PDA

Επιστροφή στο Forum : Halodrol liquigels vs M Stack



Maxwell Wolfen
05-06-10, 18:59
Θα μου πει κανεις...καμια σχεση το ενα με το αλλο.

Απλα θέλω να ρωτήσω, τι είναι καλύτερο σε φάση όγκου?γυμναζομαι κανα 2 χρονια και είμαι 21 χρονών.Άπο συμπληρώματα πέρνω πρωτείνη και αμινιξέα συστηματικα. υψος 1,70 και 68 κιλα. Ευχαριστω....

Machiavelli
05-06-10, 19:06
Το M-stak δεν έχει AA, σωστά; Halodrol, χωρίς να το έχω δοκιμάσει, αλλά ο,τι έχει arachidonic είναι top για όγκο. Αν μπορείς να βρεις πάρε x-factor.

Maxwell Wolfen
05-06-10, 19:17
μμμ μαλιστα..καλα x-factor ψιλοφοβαμαι να παρω..λιγο πολυ μου φαινεται..αυξηση τεστο δεν ειναι εκεινο?απο τωρα στα 21 δεν νομιζω να παρω.

Οταν εννοείς να παρει κανεις το halodrol θα πρεπει να χαιρει ακρας υγειας εννοεις να μην εχει τπτ για τπτ?επηρεαζει κανα συκωτι?

flowin_through
05-06-10, 19:25
Απο ΑΑ το X-factor ειναι οτι καλυτερο.
Για μενα ομως παρε M-Stack.

Machiavelli
05-06-10, 19:28
ΑΑ έχει και το x-factor όπως το halodrol, απλώς το έχω δοκιμάσει και το λατρεύω. Στο συκώτι δεν κάνει τίποτα, λιπαρό οξύ είναι στην τελική το αραχιδονικό. Αλλά αν έχεις φλεγμονές ίσως σου τις κάνει χειρότερα, επίσης σου βγάζει κάτι μικροπονοκεφάλους. Μιλάω για δόση 1g την ημέρα, δε ξέρω τι δίνει το halodrol. Επίσης ο κύκλος θέλει 2 κουτιά.

Maxwell Wolfen
05-06-10, 19:38
δυο κουτια το halodrol???πωωω ρε παιδια κανει 70 ευρω το ενα..αντε γεια...μαλλον το mstack θα παρω ως και φθηνοτερο.Νομιζω και το mstack εχει ecdysterone...