PDA

Επιστροφή στο Forum : Πιθανος κυκλος για Ογκο



Maxwell Wolfen
07-06-10, 18:02
Θα θελα να ρωτησω αν τα παρακατω προιοντα που επελεξα ανταποκρινονται σε ενα καλο κυκλο για ογκο

1,70 υψος και 68 κιλα,γυμναζομαι 2 χρονια

Περα απο καλη διατροφη και ξεκουραση και σκληρη προπονηση
Πρωτεινη ΟΝ whey Gold
Αμινοξεα-?- δεν ξερω, τα animal nitro μου ειναι καπως ακριβα,εχετε να προτεινετε κατι?
Κρεατινη μονουδρικη ή no xplode (μηπως και τα δυο? αν και φαινεται υπερβολικο)
και halodrol liquigels

Μπορειτε να προτεινετε κατι?

Σασ ευχαριστω

Machiavelli
07-06-10, 18:06
Με κρεατίνη είναι μια χαρά το αραχιδονικό. Halodrol θες 2 κουτιά όπως σου είπα. Πάρε σκόνη αν θες οπωσδήποτε bcaa. Κάνεις αερόβια;

Maxwell Wolfen
07-06-10, 18:12
Με κρεατίνη είναι μια χαρά το αραχιδονικό. Halodrol θες 2 κουτιά όπως σου είπα. Πάρε σκόνη αν θες οπωσδήποτε bcaa. Κάνεις αερόβια;

Αεροβια μονο τη προθερμανση 10 λεπτα ποδηλατο στην αρχη και κανα 20λεπτο κοιλιακους ραχαιους,αν και δεν νομιζω αυτο να θεωρηται αεροβια....

Οποτε δε θα βαλω το νιτρικο αλλα μονο κρεατινη...λες βα παρω αμινοξεα?
με τον κυκλο του halodrol εμεινε κανα κερδος μετα κατα την αποψη σ?

Σε ευχαριστω

Machiavelli
07-06-10, 18:17
Όχι δεν κάνεις αερόβια. Δε τα θεωρώ απαραίτητα εφόσον τρως καλά τα bcaa. Δεν έχω πάρει halodrol, το x-factor που παίρνω όταν έχω λεφτά γιατί για σωστό κύκλο θέλει 100+ ευρώ, το θεωρώ ο,τι καλύτερο υπάρχει από συμπληρώματα για όγκο.

Fiesta S 09
07-06-10, 18:24
Εγώ θα πρότινα σε αμινοξέα τα Amino 2222 της Optimum.Τα έχω δοκιμάσει και ειμαι πολύ ευχαριστημένος

Maxwell Wolfen
07-06-10, 20:29
Εγώ θα πρότινα σε αμινοξέα τα Amino 2222 της Optimum.Τα έχω δοκιμάσει και ειμαι πολύ ευχαριστημένος

Τα χα δοκιμασει παλαιοτερα και ναι οντως ειναι καλα...αλλα το θεμα ειναι οτι αφου δεν κανω τοσο αεροβια, ειναι απαραιτητο να παρω αμινοξεα γενικοτερα?μηπως να δωσω χρηματα σε κατι πιο αναγκαιο

manos_
07-06-10, 20:30
Εγώ θα πρότινα σε αμινοξέα τα Amino 2222 της Optimum.Τα έχω δοκιμάσει και ειμαι πολύ ευχαριστημένος

Εμενα παλι μου φανηκανε τοταλ φειλ.Αμινοξεα μονο universal πλεον.

Maxwell Wolfen
07-06-10, 20:31
Όχι δεν κάνεις αερόβια. Δε τα θεωρώ απαραίτητα εφόσον τρως καλά τα bcaa. Δεν έχω πάρει halodrol, το x-factor που παίρνω όταν έχω λεφτά γιατί για σωστό κύκλο θέλει 100+ ευρώ, το θεωρώ ο,τι καλύτερο υπάρχει από συμπληρώματα για όγκο.

Machiavelli...το X factor εχει μονο αραχιδονικο η εχει και λιγο αυξηση τεστο οπως και το halodrol?

Maxwell Wolfen
07-06-10, 20:32
Εμενα παλι μου φανηκανε τοταλ φειλ.Αμινοξεα μονο universal πλεον.

Ρε συ Mano που εχεις δοκιμασει halodrol πεσμας και εσυ τις εντυπωσεις σου..καμια συμβουλη...

thegravijia
07-06-10, 21:12
μανο ο καλυτερος κυκλος για ΟΓΚΟ απο sup ποια ειναι κατα την γνωμη σου ?
ενα συνδυασμο πες ...!!!

manos_
07-06-10, 23:22
Ρε συ Mano που εχεις δοκιμασει halodrol πεσμας και εσυ τις εντυπωσεις σου..καμια συμβουλη...

Μονο αν μπορεις να βρεις το αμερικανικο,το ευρωπαικο οχι δεν πολυ λιγα πραγματα.

manos_
07-06-10, 23:23
μανο ο καλυτερος κυκλος για ΟΓΚΟ απο sup ποια ειναι κατα την γνωμη σου ?
ενα συνδυασμο πες ...!!!

mass fx+nox3+creatine monohydrate 10 grams +5 γραμαρια bcaa πριν +5 μετα +animal pack + ΠΟΛΥ ΦΑΙ.

Maxwell Wolfen
07-06-10, 23:35
το ευρωπαικο και το αμερικανικο???

δλδ το αμερικανικο ειναι εκεινο με τις προορμονες?

manos_
07-06-10, 23:36
το ευρωπαικο και το αμερικανικο???

δλδ το αμερικανικο ειναι εκεινο με τις προορμονες?
http://www.gasparinutrition.com/Home/AllProducts/Halodrol/ProductProfile/tabid/90/Default.aspx

Maxwell Wolfen
07-06-10, 23:41
http://www.gasparinutrition.com/Home/AllProducts/Halodrol/ProductProfile/tabid/90/Default.aspx

Δεν καταλαβαινω τι διαφορα??το ιδιο δεν ειναι και αυτο που εχουν τα xtreme?

manos_
07-06-10, 23:48
Δεν καταλαβαινω τι διαφορα??το ιδιο δεν ειναι και αυτο που εχουν τα xtreme?

Οχι κοιτα τα συστατικα.

Machiavelli
07-06-10, 23:57
mass fx

Τόσο αγάπη το mass fx; Έχεις δοκιμάσει κανέναν εκ των activate xtreme ή testabolan v2;

Maxwell Wolfen
07-06-10, 23:58
Οχι κοιτα τα συστατικα.
χμμμ οντως αν δεις στο site του xtreme εχει διαφορετικα συστατικα....θα παω να το δς το κουτι και απο κοντα μηπως γραφει αλλα πισω...

μανο αν δεν παρω to halodrol θα μου προτεινες να παρω το mstack?

manos_
08-06-10, 00:02
Τόσο αγάπη το mass fx; Έχεις δοκιμάσει κανέναν εκ των activate xtreme ή testabolan v2;

Μπαααα μετα πηγα στις προορμονες.

manos_
08-06-10, 00:11
χμμμ οντως αν δεις στο site του xtreme εχει διαφορετικα συστατικα....θα παω να το δς το κουτι και απο κοντα μηπως γραφει αλλα πισω...

μανο αν δεν παρω to halodrol θα μου προτεινες να παρω το mstack?

Εμενα δεν μου λεει κατι πλεον αλλα αυτο δεν εχει να κανει,καλο ειναι αλλα αν σε παιρνει παρε αυτο**************************

***Μάνο βάλε φώτο αν θες. Τα 'χουμε ξαναπει για τα link. Mods Team***

manos_
08-06-10, 00:15
Μα ειναι στους χορηγους γιαυτο το βαλα

Maxwell Wolfen
08-06-10, 00:15
Εμενα δεν μου λεει κατι πλεον αλλα αυτο δεν εχει να κανει,καλο ειναι αλλα αν σε παιρνει παρε αυτο**************************

***Μάνο βάλε φώτο αν θες. Τα 'χουμε ξαναπει για τα link. Mods Team***

μαλλον σαν το halodrol αλλα της universal version φαινεται...εσυ το χεις παρει και εχεις καλες εντυπωσεις ε? θα μου κανει εμενα στα 21?

manos_
08-06-10, 00:18
μαλλον σαν το halodrol αλλα της universal version φαινεται...εσυ το χεις παρει και εχεις καλες εντυπωσεις ε? θα μου κανει εμενα στα 21?

Δεν το εχω παρει αλλα τα συστατικα μου αρεσουν παρα πολυ.Να γινει και κανας αλλος πειραματοζωο για το φορουμ.Κοιτα η universal σαν brand στην αμερικη εχει μεγαλο σεβασμο γιατι οτι λεει το κανει,δεν υποσχετε ποτε απιστευτα πραγματα πανω στα προιοντα της,το σιγουρο ειναι οτι θα δουλεψει πανω σου γιατι εχει πολυ καλο συνδιασμο συστατικων γιαυτο και τοσο ακριβο νομιζω.

Maxwell Wolfen
08-06-10, 00:31
Δεν το εχω παρει αλλα τα συστατικα μου αρεσουν παρα πολυ.Να γινει και κανας αλλος πειραματοζωο για το φορουμ.Κοιτα η universal σαν brand στην αμερικη εχει μεγαλο σεβασμο γιατι οτι λεει το κανει,δεν υποσχετε ποτε απιστευτα πραγματα πανω στα προιοντα της,το σιγουρο ειναι οτι θα δουλεψει πανω σου γιατι εχει πολυ καλο συνδιασμο συστατικων γιαυτο και τοσο ακριβο νομιζω.

το θεωρεις καλυτερο απο το mstack ε μανο?
θα το κοιταξω και μπορει να το δοκιμασω αλλα ειναι και τα λεφτα πολλα....μαλλον δε θα παρω bcaa kai θα παρω το test μαζι με καμια κρεατινουλα και κομπλε...

manos_
08-06-10, 00:37
το θεωρεις καλυτερο απο το mstack ε μανο?
θα το κοιταξω και μπορει να το δοκιμασω αλλα ειναι και τα λεφτα πολλα....μαλλον δε θα παρω bcaa kai θα παρω το test μαζι με καμια κρεατινουλα και κομπλε...

Θα το κοιταξω λιγο παραπανω και θα σου πω γιατι τα λεφτα ειναι αρκετα για συμπληρωμα.

flowin_through
08-06-10, 01:10
Mano αν αναφερεσαι στο ANIMAL TEST, δεν το ειχες βγαλει υποδεεστερο απο το Halodrol? Αυτο προτεινεις?

manos_
08-06-10, 01:16
Mano αν αναφερεσαι στο ANIMAL TEST, δεν το ειχες βγαλει υποδεεστερο απο το Halodrol? Αυτο προτεινεις?

Με βαση τα συστατικα φυσικα και ειναι.Για το αμερικανικο βεβαια δεν ξερω.

beefmeup
08-06-10, 13:14
φιλε,η προτεινη που λες ειναι οκ.
η κρεατινη ειναι καλη,κ σιγουρη οδος.
τα αμινο που θα παρεις,να κοιταξεις αν τα παρεις σε καψουλες οπωσδηποτε.οτι αλλο σε μορφη σκληρων χαπιων,απεφυγε το.
η παρτα σε σκονη.
το haldrol,που ερχεται ευρωπη αστο καλυτερα..το αμερικανικο,με το αραχιδονικο,παρτο.αλλιως παρε αραχιδονικο σκετο.

οτι αλλο παρεις,με tribulus,κ ενα σκαζμο ματζουνια απο οποιαδηποτε εταιρια κ ναι,οσο κ ν υποσχετε οτι δινει ογκο,ειναι μουφα..τσαμπα λεφτα,ειδικα να εισαι κ προχωρημενος.τα φυτικα ,για αυξηση τεστο,ογκο κλπ,δε κανουν τπτ.
εκτος αν τα δινεις σε κανα κατοικιδιο που τυχον εχεις,κ θες να το κανεις τουμπανο.;)

Machiavelli
08-06-10, 13:39
το haldrol,που ερχεται ευρωπη αστο καλυτερα..

Το ευρωπαϊκό δεν έχει αραχιδονικό;

beefmeup
08-06-10, 13:59
Το ευρωπαϊκό δεν έχει αραχιδονικό;

οπα γραψε λαθος..στην παλια εκδοση αναφερομουν,(κ συκγεκριμενα στο 6 0χ0)πως μουρθε αυτο για το αραχιδονικο....αυτη εχει κανονικα,αραχιδονικο οξυ.

σορυ,παιδες.:^^:

Machiavelli
08-06-10, 14:04
Μίλησες για σκέτο αραχιδονικό. Τι εννοείς; Στείλε Pm αν δε γίνεται να βάλεις link εδώ.

beefmeup
08-06-10, 14:16
στο χ factor,αναφερομαι για σκετο σε συ..πιο..σκετο δε..

οτι εχει βγει σε αραχιδονικο,(ειχε κ η συντραξ ενα)ηταν blend λιπαρων οξεων.

Machiavelli
08-06-10, 14:24
Έχει και το max out της iforce. Μου άφησες ελπίδες ότι υπάρχει σε καμιά bulkια.

flowin_through
08-06-10, 14:26
Ρε παιδια, το Halodrol liquigels υπαρχει Ευρωπη και Αμερικη. Ειναι αυτο που εχει ΑΑ. Το Halodrol ΜΤ ή ΜΤ60 δεν εχει. Το ¨αρπακτικό¨ εχει το Liquigels και λεει διπλα international formula και εχει ΑΑ, ενω πολλα άλλα καταστηματα δε λενε καν συστατικα..:???:

beefmeup
08-06-10, 14:31
Ρε παιδια, το Halodrol liquigels υπαρχει Ευρωπη και Αμερικη. Ειναι αυτο που εχει ΑΑ. Το Halodrol ΜΤ ή ΜΤ60 δεν εχει. Το ¨αρπακτικό¨ εχει το Liquigels και λεει διπλα international formula και εχει ΑΑ, ενω πολλα άλλα καταστηματα δε λενε καν συστατικα..:???:

ναι αυτο που λες ισχυει..υπαρχει κ αλλη εκδοση μτ,που δεν εχει..η international formula,ειναι αυτη με το αραχιδονικο οξυ..η μτ οχι.

μπααα,που μπαλκ τετοιο πραμα.

η διαφορα ειναι οτι το international formula,ειναι οτι ισχυε(περιπου) χωρις το 6-0χ0,ενω το ΜΤ,ειναι σαν το μασσ φχ,μαζι με μια ουσια(δεν την γραφω)για ελεγχο της κορτιζολης..απο αυτες που δουλεουν ομως,οχι μλκιες.

Maxwell Wolfen
08-06-10, 15:36
ναι αυτο που λες ισχυει..υπαρχει κ αλλη εκδοση μτ,που δεν εχει..η international formula,ειναι αυτη με το αραχιδονικο οξυ..η μτ οχι.

μπααα,που μπαλκ τετοιο πραμα.

η διαφορα ειναι οτι το international formula,ειναι οτι ισχυε(περιπου) χωρις το 6-0χ0,ενω το ΜΤ,ειναι σαν το μασσ φχ,μαζι με μια ουσια(δεν την γραφω)για ελεγχο της κορτιζολης..απο αυτες που δουλεουν ομως,οχι μλκιες.

ΡΕ παιδια μπερδευτηκα με το halodrol
το ιδιο πρεπει να ναι και εδω και με την αμερικη,αλλο το MT και το halodrol-50
το halodrol liquigels ειναι κοινο παντου,,,,τωρα αμα στα μαγαζια δεν βγαζουν τα πραγματικα συστατικα αλλο θεμα...

flowin_through
08-06-10, 16:52
αλλο το MT και το halodrol-50
το halodrol liquigels ειναι κοινο παντου,,,,τωρα αμα στα μαγαζια δεν βγαζουν τα πραγματικα συστατικα αλλο θεμα...

Ηalodrol 50 δεν υπαρχει πια, ειναι το παλιο.

Maxwell Wolfen
08-06-10, 17:11
Ηalodrol 50 δεν υπαρχει πια, ειναι το παλιο.

Τελικα να το παρω το halodrol που εχουν στα xtreme οχι?

flowin_through
08-06-10, 17:12
Παρτο και κανε μας ενα review.

Maxwell Wolfen
08-06-10, 17:13
Παρτο και κανε μας ενα review.

α καταλαβα...καποιος που να το χει παρει στα σιγουρα??προτιμω να μη πειραματιστω...
Μου χες πει παλαιοτερα καλυτερα α περνα mstack e?

flowin_through
08-06-10, 17:21
Ναι το M-STAK σιγουρα αξιζει να το παρεις.
Αλλα θες δε θες οταν παιρνεις κατι πειραματιζεσαι. Τον καθενα τον πιανει διαφορετικα. Να`ξερες ποσα reviews εχω δει που αποδειχτηκαν παπατζες. Παντως γενικα καλο ειναι να λειτουργουμε και με ¨παρε-δωσε¨. Δε μπορεις μονο να ¨κατεβαζεις¨, πρεπει να ¨ανεβασεις¨ και κατι.

Maxwell Wolfen
08-06-10, 17:27
Ναι το M-STAK σιγουρα αξιζει να το παρεις.
Αλλα θες δε θες οταν παιρνεις κατι πειραματιζεσαι. Τον καθενα τον πιανει διαφορετικα. Να`ξερες ποσα reviews εχω δει που αποδειχτηκαν παπατζες. Παντως γενικα καλο ειναι να λειτουργουμε και με ¨παρε-δωσε¨. Δε μπορεις μονο να ¨κατεβαζεις¨, πρεπει να ¨ανεβασεις¨ και κατι.

Συμφωνω απολυτως απλως στο halodrol λογω του αραχιδονικου ημουν πιο επιφοβος επειδη ειχα ακουσει διαφορα γιαυτο και θελω να ρωτησω αλλους που το χουν παρει...

beefmeup
08-06-10, 19:36
Συμφωνω απολυτως απλως στο halodrol λογω του αραχιδονικου ημουν πιο επιφοβος επειδη ειχα ακουσει διαφορα γιαυτο και θελω να ρωτησω αλλους που το χουν παρει...

κοιτα,εγω εχω παρει αραχιδονικο.,,κ ο μακις αποτι εχω καταλβει.

εγω ειχα καλα αποτελεσματα,αλλα ειναι λιγο περιεργο στο πως δουλευει...πρεπει να κανεις καποια πραγματα συνδιαστικα για να δεις καλη διαφορα.

παρε το halodrol,που πουλανε στην ελλαδα,ΜΟΝΟ,αν δεις στα συστατικα του(στο μαγαζι οχι στο νετ),να εχει αραχιδονικο οξυ:thumbup:

επιφοβος μην εισαι,ετσι κ αλλιως οι προτινομενες δοσεις για αυτο ειναι μεχρι 1γρ τη μερα,σε ισοποσες δοσεις.παρενεργειες,δεν υπαρχουν,αν το χρησιμοποιεις ετσι,ουτε κ βαση μελετης.

Machiavelli
08-06-10, 19:41
Εγώ με το 1 γραμμάριο του x-factor έχω πονοκεφάλους που και που, αλλά τους έχω και από μόνος μου, από μικρός. Αλλά αν δεν έχεις για 2ο κουτί halodrol ούτε να το σκέφτεσαι, πάρε το mstak καλύτερα.
Επιτρέψτε μου να γίνω και λίγο σπαστικός, επίφοβος είναι αυτός που προκαλεί φόβο και όχι αυτός που φοβάται.

Maxwell Wolfen
08-06-10, 20:20
Εγώ με το 1 γραμμάριο του x-factor έχω πονοκεφάλους που και που, αλλά τους έχω και από μόνος μου, από μικρός. Αλλά αν δεν έχεις για 2ο κουτί halodrol ούτε να το σκέφτεσαι, πάρε το mstak καλύτερα.
Επιτρέψτε μου να γίνω και λίγο σπαστικός, επίφοβος είναι αυτός που προκαλεί φόβο και όχι αυτός που φοβάται.

οκ συνονοματε:) στο halodrol πυ θελει 2 κουτια δεν κανεις διαλλειμα αναμεσα ε?

ειδομεν θα παω να το δω και απο κοντα..φυσικα ουτε και το mstack θα με χαλαγε...;)

Machiavelli
08-06-10, 20:22
οκ συνονοματε:) στο halodrol πυ θελει 2 κουτια δεν κανεις διαλλειμα αναμεσα ε?

ειδομεν θα παω να το δω και απο κοντα..φυσικα ουτε και το mstack θα με χαλαγε...;)

Χωρίς ναι.
Συνονόματε;

Maxwell Wolfen
08-06-10, 20:25
Χωρίς ναι.
Συνονόματε;

εε Μακη δε σε λενε η κανω λαθος?


οντως το οικονομικο ειναι λιγο καπως...μαλλον στο mstack θα καταληξω

manos_
08-06-10, 20:31
Λοιπον τα γραφω τελευταια φορα γιατι αρχιζω να εκνευριζομαι με καποιους που μπηκανε με πολυ φορα και ακυρωνουνε ανθρωπους και αποτελεσματα.Το halodrol που πουλανε σου ειπα το εχω παρει εδω και το μονο που αξιζε απο τα συστατικα του ειναι το arachidonic acid κατι tongkat ali peak atp και π... μεντολες δεν κανουνε τιποτα.Συμπερασμα δεν αξιζει τα λεφτα του οχι οτι ειναι αχρηστο κτλ απλα πρεπει να υπαρχει και μια σωστη αναλογια τιμης/αποδοσης.Το m-stak το εχω παρει νομιζω 5 φορες,στην αρχη νομιζα οτι πηρα αναβολικο τις επομενες φορες ενοιωθω οτι παιρνω κατι απλα καλο που με εκανε να πειναω ΠΟΛΥ και να βαζω ογκο απο το φαι.Αν θελεις να ανεβεις σε δυναμη παρε το animal stak το οποιο πραγματικα ανεβαζει δυναμη και αντοχη.mass fx δεν νομιζω οτι εισαι ετοιμος να παρεις.Εγω λεω να παρεις το animal test του οποιο μου αρεσουν πολυ τα συστατικα,απο εκει και περα κανε οτι νομιζεις.

Maxwell Wolfen
08-06-10, 20:37
Λοιπον τα γραφω τελευταια φορα γιατι αρχιζω να εκνευριζομαι με καποιους που μπηκανε με πολυ φορα και ακυρωνουνε ανθρωπους και αποτελεσματα.Το halodrol που πουλανε σου ειπα το εχω παρει εδω και το μονο που αξιζε απο τα συστατικα του ειναι το arachidonic acid κατι tongkat ali peak atp και π... μεντολες δεν κανουνε τιποτα.Συμπερασμα δεν αξιζει τα λεφτα του οχι οτι ειναι αχρηστο κτλ απλα πρεπει να υπαρχει και μια σωστη αναλογια τιμης/αποδοσης.Το m-stak το εχω παρει νομιζω 5 φορες,στην αρχη νομιζα οτι πηρα αναβολικο τις επομενες φορες ενοιωθω οτι παιρνω κατι απλα καλο που με εκανε να πειναω ΠΟΛΥ και να βαζω ογκο απο το φαι.Αν θελεις να ανεβεις σε δυναμη παρε το animal stak το οποιο πραγματικα ανεβαζει δυναμη και αντοχη.mass fx δεν νομιζω οτι εισαι ετοιμος να παρεις.Εγω λεω να παρεις το animal test του οποιο μου αρεσουν πολυ τα συστατικα,απο εκει και περα κανε οτι νομιζεις.

οπα οκ μανος δεν ακυρωνουμε καποιον....σεβαστη η γνωμη ς,thanks εκ των προτερων

GEOP13
09-06-10, 08:47
:welcome: εγω εχω παρει το χαλοντρολ, 2 κουτια οπως ειπε καπου κ ο μακιαβελι, τα αποτελεσματα κατα την ταπεινη μου αποψη, για το σωμα μου κ για το συνδιασμο που εκανα ηταν παρα πολυ καλα! εμεινα ευχαριστημενος :turtle: !