PDA

Επιστροφή στο Forum : Viper (Dymatize)



dominia77
18-06-10, 19:16
Καλησπέρα σε όλους σας.
Επειδή ως ξανθιά δεν ξερω αν είμαι στο σωστό μέρος του φόρουμ σας, θα ήθελα τα φωτα σας, ως προς την απορία που μου ζήτησε να σας μεταφέρω μια κοπελιά από το gym.
Την βλέπω μετα το ελλειπτικό να φεύγει τρέχοντας, σχεδόν σπινιάροντας, τις τελευταίες μέρες για την τουαλέτα. Εχθες το βράδυ δεν άντεξα και τη ρωτησα αν είναι καλά.
Μου είπε πως παίρνει viper dymatize σε κάψουλες και την πιάνει συνεχώς διάρροια. Αυτό παίζει να συμβαίνει σαν παρενέργεια, ή μου λέει μούφες?


http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=12757&stc=1&d=1276884580


http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=12758&stc=1&d=1276884594

dominia77
18-06-10, 20:17
Καλησπέρα σε όλους σας.
Επειδή ως ξανθιά δεν ξερω αν είμαι στο σωστό μέρος του φόρουμ σας, θα ήθελα τα φωτα σας, ως προς την απορία που μου ζήτησε να σας μεταφέρω μια κοπελιά από το gym.
Την βλέπω μετα το ελλειπτικό να φεύγει τρέχοντας, σχεδόν σπινιάροντας, τις τελευταίες μέρες για την τουαλέτα. Εχθες το βράδυ δεν άντεξα και τη ρωτησα αν είναι καλά.
Μου είπε πως παίρνει viper dymatize σε κάψουλες και την πιάνει συνεχώς διάρροια. Αυτό παίζει να συμβαίνει σαν παρενέργεια, ή μου λέει μούφες?


http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=12753&stc=1&d=1276878194


Each serving of 1 Viper tablet contains:
Vitamin B12 (Cyanocobalomin) 20.5mcg
Multi-Phase Proprietary Matrix 707mg
[Dyma-CocoXan (Cocoa Extract containing natural Xanthine, Theobromine and added Synephrine), Guarana Extract (99% Xanthine Guaranine), Phenylalanine, B-in-B Matrix (Zingiber, Cayenne, Yohimbe HCl, Bioperine, Maximowizia Chinensis Extract, Phaseolus Vulgaris Extract, R-Alpha Lipoic Acid, 5-Hydroxy L-Tryptophan, Guggul Extract (Commiphora Mukul 2.5% Guggulsterones), Rhodiola Rosea Root Extract, Tyrosine Ethyl Ester, Propionyl-Carnitine Ethyl Ester, DymaMine3 (Thiamine Disulfide / Thiamine Trisulfide)]
Ευχαριστω όποιον εκανε τον τον κόπο να παραθεσει τα στοιχεία. Το σκευασμα δεν το γνωρίζω, αλλά εδω που τα λεμε, ούτε και καταλαβαίνω τι από όλα αυτά, προκαλεί διάρροιες και δεν μπορούμε να μπούμε ούτε καν στα αποδυτήρια μετα την κοπελιά! Χε χε!!!

giannis64
18-06-10, 20:34
:clap:


όλα τα λιοδιαλυτικα λίγο πολύ είναι διουρητικά!! αλλά σε τέτοιο βαθμό??

δεν το έχω δοκιμάσει και δεν ξέρω!

edit διαρροια???

dominia77
19-06-10, 00:06
:clap:


όλα τα λιοδιαλυτικα λίγο πολύ είναι διουρητικά!! αλλά σε τέτοιο βαθμό??

δεν το έχω δοκιμάσει και δεν ξέρω!

edit διαρροια???
Τι να πω βρε παιδιά, δεν ξερω. Βασικά, δεν με νοιάζει τι κανει, αλλά μου φανηκε να μου λέει "δράκους" η κοπελιά. Τη βλέπω 3 μηνες στο gym, και εχει γίνει κομμάτια και ολόστεγνη, από μια αγύμναστη παχουλή κοπελίτσα. Εγω χτυπιέμαι 4-5 χρόνια για να φτιάξω τετρακέφαλα στους μηρούς και να φανούν τα "κουτάκια" στους κοιλιακούς, εχω βοσκήσει όλα τα μαρουλοχώραφα και τους ορυζώνες, και μεσα σε 3 μηνες η κοπελιά εχει χασει 16-18 κιλά και κοντευει να φτάσει τη Γιόκαλα. Όλα αυτά με viper?

giannis64
19-06-10, 00:08
εεε τοτε ισως θα πρεπει να το δοκιμασουμε!!

