PDA

Επιστροφή στο Forum : Multipower



Petros17
08-06-10, 20:30
Τι άποψη έχετε για την κρεατίνη της multipower την έχετε ακουστα οτι κανει δουλεια η οσοι την πηρατε ειδατε διαφορα? Ευχαριστω

**** Το τόπικ για να είναι ορθο θα πρεπει να περιεχει την ονομασία του προιοντος,φωτογραφια,συστατικα κτλ.Δες στην Αξιολογηση ΣΥμπληρωματων πως πρεπει να το συνταξεις,κανονικα εκει ανηκει.Mods Team ****

Fiesta S 09
08-06-10, 20:38
Τι άποψη έχετε για την κρεατίνη της multipower την έχετε ακουστα οτι κανει δουλεια η οσοι την πηρατε ειδατε διαφορα? Ευχαριστω

Φίλε μου αν και δεν την εχω δει στο Forum μας,εγώ την έπερνα το Δεκέμβριο για 1 μήνα,και είμουν ευχαριστημένος,παρ’ότι δεν έκανα και overload.Σαν γεύση μου αρέσει πολυ,πορτοκαλι,ειδα διαφορά και στα κιλά μου και στα κιλά που γυμναζόμουν.Μάλιστα την ξεκίνησα πάλι μετα απο καιρό το Σαββατο συγκεκριμένα,αλλα αυτή τη φορά φρόντισα να κάνω overload.:thumbup:

Petros17
08-06-10, 20:42
Φίλε μου αν και δεν την εχω δει στο Forum μας,εγώ την έπερνα το Δεκέμβριο για 1 μήνα,και είμουν ευχαριστημένος,παρ’ότι δεν έκανα και overload.Σαν γεύση μου αρέσει πολυ,πορτοκαλι,ειδα διαφορά και στα κιλά μου και στα κιλά που γυμναζόμουν.Μάλιστα την ξεκίνησα πάλι μετα απο καιρό το Σαββατο συγκεκριμένα,αλλα αυτή τη φορά φρόντισα να κάνω overload.:thumbup:



επειδη ειμαι και λιγο ασχετος :P το overload τι ειναι?

Fiesta S 09
08-06-10, 21:12
επειδη ειμαι και λιγο ασχετος :P το overload τι ειναι?

Είναι το φόρτωμα που κάνουμε στην αρχή δηλαδή 2 δόσεις την ημέρα για να την αποθηκεύσουμε στον οργανισμό μας.Εαν θέλεις διάβασε την ενότητα κρεατίνης που υπάρχει στα συμπληρώματα,για να ενημερωθείς εκτενώς.Εγώ παντος αμα δεν ενημερωνομουν πρωτα δεν θα δοκιμαζα κατι,ασε που μαθαίνεις να το χρησιμοποιείς σωστά για μεγαλύτερο οφελος.