PDA

Επιστροφή στο Forum : Περι τριχοφυΐας 2



flowin_through
10-06-10, 15:01
ΠΡΟΣ ΤΙΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ:
Πως προτιματε τον αντρα?

(Δεν πιστευω οι mods να το κρινουν...αναρμοστο)

-beba-
10-06-10, 15:25
Δεν ψήφισα και θα καταλάβαιτε τον λόγο.....
Το καλοκαίρι μου αρέσει να κάνει αποτρίχωση. Τον χειμώνα δεν με πειράζει να έχει τρίχα.

flowin_through
10-06-10, 15:26
Αα εγω ψηφισα, γιατι οπως το βλεπω θα παει απατο.

KATERINI 144
10-06-10, 15:56
(Δεν πιστευω οι mods να το κρινουν...αναρμοστο)οχι δεν υπάρχει πρόβλημά, μονο μην ανοίξουν αυτες καμια δημοσκόπηση με θεμα ''ποσο έχετε την κάλτσα σας'' στο τελος, γιατι πολυ τις αγριεύεται και δε μ'αρεσει ετσι οπως παει η δουλεία..

:green:

Niiick
10-06-10, 16:08
οχι δεν υπάρχει πρόβλημά, μονο μην ανοίξουν αυτες καμια δημοσκόπηση με θεμα ''ποσο έχετε την κάλτσα σας'' στο τελος, γιατι πολυ τις αγριεύεται και δε μ'αρεσει ετσι οπως παει η δουλεία..

:green:



:rolf::rolf::rolf::rolf:



θεμα χρονου ειναι!

eri_87
10-06-10, 16:38
Εγώ ψήφισα να παίρνει τα πολλά!!
Εντάξει, μην είναι σαν γλόμπος σε όλο το σώμα ξυρισμένος, ούτε και σαν αρκούδα βέβαια... :green:

TRIANTAFYLLOU
10-06-10, 17:17
εντάξει εμάς δεν μας αφορά το θέμα πως προτιμάμε τον άντρα γιατι απλα δεν τον προτιμάμε , αυτη είναι δημοσκόπηση που αφορα τις γυναίκες , ό άντρας καλό είναι να κάνει αποτρίχωση όταν υπάρχει λόγος , πχ όταν κατεβαίνει σε αγώνες η κάνει επάγγελμα μοντέλου , αλλα και αυτό για να γίνει πρέπει να είναι γραμωμένος , γιατι ενας αγράμωτος αν ξυριστεί θα είναι σαν κολοκύθι και γω επι σειρα ετων ξυριζόμουν γιατι είχα λόγο κατέβαινα σε αγώνες και αν δεν ξυριζόμουν δεν μαύριζε και καλα το σωμα μετα το ξύρισμα φαινόμουν άσπρος , αλλα τωρα 2-3 χρόνια που δεν κατεβαίνω απλα ντρέπομαι γιατι δεν εχω λόγο αλλα και δεν είμαι και αρκουδιάρης απο την τρίχα

beefmeup
10-06-10, 17:31
Εγώ ψήφισα να παίρνει τα πολλά!!
Εντάξει, μην είναι σαν γλόμπος σε όλο το σώμα ξυρισμένος, ούτε και σαν αρκούδα βέβαια... :green:

εγω νταξ ειμαι στην φοτο??

flowin_through
10-06-10, 17:33
Το οτι καποτε θα αλλαξεις φοτο και μπορει να ξαναβαλεις το Μητσοτακη δεν το σκεφτηκες, ετσι?
Αντε ψηφισε τωρα πως τον θες τον αντρα σου.

γιαννης93
10-06-10, 17:38
οταν λεμε τα πολλα?

Machiavelli
10-06-10, 17:39
Κάτι σαν την Παπαρήγα.

paulakos
10-06-10, 17:43
Niccolo προσεχε πως μιλας για την συντροφισσα Αλεκα....:evil2:

giannis64
10-06-10, 19:57
εγω νταξ ειμαι στην φοτο??

:thumbup::rolf::rolf:

ellaki
11-06-10, 00:03
εγω ανελυσα την αποψη μου στα οφ τοπικ στον eddie (μη επαναλαμβανομαι)..τα "πολλα" λοιπον :green:

γιαννης93
11-06-10, 00:21
ακομα δεν εχω καταλαβει αυτα τα πολλα που βρισκονται...απολογησου

ellaki
11-06-10, 00:27
ακομα δεν εχω καταλαβει αυτα τα πολλα που βρισκονται...απολογησου

χαχαχαχα π.χ. στηθος, κοιλια.....ας μας πει κανενας τριχωτος.... :P :P

γιαννης93
11-06-10, 00:29
οκ την πλατη 8α την αφηνω μαυρη

ellaki
11-06-10, 00:30
οκ την πλατη 8α την αφηνω μαυρη

καλα εσυ αρκουδα εισαι?? παντου τριχες??? :rolf: :rolf:

γιαννης93
11-06-10, 00:34
οχι πλατη δεν εχω(ακομα γιατι σιγουρα 8α βγαλω τις βλεπω τις τριχες) εκει που εχω πολλες ειναι... απο κοιλια(οχι στην κοιλια πολλες) και κατω... μπρος πισω.ΑΛΛΑ πολλες ομως .μιλαμε για αμαζονιο οχι αστεια.

ellaki
11-06-10, 00:35
οχι πλατη δεν εχω(ακομα γιατι σιγουρα 8α βγαλω τις βλεπω τις τριχες) εκει που εχω πολλες ειναι... απο κοιλια(οχι στην κοιλια πολλες) και κατω... μπρος πισω.ΑΛΛΑ πολλες ομως .μιλαμε για αμαζονιο οχι αστεια.

οκ δεν θελω αλλες λεπτομεριες..... :unsure: :unsure: :shock: :shock:

TEFAAtzis
11-06-10, 00:37
χαχαχαχαχα

beefmeup
11-06-10, 00:38
χαχαχαχα π.χ. στηθος, κοιλια.....ας μας πει κανενας τριχωτος.... :P :P

οτι βλεπεις στην φοτο..

γιαννης93
11-06-10, 00:38
οχι αν 8ες να βγαλω και φωτο να εχω και μια γυναικια γνωμη.

