PDA

Επιστροφή στο Forum : Cytolean v2 (Gaspari Nutrition)



bekas
16-06-10, 13:53
καλησπερα απο μενα...εχω παρει το cytolean v2 {gaspari}...προκειται για ενα καινουργιο λιποδιαλυτικο που οπου εχω διαβασει σε ξενα φορουμ εχει τα καλυτερα σχολια απο οσους το εχουν παρει και το χαρακτηριζουν ενα νεο μικρο θαυμα στην κατηγορια λυποδιαλυτικων{το λενε bodybuilder που εχουν δοκιμασει πολλα συμπληρωματα και λιποδιαλυτικα)!δεν ξερω κατα ποσο ισχυει αλλα θα δω απο τα αποτελεσματα...χθες το πηρα 1η μερα και μπορω να πω οτι και η ορεξη μου κοπηκε παρα πολυ...πρεπει να παιρνεις μια φορα την μερα 2-3 χαπια 6-7 ωρες πριν την προπονηση και γω επειδη παω γυμναστηριο 9το βραδυ τα πηρα 2.30 το μεσημερι....μεχρι τις 12 δεν μου ειχε ερθει η παραμικρη πεινα.προκαλει μια μικρη ευεξια,σιγουρα ειχα πολυ αυξημενη ενεργεια αφου εκανα ασκησεις που εχω στο προγραμμα μου και δεν πολυ ενιωθα ενω αλλες κουραζομουν....και αυτο που μου εκανε εντυπωση φιλοι και φιλες ειναι οτι δεν ενιωσα την παραμικρη παρενεργεια...τιποτα απολυτως!!!και φυσικα αυτο με εκανε να χαρω πολυ:):):)!τωρα να ρωτησω το εχει δοκιμασει κανεις σας η καποιος γνωστος σας για να δω αν ηταν το ιδιο και σε εκεινον/εκεινη???αν ναι θα ηθελα να μαθω πολυ,γενικα και για το αν ειχε σε αυτους παρενεργειες και αν ειχε αποτελεσματα καλα και γενικα οτι εχει να κανει σε σχεση με την εφαρμογη του....

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=15020&stc=1&d=1282195060

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=15021&stc=1&d=1282195063

beefmeup
16-06-10, 14:05
αστυνομε,ριξε μια ματια εδω..

http://www.bodybuilding.gr/forum/showthread.php?t=7411&highlight=cytolean

Drsarru
16-06-10, 14:06
Καλώς ήρθες φιλαρακο,είμαι στη 3η εβδομάδα με το συτολιν παρενεργειες και οτι αλλο σχετιζετε δεν εχω διαπιστωσει μεχρι στιγμης αρα δεν θα δω κ στο μελλον γιατι η επόμενη βδομαδα θα ειναι κ η τελευταία για να κλεισει ο κυκλος και μετα θα παω στο μιτοτροπιν η στο λιπο6..Σου κοβει οντως την ορεξη αλλα οχι σε τρελά επιπεδα περισσοτερο ειναι στο μυαλό σου επειδη διαβαζεις οτι ενεργει ετσι.Απλως ειναι ενα καλο σκαλι για να ξεκινησεις κατι πιο δυνατο..Μην υπερβείς τα 3 δισκια την ημέρα

T0ny
16-06-10, 14:16
Καλώς ήρθες φιλαρακο,είμαι στη 3η εβδομάδα με το συτολιν παρενεργειες και οτι αλλο σχετιζετε δεν εχω διαπιστωσει μεχρι στιγμης αρα δεν θα δω κ στο μελλον γιατι η επόμενη βδομαδα θα ειναι κ η τελευταία για να κλεισει ο κυκλος και μετα θα παω στο μιτοτροπιν η στο λιπο6..Σου κοβει οντως την ορεξη αλλα οχι σε τρελά επιπεδα περισσοτερο ειναι στο μυαλό σου επειδη διαβαζεις οτι ενεργει ετσι.Απλως ειναι ενα καλο σκαλι για να ξεκινησεις κατι πιο δυνατο..Μην υπερβείς τα 3 δισκια την ημέρα

Τι εχεις δει δηλαδη απο αγωνιστικης μεριας???Σε βοηθησε να κοψεις??Η απλα σε βαζει σε μια διαθεση?

Drsarru
16-06-10, 14:20
Απο αγωνιστικής πλευρας ειδα μια μικρη εκρηξη στις αρχές τιποτα μετά ειναι κατι που το συνηθιζει ο οργανισμος γρηγορα γι αυτο περιμενω να τελειωσω το κύκλο μου για να περάσω στο αμέσως επόμενο

T0ny
16-06-10, 14:22
Απο αγωνιστικής πλευρας ειδα μια μικρη εκρηξη στις αρχές τιποτα μετά ειναι κατι που το συνηθιζει ο οργανισμος γρηγορα γι αυτο περιμενω να τελειωσω το κύκλο μου για να περάσω στο αμέσως επόμενο

Χμμ καταλαβα :thumbup:

deluxe
16-06-10, 15:38
Το lipo6 το απλο ειναι πιο δυνατο απο αυτο λογικα, σωστα;

Machiavelli
16-06-10, 17:43
Το lipo6 μόνο βοτάνια είναι, αυτό έχει 7b-OH. Τα συστατικά που αναφέρονται παραπάνω πρέπει να είναι παλαιότερης έκδοσης. Τα σωστά είναι αυτά:
http://www.emagemaker.gr/accounts/139/138/216/pictures/CytoleanV2_.gif

Svein
16-06-10, 17:50
Το lipo6 μόνο βοτάνια είναι, αυτό έχει 7b-OH. Τα συστατικά που αναφέρονται παραπάνω πρέπει να είναι παλαιότερης έκδοσης. Τα σωστά είναι αυτά:
http://www.emagemaker.gr/accounts/139/138/216/pictures/CytoleanV2_.gif

τωρα με φώτισες !

deluxe
16-06-10, 18:11
Αυτο μαλιστα, φαινεται πιο δυνατο.

sTeLaKoS
17-06-10, 15:52
Τα συστατικά που αναφέρονται παραπάνω πρέπει να είναι παλαιότερης έκδοσης. Τα σωστά είναι αυτά:



Διορθώθηκε :thumbup:

bekas
20-06-10, 01:32
εμενα παντως μετα απο 1 βδομαδα εφαρμογης με εχει βοηθησει κυριως στους κατω κοιλιακους να φανουν καλυτερα...σε συνδυασμο φυσικα διατροφης-γυμναστικης...παντως και κατι αλλο που παρατηρησα στο προιον αυτο ειναι οτι ενω το ειχα παρει καποια στιγμη της μερας μετα απο μιση ωρα που νυσταξα κοιμηθηκα σαν πουλακι...το αναφερω γιατι ακουω οτι τα αλλα λιποδιαλυτικα τις επομενες ωρες δεν σε αφηνουν να κοιμηθεις λογω υπερεντασης

deluxe
20-06-10, 02:16
Καλα, απλα ετυχε και κοιμηθηκες. Μπορει να μην ειχες κοιμηθει αρκετα την προηγουμενη ημερα και να ησουν κουρασμενος. Πρεπει να εχει αρκετη καφεϊνη απ'οτι βλεπω.

Machiavelli
20-06-10, 03:26
Η μείωση της κορτιζόλης φέρνει ληθαργικότητα (και κατά κάποιους και απώλεια λίπους στη περιοχή της κοιλιάς, όπως αναφέρεις), οπότε είναι λογικό να νυστάζεις μιας και το cytolean στοχεύει και σε αυτό. Εγώ δε το ένιωσα όταν το χρησιμοποίησα μόνο του, αλλά δεν μου φαίνεται απίθανο απλώς να μην με επηρέασε όσο εσένα και είναι και πολύ ενθαρρυντικό για το προϊόν.
Από τα καλύτερα εντελώς sife effect-free συμπληρώματα.

bekas
20-06-10, 22:59
καλα αυτο με τον υπνο συναιβει 1 στις 8με9 μερες που το εχω παρει....ισως και να ηταν λογω κουρασης δεν ξερω...παντως το γεγονος οτι δεν εχω την παραμικρη παρενεργεια με κανει ευτυχη!

deluxe
30-06-10, 14:45
Το ξεκινησα σημερα τελικα. Παει με κρεατινη ή οχι;

lef
07-07-10, 21:49
ξερει κανεις αν θα πρεπει να περνουμε τα χαπακια το πρωι και να τρωμε μετα απο μιση ωρα οπως αναφερει ξεκαθαρα στο μιτο?γιατι στο cyto δεν αναφερει κατι αλλα φανταζομαι οτι το καλυτερο θα ηταν με αδειο στομαχι

-beba-
07-07-10, 21:51
Συνήθως τα περισσότερα θέλουν άδειο στομάχι και αφού τα πιεις να περιμένεις λίγο να απορροφηθούν.

sogoku
07-07-10, 21:56
Να ρωτησω και εγω κατι.Μετα το μιτο ειναι αναγκαιο-προτιμητεο το σιτο η ειναι μαρκετινιστικο αυτο απο την εταιρια?Θελω αν γινεται να μου απαντησετε και εμπειρικα και με επιχειρηματα[πχ για ουσιες η για τυχον σταθεροποιηση ορμονων υποθετω χωρις να ξερω].
Ευχαριστω

lef
07-07-10, 22:00
Συνήθως τα περισσότερα θέλουν άδειο στομάχι και αφού τα πιεις να περιμένεις λίγο να απορροφηθούν.

ευχαριστω μπεμπα,θα περιμενω να φαω οσο περισσοτερο μπορω αν και βλεπω να με κυνηγανε στην δουλεια επειδη θα αργω:green:


Να ρωτησω και εγω κατι.Μετα το μιτο ειναι αναγκαιο-προτιμητεο το σιτο η ειναι μαρκετινιστικο αυτο απο την εταιρια?Θελω αν γινεται να μου απαντησετε και εμπειρικα και με επιχειρηματα[πχ για ουσιες η για τυχον σταθεροποιηση ορμονων υποθετω χωρις να ξερω].
Ευχαριστω

εγω ετσι το εκανα αφενοσ γιατι ηθελα ενα πιο ελαφρυ λιποδιαλυτη και αφετερου μου ειπαν αρκετοι αο το φορουμ αυτο για την σταθεροποιηση των ορμονων

sogoku
07-07-10, 22:07
Ναι και εγω ετσι διαβασα αλλα θελω να ακουσω ανα οντως το κανει αυτο και αν πρεπει να το κανει αυτο.Αν μπορουν ας απαντησουν οι γνωστες.Εσενα σε βοηθησε αυτη η ενναλλαγη?

lef
07-07-10, 22:14
Ναι και εγω ετσι διαβασα αλλα θελω να ακουσω ανα οντως το κανει αυτο και αν πρεπει να το κανει αυτο.Αν μπορουν ας απαντησουν οι γνωστες.Εσενα σε βοηθησε αυτη η ενναλλαγη?

εχει μια μερα που το ξεκινησα οποτε...
θα με ενδιεφερε και μενα ηαποψη καποιου που γνωριζει καλυτερα

aris1988
19-08-10, 04:09
ρε παιδεια ειχ κανει εξετασεις θυροειδη πριν 2 χρονια ημουν μια χαρα και ξανακανα πριν 5-6 μηνες και ηταν ανεβασμενο το tsh αλλα ειχα διακοψει τους λιποδιαλυτεσ μονο 10-15 μερες πριν το cytolean λεει οτι επαναφερει το θυροειδη και για αφτο πρεπει να περνετε με κυκλους με το mitotropin να το χρησιμοποιησω η θα μου δημηουργησει μεγαλυτερο προβλημα?

deluxe
19-08-10, 08:46
Ενταξει δε υπαρχει πρεπει. Απλα το λενε για το δικο τους συμφερον. Λενε οτι μπορεις να παιρνεις κυκλο cyto/mito επ'αοριστον χωρις καποιο προβλημα! Δεν ειναι ετσι ομως..

aris1988
19-08-10, 16:33
Ενταξει δε υπαρχει πρεπει. Απλα το λενε για το δικο τους συμφερον. Λενε οτι μπορεις να παιρνεις κυκλο cyto/mito επ'αοριστον χωρις καποιο προβλημα! Δεν ειναι ετσι ομως..

sorry αλλα δε καταλαβα τι ενοεις ενταξει δε υπαρχει πρεπει??

deluxe
19-08-10, 19:51
Το οτι πρεπει να παιρνετε σε κυκλο με το mitotropin. Δεν ειναι απαραιτητο.

DHMHTRHS12345
07-10-10, 20:07
γεια σας παιδια θελω να κανω μια ερωτηση παιρνω το Cytolean V2,πειραζει αν παιρνεις και μια πρωτεινη μαζι? και ακομα ειπατε πως πρεπει να το παιρνεις 6-7 ωρες πριν την προπονιση γιατι? με αδειο στομαχι η πειραζει αν εχεις φαει? και κατι τελευτεο,δεν ειναι θερμαντικος λιποδιαλιτης ετσι? απντιστε μου σας παρακαλω...

-beba-
07-10-10, 20:12
γεια σας παιδια θελω να κανω μια ερωτηση παιρνω το Cytolean V2,πειραζει αν παιρνεις και μια πρωτεινη μαζι? και ακομα ειπατε πως πρεπει να το παιρνεις 6-7 ωρες πριν την προπονιση γιατι? με αδειο στομαχι η πειραζει αν εχεις φαει? και κατι τελευτεο,δεν ειναι θερμαντικος λιποδιαλιτης ετσι? απντιστε μου σας παρακαλω...

Σίγουρα μπορείς να το πάρεις και όταν ήδη χρησιμοποιείς κάποια πρωτείινη, όχι όμως ταυτόχρονα. Εχω την εντύπωση ότι ενδύκνειται να τα πάρεις πρωί με άδειο στομάχι. Φαντάζομαι θα έχει οδηγίες στο κουτί.

DHMHTRHS12345
07-10-10, 20:20
an as poume to prwi pareis tin prwteini sou kai meta apo 3 wres pareis ta 2xapia,einai kala..?to stomaxi exei xonepsi etsi den einai..?

-beba-
07-10-10, 21:09
an as poume to prwi pareis tin prwteini sou kai meta apo 3 wres pareis ta 2xapia,einai kala..?to stomaxi exei xonepsi etsi den einai..?

Tρείς ώρες μετά σαφώς θα έχεις χωνέψει. Δοκίμασέ τα αυτή την ώρα.

DHMHTRHS12345
07-10-10, 21:50
nai alla pws 9a katalaveis oti einai swsto auto h la9os?

***Κανόνας του φόρουμ είναι να γράφεις ελληνικά. Mods Team***

-beba-
08-10-10, 18:53
Διάβασε τις οδηγίες στο κουτί..............

DHMHTRHS12345
10-10-10, 14:34
θα το εκανα ανα δεν ηταν ολα στα ξενα...

-beba-
10-10-10, 15:10
Τρείς κάψουλες κάθε πρωί. Μπορείς να το πάρεις μόνο για τέσσερεις βδομάδες. Πρέπει να είσαι πάνω από δέκαοκτώ χρονών για να το χρησιμοποιήσεις. Μή το πάρεις απόγεμα γιατί θα σου φέρει αυπνία. Καλή επιτυχία.:toast::toast::toast:

Υ.Γ.Καλύτερα μην πάρεις όλη τη δόση με το ξεκίνημα. Την πρώτη μέρα πάρε μια κάψουλα το πρωί, την δεύτερη δύο και από την τρίτη μέρα παίρνε κανονικά και τις τρεις κάψουλες. Αν πάλι δεις ότι σε ενοχλεί..............σταματάς βέβαια.

Niiick
24-03-12, 15:57
Κοιταγα να το παρω τωρα για καλοκαιρι αλλα το εχουν κατεβασει και πλεον κυλοφορει μια international formula χωρις 7bOH.. θα το παιρνατε?

Devil
25-03-12, 21:11
Κοιταγα να το παρω τωρα για καλοκαιρι αλλα το εχουν κατεβασει και πλεον κυλοφορει μια international formula χωρις 7bOH.. θα το παιρνατε?

οχι...:green:

sobral
26-03-12, 13:24
οχι...:green:

γιατί όχι? τι ξέρουμε για το παραπάνω πως λειτουργεί (λειτουργούσε μάλλον γιατι πάει χαχα:green: ) -λογικά είναι banned στην Ευρώπη για να το έδιωξαν από την ευρωπαϊκή έκδοση.

Roid Rage
26-03-12, 13:58
Δεν ειναι banned, απλα αντικατασταθηκε. Ειναι καπως ight, αλλα για καποιον αρχαριο καλο ειναι.

Devil
26-03-12, 14:57
γιατί όχι? τι ξέρουμε για το παραπάνω πως λειτουργεί (λειτουργούσε μάλλον γιατι πάει χαχα:green: ) -λογικά είναι banned στην Ευρώπη για να το έδιωξαν από την ευρωπαϊκή έκδοση.

γιατι απλα χωρις 7β-oh δεν εχει τιποτα μεσα...:green:

Niiick
28-03-12, 16:17
Ισχυει..καλα τα λες:welcome: