PDA

Επιστροφή στο Forum : βοηθεια για προγραμμα....(προτεινετε προγραμματα)



nick88
24-06-10, 00:21
μου αρεσει πολυ το σωμα που ειχε ο brad pitt στο fightclub και στο snatch........θελω να κανω προπονηση για να φτασω σε ενα τετιου ειδους σωμα...τι προγραμμα χρειαζεται?????................Ευχαριστω

kwstas25
24-06-10, 01:11
πρωτα απ' ολα διατροφη .... εχεις ?

nick88
24-06-10, 01:22
οχι απλα ξερω τα βασικα...γευματα πλουσια σε πρωτεινες..οχι υδατανθρακες......δεν ξερω κατι συγκεκριμένο

kwstas25
24-06-10, 01:27
μμμμμμ τι να σου πω ... πρεπει να φτιαξεις σταθερη διατροφη ... εστω το προινο και το βραδινο ... ολα διλαδη αλλα τεσπα ...

nick88
24-06-10, 01:32
θα την κοιταξω την διατροφη αλλα απο προγραμμα δεν ξερω τι χρειαζεται..........ετσι οπως το βλεπω εγω θελει προγραμμα ογκου με πολυ αεροβια....

kwstas25
24-06-10, 01:33
http://forum.bodybuilding.gr/showthread.php?t=5923 κοιτα και εδο για βοιθεια ...

Mitsen
24-06-10, 01:57
Θες να μας πεις το ύψος σου και τα κιλά σου? Αν έκανες και upload photo σου θα είχαμε καλύτερη άποψη των πραγμάτων.
Επίσης ακόμα και πρόγραμμα όγκου να ακολουθήσεις πως θα το βγάλεις χωρίς την κατάλληλη διατροφή??

TEFAAtzis
24-06-10, 02:07
οπως τα ειπε ο Μιτσεν δωσε μας στοιχεια και καμια φωτο αν θες για να δουμε σε τι κατασταση εισαι

Giannhs.
24-06-10, 13:13
μου αρεσει πολυ το σωμα που ειχε ο brad pitt στο fightclub και στο snatch........θελω να κανω προπονηση για να φτασω σε ενα τετιου ειδους σωμα...τι προγραμμα χρειαζεται?????................Ευχαριστω
η μπορεις να εχεις ολο τον χρονο χαμηλο ποσοστο λιπους οποτε θα φενεσαι γραμμωμενος η να βαλεις λιπος τον χειμωνα (off season) και να τα χασεις το καλοκαιρι.
Αυτο θα σε βοηθησει να βαλεις πιο γρηγορα περισσοτερο ογκο.
Τωρα εσυ επιλεγεις τι θελεις.
Για προγραμμα ψαξε στο αναλογο section οπως μπορεις να βρεις και πολλες πληροφοριες για διατροφη.

Mitsen
24-06-10, 15:42
http://forum.bodybuilding.gr/showthread.php?t=5923 κοιτα και εδο για βοιθεια ...

χάχα! Γεια σου ρε Κώστα!
Γιατί δεν κάθεσαι να λύσεις μια-μια τις απορίες του παιδιού και τον παραπέμπεις να διαβάσει αντίστοιχα άρθρα oeo?:P:P:green:

Devil
24-06-10, 15:49
χάχα! Γεια σου ρε Κώστα!
Γιατί δεν κάθεσαι να λύσεις μια-μια τις απορίες του παιδιού και τον παραπέμπεις να διαβάσει αντίστοιχα άρθρα oeo?:P:P:green:

γιατι δεν καθεσε να το διαβσεις πρωτα εσυ ρε κωστα μηπως γλιτωσουμε κανα ποστ

nick88
24-06-10, 16:12
αυτο ειναι το προγραμμα που σκεφτομαι να κανω στο περιπου

Δευτερα-στηθος (4 ακησεις απο 4 σετ και διαλειμμα αναμεσα στα σετ 1 λεπτο)
Τριτη-πλατη (4 ακησεις απο 4 σετ και διαλειμμα αναμεσα στα σετ 1 λεπτο)
Τεταρτη-ωμους (4 ακησεις απο 4 σετ και διαλειμμα αναμεσα στα σετ 1 λεπτο)
Πεμπτη-δικεφαλος (4 ακησεις απο 4 σετ και διαλειμμα αναμεσα στα σετ 1 λεπτο)
Παρασκευη-τρικεφαλος (3 ακησεις απο 4 σετ και διαλειμμα αναμεσα στα σετ 1 λεπτο)
Σαββατο-ποδια (3 ακησεις απο 4 σετ και διαλειμμα αναμεσα στα σετ 1 λεπτο)



το θεμα ειναι οτι για να πετυχω αυτο το αποτελεσμα χρειαζομαι διατροφη και 2 με 3 φορες την ευδομαδα αεροβια....μπορω να κανω αεροβια τις μερες που εχω βαρη η πρεπρει να αφησω 2 μερες χωρις βαρη ωστε να κανω αεροβια ??????