PDA

Επιστροφή στο Forum : Nanox9 Hardcore (Muscletech)



Senereison
07-06-10, 10:21
http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=12164&stc=1&d=1275900912

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=12165&stc=1&d=1275900917




Περιεχόμενα συστατικά
L-arginine niacin
L-arginine ketoiscaproic acid
L-arginine taurinate idebeone
L-arginine henanoate


Η τεχνολογία με την οποία είναι κατασκευασμένο το naNOX9 είναι τέτοια ώστε να δημιουργεί γρήγορη διασπορά μέσα σε εννέα δευτερόλεπτα !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Nαι καλά το είδαμε και αυτό..:shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock:

παιδιά ο τρόπος που προβάλλουνε τα προϊόντα τους είναι άθλιος βγάζει μάτι ότι είναι σκάρτο το προϊόν...

TEFAAtzis
07-06-10, 10:30
τοτε γιατι το βαζεις???

Senereison
07-06-10, 10:33
Nα μην πάει και το αγοράσει κανεις εσύ γιατί λες να το έχω βάλει?

TEFAAtzis
07-06-10, 11:34
ε ενταξει δεν χρειαζοταν πιστευω.Γενικα οι περισσοτεροι εδω στο φορουμ δεν εχουμε και την καλυτερη εντυπωση για την Muscletech

alien.carmania
09-06-10, 00:17
καλα τα λες πολυ μαπα το nano9..... τι να πω ολλο αστα..!

Polyneikos
09-06-10, 11:15
To δοκίμασες τελικα;;

alien.carmania
09-06-10, 11:22
To δοκίμασες τελικα;;

το δοκιμασα περσι και δεν καταλαβα τιποτα...! τζαμπα τα λεφτα το nano vapor μου αρεσε πολυ..! αλλα γενικα τελος με αυτην την εταιρια..! εδω και 3 μηνες που ειμαι στο φορουμ και περνω τα συμπληρωματα που μας προτεινεται απο εδω και της αξιολογησεις που βλεπω μερα με την νυχτα με αυτην την εταιρια..!

Adinamos
12-09-10, 14:43
Κανενα προσφατο ριβιου μηπως γι αυτο?? Πολυ καλα σχολια απο αμερικα διαβαζω τελευταια σε ββ φορουμς

Dreiko
12-09-10, 18:05
το δοκιμασα περσι και δεν καταλαβα τιποτα...! τζαμπα τα λεφτα το nano vapor μου αρεσε πολυ..! αλλα γενικα τελος με αυτην την εταιρια..! εδω και 3 μηνες που ειμαι στο φορουμ και περνω τα συμπληρωματα που μας προτεινεται απο εδω και της αξιολογησεις που βλεπω μερα με την νυχτα με αυτην την εταιρια..!

εγω ξερω γιατι..........γιατι μαλλον δεν προλαβες να πας γυμναστηριο μεσα σε 9 δευτερολεπτα που διασπαται και σε αλλα 5 που διαρκει.....:rolf::rolf::rolf::rolf::rolf::turtle::turtle:

Adinamos
12-09-10, 19:40
Καλη η πλακα, αλλα προσωπικα δε μ αρεσει η προκαταληψη του φορουμ για την ΜΤ. Δε μ αρεσει γενικα η προκαταληψη. Και εγω δεν ειμαι φαν την ΜΤ αλλα δε μπορω να πω, το Vitakic που δοκιμασα ηταν φανταστικο προιον.



υ.γ.: και ισως ειναι η μοναδικη εταιρια που συνεργαζεται με πανεπιστημια για ερευνα, δοκιμες...

Devil
12-09-10, 20:16
Καλη η πλακα, αλλα προσωπικα δε μ αρεσει η προκαταληψη του φορουμ για την ΜΤ. Δε μ αρεσει γενικα η προκαταληψη. Και εγω δεν ειμαι φαν την ΜΤ αλλα δε μπορω να πω, το Vitakic που δοκιμασα ηταν φανταστικο προιον.

δεν ειναι το μοναδικο φορουμ που εχει ''προκαταληψη'' για την mt
ολα τα forum παγκοσμιος εχουν προκαταληψη για αυτη την εταιρια

το vitakic δηλαδη απο τι καταλαβες οτι ηταν φανταστικο?
βιταμινες δεν ειναι?

υ.γ.: και ισως ειναι η μοναδικη εταιρια που συνεργαζεται με πανεπιστημια για ερευνα, δοκιμες...

ναι κανει και γ@μω τις συνεργασιες....
τους πληρωνει για να γραφουν π@π@ριες!!!

Ramrod
12-09-10, 20:25
Καλη η πλακα, αλλα προσωπικα δε μ αρεσει η προκαταληψη του φορουμ για την ΜΤ. Δε μ αρεσει γενικα η προκαταληψη. Και εγω δεν ειμαι φαν την ΜΤ αλλα δε μπορω να πω, το Vitakic που δοκιμασα ηταν φανταστικο προιον.


Εγώ είμαι προκατειλημμένος απο τότε που απαγορευτικε το hydroxicut. Δε το χρησιμοποίησα ποτέ αλλά και μόνο που έκανε ζημιά μου έμεινε ψυχολογικό...δε μου το βγάζεις απο το μυαλό πως σακάτεψε κόσμο...

Χωρια πως οι υποσχέσεις που δίνει βασίζονται σε τρικ...

Devil
12-09-10, 20:31
Εγώ είμαι προκατειλημμένος απο τότε που απαγορευτικε το hydroxicut. Δε το χρησιμοποίησα ποτέ αλλά και μόνο που έκανε ζημιά μου έμεινε ψυχολογικό...δε μου το βγάζεις απο το μυαλό πως σακάτεψε κόσμο...

Χωρια πως οι υποσχέσεις που δίνει βασίζονται σε τρικ...

πρεπει να ειχε κανει και αλλη μ***κια με τις πρωτεινες της πιο παλια

Ramrod
12-09-10, 20:38
Απάντησα στα οφ!

Adinamos
12-09-10, 22:31
Καλα ο καθενας εχει την αποψη του, παντος εγω πιστευω οτι δεν ειναι ολα τα προιοντα της για πεταμα. Γι αυτο προτιμω να ακουσω μια γνωμη απο καποιον που χρησιμοποιησε το εν λογο supp, παρα τα γενικα 'η MT ειναι για τα μπαζα'

salpas18
13-09-10, 01:27
Καλα ο καθενας εχει την αποψη του, παντος εγω πιστευω οτι δεν ειναι ολα τα προιοντα της για πεταμα. Γι αυτο προτιμω να ακουσω μια γνωμη απο καποιον που χρησιμοποιησε το εν λογο supp, παρα τα γενικα 'η MT ειναι για τα μπαζα'

δεν κανει τπτ παρα μονο φλευηκοτητα και αυτο μπορει να ηταν απο την καλη προπο
πηρα μονο δυο φορες απο το φιλαρακι μου και σε αυτον δεν εκανε τπτ

john619
19-08-14, 18:24
το αγορασα..αυτο που ειδα ειναι μεγαλυτερη αντοχη στην προπονηση απο την 1η μερα κιολας καθως κανω crossfit..
πριξιμο δεν ειδα ουτε φλεβικοτητα

sobral
19-08-14, 18:40
placebo σίγουρα από την πρώτη φορά. Δεν δικαιολογείται η αύξηση της αντοχής από τα συστατικά του.

zisis.z
19-08-14, 18:55
placebo σίγουρα από την πρώτη φορά. Δεν δικαιολογείται η αύξηση της αντοχής από τα συστατικά του.

Φιλε sobral μη του το χαλας και αυτο κατι ειναι.....βοηθεια ειναι,εξαλου οι πλειοψηφια των συγκεκριμενων συμπληρωματων για να μην πω ολα,πρεπει να τα πιστευεις για να δουλεψουν κα αν δουλευουν ειναι τοσο μικρο το ποσοστο που χωρις placebo δεν γινεται τιποτα οπως ειπα και πιο πριν.....

john619
23-08-14, 09:15
μπαα..το μονο συμπληρωμα που πιστευα οτι θα δουλεψει ειναι η κρεατινη..και αυτη λιγα πραγματα εκανε.. το οτι εχω περισσοτερη αντοχη δεν ειναι στο μυαλο μου..γτ ουτε φανατιζομαι ουτε τιποτα με τα συμπληρωματα..λιγη περισσοτερη αντοχη και τιποτα αλλο ειδα.παντος δεν αξιζει καποιος να το παρει παλι καλα που μου το εκαναν δωρο

Pappous45
23-08-14, 17:07
Αλλη μια μουφα της εν λογω εταιριας!!!! Το ειχα δοκιμασει και δεν εκανε τιποτε για μενα....

ArgoSixna
23-08-14, 21:27
Γιατι το λες αυτο? η αργινινη κανει θαυματα! :shock::shock:

Pappous45
23-08-14, 22:00
Δεν τα κανει ομως η Muscle tech!!! Το μονο καλο στην ιστορια ηταν οτι δεν ειχα πληρωσει, μου την ειχαν δωσει δωρεαν με καποια συμπληρωματα που ειχα παρει.