PDA

Επιστροφή στο Forum : Φώτο μου...



Tasos Green
09-06-10, 23:09
μερικές Φώτο μου.... δεν έχω αρχίσει γράμμωση ακόμα, θα ξεκινήσω από αύριο το πρόγραμμα Μπουρναζου για γράμμωση..... να είστε αυστηροί...:bbbiceps:

γιαννης93
09-06-10, 23:16
εγω 8α πω οτι εισαι τελειος μπραβο σου πολυ καλο σωμα και φοβερη πλατη,χερια,στη8ος.και ενταξει τι γραμμωσω να κανεις δεν εχεις και πολυ λιπος...

beefmeup
09-06-10, 23:19
ρε τασουλη,εισαι σουπερ..τι γραμμωση,κανε ογκο...

οοογκοοοο!!!:P

Tasos Green
09-06-10, 23:29
ρε τασουλη,εισαι σουπερ..τι γραμμωση,κανε ογκο...

οοογκοοοο!!!:P
Thanks παιδιά το παλεύω από πιτσιρικάς το σίδερο.... beefmeup μαζί σου είμαι αδελφέ όσον αφορά τον όγκο αλλά καλοκαιράκι έρχεται χρειάζεται να κόψω λιγάκι... πέρσι το καλοκαίρι ι ίνες από τους ραχιαίους φαίνονταν τέρμα φέτος κρυφτήκαν... :)

beefmeup
09-06-10, 23:31
Thanks παιδιά το παλεύω από πιτσιρικάς το σίδερο.... beefmeup μαζί σου είμαι αδελφέ όσον αφορά τον όγκο αλλά καλοκαιράκι έρχεται χρειάζεται να κόψω λιγάκι... πέρσι το καλοκαίρι ι ίνες από τους ραχιαίους φαίνονταν τέρμα φέτος κρυφτήκαν... :)

σωπα ρε..ειμαστε hardcore,δεν μασαμε απο καλοκαιρια..

κ παλι οι μυς σου διαγραφονται,μια χαρα.

Doctorg
09-06-10, 23:31
Μπράβο σου, πολύ καλός :clap:

TRIANTAFYLLOU
09-06-10, 23:33
τι να λέμε τασο είσαι πολύ καλός ακόμη και για αγωνιστικό προσανατολισμό , ασε που σε ξέρω και λαιβ δεν τα λέω τυχαία :clap::clap::clap:

Eddie
09-06-10, 23:38
Πολυ καλος αδερφε!!Μπραβο:thumbup:


Την RG τη γρατσουνας καθολου? :green:

Βλεπω ειμαστε πολλοι κιθαριστες:thumbup:

Tasos Green
09-06-10, 23:40
τι να λέμε τασο είσαι πολύ καλός ακόμη και για αγωνιστικό προσανατολισμό , ασε που σε ξέρω και λαιβ δεν τα λέω τυχαία :clap::clap::clap:
Ηλία!!! :bowdown: το καλοκαίρι έρχομαι στο μητρικό μου γυμναστήριο να με αναλάβεις.... γιατί εδω Κοζάνη δύσκολα βρίσκεις πραγματικό σιδεράδικο για να νιώσεις Hardcore... :bowdown: :bowdown:

Tasos Green
09-06-10, 23:44
Πολυ καλος αδερφε!!Μπραβο:thumbup:


Την RG τη γρατσουνας καθολου? :green:

Βλεπω ειμαστε πολλοι κιθαριστες:thumbup:
Όπως το είπες αδελφέ.. την γρατζουνώ ακόμα…. Λίγο iron maiden λίγο Metallica… λίγο από όλα...:)

TRIANTAFYLLOU
10-06-10, 00:11
Ηλία!!! :bowdown: το καλοκαίρι έρχομαι στο μητρικό μου γυμναστήριο να με αναλάβεις.... γιατί εδω Κοζάνη δύσκολα βρίσκεις πραγματικό σιδεράδικο για να νιώσεις Hardcore... :bowdown: :bowdown:


έλα τασούλη να πορώσεις και μένα λίγο, εσύ και πέρυσι που σε είδα ήσουν σούπερ φέτος βλέπω ακόμη πιο ανεβασμένος , το σκαρί τόχεις όρεξη έχεις , άρα το αποτέλεσμα είναι δεδομένο :clap::clap::clap::clap:

TEFAAtzis
10-06-10, 00:47
ωραιος φιλε,για μενα καλα θα κανεις και θα μπεις στην γραμμωση,θα βγεις κομματια και θα φαινονται ακομα καλυτερα οι μυες που εχεις

gmalamos
10-06-10, 05:51
Τι να πω εγω τωρα τα λογια ειναι περιττα..Η εικονα τα λεει ολα..Οτι και να κανεις θα εισαι απλα τελειος!!!Απο μενα ενα μεγαλο Bravo:thumbup:

-beba-
10-06-10, 09:33
:shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock:
Τέλειος!!!
Αποτρίχωση+Μαυρισμα και μετά Θα είσαι Θεός.:bowdown::bowdown::bowdown:

GEORGEXX1
10-06-10, 09:57
πραγματικα φιλε πολυ καλος,και με ωραιες γραμμες.

Θα συμφωνησω και εγω στον ογκο.

_kwstas_
10-06-10, 10:16
πολυ ωραιο σωμα και καλοσχυματισμενο με ωραια συμετρια.. ανω στηθος και πλατη απαιχτος! τα body stants σου?

Tosodoula
10-06-10, 11:07
Μπράβοοοοοο,μια χαρά είσαι!!!!!!!!:bbbiceps::thumbup:
αλλά μην κατέβεις σε αγώνες...αυτοί θα σε βάλουν αν ξυριστείς...:unsure::unsure::unsure:

Drsarru
10-06-10, 11:08
:rifle::rifle::rifle:
Συγχαρητήρια φιλαράκο,θα συμφωνήσω κ εγω στο θέμα ογκου :bodybuilder2:

Polyneikos
10-06-10, 11:38
Τασο είσαι πολυ καλος,είναι βεβαιο ότι θα γραμμωσεις μεχρι αηδιας,εφόσον δεν εχεις ξεκινησει και βγαζεις ήδη γραμμες, μπραβο !!:toast:

Tasos Green
10-06-10, 13:46
:shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock:
Τέλειος!!!
Αποτρίχωση+Μαυρισμα και μετά Θα είσαι Θεός.:bowdown::bowdown::bowdown:

με την αποτριχωση εχω ενα θεμα... ειχα παει σε μια αισθητικο και με εγδαρε ζωντανο.... απο τοτε ενα κολλημα το εχω..:unsure:


Τασο είσαι πολυ καλος,είναι βεβαιο ότι θα γραμμωσεις μεχρι αηδιας,εφόσον δεν εχεις ξεκινησει και βγαζεις ήδη γραμμες, μπραβο !!:toast:

Thanks! θα ανεβασω φωτο με τα αποτελεσματα....:toast:

billys15
10-06-10, 15:18
Καλη γραμμωση φιλε!

dionisos
10-06-10, 15:19
Πολύ καλός!!!:thumbup::thumbup:
Και εγώ είμαι φαν του όγκου αλλά εσύ ξέρεις καλύτερα!
keep on rocking...

thegravijia
10-06-10, 18:42
και γω κοζανη ειμαι
σε ποιο γυμναστηριο πας?

Dreiko
10-06-10, 18:55
:clap::clap::clap:παρα πολυ καλος και καλη συμμετρια!!!

Υ.Γ.Ελα,ρε μεταλλο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Tasos Green
10-06-10, 19:49
Πολύ καλός!!!:thumbup::thumbup:
Και εγώ είμαι φαν του όγκου αλλά εσύ ξέρεις καλύτερα!
keep on rockining...

και εγω ειμαι fan του ογκου... ειμαι 85 κιλα και θελω να φτασω στα 90 σαν τρελος!.. αλλα μου αρεσει για κανα μηνα να γραμμωνω να βλεπω καθαρα τα αποτελεσματα του ογκου...:) ουτος η αλλος για κανα μηνα θα το κανω...

Υ.Γ οταν λεω εγω γραμμωση μην σου ερχεται στο μυαλο διαιτα... η θερμηδες μου ειναι περιπου ιδιες απλα κανω ενα προγραμμα αεροβιας και μετα της 8 το απογευμα μονο νερο....



και γω κοζανη ειμαι
σε ποιο γυμναστηριο πας?

ολα τα εχω γυρισει εκτος το top gym στο οποιο πηγα εχθες και εκανα μια προπονηση μαζι με ενα φιλο και θα ειναι το επομενο γυμναστηριο μου... τωρα παω στο santra επειδη ειναι απεναντι απο το σπιτι μου....

thegravijia
10-06-10, 20:18
και εγω ειμαι fan του ογκου... ειμαι 85 κιλα και θελω να φτασω στα 90 σαν τρελος!.. αλλα μου αρεσει για κανα μηνα να γραμμωνω να βλεπω καθαρα τα αποτελεσματα του ογκου...:) ουτος η αλλος για κανα μηνα θα το κανω...

Υ.Γ οταν λεω εγω γραμμωση μην σου ερχεται στο μυαλο διαιτα... η θερμηδες μου ειναι περιπου ιδιες απλα κανω ενα προγραμμα αεροβιας και μετα της 8 το απογευμα μονο νερο....




ολα τα εχω γυρισει εκτος το top gym στο οποιο πηγα εχθες και εκανα μια προπονηση μαζι με ενα φιλο και θα ειναι το επομενο γυμναστηριο μου... τωρα παω στο santra επειδη ειναι απεναντι απο το σπιτι μου....

που ειναι το σαντρα?
φοιτητης εισαι ?

Tasos Green
10-06-10, 20:21
που ειναι το σαντρα?
φοιτητης εισαι ?
ειναι λιγο πιο κατω απο το νοσοκομειο... ναι φοιτητης , απο χρυσουπολη- καβαλας ειμαι... εσυ σε ποιο γυμναστηριο εισαι?

thegravijia
10-06-10, 20:23
ειναι λιγο πιο κατω απο το νοσοκομειο... ναι φοιτητης , απο χρυσουπολη- καβαλας ειμαι... εσυ σε ποιο γυμναστηριο εισαι?
αυτο που ειναι κοντα στα κτελ
το fitness λεγεται νομιζω ///καταλαβες ποιο λεω?

τι σπουδαζεις ?

Tasos Green
10-06-10, 20:30
αυτο που ειναι κοντα στα κτελ
το fitness λεγεται νομιζω ///καταλαβες ποιο λεω?

τι σπουδαζεις ?
α στο fitness plus πας στον κατια.... ενα χρονο πηγαινα εκει... πολυ κοσμο ειχε τις ορες που πηγαινα και την εκανα... (σπουδαζω industrial designer - μηχανολογοσ μηχανικος)....

Tasos Green
09-07-10, 21:17
ένα update.... με επηρεάσατε θετικά νομίζω όσοι μου είπατε για τον όγκο γιατί γράμμωση δεν έκανα τελικά! μέχρι τον Σεπτέμβριο θα ανεβώ στα 90 κιλά ο κόσμος να χαλάσει.... έκανα και μια λιπομετρηση και είμαι στο +- 12-13% κατά προσέγγιση...

noz1989
09-07-10, 21:18
ένα update.... με επηρεάσατε θετικά νομίζω όσοι μου είπατε για τον όγκο γιατί γράμμωση δεν έκανα τελικά! μέχρι τον Σεπτέμβριο θα ανεβώ στα 90 κιλά ο κόσμος να χαλάσει.... έκανα και μια λιπομετρηση και είμαι στο +- 12-13% κατά προσέγγιση...

Παρα πολυ καλος!!!:thumbup:

Ωραιοι τραπεζοειδεις!!!

Eddie
09-07-10, 21:23
Πολυ καλος ρε συ!!!Μπραβο!!

Τπ στηθος τα σπαει:thumbup:

dionisos
09-07-10, 21:28
Πολύ καλός!!!:clap::clap::clap::clap:

savage
09-07-10, 21:32
Μπραβο ρε Τασο!!! Πολυ καλος και πολυ συμετρικος απο τη μεση και πανω.Τα ποδια στις φωο της προηγουμενης σελιδας μου φανηκαν λιγακι πισω σε σχεση με το ανω σωμα.Ισως να ειναι ειναι και η ιδεα μου επειδη ειναι αξυριστα και δεν φαινεται μυικος διαχωρισμος:toast:

Tasos Green
09-07-10, 22:24
thanks παιδια.... το μονο που με χαλαει ειναι οι κοιλιακοι γιατι εχω συνιθηση να τους βλεπω γραμμωμενους αλλα λογο διατροφης ψιλοχαθηκαν...:(




Μπραβο ρε Τασο!!! Πολυ καλος και πολυ συμετρικος απο τη μεση και πανω.Τα ποδια στις φωο της προηγουμενης σελιδας μου φανηκαν λιγακι πισω σε σχεση με το ανω σωμα.Ισως να ειναι ειναι και η ιδεα μου επειδη ειναι αξυριστα και δεν φαινεται μυικος διαχωρισμος:toast:

savage εχω ενα θεμα με την αποτριχωση...:P ακουω κριτικη περαν της αποτριχωσης γιατι μου ερχετε στο μυαλο εκεινη η ατσουμπαλη αισθητικος που με ειχε γδαρει ζωντανο... οποτε ασε καλυτερα με τριχα... βαρβατηλα! και το κινητο ειναι της πλακας που εχω οποτε μην περημενεισ καμια τρελη φωτο...:)

Eddie
09-07-10, 22:50
Κοιταξε,εκτος κλιματος δε τα λες!Ειναι γυμνασμενα απλως δεν εχουν τα κοψιματα,απο ογκο μια χαρα ειναι πλην των γαμπων.

sogoku
09-07-10, 22:50
Μου αρεσεις πολυ μπραβο φαινεται οτι το εχεις...

TRIANTAFYLLOU
09-07-10, 23:35
τασούλη είσαι πολύ καλός έβαλες κιλά και παρ όλα αυτα δείχνεις ποιοτικός, εγω απο πέρυσι που σε θυμάμε έβαλες κι άλλους μυς και τα πόδια σου τίποτε δεν είναι δουλειά λίγο ακόμα και θα είναι στα ίσια με το υπόλοιπο σώμα σου δεν είναι αδύνατο σημείο και αυτό έχει σημασία , απλα δεν είναι δουλεμένα όσο το επάνω σώμα , καλα θα τα πούμε κι απο κοντα :thumbup::thumbup::thumbup::clap::clap::clap:

savage
10-07-10, 02:03
Τασο τωρα που τα ποδια ειναι λιγο πισω,αλλα οχι σε μη αναστρεψιμο σημειο.Ισα ισα που οπως ειπε κι ο Ηλιας,με λιγη δουλεια θα φτασουν το ανω σωμα.
Και οι κοιλιακοι φαινονται ακομα.Τα V σου ειναι πολυ καλα(οι λεγομενοι και Απολλωνιοι),εννοω σε χερια ωμους εχεις διατηρησει τα κοψιματα οσο δεν πειρνει.Πολυ βαθιες γραμμες.
Το καλουπι σου,μου θυμιζει το δικο μου.Ακομα κι οταν θολωσουν λιγο οι κοιλιακοι μου,τα χερια διατηρουν τη σκληραδα και τις γραμμες τους.Και το ιδιο βλεπω να συμβαινει και με σενα.Ωραιος.Εχεις καλο καλουπι.
Οσο για την αποτριχωση,παρε μια ηλεκτρικη επαναφορτιζομενη ξυριστικη μηχανη,που τα κουρευει δερμα.Ουτε ποναει,ουτε ερεθισμους κανει,ουτε την τριχα αγριευει,ουτε αφρο η νερο χρειαζεσαι,ουτε τιποτα, και θα με θυμηθεις!!:thumbup:
Ασε την αισθητικο.Δε συμφερει και χρηματικα

Tasos Green
10-07-10, 13:38
στα ποδια περνω πολυ ποιο δυσκολα κιλα απο οτι στο ανω σωμα.... τη ποιο δυνατη μου προπονηση την κανω με τα ποδια αλλα και παλι περνω δυσκολα οκγο εκει ...:thumbup:

lila_1
10-07-10, 15:15
Εχεις φτιαξει κορμαρα...ΑΛΛΑ
επειδη πηρε καπου το ματι μου κατι περι αποτριχωσεων..
ΜΗ ΔΙΑΝΟΗΘΕΙΣ να κανεις,νομιζοντας οτι θα φαινονται "κοψιματα".Το καλο πραγμα φαινεται με τριχα ή χωρις.Κατ'εμε,σε σενα δεν ταιριαζει το ατριχο.Εισαι πολυ σκληροπυρηνικος.
Ειναι γελοιο.
Κακως που αποπειραθηκες κιολας στο παρελθον :turtle::turtle:

Και τα ποδια σου που σου ειπαν οτι ειναι λιγο πισω...Εγω μια χαρα τα βλεπω!Μπουταρες γυμνασμενες.!:P

Tasos Green
10-07-10, 15:21
Εχεις φτιαξει κορμαρα...ΑΛΛΑ
επειδη πηρε καπου το ματι μου κατι περι αποτριχωσεων..
ΜΗ ΔΙΑΝΟΗΘΕΙΣ να κανεις,νομιζοντας οτι θα φαινονται "κοψιματα".Το καλο πραγμα φαινεται με τριχα ή χωρις.Κατ'εμε,σε σενα δεν ταιριαζει το ατριχο.Εισαι πολυ σκληροπυρηνικος.
Ειναι γελοιο.
Κακως που αποπειραθηκες κιολας στο παρελθον :turtle::turtle:

Και τα ποδια σου που σου ειπαν οτι ειναι λιγο πισω...Εγω μια χαρα τα βλεπω!Μπουταρες γυμνασμενες.!:P

:rolf::rolf::rolf: ετσι lila HaRdCoRe!

-beba-
10-07-10, 15:42
Μπράβο.:clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap:

musclemike
11-07-10, 16:59
μπραβο ρε φιλαρακι!!συνεχισε ετσι ...μην κολας στα ποδια μια χαρα ειναι αλλα θελουν ακομα δουλεια συνεχισε και δεν θα πιανεσαι!!nice work!!

Tasos Green
12-07-10, 15:46
thanks guys!

Tasos Green
02-09-10, 17:09
καλοκαιρι 2010......... η δουλεια δεν μου εδεινε μεγαλα περιθωρια διατροφης και ετσι το εριξα στην γραμμωση για κανα μηνα.....

vAnY
02-09-10, 17:19
:shock: οντως πολυ πιο γραμμωμενος απο τις προηγουμενες φωτο ....ευγε !!!! Πολυ ωραιος:thumbup:

GEORGEXX1
02-09-10, 17:20
Δεν ετοιμαζεσε ρε Τασο σιγα-σιγα για κανα αγωνα;;;;; ετσι για το γαμωτο να πουμε.
:clap::clap::clap::clap:

Eddie
02-09-10, 17:27
Aδερφε μεταλλα,εισαι κομματια!!Οι δελτοειδεις και οι τραπεζοειδεις σου ειναι απαιχτοι!Πολυ καλος:thumbup:

TRIANTAFYLLOU
02-09-10, 17:27
παιδια άνετα μπ[ορεί ο τάσος σωματικα τό χει , αλλα έχει και πολλες υποχρεώσεις εγω τουλάχιστον τον έβλεπα απο κοντα στο γυμναστήριο και οι 2 τελευταίες φώτο που φαίνετε και ο σάκος του μπόξ είναι πάνω στην αίθουσα του ταεκβοντο στο γυμναστήριο

μακάρι να βρεί τον χρόνο ο τασος να κάνει και καμια προετοιμασία , έχει τα προσόντα να πάει πολύ καλά :clap::clap::clap::clap::clap::clap:

Tasos Green
02-09-10, 17:30
:shock: οντως πολυ πιο γραμμωμενος απο τις προηγουμενες φωτο ....ευγε !!!! Πολυ ωραιος:thumbup:

thanks Vany!:welcome:


Δεν ετοιμαζεσε ρε Τασο σιγα-σιγα για κανα αγωνα;;;;; ετσι για το γαμωτο να πουμε.
:clap::clap::clap::clap:

δεν νιωθω ετοιμος για αγωνιστικο επιπεδο.... ασε που δεν περνω γραμμαριο εχω κολλησει στα 84 εδω και 1,5 χρονο.... γραμμωση εκανα παλη 84 ειμαι! ογκο κανω τρωω τον αγλεορα παλη 84 αντε να φτασω 85... για να νιωσω οτι κατι κανω πρεπει να φτασω στα 90 κιλα καθαρος...:( All or nothing!

Titanium
02-09-10, 17:30
:clap::clap::clap::clap:Πολυ καλος...Μπραβο:clap::clap::clap:

DiKey
02-09-10, 18:05
Εισαι τιγκα αδερφε :thumbup::thumbup:

Tasos Green
02-09-10, 22:20
Aδερφε μεταλλα,εισαι κομματια!!Οι δελτοειδεις και οι τραπεζοειδεις σου ειναι απαιχτοι!Πολυ καλος:thumbup:

ρε Bro και εσυ εχασες απο οτι βλεπω στο Avatar σου! μπραβο ρε μεταλλο!!!


:clap::clap::clap::clap:Πολυ καλος...Μπραβο:clap::clap::clap:


Εισαι τιγκα αδερφε :thumbup::thumbup:

:toast::toast::toast:

arisfwtis
02-09-10, 22:30
πολυ καλος αδερφε εμφανης διαφορα απο τις πρωτε φωτο:thumbup:

manos_
03-09-10, 17:48
σουπερ ο πρασινος τασος.Επειδη με ρωτησες την δουλεια την εκανες εσυ οχι ο λιποδιαλυτης ειδκα αυτος που μου ειπες απλα ανεβηκες ψυχολογικα επειδη επαιρνες κατι στο μυαλο ειναι.

Tasos Green
03-09-10, 20:19
σουπερ ο πρασινος τασος.Επειδη με ρωτησες την δουλεια την εκανες εσυ οχι ο λιποδιαλυτης ειδκα αυτος που μου ειπες απλα ανεβηκες ψυχολογικα επειδη επαιρνες κατι στο μυαλο ειναι.

:thumbup:

mg_24
03-09-10, 20:30
Αρκετος,αλλα πανω απο ολα ποιοτικος οΝγκος :clap::clap::clap:

dionisos
03-09-10, 21:12
Πολύ καλός man!:thumbup::thumbup:

beefmeup
03-09-10, 21:14
μπραβο ρε!!πολυ καλος!

το διαβασα το πμ,ολα καλα τοτε;)

Tasos Green
03-09-10, 21:43
Αρκετος,αλλα πανω απο ολα ποιοτικος οΝγκος :clap::clap::clap:


Πολύ καλός man!:thumbup::thumbup:


μπραβο ρε!!πολυ καλος!

το διαβασα το πμ,ολα καλα τοτε;)

:toast::toast::toast:

traffic
03-09-10, 23:43
ΕΥΓΕ!Το προγραμμα σου (ΗΙΙΤ) δουλευει τελικα!!!!πολυ καλος σχηματισμος και πολυ ποιοτητα........Ξανασκεψουτο για τους αγωνες που σου λενε και οι αλλοι,θα πας σιγουρα καλα!!!:clap: :clap::clap::clap: :thumbup:

thegravijia
04-09-10, 00:47
ησουν σημερα στο corus ?
σορυ για το οφ

TEFAAtzis
04-09-10, 01:16
πολυ καλος ρε μπραβο Τασο!!!

Tasos Green
04-09-10, 01:53
ησουν σημερα στο corus ?
σορυ για το οφ

αν εννοεις κατα τις 11 το βραδυ παρασκευεις ναι....για ποια ωρα μιλας?

thegravijia
04-09-10, 01:55
αν εννοεις κατα τις 11 το βραδυ παρασκευεις ναι....
σε ειδα αλλα λεω αυτος ειναι...:unsure:;)

Tasos Green
04-09-10, 01:57
σε ειδα αλλα λεω αυτος ειναι...:unsure:;)

δεν σου γεμησα το ματι?:) που καθοσουν?

thegravijia
04-09-10, 01:58
δεν σου γεμησα το ματι?:) που καθοσουν?
στο πρωτο τραΠεζι με το που εμπαινες γωνια .
τυχαια σε ειδα ρε και μου ρθε

αλλα να ερχουμουν να σου λεγα εισαι ο tasos green?
αμα εκανα λαθος ο αλος θα με περναγε για τρελο..

Tasos Green
04-09-10, 02:01
^^αμα με ξανα δεις φωναξε με να τα πουμε.....

thegravijia
04-09-10, 02:03
^^αμα με ξανα δεις φωναξε με να τα πουμε.....
:toast:
ελα να κανουμε καμια προπονηση στο fitness!

Tasos Green
04-09-10, 02:09
:toast:
ελα να κανουμε καμια προπονηση στο fitness!

μερος / ημερα/ ωρα...

thegravijia
04-09-10, 02:17
μερος / ημερα/ ωρα...
kaνονιζουμε αυριο παω υπνο τωρα/
:welcome:

Tasos Green
04-06-11, 18:29
μετα απο ενα 3μηνο off λογο υποχρεώσεων με καθημερινή ρουτίνα τα fast food ειχα ξεφύγει λιγο απο τα ορια μου... σε 4 μερες θα κλεισω μηνα προπονήσεων και καταφερα να χασω 2 κιλα με HIIT, Lipo 6 black και superset(τις τελευταίες 2 εβδομαδες) στόχος μου ειναι το six pack τωρα οπωσδήποτε.. έφαγα μεγάλη φρίκη με την μπάκα που έκανα.
http://www.bodybuilding.gr/forum/attachment.php?attachmentid=26274&d=1307201366http://www.bodybuilding.gr/forum/attachment.php?attachmentid=26275&d=1307201372

Spyrous
04-06-11, 18:59
Santra βλεπω..Απο οτι παρατηρισα εισαι γκοριλακι πολυ γερη δομη..8α τα πουμε και απο κοντα και εγω Κοζανι ειμαι :clap::clap::clap: Πας και στο BOX?

lef
04-06-11, 19:01
μετα απο ενα 3μηνο off λογο υποχρεώσεων με καθημερινή ρουτίνα τα fast food ειχα ξεφύγει λιγο απο τα ορια μου... σε 4 μερες θα κλεισω μηνα προπονήσεων και καταφερα να χασω 2 κιλα με HIIT, Lipo 6 black και superset(τις τελευταίες 2 εβδομαδες) στόχος μου ειναι το six pack τωρα οπωσδήποτε.. έφαγα μεγάλη φρίκη με την μπάκα που έκανα.
http://www.bodybuilding.gr/forum/attachment.php?attachmentid=26274&d=1307201366http://www.bodybuilding.gr/forum/attachment.php?attachmentid=26275&d=1307201372

ακριβως τις ιδιες μλκιες εκανα και εγω τασο
ειχα μεινει οφ λογω τραυματισμου και αφεθηκα εντελως με αποτελεσμα να κανω τρελη μπαλα αποτομα
και τωρα πεφτουν πεινες..αντε καλο κουραγιο;)

Tasos Green
04-06-11, 19:12
Santra βλεπω..Απο οτι παρατηρισα εισαι γκοριλακι πολυ γερη δομη..8α τα πουμε και απο κοντα και εγω Κοζανι ειμαι :clap::clap::clap: Πας και στο BOX?

πηγαινα παλιοτερα στον καλαμάρα αλα εχω σταματησει... ειναι και κοντα στο σπιτι μου..:thumbup:


ακριβως τις ιδιες μλκιες εκανα και εγω τασο
ειχα μεινει οφ λογω τραυματισμου και αφεθηκα εντελως με αποτελεσμα να κανω τρελη μπαλα αποτομα
και τωρα πεφτουν πεινες..αντε καλο κουραγιο;)

αστα Λευτερη.. το θεμα ειναι οτι νιωθω σαν να εθίστηκα στο fast food και τωρα γυρεύω παλι βρομια.. και καθομαι και σκεφτομαι τι Μ@λ@κ@ς ειμαι που παρατησα διατροφες και τα λοιπα... τωρα φτου και απο την αρχη. ραδίκια με κοτόπουλο και λιώσιμο στο γήπεδο.:(

lef
04-06-11, 19:17
πηγαινα παλιοτερα στον καλαμάρα αλα εχω σταματησει... ειναι και κοντα στο σπιτι μου..:thumbup:



αστα Λευτερη.. το θεμα ειναι οτι νιωθω σαν να εθίστηκα στο fast food και τωρα γυρεύω παλι βρομια.. και καθομαι και σκεφτομαι τι Μ@λ@κ@ς ειμαι που παρατησα διατροφες και τα λοιπα... τωρα φτου και απο την αρχη. ραδίκια με κοτόπουλο και λιώσιμο στο γήπεδο.:(

χαχααχα
εγω ρε φιλε ξενερωνω ακομα πιο πολυ που βγαινω τωρα και πρεπει να κρατηθω και να μην αρχιζω και κατεβαζω τα ποτα σαν νερο:green:
σταγονα σταγονα το πινω τωρα για να πιω μονο ενα

gym
04-06-11, 19:25
πηγαινα παλιοτερα στον καλαμάρα αλα εχω σταματησει... ειναι και κοντα στο σπιτι μου..:thumbup:



αστα Λευτερη.. το θεμα ειναι οτι νιωθω σαν να εθίστηκα στο fast food και τωρα γυρεύω παλι βρομια.. και καθομαι και σκεφτομαι τι Μ@λ@κ@ς ειμαι που παρατησα διατροφες και τα λοιπα... τωρα φτου και απο την αρχη. ραδίκια με κοτόπουλο και λιώσιμο στο γήπεδο.:(

βασικα δεν εισαι και πολυ λιπωμενος ρε συ...θα θυμηθει το σωμα αμεσως και θα επανελθει...
και στο διατροφικο υπομονη τις δυο πρωτες εβδομαδες μεχρι να συνηθισεις παλι και να σου φυγει η σαβουρογευση...!ολα θα γινουν παλι βρεεεεε!!!!!

Tasos Green
04-06-11, 19:32
βασικα δεν εισαι και πολυ λιπωμενος ρε συ...θα θυμηθει το σωμα αμεσως και θα επανελθει...
και στο διατροφικο υπομονη τις δυο πρωτες εβδομαδες μεχρι να συνηθισεις παλι και να σου φυγει η σαβουρογευση...!ολα θα γινουν παλι βρεεεεε!!!!!

τωρα εχω χασει κιολας... οταν ξεκινισα ειχα μια μπακα που στεκοταν και μπυρα πανω της!:green:

απο το στομα σου και στου θεου το αυτι... γιατι το ψυχολογικο ειναι το προβλημα μου τωρα, πηγα να φτιαξω προινο ριχνω την βρομη και κατευθιαν σκεφτικα "πω παλι ροκανιδια θα φαω τι καλα να ειχα μια ζαμπον κασερι!" αλα δεν εχει βλακειες τωρα εχω πεσει με τα μουτρα στην διαιτα..

gym
04-06-11, 19:34
τωρα εχω χασει κιολας... οταν ξεκινισα ειχα μια μπακα που στεκοταν και μπυρα πανω της!:green:

απο το στομα σου και στου θεου το αυτι... γιατι το ψυχολογικο ειναι το προβλημα μου τωρα, πηγα να φτιαξω προινο ριχνω την βρομη και κατευθιαν σκεφτικα "πω παλι ροκανιδια θα φαω τι καλα να ειχα μια ζαμπον κασερι!" αλα δεν εχει βλακειες τωρα εχω πεσει με τα μουτρα στην διαιτα..

ετσι ειναι...ολα στο μυαλο πραγματικα...αντε αντε παμε φετες!
δεν υπαρχει περιπτωση να δυσκολευτεις ρε...εχεις υποδομη...ολα κομπλεεεε!!!

-beba-
04-06-11, 19:52
Θηρίο είσαι.:clap::clap::clap::clap::clap:
Μπράβο σου.:bowdown::bowdown::bowdown::bowdown:

Tasos Green
04-06-11, 20:31
Θηρίο είσαι.:clap::clap::clap::clap::clap:
Μπράβο σου.:bowdown::bowdown::bowdown::bowdown:

you make my day!:bowdown:

Αντωνης
06-06-11, 19:19
Μην μασας ρε Τασαρα,σε κανα 1-1,5 μηνα θα χεις ξανακαθαρισει:thumbup::thumbup:

Dreiko
06-06-11, 19:24
τασο δεν εχεις αναγκη εσυ......;):thumbup::thumbup::thumbup:
θα ερθεις στα ισια σου.....(αν και σε αυτες τις φωτο παλι πενα εισαι....:clap::clap::clap:)

sogoku
06-06-11, 20:37
Μας αρεσεις και ετσι.Που τις βλεπεις τις κοιλιες ρε φιλε?Ενταξει αν χασεςι 5 κιλακια θα δειξεις ακομα καλυτερος αλλα παλι εισαι τουμπανο.

ihor
06-06-11, 21:00
φιλε πεζει να ποσταρεις την διατροφη σου η να μου την στειλεις πμ?.(για περιοδο ογκου μιλαω)
και επισης για 6 πακ τι ασκησεις/διατροφη κανεις?ty

T0ny
06-06-11, 21:04
Μας αρεσεις και ετσι.Που τις βλεπεις τις κοιλιες ρε φιλε?Ενταξει αν χασεςι 5 κιλακια θα δειξεις ακομα καλυτερος αλλα παλι εισαι τουμπανο.

συμφωνώ!!!Μιά χαρά είσαι ρε για 3 μήνες εκτός!!!θα επανέλθεις άνετα.

beefmeup
06-06-11, 21:19
τασο μαν,ατομα σαν εσενα δεν τα φοβαμαι οσον αφορα την επαναφορα,αν κρινω απο τις φωτο του παρελθοντος κ απο το οτι εισαι κ συν-μεταλας.:green:
αν κ εδω που τα λεμε δεν εχεις κ πολυ δουλεια να κανεις,γιατι οι βασεις υπαρχουν..:thumbup:

marvin
06-06-11, 22:45
Μια χαρα σε βρισκω,ειναι πολυ βασικο που το ''εχεις'' απο πριν.Το σωμα παντα θυμαται!!!!!Συνεχισε δυναμικα!!!!:turtle::turtle:

Tasos Green
07-06-11, 18:54
να στε καλα! μερα με την μερα επανέρχομαι σε θεμα φυσικης καταστασης και δυναμης... γνωριζω περι μνημης του σωματος απλα θελω να κλαφτω λιγο γιατι θα μου ληψη η βρωμια..:green:


Μην μασας ρε Τασαρα,σε κανα 1-1,5 μηνα θα χεις ξανακαθαρισει:thumbup::thumbup:

να σαι καλα Αντωνη!


τασο δεν εχεις αναγκη εσυ......;):thumbup::thumbup::thumbup:
θα ερθεις στα ισια σου.....(αν και σε αυτες τις φωτο παλι πενα εισαι....:clap::clap::clap:)
:thumbup:
ρε συ στις φωτο ειμαι καλυτερα απο αρχικα.. στην αρχη δεν φενοταν ουτε για δείγμα κοιλιακος και η μ@λ@κια ειναι οτι βαζω περισοτερο λιπος πισο στην πλατη στους ραχιαίους και απο εκει φευγει ποιο δυσκολα σε μενα απο οτι στην κοιλια...


Μας αρεσεις και ετσι.Που τις βλεπεις τις κοιλιες ρε φιλε?Ενταξει αν χασεςι 5 κιλακια θα δειξεις ακομα καλυτερος αλλα παλι εισαι τουμπανο.
να σαι καλα:thumbup:... κοιτα στις φωτο ειμαι μετα την προπονηση που πηγα προι νηστικός, και παλι βλεπεις οτι κοιλιακός δεν φαινετε ουτε για δείγμα... και επειδη οσο ασχολουμε δεν ειχα φτασει τοσο πολυ σε θολωμα στην κοιλια τωρα μου κακοφαινετε..
αμα χασω 5 κιλα θα αυτοκτονισω!:green: γινετε να χασω αλα 2 αλα να ειναι ΜΟΝΟ λιπος? πρωτη φορα έγινα 87 κιλα


φιλε πεζει να ποσταρεις την διατροφη σου η να μου την στειλεις πμ?.(για περιοδο ογκου μιλαω)
και επισης για 6 πακ τι ασκησεις/διατροφη κανεις?ty

αμα μιλας για την συγκεκριμενη περιπτωση η διατροφη ογκου ηταν τα fast food!:green: δεν κανω ποτε κατι συγκεκριμένο στην διατροφη ογκου απλα προσπαθω τα γευματα μου να ειναι μικρα και πολλα για να αφομιωνοντε καλυτερα και κοιταω να τρωω μονο υδατανθρακες χαμηλου γλυκαιμικου δείκτη κατα την διαρκεια της μερας με τα αναλογα ποσοτο πρωτεΐνης...
τωρα στην γραμωση μειωνω τους υδατανθρακες και προσπαθω να καταναλωνω αρκετη πρωτεινη +αρκετη αεροβια καθημερινα.


τασο μαν,ατομα σαν εσενα δεν τα φοβαμαι οσον αφορα την επαναφορα,αν κρινω απο τις φωτο του παρελθοντος κ απο το οτι εισαι κ συν-μεταλας.:green:
αν κ εδω που τα λεμε δεν εχεις κ πολυ δουλεια να κανεις,γιατι οι βασεις υπαρχουν..:thumbup:

να σαι καλα Διονύση! :thumbup: σιγα σιγα επανερχομαι απλα ειναι χαζομαρα μου να δημιουργώ αυτον τον φαύλο κυκλο οσο αφορα το χάσιμο λίπους και αύξηση των κιλών μετα.. ειναι σαν να κανεις 2 βηματα πισω και ενα μπροστά... (Αν και το επέβαλαν οι καταστάσεις το off , ξεκίνησα τις προπονήσεις ξενερωμένος γιαυτο τον λογο)


Μια χαρα σε βρισκω,ειναι πολυ βασικο που το ''εχεις'' απο πριν.Το σωμα παντα θυμαται!!!!!Συνεχισε δυναμικα!!!!:turtle::turtle:

να σαι καλα marvin! :welcome:

t.s.t
07-06-11, 22:59
Στης φωτο της γραμμωσεις γ....τος πολυ καλος:thumbup:

-Nikolakis-
08-06-11, 15:00
Αδερφε συμμεταλλε τα σπας!Απο τα πιο ωραια κορμια που εχω δει!!Οσο για την επαναφορα που λες,μη φοβασαι τιποτα...Ουτως η αλλως δεν θελεις να χασεις και πολυ λιπος για να στεγνωσει το στομαχι..Κeep pumping!:weights:

Tasos Green
08-06-11, 17:25
Στης φωτο της γραμμωσεις γ....τος πολυ καλος:thumbup:


Αδερφε συμμεταλλε τα σπας!Απο τα πιο ωραια κορμια που εχω δει!!Οσο για την επαναφορα που λες,μη φοβασαι τιποτα...Ουτως η αλλως δεν θελεις να χασεις και πολυ λιπος για να στεγνωσει το στομαχι..Κeep pumping!:weights:

:thumbup::toast:

Tasos Green
04-07-11, 20:46
all time classics GYM.

giannis64
10-07-11, 16:55
σταθερη αξια και ανοδικη πορεια τασο. μπραβο..:clap:

exkaliber
10-07-11, 17:00
:thumbup::thumbup::thumbup::thumbup::thumbup:

θελω κι εγω:(

Tasos Green
10-07-11, 17:13
σταθερη αξια και ανοδικη πορεια τασο. μπραβο..:clap:

σε ευχαριστω γιαννη... ανοδικη πορια δεν θα το ελεγα.. 1 κιλο εχω παρει μονο απο περσυ.. αλα τωρα που τελειωσα με το φοιτιτιλικη θα αφοσιωθώ περισοτερο για να εχω πραγματικη ανοδικη πορια!:thumbup:


:thumbup::thumbup::thumbup::thumbup::thumbup:

θελω κι εγω:(

να μοχθησεις για να εχεις...:P

Tasos Green
17-07-11, 17:26
πιστευω έστρωσα καπως απο το off που κλαψουριζα για το λιπος....:green:
εχω χαση συνολικα 3 κιλα χωρις να νιώσω οτι εχασα μαζα... βεβαια θελω ακομα πολυ δουλεια για να φτασω τα 90 κιλα και απο δω και περα το εχω βαλει στοχο. τωρα ειμαι 84, προχωροντας προς τον αυγουστο θα αυξήσω θερμιδες με 4 γευματα υδατάνθρακα αντι για 3.. (καπως ετσι το εχω στο μυαλο μου...) οποιαδήποτε συμβουλή δεκτή...

Spyrous
17-07-11, 17:37
Aρχιζεις και ξεφευγεις δασκαλε!!!:clap::clap::clap::clap:

Tasos Green
17-07-11, 17:54
Aρχιζεις και ξεφευγεις δασκαλε!!!:clap::clap::clap::clap:

σπυρο δασκαλος δεν ειμαι σε καμια περιπτωση.. δασκαλοι μονο οι βετερανοι ειναι που εχουν μια Α εμπειρια... ;) εγω , εσυ και ολοι μας εχουμε ενα κοινο παρονομαστη.. την διαπλαση... και απλα ειμαστε αλληλοβοηθούμενοι...;)

ευχαριστω ρε..

Spyrous
17-07-11, 17:59
Το "δασκαλε" πηγαινε επειδη με εχεις βοη8ισει σε καποια πραγματα τα οποια ηταν κα8οριστηκα για μενα.;)

-Nikolakis-
17-07-11, 20:49
πιστευω έστρωσα καπως απο το off που κλαψουριζα για το λιπος....:green:
εχω χαση συνολικα 3 κιλα χωρις να νιώσω οτι εχασα μαζα... βεβαια θελω ακομα πολυ δουλεια για να φτασω τα 90 κιλα και απο δω και περα το εχω βαλει στοχο. τωρα ειμαι 84, προχωροντας προς τον αυγουστο θα αυξήσω θερμιδες με 4 γευματα υδατάνθρακα αντι για 3.. (καπως ετσι το εχω στο μυαλο μου...) οποιαδήποτε συμβουλή δεκτή...

Αδερφε εισαι μπομπα!!Προτυπο για ολους!!Εχεις μαζα,κοψιμο,ωραιο μπαλαρισμα..Δεν εχω λογια!!!Κeep pumping!!Μακαρι να φτασω τα μισα σου καποια στιγμη στο μελλον!!:clap::clap:

Tasos Green
17-07-11, 20:59
Αδερφε εισαι μπομπα!!Προτυπο για ολους!!Εχεις μαζα,κοψιμο,ωραιο μπαλαρισμα..Δεν εχω λογια!!!Κeep pumping!!Μακαρι να φτασω τα μισα σου καποια στιγμη στο μελλον!!:clap::clap:

σιγα ρε συ 84 κιλα ειμαι δεν ειμαι και κανενα ντερεκι! το θεμα ειναι οτι εγω ειμαι στασιμος στα κιλα εδω και δυο χρονια... αυτο δεν ειναι bodybuilding ειναι συντήρηση... θελω επιτελους να ξεκολησω απο τα 85κιλα... 90+ πρεπει να φτασω για να γινω ανθρωπος!:green:

ευχαριστω παντος.. :)

Dreiko
17-07-11, 22:47
τασο μια συμβουλη απο μενα......


μην βαζεις αλλες φωτο γιατι κομπλαρουμε....:P:turtle::green:

Tasos Green
17-07-11, 22:51
τασο μια συμβουλη απο μενα......


μην βαζεις αλλες φωτο γιατι κομπλαρουμε....:P:turtle::green:

ασε τα κομπλεξ και δωσε καμια συμβουλη να ξεφυγω απο αυτο το κολοταβανο των 85 κιλων! :green:

λες και μου κανει πλακα ο θεος... μονο με σαβουρα ξεφυγα στα 87.. μολις το ριχνω σε αυστηρη διατροφη καθαρη και ποιοτικη φτανω μεχρι 85 και στοπ.

Eddie
17-07-11, 22:54
ασε τα κομπλεξ και δωσε καμια συμβουλη να ξεφυγω απο αυτο το κολοταβανο των 85 κιλων! :green:

λες και μου κανει πλακα ο θεος... μονο με σαβουρα ξεφυγα στα 87.. μολις το ριχνω σε αυστηρη διατροφη καθαρη και ποιοτικη φτανω μεχρι 85 και στοπ.

Μα καλα ρε..τι παιδια ειστε σεις??Δε μπορειτε να βαλετε κιλα??Αν δε βαζεις κιλα,μια ειναι η εξηγηση..δε τρως οσο πρεπει (εκτος κι αν υπαρχει κανενα ορμονικο προβλημα πχ).

Οι φωτο μετρησαν..πολυ καλος αδερφε,φαινεσαι για πολυ παραπανω!

Tasos Green
17-07-11, 22:57
Μα καλα ρε..τι παιδια ειστε σεις??Δε μπορειτε να βαλετε κιλα??Αν δε βαζεις κιλα,μια ειναι η εξηγηση..δε τρως οσο πρεπει (εκτος κι αν υπαρχει κανενα ορμονικο προβλημα πχ).

Οι φωτο μετρησαν..πολυ καλος αδερφε,φαινεσαι για πολυ παραπανω!

ρε συ τρωω γυρω στις 3000 θερμιδες σε περιοδο ογκου... μπορει και παραπανω.. σοβαρα μιλαω ανεβαινω μεχρι τα 85 και τελος... τι στο διαλο γινετε δεν εχω καταλαβει... εχω κοφτη στα 85?

Dreiko
17-07-11, 22:59
ασε τα κομπλεξ και δωσε καμια συμβουλη να ξεφυγω απο αυτο το κολοταβανο των 85 κιλων! :green:

λες και μου κανει πλακα ο θεος... μονο με σαβουρα ξεφυγα στα 87.. μολις το ριχνω σε αυστηρη διατροφη καθαρη και ποιοτικη φτανω μεχρι 85 και στοπ.

ασε εγω τι να πω....που τρωω μαρουλι(μεσα στο burger) και παχαινω αμεσως....:(:P:green:

Eddie
17-07-11, 23:01
ρε συ τρωω γυρω στις 3000 θερμιδες σε περιοδο ογκου... μπορει και παραπανω.. σοβαρα μιλαω ανεβαινω μεχρι τα 85 και τελος... τι στο διαλο γινετε δεν εχω καταλαβει... εχω κοφτη στα 85?

Εχεις δοκιμασει να φας 4000?Εχεις δοκιμασει 5000?Δε μπορω να καταλαβω ρε..δε σας αρεσει να τρωτε? :green:

Αν εισαι κοτα ( :P) και δε μπορεις να φας καθαρα φαγητα,βαλε σαβουρα απο λιπαρα και οχι υδατ..εγω αυτο θα εκανα,δλδ κρατα τους υδατ στην ποιοτητα,ρυζι πατατα βρωμη ψωμια ολικης και βαλε πολυ μοσχαρι,βαλε αρνι,χοιρινο,πολλα αυγα,γαλακτοκομικα κλπ κλπ..το μονο ευκολο ειναι ρε να βαλεις κιλα,γιατι πανικοβαλεσαι? :green:

Για ρωτα και μενα τι τραβαω για να χασω.. ;)

Tasos Green
17-07-11, 23:07
Εχεις δοκιμασει να φας 4000?Εχεις δοκιμασει 5000?Δε μπορω να καταλαβω ρε..δε σας αρεσει να τρωτε? :green:

Αν εισαι κοτα ( :P) και δε μπορεις να φας καθαρα φαγητα,βαλε σαβουρα απο λιπαρα και οχι υδατ..εγω αυτο θα εκανα,δλδ κρατα τους υδατ στην ποιοτητα,ρυζι πατατα βρωμη ψωμια ολικης και βαλε πολυ μοσχαρι,βαλε αρνι,χοιρινο,πολλα αυγα,γαλακτοκομικα κλπ κλπ..το μονο ευκολο ειναι ρε να βαλεις κιλα,γιατι πανικοβαλεσαι? :green:

Για ρωτα και μενα τι τραβαω για να χασω.. ;)

χαχαχχα :P

μονο ποιοτητα bro.. δεν το ξαναριχνω στην σαβουρα... ελιωσα να τρεχω σαν τον μαλ#κα μεχρι τωρα..

εχεις δικιο πρεπει να αυξησω μαλλον και αλο θερμίδες... στο τελος το φαει θα μου βγει απο την μύτη.. θα ζω για να τρωω! :green:

Madd_Chadd
17-07-11, 23:12
Ωραιος Τασο και ισ ανωτερα!!!!:thumbup:
Εχεις καθαρη πλατη απο οτι ειδα και με λεπτομερειες.;)

Giannistzn
17-07-11, 23:13
Πολυ δυνατος Τασο. Ασε τα κομπλεξικα, ποτε δεν αρεσουμε στον εαυτο μας οτι και αν κανουμε :green:

Καλο φαΐ απο σεπτεμβρη λοιπον :toast:

Tasos Green
17-07-11, 23:22
Ωραιος Τασο και ισ ανωτερα!!!!:thumbup:
Εχεις καθαρη πλατη απο οτι ειδα και με λεπτομερειες.;)

αμην!! :green: thanks re:thumbup:


Πολυ δυνατος Τασο. Ασε τα κομπλεξικα, ποτε δεν αρεσουμε στον εαυτο μας οτι και αν κανουμε :green:

Καλο φαΐ απο σεπτεμβρη λοιπον :toast:

ναι ρε μην με ακους απλα ειμαι κλαψαρης... :green:
απο αυγουστο αρχιζω το καταβροχθισμα... απλα πρεπει να σπασω σωστα τις παραπανω θερμιδες ωστε να μην βαζω πολυ λιπος... γιατι ειτε σαβουρα φας ειτε ποιοτητα απο την στιγμη που θα υπαρχει πλεονασμα το λιπος θα μπει.

Giannistzn
17-07-11, 23:24
αμην!! :green: thanks re:thumbup:



ναι ρε μην με ακους απλα ειμαι κλαψαρης... :green:
απο αυγουστο αρχιζω το καταβροχθισμα... απλα πρεπει να σπασω σωστα τις παραπανω θερμιδες ωστε να μην βαζω πολυ λιπος... γιατι ειτε σαβουρα φας ειτε ποιοτητα απο την στιγμη που θα υπαρχει πλεονασμα το λιπος θα μπει.

Σωστος. Βασικα απ'οτι εχω καταλαβει πλεον, το θεμα ειναι να μπαλαρεις σωστα τον υδ/κα. Τελικα μαλλον το βελτιστο ειναι να εχεις ψηλα πρωτεΐνη και λιπαρα, και υδ/κα ισα ισα για να σε καλυπτει ενεργειακα. Οπως και να εχει, καλα αποτελεσματα ;)

sofos
17-07-11, 23:25
ναι ρε μην με ακους απλα ειμαι κλαψαρης... :green:
απο αυγουστο αρχιζω το καταβροχθισμα... απλα πρεπει να σπασω σωστα τις παραπανω θερμιδες ωστε να μην βαζω πολυ λιπος... γιατι ειτε σαβουρα φας ειτε ποιοτητα απο την στιγμη που θα υπαρχει πλεονασμα το λιπος θα μπει.

αυτο μου το λεει κ ο κολλητος μου αλλα δε νομιζω να ναι ετσι,σκεψου να κανεις bulk με γυρους κ αλλα λιπαρα φαγητα και σκεψου να το κανεις με μπολικα ψαρια-ρυζια-κοτοπουλα-βρωμη κλπ και στις 2 περιπτωσεις θα ξεπερνας τις θερμιδες αλλα στη 1η θα χεις +300-400γρ λιπους...(ενα παραδειγμα εδωσα) ενω στη 2η τα μισα κ λιγα λεω

Tasos Green
17-07-11, 23:29
αυτο μου το λεει κ ο κολλητος μου αλλα δε νομιζω να ναι ετσι,σκεψου να κανεις bulk με γυρους κ αλλα λιπαρα φαγητα και σκεψου να το κανεις με μπολικα ψαρια-ρυζια-κοτοπουλα-βρωμη κλπ και στις 2 περιπτωσεις θα ξεπερνας τις θερμιδες αλλα στη 1η θα χεις +300-400γρ λιπους...(ενα παραδειγμα εδωσα) ενω στη 2η τα μισα κ λιγα λεω

ρε τρελε για το πλεονασμα λεω.. εννοειτε οτι δεν ειναι ιδιο πραγμα η διατροφη με την σαβουρα..
ηθελα να πω οτι ακομα και με διατροφη καθαρη παλι μπαινει λιποσ..

sofos
17-07-11, 23:32
ρε τρελε για το πλεονασμα λεω.. εννοειτε οτι δεν ειναι ιδιο πραγμα η διατροφη με την σαβουρα..

α οκ τοτε καταλαβα :P:P γιατι ενα τερατακι αλλα λεει κ φοβαμαι μη σας κολλησει :green::P:P

GREEK POWER
18-07-11, 09:27
Πολυ ωραιος μπραβο :thumbup:Σε αψογο σημειο εχεις φερει το σωμα απο πλευρας λιπους οποτε τα καθαρα κιλα θα το κανουν ΤΟΥΜΠΑΝΟ :shock:

thanasis76
18-07-11, 10:32
μπραβο φιλε, πολυ καλος και με αρκετο ογκο...
τωρα αν θελεις κι αλλα κιλα αφου το ξερεις, ΦΑΓΗΤΟ ( καθαρο )
ξεκινα να ανεβαζεις ανα μηνα 300-400 θερμιδες απο οτι τρως τωρα και δεν υπαρχει περιπτωση να μην ανεβεις στα κιλα... :weights::weights:

dionisos
18-07-11, 11:08
Πολύ καλός Τάσο συνέχισε να βελτιώνεσαι! :thumbup::thumbup:
Λίγη σαβούρα για να σπάσεις το φράγμα των 85 κιλών χρειάζεται πιστεύω!

Tasos Green
18-07-11, 14:34
Πολυ ωραιος μπραβο :thumbup:Σε αψογο σημειο εχεις φερει το σωμα απο πλευρας λιπους οποτε τα καθαρα κιλα θα το κανουν ΤΟΥΜΠΑΝΟ :shock:

thanks Greek... :toast:


μπραβο φιλε, πολυ καλος και με αρκετο ογκο...
τωρα αν θελεις κι αλλα κιλα αφου το ξερεις, ΦΑΓΗΤΟ ( καθαρο )
ξεκινα να ανεβαζεις ανα μηνα 300-400 θερμιδες απο οτι τρως τωρα και δεν υπαρχει περιπτωση να μην ανεβεις στα κιλα... :weights::weights:

και παραπανω απο 400 μη σου πω θα αυξησω...;) σε ευχαριστω...:thumbup:


Πολύ καλός Τάσο συνέχισε να βελτιώνεσαι! :thumbup::thumbup:

Λίγη σαβούρα για να σπάσεις το φράγμα των 85 κιλών χρειάζεται πιστεύω!

ευχαριστω πολυ ρε!!:toast:

μετα απο τοσο τρέξιμο, λιποδιαλυτες, κοιλιακους και διαιτα βλεπω σαβουρα και ριχνω καντήλια! :green:
εχεις ενα point σε αυτο που λες και εγω το σκεφτηκα να πω την αληθεια αλλα θελω να ειμαι ποιοτικος ακομα και στον ογκο... ουτος η αλλος δεν βιάζομαι ερασιτέχνης ειμαι... ;)

Αντωνης
18-07-11, 14:43
Ωραιος Τασο!Ειδα και κατι προηγουμενες φωτο σου που δεν ειχα ξαναδει που ησουν κομμενος και επαθα πλακα!!Εγω στην θεση σου θα εμενα στα 85 και θα εκανα κατι σε μορφη recomp;)

Τι υψος εχεις αληθεια?

RAMBO
18-07-11, 14:46
πολυ καλος Τασο συνχαρηρια για την προσπαθεια πολυ καλη βελτιωση:clap:

Tasos Green
18-07-11, 14:53
Ωραιος Τασο!Ειδα και κατι προηγουμενες φωτο σου που δεν ειχα ξαναδει που ησουν κομμενος και επαθα πλακα!!Εγω στην θεση σου θα εμενα στα 85 και θα εκανα κατι σε μορφη recomp;)

Τι υψος εχεις αληθεια?

1.85 ειμαι ρε.. θελω να αυξησω λιγο ακομα δεν εχω τρελες βλέψεις για το μελλον αντε να φτασω μεχρι 100 :green::green:

πλακα κανω... ας φτασω με το καλο στα 90 και μετα βλεπουμε..;)

σε ευχαριστω Αντωναρε.... το προηγουμενο καλοκαιρι ημουν 83 στην γραμμωση φετος το πηγα στα 84... βεβαια μπορω να το τραβήξω και αλο αλα δεν λεει... θα κλαίω μυς μετα..

GREEK POWER
18-07-11, 14:55
Mα καλα ρε στο αβαταρ ποσα κιλα εισαι ? :P:green:

Tasos Green
18-07-11, 14:56
πολυ καλος Τασο συνχαρηρια για την προσπαθεια πολυ καλη βελτιωση:clap:

σε ευχαριστω ρε!:toast:


Mα καλα ρε στο αβαταρ ποσα κιλα εισαι ? :P:green:

στο αβαταρ ειναι ο ξάδερφος μου ο centopani... μοιάζουμε πολυ γιαυτο μας μπέρδεψες!

TEFAAtzis
18-07-11, 15:12
ωραιος ρε καλη βελτιωση:thumbup:

Tasos Green
18-07-11, 15:24
ωραιος ρε καλη βελτιωση:thumbup:

σε ευχαριστώ Δημητρη!:toast::toast:

Tasos Green
27-07-11, 17:13
και μερικες αναμνηστικές γιατι απο αυριο μπαίνω ογκο....:green:

sofos
27-07-11, 17:14
και μερικες αναμνηστικές γιατι απο αυριο μπαίνω ογκο....:green:

ωραιος ρε φιλε κομματια οπως και περσυ το καλοκαιρι :green: ωραια πλατη κ στηθος :clap::thumbup:

Tasos Green
27-07-11, 17:18
ωραιος ρε φιλε κομματια οπως και περσυ το καλοκαιρι :green: ωραια πλατη κ στηθος :clap::thumbup:

γιαυτο τις λεω αναμνηστικές γιατι αμα δεν ανεβω 90+ κιλα δεν προκειτε να ξανα ανεβασω φωτο... αμα το κανω να φαω Ban!! δεσμεύομαι..:green:

sofos
27-07-11, 17:19
γιαυτο τις λεω αναμνηστικές γιατι αμα δεν ανεβω 90+ κιλα δεν προκειτε να ξανα ανεβασω φωτο... αμα το κανω να φαω Ban!! δεσμεύομαι..:green:

γιατι ρε συ τι εννοεις οτι θα θολωσεις πολυ κ ετσι στα 90+?

GREEK POWER
27-07-11, 17:22
Ωραια το εθεσες ....(αναμνηστικες) Παντος εισαι σε αψογο σημειο και σου ευχομαι το επομενο καλοκαιρι να εισαι ετσι με 3-4-5 κιλα επιπλεον :thumbup:

Tasos Green
27-07-11, 17:25
γιατι ρε συ τι εννοεις οτι θα θολωσεις πολυ κ ετσι στα 90+?

οχι εννοω οτι αμα δεν ανεβω στα κιλα που θελω δεν προκειτε να ξανα ανεβασω φωτο .. οποτε αυτες θα εχετε να βλεπετε να με θυμαστε.. :green:


Ωραια το εθεσες ....(αναμνηστικες) Παντος εισαι σε αψογο σημειο και σου ευχομαι το επομενο καλοκαιρι να εισαι ετσι με 3-4-5 κιλα επιπλεον :thumbup:

μονο 5 δωσε κατι παραπανω.. τσιγκουνιες κανουμε..?

d3m
27-07-11, 17:29
Πολυ καλος ειδικα με τις προιγουμενες φωτο που σαβουριαζες οπως ειχες πει.
Αμα ξυρισεις και λιγο τις τριχες θα φενεσαι ακομα καλυτερα ειδικα στα κοιλιακα σου:green:
Επιασε τοπο η διατροφη και η αεροβια.:)

GREEK POWER
27-07-11, 17:32
οχι εννοω οτι αμα δεν ανεβω στα κιλα που θελω δεν προκειτε να ξανα ανεβασω φωτο .. οποτε αυτες θα εχετε να βλεπετε να με θυμαστε.. :green:



μονο 5 δωσε κατι παραπανω.. τσιγκουνιες κανουμε..?

Καθαρα ενοουσα τελικα γραμωμενα !!! Ποσα εισαι τωρα ?:unsure: Ειπαμε να σε δουμε συντομα οχι και ετσι.:green:

Tasos Green
27-07-11, 17:37
Πολυ καλος ειδικα με τις προιγουμενες φωτο που σαβουριαζες οπως ειχες πει.
Αμα ξυρισεις και λιγο τις τριχες θα φενεσαι ακομα καλυτερα ειδικα στα κοιλιακα σου:green:
Επιασε τοπο η διατροφη και η αεροβια.:)

δεν ξυριζομαι ετσι το νιωθω εγω hardcorila! :green: ευχαριστω παλικαρε....


Καθαρα ενοουσα τελικα γραμωμενα !!! Ποσα εισαι τωρα ?:unsure: Ειπαμε να σε δουμε συντομα οχι και ετσι.:green:

εβαλα σε 10 μερες 30 γρ.. :green: αρα ειμαι 84,30 Kg:green: και εγω για γραμμωμενα σου μιλαω την δίνεις που την δίνεις την ευχη πες εκει μια δεκαρια! και αμα δω οτι δεν μου αρεσει το ρίχνω παλι στην διαιτα...

sofos
27-07-11, 17:41
δεν ξυριζομαι ετσι το νιωθω εγω hardcorila! :green: ευχαριστω παλικαρε....


greek lover εισαι :green:

GREEK POWER
27-07-11, 17:49
greek lover εισαι :green:

Μη μπερδευεις τις λεξεις greek ειμαι εγω εσεις δεν ξερω.:P Παντος της ιδιες ανασφαλιες εχουμε σχετικα με τον ογκο και το λιπομα, και γω περσι πηρα 7 κιλα και τρομαξα και σταματησα , αλλα αν δε λιποσεις δεν (μεγαλωνεις)

SilverMan
27-07-11, 19:28
Πολυ καλος ρε τσακαλε...αντε καλη αρχη και μην το λυπηθεις!δωσε να καταλαβει!ογκος ftw!Eξαλλου εχεις την εναλλακτικη,αν δεν γουσταρεις αραζεις παλι στα κιλα σου και δεν τρεχει τιποτα!αντε και του χρονου το καλοκαιρι τεραστιος:turtle:!

MusclesOfShadow
27-07-11, 19:54
και μερικες αναμνηστικές γιατι απο αυριο μπαίνω ογκο....:green:

Tασουλη δωσε εμφαση σε ολο το σωμα, αλλα πιο πολυ τρικεφαλους;)

dionisos
27-07-11, 20:00
Ωραίος Τάσο φαίνεται η δουλειά που έχεις κάνει! Καλή συνέχεια στους στόχους σου! :thumbup:

savage
27-07-11, 20:10
και μερικες αναμνηστικές γιατι απο αυριο μπαίνω ογκο....:green:

Αυτη η διπλη δικεφαλων πλατης καποιον μου θυμιζει...:turtle:
Νομιζω οτι ειναι η καλυτερη ποζα σου κατα πασα πιθανοτητα.:clap:
Ειναι παρα πολυ καλη η πυκνοτητα της πλατης σου.:thumbup:
Σπανια βλεπω καποιον που να ανεβαζει φωτο να εχει κατι πραγματικα πολυ πολυ καλο να δειξει,αλλα εδω εχουμε ενα πολυ καλο συνολο με μια εντυπωσιακη πλατη.:clap:
Θεωρω πως αν επαιρνες τον εαυτο σου λιγο πιο σοβαρα,θα ειχες τρομερα αποτελεσματα.:thumbup:
Απλα ειτε δεν εχεις καταλαβει ακομα πληρως τις δυνατοτητες σου,ειτε τις εχεις οντως καταλαβει και ξεροντας ποσο καλος εισαι δεν πιεζεσαι αρκετα αφου ξερεις οτι ακομα κι αν εισαι πιο χαλαρος στη διατροφη η αν μεινεις κι εκτος προπονησεων 1-2 μηνες,παλι θα εισαι σε καλη κατασταση και ανα πασα στιγμη θα πιασεις φορμα.
Νομιζω οτι μπορεις να γινεις ακομα καλυτερος οπως ειπα,απλα δεν ξερω αν οι συνθηκες (οικονομικες ,φοιτητικες,κοινωνικες υποχρεωσεις) ειναι τετοιες που να σου το επιτρεπουν.
Απο μενα παντως κερδιζεις ενα μπραβο για το ως τωρα αποτελεσμα.

Tasos Green
27-07-11, 20:45
Αυτη η διπλη δικεφαλων πλατης καποιον μου θυμιζει...:turtle:
Νομιζω οτι ειναι η καλυτερη ποζα σου κατα πασα πιθανοτητα.:clap:
Ειναι παρα πολυ καλη η πυκνοτητα της πλατης σου.:thumbup:
Σπανια βλεπω καποιον που να ανεβαζει φωτο να εχει κατι πραγματικα πολυ πολυ καλο να δειξει,αλλα εδω εχουμε ενα πολυ καλο συνολο με μια εντυπωσιακη πλατη.:clap:
Θεωρω πως αν επαιρνες τον εαυτο σου λιγο πιο σοβαρα,θα ειχες τρομερα αποτελεσματα.:thumbup:
Απλα ειτε δεν εχεις καταλαβει ακομα πληρως τις δυνατοτητες σου,ειτε τις εχεις οντως καταλαβει και ξεροντας ποσο καλος εισαι δεν πιεζεσαι αρκετα αφου ξερεις οτι ακομα κι αν εισαι πιο χαλαρος στη διατροφη η αν μεινεις κι εκτος προπονησεων 1-2 μηνες,παλι θα εισαι σε καλη κατασταση και ανα πασα στιγμη θα πιασεις φορμα.
Νομιζω οτι μπορεις να γινεις ακομα καλυτερος οπως ειπα,απλα δεν ξερω αν οι συνθηκες (οικονομικες ,φοιτητικες,κοινωνικες υποχρεωσεις) ειναι τετοιες που να σου το επιτρεπουν.
Απο μενα παντως κερδιζεις ενα μπραβο για το ως τωρα αποτελεσμα.

σε ευχαριστω πολυ Savage!:toast: πραγματικα...

ειχα πολλες υποχρεώσεις και δεν ημουν σοβαρός οσον αφορα την διατροφή περισσότερο τον τελευταίο καιρο...
τωρα εχω ξεμπερδέψει με αρκετά πράγματα και θα αφοσιωθώ περισσότερο και πιο σοβαρά γιατι το νιωθω το Bodybuilding... ειναι ο τροπος ζωης μου εδω και αρκετα χρονια....
αλλα για να πω οτι κατι κανω χρειάζομαι κιλα και θα δωσω το 100% που μπορω για να ανεβασω πιο ψηλα τον πήχη.

τωρα απο ποζαρισμα δεν ξερω και πολλα βλεποντας και κανοντας..

χαιρομαι πραγματικα για το ποστ σου, ενα κινιτρο επιπλέον... σε ευχαριστω και παλι...:thumbup:

Tasos Green
27-07-11, 20:49
Πολυ καλος ρε τσακαλε...αντε καλη αρχη και μην το λυπηθεις!δωσε να καταλαβει!ογκος ftw!Eξαλλου εχεις την εναλλακτικη,αν δεν γουσταρεις αραζεις παλι στα κιλα σου και δεν τρεχει τιποτα!αντε και του χρονου το καλοκαιρι τεραστιος:turtle:!

:toast:


Tασουλη δωσε εμφαση σε ολο το σωμα, αλλα πιο πολυ τρικεφαλους;)

καμια μυική δεν θα αφησω παραπονεμένη...


Ωραίος Τάσο φαίνεται η δουλειά που έχεις κάνει! Καλή συνέχεια στους στόχους σου! :thumbup:

σε ευχαριστω πολυ ρε συ...:toast: να σε καλα....

Dreiko
27-07-11, 22:26
μπραβο ρε τασο,παρα πολυ καλος ....:clap::clap::clap:
ποσο υψος εχεις???φαινεσαι αρκετα ψηλος στις φωτο και δειχνεις πιο εντυπωσιακος....:thumbup:

Tasos Green
27-07-11, 22:29
μπραβο ρε τασο,παρα πολυ καλος ....:clap::clap::clap:
ποσο υψος εχεις???φαινεσαι αρκετα ψηλος στις φωτο και δειχνεις πιο εντυπωσιακος....:thumbup:

1,85 ειμαι bro... ;)

Dreiko
27-07-11, 22:35
1,85 ειμαι bro... ;)


πενα....καλο φαι σου ευχομαι τωρα που μπαινεις ογκο....:turtle::turtle::turtle:

No Cash
27-07-11, 22:38
ωραιος πολυ καλος!! :clap:

τα δικεφαλα ωραια κορυφωση εχουν...
η πλατη σου ειναι μακραν το καλυτερο σου σημειο νομιζω...

εγω ειμαι 1.83. 86 κιλα ... αλλα η πλατη σου μου φαινεται μεγαλυτερη απο τη δικη μου αρκετα...

ισως και λογω πυκνοτητας δε ξερω... απο πισω παρα πολυ καλος ομως

Tasos Green
27-07-11, 22:49
πενα....καλο φαι σου ευχομαι τωρα που μπαινεις ογκο....:turtle::turtle::turtle:

:rolf::rolf: εχω τον θειο dreiko να με ταιζει!:turtle:


ωραιος πολυ καλος!! :clap:

τα δικεφαλα ωραια κορυφωση εχουν...
η πλατη σου ειναι μακραν το καλυτερο σου σημειο νομιζω...

εγω ειμαι 1.83. 86 κιλα ... αλλα η πλατη σου μου φαινεται μεγαλυτερη απο τη δικη μου αρκετα...

ισως και λογω πυκνοτητας δε ξερω... απο πισω παρα πολυ καλος ομως

σε ευχαριστω πολυ Cash... :toast:

στα κιλα εισαι πολυ καλυτερα απο μενα και ελπιζω να περνεις και ευκολοτερα... :thumbup:
η πλατη μου αρχησε να ψήνετε καλα απο την πυγμαχία.. πιστεύω με βοήθησε πολυ αυτο το άθλημα στην πορια μου...

marvin
27-07-11, 23:28
:clap::clap:Ωραια πλατη!!!!!!Καλη συνεχεια περιμενουμε τις επομενες φωτο!!!!:turtle:

Eddie
27-07-11, 23:44
Ωραιος ο Τασσαρας!!!!!!!!!Καλη πλατη,πολυ καλη!Τα χερια θελουν λιγο ογκο νομιζω,απο κοιλια εισαι μαμησε τα..και το στηθος καλο επισης.

Μπραβο man :clap:

Tasos Green
27-07-11, 23:54
:clap::clap:Ωραια πλατη!!!!!!Καλη συνεχεια περιμενουμε τις επομενες φωτο!!!!:turtle:

:toast: ελπιζω μεχρι το αλο καλοκαιρι να ανεβουν (φωτο/κιλα) :green:


Ωραιος ο Τασσαρας!!!!!!!!!Καλη πλατη,πολυ καλη!Τα χερια θελουν λιγο ογκο νομιζω,απο κοιλια εισαι μαμησε τα..και το στηθος καλο επισης.

Μπραβο man :clap:

καλα νομιζεις! :green: :thumbup: και κατω πλατη πρεπει να δουλεψω περισσοτερο και να αυξησω και αλο την ενταση στις προπονησεις των ποδιων γιατι εκει περνω δυσκολοτερα αναλογικα με το πανω σωμα...:thumbup:

thanks bro!!!:toast:

Madd_Chadd
28-07-11, 00:06
Τασο πολυ ωραιος,εχεις αρμονικο πανω μερος και φαινεται οτι δουλευεις ολα τα σημεια εξισου σωστα!!:thumbup:;) (Λιγη παραπανω αναπτυξη στον τρικεφαλο η δικη μου γνωμη)

pan0z
28-07-11, 00:17
μπραβο ρε τασο.Πραγματικα απορω πως μπορεσες και εφερες το σωμα σου σε τετοια κατασταση μετα απο αποχη 2 μηνων και σαβουρα ολοι την ωρα πραγματικα εισαι respect σε αυτο το θεμα.Πολυ δυνατα σημεια η πλατη,στηθος,τραπεζια ισως στα χερια θα ηθελες λιγο παραπανω αλλα γενικα εισαι πολυ κομπλε.Αντε να δουμε εμεις ποτε θα γραμμωσουμε :P

No Cash
28-07-11, 02:02
:rolf::rolf: εχω τον θειο dreiko να με ταιζει!:turtle:



σε ευχαριστω πολυ Cash... :toast:

στα κιλα εισαι πολυ καλυτερα απο μενα και ελπιζω να περνεις και ευκολοτερα... :thumbup:
η πλατη μου αρχησε να ψήνετε καλα απο την πυγμαχία.. πιστεύω με βοήθησε πολυ αυτο το άθλημα στην πορια μου...

μπα οχι κι εγω ευκολα δεν παιρνω... αλαλ δε βαζω και λιπος ευκολα..

τρια χρονια μου πηρε να ανεβω ως εκει.. οσο καιρο κανω προπονηση δλδ...


τελος παντων ωραια τα πας ηδη σε καλη φαση εισαι:thumbup:

Tasos Green
28-07-11, 09:23
Τασο πολυ ωραιος,εχεις αρμονικο πανω μερος και φαινεται οτι δουλευεις ολα τα σημεια εξισου σωστα!!:thumbup:;) (Λιγη παραπανω αναπτυξη στον τρικεφαλο η δικη μου γνωμη)

+1 :thumbup: ευχαριστω ρε συ.. σιγα σιγα θα προσπαθησω να τα στρώσω ολα.. και να παρω και απο ογκο στα χερια!


μπραβο ρε τασο.Πραγματικα απορω πως μπορεσες και εφερες το σωμα σου σε τετοια κατασταση μετα απο αποχη 2 μηνων και σαβουρα ολοι την ωρα πραγματικα εισαι respect σε αυτο το θεμα.Πολυ δυνατα σημεια η πλατη,στηθος,τραπεζια ισως στα χερια θα ηθελες λιγο παραπανω αλλα γενικα εισαι πολυ κομπλε.Αντε να δουμε εμεις ποτε θα γραμμωσουμε :P

ευχαρισρτω πανο!! :toast::toast: 3 μηνες ετρωγα σαβουρα οχι 2 :green: κοιτα ασχολουμε αρκετα χρονια και ειχα παντα ενα σκαρι στα 79-80 κιλα με σχετικα λιγο λιπος... τον τελευτεο 1,5 χρονο καταφερα και ανεβηκα 85 κιλα και με την σαβουρα εφτασα και 87 αλα χαλια κιλα... πιστευω οτι βοηθαει και η μνημη του σωματος στην επαναφορα..;) +λιποδιαλυτη + Ηιιτ ... και στα χερια εχετε δικιο θελει και αλο ογκο αλα τα ρημαδιά φουσκώνουν δύσκολα...

τι να γραμμωσεις ρε τουμπανο εισαι παρε και αλο ογκο και μολις αποφασισεις καπιοια στιγμη να γραμμωσεις δεν ειναι τιποτα... γερα ποδια να εχεις να τρεχεις!:green::P


μπα οχι κι εγω ευκολα δεν παιρνω... αλαλ δε βαζω και λιπος ευκολα..

τρια χρονια μου πηρε να ανεβω ως εκει.. οσο καιρο κανω προπονηση δλδ...


τελος παντων ωραια τα πας ηδη σε καλη φαση εισαι:thumbup:

:toast::toast::thumbup:

Hellhammer
28-07-11, 16:01
Πολύ καλός!! Τρομεροί ώμοι - τραπέζιοι!! Θα συμφωνήσω με τους προλαλήσαντες για τα χέρια! Δεν ξέρω αν θα σε βοηθήσει η συμβουλή μου, αλλά σε μένα πιάνει! Δοκίμασε να μην τα πολυκουράζεις... κουράζονται αρκετα από την προπόνηση στήθους πλάτης! Κ αν τα έχεις μαζί με μεγάλες μυικές ομάδες βάλε τα σε ξεχωριστή μέρα μόνα τους ;)

jannous44
28-07-11, 16:10
οι ροκιες πιανουν τοπο:rocking::rocking::P

Hellhammer
28-07-11, 16:11
οι ροκιες πιανουν τοπο:rocking::rocking::P

Πάντα!!! Stay Metal ! :D

-Nikolakis-
28-07-11, 16:14
Με την ευχη μου bro!Να φτασεις τα 90 στο μισο χρονο απο αυτον που θα θεσεις στο σωμα σου!
Υ.Γ...Εγω θα ελεγα να μη δωσεις προτεραιοτητα στα χερια..Λιγο πολυ,αρπαζουν ο,τι και να κανεις...Ισορροπησε στο επακρον την πυκνοτητα στο στηθος και στην πλατη σου..Και μεγαλωσε τα ποδια σου(Αν θες,χωρισε προπονα τετρακεφαλων και μηριαιων)..Και δεν το λεω για να σε κρινω..απλα πλεον ζητας αυτο το κατι παραπανω..Η γνωμη μου λοιπον ειναι αυτη!:green::welcome:

Tasos Green
28-07-11, 16:19
Πολύ καλός!! Τρομεροί ώμοι - τραπέζιοι!! Θα συμφωνήσω με τους προλαλήσαντες για τα χέρια! Δεν ξέρω αν θα σε βοηθήσει η συμβουλή μου, αλλά σε μένα πιάνει! Δοκίμασε να μην τα πολυκουράζεις... κουράζονται αρκετα από την προπόνηση στήθους πλάτης! Κ αν τα έχεις μαζί με μεγάλες μυικές ομάδες βάλε τα σε ξεχωριστή μέρα μόνα τους ;)

:toast: Ι Know.. ;)


οι ροκιες πιανουν τοπο:rocking::rocking::P

εγω σου τα λεω αλλα δεν με ακους.. ασε το concetrate και ριχτω στο pump/metal!!! :green:

jannous44
28-07-11, 16:21
:toast: Ι Know.. ;)



εγω σου τα λεω αλλα δεν με ακους.. ασε το concetrate και ριχτω στο pump/metal!!! :green:

ρε 'συ σου ειπα εχω προβλημα δεν μπορω με ακουστικα να συγκεντρωθω καθολου στη προπονηση το εχω δοκιμασει κ επειδη πορονομε στη μουσικη χτυπιεμε μονος μου:rocking::rocking:(μην γελας...δεν ειναι αστειο) κ ετσι κανω deadlifts κ σκουατ ακουγοντας "μπορεις αποψε να βγεις με ολες τις τσουλες της γης..." ασε ασε τραγωδια...:banghead::banghead::banghead::banghead:

Tasos Green
28-07-11, 16:35
Με την ευχη μου bro!Να φτασεις τα 90 στο μισο χρονο απο αυτον που θα θεσεις στο σωμα σου!
Υ.Γ...Εγω θα ελεγα να μη δωσεις προτεραιοτητα στα χερια..Λιγο πολυ,αρπαζουν ο,τι και να κανεις...Ισορροπησε στο επακρον την πυκνοτητα στο στηθος και στην πλατη σου..Και μεγαλωσε τα ποδια σου(Αν θες,χωρισε προπονα τετρακεφαλων και μηριαιων)..Και δεν το λεω για να σε κρινω..απλα πλεον ζητας αυτο το κατι παραπανω..Η γνωμη μου λοιπον ειναι αυτη!:green::welcome:

να σε καλα νικολα! :toast:
το προγραμμα στο οποιο αντιδρα καλα το σωμα μου στο ογκο ειναι το προγραμμα 4 ημερων του κ. Τριανταφύλλου οποτε αυτο θα κανω με παραλαγες ασκησεων που με πιανουν καλυτερα. ;)

MusclesOfShadow
13-08-11, 10:59
Περιμενουμε φωτογραφικο υλικο!;)

traffic
19-08-11, 14:14
Μπράβο ρε Τάσο!respect!απίστευτη δομη!μπές όγκο να σε δούμε του χρόνου διπλό!!! :green: :green: :welcome:

Tasos Green
19-08-11, 14:35
Μπράβο ρε Τάσο!respect!απίστευτη δομη!μπές όγκο να σε δούμε του χρόνου διπλό!!! :green: :green: :welcome:


σε ευχαριστω ρε συ.... :toast: τωρα αν και εχω μπει στον ογκο εχω καθαρισει λιγο ακομα σε λιπος και ενεβηκα και 1,4 κιλα ζυγισμένος σε φαρμακείο.... (πολυ ζεστη εχει εδω βλεπεις καθημερηνη σαουνα ειναι η κυπρος:green:) τωρα αμα δεν ανεβω κιλα και ξανα ανεβασω φωτο δεσμεύομαι να μου ριξουν ΒΑΝ! :green::green:

Kazmaier
20-08-11, 10:38
:rolf::rolf: εχω τον θειο dreiko να με ταιζει!:turtle:



σε ευχαριστω πολυ Cash... :toast:

στα κιλα εισαι πολυ καλυτερα απο μενα και ελπιζω να περνεις και ευκολοτερα... :thumbup:
η πλατη μου αρχησε να ψήνετε καλα απο την πυγμαχία.. πιστεύω με βοήθησε πολυ αυτο το άθλημα στην πορια μου...

κανεις ακομα πυγμαχια ? πως την συνζυαζες με τα βαρη?

Tasos Green
20-08-11, 12:24
κανεις ακομα πυγμαχια ? πως την συνζυαζες με τα βαρη?

οχι φιλε τωρα εχω σταματήσει.... αλα οταν ημουν ενεργός καναμε ασκησεις στο κλειστο του box 2 φορες την εβδομαδα.

για ζεσταμα σχινακι - σκιαμαχία

γυμναζομουν κανονικα δεν εχει κανεναν περιορισμο απλα οσοι ειχαν παραφουσκομενο στήθος και δεν "έκλειναν" καλα τα χερια τους βαζαν να κανουνε περισοτερο επαναληψεις στην μπαρα (για παραδειγμα) κα με έκρηξη.
βασικα ολες τις ασκησεις με εκρηξη τις καναμε (εκτος τα ποδια εκει κανονικα με αρνητικές και λοιπά)... και η ελξεις ηταν καθημερηνο φαινομενο μετα την προπονηση.

traffic
20-08-11, 13:55
χαχα,Τασο κατι δεν παει καλα με τα γενετικα σου αν ειναι να κανεις όγκο και να χάνεις λίπος,βάζωντας ταυτόχρονα 1,4 κιλά!Δωσε φαί λέμεεε και θα βάλεις κι άλλα! :thumbup:

Tasos Green
20-08-11, 14:03
συνεχιζω και τρωω καθαρα ομως.... εχω αυξησει τον υδατανθρακα σε 4 γευματα αντι για 3 που ειχα πριν.. και αμα ειναι να φαω κανενα "σαβουρογευμα" το κανω στο δεκατιανο... :green:

ζω για να τρωω πλεον αιντε να δουμε...:thumbup::thumbup:

traffic
20-08-11, 19:23
εγω τον χειμόνα που μας πέρασε,έτρωγα με το ζόρι για να βάλω κιλά,αλλα καπου ξέφυγα λίγο και μπήκα γράμμωση!χαχα!εσυ δέν πρέπει να χεις τετοιο πρόβλημα π όσο βλέπω οποτε δώσε πόνο!γράψε και καμια διατροφή-προπονηση πουθενά να παρουμε καμιά εμπνευση! :bbbiceps:

GREEK POWER
20-08-11, 19:49
συνεχιζω και τρωω καθαρα ομως.... εχω αυξησει τον υδατανθρακα σε 4 γευματα αντι για 3 που ειχα πριν.. και αμα ειναι να φαω κανενα "σαβουρογευμα" το κανω στο δεκατιανο... :green:

ζω για να τρωω πλεον αιντε να δουμε...:thumbup::thumbup:

Πλακα πλακα ρε συ ειναι σουριαλ το γεγονος μια ζωη να κανεις κρατη στο φαι και τωρα στην περιοδο του ογκου να πρεπει να τρως με το ζορι. Μου θυμιζει οταν ημουν μικρος και με ταιζε με το στανιο η γιαγια μου:(:(:(

Tasos Green
20-08-11, 19:56
ελα ρε traffic παιχταρα καλα εισαι και εσυ!... ωραια χερια...:clap:

ρε μαν βαριεμαι να ποσταρω διατροφες και προπονες γιατι τα αλλαζω συχνα... γιαυτο δεν κανω και λογκ...

μια ενδεικτικη διατροφη που εκανα στην γραμμωση και την εχω ποσταρει ειναι αυτη , δεν ειναι σταθερη οσον αφορα το τι τρωω.... η σταθεροτητα εχει να κανει μονο με της θερμιδες και της αναλογιες πρωτεινης /υδατανθρακα/ λιπαρων;)


αντε να πω και γω... θα πω για σημερα μονο της υπολοιπες μερες τα μονο που αλαζω συνηθως ειναι το μεσημεριανο και το απογευματινο... (αλα μην το δεσετε κομπο μπορει να αλαζω και κανα πρωινο που κ που) οσο παω προς αυγουστο θα αυξησω λιγο τον υδατανθρακα.

9:00 (5 αυγα + 80γρ βρασμενη βρωμη + κρεμυδι + ντοματα + κοκκινα φασολια + φετα.)
εναλαγη ( 100γρ βρωμη + 2 scoop πρωτεινη + γαλα 2% )

--------------------------------------

ενδιαμεσα 5-10 αμυγδαλα

--------------------------------------

~11:30 (70 γρ καστανο ριζυ με 250 γρ cottage + ροκα με βαλσαμικο +ω3 )

-------------------------------------

14:00 (ψαρονέφρι με 4 ροδελες γλυκοπατάτα + αγγουροντομάτα με ξυδι)

------------------------------------

17:30 προ προπονητικό (gaspari amino max + monster energy low carb ( το μπλε κουτακι )

18:20 προπονηση (ηλεκτρολύτες)

------------------------------------

19:50 μεταπροπονητικο ( αμινο max + 1 πρασινο μηλο)

20:20 (40γρ πρωτεινη ροφημα)

-----------------------------------

στην συνεχεια εχω στο μυαλο μου για:

22:30 (ροκα με βαλσαμικο +κοκκινα φασολια + τονο)

----------------------------------

12:00 ( 250γρ cottage)
εναλαγη ( 30 γρ πρωτεινη whey)


αυτα.. (τα εχει παιξει η μανα μου ...βγαζω γουστα! :green:)

4001
20-02-15, 21:35
καμια εξελιξη?

COBRA_STYLE
20-02-15, 21:52
Αλλο ενα επικο ξεθαμα:bbbiceps:

sotosepica
14-03-15, 15:46
Όντως.. επικό
Έχω περιέργεια όμως για το πως θα είναι ο φίλος μας σήμερα! :turtle: