PDA

Επιστροφή στο Forum : PHD



versus
14-06-10, 23:33
θα θελα να ακούσω τις απόψεις σας!θέλω να βάλω όγκο..είναι καλή η phD?έχει ακουστεί τίποτα για την εταιρία?δεν ξέρω πολλά!!πηγαίνω γυμναστήριο 7 μήνες..!:unsure:

NASSER
15-06-10, 01:30
Για μενα απο τις καλυτερες πρωτεινες που εχω καταναλωσει μεχρι τωρα. Αρκει να εχεις δοκιμασει και αλλες για να καταλαβεις τη διαφορα. Εχει αρκετες γευσεις και φορμουλες που μπορεις να εμπιστευτεις.
Οσο τωρα οτι θελεις να κανεις ογκο, δεν εχει να κανει μονο απο τα συμπληρωματα, αλλα γενικα απο τη διατροφη σου.

TEFAAtzis
15-06-10, 01:58
φιλε μου μολις τελειωσα την Whey της σε γευση κρεμα - φραουλα.Απο γευση παρα πολυ καλη λες και επινα milkshake ενα πραγμα.Απο ποιοτητα ποτε δεν μπορεις να εισαι σιγουρος 100% για καμια οποτε αυτο παει στην ακρη.Ο ογκος ομως θα ερθει με την καλη διατροφη πρωτα και στο τελος με τα συμπληρωματα

Machiavelli
15-06-10, 08:45
Βανίλια και φράουλα, είναι πολύ ωραίες.

versus
15-06-10, 10:09
εννοείται πως κάνω μία διατροφή!όσο μπορώ βέβαια γιατί είμαι δευτέρα λυκείου και έχω αρκετές υποχρεώσεις!αλλά σκεφτόμουν να την αρχίσω για καλύτερα αποτελέσματα!η Pharma Gain : 2.27kg είναι καλή?και άμα προσθέσω και λίγο λίπος δεν με πειράζει τόσο!

flexakis
15-06-10, 10:35
εννοείται πως κάνω μία διατροφή!όσο μπορώ βέβαια γιατί είμαι δευτέρα λυκείου και έχω αρκετές υποχρεώσεις!αλλά σκεφτόμουν να την αρχίσω για καλύτερα αποτελέσματα!η Pharma Gain : 2.27kg είναι καλή?και άμα προσθέσω και λίγο λίπος δεν με πειράζει τόσο!
Οπως γνωριζεις μας ειναι δυσκολο να κατσουμε στο τραπεζι και να φαμε 5-6 γευματα.
Συνηθως χρηισιμοποιουμε και κανα 2 σέικ για λογους πρακτικους,αλλα και για να συμπληρωσουμε τα μακρο-μικρο συστατικα που χρειαζομαστε.
Η Phd pharma gain ειναι ενα καλο σκευασμα που θα σε βοηθησει στην διατροφη,αλλα παραληλα μην ξεχνας οτι πρεπει να αυξησεις και λιγο τις θερμιδες σου(καμια 300)+ την phd για να εχεις το επιθυμητο αποτελεσμα.

versus
15-06-10, 10:39
οκ φίλε ευχαριστώ:Dαπ' ότι βλέπω έχει καλό όνομα και σαν εταιρία και σαν γεύση και σαν αποτελέσματα!!