TEFAAtzis
11-06-10, 00:40
οχι αν 8ες να βγαλω και φωτο να εχω και μια γυναικια γνωμη.

χ0α0χα0χα0χ0α0χ δεν παμε καλα.Ελλη οι ζεστες θα φταινε μην δινεις σημασια :P

ellaki
11-06-10, 00:43
οχι αν 8ες να βγαλω και φωτο να εχω και μια γυναικια γνωμη.

βρε εχει χαρη που εισαι ανηλικο......:turtle: :turtle:

γιαννης93
11-06-10, 00:46
βρε εχει χαρη που εισαι ανηλικο......:turtle: :turtle:

δυστυχως δεν μπορεσα να βρω μια πιο κα8αρη φωτο αυτη ειναι απο περυσι που δεν ειχα κουρεψει τα χερια...

Littlejohn
11-06-10, 00:46
οκ δεν θελω αλλες λεπτομεριες..... :unsure: :unsure: :shock: :shock:

:rolf::rolf::rolf::rolf::rolf::rolf::rolf::rolf:

------------------------------------

Να σου δώσω εγώ μια εικόνα? :green::green:

http://i38.photobucket.com/albums/e123/WOLFMAN55/wolfman.jpg

TRIANTAFYLLOU
11-06-10, 01:24
:rolf::rolf::rolf::rolf::rolf::rolf::rolf::rolf:

------------------------------------

Να σου δώσω εγώ μια εικόνα? :green::green:

http://i38.photobucket.com/albums/e123/WOLFMAN55/wolfman.jpg

η ειρωνεία είναι πως μερικοί με τέτοια γούνα είναι και φαλακροί :rolf::rolf::rolf::rolf::rolf::rolf::rolf:

γιαννης93
11-06-10, 09:54
δεν συμφωνω...ellaki αυτες συμπεριλαμβανονται στις πολλες?(ακομα να μου πειτε πως κανω την εικονα να φαινεται κανονικα εδω χωρις να κανω κλικ)

Tosodoula
11-06-10, 10:30
το γελοιοποιήσατε το θέμα!
φυσικά αν υπάρχει θέμα ή πρόβλημα δεν θα μείνεις με τις τρίχες!
έλα!
τώρα αν είναι φυσικό του να μη έχει τρίχες,είναι πολύ σούπερ,αλλά και να έχει πάλι μ'αρέσει,και μιλάω εμπειρικά αυτή τη στιγμή.
αυτό που δεν μου αρέσει είναι η εικόνα του ξυρισμένου άντρα μόλις πρωτοεμφανιστει η τριχούλα,και το άγχος του πότε θα ξανακάνει αποτρίχωση!
καλύτερα να ασχολήτε με την μπάλα ρε παιδια παρά με τρίχες......!
και άσε που όλοι οι άντρες έχετε γίνει πανομοιότυποι!

sTeLaKoS
11-06-10, 10:38
Εδώ απαντάμε και οι άντρες για το πως θέλουμε τις γυναίκες;;;
Τι λέει ο starter;

GEORGEXX1
11-06-10, 10:40
το γελοιοποιήσατε το θέμα!
φυσικά αν υπάρχει θέμα ή πρόβλημα δεν θα μείνεις με τις τρίχες!
έλα!
τώρα αν είναι φυσικό του να μη έχει τρίχες,είναι πολύ σούπερ,αλλά και να έχει πάλι μ'αρέσει,και μιλάω εμπειρικά αυτή τη στιγμή.
αυτό που δεν μου αρέσει είναι η εικόνα του ξυρισμένου άντρα μόλις πρωτοεμφανιστει η τριχούλα,και το άγχος του πότε θα ξανακάνει αποτρίχωση!
καλύτερα να ασχολήτε με την μπάλα ρε παιδια παρά με τρίχες......!
και άσε που όλοι οι άντρες έχετε γίνει πανομοιότυποι!

υποβαλω τα σεβοι μου.
:bowdown::bowdown:

Tosodoula
11-06-10, 10:43
υποβαλω τα σεβοι μου.
:bowdown::bowdown:

:turtle::turtle::turtle:
:green::green::green::green:

ποδοσφαιρόφιλος εεε???

Tosodoula
11-06-10, 10:46
Εδώ απαντάμε και οι άντρες για το πως θέλουμε τις γυναίκες;;;
Τι λέει ο starter;

δλδ? να θέλετε την γυναίκα με τρίχα????

GEORGEXX1
11-06-10, 10:50
:turtle::turtle::turtle:
:green::green::green::green:

ποδοσφαιρόφιλος εεε???

Απο μικρο παιδι.

ellaki
11-06-10, 11:08
δλδ? να θέλετε την γυναίκα με τρίχα????

:rolf: :rolf: :rolf: :rolf: :rolf: :rolf::rolf: :rolf: :rolf::rolf: :rolf: :rolf:

sTeLaKoS
11-06-10, 11:11
δλδ? να θέλετε την γυναίκα με τρίχα????

Που ξέρεις, μεγάλη κοινωνία το φόρουμ μας, σίγουρα θα υπάρχουν βιτσιόζοι :turtle:

Δε το "πιάσατε" ή κάνετε τα κορόιδα;;;;

flowin_through
11-06-10, 11:52
Oχι, ειναι καθαρα για αντρες.
Για τις γυναικες νομιζω ειναι πεντακαθαρο αν θελουμε ξυρισμενες ή οχι. Απο κει και περα η συζητηση για τις γυναικες θα κατευθυνθει αναγκαστικα σε ενα συγκεκριμενο σημειο και τοτε θα πρεπει να βαλουμε πολλες επιλογες αναλογα με το...σχημα που προτιμαει ο καθενας. Και εχω την εντυπωση οτι ο καθενας θα πει τα δικα του και δε θα βγει καμια απολυτως ακρη. Απλως θα γινει κουβεντα σα να πηγαμε για καφε, δλδ. του ****** το πανυγηρι.
Οχι οτι δε γινεται τετοια κουβεντα τωρα...

γιαννης93
11-06-10, 13:55
το brazilian ειναι οτι πρεπει.

beefmeup
11-06-10, 13:56
δλδ? να θέλετε την γυναίκα με τρίχα????

να την "στριβει"ενα πραμα..σαν τον Ανδρουτσο.

