PDA

Επιστροφή στο Forum : Lipo 6 (Nutrex)



alien.carmania
07-06-10, 15:30
παιδια πηρα το lipo6 απο τα x-treme το κουτι λεει ανωτερη δοση 4 caps και αυτο λεω να κανω...! αν παρω 3+3 την ημερα θα εχει καλυτερα αποτελεσματα η ειναι καλα το 2+2 που λεει....?

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=12253&stc=1&d=1275934238


http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=12254&stc=1&d=1275934243

noz1989
07-06-10, 15:33
παιδια πηρα το lipo6 απο τα x-treme το κουτι λεει ανωτερη δοση 4 caps και αυτο λεω να κανω...! αν παρω 3+3 την ημερα θα εχει καλυτερα αποτελεσματα η ειναι καλα το 2+2 που λεει....?

Φερνουν τα x-treme το lipo6 black????:unsure:

Πριν κατι μηνες μου ειχαν πει οτι δεν εχει ακομα εγκριση απο ΕΟΦ!

flowin_through
07-06-10, 15:35
Φερνουν τα x-treme το lipo6 black????:unsure:

Πριν κατι μηνες μου ειχαν πει οτι δεν εχει ακομα εγκριση απο ΕΟΦ!

Και τι σχεση εχει αυτο?

noz1989
07-06-10, 15:36
Και τι σχεση εχει αυτο?

Τι δεν καταλαβαινεις?

Rωταω αν φερνουν πλεον τα xtreme το lipo6 black!!

flowin_through
07-06-10, 15:41
Προφανως και η ερωτηση μου δεν κολλαει στο αν φερνουν τα xtreme stores το lipo6, αλλα γιατι θα πρεπει να εχει ¨εγκριση¨ ΕΟΦ.

noz1989
07-06-10, 15:54
Προφανως και η ερωτηση μου δεν κολλαει στο αν φερνουν τα xtreme stores το lipo6, αλλα γιατι θα πρεπει να εχει ¨εγκριση¨ ΕΟΦ.

E τι περιμενεις? Κλασικες δικαιολογιες πωλητων!

noz1989
07-06-10, 15:55
to aplo eipe oti pire, oxi to black !!

Α! γιατι το thread εχει να κανει με το black!

alien.carmania
07-06-10, 19:44
παιδια δεν πηρα το black αλλα το απλο lipo6....

flowin_through
07-06-10, 19:50
Να τα διευκρινιζουμε αυτα ή να ανοιχτει άλλο θεμα. Υπαρχουν 3 διαφορετικα lipo6 και αλλα τοσα για γυναικες.
Τα ειπαμε και στην αρχη.
Να ειμαστε σαφεις στα reviews για να μη γεμιζουν σελιδες ετσι και να βγαινουν συμπερασματα..

alien.carmania
07-06-10, 19:57
αφου φιλε μου εγραψα lipo6 σκετο..! το εγραψα εδω για να μην ανοιγω αλλο...!

Polyneikos
07-06-10, 21:13
Mεταφερθηκαν τα μηνυματα σε καινουργιο τόπικ.Παρακαλείσθε μη ανακατευετε την Αξιολογηση Συμπληρωματων και τα τόπικς με πολλα συμπληρωματα.

alien.carmania
08-06-10, 13:35
Mεταφερθηκαν τα μηνυματα σε καινουργιο τόπικ.Παρακαλείσθε μη ανακατευετε την Αξιολογηση Συμπληρωματων και τα τόπικς με πολλα συμπληρωματα.

οκ Polyneikos sorry...! παντος στο 1+1 εδω και δυο μερες ολα οκ...! απο αυριο θα ανεβασω την δοση και λεω να μεινω στης 2+2 οχι παραπανω...!

Polyneikos
08-06-10, 14:41
Νο problem. 2+2 ειναι η κάλύτερη επιλογη νομίζω,αν και σου λεει πως μπορείς να πας 3+3.
2 μιση ωρα πριν το πρωινο και αλλα 2 πριν την προπονηση με βαρη ή την αεροβικη.

alien.carmania
08-06-10, 16:25
ετσι το κανω μιση ωρα πριν το πρωινο 2+2 και μιση ωρα πριν τα βαρη το απογευμα 2+2 και αμεσως μετα τα βαρη animal nitro και αεροβικη 40 λεπτα...!

flowin_through
08-06-10, 17:00
4 ισον 8?? Μπερδευτηκα.

Polyneikos
08-06-10, 17:09
Εγω εννουσα 2 το πρωι και 2 πριν την προπονηση,συνολο 4.
Μαξιμουμ μπορείς να φτασεις τα εξι με 2 πρωτοκολλα λήψης ,είτε 3 + 3 , είτε 2+2+2 .

ellaki
08-06-10, 17:15
υπαρχουν και γυναικεια?? εμενα γιατι μου εδωσαν αυτο ακριβως?? :unsure: :unsure:

flowin_through
08-06-10, 17:24
Γιατι εμπιστευαιστε τους πωλητες. Αμα κανατε μια ερευνα αγορας ωσαν να αγοραζατε παπουτσια... ακομα θα το ψαχνατε.

Polyneikos
08-06-10, 18:02
υπαρχουν και γυναικεια?? εμενα γιατι μου εδωσαν αυτο ακριβως?? :unsure: :unsure:

Ναι ,υπαρχουν και 3 γυναικειες εκδόσεις,αν δεν κανω λαθος.

deluxe
08-06-10, 18:44
Ναι υπαρχουν και οι αντιστοιχες γυναικειες, που στο τελος γραφουν "hers".

veteran29
08-06-10, 19:46
Εγω εννουσα 2 το πρωι και 2 πριν την προπονηση,συνολο 4.
Μαξιμουμ μπορείς να φτασεις τα εξι με 2 πρωτοκολλα λήψης ,είτε 3 + 3 , είτε 2+2+2 .

+1 me προοδευτικοτητα

manos_
08-06-10, 20:12
Με αυτη την αηδια επαθα την ζημια στο στομαχι επειδη πηρα παραπανω απο οσο ελεγε.Δεν το ξαναπλησιαζω με τιποτα τοσα χρονια συμπληρωματα ποτε κανενα δεν μου προκαλεσε τιποτα αυτη η μαλακια με εσκισε.

alien.carmania
08-06-10, 22:10
Με αυτη την αηδια επαθα την ζημια στο στομαχι επειδη πηρα παραπανω απο οσο ελεγε.Δεν το ξαναπλησιαζω με τιποτα τοσα χρονια συμπληρωματα ποτε κανενα δεν μου προκαλεσε τιποτα αυτη η μαλακια με εσκισε.

γιατι τι επαθες? ποσα επερνες την μερα?

Polyneikos
09-06-10, 11:13
Εγω παντως το εχω δοκιμασει και σε υπερδοδολογίες καποιες φορες πειραματικα(ειχα φτασει τα 9,αλλα βλακωδως,δεν το προτείνω) και δεν επαθα κατι..,Μανο ίσως είχες συσσωρευσει επιβαρυνση στο στομαχι σου και απλα τότε ξεσπασε,δεν ξερω...

Manos1989
09-06-10, 13:09
Εγω παντως το εχω δοκιμασει και σε υπερδοδολογίες καποιες φορες πειραματικα(ειχα φτασει τα 9,αλλα βλακωδως,δεν το προτείνω) και δεν επαθα κατι..,Μανο ίσως είχες συσσωρευσει επιβαρυνση στο στομαχι σου και απλα τότε ξεσπασε,δεν ξερω...

Οι εντυπώσεις σου από το συγκεκριμένο?Αποτελέσματα?
Σύγκριση με Mitotropin(εάν έχεις χρησιμοποιήσει)?

manos_
09-06-10, 13:28
Εγω παντως το εχω δοκιμασει και σε υπερδοδολογίες καποιες φορες πειραματικα(ειχα φτασει τα 9,αλλα βλακωδως,δεν το προτείνω) και δεν επαθα κατι..,Μανο ίσως είχες συσσωρευσει επιβαρυνση στο στομαχι σου και απλα τότε ξεσπασε,δεν ξερω...

Ισως,οπως και να χει μου μεινε ψυχολογικο με το συγκεκριμενο.

Polyneikos
09-06-10, 13:58
Οι εντυπώσεις σου από το συγκεκριμένο?Αποτελέσματα?
Σύγκριση με Mitotropin(εάν έχεις χρησιμοποιήσει)?

Το Μιτο δεν το εχω χρησιμοποιησει.Το Lipo6 το κατατασσω σε αυτα που μπορουν να σου δουλεψουν.Από αυτα που εχω διαβασει το Μιτο είναι μαλλον καλύτερο=πιο δυνατο.

beatshooter
09-06-10, 23:09
Εγω που δεν εχω παρει ποτε λιποτροπικο μπορω να αρχισω μ αυτο?

beefmeup
09-06-10, 23:12
κατι πιο ηπιο ισως??

beatshooter
09-06-10, 23:18
κατι πιο ηπιο ισως??

Εχεις καποια προταση?

beefmeup
09-06-10, 23:25
Εχεις καποια προταση?

αυτο

http://www.x-tremestores.gr/216/eshop/DetailView.aspx?prod_id=2793&category=567
η αυτο

http://www.x-tremestores.gr/216/eshop/DetailView.aspx?prod_id=4204&category=567
(γιαυτουπαρχει κ σχετικο θεμα στα συμπληρωματα,ψαξτο)

Manos1989
09-06-10, 23:27
Εχεις καποια προταση?

αν είσαι σε πολύ αρχικό στάδιο,ξεκίνα με cla+carnitine+green tea.Μην περιμένεις θαύματα αλλά για την αρχή είναι οκ.
Lipo6 και Mitotropin είναι από τα πιο δυνατά στην αγορά και τουλάχιστον το Μιτο τονίζει ότι δεν πρέπει να χρησιμοποιείται από αρχάριους ή άτομα που μόλις ξεκίνησαν γυμναστική.

edit: αυτά που προτείνει ο beefmeup είναι πιο δυνατά από αυτά που σου είπα εγώ,just fyi.

noz1989
09-06-10, 23:31
αν είσαι σε πολύ αρχικό στάδιο,ξεκίνα με cla+carnitine+green tea.Μην περιμένεις θαύματα αλλά για την αρχή είναι οκ.
Lipo6 και Mitotropin είναι από τα πιο δυνατά στην αγορά και τουλάχιστον το Μιτο τονίζει ότι δεν πρέπει να χρησιμοποιείται από αρχάριους ή άτομα που μόλις ξεκίνησαν γυμναστική.

edit: αυτά που προτείνει ο beefmeup είναι πιο δυνατά από αυτά που σου είπα εγώ,just fyi.

Ποιο ειναι δυνατο το ripped fast???

Ρε μην δινετε τσαμπα λεφτα σε τετοια!!!!!

Οτι και να κανετε, τον παραγοντα ΧΡΟΝΟΣ δεν μπορειτε να τον προσπερασετε!!!!

Υπομονη+διαρκεια θελει!

Edit: beefmeup Το ποστ δεν εχει να κανει με σενα! Για αποφυγη παρεξηγησης το λεω!

Manos1989
09-06-10, 23:32
Ποιο ειναι δυνατο το ripped fast???

Ρε μην δινετε τσαμπα λεφτα σε τετοια!!!!!

Οτι και να κανετε, τον παραγοντα ΧΡΟΝΟΣ δεν μπορειτε να τον προσπερασετε!!!!

Υπομονη+διαρκεια θελει!

σε σχέση με το cla και την Καρνιτινη και το απλό τσάι,''δυνατό'' είναι....

noz1989
09-06-10, 23:33
σε σχέση με το cla και την Καρνιτινη και το απλό τσάι,''δυνατό'' είναι....

Τι το δυνατο εχει δηλαδη?

manos_
09-06-10, 23:35
αν είσαι σε πολύ αρχικό στάδιο,ξεκίνα με cla+carnitine+green tea.Μην περιμένεις θαύματα αλλά για την αρχή είναι οκ.
Lipo6 και Mitotropin είναι από τα πιο δυνατά στην αγορά και τουλάχιστον το Μιτο τονίζει ότι δεν πρέπει να χρησιμοποιείται από αρχάριους ή άτομα που μόλις ξεκίνησαν γυμναστική.

edit: αυτά που προτείνει ο beefmeup είναι πιο δυνατά από αυτά που σου είπα εγώ,just fyi.

Τι ειναι το lipo6 δυνατο?Πεταμενα λεφτα για μενα.Καλα εμενα δεν με πιανει και τιποτα πλεον μονο το μιτο και αυτο καμια σχεση με παλια.

beefmeup
09-06-10, 23:36
Οτι και να κανετε, τον παραγοντα ΧΡΟΝΟΣ δεν μπορειτε να τον προσπερασετε!!!!

Υπομονη+διαρκεια θελει!

Edit: beefmeup Το ποστ δεν εχει να κανει με σενα! Για αποφυγη παρεξηγησης το λεω!

ναι ρε,δεν τρεχει,αλλα αυτο για το χρονο,τι σχεση εχει??οκ,νταξ,αλλα ο ανθρωπος ειπε οτι δεν εχιε ξαναπαρει λιποτροπικο,κ ακριβως επειδη αυτα που του προτινα δεν ειναι δυνατα,γιαυτο του τα προτεινα..

για μενα,κατι τετοια εχουν δουλεψει μια χαρα,σιγα.

noz1989
09-06-10, 23:38
Απλα εννοω οτι τα κιλα που θες να χασεις (εξαρταται και το επιπεδο) τα χανεις και χωρις αυτα!

beatshooter
10-06-10, 00:00
Ευχαριστω για τις αμεσες απαντησεις....Cla εχω παρει αλλα εχω 1-1,5 μηνα να παρω....Εχω κολλησει....Εχσα 5κιλα αλλα θελω να χασω αλλα 5-6...Αυτα που προτεινει ο beefmeup αξιζουν?

DusWS
10-06-10, 00:11
το mitotropin θα σε τσακισει το στομαχι και γενικα τον οργανισμο σου για οσο θα το παιρνεις. 3 πρωι 3 βραδυ. ειναι αρκετα δυνατο, εμενα προσωπικα με πεθαινε και ασε που πεινουσα καθε τοσο...καλυτερα το lipo 6x με 2πρωι 2 βραδυ και πας συντηρητικα και οχι καπακι στο καπακι...

ασε που το lipo 6x φερνει κομματακι σκυλοιδρωμα.... :green:

Manos1989
10-06-10, 00:16
το mitotropin θα σε τσακισει το στομαχι και γενικα τον οργανισμο σου για οσο θα το παιρνεις. 3 πρωι 3 βραδυ. ειναι αρκετα δυνατο, εμενα προσωπικα με πεθαινε και ασε που πεινουσα καθε τοσο...καλυτερα το lipo 6x με 2πρωι 2 βραδυ και πας συντηρητικα και οχι καπακι στο καπακι...

ασε που το lipo 6x φερνει κομματακι σκυλοιδρωμα.... :green:

Tώρα που το ανέφερες,κι εμένα με πιάνουν κάτι πείνες που και που! Σήμερα μάλιστα έκανα και 7ο γεύμα γιατί δεν την πάλευα:unsure:

traffic
27-06-10, 20:07
το Lipo6x το εχει δοκιμασει κανεις????? δεν μπορω να το βρω στα καταστηματα των χορηγων........ μονο το λιπο 6 βρισκω....

alien.carmania
30-06-10, 15:20
το lipo6 το παιρνω εδω και 20 μερες 2+2 και επειδη δεν με πιανει οσο στην αρχη το εκανα 2+3για μια ακομη βδομαδα που θα μου βγαζει αλλα οχι παραπανω...! καλο ειναι αλλα τωρα τα κιλα αν τα χανω απο αυτο η την διατροφη δεν ξερω..! ο συνδιασμος ομως ολον μαζι δουλευει..! το μονο μειον για μενα ειναι οτι πειναω συνεχεια, το λεω αυτο γιατι ακουσα οτι με το black δεν πεινας αλλα δεν το δοκιμασα για να ξερω...!

SGP
03-07-10, 02:26
παιδια ειναι φυσιολογικο ενω ειχα κολησει στα 89 απο τα 95...και μεσα σε 3 μερες με την χρηση του εχω πεσει στα 86???την πρωτη μερα με διπλη αεροβια και βαρη με 1+1 χαπι..την δευτερη παλι το ιδιο αλλα με 2+2 χαπια...και την τριτη με 1κ30 ωρα κολημβιση και παλι 2+2???

deluxe
03-07-10, 02:29
Ε ναι, απλα θα εχασες και νερα. Με τοση αεροβια.

SGP
04-07-10, 02:11
υπαρχει περιπτωση να εχασα και μυικη μαζα??

noz1989
04-07-10, 21:22
Αν το θερμιδικο ελλειμα ειναι μεγαλο, η ποσοτητα πρωτεινης δεν ειναι αρκετη, και αν στα κιλα που παιζεις στις ασκησεις εχεις πεσει..... Τοτε μαλλον εχεις καταβολισει μυικο ιστο!

tuberleki
12-07-10, 17:37
πηρα σημαρα το λιπο6χ γιατι το ανιμαλ κατς εχει εξαντληθει σε ολη την ευρωπη..(χωρις υπερβολη)...τωρα το λιπο 6χ αν βρει κανενας το παλιο δουλευει καλυτερα,τα καινουργια δεν εχουν γιοχιμπινη γιατι ο εοφ...το ειδε οτι δουλευε καλυτερα και το απαγορευσε για να πουλανε καλυτερα φαρμακα..(αν και η γιοχιμπινη ειναι βοτανο) τεσπα..αν βρειτε με γιοχιμπινη ειναι καλυτερο..

Qlim4X
12-07-10, 18:03
πηρα σημαρα το λιπο6χ γιατι το ανιμαλ κατς εχει εξαντληθει σε ολη την ευρωπη..(χωρις υπερβολη)...τωρα το λιπο 6χ αν βρει κανενας το παλιο δουλευει καλυτερα,τα καινουργια δεν εχουν γιοχιμπινη γιατι ο εοφ...το ειδε οτι δουλευε καλυτερα και το απαγορευσε για να πουλανε καλυτερα φαρμακα..(αν και η γιοχιμπινη ειναι βοτανο) τεσπα..αν βρειτε με γιοχιμπινη ειναι καλυτερο..

την εχω βρει σε σπεσιαλ σειρα :P

arisfwtis
21-07-10, 14:04
εγω πηρα προχθες απο τα xtreme το παλιο με yoχιμπινι:toast:

silk
21-07-10, 14:19
εγω πηρα προχθες απο τα xtreme το παλιο με yoχιμπινι:toast:

το βρηκα και εγω το παλιο χτες με τν γιοχιμβηνη.
αλλα προτειμησα μπλακ κ παλι:thumbup:

arisfwtis
21-07-10, 14:40
ασχετο αλλα ειχα διαβασει καποτε οτι η υοχιμπινη βοηθα στην στυτικη δυσλειτουργια
σε μεγαλο ποσοστο
τωρα για δοσολογιες κλπ δν ξερω


:green::green:

Roid Rage
26-07-10, 18:55
ασχετο αλλα ειχα διαβασει καποτε οτι η υοχιμπινη βοηθα στην στυτικη δυσλειτουργια
σε μεγαλο ποσοστο
τωρα για δοσολογιες κλπ δν ξερω


:green::green:

Μπορει να βοηθαει και στη στυτικη υπερλειτουργια...τωρα αν ειναι απο κατι αλλο δεν ξερω...

kostas247
04-08-10, 03:57
Εχω πορωθει παιδια με το λιπο 6 ριχνω εναν ιδρωτα μεσα σε 10 λεπτα διαδρομο, ελαφρυ τρεξιματακι και τρομερη αντοχη και στο 20λεπτο πρωτη φορα ετσι και εχα παντα θεμα με την αντοχη μου, κουραζομουν πολυ ευκολα.Τωρα μη σας φουσκωνω τα μυαλα για οσους δεν εχουν εμπειρια εγω απλα λεω τη δικη μου. μη βιαστειτε να αγορασετε ψαχτειτε καλα. αυτα.... και για αλλη μια φορα καλες προπονησεις σε ολους :weights::thumbup:

pronek
06-08-10, 01:36
Ρε παιδια πηγα σημερα σε ενα καταστημα extreme stores για να αγορασω κατι συμπληρωματα που είχα παραγγείλει και ρωταω των πωλητη για το λιπο 6 το black...

Αυτος μου ειπε οτι το ειναι σε διαθεσημοτητα και μάλιστα το είχε εκείνη την ωρα στο μαγαζί οταν τον ρωτάω πόσο κάνει μου λεει 90 ευρω με την έκπτωση!! :shock:

Ξέρεται εαν αυτη η τιμή είναι λογική για το black καθώς σήμερα πηρα το κανονικό στα 56 ? :toast:

Polyneikos
06-08-10, 09:32
To βρίσκεις ~ 50 ευρω,μην δωσεις 90!!

xrisbud
06-08-10, 11:55
Τι 60 και 70 ευρώ ρε παιδιά; Γιατί δεν παραγγέλνετε απ'εξω συμπληρώματα. Την περασμένη εβδομάδα το XTREME διαφήμισε νέο προιόν με έκπτωση. Καλά καλα μόλις το πλάσσαρε έβαλε εκπτωση λες και το είχε παλιότερα σε μεγαλύτερη τιμή. Ειδικα τα XTREMES είναι μεγάαααλοι απατεώνες !!! Την ΟΝ 65 ευρώ σου λεει με εκπτωση απο 125 !!! TΙ είναι αυτά. Αφού την παίρνεις από Αγγλία στα 45 την 5λιβρη και αμα πάρεις 2 και 3 κουριά κατεβαίνει κια άλλο η τιμή της. Ψαχτέιτε λίγο:weights:

xrisbud
06-08-10, 11:59
Τι 60 και 70 ευρώ ρε παιδιά; Γιατί δεν παραγγέλνετε απ'εξω συμπληρώματα. Την περασμένη εβδομάδα το XTREME διαφήμισε νέο προιόν με έκπτωση. Καλά καλα μόλις το πλάσσαρε έβαλε εκπτωση λες και το είχε παλιότερα σε μεγαλύτερη τιμή. Ειδικα τα XTREMES είναι μεγάαααλοι απατεώνες !!! Την ΟΝ 65 ευρώ σου λεει με εκπτωση απο 125 !!! TΙ είναι αυτά. Αφού την παίρνεις από Αγγλία στα 45 την 5λιβρη και αμα πάρεις 2 και 3 κουριά κατεβαίνει κια άλλο η τιμή της. Ψαχτέιτε λίγο:weights:


Το LIPO BLACK μια και ρωτάς EUR 43.53 κοστίζει. και το LIPO 6 το απλό 32 ευρώ

Κάντε έρευνα αγορας ...

*****δυο ποστ έκανες και αναφέρεσαι σε site του εξωτερικού! επίσης να αναφέρεσαι με πιο κόσμιο τρόπο σε χορηγούς του φόρουμ!! mods team*****

Georges
06-08-10, 12:20
Χαχαχ την hydro whey 1.5kgr την έχει 103€ και την pro-complex 90€ ενώ οι αρχικές τους τιμές είναι για να γελάς :green:. Εγώ απορώ πως υπάρχει κόσμος που πάει και ψωνίζει από κει. Υποψιάζομαι ότι σε λίγο καιρό που θα την "ψιλιαστεί" ο κόσμος θα μείνουν "out of business"

pronek
06-08-10, 15:10
Ρε παιδια παίζει κάποιος να μου στείλει σε μήνυμα να μου πει που μπορώ να τα βρώ σε τέτοιες τιμές??

Ευχαριστώ προκαταβολικά :thumbup:

χαρης
01-09-10, 18:10
γεια σας ήθελα την γνώμη σάς για κάτι που μ σηνεβει πριν κάνα 2 μήνες πηρα αυτο το προιν λυποδιαλυσης το lipo 6 είχα διαβάσει ότι είναι πολύ κάλο άλλα είχα διαβάσει ότι απευθύνετε σε προχωρημένο επίπεδο αθλητών κάτι που δεν είμαι. πήγα στο τοπικό κατάστημά γνωστής αλυσίδας μίλησα με τον υπεύθυνο και μ σύστησε και αυτός το lipo 6 και μ είπε ότι είναι ακόμα και για μένα οπότε το αγόρασα(50 ε).το επόμενο πρωί θα πήγαινα για αερόβια σε βουνό. παίρνω το χάπι έφαγα και το πρωινό για να μην με πειράξει ΜΕΤΑ από 5 λεπτά άρχισα να έχω απίστευτους παλμούς για άνθρωπο που δεν είχε κουνηθεί ΑΠΟ την καρέκλα ακόμα ,χλομιασα και άρχισε να με λούζει ίδρωτας και έτρεμαν τα γόνατά μου και να μην μπορώ να πάρω ανάσα αυτό έγινε 3ης φορές ώσπου τα πέταξα, φοβήθηκα τι λέτε να έγινε θα ήθελα να ξέρω γιατί αυτό. ο καρδιολόγος (θείος μ)που με εξέτασε δεν βρήκε τίποτα. ευχαριστώ

giannis64
01-09-10, 18:19
πρώτα πρώτα πριν ανοίξεις ένα καινούργιο θέμα κάνε μια αναζήτηση να δεις αν υπάρχει ανάλογο θέμα!!

δεν νομίζω το λιπο 6 να είναι τόσο δυνατό ώστε να σου δημιουργήσει τέτοιο πρόβλημα!!
ίσως είναι κάτι ψυχολογικό!!
αν θες δειλά δειλά ξαναδοκίμασε να δεις αν θα σου ξανασυμβεί!!

χαρης
01-09-10, 18:32
ευχαριστο officer:toast:

arisfwtis
01-09-10, 22:49
το εχω ξεκινησω εδω και λιγο καιρο και τωρα τελευταια παρατηρησα μια ενοχληση στο φαρυγγα

εχει τυχει σε κανενα που το δοκιμασε?

xrisbud
06-09-10, 16:05
Το LIPO BLACK μια και ρωτάς EUR 43.53 κοστίζει. και το LIPO 6 το απλό 32 ευρώ

Κάντε έρευνα αγορας ...

*****δυο ποστ έκανες και αναφέρεσαι σε site του εξωτερικού! επίσης να αναφέρεσαι με πιο κόσμιο τρόπο σε χορηγούς του φόρουμ!! mods team*****
oι απατεώνες πρέπει να κατονομάζονται μεγάλε, θίχτηκες;

xrisbud
06-09-10, 16:08
γεια σας ήθελα την γνώμη σάς για κάτι που μ σηνεβει πριν κάνα 2 μήνες πηρα αυτο το προιν λυποδιαλυσης το lipo 6 είχα διαβάσει ότι είναι πολύ κάλο άλλα είχα διαβάσει ότι απευθύνετε σε προχωρημένο επίπεδο αθλητών κάτι που δεν είμαι. πήγα στο τοπικό κατάστημά γνωστής αλυσίδας μίλησα με τον υπεύθυνο και μ σύστησε και αυτός το lipo 6 και μ είπε ότι είναι ακόμα και για μένα οπότε το αγόρασα(50 ε).το επόμενο πρωί θα πήγαινα για αερόβια σε βουνό. παίρνω το χάπι έφαγα και το πρωινό για να μην με πειράξει ΜΕΤΑ από 5 λεπτά άρχισα να έχω απίστευτους παλμούς για άνθρωπο που δεν είχε κουνηθεί ΑΠΟ την καρέκλα ακόμα ,χλομιασα και άρχισε να με λούζει ίδρωτας και έτρεμαν τα γόνατά μου και να μην μπορώ να πάρω ανάσα αυτό έγινε 3ης φορές ώσπου τα πέταξα, φοβήθηκα τι λέτε να έγινε θα ήθελα να ξέρω γιατί αυτό. ο καρδιολόγος (θείος μ)που με εξέτασε δεν βρήκε τίποτα. ευχαριστώ

ηρέμησε, το γράφει αν ψάξεις, προκαλεί intensive heart rate, blood pressure, nautia και τα σχετικά. Έχεις ξαναπάρει λιποδιαλύτη;

giannis64
06-09-10, 16:20
oι απατεώνες πρέπει να κατονομάζονται μεγάλε, θίχτηκες;


δεν είναι θέμα αν θίχτηκε κανείς μεγάλε!!!!
είναι θέμα να συμβαδίζεις με τους κανόνες του φόρουμ!!
αν θες ριξε μια ματια εδω http://forum.bodybuilding.gr/showthread.php?t=1626

spiounos
06-09-10, 16:29
παιδια χρησιμοποιω εδω και ενα μηνα το λιποδιαλιτικο της nutrex και ειμαι ακρως ευχαρηστημενος μεχρι στιγμης....με εχει αναδειξει αρκετα.......φαινομαι πολυ πιο γραμμωμενος......ακομα και γκομενακια που δεν με γουσταραν τωρα με βλεπουνε και ********γ***** πριον.......το συστηνω για οσους θελουν να *************** που γουσταρουν φετες!!!!!

giannis64
06-09-10, 16:32
σπιουνε σε παρακαλω χαλαρωσε λιγο τον τροπο που εκφραζεσε!!

κουραστικα να κοκκινιζω της λεξεις σου!!

Georges
06-09-10, 16:32
σπιουνε σε παρακαλω χαλαρωσε λιγο τον τροπο που εκφραζεσε!!

κουραστικα να κοκκινιζω της λεξεις σου!!

Axa εσύ τον κυνηγάς από πίσω; :green:

spiounos
06-09-10, 16:36
ok re file...siggnomi......mhn varas..pantws to proion **********paidia einai kalitero kai apo alla lipodialitika.....akoma kai apo to mitotropin ths gaspari kai tous dinamites ths stacker.....

giannis64
06-09-10, 16:38
ok re file...siggnomi......mhn varas..pantws to proion gamaei agria.......paidia einai kalitero kai apo alla lipodialitika.....akoma kai apo to mitotropin ths gaspari kai tous dinamites ths stacker.....


καλα μην βαρας λες.........

αλλα εσυ το βιολι σου!!

γραφε και με ελληνικα, ειναι κανονας του φορουμ!!

xrisbud
06-09-10, 16:51
χαχαχαχααχα πλάκα έχει ο σπιούνος :green:

FiVo-Alex/City
22-10-10, 21:58
Λοιπόν, στα μέσα Ιουνίου αγόρασα το βιβλίο «The Abs diet» με σκοπό να το ακολουθήσω κατά γράμμα και να δω αν όντως μπορούσα να χάσω τα extra κιλά που με βασάνιζαν, ιδιαίτερα στην περιοχή της κοιλιάς και του στήθους, με τρόπο πιο σωστό και ολοκληρωμένο από το… μόνο σαλάτα κάθε μέρα! Ήξερα για τα Lipo 6 και τα έβαλα και αυτά στο κόλπο και δικαιώθηκα. Δουλεύω 7/7 την ημέρα από 8 έως και 15 ώρες την ημέρα συν το γυμναστήριο. Καφέ δεν έπινα και δεν πίνω όποτε τα Lipo ήταν σαν Nitro στην μηχανή μου. Δεν καταλάβαινα τίποτα από κούραση, τελείωνα 3 κυκλικές προπονήσεις και ανέβαινα στον διάδρομο για 40 λεπτά αερόβια. Έκανα χρήση για 8 εβδομάδες και τα τελευταία χάπια τα πήρα στην Κω , 20 Αύγουστου τέλειωσαν, όπου έκανα διακοπές σαν άλλος Φίλιππος πλέων. Όλα καλά μέχρι εδώ, ώσπου 4 μέρες μετά το τελευταίο χάπι έφαγα ένα crash τρελό. Πηγαίναμε θάλασσα και δεν είχα δύναμη να σηκωθώ από την ξαπλώστρα. Σαν να είχα μείνει από ενεργεία. Το ρίξαμε όλοι στο ότι μου έβγαινε η κούραση από το ταξίδι και από την έντονη εργασιακή χρονιά. Αυτό το crash κράτησε 3-4 μέρες, επιστρέφω γυμναστήριο και αφού άφησα να περάσει ένας μηνάς από το τελευταίο χάπι παίρνω αλλά 2 κουτιά. Τέλειωσαν πριν μια εβδομάδα και το crash έκανε την εμφάνιση του. Αυτά τα διαολιά είναι σίγουρα τα καλύτερα υποτροπικά εκεί έξω ,για έμενα, αλλά είναι vampires ενεργείας στο τέλος κάθε κύκλου. Εγώ την πολέμησα με σκέτο φραπέ την όλη κατάσταση μέχρι που είδα ότι μπορούσα να σηκωθώ το πρωί από το κρεβάτι.

aris1988
05-01-11, 19:07
το παθαινω και γω φιλε οππως και αν ποιοω καποιο βαρυ καφε.απο τι ειναι γνωριζετε?μπως ειναι απο το θυροειδη?

aris1988
05-01-11, 19:08
το εχω ξεκινησω εδω και λιγο καιρο και τωρα τελευταια παρατηρησα μια ενοχληση στο φαρυγγα

εχει τυχει σε κανενα που το δοκιμασε?



το παθαινω και γω φιλε.ακομα και με ενα απλο καφε αμα ποιω.γνωριζει καποιος το λογο?μηπως απο το θυροειδη?

arisfwtis
05-01-11, 19:53
μπα οχι
η γιοχιμπινη ηταν σε μενα

με χαλαει πολυ αυτη η μλκια

aris1988
05-01-11, 22:28
μπα οχι
η γιοχιμπινη ηταν σε μενα

με χαλαει πολυ αυτη η μλκια


thanks φιλε απλα ρωτησα επειδη ειχα ρνα μικρο ιστορικο με το θυροειδη.παντως σημερα το παρηγγειλα γιατι εχω παρει αρκετα κιλα πιστευω να μη με ενοχλησει

arisfwtis
05-01-11, 22:31
το απλο δν εχει τ2 μεσα το black νομιζω εχει ομως:toast:

aris1988
05-01-11, 22:34
το απλο δν εχει τ2 μεσα το black νομιζω εχει ομως:toast:

το απλο πηρα

aris1988
10-01-11, 08:55
ρε παιδια το παιρνω 3 μερες και εβγαλα στο καθε μου ωμο απο ενα μεγαλο σπυρι γεματο ποιον ετυχε η μηπως με πειραζει καποια ουσια του lipo6?

aris1988
10-01-11, 14:43
κανεις??

Wolve
10-01-11, 14:46
κανεις??

μπορει να σε πειραζει οτιδηποτε, απο το να εχει κατι μεσα ο λιποδιαλυτης το οποιο σε πειραζει, στο να εκανες καποια ασκηση στο γυμναστηριο που να ακουμπουσαν οι ωμοι σου και να ερεθιστηκαν...

εγω παντως δεν ειχα παρενεργειες με το Lipo 6

aris1988
10-01-11, 15:36
μπορει να σε πειραζει οτιδηποτε, απο το να εχει κατι μεσα ο λιποδιαλυτης το οποιο σε πειραζει, στο να εκανες καποια ασκηση στο γυμναστηριο που να ακουμπουσαν οι ωμοι σου και να ερεθιστηκαν...

εγω παντως δεν ειχα παρενεργειες με το Lipo 6


αποτελεσματα ειχες?πως το παιρνες?2 πριν το πρωινο και 2 πτιν τη προπονηση?

PPP
06-03-11, 20:51
Παιδιά καλησπέρα, γράφω πρώτη φορά. Είμαι 23, 185, 75 κιλά και 18% λίπος. Αποφάσισα να δοκιμάσω πριν απο 2 βδομάδες τα Lipo-6 της Nutrex. Μου έδωσαν απίστευτη ενέργεια στον διάδρομο και γενικά με τόνωσαν. Απο χθές το βράδυ ομως, παρουσίασα ενα πρόβλημα που το είχα εδω και 1 χρόνο όμως το επιδείνωσε το Lipo-6. Έπαθα γαστροοισοφαική παλινδρόμηση (ενα "effect" που αναγράφεται και στα ψιλά γράμματα του συμπληρώματος). Τι πιστεύετε οτι πρέπει να κάνω? Να τα σταματήσω τελειώς ή να συνεχίσω με κάτι αντίστοιχο χωρίς όμως να εχει αυτη την παρενέργια?

beatshooter
05-04-11, 01:42
Σκεφτομαι να το αγορασω γτ βλεπω να χω κολλησει(παω 3μηνες γυμναστηριο μετα απο out4μηνων) και να μην εχω ενεργεια στις προπ.

Τι δοσολογια προτεινετε?Κανει να πινω νυστικος πριν την πρωινη αεροβια?

beatshooter
05-04-11, 22:53
Ποια η διαφορα του Lipo6 με το Lipo6X?

Kαι τα 2 τα βρισκω στα xtreme?

Eλπιζω να απαντησει καποιος :green::P

dkaloge
06-04-11, 11:31
Τα x-treme έχουν το Lipo-6 μόνο. Πάρε τηλ. στη www.fitforyou.gr και θα τα βρεις και τα 2. Είναι και δωρεάν τα μεταφορικά.

nikos_rs
26-04-11, 14:42
καλησπερα παιδια!περνω το lipo-6 το απλο 1 καψουλα το πρωι κ 2 πριν την προπονηση.επισης περνω κ το νιτρικο x-pand.συνδιαζοντε κ τα 2 μαζι η θα εχω καποιο προβλημα?

beefmeup
26-04-11, 19:31
δεν θα χεις προβλημα,με την ληψη τους οπως λες..
αρκει να μην σε πειραζει πριν την προπονα που τα περνεις μαζι η πολυ καφεινη.
αν δεν σε πειραζει εισαι οκ.

nikos_rs
27-04-11, 19:54
δεν θα χεις προβλημα,με την ληψη τους οπως λες..
αρκει να μην σε πειραζει πριν την προπονα που τα περνεις μαζι η πολυ καφεινη.
αν δεν σε πειραζει εισαι οκ.

θα δειξει!προς το παρον ολα οκ!thanks

ChRiSbB
28-04-11, 00:03
Προσωπικά έπαιρνα lipo 6 τέλος καλοκαιριού και σαν παρενέργεια είχα μόνο το λεγόμενο <<πέταγμα>> του φρυδιού. Με λίγο ψάξιμο βρήκα ότι οφειλόταν στην καφεΐνη... κατά τα άλλα κανένα πρόβλημα.

beatshooter
13-05-11, 00:53
Οι προπονησεις μου ειναι πρωι και ειναι 5φορες την βδομαδα βαρη συν αεροβιο μετα τα βαρη απο 45-60λεπτα.

Μια βδομαδα δοκιμασα μια καψουλα πριν την προπονηση(δλδ 10~11) και αλλη μια κατα τις 5~6.Δεν ειδα καμια διαφορα ουτε παρενεργια...

Τωρα λεω να το κανω 2 πρωι πριν την προπονα(οχι με αδειο στομαχι) και 2 απογευμα.

Γνωμες πανω σ αυτο?Θα δουλεψει ετσι?(οκ λιγο ρητορικο το ερωτημα αυτο :green: )

Nico Cárdenas
13-05-11, 00:59
Τι ειναι το lipo6 δυνατο?Πεταμενα λεφτα για μενα.Καλα εμενα δεν με πιανει και τιποτα πλεον μονο το μιτο και αυτο καμια σχεση με παλια.

σε 5 μήνες κατέβηκα από 33% στο 15% τυχαίο δεν νομίζω ;)

sofos
13-05-11, 01:00
Οι προπονησεις μου ειναι πρωι και ειναι 5φορες την βδομαδα βαρη συν αεροβιο μετα τα βαρη απο 45-60λεπτα.

Μια βδομαδα δοκιμασα μια καψουλα πριν την προπονηση(δλδ 10~11) και αλλη μια κατα τις 5~6.Δεν ειδα καμια διαφορα ουτε παρενεργια...

Τωρα λεω να το κανω 2 πρωι πριν την προπονα(οχι με αδειο στομαχι) και 2 απογευμα.

Γνωμες πανω σ αυτο?Θα δουλεψει ετσι?(οκ λιγο ρητορικο το ερωτημα αυτο :green: )

οσα γραφει να παιρνεις,μη παιρνεις οσα θες εσυ...

alexfrag18
13-05-11, 22:28
πειδη σκοπευω να το ξεκινησω...εχω μερικες ερωτησεις
πειραζει αν την πρωινη δοση την περνω διαφορετικες ωρες πχ μια στις 8 μια στις 12 κτλ
δευτερων η πρωινη δοση τη σκοπο εχει να κρατα το μεταβολισμο ψηλα ακομα και της ωρες που δεν γυμναζεσαι αλλα εισαι δουλεια κτλ δλδ ειναι απαραιτητη?

Polyneikos
14-05-11, 22:07
δευτερων η πρωινη δοση τη σκοπο εχει να κρατα το μεταβολισμο ψηλα ακομα και της ωρες που δεν γυμναζεσαι αλλα εισαι δουλεια κτλ δλδ ειναι απαραιτητη?

Ακριβως.Ο λιποδιαλυτης δεν εχει την φιλοσοφία του preworkout με την εννοια να το παίρνουμε πριν την προπονηση για να εχουμε ενεργεια.Θα πρεπει να το παίρνεις το πρωι και μετα καποια στιγμη το μεσημερι προς το απόγευμα.Οι περισσότεροι την 2η δοση την συνδυαζουν πριν την προπονηση,όταν ειναι απογευματινη.Νομίζω αυτο αποτελει απαντηση και στο πρωτο σου ερωτημα.

alexfrag18
15-05-11, 19:52
Ακριβως.Ο λιποδιαλυτης δεν εχει την φιλοσοφία του preworkout με την εννοια να το παίρνουμε πριν την προπονηση για να εχουμε ενεργεια.Θα πρεπει να το παίρνεις το πρωι και μετα καποια στιγμη το μεσημερι προς το απόγευμα.Οι περισσότεροι την 2η δοση την συνδυαζουν πριν την προπονηση,όταν ειναι απογευματινη.Νομίζω αυτο αποτελει απαντηση και στο πρωτο σου ερωτημα.

δλδ παση θυσια θα πρεπει αν το περνω μια συγκεκριμενη ωρα.δλδ ακοαμ και τα σαββατα ας πουμε που δεν εχω σχολη θα πρπει να ξυπνω να το περνω 8 το πρωι και οχι 12 το μεσημερι και να μετακινω την απογευματινη δοση αντοιστιχα?το θεμα μου ειναι το timming δλδ πως μαι αντιβιωση καθε μερα πρεπει να την περνεις ΑΚΡΙΒΩΣ την ιδια ωρα,αυτο ρωταω

Michaelangelo
17-05-11, 12:30
Μετά από παρότρυνση κάποιον προτίμησα το απλό από το X. Τώρα, στο κουτί λέει μεγιστη δόση τις 3 κάψουλες. Εδώ όμως διαβάζω κάποιοι παίρναν 4 και έλεγε 6 (οποτε φαντάζομαι άλλαξαν τα συστατικά).

Όσοι το έχετε πάρει, ποια ήταν η ''μεγιστn' κατάλληλη δόση?

nopantas
17-05-11, 16:13
Μετά από παρότρυνση κάποιον προτίμησα το απλό από το X. Τώρα, στο κουτί λέει μεγιστη δόση τις 3 κάψουλες. Εδώ όμως διαβάζω κάποιοι παίρναν 4 και έλεγε 6 (οποτε φαντάζομαι άλλαξαν τα συστατικά).

Όσοι το έχετε πάρει, ποια ήταν η ''μεγιστn' κατάλληλη δόση?

εχω την εντυπωση φιλε μου πως η δοση που προτεινεται στο κουτι ειναι 2 καψουλες,συνεπως αν παιρνεις 2 το πρωι και 2 το απογευμα εισαι κομπλε..(αν κανω λαθος διορθωστε με)

Michaelangelo
18-05-11, 00:10
εχω την εντυπωση φιλε μου πως η δοση που προτεινεται στο κουτι ειναι 2 καψουλες,συνεπως αν παιρνεις 2 το πρωι και 2 το απογευμα εισαι κομπλε..(αν κανω λαθος διορθωστε με)

Στο κουτί μου λέει να παίρνω 1+1 και να το ανεβάσω στο 2+1. Και εδώ λένε τελείως διαφορετικά, οπότε κάποιος με εμπειρία στο προιόν θα μπορούσε να με διαφωτίσει.

Polyneikos
18-05-11, 11:36
δλδ παση θυσια θα πρεπει αν το περνω μια συγκεκριμενη ωρα.δλδ ακοαμ και τα σαββατα ας πουμε που δεν εχω σχολη θα πρπει να ξυπνω να το περνω 8 το πρωι και οχι 12 το μεσημερι και να μετακινω την απογευματινη δοση αντοιστιχα?το θεμα μου ειναι το timming δλδ πως μαι αντιβιωση καθε μερα πρεπει να την περνεις ΑΚΡΙΒΩΣ την ιδια ωρα,αυτο ρωταω

Δεν ειναι αναγκη να βαλεις ξυπνητηρι για να το πιεις την συγκεκριμενη ωρα που το παίρνεις τις καθημερινες,απλα την ωρα που θα ξυπνησεις πινεις την πρωτη δοση.Μετα από καποιες ωρες πάρε και την 2η δόση.:thumbup:

Polyneikos
18-05-11, 11:39
Στο κουτί μου λέει να παίρνω 1+1 και να το ανεβάσω στο 2+1. Και εδώ λένε τελείως διαφορετικά, οπότε κάποιος με εμπειρία στο προιόν θα μπορούσε να με διαφωτίσει.

2 + 2 ειναι το καλύτερο πρωτοκολλο,καποιοι το κανουν 2 + 2 + 2,ή 3 + 3,όπως το Lipo6 Black αλλα νομίζω πως δεν κερδίζεις κατι...

Michaelangelo
18-05-11, 12:07
2 + 2 ειναι το καλύτερο πρωτοκολλο,καποιοι το κανουν 2 + 2 + 2,ή 3 + 3,όπως το Lipo6 Black αλλα νομίζω πως δεν κερδίζεις κατι...

Ok, θα το κάνω έτσι ακριβώς! Thanks! :D

Giannistzn
18-05-11, 19:44
Απ'οσα διαβασα για το lipo-6 δεν παιζει με θυρεοειδη ετσι?

Εκτος απο το προβλημα που λενε ορισμενοι οτι εχουν με τη γιοχιμπινη εχει αναφερθει τιποτα αλλο? Αν ειναι ευκολο, οσοι ειχατε αντιμετωπισει προβλημα, τι ακριβως ηταν? Στις παρενεργεις διαβασα ταχυπαλμιες κλπ.

Polyneikos
18-05-11, 21:11
Απ'οσα διαβασα για το lipo-6 δεν παιζει με θυρεοειδη ετσι?

Εκτος απο το προβλημα που λενε ορισμενοι οτι εχουν με τη γιοχιμπινη εχει αναφερθει τιποτα αλλο? Αν ειναι ευκολο, οσοι ειχατε αντιμετωπισει προβλημα, τι ακριβως ηταν? Στις παρενεργεις διαβασα ταχυπαλμιες κλπ.

Αυτη την στιγμη,αν δεν κανω λαθος ,ειναι χωρις γιοχιμπινη...
Γενικα η γιοχιμπινη σε καποιους δημιουργει ταχυκαρδίες,τρεμουλο,μια απρόκλητη νευρικότητα και την αποφευγουν,περιεχεται δε και σε καποια preworkouts...

Giannistzn
18-05-11, 21:57
Αυτη την στιγμη,αν δεν κανω λαθος ,ειναι χωρις γιοχιμπινη...
Γενικα η γιοχιμπινη σε καποιους δημιουργει ταχυκαρδίες,τρεμουλο,μια απρόκλητη νευρικότητα και την αποφευγουν,περιεχεται δε και σε καποια preworkouts...

:thumbup: ευχαριστω πολυ για την απαντηση. Θα το κοιταξω και στα συστατικα γιατι σκεφτομαι να το παρω απο εξωτερικο.

beatshooter
18-05-11, 22:27
2 + 2 ειναι το καλύτερο πρωτοκολλο,καποιοι το κανουν 2 + 2 + 2,ή 3 + 3,όπως το Lipo6 Black αλλα νομίζω πως δεν κερδίζεις κατι...

Το 2+2+2 ποσες ωρες πρεπει να περασουν απο δοση σε δοση?

Γιατι το σκεφτομαι να το κανω πρωι(10~11),μεσημερι (3~4) και απογευμα (7~8)....Αλλα μου φαινεται πως ειναι λιγες οι ωρες που μεσολαβουν....

Polyneikos
19-05-11, 00:15
Aυτο το πρωτοκολλο,το οποιο ξανατονίζω δεν είναι by the book,εξυπηρετει αν ξυπνας πρωινες ωρες,6-7,ετσι ώστε να εχει μια λογικη ροη η λήψη τους.Στην θεση σου θα εμενα στο 2+2.

beatshooter
20-05-11, 00:02
Αυτο κανω!2 πρωι τις ωρες που αναφερω και μετα απο μιση ωρα το πολυ αρχιζω προπονηση.

Απογευμα κατα τις 6-7 και παω για αεροβιο γυρω στις 9.Δουλευει ετσι η θελει να παρω τον λιπο λιγο πριν την προπονα?

geo28
10-06-11, 23:54
αυτη η αηδια μου εχει θερισει το στομαχει απο οταν αρχισα να το παιρνω σε φουλ δοση..εχει προσεξει καποιος που το χει χρησιμοποιησει κατι παρομοιο?

Fiesta S 09
11-06-11, 00:05
Πόσο πέρνεις και πότε...

geo28
11-06-11, 00:08
πρωι 2 και πριν τα βαρη αλλες 2

Fiesta S 09
11-06-11, 00:11
Και γώ και δεν έχω αντιμετωπίσει τέτοια πρόβλημα.Το πέρνεις μς άδειο η γεμάτο στομάχι,μετά απο γεύμα δηλαδή...?

geo28
11-06-11, 00:12
ναι με αδειο και τις 2 φορες..απ οτι ειδα σε προηγουμενη σελιδα και ενα αλλο μελος
αντιμετωπισε το ιδιο problem...

Fiesta S 09
11-06-11, 00:19
Κοίτα απο την Nutrex συστήνουν για maximum αποτελέσματα και καλά να το πέρνεις πρίν το γεύμα,αλλά εγώ εξ αρχής το πέρνω μετά το πρωινό και 2 ώρες μετα το γεύμα το απόγευμα.Δεν με έχει ενοχλήσει.Δοκίμασε το μήπως το πρόβλημα είναι αυτό.

alexfrag18
11-06-11, 01:56
να κανω ενα review μετα απο σχεδον 4 βδομαδες.Απο sides τιποτα(ουτε ταχυπαλμιες,ζαλαδες,προβληματα με το στομαχι).ακολουθουσα το προτωκολλο και επερνα τα χαπια με αδειο στομαχι.Αποτελεσματα σε 27 μερες να χω χασει 4-5 κιλα αλλα με αεροβια καθε μερα το πρωι γυρω στα 35-40 λετπα και μερκες φορεςκαι το απογευμα ακομα κανα μισαωρο.Ιδρωτας πολυς αλλα δεν εχω ξαναχρησιμοποιησει λιποδιαλυτη ουτε εχω λιωσει τοσο πολυ στο διαδρομο ξανα για να ξερω να ειναι απο το λιπο η οχι.αυτα:green:
παντως για κατι που αναφερθηκε πιο πανω γιοχιμπινι εχει το δικο μου HCL

nopantas
20-06-11, 16:59
ρε παιδια το χρησιμοποιω εδω και 5 μερες και πηγαινω τουαλετα με τα χιλια ζορια..πετρες βγαζω μετα συγχωρησεως:unsure:..ειχε κανεις αναλογο προβλημα??η διατροφη μου γενικα ειναι σουπερ,πολυ νερο, πολλες φυτικες ινες κ παει λεγοντας..

beatshooter
20-06-11, 23:34
να κανω ενα review μετα απο σχεδον 4 βδομαδες.Απο sides τιποτα(ουτε ταχυπαλμιες,ζαλαδες,προβληματα με το στομαχι).ακολουθουσα το προτωκολλο και επερνα τα χαπια με αδειο στομαχι.Αποτελεσματα σε 27 μερες να χω χασει 4-5 κιλα αλλα με αεροβια καθε μερα το πρωι γυρω στα 35-40 λετπα και μερκες φορεςκαι το απογευμα ακομα κανα μισαωρο.Ιδρωτας πολυς αλλα δεν εχω ξαναχρησιμοποιησει λιποδιαλυτη ουτε εχω λιωσει τοσο πολυ στο διαδρομο ξανα για να ξερω να ειναι απο το λιπο η οχι.αυτα:green:
παντως για κατι που αναφερθηκε πιο πανω γιοχιμπινι εχει το δικο μου HCL

Μιας και δεν εγραψα εγω ριβιου....Τα ιδια και γω οπως εσυ....4-4.5 κιλα οταν το πηρα,αεροβια τρελλη αρκετες φορες και 2 φορες την μερα...Διατροφη πολυ καλη αντε να τσιταρα 2φορες οσο το επινα(γυρω στον μηνα).

Να πω την αληθεια περιμενα κατι παραπανω απ το λιπο6....Αλλα θα μ πεις γιαυτο υπαρχει το λιπο6 το μαυρο κ γενικατα πιο δυνατα.Τεσπα,ειχα βαρεσει πλατω κ με ξεκολησε οποτε δεν μετανοιωνω που το πηρα.

kostantinos_b
21-06-11, 20:19
παιδεια ειμαι καινουργιος και λιγες αποριες που θα ηθελα να μ τισ λυσετε.
παρηγγειλα το LIPO 6, και η δοσολογεια ειναι 1-3 καψουλες τη μερα.
οταν παιρνω τη καψουλα το πρωι κατα τσ 9 θελω να κανω γυμναστικη γυρω στσ 13.00.
θα δρασει το ιδιο με το εαν κανω γυμναστικη μια ωρα μετα παρω τν καψουλα?
με 2 καψουλες την ημερα,διατροφη με λιγοθς υδατανθρακες,μιση ωρα κολυμπι + 1μιση ωρα ρακετες το πρωι και το απογευμα 1 ωρα αεροβιο και μιση+ βαρη!
ειναι καλα? θα εχω καλα αποτελεσματα ( περιπου να μ πειτε απο τν εμπειρια σας)
*το LIPO 6 ειναι αθτο που εχει 100γρ καφεινης

Devil
21-06-11, 20:24
παιδεια ειμαι καινουργιος και λιγες αποριες που θα ηθελα να μ τισ λυσετε.
παρηγγειλα το LIPO 6, και η δοσολογεια ειναι 1-3 καψουλες τη μερα.
οταν παιρνω τη καψουλα το πρωι κατα τσ 9 θελω να κανω γυμναστικη γυρω στσ 13.00.
θα δρασει το ιδιο με το εαν κανω γυμναστικη μια ωρα μετα παρω τν καψουλα?
με 2 καψουλες την ημερα,διατροφη με λιγοθς υδατανθρακες,μιση ωρα κολυμπι + 1μιση ωρα ρακετες το πρωι και το απογευμα 1 ωρα αεροβιο και μιση+ βαρη!
ειναι καλα? θα εχω καλα αποτελεσματα ( περιπου να μ πειτε απο τν εμπειρια σας)
*το LIPO 6 ειναι αθτο που εχει 100γρ καφεινης

θεμα υπαρχει... χρησιμοποιησε την αναζητιση πριν ανοιξεις θεμα... καλως ηρθες....

geo28
21-06-11, 20:30
παιδεια ειμαι καινουργιος και λιγες αποριες που θα ηθελα να μ τισ λυσετε.
παρηγγειλα το LIPO 6, και η δοσολογεια ειναι 1-3 καψουλες τη μερα.
οταν παιρνω τη καψουλα το πρωι κατα τσ 9 θελω να κανω γυμναστικη γυρω στσ 13.00.
θα δρασει το ιδιο με το εαν κανω γυμναστικη μια ωρα μετα παρω τν καψουλα?
με 2 καψουλες την ημερα,διατροφη με λιγοθς υδατανθρακες,μιση ωρα κολυμπι + 1μιση ωρα ρακετες το πρωι και το απογευμα 1 ωρα αεροβιο και μιση+ βαρη!
ειναι καλα? θα εχω καλα αποτελεσματα ( περιπου να μ πειτε απο τν εμπειρια σας)
*το LIPO 6 ειναι αθτο που εχει 100γρ καφεινης

μη περιμενεις πολλα πραματα φιλε...λιγος ιδρωτας παραπανω.λιγο αντοχη πανω στην αεροβια(ισως),αυτα. η δοσολογια ειναι 2+2 καπς παντως.1+1 ειναι τις πρωτες 2 μερες...
εγω λιγο ιδρωτα παραπανω παρατηρησα παντως..τελικα τα θερμογεννετικα πολυ υπερτιμημενα supps ειναι,εκτος απ αυτα που χουν μεσα τ2,που δουλευουν πραγματικα...

kostantinos_b
21-06-11, 20:37
μη περιμενεις πολλα πραματα φιλε...λιγος ιδρωτας παραπανω.λιγο αντοχη πανω στην αεροβια(ισως),αυτα. η δοσολογια ειναι 2+2 καπς παντως.1+1 ειναι τις πρωτες 2 μερες...
εγω λιγο ιδρωτα παραπανω παρατηρησα παντως..τελικα τα θερμογεννετικα πολυ υπερτιμημενα supps ειναι,εκτος απ αυτα που χουν μεσα τ2,που δουλευουν πραγματικα...

απλα στη δοσολογια μου εδινε να μν υπερβω τισ 3 καψουλες, δλδ μου λες οτι η τα παρω η οχι στα ιδια ειμαι περιπου?
επειδη τα χω παραγγηλει ομως μπορεισ να μ απαντησεις και στν 1η ερωτηση?

geo28
21-06-11, 20:49
απλα στη δοσολογια μου εδινε να μν υπερβω τισ 3 καψουλες, δλδ μου λες οτι η τα παρω η οχι στα ιδια ειμαι περιπου?
επειδη τα χω παραγγηλει ομως μπορεισ να μ απαντησεις και στν 1η ερωτηση?

οχι δεν υπαρχει λογος να το παρεις μετα τα βαρη..ακολουθα την περαπατημενη δλδ
πρωτη δοση πρωι με το που ξυπνας και δευτερη ακριβως πριν τα βαρη για να λειτουργησει σαν preworkout για ενεργεια εξαιτιας των στιμς που εχει...μη μεινεις παντως στις 2 καπς λογικα δε θα καταλαβαινεις τπτ απο ενα σημειο και μετα..

ska
21-06-11, 20:55
τελικα τα θερμογεννετικα πολυ υπερτιμημενα supps ειναι,εκτος απ αυτα που χουν μεσα τ2,που δουλευουν πραγματικα...

Αυτα που εχουν ομως τ2 δεν ειναι πιθανο σου δημιουργησουν προβλημα με το θερεοειδη?Οποτε καλυτερα να μενουμε μακρια απο αυτα

kostantinos_b
21-06-11, 20:57
οχι δεν υπαρχει λογος να το παρεις μετα τα βαρη..ακολουθα την περαπατημενη δλδ
πρωτη δοση πρωι με το που ξυπνας και δευτερη ακριβως πριν τα βαρη για να λειτουργησει σαν preworkout για ενεργεια εξαιτιας των στιμς που εχει...μη μεινεις παντως στις 2 καπς λογικα δε θα καταλαβαινεις τπτ απο ενα σημειο και μετα..

τελευταιο, αν παιρνω 4 καψουλες την μερα υπαρχει περιπτωση παρενεργιας?

geo28
21-06-11, 21:02
τελευταιο, αν παιρνω 4 καψουλες την μερα υπαρχει περιπτωση παρενεργιας?

αν δεν εχεις προβλημα με θυρροειδη και εχεις και καποια ανοχη στα διαγερτικα(καφεινη κλπ) οχι δε θα σ δημιουργησει καποιο προβλημα...εγω μονο το πρωι με το που το επερνα ειχα ενα θεμα με το στομαχι,αλλα μετα υποχωρησε..

kostantinos_b
21-06-11, 21:09
αν δεν εχεις προβλημα με θυρροειδη και εχεις και καποια ανοχη στα διαγερτικα(καφεινη κλπ) οχι δε θα σ δημιουργησει καποιο προβλημα...εγω μονο το πρωι με το που το επερνα ειχα ενα θεμα με το στομαχι,αλλα μετα υποχωρησε..

σε ευχαριστω για τισ πληροφοριες με καλυψες!!!

beatshooter
22-06-11, 10:35
Αυτα που εχουν ομως τ2 δεν ειναι πιθανο σου δημιουργησουν προβλημα με το θερεοειδη?Οποτε καλυτερα να μενουμε μακρια απο αυτα

Ναι.Γιαυτο ας χασουμε 2-3 κιλα πιο αργα παρα να ρισκαρεις να τραβιεσαι με θυροειδη

kostantinos_b
04-07-11, 13:50
την καψουλα απο LIPO 6 /120 caps (NUTREX) την περνω ολοκληρη? απλα ρωταω επειδη ειναι υγρη καψουλα και μηπως χρειαζετε να την ανοιξω και να παρς μονο το υγρο

JoeDaFlow
04-07-11, 13:55
Πειραζει τον θυροειδη αυτό?

Devil
04-07-11, 14:10
την καψουλα απο LIPO 6 /120 caps (NUTREX) την περνω ολοκληρη? απλα ρωταω επειδη ειναι υγρη καψουλα και μηπως χρειαζετε να την ανοιξω και να παρς μονο το υγρο

ναι ολοκληρη....


Πειραζει τον θυροειδη αυτό?

οχι....

kostantinos_b
04-07-11, 16:33
ποση ωρα πριν τη προπονηση να παρω δοση? παιζει ρολο?

nopantas
04-07-11, 17:29
την καψουλα απο LIPO 6 /120 caps (NUTREX) την περνω ολοκληρη? απλα ρωταω επειδη ειναι υγρη καψουλα και μηπως χρειαζετε να την ανοιξω και να παρς μονο το υγρο

εγω ρε παιδια που το χω παρει απο καιρο και βλεπω τωρα τα χαπια εχουν πλαστικο περιβλημα κλασσικα και μεσα κατι σαν σκονη...θα πρεπε να χαν υγρο?με πιασανε κοροιδο??

wonderboy
04-07-11, 18:47
Κατσε ποια τα απλα lipo 6;

nopantas
04-07-11, 20:32
ναι τα απλα..

wonderboy
06-07-11, 07:40
Πρεπει να βλεπεις ενα σκουρο υγρο μεσα απο την καψουλα καφετιζει.

nopantas
06-07-11, 08:54
Πρεπει να βλεπεις ενα σκουρο υγρο μεσα απο την καψουλα καφετιζει.

πφφφ εχω την εντυπωση πως δν βλεπω υγρο αλλα μονο σκονη...λες να ''σφαξω'' μια για να το διαπιστωσω??

wonderboy
06-07-11, 08:56
Ανοιξε μια καψουλα να δεις

nopantas
06-07-11, 13:29
lol μολις ανοιξα μια και πεταχτηκε εξω ενα πηχτο καφεοειδες υγρο με κοκκους σαν σκ@τ@!!!ολα καλα!!

wonderboy
06-07-11, 14:23
ναι κομπλε εισαι

nopantas
07-07-11, 00:07
μπορω να ανεβασω λετε τη δοση σε 3+3 μηπως κ με πιασει καλυτερα ή παραπάει??το 2+2+2 δν με βολευει μαλλον..

wonderboy
07-07-11, 09:47
Γνωμη μου κρατα τις δοσολογιες που αναγραφει.

RectuS
09-07-11, 16:06
Εχω ξεκινησει προσφατα το λιπο 6, να πω με τη σειρα μου πως δεν εχω παρενεργειες μεχρι στιγμης, οι ταχυπαλμιες περιοριζονται στις ωρες χρησεις κ επειδη εχω μια ανοσια με την καφεινη και μεσημερι ξεραινομαι στον υπνο αλλα ουτε εχει καμια επιδραση ως στιμ πανω μ,ειδικα στο τρεξιμο. :(

Τωρα το μονο που εχω παρατηρησει ειναι ενας πολυ ελαφρυς πονος οταν παιρνω την ποιο βαθεια ανασα που μπορω,αλλα ισως να οφειλεται στον παγκο, αν και τωρα εμφανιστηκε. :unsure:

Το παλικαρι που μου την πουλησε μου ειπε να μην υπερβω το 2+1 και μετα απο 2 η 3 βδομαδες να κανω παυση μια και μετα να τελειωσω το κουτι.Ειναι σωστο αυτο γτ σκεφτομουν να παρω για 4 βδομαδες συνεχομενα κ μετα οσα μεινουν τα συνεχιζω απο τ χρονου.

wonderboy
09-07-11, 16:31
Μπορει να μην σε ποιανουν τα συγκεκριμενα,ο πονος που λες μηπως ειναι απο καμια ασκηση στηθους ισως με τον παγκο η κανενα τραβηγμα,Οσο γιατην περιοδο που προκειται να το παρεις νομιζω οτι πρεπει να εμπιστευτεις τις οδηγιες που γραφει για να εισαι πιο ασφαλης.

RectuS
09-07-11, 19:12
Μπορει να μην σε ποιανουν τα συγκεκριμενα,ο πονος που λες μηπως ειναι απο καμια ασκηση στηθους ισως με τον παγκο η κανενα τραβηγμα,Οσο γιατην περιοδο που προκειται να το παρεις νομιζω οτι πρεπει να εμπιστευτεις τις οδηγιες που γραφει για να εισαι πιο ασφαλης.

να σου πω, ειναι απαγορευτικο να πινω κανα καφε αυτην την περιοδο?

wonderboy
09-07-11, 20:24
Καλο θα ηταν να το αποφευγες,αν θες πινε ντεκαφεινε.

RectuS
10-07-11, 17:12
Καλο θα ηταν να το αποφευγες,αν θες πινε ντεκαφεινε.

OK καλως. Εχεις δοκιμασει εσυ η καποιος αλλως παραπανω δοσολογια? ας πουμε 2+2 η 6 χαπια τη μερα γτ μεχρι στιγμης τα νιωθω πεταμενα λεφτα, εκανα κ πειραμα να παρω κ να πεσω για υπνο κ επιασε :turtle:

wonderboy
10-07-11, 17:25
Οχι δεν εχω παρει πανω απο 3.Ημουν ικανοποιημενος θυμαμαι πολυ εφιδρωση και ενεργεια, αλλα ειμαι και ψιλο ευαισθητος στην καφεινη με πιανει πολυ.

RectuS
15-07-11, 12:02
Εχω αλλες 2 αποριες:

1)Ποση ωρα διαφορα ειναι απαραιτητη μεταξυ των δοσεων? 3 ωρες ας πουμε?

2)Μεσα σε ποσα λεπτα αρχιζει η δραση της δοσης?Κανα μισαωρο? Και ποσο διαρκει πανω κατω?

Michaelangelo
17-07-11, 22:52
Δεν μπορώ να το χαρακτηρίσω μάπα, αλλα σίγουρα όχι κάτι το φοβερό! Ελάχιστα πράγματα έκανε πάνω μου, τουλάχιστον όσον αφορά την απώλεια βάρους! Αναλυτικά:

Side effects: Τίποτα! Όλα καλά εκεί! Ίσως στην αρχή να ένοιωθα το στομάχι μου ζεστό, αλλα ευχάριστα!

Ενέργεια: Ίσως έκανε κάτι ψιλά! Ίσως να έδινε κάνα τσίτωμα, αλλα πιστεύω λόγο τις καφεΐνης στην οποια είμαι ευαίσθητος! Όχι φοβερα πράγματα, αλλα...

Κόψιμο ορέξnς;: Μπα!

Απώλεια βάρους: Δεν είναι μηδέν, αλλα δυστυχώς παραμένει λίγα πράγματα! Ίσως καλύτερα από άλλους υποσχόμενους λιποδιαλυτές που δεν κάνανε τίποτα, αλλα σίγουρα περίμενα παραπάνω!

sofos
17-07-11, 23:12
Δεν μπορώ να το χαρακτηρίσω μάπα, αλλα σίγουρα όχι κάτι το φοβερό! Ελάχιστα πράγματα έκανε πάνω μου, τουλάχιστον όσον αφορά την απώλεια βάρους! Αναλυτικά:

Side effects: Τίποτα! Όλα καλά εκεί! Ίσως στην αρχή να ένοιωθα το στομάχι μου ζεστό, αλλα ευχάριστα!

Ενέργεια: Ίσως έκανε κάτι ψιλά! Ίσως να έδινε κάνα τσίτωμα, αλλα πιστεύω λόγο τις καφεΐνης στην οποια είμαι ευαίσθητος! Όχι φοβερα πράγματα, αλλα...

Κόψιμο ορέξnς;: Μπα!

Απώλεια βάρους: Δυστυχώς δεν είναι μηδέν, αλλα παραμένει λίγα πράγματα! Ίσως καλύτερα από άλλους υποσχόμενους λιποδιαλυτές που δεν κάνανε τίποτα, αλλα σίγουρα περίμενα παραπάνω!

ποιους αλλους λιποδιαλυτες εχεις παρει michaelangelo που να εχεις δει εστω κατι μικρο?:unsure:

Michaelangelo
18-07-11, 04:02
ποιους αλλους λιποδιαλυτες εχεις παρει michaelangelo που να εχεις δει εστω κατι μικρο?:unsure:

Sida Cordifolia της CNP και Mitotropin.

Ευρης
13-09-11, 17:27
παιδια στη δοσολογια στα xtreme γιατι λεει 1 πριν απο καθε γευμα??εδω διαβασα για 3+3, 2+2+2....τι παιζει???

foko
24-01-12, 16:37
το πηρα και εγω αλλα γραφει διαφορετικα συστατικα απο αυτα της πρωτης σελιδας , εχει και synephrine , δεν ξερω τι παιζει με αυτο , ψευδοεφεδρινη???

Le_Roi
05-02-12, 17:26
Καλησπέρα,

Ασχολούμαι εδώ και 7 μήνες με το gym με σωστή διατροφή κατάφερα μέσα σε αυτούς τους μήνες να βάλω 4 ‘’καλά’’ κιλά και έχασα αρκετό από το λίπος που είχα… οι κοιλιακοί μου έχουν ξεκινήσει να φαίνονται πολύ καλά, θέλω όμως κάτι να τους τονίσει παραπάνω! Δεν έχω ξαναπάρει ποτέ λιποδιαλύτη και σκέπτομαι για το lipo 6x… λέτε να έχω πρόβλημα; Παίζει με θυροειδή ;

panakos
15-02-12, 19:23
παιδια καλησπερα!!μου φερε ενα φιλαρακι τους λιπο 6 απο βουλγαρια και ειναι γκρι χρωμα....

εγω απο περισυ που τους ειχα αγορασει απο ελλαδα θυμαμαι ηταν διαφανες χρωμα!επιπλεον εσκασα μια καψουλα και το υγρο που εχει μεσα ειναι χρωματος μαυρο...

τους πεταω???:unsure:

nopantas
15-02-12, 19:48
ετσι πρεπει να ναι απ οσο ξερω!!

panakos
15-02-12, 20:25
σιγουρα φιλε μου?μην τον παρω και παθω καμαι ζημια γι αυτο σε ρωταω!;)

nopantas
15-02-12, 23:38
το ειχα παρει απο γερμανικο σαιτ και ηταν ακριβως ετσι..το χα και γω απορια,ειναι στις προηγουμενες σελιδες αμα δεις!!δεν παιζει προβλημα λογικα ολα οκ!!

mimisevrs
15-03-12, 21:42
Καλησπερα. Δεν μπορω να παρακολουθω παραπανω απο 3 φορες το γυμναστηριο την εβδομαδα λογω στρατου (κ***φανταρο). Η δοσολογια ειναι καθημερινη? Τις μερες που δεν θα ασκουμαι το παιρνω κανονικα? Χρονο εχω οποτε και θα παω συντηρητικα με τις καψουλες. Επισης εχω ελλειψη ενζυμου g6pd, δεν μπορω να βρω κατι σχετικο οποτε φανταζομαι δεν θα εχω προβλημα, μια γνωμη αν γνωριζετε... Μερικα παραπανισια κιλα εχω και θελω να το παρω σαν μια "ωθηση" ωστε να ασχοληθω πιο σοβαρα , το προβλημα ειναι το λιπος στη κοιλια οχι μεγαλο στα δικα μου ματια αλλα οσο θα βλεπω βελτιωση εχω και περισοτερη ορεξη για το παραπανω. Το κρυο εδω πανω εκανε καλη δουλεια (6-7) κιλα σε 1.5 μηνα αλλα θελω αντικαταστατη πλεον!

Ετυχαριστω προκαταβολικα για το χρονο σας.

Devil
18-03-12, 06:24
Καλησπερα. Δεν μπορω να παρακολουθω παραπανω απο 3 φορες το γυμναστηριο την εβδομαδα λογω στρατου (κ***φανταρο). Η δοσολογια ειναι καθημερινη? Τις μερες που δεν θα ασκουμαι το παιρνω κανονικα? Χρονο εχω οποτε και θα παω συντηρητικα με τις καψουλες. Επισης εχω ελλειψη ενζυμου g6pd, δεν μπορω να βρω κατι σχετικο οποτε φανταζομαι δεν θα εχω προβλημα, μια γνωμη αν γνωριζετε... Μερικα παραπανισια κιλα εχω και θελω να το παρω σαν μια "ωθηση" ωστε να ασχοληθω πιο σοβαρα , το προβλημα ειναι το λιπος στη κοιλια οχι μεγαλο στα δικα μου ματια αλλα οσο θα βλεπω βελτιωση εχω και περισοτερη ορεξη για το παραπανω. Το κρυο εδω πανω εκανε καλη δουλεια (6-7) κιλα σε 1.5 μηνα αλλα θελω αντικαταστατη πλεον!

Ετυχαριστω προκαταβολικα για το χρονο σας.

ναι καθημερινη ειναι οποτε ολες τις μερες το χρησιμοποιεις κανονικα.... βεβαια μπορεις να το χρησιμοποιεις και για πριν το γυμναστηριο μονο...

δεν νομιζω οτι θα εχεις προβλημα....

ras
29-04-12, 02:25
Καλησπερα σας, ειμαι καινουργιος στο forum και εχω μια απορια σε θεμα δοσολογιας για τους lipo-6.

Μπαινω απευθειας στο ψητο για να μην σας κουραζω.

Το προγραμμα μου ειναι: ΠΡΩΙ προπονηση με βαρη και το ΒΡΑΔΥ προπονηση με ομαδα μπασκετ, οποτε σκεφτομαι να παιρνω 2+2 πριν απο καθε προπονηση.

Η απορια μου ειναι: 1) Ποση ωρα πριν απο καθε προπονηση πρεπει να παιρνω τα λιποτροπικα???
2) Πριν η μετα το γευμα (κυριως με ενδιαφερει το πρωι, διοτι παιρνω πρωινο και μετα παω για βαρη)????
3) Ποση ωρα πριν η μετα το γευμα?????

Συγνωμη αν σας κουρασα με τις ερωτησεις μου αλλα πιστευω οτι εδω μπορω να βρω μια σωστη απαντηση.

Σας ευχαριστω εκ των προτερων.

sTeLaKoS
29-04-12, 11:45
2) Πριν η μετα το γευμα (κυριως με ενδιαφερει το πρωι, διοτι παιρνω πρωινο και μετα παω για βαρη)????

Πόση ώρα μετά το πρωινό πηγαίνεις στο γυμναστήριο; Και το μπάσκετ όταν λες βράδυ, τι ώρα πηγαίνεις; Έχε υπ' όψιν σου να το παίρνεις 4-5 ώρες μινιμουμ πριν πέσεις για ύπνο γιατί θα σου φέρει αϋπνίες.

Με άδειο στομάχι , κανένα μισάωρο πριν το γεύμα ή τη προπόνηση. :thumbup:

Marios1991
29-04-12, 17:05
Αρχες του μηνα ξεκιναω Lipo-6 + Lean Xtreme. Εχει κανει καποιος ειδη αυτο το στακ να με ενημερωσει για log :) ?

Panosss
11-05-12, 08:44
Μετά απο πάρα πολύ σκέψη και τρελούς ενδοιασμούς για τα side effects αυτών των προιοντων, αποφάσισα να πάρω το Lipo 6.
Είναι η δεύτερη μέρα απο τότε που ξεκίνησα να το παίρνω (1 το πρωί και 1 το απόγευμα) και έχω να πω... ΤΙΠΟΤΑ απολύτως.
Κανένα side effect (εκτός απο μια ανεπαίσθητη ταχυκαρδία). Δεν ξέρω αν μακροχρόνια (σκεπεύω να συνεχίσω να το παίρνω για 1 μήνα) έχει κάποια αποτελέσματα, αλλά για την ώρα είναι λες και δεν το παίρνω.
Να σημειώσω οτι πάω γυμναστήριο κάθε μέρα (βάρη + 30 λεπτά διάδρομο) και εννοείται οτι κάνω προσεγμένη διατροφή.

beatshooter
12-05-12, 20:18
Φιλε Πανο,οταν το πρωτοπηρα και γω πριν ενα χρονο τετοια εποχη και γω ειχα ενδοιασμους και φοβο για τ side affs αλλα τελικα δεν μου δημιουργηθηκε κανενα προβλημα.Τωρα σταδιακα αυξησε την δοση των χαπιων,εγω την ειχα παει μεχρι 3+3,αλλοι κανουν 2+2 αλλοι παραπανω.Ειναι και αναλογα τον οργανισμο.

Panosss
15-05-12, 11:39
Σήμερα αύξησα την δόση σε 3 ανα ημέρα (που είναι και η μέγιστη ενδεδειγμένη σύμφωνα με τις οδηγίες) 2 το πρωί και 1 το απόγευμα.
Μέχρι σήμερα...είναι σα να μην παίρνω τίποτα!!! Κανένα side effect, καμία αντίδραση απο τον αργανισμό μου.Έχω κόψει και καφέδες/τσάι με αποτέλεσμα να παίρνω σχεδόν ίση ποσότητα καφείνης την ημέρα με όση έπαιρνα πριν το Lipo!!!
Τελικά άρχισα να αναρωτιέμαι ανέχει νόημα να συνεχίσω...
Θα πάω για άλλη μια βδομάδα με 10 ημέρες και αν συνεχιστεί αυτό, θα τα σταματήσω

Panosss
15-05-12, 11:48
Και κάτι που παρατήρησα μόλις τώρα!!!
Ο πίνακας των συστατικών καθώς και η δοσολογία, στο δικό μου κουτί είναι ακριβώς τα μισά σε ποσότητα απο ότι δημοσιεύεται στην φωτογραφία στην πρώτη σελίδα αυτού του Thread!!!
Περίεργο!!!

Ευρης
15-05-12, 23:12
Και κάτι που παρατήρησα μόλις τώρα!!!
Ο πίνακας των συστατικών καθώς και η δοσολογία, στο δικό μου κουτί είναι ακριβώς τα μισά σε ποσότητα απο ότι δημοσιεύεται στην φωτογραφία στην πρώτη σελίδα αυτού του Thread!!!
Περίεργο!!!

Φιλε Πανο εγω εδω και 1,5 μηνα παιρνω 3+3 την ημερα και δεν εχω καποια παρενεργεια,βεβαια εξαρταται κ απο τν οργανισμο,δοκιμασε και βλεπεις.

blackhack
16-05-12, 14:04
καλησπερα και απο εμενα παιδια.Στην συσκευασια αναφερεται πως πρεπει να το παιρνω μιση ωρα πριν απο καθε γευμα.Το θεμα ειναι πως πχ αν ειναι να παω γυμναστηριο στις 6 το απογευμα εγω τρωω στις 5 για να εχω ενεργεια.Τι ωρα θα πρεπει να παρω το lipo 6x.Συμφωνα με αυτα που λεει η συσκευασια πρεπει να το παρω στις 4.30.Ομως δεν ειναι αρκετα μακρια απο την προπονηση να το παρω μιαμιση ωρα πριν?Τι μου προτεινετε?

Ευρης
16-05-12, 14:24
καλησπερα και απο εμενα παιδια.Στην συσκευασια αναφερεται πως πρεπει να το παιρνω μιση ωρα πριν απο καθε γευμα.Το θεμα ειναι πως πχ αν ειναι να παω γυμναστηριο στις 6 το απογευμα εγω τρωω στις 5 για να εχω ενεργεια.Τι ωρα θα πρεπει να παρω το lipo 6x.Συμφωνα με αυτα που λεει η συσκευασια πρεπει να το παρω στις 4.30.Ομως δεν ειναι αρκετα μακρια απο την προπονηση να το παρω μιαμιση ωρα πριν?Τι μου προτεινετε?

Πιστευω πως αν κανονισεις το γευμα σου ν ειναι γυρω στς 4-4.30 και παρεις το Lipo-6 5.30 , δλδ μιση ωρα πριν τη προπονηση σου και μια ωρα μετα τ γευμα, δεν θα εχεις προβλημα. Το "μιση ωρα πριν τ γευμα" απευθυνεται πιστευω στη 2η δοση που θα παρεις μεσα στην ημερα σου.

blackhack
16-05-12, 14:27
Πιστευω πως αν κανονισεις το γευμα σου ν ειναι γυρω στς 4-4.30 και παρεις το Lipo-6 5.30 , δλδ μιση ωρα πριν τη προπονηση σου και μια ωρα μετα τ γευμα, δεν θα εχεις προβλημα. Το "μιση ωρα πριν τ γευμα" απευθυνεται πιστευω στη 2η δοση που θα παρεις μεσα στην ημερα σου.
Καπως ετσι σκεφτηκα και γω ως εναλλακτικη.Γευμα 2,5 ωρες πριν την προπονηση και λιποδιαλυτη μιση ωρα πριν την προπονηση.ευχαριστω.

Marios1991
16-05-12, 14:45
Καπως ετσι σκεφτηκα και γω ως εναλλακτικη.Γευμα 2,5 ωρες πριν την προπονηση και λιποδιαλυτη μιση ωρα πριν την προπονηση.ευχαριστω.

Βασικα λεει ετσι επειδη εχει συστατικα που σου μειωνουν την ορεξη και ειναι καλυτερα να τα παρεις πριν το γευμα. Εγω μολις ξυπνουσα επερνα 3 και εκανα τροχαδι και μετα ετρωγα , μετα στην προπονηση το επερνα μιση ωρα πριν .

Panosss
17-05-12, 02:35
Φιλε Πανο εγω εδω και 1,5 μηνα παιρνω 3+3 την ημερα και δεν εχω καποια παρενεργεια,βεβαια εξαρταται κ απο τν οργανισμο,δοκιμασε και βλεπεις.
Στην συσκευασία όμως τονίζει (με κεφαλαία και έντονα γράμματα) οτι σε καμία περίπτωση δεν πρέπει να υπερβαίνεις τα 3 χάπια την ημέρα!!!
Δεν σκοπεύω να αυξήσω την δόση πάνω απο αυτή που παίρνω τώρα (2+1) και για να είμαι ειλικρινής σκέφτομαι να συνεχίσω για καμία 10αριά μέρες ακόμη, μιας και έως τώρα δεν βλέπω καμία αλλαγή πουθενά.
Ίδωμεν.

beatshooter
22-05-12, 19:25
3+3 χαπια πινω και ειναι σαν να μην τα πινω...Καμια αντιδραση του οργανισμου περαν αυξημενης εφυδρωσης....

Panosss
24-05-12, 09:45
2 εβδομάδες με το συγκεκριμένο σκεύασμα και συνεχίζω να το παίρνω για... ψυχολογικούς λόγους και μόνο!!! Μου ερχεται "κάπως" να πετάξω 40 ευρώ που μου κόστισε και το παίρνω για να λέω οτι δεν το πέταξα!!!
ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ ΑΠΟΛΥΤΩΣ ΤΙΠΟΤΑ. Κανένα side effect, κανένα φανερό αποτέλεσμα.

Και μετά απο αυτή την δοκιμή, κατέληξα μόνιμα πλέον οτι το καλύτερο λιποδιαλυτικό είναι το αερόβιο και η διατροφή. Τελεία και παύλα.
Εδώ και 1 εβδομάδα έβαλα 20-30 λεπτά ελεύθερο τρέξιμο το πρωί (επιπρόσθετα απο το 30λεπτο μετά τα βάρη) και είδα φώς. :bodybuilder1:

Λιποδιαλύτες και μ$#@%^ες :twisted:

laptom
22-03-13, 03:46
καλησπερα, θελω να παρω το lipo6 αλλα δεν ξερω αν εχει καποια ουσια που να επιδρα στην λειτουργια του θηροειδη? εχει κανεις να προτεινει κατι που να κανει δουλεια χωρις επιπτωσεις στον οργανισμο. πραγματικα εχω δια βασει παααρα πολλα ποστ για τους λιποδιαλυτες κ εχω πελαγωσει.
ευχαριστω εκ των προτερων..

kostas kou
15-05-13, 18:12
καλησπερα,το καλοκαιρι ενας φιλοσ μου, μου εδωσε το lipo 6x αλλα λογο φορτου εργασιασ σεν προλαβα να το χρησιμοποιεισω,ειπα να τα παρω τωρα με την γραμμωση αλλα ειδα οτι λεει ημ. ληξης(best by 06/01/2013)...αρα εχουν ληξει :(:(:(
τωρα εγω να τα παρω η να τα πεταξω μην παθω τπτ?
εχω παρει λιγμενη πρωτεινη για 2 βδομαδδες αλλα δεν επαθα τπτ, αλλα αλλο πρωτεινη και αλλο λιποδειλιτες...
να πω επισης οτι ειναι η εκδοση με Yohimbine HCL.

panakos
17-05-13, 19:56
πεταξε τα φιλε περασασν 5 μηνες σχεδον....

cuntface
18-05-13, 10:14
η μανα μου τυγχανει να ειναι φαρμακοπειος και το πρωι που ελειπα απο το σπιτι ψαχουλευε τα συμπληρωματα μου και βρηκε ενα κουτακι με lipo6 black(με γερανιο) τεσπα διαβασε κατο κατο που λεει contains:sunflower lecithin vegetable cellulose medium chain triglycerides tocopherois concetrate mixed low alpha type , titanium dioxide, alu red (E129) brilliant blue FCF(E133) sunset yellow (E110) και οταν γυρισα σπιτι εγινε πολεπος απλα μου λεει οτι θα παθω καρκινο απο το titanium dioxide οτι ειναι καρκινογονο και με ολα αυτα τα (E) που εχει μεσα και κατι τετοια ισχυει τιποτα απο το παραληλημα της?

Φωταρας
23-05-13, 17:20
καλησπερα σασ.ειμαι καινουριοσ εδω και θελω να σασ ρωτησω κατι.πωσ μπορω να ξεκινισω δικο μου forum;;;ευχαριστω εκ των προτερων :green:

sub
23-05-13, 23:33
η μανα μου τυγχανει να ειναι φαρμακοπειος και το πρωι που ελειπα απο το σπιτι ψαχουλευε τα συμπληρωματα μου και βρηκε ενα κουτακι με lipo6 black(με γερανιο) τεσπα διαβασε κατο κατο που λεει contains:sunflower lecithin vegetable cellulose medium chain triglycerides tocopherois concetrate mixed low alpha type , titanium dioxide, alu red (E129) brilliant blue FCF(E133) sunset yellow (E110) και οταν γυρισα σπιτι εγινε πολεπος απλα μου λεει οτι θα παθω καρκινο απο το titanium dioxide οτι ειναι καρκινογονο και με ολα αυτα τα (E) που εχει μεσα και κατι τετοια ισχυει τιποτα απο το παραληλημα της?


Aν έπρεπε να εστιάσει σε κάτι αυτό ήταν το γεράνιο για το οποίο τα έχουμε πει και σε άλλο thread οτι ειναι απαγορευμένο απο τον FDA γιατι θεωρείται πιθανώς υπέυθυνο ακόμα και για θανάτους. Το διοξείδιο του τιτανίου ειναι χρωστική, χρησιμοποιείται και σε τρόφιμα αλλά και αλλού και ενοχοποιείται για καρκίνο αν το εισπνεύσεις σε μορφή σκόνης.

giannis64
24-05-13, 00:13
καλησπερα σασ.ειμαι καινουριοσ εδω και θελω να σασ ρωτησω κατι.πωσ μπορω να ξεκινισω δικο μου forum;;;ευχαριστω εκ των προτερων :green:

28 μαιου θα σου εχω ολες τις πληροφοριες.. παρε με τηλ να σου πω..:dooreek:

Φωταρας
24-05-13, 10:37
28 μαιου θα σου εχω ολες τις πληροφοριες.. παρε με τηλ να σου πω..:dooreek:
τηλ?μα πωσ δεν ξερω το τηλ σου.απλα θελω να διατυπωσω μια ερωτηση γι'αυτο θελω να ξεκινισω δικο μου forum ;)

No Fear
24-05-13, 12:50
Μαλλον εννοεις νεο θεμα και οχι φορουμ!

giannis64
25-05-13, 16:01
τηλ?μα πωσ δεν ξερω το τηλ σου.απλα θελω να διατυπωσω μια ερωτηση γι'αυτο θελω να ξεκινισω δικο μου forum ;)

αυτα δεν λεγοντε απο το φορουμ. μονο απο το τηλ..;)

kostas_m
25-05-13, 16:28
έλα γιάννη 3 μέρες ακόμα περιμένουμε να δούμε τι θα του πεις :P

maniatis1940
26-05-14, 00:33
καλησπερα θα ηθελα να κανω μια ερωτηση λιγο κουλη...εχω ενα θεμα και δεν μπορω να καταπιω χαπια δεν κατεβαινουν με τπτ...εχω δοκιμασει το alphamine την σκονη που ειχε προτεινει καποιος απο εδω αρκετα καλο...τωρα ελεγα να παραγγειλω το lipo 6x και διαβαζω οτι ειναι σε υγρες καψουλες,εγω αμα δαγκωνω την καψουλα και την πινω υπαρχει θεμα???το εχει δοκιμασει κανεις?βασικα μπορω να παω και στην αλλη εκδοση την lipo 6 unlimited powder...αλλα εγω θελω αυτην.