφησαν αυτο να περασει ετσι δεν μπορουν να πουν καποια απλα πραγματα...( να τους πεις να σε παρουν στην εκοπομπη καμια μερα...)

εντιτ : α επισης εχω να πω οτι η φωτο σε αδικουν, στο βιντεο φαινοσουν παρα πολυ ομορφη και 8υληκη και επισης μαρεσε που στο γυμναστηριο γυμναζοντουσαν ολοι δεν κα8οντουσαν οπως σε αλλα...

Kaskani Konstantina
10-06-10, 16:48
στις 5 το πρωι σε βλεπω. απο 8εμα βιντεο ηταν ωραιο που βλεπω την κωνσταντινα κασκανη και εμα8α καποια πραγματα για τον εαυτο της( καλα τοσα χρονια γλυκο εστω 1 σε κανα γενε8λιο πως αντεχεις και δεν τρως κανενα)... γενικως το βιντεο μαρεσε,αλλα δεν ελεγε π.χ πολλα για διατροφη δεν ξερω αν εκανε τετοιες ερωτησεις παντως μου φανηκε μικρο. αυτα για το βιντεο. τωρα βλακεια ηταν δεν το συζητησαν σχεδον κα8ολου και το αφησαν αυτο να περασει ετσι δεν μπορουν να πουν καποια απλα πραγματα...( να τους πεις να σε παρουν στην εκοπομπη καμια μερα...)

εντιτ : α επισης εχω να πω οτι η φωτο σε αδικουν, στο βιντεο φαινοσουν παρα πολυ ομορφη και 8υληκη και επισης μαρεσε που στο γυμναστηριο γυμναζοντουσαν ολοι δεν κα8οντουσαν οπως σε αλλα...


Γιάννη σε ευχαριστώ!!Είπα παρα πολλά για την διατροφή την προπόνηση κ την ομοσπονδία, οπως επίσης κ ο Κ.Τάσος Μισαηλίδης αλλά τα εκοψαν!!!!Δεν είναι εκπομπή αυτή για διαφήμιση στο αθλημα, αλλά δεν αρνήθηκα γιατί εστω κ σε 15 ατομα απο τα χιλιάδες μπορείς να περάσεις ενα καλό μηνυμα, τόνισα την ηλικία μου γιατί είμαι πολύ περήφανη για μένα, μίλησα για τις κόρες μου για να μην πιστευουν οι γυναίκες οτι μετά απο μια εγκυμοσυνη το σώμα τους δεν επανέρχεται αν το προσέχουν, είπα ο πρωταθλητισμός είναι δυσκολο κ επώδυνο κ λιγοι το αντέχουν κ γιαυτό κ δεν μπορεί ολοι να γίνουν πρωταθλητές, αλλα αν τρώνε σωστά κ γυμνάζονται ανελλιπώς, μπορόύν να εχουν ενα ομορφο σφριγυλό αξιοζήλευτο σώμα!!
Οσο για τα γλυκά δεν μου αρεσαν ποτέ απο παιδί τα σ......... αλλωστε το ρύζι κ η πατάτα με υπερκαλύπτει σε γλυκογόνο!!
Οσο για τα πέδιλα μας ζήτησε ο δημοσιογράφος να τα φορέσουμε για το ποζάρισμα!!Εγω θέλω να είμαι παρόν για να μπορώ να απαντήσω σε σχόλια, κ να ζητούσα στην κυρία με τα πατατάκια που ετρωγε εκείνη την στιγμή, να πάμε μια βολτίτσα για μπάνιο μαζί χαχαχα!!!Απο πίσω μπορεί ο καθένας να λεει οτι θέλει, μου θύμισε μια κουτούλα που πέρνει με αποκρυψη τηλ κ ξεκατινιάζεται!!!Οπως κ να εχει πολύ ωραία, ηταν διαφήμιση να γίνεται:toast::toast::toast:

dionisos
10-06-10, 17:52
Στο βίντεο όσοι έχουν μάτια είδαν την κορμάρα της Κωνσταντίνας, που συνδυάζεται όμως και με μια ευρύτητα πνεύματος και καθαρότητα λόγου, γεγονός που την κάνει ακαταμάχητη! Μετά στο στούντιο που σχολίαζαν το βίντεο δεν είπαν και τίποτα σημαντικό απλά γι'αυτούς το bodybuilding είναι κάτι τελείως ξένο που το αντιμετωπίζουν με επιφύλαξη. Ανέκαθεν οι άνθρωποι ότι δεν καταλαβαίνουν το αντιμετωπίζουν επιφυλακτικά, ίσως και εχθρικά κάποιες φορές!