γουτου,γουτου

flowin_through
11-06-10, 14:23
το brazilian ειναι οτι πρεπει.

Σα να σου ειπα : ¨πες οτι θες¨
Νομιζω οτι εχεις πιστεψει το Μακι που ειπε οτι οποιος φτασει τα 2000 ποστ θα εχει 3 κουβαδες πρωτεΐνη δωρο απ`το νεο e-shop.

TRIANTAFYLLOU
11-06-10, 15:51
το γελοιοποιήσατε το θέμα!
φυσικά αν υπάρχει θέμα ή πρόβλημα δεν θα μείνεις με τις τρίχες!
έλα!
τώρα αν είναι φυσικό του να μη έχει τρίχες,είναι πολύ σούπερ,αλλά και να έχει πάλι μ'αρέσει,και μιλάω εμπειρικά αυτή τη στιγμή.
αυτό που δεν μου αρέσει είναι η εικόνα του ξυρισμένου άντρα μόλις πρωτοεμφανιστει η τριχούλα,και το άγχος του πότε θα ξανακάνει αποτρίχωση!
καλύτερα να ασχολήτε με την μπάλα ρε παιδια παρά με τρίχες......!
και άσε που όλοι οι άντρες έχετε γίνει πανομοιότυποι!


σωστή η τοσοδούλα και ο προβληματισμός της , αυτα είναι δευτερευούσης σημασίας για τούς άντρες και αν κάποιον τον γουστάρει μια γυναίκα μόνο και μόνο για το άτριχο και ξυρισμένο του σώματός του , όχι τίποτε θα τον φάει και το άγχος μήπως για κάποιο λόγο δεν μπορέσει να ξυριστει για κάποιο διάστημα και την χάσει .

τωρα θα μου πεί κανείς ε για τις γυναίκες το κάνουμε ? εμ γιατι το κάνουμε για να αισθανόμαστε ελεύθεροι και ωραίοι ?η για να αρέσουμε στούς φίλους μας ? και μιλάμε όχι για παθολογικές καταστάσεις όπως στις φωτο , (γιατι αυτοί πρέπει να είναι απο διασταύρωση με αρκούδα ) αλλα νορμάλ καταστάσεις που και το χνούδι τρίχα το βλέπουν , είπαμε αλλα είναι οι προτεραιότητες στον άντρα και αυτα ούτε να τον απασχολούν , χωρίς να λέμε είναι κακό να φροντίζει την καθαριότητα και υγιεινή , αλλα στο τέλος θα μοιραζόμαστε και τα καλύντικά τους :P:P:P:P

Littlejohn
11-06-10, 16:19
Εγώ προσωπικά δεν ξυρίζομαι για καμιά γυναίκα. Ξυρίζομαι κυρίως για πρακτικούς λόγους (αισθάνομαι πιο άνετα στο gym όταν ιδρώνω, δεν κολλάω σα λαδοποντικός και δεν παθαίνω ερεθισμούς από τις τριβές) και δεύτερον για δικούς μου αισθητικούς λόγους (γουστάρω να βλέπω καλά φλεβικότητα, γράμμωση, κτλ)...

Τώρα, άμα της αρέσει και της γυναίκας που `χω δίπλα μου να `μαι απαλός στο άγγιγμα, καλώς γι`κείνη... Αν όμως θέλει στυλ νεάνταρταλ και τρίχα κοτσίδα και επιμένει , εεε τα κουβαδάκια και σε άλλη παραλία...:rolf::rolf::rolf:

Μέχρι στιγμής δε μου`χει τύχει τέτοια μαζόχα πάντως...:rolf::rolf:

TEFAAtzis
11-06-10, 16:38
Εγώ προσωπικά δεν ξυρίζομαι για καμιά γυναίκα. Ξυρίζομαι κυρίως για πρακτικούς λόγους (αισθάνομαι πιο άνετα στο gym όταν ιδρώνω, δεν κολλάω σα λαδοποντικός και δεν παθαίνω ερεθισμούς από τις τριβές) και δεύτερον για δικούς μου αισθητικούς λόγους (γουστάρω να βλέπω καλά φλεβικότητα, γράμμωση, κτλ)...

Τώρα, άμα της αρέσει και της γυναίκας που `χω δίπλα μου να `μαι απαλός στο άγγιγμα, καλώς γι`κείνη... Αν όμως θέλει στυλ νεάνταρταλ και τρίχα κοτσίδα και επιμένει , εεε τα κουβαδάκια και σε άλλη παραλία...:rolf::rolf::rolf:

Μέχρι στιγμής δε μου`χει τύχει τέτοια μαζόχα πάντως...:rolf::rolf:

:thumbup::thumbup::thumbup:

Tosodoula
11-06-10, 21:46
Απο μικρο παιδι.

ξυρίζεσαι???

Tosodoula
11-06-10, 21:53
σωστή η τοσοδούλα και ο προβληματισμός της , αυτα είναι δευτερευούσης σημασίας για τούς άντρες και αν κάποιον τον γουστάρει μια γυναίκα μόνο και μόνο για το άτριχο και ξυρισμένο του σώματός του , όχι τίποτε θα τον φάει και το άγχος μήπως για κάποιο λόγο δεν μπορέσει να ξυριστει για κάποιο διάστημα και την χάσει .

τωρα θα μου πεί κανείς ε για τις γυναίκες το κάνουμε ? εμ γιατι το κάνουμε για να αισθανόμαστε ελεύθεροι και ωραίοι ?η για να αρέσουμε στούς φίλους μας ? και μιλάμε όχι για παθολογικές καταστάσεις όπως στις φωτο , (γιατι αυτοί πρέπει να είναι απο διασταύρωση με αρκούδα ) αλλα νορμάλ καταστάσεις που και το χνούδι τρίχα το βλέπουν , είπαμε αλλα είναι οι προτεραιότητες στον άντρα και αυτα ούτε να τον απασχολούν , χωρίς να λέμε είναι κακό να φροντίζει την καθαριότητα και υγιεινή , αλλα στο τέλος θα μοιραζόμαστε και τα καλύντικά τους :P:P:P:P

η αλήθεια είναι αυτή......γιατί είτε με τρίχα είτε χωρίς ή το χεις ή δεν το χεις.....
όλοι οι γνωστοι μου όμως είναι,ξυρισμενοι,γυμνασμένοι με κοντό (ξυρισμένο) μαλλί και μηχανές....μην ξεχνιόματσε!

giannis64
11-06-10, 22:05
ρε τι παθαμε!!!! αυτη τον νταλγκα της!!!:unsure:

flowin_through
12-06-10, 00:11
Αν όμως θέλει στυλ νεάνταρταλ και τρίχα κοτσίδα και επιμένει , εεε τα κουβαδάκια και σε άλλη παραλία...:rolf::rolf::rolf:

Μέχρι στιγμής δε μου`χει τύχει τέτοια μαζόχα πάντως...:rolf::rolf:

Πολυ σκληρος δεν εισαι?
Εκτος του οτι αν θελει νεαντερταλ εγω νομιζω οτι ειναι γυναικα που αξιζει τον κοπο, γιατι θελει αντρα πραγματικο ( χωρις να ισχυει παντα το αντιθετο. οταν ισχυει κατι δε σημαινει απαραιτητα οτι ισχυει και το αντιστροφο του), δε θα ησουν καθολου διαλακτικος? δηλαδη αν εκεινη ηταν καστανη και τα εβαφε μελαχρινα και δε σαρεσε θα τη χωριζες για αυτο το λογο?

Και εισαι λαθος στις εκφρασεις σου. Ειναι σα να λεμε οτι οποια παει με ενα χοντρο ειναι μαζοχα. Οταν μαλιστα να εισαι τριχωτος δεν ειναι...μειονεκτημα. Ισα ισα εχεις περισσοτερες θεσεις μετατροπης της τεστοστερονης στην πιο ισχυρη μορφη της την διϋδροξυτεστοστερονη.

Littlejohn
12-06-10, 02:31
Ρε συ, το ποστ είχε χιουμοριστικό ύφος...:eleph:

Πέρα απ`αυτό, για να σου απαντήσω σοβαρά, αν είχα δίπλα μου ένα άτομο το οποίο επέμενε να είμαι (έστω εμφανισιακά) κάτι το οποίο δεν θα μου άρεσε εμένα για `μένα, εννοείται ότι θα χώριζα...

Και αυτό ισχύει και τούμπαλιν. Για παράδειγμα, αν επέμενα εγώ να βάφεται ξανθιά η κοπέλα μου και εκείνης δεν της άρεσε, εννοείται ότι θα είχε δίκαιο να θυμώσει.
Αν όμως έβαφε ξανθά τα μαλλιά της επειδή εκείνη γούσταρε, ακόμα και αν δεν μου άρεσαν εμένα, θα ήταν κάτι που θα το δεχόμουν, γιατί θα είναι προσωπική επιλογή της.

Όπως επίσης πιστεύω (ακριβώς το αντίθετο απ`αυτό που με κατηγορείς), ότι είναι προσωπική επιλογή του κάθε ατόμου να διαλέξει τον σύντροφο του έχοντας κάποια κριτήρια. Χοντρός, κοντός, καραφλός, τριχωτός, δεν έχει σημασία τι είναι ο άλλος, όταν πληρεί κάποιες άλλες προυποθέσεις. Και η εμφάνιση για πολλούς ανθρώπους δεν αποτελεί βασικό κριτήριο και αυτό δεν είναι μαζοχισμός...

Tosodoula
12-06-10, 09:14
ρε τι παθαμε!!!! αυτη τον νταλγκα της!!!:unsure:

για μένα είναι αυτο?:weights::weights::weights:

giannis64
12-06-10, 09:17
για το avatar!!:green: καλημερα!!

manos_
13-06-10, 01:34
Ελα ρε τωρα με τις τριχες.Δηλαδη ο γιωργακης ο κλουνευ που ειναι τριχωτος εχει μεγαλο προβλημα με τις γυναικες.Το χεις η δεν το χεις ειτε εχεις τριχες ειτε οχι αμα εχεις τυπο και βλεπεσε η ακομα και να μην βλεπεσε και να εχεις τυπο θα εχεις περαση οι γυναικες αυτα κοιτανε.

Eddie
13-06-10, 03:49
Ελα ρε τωρα με τις τριχες.Δηλαδη ο γιωργακης ο κλουνευ που ειναι τριχωτος εχει μεγαλο προβλημα με τις γυναικες.Το χεις η δεν το χεις ειτε εχεις τριχες ειτε οχι αμα εχεις τυπο και βλεπεσε η ακομα και να μην βλεπεσε και να εχεις τυπο θα εχεις περαση οι γυναικες αυτα κοιτανε.

Μα το θεμα δεν ειναι τι κοιτανε οι γυναικες!!Αμα ηταν ετσι απλα τα πραγματα,θα ειχαμε ολοι προτυπα τον μπεκαμ και τον μπραντ πιτ.6pack all the year.

Δηλαδη εσυ πιστευεις τωρα οτι ο κλουνευ αμα ζουσε στο χωριο μου,δεν ειχε φραγκα,φημη και δεν ηταν αυτο που ειναι,οι γυναικες θα κοβαν φλεβα?Δε νομιζω..

γιαννης93
13-06-10, 14:00
το οπως και αν ειναι απο το φυσικο του και το με την τριχα του ουσιαστικα το ιδιο δεν ειναι?

silk
13-06-10, 14:31
επειδη εχω θεμα απο μικρος με τν τριχα(πολυ και παντου)
περιπου απο τα 15-16 ξυριζομουν στν αρχη στηθος-κοιλια πιο μετα ποδια και στο τελος τα περνω ολα.συνηθως μηχανη αφηνω δηλαδη λιγη τριχα και μια στις 15 βαζω ξυραφι.

manos_
13-06-10, 22:04
Μα το θεμα δεν ειναι τι κοιτανε οι γυναικες!!Αμα ηταν ετσι απλα τα πραγματα,θα ειχαμε ολοι προτυπα τον μπεκαμ και τον μπραντ πιτ.6pack all the year.

Δηλαδη εσυ πιστευεις τωρα οτι ο κλουνευ αμα ζουσε στο χωριο μου,δεν ειχε φραγκα,φημη και δεν ηταν αυτο που ειναι,οι γυναικες θα κοβαν φλεβα?Δε νομιζω..

Αυτο που λεω ειναι οτι η γοητεια πηγαζει εκ των εσω ουτε απο μπρατσα ουτε απο τριχες ουτε απο τιποτα,αυτα που κανουμε εμεις τα κανουμε για την παρτη μας.

TEFAAtzis
13-06-10, 22:14
Αυτο που λεω ειναι οτι η γοητεια πηγαζει εκ των εσω ουτε απο μπρατσα ουτε απο τριχες ουτε απο τιποτα,αυτα που κανουμε εμεις τα κανουμε για την παρτη μας.

μπα μην το λες,πολλοι τα κανουν και για τις γκομενες

manos_
13-06-10, 23:02
μπα μην το λες,πολλοι τα κανουν και για τις γκομενες

Ναι το κανουν αλλα καμια σοβαρη κοπελα δεν ασχολειται με αυτα ενοω δεν την ελκυουν οι υπερβολες,προφανως και ενα καλογυμνασμενο σωμα ελκυει αλλα δεν τα βλεπουν οπως εμεις.

flowin_through
13-06-10, 23:21
Αφηστε, οι γκομενες δεν ξερουν να ξεχωριζουν καν αν καποιος γυμναζεται ή οχι.
Το θεμα της τριχοφυΐας παντως ειναι περασμενο καθαρα απο τη βιομηχανια της μοδας και του star system που ειναι gay-καθοδηγουμενο, ολο το στερεωμα αυτο.
Τεραστια αγορα ανοιγεται με ενα σωρο πραγματα, απο ξυριστικες, αποτριχωτικες μηχανες, κρεμες, ξυραφακια, αυτοκολλητα, αποτριχωσεις σε ινστιτουτα και ενα σωρο που δεν ξερω καν.
Εμενα με ενδιαφερει ομως η πραγματικη αποψη των γυναικων. Αν ειναι σοβαρη, θα πει : ¨εμενα με ενδιαφερει ο αλλος για αυτο που ειναι. Τωρα αν θελει να ξυριζεται, ας ξυριζεται¨. Και αυτο τι λεει? Οτι αν δεν το ειχε περασει η προπαγανδα της διαφημισης δε θα ειχαν σκεφτει (τολμησει) να του πουν ¨ξυρισου ολοκληρος, θα μ`αρεσεις καλυτερα¨.

Eddie
14-06-10, 00:21
Αφηστε, οι γκομενες δεν ξερουν να ξεχωριζουν καν αν καποιος γυμναζεται ή οχι.
Το θεμα της τριχοφυΐας παντως ειναι περασμενο καθαρα απο τη βιομηχανια της μοδας και του star system που ειναι gay-καθοδηγουμενο, ολο το στερεωμα αυτο.
Τεραστια αγορα ανοιγεται με ενα σωρο πραγματα, απο ξυριστικες, αποτριχωτικες μηχανες, κρεμες, ξυραφακια, αυτοκολλητα, αποτριχωσεις σε ινστιτουτα και ενα σωρο που δεν ξερω καν.
Εμενα με ενδιαφερει ομως η πραγματικη αποψη των γυναικων. Αν ειναι σοβαρη, θα πει : ¨εμενα με ενδιαφερει ο αλλος για αυτο που ειναι. Τωρα αν θελει να ξυριζεται, ας ξυριζεται¨. Και αυτο τι λεει? Οτι αν δεν το ειχε περασει η προπαγανδα της διαφημισης δε θα ειχαν σκεφτει (τολμησει) να του πουν ¨ξυρισου ολοκληρος, θα μ`αρεσεις καλυτερα¨.

Δε ξερω ρε φλοουιν αλλα δε βγαζω ακρη με το ποστ σου.Τι σε πειραζει που το θεμα αυτο ειναι περασμενο απο τη βιομηχανια μοδας και το star system κλπ.Τι αλλο θα σκεφτεις πραγματικα,δε ξερω!!Ανοιγεις ενα θεμα για να μαθουμε τη γνωμη των γυναικων και καταληγουμε να μιλαμε οι γνωστοι αγνωστοι για βιομηχανιες μοδας και gayκαθοδηγισμους.Δλδ πειραζει που ξυριζονται και οι gay?Ξερεις,ενα μεγαλο μερος απ αυτους χτυπιεται στο γυμναστηριο και εχει κορμι λαμπαδα,μηπως εμεις να το κοψουμε?

Πραγματικα δεν ξερω τι πιστευεις.Με εχεις μπερδεψει man.

flowin_through
14-06-10, 00:36
Ημουν σχεδον σιγουρος Eddie... αν και δεν ηθελα και γω να πουμε αυτα, που λιγο πολυ τα εχουμε ξαναπει σε αλλα 2 threads, αλλα μιας και παρεκλινε η συζητηση ειπα να πω τη γνωμη μου ως σταρτερ. Η προσωπικη μου αποψη ειναι οτι η ομοφυλοφιλια σχετιζεται με μειωμενη αγωνιστικοτητα και οχι, δεν πιστευω οτι μεγαλο μερος απο αυτους ¨χτυπιεται¨ στο γυμναστηριο. Μπορει να πηγαινει ναι, αλλα θελει ενα κοινα αποδεκτο σωμα, ωραιο, με γραμμωμενους κοιλιακους και φυσικα προς Θεου, οχι ποδια! Μια wellness Προπονηση δλδ.
Πολλοι θα διαφωνησουν το ξερω, αλλα τα πιστευω ακραδαντα.
Οπως ηδη ανεφερα, δε σημαινει οτι οποιος ξυριζεται ειναι gay, δεν το λεω ετσι και μην το παρει κανεις ετσι.
Λοιπον, ελπιζω να μη συνεχιστει προς αυτη την κατευθυνση γιατι ειναι άλλο το θεμα και άλλο το συμπερασμα που θελω να βγαλω, το ειπα παραπανω..

Haris Pilton
14-06-10, 00:40
Οτι αν δεν το ειχε περασει η προπαγανδα της διαφημισης δε θα ειχαν σκεφτει (τολμησει) να του πουν ¨ξυρισου ολοκληρος, θα μ`αρεσεις καλυτερα¨.

Αυτο ισχυει στο 100% της καθημερινωτητας μας.Το μάρκετινγκ δημιουργεί νέες επιθυμίες-ανάγκες.
Ειτε το θελουμε ειτε οχι.
Είναι μέρος της εξέλιξης μας.

Οτιδήποτε έχει σχέση με τα βάρη και τη αλλαγή του σώματος,όχι μόνο το ΒΒ ,ξεκίνησε από το Pumping Iron ,οποιοσδήποτε ασχολούνταν πριν από αυτό ,με τα βάρη και το σώμα του θεωρούταν καθυστερημένος ,ανούσιος ,κενός ,ρηχός.

Εγώ ξυρίζομαι ενίοτε ,για να βλέπω σε τι κατάσταση βρίσκεται το δέρμα και για να νιώθω πιο αεράτη ,εε αεράτος.λολ.




Για τους gay που λες ,διοτι ξέρω αρκετούς.Το κάνουν κυρίως για να επιβιώσουν στη κοινωνία των gay.Αν δεν έχουν καλλίγραμμο σωμα και style δε πανε πουθενά.
Άλλωστε φανταστείτε μια κοινωνία με αντρική σκεψη ( δηλαδη με το κατω κεφάλι ) πως δρουν.Να πω μονο οτι έρευνες έχουν δείξει οτι ένας μέσος gay σε μια δεκαετία θα εχει μέσο ορο 1000 διαφορετικούς παρτενέρ

Επίσης παίζουν ρολο ,και πρακτικοί λόγοι στο ξύρισμα των gay ,αν καταλαβαίνεται.Όπως και οι διαφορετικοί ρόλοι των κάθε ενος παλι θα παίξουν ρόλο στο ξύρισμα.
Και γιαυτο συνήθως οσοι ξυρίζονται η πρώτη εντύπωση ειναι ,μήπως ειναι gay η ποδοσφαιριστές-κολυμβητές κτλ.

ellaki
14-06-10, 00:53
Αφηστε, οι γκομενες δεν ξερουν να ξεχωριζουν καν αν καποιος γυμναζεται ή οχι..

εμμ...ετσι νομιζεις..και δεν το συνεχιζω γιατι δεν εχει νοημα........

TEFAAtzis
14-06-10, 00:59
εμμ...ετσι νομιζεις..και δεν το συνεχιζω γιατι δεν εχει νοημα........

δεν θα συμφωνησω,εδω μια φιλη μου μου λεει πως το σωμα μου ειναι υπερβολικο.Φανταστειτε δλδ 1,90 με 84 κιλα και 1,5 χρονο εμπειριας απο βαρη ποσο υπερβολικο σωμα μπορω να φτιαξω.Αν οχι ολες οι περισσοτερες δεν ξερετε

Mitsen
14-06-10, 04:48
Δε το "πιάσατε" ή κάνετε τα κορόιδα;;;;
:bowdown::bowdown:

Είμαι ο μονος άντρας που απάντησα στο δημοψήφισμα?
Θα πρέπει να με ανησυχεί αυτό?:P

lila_1
14-06-10, 08:52
Εμενα παντως,καθολου δε με χαλανε κατι ατριχοι ποδοσφαιρο-κολυμβητες.!:shifty::shifty:

Ιδανικα,να παιρνει τα πολλα,οχι μονο για λογους αισθητικης αλλα και υγιεινης.Απο τη στιγμη που δεν εχει ΓΟΥΝΑ σε πλατη-στηθος-μασχαλες σαν κατι ελλεινους που αφηνουν το δασος φατσα φορα και κρεμανε και χρυση καδενα....
...ας κανει οτι γουσταρει!

Ο καλος ο μηλος........:P:P:^^:

flowin_through
14-06-10, 11:22
εμμ...ετσι νομιζεις..και δεν το συνεχιζω γιατι δεν εχει νοημα........
Σιγα που σε προσβαλαμε. Δεν ειπα και τπτ τραγικο, μην εισαι υπερβολικη.
Και φυσικα δεν αναφερομαι σε οσες γυναικες γυμναζονται. Αυτες εχουν πληρη αντιληψη. Δυστυχως ομως ειναι εξαιρετικα μικρο το ποσοστο των γυμναζομενων γυναικων.


Εμενα παντως,καθολου δε με χαλανε κατι ατριχοι ποδοσφαιρο-κολυμβητες.!:shifty::shifty:

Ιδανικα,να παιρνει τα πολλα,οχι μονο για λογους αισθητικης αλλα και υγιεινης.Απο τη στιγμη που δεν εχει ΓΟΥΝΑ σε πλατη-στηθος-μασχαλες σαν κατι ελλεινους που αφηνουν το δασος φατσα φορα και κρεμανε και χρυση καδενα....
...ας κανει οτι γουσταρει!

Ο καλος ο μηλος........:P:P:^^:

Ρε lila ειπες τοσα διαφορετικα πραγματα...
Παντως οι τυποι που αναφερεις με τη χρυση καδενα ειναι ειδικη κατηγορια, δε φοραει απαραιτητα χρυση καδενα / δαχτυλιδι και μεγαλο νυχι στο μικρο δαχτυλακι :clown::affraid::pale::pale::pale: οποιος εχει παραπανω τριχες...
Και δε νομιζω οτι ισχυει το θεμα υγιεινης για καποιον που κανει ενα και παραπανω μπανια καθε μερα.
Εγω κραταω παντως το τελευταιο :P:P

Haris Pilton
14-06-10, 11:34
Εμενα παντως,καθολου δε με χαλανε κατι ατριχοι ποδοσφαιρο-κολυμβητες.!:shifty::shifty:

Ιδανικα,να παιρνει τα πολλα,οχι μονο για λογους αισθητικης αλλα και υγιεινης.Απο τη στιγμη που δεν εχει ΓΟΥΝΑ σε πλατη-στηθος-μασχαλες σαν κατι ελλεινους που αφηνουν το δασος φατσα φορα και κρεμανε και χρυση καδενα....
...ας κανει οτι γουσταρει!

Ο καλος ο μηλος........:P:P:^^:

Aυτο ήταν σπόντα για τους Κρητικούς.
Βεντέτα!

lila_1
14-06-10, 12:05
Ρε lila ειπες τοσα διαφορετικα πραγματα...
Παντως οι τυποι που αναφερεις με τη χρυση καδενα ειναι ειδικη κατηγορια, δε φοραει απαραιτητα χρυση καδενα / δαχτυλιδι και μεγαλο νυχι στο μικρο δαχτυλακι :clown::affraid::pale::pale::pale: οποιος εχει παραπανω τριχες...
Και δε νομιζω οτι ισχυει το θεμα υγιεινης για καποιον που κανει ενα και παραπανω μπανια καθε μερα.
Εγω κραταω παντως το τελευταιο :P:P

Οχι,δεν ειπα διαφορετικα πραγματα...ξαναδιαβασε!:turtle:
Το παραδειγμα το εφερα ως ακραιο,για να δειξω οτι δεν μ αρεσουν καθολου οι αρκουδες!
Απο κει και επειτα, οπως ειπα,ο καλος ο μηλος.....:P:P:P

Ειναι και θεμα υγιεινης παντως....η τριχα συγκρατει ιδρωτα με βακτηρια,συχαμερα και μπλιααξ..σκεψου να εχει πεσει απο πανω και αποσμητικο και να μπλεκονται γλυκα τα ασπρακια του ιδρωτα με αυτα του αποσμητικου στολιζοντας χαριτωμενα τα μπουκλακια της μασχαλης.....
Βαρβατιλα θα μου πεις...:P

Machiavelli
14-06-10, 12:18
flowin_through κάτι μου λέει ότι είσαι αρκουδιάρης (όπως οι χίπηδες).

flowin_through
14-06-10, 12:40
Βαρβατιλα θα μου πεις...:P
Βαρβατιλα


flowin_through κάτι μου λέει ότι είσαι αρκουδιάρης (όπως οι χίπηδες).

Ναι εχω περισσοτερες θεσεις μετατροπης της τεστοστερονης σε DHT ειναι αληθεια. Ζηλευε. Καποτε ειπωθηκε οτι τα αναβολικα φτιαχνονται απο τον ιδρωτα του Chuk Noris. Ειναι ψεμμα. Τον ειχα αγκαλιασει εγω πριν.

lila_1
14-06-10, 22:43
flowin_through κάτι μου λέει ότι είσαι αρκουδιάρης (όπως οι χίπηδες).

ιδου!:shock:
http://www.fabulouslybroke.com/wp-content/uploads/2009/11/hairyman.jpg

Flowin να προσεχεις στο εξης τους επιτηδειους με τις φωτογραφικες ανα χειρας..:eleph:

Machiavelli
14-06-10, 22:52
Εδώ είναι με ξυρισμένο το χίπικο μούσι του και κομμένη την πλούσια χίπικη κόμη του.

beefmeup
14-06-10, 23:09
.
Και δε νομιζω οτι ισχυει το θεμα υγιεινης για καποιον που κανει ενα και παραπανω μπανια καθε μερα.
Εγω κραταω παντως το τελευταιο :P:P

εγω δεν κραταω τπτ,γιατι δεν κανω μπανιο καθολου πλην της θαλασσας(κ αυτο α αλα Αλ Μπαντι,μονο τα ποδια,με συνεπειες στον θαλλασιο πληθυσμο)..

flowin_through
14-06-10, 23:39
ιδου!:shock:
http://www.fabulouslybroke.com/wp-content/uploads/2009/11/hairyman.jpg

Flowin να προσεχεις στο εξης τους επιτηδειους με τις φωτογραφικες ανα χειρας..:eleph:

Ολα καλα ρε Lila αλλα αυτος ο σταυρός παραπαει. Έχει ηδη αρχισει να με καιει...

Και δεν εχω μουστακι!

lila_1
15-06-10, 00:08
Ολα καλα ρε Lila αλλα αυτος ο σταυρός παραπαει. Έχει ηδη αρχισει να με καιει...

Και δεν εχω μουστακι!

Δεν σε πιστευω,,,
Αποδειξε το!




Ολε:banana:

flowin_through
15-06-10, 00:14
Αποδειξε πρωτα οτι εισαι μία απο τις δύο.
3-0 :banana::banana::banana:

lila_1
15-06-10, 00:22
Αποδειξε πρωτα οτι εισαι μία απο τις δύο.
3-0 :banana::banana::banana:

Οχι ρε φιλε,ποτε μπηκαν τα 3 ?!

δεν εννοω αυτο που νομιζεις..

Eγω δεν ισχυριστηκα οτι ειμαι ενα εκ των 2 μουνακίων στα αριστερα,,,,,Δεν εχω τιποτα να αποδειξω!

Εσυ αρνεισαι τις κατηγοριες ΑΡΑ εσυ πρεπει να αποδειξεις οτι δεν φερεις ευθυνη για το παραπανω αισθητικο αισχος!:P

KATERINI 144
15-06-10, 00:30
Οχι ρε φιλε,ποτε μπηκαν τα 3 ?!

δεν εννοω αυτο που νομιζεις..

Eγω δεν ισχυριστηκα οτι ειμαι ενα εκ των 2 μουνακίων στα αριστερα,,,,,Δεν εχω τιποτα να αποδειξω!

Εσυ αρνεισαι τις κατηγοριες ΑΡΑ εσυ πρεπει να αποδειξεις οτι δεν φερεις ευθυνη για το παραπανω αισθητικο αισχος!:Pλιλα καλα ειναι να αποδείξεις πως ξέρεις να μιλάς και λιγο ποιο διακριτικά.............

flowin_through
15-06-10, 00:34
Η υπαρξη και μονο της συγκεκριμενης φοτο στο ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ σου αβαταρ ειναι ευθεια δηλωση οτι εισαι ή μοιαζεις σε 1 εκ των 2 αυτων κωλαρίων. Εκτος και αν σου αρεσει να παραπλανεις.
Δευτερον, ουτε ισχυριστηκα ποτε εγω οτι ειμαι η εθαιρια τριχωτη υπαρξη της φοτο που ΕΣΥ ανεβασες. Γιατι λοιπον να μπω στη διαδικασια? Δε μπορεις να με καλεις να αποδειξω κατι που εσυ ισχυριστηκες για λογαριασμο μου.
Τριτον, εχω ηδη βαλει νοερα τα δυο πρωτα στις υπαρξεις που απεικονιζονται στο αβαταρ σου, οποτε το τριτο το`βαλα σε σενα.
Τεταρτον, θα πρεπει να προσπαθησεις πολυ περισσοτερο για να ανεβασω φοτο μου στο ιντερνετ.
Πεμπτον, μη με προκαλεις γιατι μολις βγηκα απο το μπανιο και μπορω να σου αποδειξω πού ΔΕΝ εχω σιγουρα μουστακι ή κατι παρομοιο. :banana:

flowin_through
15-06-10, 00:35
λιλα καλα ειναι να αποδείξεις πως ξέρεις να μιλάς και λιγο ποιο διακριτικά.............

Εγω την αφηνω στο τοπικ μου.
Μιλα μουΛιλα μου...

KATERINI 144
15-06-10, 00:38
Εγω την αφηνω στο τοπικ μου.
Μιλα μουΛιλα μου...εσυ flowin_through καλα κανεις αλλα εμενα μου κάθεται στραβά αυτο που έγραψε, και επειδή δεν το διαβάζεις μονο εσυ το θέμα σε παρόμοιο τόνο συζήτηση καντε με πμ.

lila_1
15-06-10, 00:41
εσυ flowin_through καλα κανεις αλλα εμενα μου κάθεται στραβά αυτο που έγραψε, και επειδή δεν το διαβάζεις μονο εσυ το θέμα σε παρόμοιο τόνο συζήτηση καντε με πμ.

Γιατι ωρε τι ειπα?

:rolleyes:

Παραλογιζεσαι!
Το λεξιλογιο μου ειναι εξαιρετικα κομψο!

KATERINI 144
15-06-10, 00:44
Γιατι ωρε τι ειπα?

:rolleyes:

Παραλογιζεσαι!
Το λεξιλογιο μου ειναι εξαιρετικα κομψο!εμενα μου φαίνεται πολυ άκομψο, φρόνησε να μην επαναληφθεί γιατι μπορεί να κάνουμε και την πλάκα μας στο φορουμ αλλα κρατάμε ενα επιπεδο λιλα....

lila_1
15-06-10, 00:46
Μιλα μουΛιλα μου...

Οριστε,,,,Σ αυτον που γραφει με υπονοουμενα και στοχευμενες αντικαταστασεις γραμματων,δεν γινεται καμια παρατηρηση!
Γιατι τετοιες διακρισεις??

Ενισταμαι!!


^^

flowin_through
15-06-10, 00:47
Καθαρος ουρανος αστραπες δε φοβαται.
Οπως βλεπεις μονο το δικο σου μυαλο πηγε εκει...
Εγω απλως....εγρααψα βιαστικα... :P:banana: (4-0)

lila_1
15-06-10, 00:49
Πεμπτον, μη με προκαλεις γιατι μολις βγηκα απο το μπανιο και μπορω να σου αποδειξω πού ΔΕΝ εχω σιγουρα μουστακι ή κατι παρομοιο. :banana:


:shock:
Το χοντραινεις!
ειπαμε να παιζουμε δικαια!
:turtle:




Εχουμε και εναν ΚΑΤΕΡΙΝΗ που επιβλεπει!
Το νου σου

flowin_through
15-06-10, 00:50
Τι γινεται, σε δοσεις διαβαζεις?
5-0
Μονο που ο Κατερινης εδωσε και μια λυση...
(δεν το χοντραινω εγω...μονο του....)
6-0 :P:banana:

KATERINI 144
15-06-10, 00:51
Οριστε,,,,Σ αυτον που γραφει με υπονοουμενα και στοχευμενες αντικαταστασεις γραμματων,δεν γινεται καμια παρατηρηση!
Γιατι τετοιες διακρισεις??

Ενισταμαι!!


^^ο flowin ειναι παγκοσμιοποιημένος και μπερδεύεται καμια φορα, εμείς παλι δείχνουμε ολοι την καλη διάθεση να τους δεχόμαστε ολους, αλήθεια λιλα ποσο χρόνων είσαι?!

lila_1
15-06-10, 00:55
Καθαρος ουρανος αστραπες δε φοβαται.
Οπως βλεπεις μονο το δικο σου μυαλο πηγε εκει...
Εγω απλως....εγρααψα βιαστικα... :P:banana: (4-0)

Ποιος ηρθε?!:shock:
Που ΛΙΓΟ να μη δεις καλα το Λ και το Ι και να μπλεξει το ματι τις γραμμες....ΝΑ ΤΑ τα ευτραπελα..!


Εκτος αν εχω πολλη φαντασια..
Με κολακευεις!:love:

lila_1
15-06-10, 00:57
ο flowin ειναι παγκοσμιοποιημένος και μπερδεύεται καμια φορα, εμείς παλι δείχνουμε ολοι την καλη διάθεση να τους δεχόμαστε ολους, αλήθεια λιλα ποσο χρόνων είσαι?!

Α δε μπορω να σου πω...

Μυστικο!:^^::^^::p:eleph:

flowin_through
15-06-10, 01:00
Φημες θελουν τη Λιλα να ειναι 18,5.
Ουφ... ειναι ενηλικη, αλλιως... :spank:
(ωχ! κιαλλο γμτ)

Mitsen
15-06-10, 01:04
Έχω την εντύπωση πως διαδραματίζεται μια ίντριγκα!

lila είσαι αθυρόστομη ούουου ούουου!
και εσύ flowin σαδιστής και χλε-χλες! ούουου ούυυυ ρε!:P
και κλέβεις και στο σκορ ooυυυυυυυυυ!:green:

lila_1
15-06-10, 01:05
Φημες θελουν τη Λιλα να ειναι 18,5.
Ουφ... ειναι ενηλικη, αλλιως... :spank:
(ωχ! κιαλλο γμτ)

Γιατι ρε σπιουνε?:P:P







(κλεινω τα 19 αισιως σε 15 μερες :green:)

KATERINI 144
15-06-10, 01:06
(ωχ! κιαλλο γμτ)αλλο δεν εχει, μας τελείωσε η υπομονή......

flowin_through
15-06-10, 01:06
Σαδιστης ειμαι (που το καταλαβες?), αλλα χλεχλες? Ε οχι! Ξου ξου απο την ιντριγκα μου :rifle::rifle::rifle: