PDA

Επιστροφή στο Forum : Extreme XXL (ABB)



versus
15-06-10, 21:38
Θέλω να ακούσω διάφορες γνώμες για το συγκεκριμένο παρασκεύασμα!φωτίστε με...να το πάρω ή θα με "καταστρέψει";:unsure:


http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=12671&stc=1&d=1276628360


http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=12672&stc=1&d=1276628367

Xxlakis
15-06-10, 21:54
Πρωτον δεν ξερουμε τι "στοχους" εχεις...δευτερον για οτι και να την θες βλεπω ελαχιστη πρωτεινη σε 4!!!!! scoops(Ημαρτον...) τριτον δεν λεει ο υδατανθρακας απο που προερχεται και τεταρτον και βασικοτερον....ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΠΡΩΤΕΙΝΕΣ ΟΓΚΟΥ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΤΙΣ ΑΝΤΙΚΑΤΑΣΤΗΣΕΙΣ ΜΕ ΠΟΛΥ ΚΑΙ ΠΟΙΟΤΙΚΟ ΦΑΙ ΜΑΖΙ ΜΕ ΜΙΑ WHEY!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Polyneikos
15-06-10, 22:00
Ωραίο κουτι !:green::green:

stelios17
15-06-10, 22:01
Λοιπον , μονο και μονο λογο του οτι ειναι πρωτεινη ογκου εγω τις δινω ακυρο ...!!!!

Παρε μια ωραιοτατη whey , πανε αγορασε και τον υδατανθρακα σου και θα σου βγει τζι τζι !!!!...

πρωτεινες ογκου = Πεταμενα λεφτα

primordial
15-06-10, 22:04
Ωραίο κουτι !:green::green:

+1....

κ το logo της εταιρείας αρκετά εντυπωσιακό..........

@ versus......

Πόσα κιλά είσαι φίλε μου..... τι διατροφή κάνεις...... κ πές μου σε παρακαλώ τι σκοπεύεις να πετύχεις με αυτό το supp...????

:shock::shock: 208gr carbs/ serving....?????:shock:

Polyneikos
15-06-10, 22:08
Στα σοβαρα τωρα ,τόσες πολλες θερμίδες συγκεντρωμενες σε ενα ρόφημα μπορεί να αποδειχτουν καταστροφικες.Αν τωρα καποιος είναι τόσο εκτομορφικος και δεν μπορεί να βαλει με τίποτα και παραλληλα δεν μπορεί να φαει ποσότητες γιατι δεν το αντεχει,μόνο τοτε θα το συζητουσα.
παντως παίζει πολύ με την ινσουλίνη καθως είναι λογικο να κανει μεγαλο Pick και είναι ρίσκο.

stelios17
15-06-10, 22:11
Και παλι ! ΜΗΝ το παρεις φιλε με τιποτα !!!!!!!


Πανε παρε κανα κιλο ζαχαρη λεω εγω που θα σου βγει και πιο φθηνα !!!! :banghead:

versus
15-06-10, 22:21
οκ παιδιά κατάλαβα!αφήστε το καλύτερα!υπάρχουν και πολύ καλύτερες όπως η Isogainer ή η RealMass!όγκο θέλω αλλά τρώω και δεν βάζω!:S

primordial
15-06-10, 22:24
Δεν είμαι ειδικός σε αυτά, αλλά υποθέτω ότι αν τρώς περισσότερες θερμίδες από αυτές που μπορείς να κάψεις σε καθημερινή βάση, αργά αλλά σταθερά κ το κυριότερο ΠΟΙΟΤΙΚΑ θα ανέβεις κ στα κιλά σου..... ταπείνή μου γνώμη.....:green:

versus
15-06-10, 22:29
ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΠΡΩΤΕΙΝΕΣ ΟΓΚΟΥ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΤΙΣ ΑΝΤΙΚΑΤΑΣΤΗΣΕΙΣ ΜΕ ΠΟΛΥ ΚΑΙ ΠΟΙΟΤΙΚΟ ΦΑΙ ΜΑΖΙ ΜΕ ΜΙΑ WHEY!!!!!!!!!!!!!!!!!!
πολύ και ποιοτικό φαγητό τρώω και έχω πάρει και whey αλλά αποτελέσματα 0!δεν βάζω εύκολα κιλά και εγώ θέλω όγκο!:green:

versus
15-06-10, 22:31
Δεν είμαι ειδικός σε αυτά, αλλά υποθέτω ότι αν τρώς περισσότερες θερμίδες από αυτές που μπορείς να κάψεις σε καθημερινή βάση, αργά αλλά σταθερά κ το κυριότερο ΠΟΙΟΤΙΚΑ θα ανέβεις κ στα κιλά σου..... ταπείνή μου γνώμη.....:green:
ξύνεις πληγές!τα κιλά μου δεν ανεβαίνουν με τίποτα!και τρώω...να μην έτρωγα......και ποιοτικά!

giannis64
15-06-10, 22:36
ξύνεις πληγές!τα κιλά μου δεν ανεβαίνουν με τίποτα!και τρώω...να μην έτρωγα......και ποιοτικά!



πως να βάλεις κιλά!! έχεις ξεκινήσει 3 θέματα και δεν έχεις ποστάρει την διατροφή σου ακόμα. αλήθεια είμαι περίεργος να την δω!! πως και δεν βάζεις κιλά!!

stelios17
15-06-10, 22:41
οκ παιδιά κατάλαβα!αφήστε το καλύτερα!υπάρχουν και πολύ καλύτερες όπως η Isogainer ή η RealMass!όγκο θέλω αλλά ΔΕΝ τρώω και δεν βάζω!:S


Φιλε μου πριν 2 χρονια , ημουν στεκα ...
Οταν με ρωτουσανε γιατι ειμαι ετσι ελεγα " Ασε ρε , τρωω συνεχεια και πολυ αλλα δεν βαζω γραμμαριο πανω μου ..."


Μετα ομως καταλαβα οτι το φαι που ετρωγα δεν εφτανε να χορτασει ουτε 11 σχολιαροπαιδο δημοτικου

(Και μετα ανακαλυψα την χρυση τομη των 6 γευματων την ημερα ) και αλλα πολλα ( και ζησανε αυτοι καλα , και μεις καλυτερα... :P )

deluxe
15-06-10, 23:03
200γρ υδατανθρακα; Ποιος εισαι; Ο Jay;

Παρε μια καθαρη whey (On,Reflex), παρε και μαλτο + μελι ή δεξτροζη και εφτιαξες πρωτεινη ογκου.

versus
16-06-10, 13:23
πως να βάλεις κιλά!! έχεις ξεκινήσει 3 θέματα και δεν έχεις ποστάρει την διατροφή σου ακόμα. αλήθεια είμαι περίεργος να την δω!! πως και δεν βάζεις κιλά!!
τώρα δεν κάνω λόγω εξετάσεων!:(θα αρχίσω όμως ξανά!θα πάω στα θέματα διατροφής και θα ενημερωθώ!:)

versus
16-06-10, 13:25
Μετά ομως καταλαβα οτι το φαι που ετρωγα δεν εφτανε να χορτασει ουτε 11 σχολιαροπαιδο δημοτικού
μάλλον έτσι θα 'ναι!

versus
16-06-10, 13:26
Πάρε μια καθαρη whey (On,Reflex), παρε και μαλτο + μελι ή δεξτροζη και εφτιαξες πρωτεινη ογκου.
οκ φίλε ευχαριστώ!:)αν και θα έπαιρνα την μισή δόση!

Nick Sotiralis
18-06-10, 12:55
200γρ υδατανθρακα; Ποιος εισαι; Ο Jay;

Παρε μια καθαρη whey (On,Reflex), παρε και μαλτο + μελι ή δεξτροζη και εφτιαξες πρωτεινη ογκου.

:thumbup::thumbup:

silk
18-06-10, 14:10
την συγκεκριμενη ππου την ειχα παρει κιολας ,βλεπε ασχετοσυνη,
ναι οντως κανει δουλεια.πηρα κιλα.αυτο.μονο αυτο.καταταλλα τν βρηκα καλη τιμη και ελεγα να την παρω και ν δινω στο σκυλι και δεν σ κανω πλακα τωρα.τοσο σ εκτιμηση πλεον.

versus
18-06-10, 14:52
την συγκεκριμενη ππου την ειχα παρει κιολας ,βλεπε ασχετοσυνη,
ναι οντως κανει δουλεια.πηρα κιλα.αυτο.μονο αυτο.καταταλλα τν βρηκα καλη τιμη και ελεγα να την παρω και ν δινω στο σκυλι και δεν σ κανω πλακα τωρα.τοσο σ εκτιμηση πλεον.
ρε δεν πρόκειται να την πάρω υπάρχουν πολύ καλύτερες!

silk
18-06-10, 14:54
δεν στ πα για να μην τν παρεις.γιατι εγω θα τν παρω απλα σου ειπα για που προοριζεται.

versus
18-06-10, 15:05
χαχα..οκ!

flinstone
18-06-10, 16:22
Για μένα εί πεταμένα λεφτά. Εχει τεράστια ποσότιτα ζάχαρης και ελάχιστη πρωτείνη (αναλογικα). Καλήτερα πάρε μια με ελάχιστους υδατανθρακες και βάζε εσύ μέλι όσο θες.

versus
18-06-10, 17:11
Για μένα εί πεταμένα λεφτά. Εχει τεράστια ποσότιτα ζάχαρης και ελάχιστη πρωτείνη (αναλογικα). Καλήτερα πάρε μια με ελάχιστους υδατανθρακες και βάζε εσύ μέλι όσο θες.
οκ φίλε κάτι τέτοιο θα κάνω!απλά ήθελα να δω την γνώμη σας!κατά 80% δεν θα την έπαιρνα! :) τώρα το 80% έγινε 100% :thumbdown:

versus
18-06-10, 18:40
200γρ υδατανθρακα; Ποιος εισαι; Ο Jay;
να μου λείπει! :green:

oldhiphop
17-11-10, 23:16
παιδια την συγκεκριμενη προτεινη μου την χαρισε ενας φιλος μου.οχι επιδει δεν του αρεσε αλα επιδει ειχε ενα προβλημα.

λεω να περνω 2 σκουπ μονο. ποτε ειναι καλητερα? πρωη η πριν την προπονιση?
μετα δεν μπορω περνω whey.

oldhiphop
18-11-10, 00:29
καποια γνωμη βρε παιδια...

Στελιος
18-11-10, 00:36
παιδια την συγκεκριμενη προτεινη μου την χαρισε ενας φιλος μου.οχι επιδει δεν του αρεσε αλα επιδει ειχε ενα προβλημα.

λεω να περνω 2 σκουπ μονο. ποτε ειναι καλητερα? πρωη η πριν την προπονιση?
μετα δεν μπορω περνω whey.

παρε whey και χαρισε την και εσυ σε ενα φιλο σου την συγκεκριμενη!

oldhiphop
18-11-10, 00:38
φιλε εχω whey απλος για το πρωη 2 σκουπ απο τα 4 που λεει δεν ειναι καλα?

arisfwtis
18-11-10, 00:39
και εγω συμφωνω με τον στελιο
αμα παρεις 2 σκουπ το πρωι θα χεις ηδη 520 θερμιδες μονο απο την σκονη

deluxe
18-11-10, 03:18
Παρε 1 scoop μονο. Συνηθω αυτες οι φορμουλες, ειναι για ατομα που δε μπορουν να βαλουν ευκολα ογκο. Αλλιως τα χρησιμοποιουμε για υποκαταστατα γευματος.

Εχει και καλες πρωτεϊνες ογκου, με λιγα σακχαρα και καλους υδατανθρακες. Οπως το progen της reflex. Αλλα ειναι πιο ακριβα.

oldhiphop
18-11-10, 23:38
θα περνω 3 φορες την ευδομαδα αν ειναι. με ενα σκουπ το πρωη να δω πως θα παει.. αν βλεπω πως στρογγιλευω την παραταω.

Adinamos
20-11-10, 15:38
Αυτη την εταιρεια τη σπονσοραρει ο John Cena :thumbup:

...ναι ξερω... οφτοπικ.:turtle:

beefmeup
20-11-10, 15:41
ειναι θυγατρικη της ΟΝ(optimum nutrition).;)

Adinamos
20-11-10, 15:55
ειναι θυγατρικη της ΟΝ(optimum nutrition).;)

Μαζι με την WARRIORLAB?? :smash:

beefmeup
20-11-10, 15:59
Μαζι με την WARRIORLAB?? :smash:

μπα,δεν το νομιζω για αυτην που λες..η ΑΒΒ,ειναι σιγουρα παντως θυγατρικη της ΟΝ.

Adinamos
20-11-10, 17:41
μπα,δεν το νομιζω για αυτην που λες..η ΑΒΒ,ειναι σιγουρα παντως θυγατρικη της ΟΝ.

Ναι βρε πλακα κανω :green: .. Το ξερω για την ΑΒΒ.