PDA

Επιστροφή στο Forum : cgt-10-plasmajet μαζι.



silk
04-06-10, 18:09
Λεω να τα παρω και τα δυο μαζι μιας και ειναι ολοκληρωμενο στακ.
και ισως τ καλητερο νιτρικο(απο τ εχω ακουσει-διαβασει)και ενας συνδιασμος κρεατινης-γλουταμινης-ταυρινης.(κρεατινη με ενδιεφερε αλλα δν μ χαλανε και τα αλλα δυο)
εχει δοκιμασει κανεις κατι παρομοιο?
υποψην το ενα ειναι pre-workout και το αλλο after.

souezass
04-06-10, 20:15
Tην CGT-10 την ειχα παρει πριν καμποσους μηνες.μετα απο κανα 20ημερο ειδα διαφορα και στην δυναμη αλλα και σε ογκο.αν την παρεις αγορασε βατόμουρο γευση :thumbup:.
ακομα για pre-workout ειναι καλη και οικονομικη που πιστευω πλεον πρεπι να το κοιταμε και αυτο.

τωρα για το plasmajet δεν εχω γνωμη μιας και δεν το εχω παρει.ειναι πολλυ δυνατο παντος.και σε συνδιασμο και με το CGT-10..... ???
καλο ειναι να κοιτας αδελφε μου και το μελον.ολα καλα τωρα να ντουμπανιασουμε αλλα τα πολλα καρ...λια βλαπτουν.

η γνωμη μου ειναι να παρεις ενα απο τα 2.και με συνδιασμο μιας καλης πρωτεινης και διατροφης εισαι GG.και αν ειναι δικια σου η φωτο δεν εχεις και ιδιετερο προβλημα.βεβαια ο καθενας μας κανει απο που πιστευει καλυτερα.

ελπιζω να σε βοηθησα.

Machiavelli
04-06-10, 20:32
Υποθερμιδική ή υπερθερμιδική διατροφή κάνεις; Γιατί cgt και όχι καθαρή μονοϋδρική;

Svein
04-06-10, 22:42
Υποθερμιδική ή υπερθερμιδική διατροφή κάνεις; Γιατί cgt και όχι καθαρή μονοϋδρική;

για να πλουτίσει την optimum :turtle: !

TEFAAtzis
04-06-10, 23:00
ηταν η πρωτη κρεατινη που ειχα δοκιμασει.Αν και φορμουλα και οχι καθαρη.Ειχα δει διαφορα στην δυναμη αλλα η γευση πορτοκαλι δεν πινονταν με τπτ.Απο νερα και ογκο δεν ειχα παρει

silk
05-06-10, 01:29
cgt γιατι εκτος κρεατινης μου προσφερει κ3 γραμμαρια γλουταμινης
γιατι μ εχει κ υδατρανθρακες ετοιμους γ γρηγοροτερη αποροφηση και η τιμη απο τν απλη μονουδρικη ειναι ειναι διαφορα της ταξης των 6-8ευρω νομιζω.και γενικα θελω να το δοκιμασω.
ο συνδιασμος πως σας φαινεται?
και ακολουθω υποθερμιδικη διατροφη.

silk
05-06-10, 01:36
Ημουν μεταξυ αυτων των δυο και του shock therapy.συγκριτικα πιστευω πως με αυτα θα κανω καλη δουλεια.
υποψιν χω χασσει αρκετα κιλα φαινονται πλεον κοιλιακοι αλλα κραταω νερα.δν κοβομαι τοσο να τα χασω ακομα.

Georges
05-06-10, 03:46
Το plasmajet πέρα από πρηξίματα δεν θα σου δώσει κάτι παραπάνω. Αυτόν τον καιρό δοκιμάζω c-bol από thermolife και θεωρώ ότι είναι η καλύτερη μορφή κρεατίνης που υπάρχει. Βασικά είναι κάτι ανάμεσα σε νιτρικό και κρεατίνη και είδα διαφορά σε πρηξίματα και σε δύναμη από την πρώτη κιόλας μέρα. Βέβαια είναι λίγο τσιμπημένη η τιμή του, όμως είναι καλή περίπτωση

cbal
05-06-10, 16:17
το plasmajet το ειχα δοκιμασει πριν καποιους μηνες και μπορω να σου πω οτι ειχα δει απιστευτα πριξιματα και πολυ φλεβικοτητα εγω ειχα βαλει μισο blisercard( 5 liquidgel caps) για τις πρωτες 2 εβδομαδες γιατι ειχα ακουσει οτι ειναι πολυ δυνατο και οντως ειναι !!!τις αλλες 2 εβδομαδες ειχα βαλει ολοκληρες τις καρτελες και εκει ηταν που με απογειωσε !και οταν εκανα οφ, την πρωτη εβδομαδα τα πριξιματα μπορω να σου πω πως ειταν περισσοτερα

TEFAAtzis
05-06-10, 16:41
Το plasmajet πέρα από πρηξίματα δεν θα σου δώσει κάτι παραπάνω. Αυτόν τον καιρό δοκιμάζω c-bol από thermolife και θεωρώ ότι είναι η καλύτερη μορφή κρεατίνης που υπάρχει. Βασικά είναι κάτι ανάμεσα σε νιτρικό και κρεατίνη και είδα διαφορά σε πρηξίματα και σε δύναμη από την πρώτη κιόλας μέρα. Βέβαια είναι λίγο τσιμπημένη η τιμή του, όμως είναι καλή περίπτωση

Και γω ψηνομαι να δοκιμασω τα προιοντα της Τhermolife αλλα περιμενω να βγαλει μια ανακοινωση ο Βανε για μια προσφορα που ελεγε προς τα μελη του σαιτ.Κανα νεο δεν εχουμε απο αυτο ε???

silk
05-06-10, 17:32
ναι οκ.δηλαδη εγω που ειμαι 72-73κιλα ποσο να περνω ?μισο καρτελακι?

christoswr
16-10-12, 14:34
το cgt μπορεις να το σπασεις μισο πριν και μισο μετα την προπονηση?

amateur666
16-10-12, 17:54
αν δεν εχεις κανει φοτρτωμα..παρε 1 ολοκληρη δοση πριν κ μια μετα την προπο..