Kaskani Konstantina
10-06-10, 18:30
Στο βίντεο όσοι έχουν μάτια είδαν την κορμάρα της Κωνσταντίνας, που συνδυάζεται όμως και με μια ευρύτητα πνεύματος και καθαρότητα λόγου, γεγονός που την κάνει ακαταμάχητη! Μετά στο στούντιο που σχολίαζαν το βίντεο δεν είπαν και τίποτα σημαντικό απλά γι'αυτούς το bodybuilding είναι κάτι τελείως ξένο που το αντιμετωπίζουν με επιφύλαξη. Ανέκαθεν οι άνθρωποι ότι δεν καταλαβαίνουν το αντιμετωπίζουν επιφυλακτικά, ίσως και εχθρικά κάποιες φορές!


Dionisos?????Aπο Αρτα???? Γεια σου Πατρίδα μου!!!Είμαι απο την Πρέβεζα, 8 χρονών εφυγα απο εκει, ζω στην Κόρινθο αλλά η Πατρίδα είναι η Ηπειρος, σε ενα μικρό πανέμορφο χωριουδάκι μεγάλωσα γιαυτό, ευρύτητα πνευματος κ καθαρότητα λόγου χαχα!!!!Σου εκανα κατι απο εκει ετσι!!!!:toast:
Σε ευχαριστώ πολύ για τα καλά σου λόγια

beefmeup
10-06-10, 18:31
ρε κωνσταντινα,θα ανεβει σε κανα σαητ,η εκπομπη για μας,που δεν την προλαβαμε,ξερεις??

dionisos
10-06-10, 18:50
Dionisos?????Aπο Αρτα???? Γεια σου Πατρίδα μου!!!Είμαι απο την Πρέβεζα, 8 χρονών εφυγα απο εκει, ζω στην Κόρινθο αλλά η Πατρίδα είναι η Ηπειρος, σε ενα μικρό πανέμορφο χωριουδάκι μεγάλωσα γιαυτό, ευρύτητα πνευματος κ καθαρότητα λόγου χαχα!!!!Σου εκανα κατι απο εκει ετσι!!!!:toast:
Σε ευχαριστώ πολύ για τα καλά σου λόγια

Ηπειρώτισσα ε;:turtle::turtle::turtle::turtle:
Εμ έτσι εξηγούνται όλα!!! Η αλήθεια είναι πως είμαστε πεισματάρηδες οι Ηπειρώτες και ότι βάζουμε στόχο το πετυχαίνουμε!! Οι κακές γλώσσες μας λένε αγύριστα κεφάλια!!:green:
Έλα καμία βολτίτσα καλοκαιράκι μήπως και σε δούμε από κοντά!!!

TRIANTAFYLLOU
10-06-10, 20:57
φαντάζομαι τι θα έγινε η κωσταντίνα είναι εγγύηση για τέτοιες εκπομπές , απλα εγω τώρα είδα το τόπικ αυτο στο φόρουμ δεν προλαβαίνω να τα δω όλα και μακάρι να το δούμε και να το ανεβάσουμε εστω σε βίντεο, μπράβο στην κωσταντίνα που για μια ακόμη φορα εκπροσώπησε το γυναικείο αλλα και το ββ γενικότερα :clap::clap::clap::toast::toast:

Polyneikos
10-06-10, 21:37
Κωνσταντίνα θα σε μαλωσω,δεν μας ειδοποιησες :spank::spank:

giannis64
10-06-10, 22:16
μια γευση

Cp39Fj8F0M4

GEORGEXX1
10-06-10, 22:25
Ποσο σουργελα μπορει να ειναι οι ανθρωποι ρε σεις;;;
Εβαλαν παραθυρο διπλα στην Κωνσταντινα, την χοντρη με το καπελο να τρωει πατατακια, η μην μου πειτε οτι τα εφερε απο το σπιτι τυχαια.

giannis64
10-06-10, 22:27
η συγκεκριμένη κ....α είναι πάντα αντιδραστική.

Kaskani Konstantina
10-06-10, 22:32
Ηπειρώτισσα ε;:turtle::turtle::turtle::turtle:
Εμ έτσι εξηγούνται όλα!!! Η αλήθεια είναι πως είμαστε πεισματάρηδες οι Ηπειρώτες και ότι βάζουμε στόχο το πετυχαίνουμε!! Οι κακές γλώσσες μας λένε αγύριστα κεφάλια!!:green:
Έλα καμία βολτίτσα καλοκαιράκι μήπως και σε δούμε από κοντά!!!

Ετσι οπως τα λες :turtle::turtle::turtle:οταν θα ερθω σου υπόσχομαι οτι θα ερθω στην Αρτα!!!:)

Muscleboss
10-06-10, 22:33
Κωνσταντίνα διαφήμιση... απλά! :clap:

Για άλλη μια φορά, η φόρμα επικοινωνίας της σελίδας γέμησε από κοπέλες που ρωτάνε πως μπορούν να ασχοληθούν με τη γυμναστική με βάρη.

MB

GEORGEXX1
10-06-10, 22:34
η συγκεκριμένη κ....α είναι πάντα αντιδραστική.

οχι ρε γιαννη δεν ειναι ετσι,ειναι αμη τη αλο προσβλητικο να παρουσιαζεις με αυτον τον απαραδεκτο τροπο εναν ανθρωπο που αποδεδειγμενα εχει αφιερωθει σε εναν σκοπο,και πας εσυ (οχι εσυ) ο ανιδεος να του παρεις συνεντευξει;;;;
Ρε αντε πανε γα@ργαλησου αλου παπαρα.

Kaskani Konstantina
10-06-10, 22:36
Κωνσταντίνα θα σε μαλωσω,δεν μας ειδοποιησες :spank::spank:,

Με ειδοποιησαν απο το ALFA 5 λεπτά πριν ξεκινήσει ημουνα στο gym σε σκέφτηκα αμέσως αλλα ηταν μεσημέρι κ δεν ηθελα να σε ανησυχήσω!!;)

Kaskani Konstantina
10-06-10, 22:43
οχι ρε γιαννη δεν ειναι ετσι,ειναι αμη τη αλο προσβλητικο να παρουσιαζεις με αυτον τον απαραδεκτο τροπο εναν ανθρωπο που αποδεδειγμενα εχει αφιερωθει σε εναν σκοπο,και πας εσυ (οχι εσυ) ο ανιδεος να του παρεις συνεντευξει;;;;
Ρε αντε πανε γα@ργαλησου αλου παπαρα.


Αυτά θέλω εγω live θα γελούσατε πολύ σήμερα, εχω τον τρόπο μου, εξοντώσω χωρίς να μιλήσω ασχημα, θα ξαναγίνει ομως μην μου ανχωνόσαστε κ θα γελάσετε, αλλά αυτοί οι χαρακτήρες ποτέ δεν τα λένε μπροστά :turtle::turtle::turtle:ομως ηταν ωραία εμεις κομμάτια, κ αυτή να τρωει πατατάκια, για σκεφτείτε το ψυχολογικό της, ηξερε το θέμα είχε πικραθεί η καημένη κ τα είχε πάρει μαζί της να τα φαει εκείνη την στιγμή χαααααααααααααααααα!!!

beatshooter
10-06-10, 22:46
Μπραβο στην Κωνσταντινα που εδειξε πολλα αλλα δυστυχως ελαχιστοι τα καταλαβαν(ποσο μαλλον οι τηλεθεατες τετοιας εκπομπης)

Kaskani Konstantina
10-06-10, 23:02
Μπραβο στην Κωνσταντινα που εδειξε πολλα αλλα δυστυχως ελαχιστοι τα καταλαβαν(ποσο μαλλον οι τηλεθεατες τετοιας εκπομπης)

Ηρθαν οι εξωγηινοι θα είπαν χαααααα :turtle::turtle::turtle:οι πελάτισσες μου πάντως ξετρελάθηκαν, διπλή δουλειά είχα σήμερα, γιαυτό σας λεω, διαφήμηση να γίνετε :turtle::turtle::turtle:

γιαννης93
10-06-10, 23:05
ακουσα 3 καταστηματα.. τι καταστηματα?

giannis64
10-06-10, 23:06
έτσι είναι, να μαζευτεί ο γυναικείος πληθυσμός και να αρχίσει την γυμναστική και την διατροφή και εμείς να απολαμβάνουμε ομορφότερες γυναίκες!!

Δεν αγκίζουμε!! Με τα μάτια πάντα!!

racingman
10-06-10, 23:24
Dionisos?????Aπο Αρτα???? Γεια σου Πατρίδα μου!!!Είμαι απο την Πρέβεζα, 8 χρονών εφυγα απο εκει, ζω στην Κόρινθο αλλά η Πατρίδα είναι η Ηπειρος, σε ενα μικρό πανέμορφο χωριουδάκι μεγάλωσα γιαυτό, ευρύτητα πνευματος κ καθαρότητα λόγου χαχα!!!!Σου εκανα κατι απο εκει ετσι!!!!:toast:
Σε ευχαριστώ πολύ για τα καλά σου λόγια
δεν ερχεσε και απο δω καμια μερα να δεις τι τους μαθεις τι παει να πει γυμναστικη?γιατι μου φενετε οι γυμναστες το εχουν ξεχασει......:)

Kaskani Konstantina
10-06-10, 23:26
ακουσα 3 καταστηματα.. τι καταστηματα?

Μπουτίκ με γυναικεία εξτριμ ρούχα, κατάστημα με καλλυντικά κ ινστιτούτο αισθητικής, υγιέστατες επιχειρήσεις!!!!

Kaskani Konstantina
10-06-10, 23:29
έτσι είναι, να μαζευτεί ο γυναικείος πληθυσμός και να αρχίσει την γυμναστική και την διατροφή και εμείς να απολαμβάνουμε ομορφότερες γυναίκες!!

Δεν αγκίζουμε!! Με τα μάτια πάντα!!

Gianni δεν παίζεσαι :turtle::turtle::turtle:τα μικρά σου γραμματάκια!!!:turtle::turtle::turtle:

Kaskani Konstantina
10-06-10, 23:30
δεν ερχεσε και απο δω καμια μερα να δεις τι τους μαθεις τι παει να πει γυμναστικη?γιατι μου φενετε οι γυμναστες το εχουν ξεχασει......:)

Γεια σου racingman, θα πάμε για μπάνιο στο Κανάλι!!Είδες που τα θυμάμαι!!

Kaskani Konstantina
10-06-10, 23:44
Αυτό το βίντεο το ανεβασε το Φενάκι μου στο youtube δεν εχει καλή εικόνα γιατί εχει κανει αντιγραφή με κινητό, αν κάποιος μπορεί να το βρει στο νετ να μας το αντιγράψει κ να το ανεβάσει!!

TRIANTAFYLLOU
11-06-10, 01:09
εμένα μου άρεσε το βίντεο άσχετα αν η άλλη η κομπλεξικη βγήκε με τα πατατάκια στο παράθυρο , η κωσταντίνα μίλησε πολύ ωραία και κάλυψε με μερικές κουβέντες το θεμα γυναικείο ββ , μακάρι να το δούμε πιο καθαρό αλλα και να υπάρξει συνέχεια σε τέτοιες παρουσιάσεις μπράβο σου κωσταντίνα για μια ακόμη φορα μας εκπροσώπησες επάξια :clap::clap: :clap::clap::clap::clap:

NASSER
11-06-10, 01:14
konstantina μου πολυ καλη η παρουσια σου σαυτο το ρεπορταζ. Ειναι και αυτο μια ευκαιρια προβολης του αθληματος. Ας ηταν μονο 10 λεπτα ή λιγοτερο, δεν πειραζει.
οσο το αν δεν σεβαστηκαν μερικοι εκπροσωποι τις εκπομπης αυτα που ειπες, δεν πειραζει και δεν μπορουμε να αρεσουμε σε ολους :toast:

Ramrod
11-06-10, 01:27
Τώρα το είδα και εγώ....

Χαχαχα, η Ρούλα βγήκε με τα πατατάκια και καλά να το παίξει άνετη...άλλωστε αυτή τραβάει την προσοχή με τα καταπληκτικά καπέλα της τι να την κάνει τη γράμμωση?

Μπράβο Κωνσταντίνα!:thumbup:

Levrone
11-06-10, 03:03
Ποσο σουργελα μπορει να ειναι οι ανθρωποι ρε σεις;;;
Εβαλαν παραθυρο διπλα στην Κωνσταντινα, την χοντρη με το καπελο να τρωει πατατακια, η μην μου πειτε οτι τα εφερε απο το σπιτι τυχαια.

+1000000000000
αυτης της παπαρδελας με τα πατατακια θελω πολυ να της λιωσω το κεφαλι..παχυσαρκο γουρουνι..τεσπα..

μπραβο Κωνσταντινα, αψογη εμφανιση! συγχαρητηρια! :thumbup:

J.P.
11-06-10, 11:13
Κωνσταντίνα, συγχαρητήρια σε σένα άλλα και σε όλα τα παιδιά που μίλησαν στο βίντεο. Στείλατε πολλά καλά μηνύματα! :clap:

mina
11-06-10, 12:04
Μπραβο Κωνσταντινα, μπραβο σε ολους τους αθλητες που παρουσιαστηκαν στην εκπομπη!! Ευτυχως που το πετυχα τυχαια και πολυ ωραια τα ειπες ειδικα για γυναικες και... τολμω να το πω..ηλικια΄....και εγκυμοσυνες μπραβο.. μας εκανες υπερηφανους και υπερηφανες που βρισκομαστε στο σπορ αυτο! Παντα να εκπεμπουμε προς τα εξω μονο θετικη ενεργεια!! Ευχαριστουμε Κωνσταντινα... η αρνητικη ενεργεια που εκπεμπουν μερικες και μερικοι δεν χωραει σαυτο το αθλημα Μπραβο σας!!

eri_87
11-06-10, 13:28
Ετσι οπως τα λες :turtle::turtle::turtle:οταν θα ερθω σου υπόσχομαι οτι θα ερθω στην Αρτα!!!:)

Να έρθεις Κων/να μέσα στο καλοκαίρι να σε γνωρίσουμε από κοντά!!! :turtle::turtle::turtle:

Πολύ ωραία τα είπες στη συνέντευξη και πάντα κούκλα! :shock::shock:

hiko
25-02-11, 12:02
Μπραβο κωνσταντινα!!
καλα αυτη η χοντρελο ειναι για κλαματα...
λεει BB και ομορφια δεν παει μαζι..
ενοω αυτη που τρωει οτι μ@λακι@ βρει
και ειναι σαν μπουλντοζα χαρακτιριζετε ομορφη?!
!Comblex!

fonz
25-02-11, 16:15
Μπραβο κωνσταντινα!!
καλα αυτη η χοντρελο ειναι για κλαματα...
λεει BB και ομορφια δεν παει μαζι..
ενοω αυτη που τρωει οτι μ@λακι@ βρει
και ειναι σαν μπουλντοζα χαρακτιριζετε ομορφη?!
!Comblex!

Μην ξεχνας οτι υπαρχουν και οι κασκαντερ που τα παλευουν αυτα τα θηρια σαν αυτη με το καπελο. Ασε που στο πεμπτο ποτο την βλεπουν σαν την zizel:rolf::rolf: