PDA

Επιστροφή στο Forum : Symplhrwma..aporeies.



Monaxikos
07-06-10, 13:32
Γεια σας και παλι.αρχικα θα ηθελα να μου πειτε πως μπορω να προμηθευτω την πρωτεινη 100% whey protein GOLD απο την ΟΝ και επιπλεον αν μπορω να αντικαταστησω καποια γευματα της ημερας με αυτη λογω δουλειας...τελος,αν η πρωτεινη αυτη μπορει να μου προσφερει τα απαραιτητα χωρις διατροφη για να αποκτησω καποιο ογκο.


Σασ ευχαριστω και μονο που το διαβασατε.




Μοναχικος

GEORGEXX1
07-06-10, 14:01
α)απο ενα καταστημα συμπληρωματων.
β)μονο τω πρωι και μετα την προπονηση
γ)με τιποτα, εξου και η λεξη ΣΥΜΛΗΡΩΜΑ.

Monaxikos
07-06-10, 14:05
Επειδη δεν το εχς βρει σε κανενα καταστημα υπαρχει μηπως καπου να το παραγγηλω???και αν ναι ποσο τα παει μαζι με τα εξοδα αποστολης κτλ...

Manos1989
07-06-10, 15:05
Πήγες σε κατάστημα συμπληρωμάτων π.χ xtreme stores και δεν βρήκες την On?Μου κάνει εντύπωση αλλά παρόλα αυτά μπορείς να την παραγγείλεις από το Internet,Links δν επιτρέπονται αλλά δεν είναι δύσκολο να βρεις.Η τιμή στο κατάστημα είναι 36 ευρώ τα 900γ αν θυμάμαι καλά.

kwstas25
07-06-10, 15:05
Επειδη δεν το εχς βρει σε κανενα καταστημα υπαρχει μηπως καπου να το παραγγηλω???και αν ναι ποσο τα παει μαζι με τα εξοδα αποστολης κτλ...

και εγώ ψάχνω και δεν βρίσκω με τίποτα ..από που είσαι ρε?

Monaxikos
07-06-10, 15:29
Εκει που μενω εγω τετοιο καταστημα δν υπαχρει...στειλε μου σε πμ αν ειναι το Link...η πρωτεινη σε βοηθα να "χτισεις" το σωμα σου η ειναι απλα "συμπληρωμα" ?

kwstas25
07-06-10, 15:38
θελο και εγο βοιθια

kwstas25
07-06-10, 15:39
κάποιος που να έχει facebook να με κάνει add κώστας ρίζος λέγομαι έχω φωτό ένα μωρό
ξερω κ εγω site

Ramrod
07-06-10, 15:44
Εκει που μενω εγω τετοιο καταστημα δν υπαχρει...στειλε μου σε πμ αν ειναι το Link...η πρωτεινη σε βοηθα να "χτισεις" το σωμα σου η ειναι απλα "συμπληρωμα" ?

Το συμπλήρωμα πρωτεϊνης σε βοηθάει να λάβεις κάποια extra απαραίτητα γραμμάρια που χρειάζεσαι για να αναπτυχθείς και δε μπορείς/προλαβαίνεις/αντέχεις να τα φας...
Είναι αδύνατο όμως να λάβεις όλη την πρωτεϊνη που χρειάζεσαι απο συμπλήρωμα, γι αυτό χρειάζεσαι και σωστή διατροφή...

Λινκ δε μπορώ να σου στείλω αλλά ρίξε μια ματιά στους χορηγούς του φόρουμ, οι περισσότεροι στέλνουν απ ότι γνωρίζω....

Αλήθεια, γιατί ντε και καλά να πάρεις τη συγκεκριμένη?

Ramrod
07-06-10, 15:45
κάποιος που να έχει facebook να με κάνει add κώστας ρίζος λέγομαι έχω φωτό ένα μωρό

Γιατί δε στέλνεις pm?

Monaxikos
07-06-10, 19:13
βασικα θελω να παρω αυτη γιατι εχω ακουσει οτι ειναι η καλυτερη και γιατι σε κατι κολομαγαζα εδω πουλανε μονο muscletech...ασ στειλει καποιος πμ με το λινκ να την παραγγειλω....

Monaxikos
07-06-10, 19:24
Ολα οκ με την πρωτεινη.την παρηγγειλα . πηρα μια των 2.270 γραμμαριων.ποσο καιρο μπορει να κρατησει αν τη χρησιμοποιω 3 φορες τη μερα?

giannis64
07-06-10, 19:41
κανενα μηνα περιπου!

Ramrod
07-06-10, 19:49
βασικα θελω να παρω αυτη γιατι εχω ακουσει οτι ειναι η καλυτερη και γιατι σε κατι κολομαγαζα εδω πουλανε μονο muscletech....

Κοίτα, υπάρχουν και άλλες αξιόλογες επιλογές. Εξάλλου είναι θέμα γούστου περισσότερο. Παρ όλα αυτά έκανες καλή επιλογή :thumbup:

Monaxikos
07-06-10, 19:59
Ευχαριστω παιδες περιμενω να δω αποτελεσματα τωρα...

Ramrod
07-06-10, 20:04
Ευχαριστω παιδες περιμενω να δω αποτελεσματα τωρα...

Σε συνδυασμό με διατροφή πάντα ετσι?

Monaxikos
07-06-10, 20:17
Ε ναι βεβαια λιγοτερη απο πριν λογω χρονου...γι αυτο και θα παρω προτεινη.