γιατι εχουμε δοκιμασει τα παντα αλλα δεν γινετε τπτ!!

beefmeup
19-06-10, 00:09
καλα,κοιτα,αλλιως αντιδρα ενα σωμα σε διατροφη κ γυμναστικη κ αλλιως αλλο..

ολα παιζουν ρολο..

για καποιους κωλοφαρδους ειναι πιο ευκολο,λογω γενετικης..αλλα αυτο δεν μας λεει τπτ ε??:green:

CROCOJET
19-06-10, 00:10
Τι να πω βρε παιδιά, δεν ξερω. Βασικά, δεν με νοιάζει τι κανει, αλλά μου φανηκε να μου λέει "δράκους" η κοπελιά. Τη βλέπω 3 μηνες στο gym, και εχει γίνει κομμάτια και ολόστεγνη, από μια αγύμναστη παχουλή κοπελίτσα. Εγω χτυπιέμαι 4-5 χρόνια για να φτιάξω τετρακέφαλα στους μηρούς και να φανούν τα "κουτάκια" στους κοιλιακούς, εχω βοσκήσει όλα τα μαρουλοχώραφα και τους ορυζώνες, και μεσα σε 3 μηνες η κοπελιά εχει χασει 16-18 κιλά και κοντευει να φτάσει τη Γιόκαλα. Όλα αυτά με viper?

α ρε τι κάνει η διάρροια!! :green:

deluxe
19-06-10, 00:21
Καλο ειναι παιδια; Λεει μονο 2 καψουλες και να απεχουν 8 ωρες μεταξυ τους! Πρεπει να ειναι δυνατο.

CROCOJET
19-06-10, 00:26
Τι να πω βρε παιδιά, δεν ξερω. Βασικά, δεν με νοιάζει τι κανει, αλλά μου φανηκε να μου λέει "δράκους" η κοπελιά. Τη βλέπω 3 μηνες στο gym, και εχει γίνει κομμάτια και ολόστεγνη, από μια αγύμναστη παχουλή κοπελίτσα. Εγω χτυπιέμαι 4-5 χρόνια για να φτιάξω τετρακέφαλα στους μηρούς και να φανούν τα "κουτάκια" στους κοιλιακούς, εχω βοσκήσει όλα τα μαρουλοχώραφα και τους ορυζώνες, και μεσα σε 3 μηνες η κοπελιά εχει χασει 16-18 κιλά και κοντευει να φτάσει τη Γιόκαλα. Όλα αυτά με viper?

Στα σοβαρά τώρα. Ο καθένας κάνει τις επιλογές του. Αν είσαι ευχαριστημένη μ αυτό που κάνεις, πολύ απλά μην ασχολείσαι με τους άλλους. Υπάρχουν πολλοί δρόμοι. Κάνε αυτό που σε εκφράζει.

Τα πράγματα είναι απλά. Φαντάσου να υπήρχε ένα μαγικό κουμπι που με ένα πάτημα θα σου έδινε το σώμα που πάντα ονειρευόσουν. Θα το πατούσες; Αν ναι, τότε ψάξου για τις εύκολες λύσεις, γιατί αυτό θέλεις στην πραγματικότητα. Αν όχι, τότε συνέχισε να λιώνεις στο γυμναστήριο, γιατί χωρίς αμφιβολία αυτό είναι που σε φτιάχνει, η προσπάθεια. Είναι τόσο απλό.

ΒΤW, αν τη χαλάει τη φίλη σου τόσο πολύ (εννοώ τις διάρροιες) γιατί δεν το σταματάει;

dominia77
19-06-10, 10:09
Στα σοβαρά τώρα. Ο καθένας κάνει τις επιλογές του. Αν είσαι ευχαριστημένη μ αυτό που κάνεις, πολύ απλά μην ασχολείσαι με τους άλλους. Υπάρχουν πολλοί δρόμοι. Κάνε αυτό που σε εκφράζει.

Τα πράγματα είναι απλά. Φαντάσου να υπήρχε ένα μαγικό κουμπι που με ένα πάτημα θα σου έδινε το σώμα που πάντα ονειρευόσουν. Θα το πατούσες; Αν ναι, τότε ψάξου για τις εύκολες λύσεις, γιατί αυτό θέλεις στην πραγματικότητα. Αν όχι, τότε συνέχισε να λιώνεις στο γυμναστήριο, γιατί χωρίς αμφιβολία αυτό είναι που σε φτιάχνει, η προσπάθεια. Είναι τόσο απλό.

ΒΤW, αν τη χαλάει τη φίλη σου τόσο πολύ (εννοώ τις διάρροιες) γιατί δεν το σταματάει;
Τι άλλο να υποθεσω, δεν ξερω. Εσείς που ξερετε καλύτερα θα πιστεύατε πως μια κοπελια στα 30 της, στα1,60 με 70 κιλά,μεσα σε 3 μηνες εγινε τούμπανο, μόνο με λιποδιαλύτη? Εγω ως ξανθιά πάντως, δυσκολεύομαι να το πιστέψω!!!
Τελοσπάντων, ευχαριστω όλααααα τα παιδιά εδω μεσα που μου απάντησαν και κλείνω το Topic γιατί εχω την εντύπωση πως είμαι σε λάθος σημείο του φόρουμ!
Να είστε ολοι καλά!

CROCOJET
19-06-10, 10:24
Κάτι δε μ'αρέσει σ'αυτό το topic...

UPDATE: είναι ιδέα μου τελικά... και ζητώ συγνώμη από την dominia77

noz1989
19-06-10, 10:40
Τι άλλο να υποθεσω, δεν ξερω. Εσείς που ξερετε καλύτερα θα πιστεύατε πως μια κοπελια στα 30 της, στα1,60 με 70 κιλά,μεσα σε 3 μηνες εγινε τούμπανο, μόνο με λιποδιαλύτη? Εγω ως ξανθιά πάντως, δυσκολεύομαι να το πιστέψω!!!
Τελοσπάντων, ευχαριστω όλααααα τα παιδιά εδω μεσα που μου απάντησαν και κλείνω το Topic γιατί εχω την εντύπωση πως είμαι σε λάθος σημείο του φόρουμ!
Να είστε ολοι καλά!

Το να χασει καποιος 10 κιλα σε 3 μηνες δεν λεει τπτ απο μονο του! Μπορει να χασεις περισοτερα και σε λιγοτερο χρονο!

Αλλα απο μια παχουλη κοπελα να στεγνωσε σαν την Γιοκαλα.....

chaniotis.manos
20-09-10, 17:42
το εχω δοκιμασει εγω παιδια και ειναι πολυ δυνατο.σου δινει φοβερη ενεργεια ολη τη μερα και η δοδολογια να τηρηθει αυστηρως!μια καψουλα ανα 8 ωρες τουλαχιστον.τωρα οσο αφορα την λιποδυαλυση αν δεν κανεις διαιτα.....το μονο που θα κανει αυτο μετα σε σενα ειναι να σου παρεχει πολυ ενεργεια.και ουτε διαρροιες φερνει.

nightwolf84
21-09-10, 16:50
Καλησπερα σας..μολις τα αγορασα σημερα..και ειπα να τα ποσταρω να ακουσω αποψεις..

giannis64
21-09-10, 17:16
κανουμε αναζητηση πριν ανοιξουμε ενα θεμα για να δουμε αν αυτο προυπαρχει!

*** Μορφή των Posts *** (http://forum.bodybuilding.gr/showthread.php?t=485)

Ενα καλο tip πριν να ανοίξετε καινουργιο θεμα για να δείτε αν προυπαρχει είναι να κανετε Αλφαβητικη ταξινόμηση της Ενότητας .
Αριστερα πανω από το πρωτο τοπικ της Ενότητας είναι το κουμπι Θεμα (http://forum.bodybuilding.gr/forumdisplay.php?f=25&daysprune=-1&order=asc&sort=title)που κανει αυξουσα/φθινουσα ταξιμομηση βασει γραμματος,οπότε αν θελετε να δείτε αν υπάρχει τόπικ για το Animal Cuts πατατε το θεμα ,τα ταξινομει αλφαβητικα και το τοπικ που αφορα το Animal Cuts βρισκεται στην 2η σελίδα.
Kατα αυτον τον τρόπο θα διευκολύνεστε ταχυτατα βρίσκωντας το προιον που θελετε αλλα και θα αποφευγουμε τις διπλοεγγραφες σε προιοντα.:thumbup:

nightwolf84
22-09-10, 10:49
thnxs for the info..:)

chaniotis.manos
23-09-10, 00:27
Καλησπερα σας..μολις τα αγορασα σημερα..και ειπα να τα ποσταρω να ακουσω αποψεις..
ειναι πολυ δυνατο!!για αρχη παρε μια καψουλα τη μερα για μια εβομαδα,για να δεις πως σου παει,και μετα μια πρωι και μια το βραδυ.προσεχε γιατι μια οταν το ειχα παρει το ειχα υποτιμησει αρκετα και πηρα δυο μαζι και μου ανεβασε ταχυκαρδια,αν και ποτε δεν ειχα προβλημα με την καρδια μου ουτε για πλακα.αφου ημουνα αρκετα χρονια και αθλητης του κικ μποξινγκ και εκανα και ελευθερη καταδυση.οποτε......προσεχε το λιγο.΄παρε μια τη μερα για αρχη και μετα το βλεπεις το θεμα.αλλα θα σου δωσει πολυ ενεργεια για ολοκληρη τη μερα.δεν θα καταλαβαινεις τιποτα.και με μια μονο καψουλα.ελπιζω να βοηθησα.

tuberleki
13-10-10, 01:26
το ειχα δοκιμασει προσφατα..μπορω να πω δινει απιστευτη ενεργεια και το παραδοξο ειναι οτι συνεχιζε να δινει την ιδια ενω ειχε περασει πανω απο βδομαδα...δε το συνιθιζε δηλαδη ο οργανισμος...

makou
13-06-12, 15:47
file na se rwtisw esy pou les oti to exeis dokimasei....exw edw kai 12 meres pernw kai dn exw dei kati spoudaio me diatrofh kai gumnastikh les na einai malakies????

***Eίναι κανόνας του φόρουμ να γράφουμε μόνο Ελληνικά. Mods Team***

asteris78
25-06-12, 17:04
παιδια καλησπερα ,<br>
σημερα αγορασα αυτα τα λιποτροπικα απο θερμη /θεσσαλονικη . Ειναι τα viper και ακουω οτι ειναι πολυ καλα εχω ομως παραξενευτει λογω της προχειροτητας της συσκευασιας . <br>
<br>
Αν τα εχει καποιος μπορει σας παρακαλω να μου πει ειναι αληθηνα η καποια ''μπομπα''?( ιδιαιτερα παραξενο ειναι οτι το πισω μερος της καρτελας ειναι απο χαρτι)
ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ
http://i192.photobucket.com/albums/z245/asteris78/DSC00455.jpg


<br>http://i192.photobucket.com/albums/z245/asteris78/DSC00454.jpg



http://i192.photobucket.com/albums/z245/asteris78/DSC00456.jpg


http://i192.photobucket.com/albums/z245/asteris78/DSC00457.jpg

beefmeup
25-06-12, 17:12
μαν δεν ηταν δυσκολο να ψαξεις να βρεις το θεμα..
------------------
για το αλλο που ρωτας,σιγα μην μπει κανεις στην διαδικασια να βγαλει μουφα αυτο το συμπληρωμα..
μια χαρα ειναι,αυτο ειναι το κουτι τους.

asteris78
25-06-12, 17:18
μαν δεν ηταν δυσκολο να ψαξεις να βρεις το θεμα..
------------------
για το αλλο που ρωτας,σιγα μην μπει κανεις στην διαδικασια να βγαλει μουφα αυτο το συμπληρωμα..
μια χαρα ειναι,αυτο ειναι το κουτι τους.


χιλια συγνωμη για το διπλο θεμα ,

με παραξενευει ιδιαιτερα το χαρτι απο πισω διοτι ως συνηθως τα χαπια /καρτελα εχουν αλουμινιο .
ευχαριστω παντως !

cuntface
17-08-12, 21:30
για 40 καπς δν ειναι πολυ ακριβω?? εγω σε ολα τα σιτε που το εχω βρη ειναι αστο

AGGELOS.K
18-08-12, 00:19
Αρκετα καλό προιόν με βοήθησε να χάσω τα τελευταια 3 κιλά που με ταλαιπωρούσαν με σωστή διατροφή χαμηλή σε θερμίδες πάντα..κατανάλωσα το μισό κουτί

grek77
12-03-13, 23:25
Αρκετα καλό προιόν με βοήθησε να χάσω τα τελευταια 3 κιλά που με ταλαιπωρούσαν με σωστή διατροφή χαμηλή σε θερμίδες πάντα..κατανάλωσα το μισό κουτί

Θα ήθελα να ρωτήσω αν δημιουργεί προβλήματα στην υγεία. Θα ήθελα να τονίσω οτι έχω χρησιμοποιήσει αρκετές φορές συμπληρώματα διατροφής αλλά ποτέ θερμό γενετικά . Επίσης κάνω όμοιο παθητική και δεν ξέρω αν τα συστατικά του δημιουργούν προβλήματα.

ελμερ
02-04-13, 23:25
Μολις το παρελαβα,σε λιγες μερες θα γραψω εντυπωσεις.....:welcome:

ελμερ
08-04-13, 16:07
Το πηρα σημερα το πρωι με αδειο στομαχι και μετα πηγα για ελλειπτικο (αφαγωτος)....καλη ενεργεια,καταλαβαινω διαφορα απ οταν δεν το παιρνα...ο ιδρωτας ποταμι (γενικα ιδρωνω αλλα μ αυτο ιδρωνω σα να ειναι καλοκαιρι)......κοιμηθηκα και μια ωρα το μεσημερι που σημαινει πως δεν με επηρεασε αρνητικα να εχω νευρικοτητα κτλ και σε λιγο θα παω να κανω και βαρη.......το δοκιμασε και ενας φιλος μου ο οποιος πινει σπανια καφε και τον πειραξε...ειχε ιλιγγους ταση για εμετο και δεν το ξαναπηρε......για μενα ειναι μια χαρα τουλαχιστον για ενεργεια που το παιρνω....:thumbup::welcome:

ArgoSixna
08-04-13, 16:47
Και απο τιμη , πιο φθηνο απο 3 καφεδες :shock::shock:

ελμερ
08-04-13, 16:54
Ναι,το βρισκεις φθηνα....δε νομιζω να ανεβω στα 2 χαπια που ειναι η μεγιστη δοση.....:welcome:

Numerouno
09-04-13, 01:02
Ναι,το βρισκεις φθηνα....δε νομιζω να ανεβω στα 2 χαπια που ειναι η μεγιστη δοση.....:welcome:

Αν κανεις πρωϊνη αεροβια, μπορεις να κατσεις στο 1 χαπι, αλλα αν κανεις και βραδυ-απογευμα, για μενα ειναι must οι 2. Πολυ ενεργεια στο αεροβιο! Σημερα εκανα αρκετα υψηλης εντασης αεροβιο, διαρκειας 1 ωρας και 25 λεπτων. :turtle: (no trolling). Επισης, σε κοντρολαρει και την ορεξη. Για μενα τα λεφτα του τα αξιζει και με το παραπανω :clap:

ελμερ
09-04-13, 09:20
Ναι ,αυτο με την ορεξη που λες ισχυει,χθες δεν πεινουσα τοσο οσο συνηθως.....με ενα χαπι εβγαλα πρωινη και απογευματινη προπονηση,αν δω οτι δε βγαινει θα παρω 2.....:welcome:

No Fear
13-04-13, 08:17
Που θα μπορουσαμε να το βρουμε?Εχει σταματησει να το βγαζει η εταιρεια?
Κοιταξα βοτανο και com αλλα δεν ειναι διαθεσιμο,o Πορτογαλος το εχει.
Εσεις απο που το πηρατε παλικαρια?

ArgoSixna
13-04-13, 11:35
Ρωτάς και απαντάς μόνος σου ;)

No Fear
14-04-13, 08:10
Καταλαβα!;)
Μια ακομα ερωτηση,πως θα το συγκρινατε σε σχεση με το τελευταιο Hydroxycut Hardcore Elite το οποιο περιεχει γιοχιμπινη?

Stark
14-04-13, 17:18
μπορουμε να βρουμε ποσο καφεινη περιεχει ? γτ ειναι ολο μπλεντ

Aristosdem
27-05-13, 02:29
Μιλαμε για τρελη ενεργεια περισσοτερη και απο νιτρικα στο 1 χαπι με αδειο στομαχι,, λιγη αιπνιa,, μαλλον επειδη το παιρνω απογευμα, κατα τα αλλα αρκετα καλο προιον και σε καλη τιμη:lift2hand: