PDA

Επιστροφή στο Forum : Μερικεs φώτοs μου



christin
18-06-10, 03:04
Οι πρώτες 2 φώτο είναι πριν από 5 μήνες

giannis64
18-06-10, 07:21
μπράβο σου!! έχεις δουλέψει και τα αποτελέσματα φαίνονται!!

gmalamos
18-06-10, 07:27
Εξαιρετικη γραμμωση οντως η δουλεια που εχεις κανει φαινεται πραγματικα..Αληθεια τι ακριβως εχεις στο μυαλο σου να κανεις..?Απο μενα ενα μεγαλο μπραβο!:thumbup:

Zylo
18-06-10, 09:01
καμια σχεση η 2 πρωτες φωτο με τις επομενες!!!τα συγχαρηκια μου!!πολυ ωραια δουλεια!!!:toast::toast::thumbup::thumbup:

KATERINI 144
18-06-10, 09:08
μπραβο christin, :clap:,
βαλε να δουμε και ποδια οχι (μονο) για ματι, αλλα να δούμε αν εχεις και εκει την ανάλογη καλη δουλειά οπως το ανω σωμα.

Qlim4X
18-06-10, 10:06
:clap::clap::clap:

συνχαρητιρια για την καλη δουλεια. οτι και να πουμε εμεις περισευει. ο καθρευτης σου φανταζομε θα σου λεει τα καλυτερα ;)

vAnY
18-06-10, 11:45
Christin ευγε εκανες πολυ καλη δουλεια η αλλαγη ειναι μεγαλη ! μακαρι περισσοτερες γυναικες να κανανε σαν εσενα και να μη "φοβοντουσαν" τα βαρη!:thumbup:

Eddie
18-06-10, 11:52
Ουαου!!Μεγαλη αλλαγη,μπραβο!!!:clap::clap:

CROCOJET
18-06-10, 12:29
Μπράβο Χριστίνα! Καταπληκτική! :clap::clap::clap:

Στις δύο πρώτες φωτος είσαι εντελώς αγύμναστη;
Εχω την εντύπωση ότι είναι πολύ μεγάλη η αλλαγή με 5 μήνες βάρη μόνο. Αν όντως ήσουν αγύμναστη, το σώμα σου ανταποκρίθηκε πάρα πολύ καλά! Συγχαρητήρια όπως και να 'χει! :thumbup:

christin
18-06-10, 14:58
Εξαιρετικη γραμμωση οντως η δουλεια που εχεις κανει φαινεται πραγματικα..Αληθεια τι ακριβως εχεις στο μυαλο σου να κανεις..?Απο μενα ενα μεγαλο μπραβο!:thumbup:

Αυτο που σκέφτομαι είναι να πετύχω ακόμα καλύτερη γράμμωση;) αλλά θέλω πολύ δουλειά ακομα:turtle:

christin
18-06-10, 15:09
μπραβο christin, :clap:,
βαλε να δουμε και ποδια οχι (μονο) για ματι, αλλα να δούμε αν εχεις και εκει την ανάλογη καλη δουλειά οπως το ανω σωμα.

Όντως στα πόδια μάλλον θέλω τη διπλή δουλειά, έχω καταλάβει ότι το σώμα μου αποθηκεύει περισσότερο λίπος εκει και δυστυχώς ενώ τώρα βλέπω ότι έχουν καπιο όγκο και μυς από γράμμωση ειναι άστα να πάνε :rolf:
Αν καταφέρω πριν φύγω για δουλειά το απόγευμα θα βάλω μερικές φώτο από τα ποδιά μου αλλιώς αργά το βράδυ

flinstone
18-06-10, 16:11
μπράβο και από μένα:clap::clap::clap::clap:

Polyneikos
18-06-10, 16:17
Eγω βλέπω ότι εχει ανεβει το επίπεδο στον γυναικείο πληθυσμο του φόρουμ.
Χριστινα μπραβο σου,απλα εχε υπόψην ότι τα πόδια είναι το δύσκολο σημείο των γυναικων και στον ανω κορμο πιανετε πιο γρηγορα τα επιθυμητα αποτελεσματα αλλα απ΄οτι δείχνεις εχεις τον τρόπο σου .
Συνεχισε την προσπάθεια ,nice job ! :clap::clap:

giorgospet
18-06-10, 16:37
Ένα μεγάλο μπράβο, τεράστια διαφορά για 5 μήνες ( πιστεύω να είναι φυσική, χωρίς χημική βοήθεια, η οποία είναι πολύ της μόδας τελευταία στις γυναίκες).

christin
18-06-10, 16:47
Christin ευγε εκανες πολυ καλη δουλεια η αλλαγη ειναι μεγαλη ! μακαρι περισσοτερες γυναικες να κανανε σαν εσενα και να μη "φοβοντουσαν" τα βαρη!:thumbup:

Ευχαριστώ vAnY :) για να είμαι ειλικρινείς και εγώ είχα τις επιφυλάξεις μου πριν αρχίσω τα βάρη, βλέπεις είχα γαλουχηθεί από μικρή ηλικία ότι τα βάρη είναι μόνο για τούς άντρες και οι γυναίκες που ασχολούνται με αυτά χάνουν τη θηλυκότητα τούς παύουν να είναι γυναίκες κ.τ.λ. μου πήρε καιρό μέχρι να ξεπεράσω αυτό το ταμπού και να κάνω πλέον αυτό που πραγματικά λαχταρούσα;)

christin
18-06-10, 16:58
Μπράβο Χριστίνα! Καταπληκτική! :clap::clap::clap:

Στις δύο πρώτες φωτος είσαι εντελώς αγύμναστη;
Εχω την εντύπωση ότι είναι πολύ μεγάλη η αλλαγή με 5 μήνες βάρη μόνο. Αν όντως ήσουν αγύμναστη, το σώμα σου ανταποκρίθηκε πάρα πολύ καλά! Συγχαρητήρια όπως και να 'χει! :thumbup:

Σε πιο μικρή ηλικία 15 έως 17 χρονών έκανα στίβο και κολυμβητήριο, αναγκάστηκα να τα σταματήσω και από κει και πέρα έκανα 1 μήνα γυμναστική το χρόνο.
Θεωρώ ότι το σώμα μου είχε πάρει το βάπτισμα του πυρός που λένε και δεν ήταν εντελώς πρωτόγνωρη εμπειρία γιαυτό ώστε να κάνει περισσότερο καιρό να συνηθίσει;)

christin
18-06-10, 17:21
Ένα μεγάλο μπράβο, τεράστια διαφορά για 5 μήνες ( πιστεύω να είναι φυσική, χωρίς χημική βοήθεια, η οποία είναι πολύ της μόδας τελευταία στις γυναίκες).

Ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια:) η αλλαγή στο σώμα είναι φυσική, δεν έχω καθόλου γνώσεις πάνω στο θέμα της χημικής βοήθειας, και από αυτά που έχω διαβάσει εδώ στο φόρουμ βλέπω ότι πρέπει να είσαι πολύ προσεκτικός και να έχεις άνθρωπο που να γνωρίσει πάρα πολύ καλά το θέμα για να σε βοηθήσει, αλλιώς υπάρχει κίνδυνος να κάνεις περισσότερο κακό στον εαυτό σου παρά καλό;)

gmalamos
18-06-10, 17:33
Αυτο που σκέφτομαι είναι να πετύχω ακόμα καλύτερη γράμμωση;) αλλά θέλω πολύ δουλειά ακομα:turtle:

Ευχομαι να τα καταφερεις..:thumbup:

giorgospet
18-06-10, 18:29
Ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια:) η αλλαγή στο σώμα είναι φυσική, δεν έχω καθόλου γνώσεις πάνω στο θέμα της χημικής βοήθειας, και από αυτά που έχω διαβάσει εδώ στο φόρουμ βλέπω ότι πρέπει να είσαι πολύ προσεκτικός και να έχεις άνθρωπο που να γνωρίσει πάρα πολύ καλά το θέμα για να σε βοηθήσει, αλλιώς υπάρχει κίνδυνος να κάνεις περισσότερο κακό στον εαυτό σου παρά καλό;)

Συγχαρητήρια και πάλι. Συνέχισε έτσι. Τώρα για τα χημικά , πίστεψέ με δεν υπάρχει κατάλληλος άνθρωπος για να σε βοηθήσει. Μόνο αυτός που μας δημιούργησε (ο Θεός) μπορεί με ασφάλεια να σε συμβουλέψει πάνω σε αυτό, ουδείς άλλος. Μείνε μακριά ούτος συ άλλος είσαι σε πάρα πολύ καλό επίπεδο. Keep walking

TRIANTAFYLLOU
18-06-10, 20:03
μπράβο Christin έχεις κάνει αρκετή δουλεια στο σώμα σου και φαίνετε και αυτό που έχεις σαν στόχο είναι πολύ εφικτό γιατι ήδη είσαι σε πολύ καλή κατάσταση , αν θες όπως είπε και ο κατερίνη βάλε πόδια , αλλα απ ότι φαίνετε στις φωτο είσαι σε πολύ καλό δρόμο και μπράβο που δεν φοβάσαι τα βάρη και δεν είσαι προκατειλημένη αρνητικά , χωρίς αυτα δεν γίνετε , καλη συνέχεια :clap::clap::clap:

christin
19-06-10, 04:32
να και μερικές φώτο το ποδιών:)
Θέλουν πολύ δουλειά ακόμα τα άτιμα :weights:

KATERINI 144
19-06-10, 08:53
δουλεμενα ειναι, απλα στις γυναικες γραμμωνουν δυσκολα, ευγε κριστιν! :thumbup:

vAnY
19-06-10, 10:58
:weights:Christin πιστεψε με κι εκει που τα εχεις φτασει τα ποδια σου μια χαρα ειναι, δεν ειναι καθολου ευκολη δουλεια και σε σχεση με το μεσο ορο των γυναικων εισαι κλασεις ανωτερη και στα ποδια.....Συνηθως ολες μαζευουμε το λιπος εκει και στους γλουτους..:unsure: εσενα δεν βελεπω να υπαρχει λιπος..:thumbup:

gmalamos
19-06-10, 15:12
:clap::clap::clap:

deluxe
19-06-10, 15:57
Απιστευτη η αλλαγη. Μπραβο σου.

Απο συμπληρωματα τι επαιρνες;

sTeLaKoS
19-06-10, 16:57
Απιστευτη η αλλαγη. Μπραβο σου.

Απο συμπληρωματα τι επαιρνες;

Κλασικός deluxe.



Μπράβο Christin, ολοκληρωμένο κορμί.
Συνέχισε αυτό που κάνεις, τα αποτελέσματα σε δικαιώνουν. :clap:

deluxe
20-06-10, 02:45
Αχαχα. Κλασικοτατος θα ελεγα.

Απλα λιγο δυσκολο να γινει αυτη η αλλαγη σε 5 μηνες, μονο με διατροφη και γυμναστηριο. Οχι τιποτα αλλο, να δωσω και τιποτα στη κοπελα μου.

Καμμια whey, λιγο ω-3 :D

TRIANTAFYLLOU
20-06-10, 03:13
συμφωνώ με τα σχόλια του κατερίνη και της βάνης που είναι γυναίκα και με άποψη μάλιστα και τα πόδια σου είναι σε καλή κατάσταση και έχουν μύς οπότε είναι θέμα χρόνου και προπόνησης με βάρη να έρθουν στο επίπεδο με το πάνω σώμα , όλα γίνονται με θέληση και σωστό προγραμματισμό, μόνο του σπανού τα γένια δεν γίνονται . μπράβο κριστίν :thumbup::thumbup::thumbup:

christin
20-06-10, 04:20
Αχαχα. Κλασικοτατος θα ελεγα.

Απλα λιγο δυσκολο να γινει αυτη η αλλαγη σε 5 μηνες, μονο με διατροφη και γυμναστηριο. Οχι τιποτα αλλο, να δωσω και τιποτα στη κοπελα μου.

Καμμια whey, λιγο ω-3 :D

Είναι δύσκολο αλλά οχι ακατόρθωτο εξαρτάται τη γενετική προδιάθεση του καθενός
τώρα για τροφές πλούσιες σε ω-3 είναι Λιναρόσπορος ,Σολομός,Σαρδέλες ,Γαύρος.
ψάξε λίγο στο ίντερνετ και θα βρεις το κάθε είδος τροφής τη σου προσφέρει δεν είναι ανάγκη να πάρεις συμπληρώματα.

deluxe
20-06-10, 19:39
Καλα το γενετικο παιζει το πιο σπουδαιο ρολο πιστευω. Εχω φιλαρακι που ο ιδιος, τα αδερφια του και οι γονεις του ειναι κομματια, χωρις να κανουν κατι το ιδιαιτερο, απο αποψη διατροφης.

-beba-
22-06-10, 11:05
Μπράβο christin.:clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap:
Πάρα πολύ καλή!!! Συγχαρητήρια!!!

christin
23-06-10, 11:20
Ευχαριστώ όλους και όλες για τα καλά σας λόγια:) μου δίνετε κουράγιο να συνεχίσω:weights: